NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Kings - 11. března 2019   03:15

Kings
06:22' D. Brown  (Forbort, Doughty) • 10:37' Clifford  (Lewis, LaDue) • 16:25' Grundström  (Kempe, Toffoli)
Anaheim
R. Miller (Gibson) – Manson (A), H. Lindholm, Fowler, Ja. Larsson, Holzer, Jaycob Megna – Perry (A), Getzlaf (C), Sprong – Silfverberg, D. Grant, Rakell – Terry, Henrique, N. Ritchie – D. Shore, Rowney, Jones.
Walsh, Nicholson – Murphy, Shewchyk
Honda Center, Anaheim
Kings
Quick (J. Campbell) – Doughty (A), Forbort, Martinez, Roy, Phaneuf, LaDue, MacDermid – D. Brown, Kopitar (C), Iafallo – Kovalčuk, J. Carter (A), Toffoli – Kempe, Grundström, Brodzinski – Lewis, Clifford.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Tři hvězdy utkání
1. Dustin Brown (LAK) 1+0
2. Kyle Clifford (LAK) 1+0
3. Hampus Lindholm (ANA) 0+0
Jenže k té už nedošlo! Los Angeles se podařilo po třech porážkách za sebou ukořistit vítězství na ledě Anaheimu, kde se jim vyvedla už první třetina, v níž nasázeli tři branky a svůj náskok, i přes problémy v závěrečné třetině, udrželi. Anaheimu se nepodařilo potvrdit role favoritů a po dnešní porážce už jsou naděje Duck na postup do play off spíš v říši fantazie, než v nějaké reálné rovině.
59:55'
Zakázané uvolnění Los Angeles. Anaheim bude mít čas ještě na jednu střelu.
59:42'
Quick se lapačkou natáhl po střele Fowlera zpoza levého kruhu a zastavuje letící kotouč, který mířil k pravé tyči.
59:29'
Ducks hrají dál bez brankáře v 5 proti 4.
59:29'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Rickard Rakell – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., hrubost).
59:29'
Silfverbergovu tečovanou ránu drží Quick na svých betonech a přerušuje hru. Rakell klepl hokejkou Quicka přes betony a spustil tím hromadnou šarvátku na zadním mantinelu, do které se zapojili prakticky všichni na ledě. Quick se ale snažil situaci hlavně klidnit.
59:22'
Střela Terryho Quicka pořádně vystrašila, puk se mu ale podařilo vytěsnit.
58:56'
Getzlaf na modré čáře neudržel puk a musí se pro něho vracet do neutrální zóny.
57:18'
Quick byl na ledě, což pro něho bylo štěstí. Zpoza branky se totiž ke střele vrhnul Shore, který zakončoval v pádu a dost nečekaně. Quick měl pořádnou dávku štěstí.
57:06'
Quick zachytil Mansonovu střelu od modré a rychle si povyjel do strany pro případ, že by mu puk vypadl. Tak se ale nestalo a hostující brankář přerušil hru.
56:18'
Miller drží puk ve své lapačce a nedovolil Cliffordovi ani Carterovi dorážet.
55:46'
Holzer od modré napálil Quickovu vyrážečku. Hostující brankář zákrok jen tak tak ustál, ale puk se mu daří odrazit.
55:14'
Roy střelou od modré Millera neohrozil. Ten přesto zastavuje od mantinelu odražený puk.
54:43'
Čas Anaheimu hodně rychle ubíhá. Domácím se navíc teď nedaří usadit v útočném pásmu. Hra je přerušena a přichází komerční přestávka.
53:41'
Rychlý průnik Toffoliho až do pravého kruhu musel zastavit Miller svým zákrokem. Bude se vhazovat v obranném pásmu domácích.
52:25'
Zakázané uvolnění Anaheimu.
52:16'
Anaheim právě vstřelil branku!
Domácí bojují o body z dnešního utkání! JAKOB SILFVERBERG vybojoval puk za brankou, vybruslil si do levého kruhu a prostřelil brankáře Quicka výborně umístěnou střelou pod lapačku. Bez asistence.
51:29'
Toffoli zpoza kruhů zkusil štěstí, ale Millera nepřekonal.
