NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Florida - 19. prosince 2018   01:00

Buffalo
Buffalo
03:48' Skinner (Eichel, S. Reinhart) • 31:08' Ristolainen (S. Reinhart, Skinner)
2:5
(1:0, 1:1, 0:4)
Florida
Florida
29:26' Brouwer  (McCann, Matheson) • 40:58' Barkov  (Yandle, Huberdeau) • 43:30' Dadonov   • 44:42' Vatrano  (Dadonov, Borgström) • 57:30' Dadonov  (Barkov)

Vladimír Sobotka (BUF) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:55
Hostující celek vstřelil čtyři branky ve třetí třetině, díky čemuž rozhodl o své výhře v tomto zápase. Buffalo sice vedlo, ale tlaku soupeře ve třetí třetině neodolalo. Body tak bere Florida. Zápas rozhodla třetí třetina, která obvykle Panthers příliš nejde.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.
58:25'
Zápas už se nyní dohrává, sledujeme klidnější pasáž hry.
57:30'
Florida právě vstřelila branku!
Hostující celek se dostal do středního pásma, tam vybojoval kotouč JEVGENIJ DADONOV a obloučkem ho poslal do brány. Cesta za druhým dnešním gólem a šestnáctým v sezóně byla volná. Asistence: Aleksander Barkov.
56:30'
Domácí hrají v šesti, hrají bez brankáře.
56:18'
Panthers drží hru daleko od své branky, domácí hokejisté to nyní budou mít velmi těžké.
55:44'
Rasmus Ristolainen si vybruslil před branku, on ani jeho spoluhráči nedokázal přesněji zakončit.
55:22'
Domácí Rasmus Dahlin rozehrává od své branky, nahodil kotouč do útočného pásma. Tam byl Evan Rodrigues, jenže jeho rána postrádala přesnost.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry třetí třetiny.
54:32'
Jonathan Huberdeau pálil z dobré pozice, jeho ránu betone vykopl Carter Hutton, a pak už hráli obránci Sabres.
53:45'
Carter Hutton raději přerušuje hru, vhazovat se tak bude před jeho brankou.
53:24'
Aleksander Barkov nedokázal z dobré pozice trefit branku.
53:02'
Oba týmy střídají, střelecky vede hostující celek 30:29, v tomto ohledu velmi vyrovnané utkání.
52:00'
Hraje se rychlý hokej, Roberto Luongo rozehrává od své branky, v akci pokračoval obránce. Následně se málem do šance dostal MacKenzie Weegar. Nakonec zakončoval Dadonov.
51:42'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, Michael Matheson dokázal ránu soupeře zblokovat.
51:26'
Rasmus Ristolainen rozehrává od své branky, čeká na dostřídání spoluhráčů.
51:01'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, Panthers mají k dispozic dvoubrankové vedení.
50:37'
Carter Hutton přerušuje hru, Troy Brouwer to zkoušel od modré čáry. Komerční přestávka.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Rasmus Ristolainen pálil od modré čáry nepřesně.
49:12'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Micheal Haley – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Zemgus Girgensons – 5 min., bitka).
49:04'
Florida se vrací k aktivní hře, Micheal Haley pálil z dobré pozice, brankář vůbec nevěděl, kde má kotouč. Puk ale zůstal ve výstroji brankáře.
47:27'
Sledujeme dramatický hokej, Florida dokázala třemi brankami ve třetí třetině zcela neutralizovat útočnou snahu Buffala.
47:00'
Carter Hutton raději přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Nechtěl rozehrávat, dostal by se poněkud zbytečně do složité situace.
Jeff Skinner to zkoušel z dobré pozice, ale Roberto Luongo se nenechal překonat.
46:14'
Denis Malgin se dostal do postavení mimo hru, komerční přestávka, po které se bude vhazovat ve středním pásmu.
45:40'
Rasmus Ristolainen ani nadvakrát nedokázal prostřelit brankáře Panthers.
