NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Kings - 12. prosince 2018   01:00

Buffalo
Buffalo
13:26' Girgensons  • 43:47' Eichel (Ristolainen, Skinner) • 47:23' Jo. Larsson (Pilut, Rodrigues) • 61:49' Skinner (Ristolainen, Eichel)
4:3
(1:1, 0:2, 2:0 - 1:0)
Kings
Kings
06:11' Muzzin  (Kopitar, Iafallo) • 20:52' Luff  (Muzzin) • 32:55' Kempe  (Leipsic, Forbort)
Buffalo
MacDougal, Hebert – Berg, Tobias
KeyBank Center, Buffalo
Kings
Petersen (Quick) – Doughty, Fantenberg, Muzzin, Phaneuf, Walker, Forbort – D. Brown, Kopitar, Iafallo – Luff, J. Carter, Leipsic – Toffoli, Kempe, Ščerbak – N. Thompson, Amadio, Wagner.

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
Česká stopa v utkání
Vladimír Sobotka (BUF) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:01
Tři hvězdy utkání
1. Jack Eichel (BUF) 1+1
2. Rasmus Dahlin (BUF) 0+0
3. Jeff Skinner (BUF) 1+1
Buffalo dokázalo v souboji s Los Angeles přerušit sérii porážek a po pěti prohrách konečně zvítězilo. Dlouho to s ním ale nevypadalo nejlépe a do třetí třetiny vstupovalo za stavu 1:3. Kings však své vedení udržet nedokázali a ve 49. minutě bylo po trefách Larssona a Eichela srovnáno. Duel nakonec muselo rozhodnout prodloužení, v němž využil přesilovku Skinner.
61:49'
Sabres právě vstřelili branku!
JEFF SKINNER využívá přesilovku a rozhoduje dnešní zápas! Útok domácích byl dlouhý a trpělivý, střela Eichela byla sražena k Ristolainenovi, který z otočky poslal přihrávku Skinnerovi na pravou stranu brankoviště a domácí hokejista využil zcela prázdné branky. Asistence: Rasmus Ristolainen, Jack Eichel.
61:01'
Oddechový čas pro domácí.
61:01'
Dahlinovu střelu z pravého kruhu Petersen zachytil a přerušil hru.
60:30'
Domácí se usadili v útoku.
60:01'
Sabres hrají ve čtyřech proti třem.
60:01'
Vhazování ale vyhráli hosté a rozhodnout bude muset prodloužení.
60:00'
59:56'
Je tu další vyloučení na straně hostů. Dvě minuty za držení dostal Fantenberg. Sabres si budou přenášet přesilovku do prodloužení, pokud nerozhodnou jedinou střelou po buly.
59:33'
59:15'
Kings opět vyhazují.
58:58'
Ristolainen při své ráně od modré zlomil hokejku. Puk nenabral dostatečnou rychlost a zachytili ho bránící hráči, kteří vyhazují.
58:37'
Kings vyhazují puk ze svého pásma.
58:25'
Kotouč byl sražen do ochranné sítě za Petersenem. Buffalo si bere oddechový čas.
57:57'
Ristolainen ve výtečné pozici mezi kruhy minul!
57:46'
Skinner se snažil propasírovat puk mezi tyčkou a betonem Petersena, ale nepodařilo se mu to.
57:33'
Velká šance pro Buffalo! Dvě minuty za podražení jde odpykat Carter.
57:22'
Sabres se dostali do náporu a vysílali směrem na Petersena jeden puk za druhým. Několik jich bylo zblokovaných a hru přerušilo až sražení kotouče do publika.
56:35'
Zakázané uvolnění Los Angeles.
56:08'
Střelu Eichela od modré si Petersen schoval pod lapačku a přerušil hru.
55:22'
Přihrávka přes střední pásmo neprošla.
55:10'
Puk mají za vlastní brankou domácí. S rozehrávkou nespěchají.
54:06'
Po dalším přerušení hry je tu poslední komerční pauza. Zbývá posledních šest minut na to, aby jeden z celků rozhodl před případným prodloužením.
53:18'
Kings byli zastaveni kvůli postavení mimo hru.
52:35'
Na druhé straně ledu se ke střele dostal od modré Ristolainen. Petersen puk chytá a přerušuje hru.
51:37'
Dahlin před brankovištěm nepropustil střelu Cartera.
