NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Boston : Detroit - 13. října 2018   21:00

Boston
Boston
19:09' Pastrňák (Carlo, Wagner) • 24:34' McAvoy (Bergeron) • 31:27' DeBrusk (Krejčí) • 36:20' Pastrňák (Bergeron, Marchand) • 42:05' Pastrňák (Marchand, Bergeron) • 50:12' Bjork  • 55:15' DeBrusk (Carlo, Krejčí) • 59:58' Kuraly (K. Miller, Bjork)
8:2
(1:0, 3:0, 4:2)
Detroit
Detroit
40:21' Hronek  (Bertuzzi, Nyquist) • 48:23' D. Larkin  (Nielsen, Jensen)

3. Jake DeBrusk (tým) 2+0
Domácí celek díky povedené druhé třetině vyhrává poměrně snadno tento duel. Svého soupeře dokázal porazit 8:2. První branku v NHL vstřelil hostující Filip Hronek. David Pastrňák vstřelil 99., 100. a 101 branku v NHL, a tak zaznamenal hattrick. Druhá asistence Davida Krejčího byla jubilejní
400.
59:58'
Bruins právě vstřelili branku!
V samotném závěru zápasu dává osmou domácí branku obranou nepokrytý SEAN KURALY. Asistence: Kevan Miller a Anders Bjork.
59:35'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Nick Jensen – 2 min., nesportovní chování + 2 min., zásah do hlavy nebo krku).
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Chris Wagner – 2 min., nesportovní chování + 2 min., hrubost).
59:00'
Běží poslední minuta hry v tomto zápase a fanoušci Bruins si závěr užívají.
58:49'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
58:10'
Na poslední branku Bruins přihrával David Krejčí, jeho 400. přihrávka v NHL.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:15'
Hosté rozehrávají od své branky, následně se dostali do útočného pásma. Rána ale byla zblokovaná.
56:43'
Filip Hronek se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná. Gólman Bruins zasahovat nemusel.
56:03'
V poklidném tempu se tento duel dohrává, domácí hrají neuvěřitelně lehce a účelně.
55:15'
Krásná akce a sedmá branka domácích. Brandon Carlo dobře vypálil a jeho projektil před brankou výborně tečoval pod horní tyčku JAKE DEBRUSK. Asistence: Brandon Carlo a David Krejčí.
09:00'
Bruins se pokouší hrát takticky co nejdál od své branky, tak, aby nedali soupeři mnoho šancí.
54:35'
Gustav Nyquist to zkoušel z velké dálky, jeho projektil kryje gólman.
54:10'
Domácí celek vede o čtyři branky a míří za výhrou v tomto zápase.
53:57'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Charlie McAvoy – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Anthony Mantha – 2 min., hrubost).
53:36'
53:10'
Andreas Athanasiou minul branku ránou od modré čáry. Sledujeme zajímavou přesilovku Red Wings.
52:43'
Dylan Larkin to zkoušel z mezikruží, ale jeho rána byla zblokovaná. Následně neuspěl ani Libor Šulák.
52:10'
Hostující celek si vypracoval tři čtyři dobré střely, ale obrana v čele s brankářem byla pozorná, a tak si dokázal poradit.
51:36'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (John Moore – 2 min., hákování).
51:36'
Komerční přestávka.
50:12'
Domácí celek znovu udeřil. Detroit přišel o kotouč na modré čáře, a tak se do brejku dostal ANDERS BJORK. Mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu, která zapadla přesně do branky. Gólman s tímto nemohl nic dělat.
49:25'
Hostující celek vycítil šanci na zdramatizování zápasu, a tak všechny zbylé síly vrhl do útoku.
48:23'
Detroit právě vstřelil branku!
Hostující celek se prosazuje při vlastním oslabení. DYLAN LARKIN vypálil přes obráncem a domácí gólman nedokázal zasáhnout. Asistence: Frans Nielsen a Nick Jensen.
48:02'
Mnoho šancí, vlastně ani jednu pořádnou, si domácí hokejisté během této přesilovky nevypracovali.