44:42'
Bleskově přidává hostující celek další branku a dostává se do vedení o dva góly. Bekhendová rána FRANKA VATRANA byla povedená, Carter Hutton nezastavil kotouč, a ten tak končí v bráně. Aktivní hra Floridy se vyplatila. Asistence: Jevgenij Dadonov a Henrik Borgström.
43:30'
Hosté se poprvé v zápase dostávají do vedení, svůj nájezd neprovedl JEVGENIJ DADONOV sice nejlépe, ale kotouč se dokutálel za přispění brankáře až za čáru. Gól se počítá, Florida vede.
43:30'
Jevgenij Dadonov pojede nájezd.
43:30'
Na pokyn NHL Situation Romm probíhá přezkoumání záznamu.
43:30'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Dahlin – trestné střílení, podrážení).
43:00'
Sledujeme rychlý hokej ve třetí třetině, domácí celek inkasoval v oslabení, a tak je vyrovnáno.
41:50'
Nyní se domácí celek nastěhoval do útočného pásma, ale vypálit nedokázal. Následně musel Carter Hutton zasahovat proti střele soupeře.
40:58'
Hostující celek dokázal proměnit přesilovku a srovnává stav zápasu. Keith Yandle pálil od modré čáry a jeho ránu před brankou výborně tečoval ALEKSANDER BARKOV. Asistence: Keith Yandle a Jonathan Huberdeau
40:01'
Krátce před polovinou západu dokázal na gól Jeffa Skinnera z první třetiny odpovědět hostující Troy Brouwer. Vyrovnaný stav netrval dlouho, domácí poslal rychle do vedení Rasmus Ristolainen.
40:00'
39:34'
Jonathan Huberdeau zakončoval z dobré pozice, Carter Hutton vytáhl výborný zákrok.
39:16'
Sabres vyhazují přes všechny čáry až za branku Luonga.
39:09'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Kyle Okposo – 2 min., hákování).
39:04'
Michael Matheson vypálil bekhendem, jeho ránu kryje gólman Sabres.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:35'
Keith Yandle se vrací do hry.
38:19'
Rasmus Dahlin znovu mohl zakončovat, ale raději pokračoval v kombinaci.
37:42'
Jack Eichel našel spoluhráče, Rasmus Dahlin však gólmana překonal nedokázal.
37:17'
Nyní hrají pro změnu přesilovku právě hokejisté Buffala. Dostali se do útočného pásma, kde kombinují.
36:35'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Keith Yandle – 2 min., hrubost).
36:10'
Domácí celek nepustil soupeře do výraznější šance, velmi dobře odehrálo Buffalo oslabení.
34:30'
Početní výhodu nyní hraje Florida, ale Evan Rodrigues měl obrovskou šanci. Jeho ránu senzačně zastavil Roberto Luongo. Hostující gólman předvedl zákrok večera. Obrovská chyba Floridy!
34:09'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jeff Skinner – 2 min., podrážení).
34:02'
Roberto Luongo přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Komerční přestávka.
33:24'
MacKenzie Weegar se pokoušel před brankovou tečoval kotouč, ale nepodařilo se mu to, a tak ho drží Carter Hutton.
32:53'
Vhazovat se bude ve středním pásmu, hostující celek musí znovu dotahovat jednobrankový deficit.
32:30'
Carter Hutton rozehrává od své branky, následně se píská komerční přestávka.
31:08'
Sabres právě vstřelili branku!
Vyrovnaný stav netrval dlouho, domácí se znovu dostávají do vedení. RASMUS RISTOLAINEN se natlačil před branku, a střelou na bližší tyčku našel prostor v postavení brankáře Luonga. Zkušený gólman nyní situaci možná poněkud podcenil. Asistence: Sam Reinhart a Jeff Skinner.
31:01'
Jack Eichel rychle po vhazování vypracoval další slibnou příležitost. Kotouč tentokrát však trefit nedokázal.
30:51'
Roberto Luongo přerušuje hru, výborně dokázal zastavit střelecký pokus z bezprostřední blízkosti, zakončoval Zach Bogosian.