51:08'
Střela Girgensonse se od zadního plexiskla odrazila do ochranné sítě.
50:48'
Závar před brankářem hostů. Ten nakonec nadvakrát dokázal přerušit hru. Komerční přestávka.
50:36'
Ristolainenova střela od modré byla těsně před Petersenem sražena mimo.
49:44'
Po dalším vhazování, tentokrát před Ullmarkem, orazítkoval zadní mantinel Ščerbak.
48:33'
Petersen si k sobě stáhl nahozený puk a přerušil hru.
47:23'
Domácí vyrovnávají! Střílenou přihrávku od modré, kterou vyslal Pilut, protečoval za bezmocného Petersena JOHAN LARSSON. Asistence: Lawrence Pilut, Evan Rodrigues.
46:27'
Další zakončení Skinnera, tentokrát z bekhendu. Petersen má puk ve své moci. Komerční přestávka.
45:56'
Skinnerovu střelu od mantinelu Petersen vyrazil jen s vypětím všech sil po pádu na bok.
45:44'
V obranném pásmu Buffala se do sebe pustili domácí Bogosian a hostující Thompson. Bogosian v jednu chvíli ztratil rovnováhu a schytal spršku ran. Sice se okamžitě postavil, ale rozhodčí oba kohouty roztrhli a posílají je na trestnou lavici.
45:11'
Sobotka vysunul Rodriguese, jehož střela z pravého kruhu prolétla kolem brankoviště na zadní mantinel.
44:32'
Sabres se opět tlačili do útoku. Petersen neměl vůbec dobrý výhled a měl trochu štěstí, že ho Tennyson od modré trefil přímo.
43:47'
Bleskově využitá přesilovka! JACK EICHEL dostal přihrávku do levého kruhu, lehce zamíchal pukem a vyslal prudkou ránu, kterou Petersen nedokázal zastavit. Asistence: Rasmus Ristolainen, Jeff Skinner.
43:40'
Hrálo se dlouho bez přerušení, ale také bez šancí. Nakonec přišel hvizd rozhodčího po faulu hostů. Dvě minuty za hákování ve vlastním pásmu dostal Forbort.
41:43'
Po vhazování se k rychlé střele mezi kruhy dostal Amadio, který ale Ullmarka nepřekvapil.
41:36'
Ullmark ukrývá pod lapačku nahozený puk.
41:18'
Dahlin se napřáhl od modré, ale nakonec si svůj úmysl rozmyslel a vsadil na střelu zápěstím. Petersen chytá.
40:35'
Sabres se dostali k puku a řítí se do útoku. Nutně potřebují rychle vsítit kontaktní gól.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 03:06.
Druhá třetina se stala kořistí hostujícího týmu. Po brankách Luffa a Kempeho vede Los Angeles 2:1 a šance Buffala na přerušení série porážek se výrazně snížily.
40:00'
39:20'
Kings vybojovali puk a vyhazují.
39:10'
Po další střele už Petersen přerušuje hru.
38:40'
Domácí okupují útočné pásmo, jejich kombinace nepostrádá nápady, ale střely Eichela a Skinnera se staly kořistí Petersena.
38:10'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jeff Carter – 2 min., sekání).
38:00'
Velká šance Shearyho hned po vhazování! Petersen svůj tým podržel. Bude se ale vylučovat.
37:55'
Buffalo se sice dostalo až za branku Petersena, tam byl ale kotouč vystřelen do ochranné sítě.
37:43'
Ullmark se k zákroku nedostal, kotouč byl vystřelen do ochranné sítě.
37:32'
Eichel se střelou zpoza pravého kruhu neprosadil. K puku se dostávají hosté.
36:21'
Iafallo si sjel až téměř na konec levého kruhu, Ullmarka ale zblízka nepřekonal.
35:53'
Rychlý útok domácích podél pravého mantinelu. Střela Okposa byla zblokována.
35:41'
Postavení mimo hru Kempeho.
35:15'
Sabres zkusili zahrát s nahozeným pukem, ale hostující obrana byla proti jejich záměru.
34:40'
Hra je ve středním pásmu přerušena. Komerční přestávka.
33:51'
Phaneuf tvrdě vypálil od modré, Ullmark jeho střelu vyrazil.
33:20'
Hra byla dvakrát v rychlém sledu přerušena ve středním pásmu.