47:35'
Jonathan Bernier byl pozorný a dokázal si poradit s dalším pokusem.
47:19'
Přesilovka se domácímu celku nedaří, nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.
46:24'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Anthony Mantha – 2 min., podrážení).
46:06'
Filip Hronek pálil od modré čáry, jeho projektil byl ale zblokovaný. Brankář domácího celku zasahovat nemusel.
44:48'
Brad Marchand vedl další akci svého celku, ale vypálit se mu nepodařilo.
44:30'
Špatná rozehrávka Red Wings vrací hru před branku Detroitu.
43:53'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se tak bude před brankou Red Wings.
43:13'
Bruins se nyní dostali do útočného pásma, ale Kevan Miller nedokázal přesněji vypálit.
42:47'
Boston hraje velmi dobře, sledujeme aktivní hru domácích, hattrick vstřelil David Pastrňák.
42:05'
101. gól v NHL a dnes hattrick. DAVID PASTRŇÁK bleskově odpovídá na první branku hostů a navyšuje domácí vedení. Prosazuje se povedenou střelou po skvělé přihrávce spoluhráče. Výborné představení českého hráče. Tentokrát využil přečíslení. Asistence: Brad Marchand a Patrice Bergeron.
40:21'
První branku v NHL dává FILIP HRONEK. Jeho rána od modré čáry zapadla přesně do horní části branky. Asistence: Tyler Bertuzzi a Gustav Nyquist.
40:01'
Tři branky vstřelil domácí celek ve druhé třetině, a tak má velmi dobrou výchozí pozici pro třetí třetinu. Hostům se hrubě prostřední třetina nepovedla, nyní hraje Detroit přesilovku pět na tři.
40:00'
39:40'
Zdá se, že toto oslabení domácí zvládnou.
39:08'
Hosté hrají přesilovku pět na tři. Nastěhovali se do útočného pásma, kde kombinují.
39:00'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
38:59'
Tyler Bertuzzi aní na třikrát nedokázal překonat brankáře soupeře.
38:17'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Jake DeBrusk – 2 min., podrážení).
37:10'
Domácí hráči i za tohoto stavu pokračují v aktivní hře, Red Wings se musí bránit tlaku soupeře.
36:20'
A je to tady, DAVID PASTRŇÁK právě vstřelil svou stou branku v NHL. Nyní v přesilovce dostal výbornou přihrávku od spoluhráče a tvrdou ránou z kruhu prostřelil brankáře. Asistence: Patrice Bergeron a Brad Marchand.
36:00'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Christoffer Ehn – 2 min., vysoká hůl).
35:01'
Detroit rozehrává od své branky, Nick Jensen čeká na dostřídání spoluhráčů.
34:26'
Hraje se rychlý hokej, hostující celek se vůbec nemůže dostat do střeleckých pozic, domácí hokejisté hrají výrazně lépe.
33:10'
David Pastrňák se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale nedokázal přesněji trefit branku.
32:25'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál. Domácí celek má tento duel rozehraný velmi dobře.
32:25'
Jonathan Bernier přerušuje hru, komerční přestávka.
31:27'
Domácí celek se dostává do tříbrankového vedení. David Krejčí vyslal do šance spoluhráče, tím byl JAKE DEBRUSK. Udělal blafák, roztáhl si brankáře, a pak kotouč poslal mezi betony. Asistence: David Krejčí.
30:45'
Andreas Athanasiou se propracoval do zakončení. S jeho pokusem si poměrně snadno poradil brankář.
30:01'
Dostáváme se do druhé části hry ve druhé třetině i zápase, domácí celek vede o dvě branky a má momentálně optickou i střeleckou převahu.
29:44'
Dylan Larkin to zkoušel individuálně, ale jeho průnik před branku byl zblokovaný.
29:14'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
27:43'
Další přerušení hry, zasahovat musel brankář Red Wings.
27:25'
Frans Nielsen se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil kryl domácí brankář do rukavice.
