NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Calgary : Ottawa - 22. března 2019   02:00

Calgary
Calgary
08:54' Giordano  • 11:15' Hathaway (Mangiapane, D. Ryan) • 29:00' Mangiapane (D. Ryan, Hathaway) • 51:23' Backlund (Frolík, Tkachuk) • 58:33' Tkachuk (Frolík, R. Andersson)
Ottawa

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Christián JAROŠ (OTT) 0+0 0 střel, čas na ledě 16:02
Utkání končí zaslouženým a očekávaným vítězstvím domácích, kteří, s výjimkou druhé třetiny, byli po celý zápas lepší. Ottawa dnes neměla recept na velmi dobře hrajícího soupeře, body tak visely pro Senátory hodně vysoko...
59:00'
Poslední minuta tohoto zápasu.
58:33'
Calgary právě vstřelilo branku!
Michael Frolík nyní povedenou přihrávkou z pravé strany na levou vyzval ke skórování MATTHEWA TKACHUKA, který nepohrdl a v poklidu nasměroval puk do odkryté branky soupeře. Asistence: Michael Frolík a Rasmus Andersson.
57:50'
Puk míří ze třetiny Senátorů, ti se ale nedostávají dál, než k útočné modré čáře.
57:12'
Sean Monahan (Calgary) hledá ve třetině Senátorů Gaudreaua, toho ale nenašel, protože mu poslal hodně nepřesnou přihrávku.
56:54'
Domácí nespěchají s rozehrávkou, za tohoto stavu se není čemu divit.
56:10'
Mike Smith (Calgary) po delší době dává o sobě vědět, tentokrát po střele soupeře z pravé strany.
55:47'
Calgary opět v útočném pásmu, ale jen na chvíli, Zack Smith (Ottawa) totiž vystihl přihrávku a získal puk.
54:05'
Travis Hamonic (Calgary) vybojoval puk ve své třetině a hned se s ním vydává do střední třetiny, jeho spoluhráči střídají.
53:35'
Nyní to není o tom, kdo zápas vyhraje, ale spíše o tom, jestli si Ottawa odveze z Calgary debakl nebo ne...
52:43'
Calgary opět v útočném pásmu, ve třetí třetině tahá Ottawa opět za kratší konec.
51:23'
Brady Tkachuk (Ottawa) přišel o puk ve vlastní třetině, Frolík našel MIKAELA BACKLUNDA, k němuž se ještě na poslední chvíli stáhl Filip Chlapík, jenže ten mu již ve střele zabránit nedokázal, stejně tak i gólman Anderson. Asistence: Michael Frolík a Matthew Tkachuk.
50:45'
Vhazování po pravici Andersona, puk získávají hosté, kteří ho dostali ze třetiny.
50:00'
Čeká nás posledních deset minut třetí třetiny a možná i tohoto zápasu, dočkáme se ještě nějakého gólu?
49:11'
Dělovka od modré míří do rohu, místo na branku Ottawy, hosté se hned poté dostávají ze třetiny.
48:34'
Která ale končí ofsajdem Dereka Ryana, takže je hra opět přerušena.
48:20'
Rasmus Andersson (Calgary) musí hrát za vlastní brankou, založil útočnou akci svého mužstva.
47:31'
Calgary stále drží dvoubrankové vedení, které se domácí navíc ještě snaží navýšit.
46:12'
Ofsajd ale zastavuje útočné manévry Calgary, následuje komerční přestávka.
45:53'
Michael Frolík (Calgary) opět na ledě, český forvard vybojoval puk za brankou Andersona.
44:46'
Jestliže ve druhé třetině to byl dobrý výkon Ottawy, která místy přehrávala Calgary, v dosavadním průběhu třetí třetiny je to zatím zcela v režii domácích.
43:59'
Elias Lindholm (Calgary) odstavil za brankou Ottawy od puku bránícího slovenského internacionála Christiana Jaroše.
43:29'
Michael Frolík (Calgary) odvedl dobrou práci v defenzivě a nyní zakládá protiútok.
42:51'
Vhazování ve třetině Ottawy, hosté se dostávají k puku a mohou zaútočit.
41:50'
Ottawa se osvobozuje pouze vyhozením puku ze svého pásma.
40:48'
Craig Anderson (Ottawa) si hned v úvodu třetí třetiny připisuje dva důležité zákroky.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 3:56.
Ve druhé třetině jsme viděli jediný gól, který padl do branky Ottawy, z hole Manguapaneho. Ottawa ale v této části hry viditelně přidala, leč na v pohodě hrající Calgary je to pořád málo.
40:00'
39:28'
Mark Giordano (Calgary) s pukem na útočné modré, domácí obránce udrží útočnou třetinu.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, v níž jsme zatím viděli pouze jediný gól.
38:20'
Rasmus Andersson (Calgary) vyčkává za vlastní brankou na prostřídání svého mužstva.
37:38'
Souboj za brankou Ottawy končí vítězně pro hostující tým, který dostává puk alespoň do středního pásma.
36:46'
