NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : Edmonton - 17. března 2019   03:00

Arizona
Arizona
18:24' Galchenyuk (Ekman-Larsson, Chychrun) • 25:04' Galchenyuk (Cousins, Garland)
2:3
(1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Edmonton
Edmonton
03:38' McDavid  (Chiasson, K. Russell) • 24:52' Benning  (McDavid, Draisaitl) • 60:58' McDavid  (Klefbom)
Arizona
Hanson, South – Suchánek, Berg
Gila River Arena, Glendale
15 016 diváků
Edmonton

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Edmonton Oilers: 25.
Dnešní zápas končí vítězstvím Edmontonu, které dnes sám zařídil Connor McDavid. Tento hvězdný útočník dva góly sám dal a na ten třetí fantasticky přihrál. A právě on byl tím rozdílovým hráčem, díky němuž získali Olejáři bod navíc. Arizona dnes nehrála kdovíjaký hokej, domácí mohou litovat dvou tyček v druhé třetině, ale hlavně to chtělo trochu lepší výkon.
60:58'
Edmonton právě vstřelil branku!
Oscar Klefbom si sjížděl za branku Arizony, v poslední chvíli ale přihrál před branku, kde již číhal CONNOR MCDAVID. Hvězda nejen dnešního utkání, ale celé NHL, pak trochu se štěstí prostřelila Kuempera a může slavit vítězství svého klubu. Asistence: Oscar Klefbom.
60:46'
Darcy Kuemper (Arizona) likviduje střelu Draisaitla.
60:30'
Špatnou přihrávkou se domácí připravují v útočném pásmu o puk.
60:01'
Začalo prodloužení.
Je to tak, šedesát minut o vítězi nerozhodlo, uvidíme, zda tomu tak bude při hře ve třech na obou stranách.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:11'
Špatná rozehrávka Edmontonu, hra se vrací před Koskinena.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny, dnešní utkání, s největší pravděpodobností, dospěje minimálně do prodloužení.
57:50'
Jordan Oesterle (Arizona) s pukem za vlastní brankou, domácí chybují v rozehrávce a k puku se dostal Ryan Nugent-Hopkins, jehož střelu musel Kuemper vyrážet.
57:22'
Útočná akce domácích, dva na dva, Lawson Crouse to ale všechno zazdil u levého mantinelu.
56:10'
Třetí třetina pomalu míří do svého finiše a pokud se skóre nezmění, čeká nás prodloužení.
55:17'
54:54'
Andrej Sekera (Edmonton) vyhazuje puk ze třetiny a vypadá to, že ani tato přesilová hra využita nebude.
54:24'
Až nyní se domácí zase dostávají do útočného pásma, tak uvidíme, co z toho bude.
54:10'
Ani Arizoně se ale zatím přesilovka moc nedaří.
53:45'
Alex Galchenyuk (Arizona) pálí dvakrát z pravé strany, ani jednou však Koskinena překonat nedokázal.
53:21'
Na úvod vlastního oslabení vyhazují hosté puk ze třetiny.
53:17'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Milan Lucic – 2 min., podrážení).
52:54'
52:22'
Edmontonu chybí trochu souhra, hráči Oilers to často tahají sami, individuálně, ale to zatím na Arizonu neplatí.
52:04'
Arizona se zatím celkem v poklidu brání, puk znovu ve středním pásmu.
51:24'
Olejáři v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení.
50:54'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Richard Pánik – 2 min., podrážení).
50:05'
Čas opět pokročil a hrajeme již poslední desetiminutovku, hosté budou moci hrát přesilovou hru.
49:27'
Alex Goligoski (Arizona) pálí z voleje, z levé strany, ale branku netrefuje.
49:05'
Diváci opět ženou domácí tým dopředu, Arizona, zdá se, vyrovnává hru.
48:18'
Jordan Oesterle (Arizona) a jeho zablokovaný pokus od modré není nebezpečím pro branku Olejářů.
47:15'
Edmonton zatím, v dosavadním průběhu třetí třetiny, výrazně aktivnější, než domácí.
46:48'
Ofsajd zastavuje útočnou akci domácích, hra přerušena, po komerční přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
46:02'
Michael Grabner (Arizona) dostal puk ze třetiny a on a jeho spoluhráči míří na střídačku.
45:40'
Darnell Nurse (Edmonton) to zkusil individuálně, projel až k brance, kde ale již nedokázal zakončit.
44:10'
To bylo, v podání Edmontonu, všechno, Arizona vytlačila svého soupeře ze třetiny.
43:43'
Olejáři v útočném pásmu, Andrej Sekera nahazuje puk od modré k brance Keumpera.
