NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Arizona - 11. října 2018   04:00

Anaheim
Anaheim
05:52' Kesler (Cogliano, H. Lindholm) • 34:39' Street (M. Pettersson)
2:3
(1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)

0:1 (SN)

Arizona
Arizona
17:33' D. Strome  (Keller, Pánik) • 25:24' Richardson  (Grabner, Hjalmarsson) • 65:00' Cousins
Anaheim
Trevor Hanson, Tim Peel – Bevan Mills, Derek Amell
Honda Center, Anaheim
17 015 diváků
Arizona

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemné čtvrteční ráno!

Ryan Kesler (ANA)

Kesler dnes odehrál po zranění své první utkání v sezoně a ihned se také dokázal střelecky prosadit. Na konci šesté minuty poslal svůj tým do vedení 1:0. Za utkání si jinak čtyřiatřicetiletý útočník připsal 3 střely na bránu, 2 hity, úspěšnost vyhraných vhazování 47% a ice time 16 minut a 54 vteřin.

Trestné minuty: 6 – 6
Dnešní utkání mezi Ducks a Coyotes nabídlo poměrně pěknou podívanou. Z výhry 3:2 po samostatných nájezdech se nakonec radují hokejisté Arizony, kteří i byli v zápase o trochu lepším týmem. Jediným úspěšným exekutorem v dovednostní soutěži přitom byl útočník Nick Cousins.