32:55'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
A jejich útočná kombinace slaví úspěch! ADRIAN KEMPE si vykroužil od mantinelu až za kruhy a střelou na pravou tyčku překonal Ullmarka, který neměl zrovna ideální výhled. Asistence: Brendan Leipsic, Derek Forbort.
32:30'
Dobré napadání Kings, kteří nakonec ve středním pásmu obrali soupeře o puk a dostali se před Ullmarka.
31:52'
Rychlý útok Los Angeles. Nahozený puk se odrazil od mantinelu k brankovišti, Ullmark ho schovává.
31:43'
Dahlinovu dělovku od modré Petersen zastavuje a ukrývá do výstroje. Komerční přestávka.
31:37'
31:06'
Jedovatou střelu Ristolainena dokázal Petersen vyrazit.
30:17'
Kings dvakrát za sebou rychle vyhodili kotouč.
29:37'
Eichel se uvolnil od obránce a střílel nad beton padajícího Petersena. Ten takřka zázračně puk zachytil. Ale vylučuje se a domácí si zahrají po trestu Phaneufa přesilovku.
29:09'
Na druhé straně ledu Peterson přerušuje hru. Larsson se poté dostal do krátké strkanice, ale vylučovat se nebude.
28:22'
Los Angeles mají ve druhé třetině mnohem více ze hry a neustále se tlačí do zakončení. Další dvě střely pořádně protáhly Ullmarka, který jednu vyrazil a poté se musel popasovat s dorážkou Toffoliho.
27:51'
Ullmark má kotouč v lapačce po střele Walkera. Komerční přestávka.
26:41'
26:33'
Sabres opět vyhazují.
26:14'
Prudkou střelu z levého kruhu Ullmark kryje.
25:57'
Domácí vyrazili ve dvou do útoku, Girgensons předal kotouč Larssonovi, jenž objel branku a dokonce zakončil. Petersen vyráží.
25:31'
Sabres vyhráli buly a vyhazují kotouč.
25:26'
Brankář Buffala si musí teď přijít jako na střelnici. Ale i další střelecký pokud vychytal a přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho pravici.
24:57'
Po zákroku Ullmarka betonem vyhazují domácí puk ze svého pásma.
24:45'
Po vhazování končí trest Okposa, domácí jsou ve čtyřech. Zároveň Muzzin vypálil od modré, ale Ullmark chytá.
24:41'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Nathan Beaulieu – 2 min., krosček).
24:30'
Bude se znovu vylučovat, probíhá výhoda Los Angeles.
24:10'
Králům zatím přesilovka příliš nevychází. Nyní se usadili v útočném pásmu.
23:16'
Domácí vyhazují kotouč ze svého pásma.
22:50'
Ránu Iafalla ukryl Ullmark do lapačky.
22:42'
Buffalo jde do čtyř. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Okposo.
22:04'
Brankář domácích vyrazil puk po střele Dahlina zpoza kruhů až do ochranné sítě.
21:40'
Sobotka se pokusil o střelu, ale byl zablokován.
21:08'
Hosté opět v útoku, Carter z pravého kruhu minul Ullmarkovu klec.
20:52'
Rychlý zásah hostů! MATT LUFF dostal puk mezi kruhy a jel sám na brankáře. Po blafáku do bekhendu zvedl střelu nad padajícího Ullmarka. Asistence: Jake Muzzin.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:06.
Úvodní třetina zápasu přinesla dvě branky. Kings své vedení neudrželi a inkasovali po chybě obrany. Buffalo své soupeře přestříleli 16-10.
20:00'
19:34'
Hra je přerušena po zákroku Petersona. Tage Thompson od modré trefil jen lapačku brankáře.
18:38'
Kings se snažili rozehrát skrz střední pásmo, ale neprotečovali kotouč. Zakázané uvolnění.
18:08'
18:02'
Buffalo nepřesnou přihrávkou ztrácí útočné pásmo.
15:54'
Kopitarovu ránu zpoza pravého kruhu zblokoval obránce Buffala. Domácí poté vyhazují.
15:34'
Buffalo dostává puk ze svého pásma.
15:03'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Vladimír Sobotka – 2 min., sekání).
14:54'
Hráče Sabres zastavilo postavení mimo hru.
14:24'
Pilut po vhazování pálil od modré, ale byl zablokován.
14:17'
Krásné přenesení hry do levého kruhu, odkud Eichel prudce vypálil. Petersen se stačil přesunout a zachytit kotouč. Komerční přestávka.