Mikkel Bödker (Ottawa) a jeho překvapivá střela z levé strany, bránící hráč Calgary již ale zablokoval a puk skonči v rohu.
35:25'
Johnny Gaudreau (Calgary) hledá na levém křídle Monahana, což ale neklaplo, hrají hosté.
34:36'
Ofsajd zastavuje na útočné modré domácí hráče, následuje komerční přestávka, po níž se bude vhazovat ve střední třetině.
33:50'
Calgary nechává soupeři trochu prostor ke kombinaci, domácí mají evidentně nahráno a čekají spíše na chyby Ottawy.
33:22'
Mike Smith (Calgary) sbírá puk z ledu a přerušuje hru, domácí gólman nyní byl v permanenci.
32:48'
Anthony Duclair (Ottawa) pálí od modré a Smith si připisuje další zákrok.
32:28'
Ottawa s pukem ve vlastní třetině, hosté útočí po pravé straně a Mike Smith musel zasahovat.
31:52'
Mike Smith (Calgary) má puk ve své lapačce a raději přerušuje hru, následuje komerční přestávka.
31:34'
Puk ve středním pásmu, domácí pouze prodlužují dál a odchází střídat.
30:54'
Travis Hamonic (Calgary) to šikovně zkusil bekhkendem, jeden z bránících hráčů ale střelu přizvedl nad branku.
30:16'
Jsme již ve druhé polovině utkání, Ottawa ztrácí již dva góly a vypadá to, že zápas nabírá očekávaný směr.
29:00'
Co je Ottawě platná aktivita v této části hry, když góly dávají domácí... Derek Ryan přihrál na pravou stranu ANDREW MANGIAPANEOVI, který pohotovou střelou nad lapačku nedal Andersonovi šanci. Asistence: Derek Ryan a Garnett Hathaway.
27:40'
Ottawa je po přesilové hře aktivnější a i nyní jsou hosté ve třetině Plamenů.
26:52'
Brady Tkachuk (Ottawa) vyzkoušel pozornost gólmana Smitha, střelou z pravé strany, domácí gólman jeho pokus vykopává betonem.
26:36'
26:18'
Calgary znovu dostává puk ze třetiny a domácí bleskově střídají.
25:30'
Nyní se Ottawa dokázala usadit v útočném pásmu.
25:07'
Calgary vyhazuje kotouč ze své třetiny, hosté musí až k vlastní brance.
24:36'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Michael Frolík – 2 min., držení).
23:55'
V dosavadním průběhu druhé třetiny sledujeme vyrovnaný hokej, Ottawa viditelně přidala, oproti první dvacetiminutovce.
23:10'
TJ Brodie (Calgary) netrefuje branku Ottawy, střelou z pravé strany, od modré čáry.
22:25'
Puk se domácím podařilo dostat ze třetiny, Calgary střídá.
21:50'
Garnett Hathaway (Calgary) šel za pukem do útočného pásma, padá na led, ale nepíská se faul, hosté mohou hrát.
21:17'
Na druhé straně zablokoval Mark Borowiecki (Ottawa) střelu Hamonice.
20:33'
Oscar Lindberg (Ottawa) to zkouší individuálně, Mike Smith (Calgary) jeho bekhendový pokus vyráží.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 3:04.
První třetina je minulostí. Ottawa začala zápas lépe, dostala se hned v 5. minutě do vedení, nicméně strojově hrajícího favorita to nijak nevyvedlo z míry. Calgary v 9. minutě vyrovnalo a o necelé tři minuty později strhlo vedení na svou stranu. V dalším průběhu první třetiny měli jednoznačně více ze hry domácí, kteří ještě mohli navýšit své vedení.
20:00'
19:22'
Ottawa, zdá se, odehraje závěr první třetiny bez puku... velmi dobrá poziční hra Calgary.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, puk na hokejkách domácích borců, kteří mají více ze hry.
17:49'
TJ Brodie (Calgary) s pukem za vlastní brankou, následuje rozehrávka do středního pásma – úspěšná.
16:53'
Michael Frolík (Calgary) netrefuje branku Ottawy, v celkem dobré pozici, hned poté dokázali hosté dostat puk ze třetiny.
16:13'
Oba týmy již hrají v plném počtu.
15:38'
Hra ve čtyřech více svědčí domácím, kteří se drží v útočném pásmu.
15:03'
Mikael Backlund (Calgary) zkouší pozornost Andersona z levé strany.
14:32'
Hraje se již ve čtyřech na obou stranách, po návratu Bobby Ryana (Ottawa) z trestné lavice.
14:13'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mark Giordano – 2 min., nedovolené bránění).
14:06'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Zack Smith – 2 min., krosček).
13:59'
V souboji Rasmuse Anderssona (Calgary) s Craigem Andersonem (Ottawa) se raduje hostující hráč, tedy gólman, který chytá střelu z pravé strany.
13:27'
Až v tuto chvíli se domácí dokázali usadit v útočném pásmu.
12:58'