Yotes zaznamenali první výhru v sezoně 2018/2019. Kačeři dnes naopak letos poprvé prohráli.
65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
Autorem vítězné branky je NICK COUSINS.
Silfverberg nic nevymýšlel a jen vystřelil, Raanta ale dával pozor!
Keller vystřelil na Gibsonovu lapačku, brankář Ducks ale zasáhl. Nájezdy tak ještě budou pokračovat.
Terry střílel z mezikruží mezi betony brankáře Coyotes, avšak nepochodil.
Cousins překonává Gibsona střelou do levého horního růžku. Brankář Anaheimu se přitom snažil vypíchnout soupeři puk.
Rakell zkusil svůj forhendový blafák zakončit mezi Raantovy betony, neuspěl však.
Samostatné nájezdy začínají.
Nájezdy budou začínat domácí hokejisté, konkrétně to bude Rakell.
Dnešní utkání mezi Ducks a Coyotes budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:51'
Silfverberg střílel z dobré pozice, minul ovšem Raantovu bránu.
64:33'
Střela Stromea ze středu útočného pásma zablokována, Gibson tak tentokrát bez práce.
64:01'
Probíhá poslední minuta prodloužení!
63:44'
Ekman-Larsson přenechal na pravé straně Fischerovi, jeho následnou střelu Gibson vyrazil.
62:41'
Comtois mohl po dlouhé přihrávce od Lindholma rozhodnout, zprava ale na Raantu nevyzrál.
62:20'
Coyotes hrají častěji na puku, k žádné příležitosti se ale dostat nemohou.
61:31'
1 minuta a 30 vteřin nastaveného času je pryč. Hraje se zatím bez šancí.
61:00'
Gibson schoval puk do své moci před dotírajícím Pánikem, hra je přerušena.
60:23'
Do první šance prodloužení se snažil dostat Silfverberg, Raanta ale včas odehrál puk do bezpečí.
60:03'
Na vhazování úspěšnější domácí hokejisté.
60:01'
Pojďme na to! Úvodní buly bude vhozeno mezi hole Henriquea a Stepana.
Střely na bránu: 24 – 38
Šedesát minut základní hrací doby o vítězi nerozhodlo. Utkání mezi Ducks a Coyotes tedy rozhodne pětiminutové prodloužení 3 na 3. V případě nutnosti pak ještě mohou proběhnout samostatné nájezdy.
60:00'
59:56'
Půjdeme do prodloužení.
59:08'
Střelecký pokus Lindholma zablokován Hinostrozou do ochranné sítě.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:50'
Útočná akce Arizony byla neúspěšná, nyní se pokusí něco vymyslet domácí Ducks.
58:15'
Connauton čeká s kotoučem za vlastní bránou.
57:22'
Konec reklamní přestávky, Kesler a Strome na vhazování po pravici brankáře domácích.
57:22'
Hra je přerušena a proběhne poslední reklamní přestávka.
57:22'
Pánik vystřelil od levého mantinelu a trefil Gibsona do masky.
57:12'
Zakázané uvolnění Coyotes.
56:54'
Na opačné straně ledu to zkusil Lindholm, Raantu však přímo neohrozil.
56:24'
Perliniho střela z levé strany zablokována Šustrem mimo.
55:40'
Obě mužstva se nyní nikam příliš neženou.
55:07'
Vhazovalo se ve střední třetině před střídačkou Kačerů.
55:05'
Touš opustil hrací plochu, hra je tedy přerušena.
54:31'
Střely na bránu: 23 – 36
54:28'
Čároví pískají icing Anaheimu.