27:06'
Jonathan Bernier nyní podržel své spoluhráče, předvedl velmi dobrý zákrok. Chris Wagner se pokoušel dorážet, ale jeho první střelu ukryl brankář do rukavice.
26:30'
Domácí celek se nyní dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
26:07'
Jake DeBrusk autorem další domácí střely, Jonathan Bernier byl pozorný. Komerční přestávka.
26:00'
Šest minut hry ze druhé třetiny je pryč, sledujeme rychlý hokej.
24:34'
Domácí celek navyšuje své vedení. Výborně to udělal Patrice Bergeron. Čistě vyhrál buly na spoluhráče, kterým by CHARLIE MCAVOY. Jeho tvrdá rána zapadla předně do branky, domácí celek se ujímá dvoubrankového vedení. Asistence: Patrice Bergeron.
24:30'
Andreas Athanasiou dobře zakončoval. Jeho projektil přikryl domácí brankář. Buly v útočném pásmu Red Wings.
23:48'
Domácí celek se nyní nastěhoval do útočného pásma, David Krejčí přišel o kotouč, a tak může hrát Tyler Bertuzzi.
23:25'
Zdeno Chára pálil od modré čáry, s jeho pokusem si brankář dokázal poradit. Jonathan Bernier byl pozorný.
23:06'
Patrice Bergeron nahazoval kotouč na branku, jeho pokus byl spíše propagačního charakteru.
22:26'
Michael Rasmussen vedl útočnou akci Detroitu, ale v předbrankovém prostoru přišel hostující tým o puk.
21:50'
Tato početní výhoda se domácímu celku vůbec nepodařila. Do výraznější šance se propracovat nedokázali.
21:00'
Úvodní minuta hry ve druhé třetině je pryč, přesilovku hraje domácí celek.
20:28'
Patrice Bergeron zakončoval z dobré pozice, s jeho pokusem si dokázal poradit brankář soupeře.
20:01'
Domácí celek se po první třetině může radovat z jednobrankového vedení. Po pěkné individuální akci se prosadil k velké radosti českých fanynek a fanoušků David Pastrňák.
20:00'
19:44'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Dylan Larkin – 2 min. + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Noel Acciari – 2 min., nesportovní chování).
19:09'
Domácí v poslední minutě hry otevírají skóre, po krásné individuální akci se prosazuje DAVID PASTRŇÁK. Projel celé kluziště a poslal kotouč pod horní tyčku. Asistence: Brandon Carlo, Chris Wagner.
18:30'
Hostující celek je v závěru první třetiny aktivnější, ale musí myslet také na obranu. Bruins se málem dostali do brejku.
18:01'
Detroit se nyní usadil v útočném pásmu Justin Abdelkader ale nedokázal překonat brankáře soupeře.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v této třetině.
16:33'
Jake DeBrusk se vydal na samostatnou akci, kterou ovšem nedokázal zakončit podle svých představ.
16:08'
Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Red Wings.
15:24'
Zdeno Chára pálil od modré čáry, jeho projektil dokázal brankář ukrýt do výstroje.
14:28'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, na úvodní branku stále čekáme.
13:50'
Kevan Miller jako správný bek vyslal ránu od modré čáry, puk ale končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
13:30'
Brad Marchand pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
13:04'
Domácí kombinují v útočném pásmu, ale nemohou se dostat do střelecké pozice.
12:03'
Gustav Nyquist pálil z dobré pozice, Tuukka Rask výborně zasáhl.
11:35'
Thomas Vanek dostal hru do útočného pásma, akce pokračovala dál. Dylan Larkin vypálil a jeho ránu zblokoval domácí obránce.
11:26'
Hostující celek rozehrává od své branky, snaží se zejména nechybovat.
10:25'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Thomas Vanek to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se před brankou nedostal. Následně je přerušená hra a komerční přestávka.
09:28'
Darren Helm a Libor Šulák se dostali do šancí, jenže ani jedna střela nebyla dostatečně důrazná.
08:47'
Buly v obranném pásmu Red Wings. Domácí celek vybojoval kotouč. David Pastrňák pálil z první, jeho rána nebyla úspěšná.