50:38'
Quick zachytil odražený puk pod lapačku a přerušuje hru. Komerční pauza.
50:14'
Rowney se během svého střídání dostal ke dvěma střelám, obě ale byly nepřesné a Quicka neohrozily.
49:15'
Domácí tlačí na soupeře. Ritchie od levého mantinelu na brankáře nevyzrál.
48:39'
Getzlafova střela neprošla přes bránícího Roye.
48:20'
Larsson od modré míjí branku Quicka. Anaheim by potřeboval vsítit kontaktní gól, co nejdříve.
47:45'
Miller zachytává nahozený puk ze středního pásma a přerušuje hru. Komerční přestávka.
46:50'
Shoreova střela na Quicka neprošla. LaDue blokuje puk.
46:30'
Hraje se delší úsek bez přerušení. Oba týmy se pravidelně střídají ve vedení puku.
45:25'
Kovalčuk zavezl puk do útočného pásma po levé strany. Jeho snaha o přenesení hry na pravé křídlo ale úspěšná nebyla.
44:38'
Sprongova střela končí na zadním mantinelu a odráží se do ochranné sítě za Quickem.
43:54'
43:18'
Ducks se musí znovu vracet pro puk do vlastní třetiny.
42:56'
Doughty po krátkém závaru před vlastní brankou posílá puk až do obranného pásma soupeře.
42:44'
Kombinaci domácích v útočném pásmu zakončil zpoza levého kruhu ránou z první Rakell. Quick letící puk chytá a přerušuje hru.
42:10'
Hosté vyhazují.
41:59'
Rakell pálil takřka hned po vhazování, ale jeho puk na Quicka neprošel.
41:54'
Domácí si zahrají vůbec první přesilovku v utkání.
41:54'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kyle Clifford – 2 min., podrážení).
40:54'
Miller vyráží střelu Kempeho od modré a také zahajuje třetí třetinu úspěšně.
40:31'
Getzlaf se napřáhl od modré, Quick letící puk chytá.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 05:00.
Druhá třetina branku nepřinesla, nabídla ale hlavně v posledních deseti minutách zvýšení aktivity domácích, kteří se konečně dokázali na delší dobu usadit v útoku a začít ohrožovat brankáře Quicka. I tak ale Anaheim prohrává na střely 10-19.
40:00'
39:28'
Henriqův důrazný průnik od pravého mantinelu končí posunutou brankou hostů.
39:12'
Přečíslení domácích dvou proti jednomu. Getzlaf ale neprotlačil přihrávku na levé křídlo, kde si najížděl Rakell.
38:48'
Hostům se ale podařilo osvobodit. Rychlý útok zakončil Toffoli, který přinutil Millera přerušit hru. Komerční přestávka.
38:37'
Ani Lindholm zpoza kruhů na Quicka nevyzrál. Tlak Anaheimu dál roste.
37:55'
Rakellova střela z prostoru před brankovištěm nebyla přesná. Končí vedle.
37:40'
Anaheim stupňuje svůj tlak a drží soupeře v obranném pásmu. Larsson od modré trefil jen Quicka.
36:55'
Domácí se drží v útočném pásmu. Getzlaf neusměrnil střelu mezi tři tyče.
36:42'
Los Angeles se dopouští zakázaného uvolnění.
36:02'
Holzer zpoza pravého kruhu Quicka nepřekvapil. Hostující brankář vyráží.
35:01'
Stále se hraje. Do šance se z bezprostřední blízkosti dostal domácí Terry, ale Quick vyráží puk.
34:21'
Dál se hraje. Grundstrom je dnes hodně při chuti, ale zpoza kruhů trefuje pouze zadní mantinel.
33:20'
Hraje se delší úsek bez přerušení. Domácí se dostali k rychlému protiútoku, který po Cliffordově střele založil svým zákrokem brankář Miller. Quick ale byl pozorný a bleskový průnik Fowlera betonem odrazil.
32:29'
Na druhé straně se zpoza levého kruhu ke střele dostal Kempe. Miller vyráží.
31:38'
Silfverberg se před Quickem dostal až mezi kruhy, puk ale poslal jen na zadní mantinel.