54:05'
Kesler a Stepan na vhazování po levici Gibsona.
54:05'
Gibson schoval kotouč do své rukavice, 5 minut a 55 vteřin před koncem třetí třetiny proběhne reklamní přestávka.
53:50'
Prudká střela Ljubuškina minula tři tyče.
53:01'
Necelých sedm minut do konce třetí třetiny. Skóre mezi Ducks a Coyotes je stále nerozhodné, 2:2.
52:35'
Střela Kellera ze středu útočného pásma skončila na zadním mantinelu.
52:13'
51:54'
Lindholm vystřelil od modré z první, Raanta ale zasahuje. Do návratu Perliniho zbývá přesně 20 vteřin.
51:21'
Rakell zprava nepřesně mezi kruhy na Silfverberga, Grabnerovi se následně daří vyhodit.
50:46'
Stepan to zkusil zprava při vlastním oslabení, Gibson vyrazil svou vyrážečkou.
50:25'
Domácí v plném počtu. Začíná jejich přesilovka.
50:13'
12 vteřin se bude hrát ve čtyřech, poté začne přesilovka Ducks.
50:13'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Brendan Perlini – 2 min., podrážení).
49:42'
Hinostroza před bránu na Fischera, ten ale nakonec Gibsona vůbec neohrozil.
49:26'
Začíná druhá minuta ze Silfverbergova trestu.
48:40'
Střelecký pokus Ekmana-Larssona od modré čáry trefuje hned prvního bránícího hráče.
48:25'
V pořadí třetí přesilová hra pro Kojoty. Vhazuje se po pravici Gibsona.
48:25'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jakob Silfverberg – 2 min., hákování).
47:59'
Vhazování proběhlo v neutrální zóně poblíž trestné lavice Arizony.
47:57'
Touš se dotkl ochranné sítě, hra je tedy rozhodčími přerušena.
46:13'
Zpět do akce! Na vhazování po pravici Gibsona se staví Steel a Kempe.
46:13'
Gibson má kotouč ve své moci, na řadu přichází první reklamní přestávka ve třetí třetině.
45:56'
Střely na bránu: 21 – 30
45:44'
Strome před bránu na Kellera, ten se ale nakonec k zakončení vůbec nedostal.
44:50'
Ducks s toušem ve vlastní zóně, oba týmy znovu prostřídávají své formace.
44:36'
Už poměrně dlouhou dobu se hraje bez přerušení.
43:41'
Tentokrát je tu střela Connautona od modré čáry, další zásah pro Gibsona.
43:28'
Grabnerův bekhend, brankář Anaheimu zasáhl svou lapačkou.
42:51'
Střela Cousinse končí v náručí Gibsona, hra je následně přerušena.
42:37'
Šustr s pukem za vlastní bránou, oba trenéři zaveleli ke střídání.
41:37'
Silfverberg tentokrát nic nevymýšlel a rovnou napřáhl ke střele, minul ale tři tyče.
41:20'
Výborný zákrok Raanty! Bekhendem jej z předbrankového prostoru ohrozil Henrique, gólman Arizony ale střelu dokázal vyrazit ramenem.
41:05'
Silfverberg se svou útočnou akcí neuspěl. Defenziva Coyotes odvedla dobrou práci.
40:27'
Prudká střela od Fowlera, Raanta ale vyráží pravým betonem do rohu.
40:10'
Vhazovalo se po levici Gibsona.
40:08'
Po osmi vteřinách hry tu máme přerušení. Kotouč vylétl mimo hrací plochu.
40:01'
Obě mužstva jsou zpět na ledě Honda Center. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka začne co nevidět!