08:15'
Bruins rozehrávají od své branky, akci vede Sean Kuraly. Je z toho jen icing.
07:50'
Tyler Bertuzzi se svými spoluhráči pokračoval v akci, dostal se do střelecké pozice, ale rána končí mimo branku.
07:23'
Momentálně se hostující celek pokoušel dostat do útočného pásma, ale nikdo z hráčů nedokázal zakončit.
06:46'
Po komerční přestávce pokračuje třetina dál. Následně David Krejčí rychle zakončoval. Jeho projektil končí v moci brankáře.
06:43'
David Pastrňák a Patrice Bergeron se dostali před branku, ale výrazněji nedokázali zakončit.
06:22'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Red Wings.
05:57'
Zdeno Chára se rychle dostal do útočného pásma, ale jeho rána postrádala přesnost.
05:40'
Libor Šulák pálil od modré čáry, jeho projektil postrádal přesnost.
05:20'
Mnoho šancí tento zápas, respektive jeho úvod, nenabízí.
04:38'
Tyler Bertuzzi byl nachytaný v postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
04:10'
Kevan Miller rozehrává od své branky, následně se puk dostal do útočného pásma Bruins, ale nikdo zakončit nedokázal.
03:33'
Vhazovat se nyní bude v obranném pásmu Bruins. David Krejčí byl vykázaný z buly. Jake DeBrusk vyhrál buly.
03:16'
Boston rozehrává od své branky, Brad Marchand se propracoval do střelecké pozice, ale pálil mimo.
03:01'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky a fanynky bavit.
02:45'
Tuukka Rask má na svém kontě první zákrok, poradil si se snadnou střelou soupeře.
02:30'
Jeden z hráčů hostujícího celku nedokázal trefit odkrytou část branky.
02:02'
Nick Jensen rozehrával od své branky, ale jeho spoluhráči se nedostali přes střední pásmo. Obrana Bruins byla pozorná.
01:34'
Jonathan Bernier přerušuje hru, nechtěl rozehrávat, vhazovat se tak bude před brankou Red Wings.
01:25'
David Pastrňák zakončoval z dobré pozice, jeho ránu kryje Jonathan Bernier.
00:40'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.
00:16'
Domácí se dostali do útočného pásma, střelu dokázal vyrazit brankář Red Wings.
00:01'

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Chára, McAvoy, J. Moore, Carlo, Grzelcyk, K. Miller – Marchand, Bergeron, Pastrňák – Nordström, Krejčí, DeBrusk – Donato, Backes, Bjork – Wagner, Kuraly, Acciari.

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – DeKeyser, Hronek, Kronwall, Jensen, Hicketts, Šulák – Nyquist, D. Larkin, Mantha – Bertuzzi, Athanasiou, Vanek – Abdelkader, Nielsen, Rasmussen – Helm, Ehn, Glendening..

| Boston Bruins
Čtyři odehrané zápasy, úvodní prohraný, jinak tři výhry v řadě. Tým nestačil na Wasington Capitals 07. Poradil si s Buffalem Sabres 4:0, Ottawou Senators 6:3 a Edmontonem Oilers 4:1. Joakim Nordström by se měl vráttit do druhé formace, v sestavě by se měl ukázat také Ryan Donato. V bráně pravděpodobně nastoupí Tukka Rask.

Detroit Red Wings
Hokejistům Red Wings se zatím úvod sezóny nedaří. Čtyři odehraný zápasy a čtyři prohry. Tým nestačil na Columbus 2:3 v prodloužení a v nájezdech na Anaheim Ducks 2:3. V základní hrací době prohrál s Los Angeles Kings 2:4 a Torontem Maple Leafs 3:5. "Boston má velmi dobrý tým, zejména první formace Bergeron, Pastrňák, Marchand je nebezpečná. Nic snadného nás nečeká, řekl před zápasem kouč Jeff Blashill.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí nastoupí Boston Bruins a Detroit Red Wings .
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.