29:26'
První hostující střela byla zblokovaná, puk se dostat za branku, odkud jej rychle do brankoviště poslal TROY BROUWER. Jeho projektil si brankář srazil do vlastní branky. Asistence: Jared McCann a Michael Matheson.
28:59'
Jeff Skinner pálil po přihrávce Jacka Eichela, jeho ránu vyrazil gólman.
28:43'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není.
27:17'
Hostující celek se po delší době usadil v útočném pásmu, rána od modré čáry se od tyčky odrazila zpět do hry.
26:53'
Opakované záměry ukázaly, že Roberto Luongo dokázal při přesilovce soupeře jednu ze střel zastavil prakticky na brankové čáře.
26:30'
11:11, střelecky je tento duel momentálně vyrovnaný.
25:50'
Jared McCann to zkoušel bekhendovou stranou hole, jeho projektil byl nepřesný.
25:30'
Velký tlak mají domácí hokejisté v přesilovce. Rasmus Dahlin minul branku. TO už se Jared McCann vrátil do hry.
25:03'
Rasmus Ristolainen pálil dvakrát od modré čáry, první jeho ránu vyrazil Roberto Luongo, druhá rána byla obranou zblokovaná.
24:11'
Florida vyhazuje přes všechny čáry. Domácí tak musí o útočné pásmo bojovat.
23:48'
Jack Eichel se dostal v přesilovce do šance, ale nedokázal přesněji vypálit.
23:38'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jared McCann – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
23:10'
Další postavení mimo hru ze strany Sabres, vhazovat se tak znovu bude ve středním pásmu.
21:42'
Buffalo se nyní špatně dostalo do útočného pásma, lajnoví sudí píská postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
21:12'
Zach Bogosian rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, Rasmus Dahlin se dostal do zakončení, jeho ránu kryje Roberto Luongo.
20:01'
Zápas pokračuje druhou třetinou, sledujeme rychlý hokej.
20:01'
Jako první se v zápase dokázal prosadit domácí celek, z bezprostřední blízkosti překonal brankáře Roberta Luonga Jeff Skinner střelou pod horní tyčku.
20:00'
19:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:09'
Jonathan Huberdeau se probojoval do šance, jeho rána se tak tak do branky nevešla. Mnoho rozhodně nechybělo.
18:33'
Oba týmy střídají, mnoho šancí momentálně k vidění není.,
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:20'
5:8, střelecky je aktivnější hostující celek, ale na góly vede domácí tým.
17:00'
Další vyhození Sabres přes všechny čáry, Florida střídá.
16:20'
Díky dobrému napadání dostal domácí celek hru do neutrální zóny a následně za bránu Floridy.
16:07'
Aleksander Barkov měl na hokejce vyrovnání, velmi dobrá zákrok předvedl domácí Carter Hutton. Domácí gólman si poradil se střelou z bezprostřední pozice.
15:06'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Ristolainen – 2 min., sekání).
14:45'
Keith Yandle pálil od modré čáry, jeho rána o malý kousek minula branku.
14:13'
Kotouč vypadl z hrací plochy. Komerční přestávka.
13:48'
Zakázané uvolnění se nepíská, domácí obrana musela hrát, puk vybojovali ale hosté, Marco Scandella následně uklidnil hru.
13:35'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
13:00'
Domácí se dostali do útočného pásma. Po dobré přihrávce před sebou měl Jason Pominville odkrytou branku, tu však netrefil a kotouč odskákal do rohu.
12:34'
11:46'
Nyní diktují tempo hry hokejisté Floridy, ti stále prohrávají o jednu branku.
11:32'
Frank Vatrano se dostal v předbrankovém prostoru k zakončení, jeho ránu vyrazil Carter Hutton před sebe, a pak dobře kotouč odehrál Matt Hunwick.
10:52'
Johan Larsson nadvakrát zakončil, Roberto Luongo byl připravený. Komerční přestávka.
10:40'
Zemgus Girgensons dlouho držel puk v útočném pásmu, jeho rána byla nepřesní.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí celek přesilovku proměnit nedokázal.