31:07'
Odražený puk po nepřesné střele Toffoliho Miller chytá pod lapačku. Komerční pauza.
30:30'
Anaheim se stále více osměluje v útoku. Po polovině utkání by to už chtělo od domácích nějaký souvislejší tlak v útočném pásmu.
29:52'
Quick vyřešil rychlý průnik Anaheimu zákrokem lapačkou, kterou puk odrazil do ochranné sítě.
29:38'
Brown se prodral k zakončení v pravém kruhu, na Millera ale nevyzrál. Ve druhé třetině zatím Miller chytá sebejistě a snaží se napravit zaváhání z první třetiny.
28:46'
Komerční přestávka.
28:46'
Jaycob Megna ránou od modré nechal zasáhnout i na druhé straně Quicka. Teprve třetí střela Anaheimu v utkání.
27:32'
V pokračující akci se domácí dostali pod tlak soupeře. Miller vyrazil střelu Cartera z pravého kruhu a před brankovištěm o puk zápolilo několik hráčů. Ten nakonec vylétl za levý kruh, odkud Kempe vypálil už na připraveného Millera. Měl štěstí, že nečelil okamžité dorážce.
27:23'
26:54'
Kings se při přechodu do útočného pásma dostali do ofsajdu.
26:35'
Další vyhození kotouče, který končí až u Quicka.
26:16'
Anaheim vyhazuje puk a zatím se velmi dobře brání.
25:49'
Kotouč končí v hledišti. Vhazovat se bude před Millerem.
25:30'
Domácí vyhazují puk ze svého pásma.
25:23'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., sekání).
25:23'
Kovalčuk přijal parádní přihrávku na útočné modré, pronikl do pravého kruhu, ale jeho dělovku brankář Miller chytá do lapačky!
24:15'
Stále na brankáře hostů Jonathana Quicka letěly jen dvě střely, z nichž jedna skončila v síti.
23:19'
Postavení mimo hru domácích.
22:52'
Od modré čáry se napřáhl Phaneuf. Orazítkoval jen zadní mantinel.
22:25'
LaDueho zakončení z ostřejšího úhlu už Miller chytá a raději přerušuje hru.
21:41'
Přes bránícího protihráče se neprosadil ani Toffoli.
21:26'
Los Angeles pokračují ve velké aktivitě a své soupeře přehrávají. Grundstrom byl v pravém kruhu zablokován.
20:32'
20:23'
Kovalčuk po průniku do levého kruhu napálil tyč Millerovy branky!
20:01'
Další třetina začne přibližně v 04:07.
První třetina přinesla hned čtyři branky a trochu nečekaný vývoj skóre. Hostující Kings, kteří prohráli 13 z posledních 14 zápasů, vedou 3:1 a jsou zatím dnes hodně produktivní. Do druhé třetiny půjdou hosté v pokračující přesilovce, která bude trvat 32 vteřin.
20:00'
19:36'
Martinezovu ránu od modré Miller vyráží, Anaheim následně vyhazuje.
19:15'
Kovalčukovu prudkou ránu z levého kruhu chytá Miller do lapačky pěkným zákrokem.
18:49'
Ducks začali oslabení dobře, dostali puk až na zadní mantinel za Quickem.
18:32'
18:32'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Daniel Sprong – 2 min., vysoká hůl).
18:15'
Grundstrom z levé strany přestřelil Millerovu klec.
17:40'
Anaheim je prozatím při útočných výpadech zcela neškodný.
17:05'
Na to, jak málo se střílí, tak padá obrovské množství branek. Los Angeles vedou na střely 8-2, na góly 3-1.
16:25'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Toffoli udělal obrovský kus práce u modré čáry a rozehrál rychlou kombinaci hostů, která vede k dalšímu gólu! Na jejím konci CARL GRUNDSTROM dostal přihrávku na střed mezi kruhy od Kempeho a po kličce do bekhendu obhodil brankáře Millera. Asistence: Adrian Kempe, Tyler Toffoli.
14:19'
Quick si připisuje vůbec první zákrok. Teprve druhá střela Anaheimu v utkání (ta první skončila gólem).