Je za námi komerční přestávka a můžeme se tak opět věnovat hokeji, hosté se již několikrát osvobodili.
12:29'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Bobby Ryan – 2 min., podrážení).
11:47'
Bude se vylučovat, domácí si zahrají přesilovou hru, aktuálně to tak zkouší v šesti proti pěti, při signalizované výhodě.
11:15'
Krásná akce domácích, kterou rozjel po zisku puku Andrew Mangiapane. Ten přihrál na levou stranu Dereku Ryanovi, který opět mohl střílet, ale také ještě přihrál na pravou stranu volnému GARNETTU HATHAWAYOVI, jenž trefil odkrytou branku soupeře, Anderson se neměl šanci přesunout. Asistence: Andrew Mangiapane a Derek Ryan.
10:58'
Michael Frolík (Calgary) se nedostal k puku v útočném pásmu a on, i jeho spoluhráči, odcházejí střídat.
10:25'
Úvodní desetiminutovka nabídla poměrně zajímavý hokej, hodně rychlý, kterému navíc nechyběly ani góly.
09:34'
Sean Monahan (Calgary) dostává puk do útočného pásma, z levé strany pak ale nedokázal přihrát.
09:08'
08:54'
Ottawa dokonce, místo toho, aby navýšila své vedení, inkasuje při hře pěti proti čtyřem! Do úniku se dostal MARK GIORDANO, který doslova protlačil puk do branky, pod padajícím Andersonem. Bez asistence.
08:35'
Ani tentokrát se hosté ve třetině Flames usadil nedokázali, domácí se zatím s přehledem brání.
07:55'
Ottawě se zatím vůbec nedaří získat útočné pásmo, při početní výhodě.
07:33'
Ofsajd zastavuje akci Ottawy, která musí o puk zabojovat při vhazování ve středním pásmu.
07:08'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matthew Tkachuk – 2 min., hrubost).
06:16'
Christián Jaroš (Ottawa) zachytil přihrávku soupeře a z vlastní třetiny rozehrává.
05:11'
Rychlou útočnou akci Calgary zakončil střelou z pravé strany Andrew Mangiapane, který ale gólmana Senators nepřekonal.
04:57'
Puk opět ve třetině Calgary, které se brání, v tuto chvíli úspěšně.
04:30'
Ottawa právě vstřelila branku!
Povedená a pohledná akce Ottawy, která končí gólem! Anthony Duclair to udělal parádně, z levé strany nabruslil k brance, naznačil střelu, čímž donutil k pohybu gólmana. Místo střely ale přihrál za sebe, před branku, kde dojížděl DYLAN DEMELO, který poslal puk do odkryté branky. Asistence: Anthony Duclair a Brian Gibbons.
04:04'
Hraje se v rychlém tempu, akci Ottawy přerušuje odpískaný ofsajd.
03:36'
Calgary na ledě se svou elitní formací, ale ani ta se nedokázala usadit ve třetině Ottawy.
03:00'
Michael Frolík (Calgary) to měl na útočné modré hodně těžké, byl proti přesile bránících hráčů, kteří nakonec dostali puk ze třetiny.
02:28'
Calgary se po pravé straně dostává do útočného pásma.
01:48'
Po rozehrávce Fantenberga (Calgary) se hra přerušuje, vhazovat se bude ve středovém kruhu.
01:25'
Anthony Duclair (Ottawa) nedokázal zpracovat prudký pas před útočnou modrou, tím se celá akce zbrzdila.
00:50'
Hosté se snaží dostat z vlastní třetiny, to se jim v tuto chvíli tolik nedaří.
00:26'
Ofsajd zastavuje útočnou akci Calgary, vhazování ve středním pásmu.
00:01'

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, Fantenberg, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Czarnik – Mangiapane, D. Ryan, Hathaway.

Ottawa Senators: C. Anderson (A. Nilsson) – Borowiecki, Jaroš, Wolanin, DeMelo, Harpur, Brännström – B. Tkachuk, O. Lindberg, Abramov – Duclair, Gibbons, Bödker – Pääjärvi, Z. Smith, Veronneau – Balcers, Chlapík, B. Ryan.

Rozhodčí: Schlenker, Hanson – Rody, Gawryletz.
Půjde o souboj dvou týmů nejen z jiných konferencí, ale také z opačných pólů ligového pořadí. Zatímco Calgary vládne Západní konferenci, potácí se Ottawa v té Východní u samého dna, ba co víc, nejen v konferenci, ale i v celé lize. Narazí tak na sebe druhý nejlepší ligový tým a ten nejhorší... Vzhledem k tomu, že jde o týmy z jiných konferencí, půjde o druhý a poslední souboj těchto mužstev v této sezóně. V tom prvním vyhrálo v únoru Calgary na ledě Ottawy těsně 2:1 a plný počet bodů budou chtít Plameny vybojovat i v tomto zápase.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž CALGARY FLAMES přivítá na svém ledě OTTAWU SENATORS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.