42:49'
Puk ve středním pásmu, hosté zatím v průběhu třetí třetiny výrazně lepší ve středním pásmu.
41:58'
Jordan Oesterle (Arizona) napřáhl ke střele, ale trefil jen před sebou stojícího obránce Oilers.
41:21'
Vhazování po pravici Koskinena pro Edmonton, Connor McDavid hned uhání s pukem do třetiny soupeře.
40:30'
Arizona získává puk ve vlastní třetině, rozehrát se ale domácím zatím tolik nedaří, hosté hlídají střední pásmo.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 5:06.
Také druhá třetina končí nerozhodným výsledkem a také ve druhé třetině šli nejprve do vedení hosté. Ti se dočkali druhého gólu v závěru 25. minuty, kdy se prosadil Matt Benning, po excelentním pasu McDavida. Domácí ale bleskově srovnali, již za dvanáct sekund zásluhou Galchenyuka, který se prosadil důrazem na brankovišti. Arizona mohla dát i vedoucí gól, ale domácí hned dvakrát trefili jen tyčku hostující branky.
40:00'
39:31'
Jason Demers (Arizona) dostává puk ze třetiny, nebude to icing, hrají hosté.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, puk získávají hosté.
38:40'
38:28'
Alex Goligoski (Arizona) pouze nahazuje puk na Koskinena, ten přerušuje hru.
38:02'
Jordan Oesterle (Arizona) také trefuje jednu z tyček branky Edmontonu, to je velká smůla domácích.
37:50'
A hosté nakonec také vyhazují puk ze třetiny, z hlediště se ozývá pískot.
37:27'
Až v tuto chvíli to vypadá, že by domácí mohli udržet útočné pásmo, ale bránící čtveřice tlačí soupeře k mantinelu.
37:10'
Arizoně se to ale zatím vůbec nedaří, hosté se v pohodě brání vyhazováním puků ze třetiny.
36:52'
Olejáři vyhazují puk ze třetiny, domácí to musí zkoušet znovu.
36:40'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Colby Cave – 2 min., vysoká hůl).
36:29'
Probudili se i diváci a ženou domácí tým dopředu, mezitím Koskinen přerušuje hru.
36:02'
Kdyby se střela Richardsona ujala, bylo by to poprvé, kdy by se domácí dostali do vedení, zatím pouze dotahují.
35:16'
Domácí byli blízko vedoucímu gólu, Brad Richardson ale trefil jen brankovou konstrukci!
34:42'
To střela Kempeho (Arizona) již mířila na branku a Mikko Koskinen (Edmonton) musel zasahovat, hra přerušena.
34:04'
Jakob Chychrun (Arizona) plácl do puku, u levého hrazení, v útočném pásmu, ale jeho pokus zablokoval bránící hráč Olejářů.
33:35'
Útočnou akci Edmontonu zastavuje odpískaný ofsajd.
33:02'
Connor McDavid (Edmonton) zvládl souboj s vracejícím se Goligoskim, kterému ještě pomáhal Demers, ale nestačilo to, největší hvězda současné NHL získala puk.
32:20'
Puk míří k brance Edmontonu, po nepřesné rozehrávce Arizony, hosté otáčí.
31:46'
Adam Larsson (Edmonton) to zkusil z pravé strany, Darcy Kuemper chytá a raději přerušuje hru.
31:30'
Aktivita Edmontonu pokračuje, hosté se ale špatnou přihrávkou sami připravují o útočné pásmo.
31:02'
30:52'
Po přihrávce z levé strany pálí z pravé, z voleje, Leon Draisaitl (Edmonton), který ale přesouvajícího se Kuempera nepřekonává.
30:02'
Jsme ve druhé polovině dnešního utkání a Edmonton se již usazuje v útočném pásmu, na ledě samozřejmě elitní formace s Connorem McDavidem.
29:40'
Edmonton hraje v plném počtu a začíná přesilová hra hostů.
29:20'
Poměr sil na ledě je vyrovnán, ještě několik sekund, hosté získávají puk.
29:02'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Alex Goligoski – 2 min., nedovolené bránění).
28:40'
Další puk míří ze třetiny Olejářů, kteří již konečně mohou prostřídat, stejně tak činí i domácí.
28:16'
Oscar Klefbom (Edmonton) nabral puk a vyhodil ho ze třetiny.
27:50'
Alex Galchenyuk (Arizona) to zkouší z pravé strany, ale netrefuje branku Olejářů, přesto domácí udrželi útočné pásmo.
27:40'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Zack Kassian – 2 min., nedovolené bránění).
27:17'
Vhazování ve třetině domácích, po levici Kuempera, puk získávají domácí.