13:54'
Kovalčuk se hnal do útoku za pukem, na zadním mantinelu ale během souboje opouští puk ledovou plochu. Komerční pauza.
13:15'
Stále se hraje bez přerušení.
12:35'
Hraje se delší pasáž bez přerušení. Hra se přelévá rychle ze strany na stranu.
11:43'
Lindholmova rána od modré čáry proletěla jen na zadní mantinel.
10:37'
I když se Anaheim oslabení ubránil, krátce po jeho skončení předvedl KYLE CLIFFORD povedenou solo akci. Puk zavezl do útočného pásma, projel z levého křídla až mezi kruhy a prostřelil Millera. Asistence: Trevor Lewis, Paul LaDue.
10:30'
10:05'
Domácí opět vyhazují.
09:40'
Usadit se v útočném pásmu je pro Los Angeles v této přesilovce snad až nadlidský úkol.
09:05'
Hosté znovu přišli o puk.
08:45'
Ducks vyhazují puk ze svého pásma.
08:30'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., držení hole).
08:30'
Kopitar střílel zpoza kruhů jen do Millera. Ten zastavuje puk a přerušuje hru. Bude se také vylučovat. Komerční pauza.
07:27'
Velmi rychle je vyrovnáno! Quick šel za branku rozehrát, ale neobhodil Getzlafa, který pohotově přihrál zpoza branky před brankoviště DANIELU SPRONGOVI, jenž využil odkryté klece. Asistence: Ryan Getzlaf.
06:22'
Kings se podařilo vyhrát v útočném pásmu vhazování a po několika přihrávkách se prosadil zpoza kruhů DUSTIN BROWN, na jehož střelu brankář Miller neměl dobrý výhled. Asistence: Derek Forbort, Drew Doughty.
06:13'
05:51'
Kempe poslal na Millera střelu z levého kruhu, domácí brankář puk zachytil a přerušuje hru.
05:19'
Na druhé straně kluziště se přes bránícího hráče neprosadil Manson.
04:51'
Hosté mají zatím v prvních minutách o něco více ze hry. Nedaří se jim ale ohrozit branku Millera. Kopitar byl mezi kruhy také zablokován.
03:51'
Střela Toffoliho skončila sražená v ochranné síti.
03:40'
Kotouč ve středním pásmu vyletěl na hostující střídačku. Bude se vhazovat u modré čáry Kings.
02:06'
Po vyhraném vhazování se hostující Doughty tlačil ke střele, ale byl zablokován bránícím Rowneym.
02:01'
Krátký tlak Kings. LaDueho střelu Miller chytá a přerušuje hru.
01:28'
Holzer se natlačil mezi kruhy, jeho zakončení bylo zblokováno.
00:50'
První desítky vteřin patří oťukávání obou celků.
00:01'
Anaheim do utkání nastoupil v historických dresech Mighty Ducks.
00:01'
Čekáme na začátek utkání.

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Manson, H. Lindholm, Fowler (A), Ja. Larsson, Holzer, Jaycob Megna – Perry (A), Getzlaf (C), K. Roy – Silfverberg, Steel, Rakell – Terry, Henrique, N. Ritchie – Rowney, Kesler, Jones.

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Doughty (A), Forbort, Walker, Martinez, Roy, Phaneuf – D. Brown, Kopitar (C), Iafallo – Kovalčuk, J. Carter (A), Leipsic – Toffoli, Kempe, Grundström – Brodzinski, Lewis, Clifford.

Rozhodčí: Walsh, Nicholson – Murphy, Shewchyk.
V této sezoně bylo odehráno zatím jedno vzájemné utkání. V listopadu Kings vyhráli na domácím ledě 4:1.
Jedná se o souboj dvou nejhorších týmů Západní konference. Anaheim je v tabulce na 14. místě s náskokem 7 bodů na poslední Los Angeles, které navíc prohrálo třikrát v řadě. Ducks naopak dokázali vyhrát tři z posledních čtyř zápasů a v noci na sobotu deklasovali Montreal 8:2.
Anaheim Ducks přivítají na svém ledě Los Angeles Kings, proti kterým budou potvrzovat roli mírných favoritů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.