13:26'
Domácí vyrovnávají! ZEMGUS GIRGENSONS vypíchl kotouč v útočném pásmu, zmocnil se ho a střelou z levého kruhu na vzdálenější tyč překonal Petersena. Bez asistence.
13:06'
Sabres se pokusili nahodit puk do útočného pásma, ale nedojeli ho.
12:19'
12:01'
Sabres opět musí do vlastního pásma pro kotouč.
11:16'
Los Angeles opět vyhazují puk.
10:26'
Kings rychle vyhazují puk ze svého pásma.
Komerční přestávka.
10:19'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Brendan Leipsic – 2 min., sekání).
10:18'
Další útok Sabres. Bogosian tvrdou ránou od modré trefil Petersenovu lapačku. Bude se vylučovat.
09:06'
Buffalo opět převzalo iniciativu, Dahlin zpoza pravého přinutil brankáře soupeře přerušit.
08:42'
Sheary od modré vypálil, ale Petersen puk vyrazil.
07:31'
Phaneuf tvrdou střelou od modré minul klec Ullmarka. Los Angeles se stále více tlačí do zakončení.
06:58'
Do mezikruží se vřítil Toffoli, jenž v záklonu vyslal prudkou střelu k levé tyči. Ullmark chytil a přerušil hru.
06:15'
Kotouč byl vystřelen mezi střídačky.
06:11'
Velký závar před brankou Ullmarka, který chytil střelu Browna, ale neukryl puk do lapačky. Kopitar nahrál za levý kruh a JAKE MUZZIN využil odkryté branky v horní polovině. Asistence: Anže Kopitar, Alex Iafallo.
05:53'
Tennyson se od modré neprosadil.
04:45'
Buffalo se dopouští zakázaného uvolnění.
04:05'
Leipsic se dostal do velké šance na levé straně brankoviště, ale Ullmark vytěsnil puk na zadní mantinel.
03:53'
Reinhart nahodil puk, Petersen přerušil hru.
03:12'
Bogosian střelou od modré čáry přinutil Petersena k zákroku.
03:04'
Kings se ale vůbec nedostali do útočného pásma. Hraje se v plném počtu na obou stranách.
02:36'
Začíná zkrácená přesilovka Los Angeles.
02:00'
Petersen chytá střelu Piluta a přerušuje hru.
01:32'
První zákrok Ullmarka. Tvrdou střelu Phaneufa od modré vyrazil.
01:04'
Je po přesilovce. Dvě minuty za hru vysokou holí vyfasoval Reinhart.
00:56'
Brankář Petersen dvakrát za sebou rychle přerušil hru.
00:36'
Hned na začátku zápasu si Buffalo zahraje přesilovku. Dvě minuty za sekání dostal Fantenberg.
00:01'

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Ristolainen, Pilut, Bogosian, Dahlin, Tennyson, Beaulieu – S. Reinhart, Eichel, Skinner – Okposo, Mittelstadt, Sheary – Pominville, Sobotka, T. Thompson – Girgensons, Jo. Larsson, Rodrigues.

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – Doughty, Forbort, Fantenberg, Muzzin, LaDue, Phaneuf – D. Brown, Kopitar, Iafallo – Luff, J. Carter, Leipsic – Toffoli, Kempe, Ščerbak – N. Thompson, Amadio, Wagner.

Rozhodčí: MacDougal, Hebert – Berg, Tobias.
Oba týmy se utkaly už v říjnu, tehdy na ledě Los Angeles vyhráli hosté 5:1.
Vrátit se na vítěznou vlnu budou moci proti Los Angeles, které je druhým nejhorším celkem NHL (hůř je na tom už jen Chicago, které prohrálo sedmkrát v řadě). Kings po výhře nad Vegas prohráli v Detroitu.
Domácí Sabres mají za sebou skvělé období, ve kterém vyhráli desetkrát v řadě a dokonce pronikli do čela Východní konference. Jenže poslední dny zase přinesly obrovské trápení. A to takové, že Buffalo prohrálo pětkrát v řadě. Bodový náskok byl sice natolik výrazný, že černá série přinesla propad jen na čtvrté místo, ale tým by rozhodně chtěl opět získat spíš nějakou vítěznou šňůru.
Noční program zámořské NHL proti sobě svede hokejisty Buffala a Los Angeles.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.