Trestné minuty: 4 – 4
Čtyřicet minut utkání mezi Ducks a Coyotes je za námi. Skóre je znovu nerozhodné, tentokrát ovšem 2:2. Hosty nejprve poslal do vedení v 26. minutě útočník Brad Richardson. Vyrovnání pak domácím zařídil v 35. minutě svým prvním gólem v NHL útočník Ben Street. Hokejisté Arizony byli ve druhé třetině lepším týmem.
40:00'
39:58'
Ve druhé třetině se už nic dalšího nestane.
39:51'
Coyotes se dostali do situace 2 na 1! Pánik to vzal přitom na sebe, zleva ovšem netrefil bránu.
39:30'
Goligoskiho pokus od modré čáry, brankář Ducks vyráží betonem.
39:15'
Zakázané uvolnění Anaheimu, vhazovat se tak za moment bude před Gibsonem.
39:01'
Hlasatel ohlásil poslední minutu prostředního dějství.
38:17'
Lindholm vyčkává s pukem za vlastní bránou, oba týmy střídají.
37:28'
Nahození Richardsona, Gibson bez problémů vyráží před sebe.
36:58'
Už delší dobu se hraje bez přerušení.
36:28'
Útočná snaha Kellera ovoce nepřinesla, defenziva Anaheimu odvedla dobrou práci.
35:50'
Kojoti se už nějakou dobu drží v útočném pásmu, k ohrožení Gibsona se ale zatím nedostali.
35:11'
Stepan se snažil zprava natlačit s pukem před bránu, avšak příliš nepochodil.
34:39'
Anaheim právě vstřelil branku!
Kačerům se daří srovnat! Raantu překonal z levého kruhu pro vhazování střelou pod horní tyč BEN STREET. Kanadský forvard se prosadil vůbec poprvé v zámořské NHL, 2:2! Asistence: Marcus Pettersson.
34:26'
Střely na bránu: 18 – 22
34:19'
33:59'
Další nepřesnost v podání Anaheimu. Raanta zatím nemusel čelit žádnému nebezpečí.
33:20'
První polovina z Kellerova trestu je pryč, Ducks se zatím nedaří.
32:57'
Střela Fowlera od modré čáry zablokována mezi kruhy, Arizona se následně osvobozuje.
32:28'
Hjalmarssonovi se daří vyhodit.
32:19'
Kačeři mají k dispozici druhou přesilovku. Podaří se jim srovnat skóre na 2:2?
32:19'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Clayton Keller – 2 min., nedovolené bránění).
31:43'
31:43'
Kotouč je mezi střídačkami, proběhne další z reklamních přestávek.
31:34'
Stepan měl jedinečnou příležitost navýšit vedení Kojotů, Gibson se ale vyznamenal.
30:50'
Ducks budou muset trochu přidat. Jejich hra není v posledních minutách zrovna nejlepší.
30:22'
Cousins zablokoval střelu Montoura, Raanta tak zasahovat nemusel.
29:55'
Jsme těsně před polovinou dnešního utkání. Coyotes vedou na ledě Ducks 2:1. Autorem rozdílové trefy je Brad Richardson.
28:56'
Také Kempe Gibsona nezaměstnal. Arizoně se ale nyní na chvíli podařilo zatlačit svého soupeře.
28:33'
Střelecký pokus Ekmana-Larssona z levé strany na bránu neprošel.
27:41'
Na opačné straně to zkusil z úhlu Pánik, Gibson si ale svou pravou tyč pohlídal.
27:19'
Silfverbergova střela bez přípravy z pravé strany zablokována, Raanta tak mohl zůstat v klidu.
27:01'
Střely na bránu: 15 – 20
26:58'
Nepřesná rozehrávka Arizony, čároví pískají zakázané uvolnění.
26:35'
Keslera nakonec v kruhu pro vhazování nahradil Cogliano.
26:33'
Můžeme pokračovat. Kesler a Stepan na buly po pravici Raanty.
26:33'
Pokus Šustra od modré končí v rukavici Raanty, po přerušení následuje reklamní přestávka.
26:22'
Fowler vystřelil dobře z mezikruží a jen těsně minul pravou tyč.
25:54'
25:24'
Arizona právě vstřelila branku!
Kojotům se daří prosadit při vlastním oslabení! Situaci 2 na 1 zakončil po velmi dobré přihrávce Grabnera z pravé strany BRAD RICHARDSON. Jeho, samozřejmě, první gól v letošní sezoně, 2:1 pro Coyotes! Asistence: Michael Grabner, Niklas Hjalmarsson.
24:55'
Začíná druhá minuta z trestu Stepana.
24:29'
Arizoně se opět daří ihned po buly osvobodit.
24:23'
Fowlerova střela z levé strany byla zablokována do ochranné sítě.
23:58'
Puk míří ihned po vhazování do střední třetiny.
23:54'
První početní převaha pro Ducks v dnešním utkání. Vhazuje se po levici Raanty.
23:54'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Derek Stepan – 2 min., podrážení).
23:48'
Stepanův pokus z ostrého úhlu pouze do boční sítě.
22:55'
Steel přihrával nepřesně mezi kruhy na Rakella, útočná akce Anaheimu tak dlouhého trvání neměla.
22:12'
Velmi dobrá šance pro Henriquea, Raanta nyní podržel své spoluhráče.
21:59'
Montourovo nahození od pravého mantinelu minulo tři tyče.
21:22'
Další střelecký pokus Ekmana-Larssona, Gibson ale i nyní zasahovat nemusel.
20:47'
Na druhé straně mířil od modré čáry nepřesně také Ekman-Larsson.
20:18'
Fowler střílel od modré z otočky, minul ovšem bránu.
20:01'
Hokejisté Anaheimu a Arizony jsou zpět na ledové ploše, druhá část začne za několik málo okamžiků.