25:49'
Špatná rozehrávka Olejářů, je pískáno zakázané uvolnění, hra se vrací před Koskinena.
25:04'
Arizona právě vstřelila branku!
Domácí bleskově srovnávají! Po vhazování ve středovém kruhu se Nick Cousins dostal s pukem k brance, parádní zadovkou ještě vrátil puk před branku, kde ho za záda Koskinena doslova dotlačil ALEX GALCHENYUK, i přes snahu hned dvojice bránících hráčů Edmontonu. Asistence: Nick Cousins a Conor Garland.
24:52'
Connor McDavid parádním pasem zpoza branky našel v levém kruhu pro vhazování MATTA BENNINGA, který si srovnal puk na střelu a fantasticky vymetl růžek domácí branky. Asistence: Connor McDavid a Leon Draisaitl.
24:40'
Olejáři v útočném pásmu, Sekera udržel puk na útočné modré.
24:13'
Darcy Kuemper (Arizona) máchl lapačkou a ukryl puk, po střele Oscara Klefboma.
23:38'
Na druhé straně Alex Chiasson (Edmonton) vyzkoušel pozornost Kuempera v domácí brance.
23:18'
Aktivní Josh Archibald (Arizona) se opět dere do útočného pásma, ale sám neměl moc šancí na úspěch.
22:38'
Andrej Sekera (Edmonton) nezvládl brzdu ve své třetině a narazil do mantinelu, při pádu, hrát mohou domácí.
22:05'
Puk míří za branku Arizony, která má zatím lepší vstup do druhé třetiny, než Olejáři.
21:02'
Nakonec Mikko Koskinen (Edmonton) přerušuje hru, bude se vhazovat ve třetině Olejářů.
20:50'
Vinnie Hinostroza (Arizona) nahazuje puk za branku Olejářů, domácí zůstávají v útočném pásmu.
20:35'
Olejáři vyhazují puk ze třetiny, hrají domácí.
20:19'
Josh Archibald (Arizona) střílí z pravé strany, zblokovaná střela míří vysoko nad branku, hra přerušena.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 4:10.
První třetina nabídla, dle očekávání, parádní hokejovou podívanou. Olejáři měli dobrý nástup do zápasu, který navíc okořenil gólem v oslabení Connor McDavid. Arizona poté vyrovnala hru, ale nikoliv skóre, to se dlouho nedařilo. Až to na sebe vzal při přesilové hře Alex Galchenyuk, který se trefil parádně střelou zápěstím.
20:00'
19:31'
Hra přerušena, vhazuje se po levici Koskinena, puk získávají domácí.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, hosté s pukem ve středním pásmu.
18:24'
Arizona využívá přesilovou hru zásluhou ALEXE GALCHENYUKA, který si vzal puk a z pravé strany vymetl růžek branky Oilers, Koskinen bez šance proti prudké a umístěné střele zápěstím. Asistence: Oliver Ekman-Larsson a Jakob Chychrun.
17:52'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Alex Chiasson – 2 min., napadení).
17:40'
Nepřesná rozehrávka hostů na McDavida, ale není to icing, hráči musí hrát.
16:59'
Matt Benning (Edmonton) to zkusil z pravé strany, ale puk zachytil bránící Niklas Hjalmarsson.
16:27'
Souboj o puk za brankou Kuempera vyznívá pro domácí, hosté vyčistili třetinu a odešli střídat.
15:45'
Olejáři v útočném pásmu, ale je to pouze o soubojích u mantinelu.
15:04'
Brad Richardson (Arizona) ztrácí puk po přechodu útočné modré, následně se puk ocitá na lavičce Oilers, hra přerušena.
14:27'
Niklas Hjalmarsson (Arizona) s pukem za vlastní brankou, následuje špatná rozehrávka Arizony, je odpískáno zakázané uvolnění.
13:54'
Oliver Ekman-Larsson (Arizona) s pukem na holi dlouho čekal na střelu, nakonec jeho pokus, z levé strany, končí vedle branky Koskinena.
13:02'
Connor McDavid (Edmonton) to znovu zkoušel individuálně, ale na útočné modré zapomněl puk za sebou, takže se musí vrátit, aby to nebyl ofsajd.
12:23'
Andrej Sekera (Edmonton) to zkusil od modré, jeho střela z levé strany ale zamířila pouze vedle branky Arizony.
11:44'
Vhazování po pravici Koskinena, puk získávají hosté, kteří ho dostávají ze třetiny.
11:27'
Olejáři se snaží rozehrát, ale jejich akce končí již ve středním pásmu.
10:50'
Edmonton v útočném pásmu, Milan Lucic chtěl zavézt puk za branku soupeře, ale přišel o něj.