09:59'
09:32'
Marco Scandella to zkoušel od modré čáry, jeho ránu před bránou zblokoval Michael Matheson.
09:08'
Evan Rodrigues zůstal zcela volný před brankou, jeho zakončení však bylo hodně nepovedené.
08:36'
Aleksander Barkov dokázal vyhodit kotouč přes všechny čáry.
08:12'
Domácí celek hraje přesilovku, usadil se v útočném pásmu, rána od modré čáry postrádala přesnost.
07:59'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jared McCann – 2 min., podrážení).
07:15'
Mike Hoffman neměl komu přihrát, a tak si puk nechal pro sebe, následně o něj na modré čáře přišel.
06:51'
Jonathan Huberdeau to nemyslel špatně v útočném pásmu, vypálit na branku se mi nepodařilo.
06:14'
Zemgus Girgensons byl před brankou volný, k puku se ale dostal Johan Larsson. Jeho zakončení do protipohybu dokázal velmi dobře zastavit brankář.
05:21'
Evan Rodrigues se spoluhráči kombinuje v obranném pásmu, oba týmy střídají, následně domácí rozjeli další akci, ale Jayce Hawryluk ji zastavil.
05:00'
Úvodních pět minut hry je pryč a nutno poznamenat, že převahu mají hráči Sabres.
04:36'
Troy Brouwer zakončoval akci svého celku, domácí gólman byl pozorný.
03:48'
Z první výraznější šance zápasu se domácí celek dostává do vedení. Jack Eichel našel výbornou přihrávkou před brankou najetého JEFFA SKINNERA, který si položil brankáře, malý moment počkal se zakončením, a pak pálil pod horní tyčku. Nechytatelná rána. Asistence: Jack Eichel a Sam Reinhart.
03:26'
Rasmus Ristolainen rozehrává od své branky, do šance se pokoušel probojovat Jack Eichel.
03:00'
První střelu na branku vyslali domácí, nyní první ránu Floridy si připsal Aleksander Barkov.
02:23'
Nechybělo mnoho a Juho Lammikko se v těsném sousedství branky dostal ke kotouči a mohl zakončovat.
02:00'
Michael Matheson to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se nedostal.
01:15'
Buffalo hraje ve své třetině, rychle se domácí dostali do útočného pásma, Casey Mittelstadt připravil puk pro spoluhráče, ten však minul branku.
00:51'
Michael Matheson přišel o kotouč v útočném pásmu. Následně se domácí Zach Bogosian dostal ke střele od modré čáry. Vladimír Sobotka ještě zkoušel tečovat před brankou, gólman Roberto Luongo byl pozorný.
00:27'
Roberto Luongo rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
00:01'
Sam Reinhart má na svém kontě 99 asistencí, do jubilejní stovky mu jedna chybí. Dosáhne ji dnes?

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Scandella, Ristolainen, Dahlin, Bogosian, Guhle, Hunwick – Skinner, Eichel, S. Reinhart – Rodrigues, Mittelstadt, Pominville – Sheary, Sobotka, Okposo – T. Thompson, Jo. Larsson, Girgensons.

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad, Matheson, Pysyk, Weegar, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Hoffman – Vatrano, Borgström, Dadonov – Malgin, McCann, Brouwer – Haley, Lammikko, Hawryluk..
Buffalo Sabres
Třetí hvězdou minulého týdne byl vyhlášen Jack Eichel. Ve čtyřech zápasech vstřelil pět branek a na další čtyři přihrál. Poslední zápas hrálo Buffalo na ledě Bostonu a vyhrálo 4:2. Buffalo vyhrál tři z posledních čtyř zápasů.

Florida Panthers
Florida zahajuje venkovní trip. Jako první soupeř ji čeká Buffalo. V nedávné době vstřelil Barov svůj první hattrick v historii Panthers. Keith Yandle má nyní 495 bodů v kariéře v NHL, takže mu chybí pět bodů k pětistovce.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Buffalo Sabres a Florida Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.