Trestné minuty: 4 – 0
Úvodní dvacetiminutovka utkání mezi Ducks a Coyotes je minulostí. Skóre je po ní nerozhodné, 1:1. Za domácí se prosadil v šesté minutě útočník Ryan Kesler, za hosty skóroval při přesilovce v 18. minutě útočník Dylan Strome. Sledujeme zatím velmi dobrý hokej z obou stran.
20:00'
19:56'
Na druhé straně tu máme střelu Lundeströma, Raanta ale připraven.
19:15'
Po nepřesné rozehrávce Anaheimu střílel ze skvělé pozice Grabner, netrefil ovšem bránu.
19:01'
Ohlášena byla poslední minuta úvodní periody.
18:35'
Fischerovo nahození od modré tečována Stromem, avšak mimo Gibsonův dosah.
18:23'
Pánik otestoval Gibsona z levé strany, neuspěl však.
17:33'
Coyotes se konečně dočkali! Jejich první trefu v nové sezoně obstaral DYLAN STROME, který prostřelil brankáře Gibsona z levého kruhu pro vhazování přízemní střelou mezi betony. 1:1! Asistence: Clayton Keller, Richard Pánik.
17:12'
Dobrá střela od Ekmana-Larssona z pravé strany, Gibson ovšem vyráží.
16:28'
Ducks se daří na úvod oslabení vyhodit kotouč pryč z obranné třetiny.
16:19'
Druhá početní výhoda pro Kojoty. Podaří se jim v následujících dvou minutách srovnat?
16:19'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Andrej Šustr – 2 min., hákování).
15:51'
Tentokrát to zkusil z úhlu Silfverberg, Raanta vyrazil.
15:38'
Střelecký pokus Montoura minul Raantovu svatyni.
14:21'
Zpět do akce! Kesler a Stepan v souboji na buly ve střední zóně poblíž trestné lavice Arizony.
14:21'
Další postavení mimo hru v podání domácích hokejistů, 5 minut a 39 vteřin před koncem první třetiny proběhne reklamní přestávka.
13:46'
Střely na bránu: 11 – 11
13:28'
Ducks nevyšel přechod do útočného pásma – čároví odpískali ofsajd.
12:49'
Richardsonova střela z pravé strany, gólman Kačerů znovu v akci.
12:36'
Střelecký pokus Connautona zablokován Rakellem do ochranné sítě.
12:20'
Hinostroza mezi kruhy na Stepana, Gibson předvedl skvělý postřeh a vyrazil.
11:32'
Útočník Ducks i brankář Coyotes jsou oba v pořádku, vhazuje se v obranné zóně hostů.
11:32'
Comtois vlétl do brány, přičemž ji následně i s Raantou posunul.
10:55'
Rowneyho útočná snaha neměla dlouhého trvání, obrana Coyotes byla na vlastní modré čáře dobře postavená.
10:09'
10:09'
Raanta zastavil útočnou akci Cogliana. Po přerušení přichází na řadu druhá reklamní přestávka.
10:01'
Máme za sebou polovinu první třetiny. Ducks vedou doma nad Coyotes 1:0.
09:56'
Crouse se obtočil kolem brány soupeře, přičemž následně zakončoval k bližší tyči. Gibson se ale dokázal rychle přesunout.
09:33'
Anaheimu odpískána hra vysokou holí, vhazovat se bude poblíž Gibsona.
09:20'
O kotouč se nyní usilovně bojuje za bránou Arizony.
08:40'
Sherwood zkusil štěstí z pravého kruhu, Raanta vyrazil.
08:09'
Pánikovo nahození z levé strany, jednoduchá práce pro Gibsona.
07:51'
Střely na bránu: 9 – 7
07:20'
Střelecký pokus Ekmana-Larssona na opačné straně kluziště postrádal přesnost.
06:52'
Rakell dobře zprava před bránu na teč Terrymu, finský brankář Coyotes ale předvádí další skvělý zákrok.
06:25'
Comtois se dostal do samostatného úniku, Raantu však mezi betony prostřelit nedokázal.
06:09'
Konec reklamní přestávky, vhazuje se mezi hole Henriquea a Kellera po pravici Gibsona.
06:09'
Na Keslerovu branku se snažil rychle odpovědět Keller, Gibson byl ovšem pozorný. Následně proběhne první reklamní přestávka.
05:52'
Domácí otevírají na konci šesté minuty skóre dnešního utkání! Nahození Lindholma od modré čáry Raanta vyrazil před sebe. V následné skrumáži se nejlépe zorientoval RYAN KESLER. Pro zkušeného útočníka první gól v sezoně hned při jeho prvním zápase, 1:0! Asistence: Andrew Cogliano, Hampus Lindholm
05:16'
Ofsajd v podání hostů.
04:50'
Connauton s toušem za vlastní bránou, obě mužstva prostřídávají své formace.
03:59'
Henrique se po návratu z trestné lavice dostal do výborné šance, Raantu se mu ovšem překonat nepodařilo.
03:44'
03:42'
Skvěle nyní vystřelil také Hinostroza, Gibson musel předvést další dobrý zákrok.
03:29'
Nebezpečná střela od Cousinse, Gibson předvedl velmi dobrý zákrok.
02:45'
První polovina z trestu Henriquea je minulostí, Gibson zatím může být v klidu.
02:42'
Postavení mimo hru ze strany Arizony.
02:31'
Hostům se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.
01:49'
Anaheimu se daří ihned po vhazování vyhodit.
01:44'
Coyotes si zahrají na konci druhé minuty první přesilovou hru dnešního utkání. Vhazuje se po pravici Gibsona.
01:44'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Adam Henrique – 2 min., sekání).
01:11'
Nahození Montoura od modré čáry, finský brankář ve službách Arizony zasahuje svou lapačkou.
00:55'
Střelecký pokus Cogliana, Raanta opět připraven na správném místě.
00:35'
K první střele se dostal na levé straně domácí Street, Raanta ale bez problémů vyrazil.
00:03'
Úvodní buly pro Kojoty.
00:01'
Na vhazování se do středového kruhu staví Lundeström a Richardson, jdeme na to!
Hymna je minulostí, utkání mezi Ducks a Coyotes bude zahájeno za malou chvíli.
Zahajovací formace připraveny na modrých čarách, v Honda Center zazní americká státní hymna.