10:22'
Domácí Garland se dostal do brejku, ale byl ve velké rychlosti před Koskinenem, takže nakonec nestihl ani zakončit.
10:10'
Prvních deset minut zápasu minulostí, hraje se parádní hokej, ve velkém tempu, hosté zatím drží těsné vedení, které získali zásluhou McDavida.
09:45'
Alex Galchenyuk (Arizona) se po rychlém brejku dostal do zakončení, Mikko Koskinen ale jeho pokus vyráží.
08:56'
Connor McDavid (Edmonton) posílá pas přes celé pásmo, ale na modré již chyběl některý z jeho spoluhráčů, puk se tak došoural do středního pásma.
08:34'
08:16'
Bránící čtveřice Arizony odvádí velmi dobrý výkon proti elitní přesilovkové formaci soupeře.
07:50'
Edmonton ale i nadále drží útočné pásmo.
07:22'
Nyní se již hosté zformovali v útočném pásmu, dělovka Klefboma od modré, puk končí na zadním mantinelu.
06:58'
Olejáři neudrželi útočné pásmo, Michael Grabner (Arizona) odpálil puk ze třetiny.
06:34'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Christian Dvorak – 2 min., hákování).
05:56'
Olejáři v útočném pásmu, domácí jsou pod tlakem při vlastní rozehrávce.
05:35'
Po střele Archibalda zasahuje Mikko Koskinen (Edmonton), který ukryl puk ve své lapačce, hra přerušena.
05:20'
Domácí pouze prodlužují puk do útočného pásma a poté střídají.
04:46'
Vhazování po pravici Koskinena, Connor McDavid prohrál s domácím Hinostrozou.
04:44'
04:21'
Puk ve středním pásmu, inkasovaný gól trochu otřásl domácími.
03:38'
Další ukázka hokejové kvality CONNORA MCDAVIDA, který ve vlastním oslabení vzal puk, nabruslil si kolem bezmocného a hlavně pomalejšího Ekmana-Larssona před branku, kde celkem snadno, do protipohybu gólmana a do růžku, posílá puk a hosté se ujímají vedení. Asistence: Alex Chiasson a Kris Russell.
03:15'
Nyní míří puk až za branku Kojotů, hosté rychle prostřídali.
02:59'
Arizona od úvodních sekund v útočném pásmu.
02:44'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Leon Draisaitl – 2 min., vysoká hůl).
02:35'
Alex Goligoski (Arizona) to zkusil od modré, z levé strany, ale branku minul.
02:15'
Olejáři pod tlakem při rozehrávce, ale zvládají to a dostávají puk ze třetiny.
01:49'
Ofsajdem končí útočná akce Edmontonu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:50'
Ve třetině Kojotů končí puk na ochranným plexisklem, hra přerušena, vhazuje se po levici Kuempera.
00:37'
Mikko Koskinen (Edmonton) zastavuje za svou brankou nahozený puk soupeře.
00:01'

Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Ekman-Larsson, Hjalmarsson, Goligoski, Demers, Chychrun, Oesterle – Grabner, Richardson, Hinostroza – Pánik, Dvorak, Keller – Galchenyuk, Cousins, Garland – Crouse, Kempe, J. Archibald.

Edmonton Oilers: Koskinen (Stolarz) – Klefbom, A. Larsson, Nurse, K. Russell, Sekera, Benning – Lucic, McDavid, Kassian – Rieder, Draisaitl, Chiasson – Khaira, Nugent-Hopkins, Gagner – Gambardella, Cave, Currie.

Rozhodčí: Hanson, South – Suchánek, Berg.
EDMONTON OILERS
Olejáří z Edmontonu ještě nevzdali boj o play off, ale na rozdíl od svého soupeře z Arizony mají k němu o hodně dál. Momentálně osm bodů, což je přesně ztráta právě na Kojoty z Arizony, kteří drží osmé místo. Olejáři také nehrají špatně, bodově je táhne samozřejmě hvězdný Connor McDavid, ale v duelu s Kojoty je čeká těžká práce – Edmonton totiž ze tří letošních vzájemných duelů dva prohrál, vyhrál jen v tom prvním, ale pro změnu právě na ledě Arizony.
ARIZONA COYOTES
Arizona se, díky famózním únorovým a hlavně březnovým výkonům dokázala vyšplhat na osmou příčku v Západní konferenci a aktuálně se tak dostat do play off. Srovnáme-li aktuální formu, tak jsou Kojoti z Arizoni nejlepší v celé konferenci, horší bilanci z posledních deseti zápasů má jak vedoucí Calgary, tak i druzí nejvíce bodující Žraloci ze San Jose!
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž ARIZONA COYOTES přivítá na svém stadionu EDMONTON OILERS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.