Z:2 REC:0-2-0 OG:4 PR:2,02 %ÚS:91,1 SO:0

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler (A), Manson (A), H. Lindholm, Montour, M. Pettersson, Šustr – Rakell, Henrique, Terry – Comtois, Steel, Silfverberg – Cogliano, Kesler (A), Sherwood – Street, Lundeström, Rowney.

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson (C), Demers, Connauton, Hjalmarsson (A), Goligoski, Ljubuškin – Pánik, Stepan (A), Hinostroza – Perlini, Keller, Fischer – Grabner, Richardson, Cousins – Crouse, D. Strome, Kempe.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Tim Peel – Bevan Mills, Derek Amell.
Příjemnou čtvrteční noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Anaheim Ducks a Arizona Coyotes.

ARIZONA COYOTES

Coyotes v úvodních dvou zápasech nové sezony zatím nebodovali, ani neskórovali. V divizi i konferenci jim zatím v obou případech patří poslední místo.

Doposud poslední mač hokejisté Arizony odehráli minulou sobotu doma s Ducks a prohráli jej 0:1. Brankář Antti Raanta si v utkání připsal 19 úspěšných zákroků.

Kojoti mají tento týden na programu pouze dva zápasy. Po duelu s Anaheimem odcestují zpět domů, přičemž ve své Gila River Areně po dvoudenním volnu v sobotu přivítají Sabres.

ANAHEIM DUCKS

Ducks prožívají skvělý vstup do sezony 2018/2019. Po třech odehraných zápasech jsou totiž zatím stoprocentní, přičemž vládnou své divizi i své konferenci.

Poslední výhru zapsali Kačeři v noci z pondělí na úterý, když porazili doma Detroit Red Wings 3:2 po samostatných nájezdech. Jediným úspěšným exekutorem v dovednostní soutěži byl útočník Troy Terry.

Anaheim dnes zakončuje proti Coyotes dvouzápasový homestand. Po dvoudenním volnu pak zase zahájí na ledě Dallasu Stars dvouzápasový trip.
Zdravím všechny příznivce ledního hokeje, vítejte při sledování zámořské NHL! V noci ze středy na čtvrtek nabídne nejlepší hokejová liga světa celkem tři zápasy. Zde budete moci sledovat duel mezi dvěma týmy z Pacifické divize. Anaheim Ducks přivítají Arizona Coyotes. Úvodní vhazování bude přitom v Honda Center vhozeno v 04:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.