NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chicago : Flyers - 22. března 2019   01:35

Chicago
Chicago
10:39' E. Gustafsson (Forsling, J. Toews)
1:3
(1:1, 0:0, 0:2)
Flyers
Flyers
15:43' Knight  (Ju. Bailey, Gudas) • 49:50' J. van Riemsdyk  (Couturier, Voráček) • 58:46' Couturier  (Giroux, Lindblom)
Chicago
Kozari, StPierre – Nowak, Barton
United Center, Chicago
21 484 diváků
Flyers

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 2:4
Utkání je u konce a hosté si odváží body za výhru 3:1. Chicago sice mělo akčnější vstup do této třetiny, hned ve druhé minutě trefil Strome tyčku Hartovy branky, jenže gól ne a ne přijít. A tak udeřilo na druhé straně – v 50. minutě od levého mantinelu vystřelil bekhendem James van Riemsdyk a puk zaplul za Crawforda. Chicago pak mohlo zareagovat v přesilovce, jenže neklaplo ani to a navíc nevyšla ani závěrečná power-play. V té se k puku dostal Sean Couturier, dovezl puk do prázdné branky a uzavřel tak skóre tohoto zápasu.
59:10'
Domácí to stále zkouší bez gólmana, šestice hráčů se ale marně snaží probojovat do útočného pásma.
58:46'
Philadelphia právě vstřelila branku!
A je pravděpodobně definitivně rozhodnuto. Hosté vybojovali puk, dostali se do středního pásma a SEAN COUTURIER i přes veškerou snahu hráčů Chicaga dovezl puk do opuštěné branky. Asistence: Claude Giroux, Oskar Lindblom.
58:28'
Hosté vyhodili do středního pásma, Chicago se bleskově vrací do útoku.
58:07'
Rozhodčí přerušil hru, když si všiml, že na ledě leží hostující Sanheim, který schytal do hlavy Kaneovu tečovanou střelu.
57:34'
Crawford je na střídačce, začala power-play Chicaga.
56:59'
Konecny dnes opravdu nemá den. Opět se dostal do dobré pozice, ale ani teď nedokázal rychlou akci zakončit přesnou střelou.
56:07'
Philadelphia teď pouze vyhazuje ven ze svého pásma tak, aby se nepřerušovala hra. Tohle hostům maximálně vyhovuje.
55:26'
Oba týmy střídají během hry, DeBrincat se chystá založit útočný výpad Chicaga.
54:56'
Za hostující brankou upadl po souboji Toews, o faul se ale nejednalo. Pokračuje se bez přerušení ve hře.
53:58'
Hraje se v pásmu Philadelphie, kombinace domácích teď připomíná přesilovku, chtělo by to ale více střeleckých pokusů.
53:08'
Je po přesilovce, Hartman již naskočil zpět na led.
52:31'
A teď už puk letí přes všechny čáry až ke Crawfordovi.
51:42'
Kombinace zatím domácím nejde, bránící čtveřice včas přistupuje k útočícím a znemožňuje jim si připravit střelu.
51:08'
Přesilovka pro domácí. Dvě minuty za držení dostal Ryan Hartman.
50:38'
Další výpad hostů. Na modré čáře zasekl Sanheim a vyslal na branku Chicaga pěkné nahození. Crawford si v tuto chvíli zvládl poradit.
49:50'
Tak tohle je docela překvapivý gól! Po všech tvrdých pokusech a trefených tyčkách se do akce dostal hostující JAMES VAN RIEMSDYK, u levého mantinelu zasekl a ne až tak prudkým bekhendem překvapil brankáře Crawforda. Tomu sice trochu clonil Couturier, nejednalo se ale vůbec o prudkou střelu. Asistence: Sean Couturier, Jakub Voráček.
49:22'
Nahození od levého mantinelu skončilo zcela mimo branky Philadelphie, hosté se v poklidu ubránili.
48:38'
Od modré čáry neuspěl ani Dahlström, i jeho střela skončila u Cartera Harta.
48:33'
Mezi kruhy dostal zpoza branky přihrávku Brent Seabrook, v klidu si zpracoval, následnou střelou však nechal vyniknout brankáře Harta.
47:58'
Philadelphia v další šanci, nyní mohl Giroux sám zakončovat, u brankoviště se ale rozhodl ještě přihrávat, jeho žabička však pouze prolétla prostorem bez následného sklepnutí na Crawfordovu branku.
46:59'
Tyč teď zazvonila i za Crawfordem, autorem střely z pravé strany byl van Riemsdyk.
45:48'
Další střely na Harta, ten je ale pro svůj tým velkou oporou, i tuto pokusy zvládl vytěsnit mimo své brankoviště.
44:36'
Už to vypadalo, že se hostující Couturier ke střele nedostane, dokázal však neposedný puk zkrotit a z mezikruží zakončit. Crawford odolal.
43:30'
Chicago je v úvodu třetí třetiny opět aktivnějším týmem, koncovka však zatím trochu vázne.
41:58'
Hart teď měl velké štěstí, neboť Strome dostal od hostů až mnoho času a prostoru na střelu a prudký švih skončil na brankové konstrukci!
41:15'
Výpad Philadelphi po pravé straně skončil prakticky v zárodku, střela se nekonala a dopředu už jdou domácí hokejisté.
40:52'
Hra se rychle přesunula na druhou stranu, Crawford si nechtěl přidělávat potíže a tak raději přerušil hru.
40:17'
Kunitzova teč střely od modré čáry Harta nepřekvapila, zvládl si s ní poradit.

Trestné minuty: 2:2
Čtyřicet minut hry je za námi a stále nám panuje nerozhodný stav 1:1. Druhá třetina začala v pozvolnějším tempu, rozjezd přišel až časem. A aktivnější byli domácí hokejisté, ti se snažili Harta zaměstnávat střelami ze všech pozic, jenže recept na něj nenašli. Hosté vyráželi prakticky jen do brejků, výsledek však byl stejný. I Crawford v této třetině uhájil čisté konto a do třetí části zápasu se tak půjde se zcela otevřeným skóre. Prostě drama až do závěru.
40:00'
39:41'
Gustafssonova tvrdá rána od modré skončila u Harta, ten měl teď dobrý výhled a zákrok mu nedělal potíže.
39:07'
Krugerův přechod přes modrou čáru byl zastaven hvizdem čárového – postavení mimo hru.
38:30'
Zprava si na Harta nepřišel ani Saad, brankář Philadelphie vytěsnil puk za svou branku.
37:53'
Hart odolal i po střele z dálky a následném obtěžování Perlinim u brankoviště. Philadelphia už vyváží puk ven z pásma.
37:09'
Na druhé straně se přes Gustafssona cpal do zakončení Voráček, nebylo to ale vůbec prudké a Crawford měl poměrně snadnou práci.
36:13'
Z otočky pěkně zakončoval Anisimov a nechybělo mu mnoho. Jeho pokus mířil na zadní tyčku a Hart měl co dělat, aby tento švih vytěsnil.
35:18'
Zakázané uvolnění na straně Philadelphie, po krátké pauze se hra vrátí před Harta.
34:55'
Opět DeBrincat a opět bez úspěchu. Začal se zase hrát svižnější hokej.
34:33'
Hart si poradil i s DeBrincatem, ten si na něj nepřišel střelou z levého kruhu pro vhazování.
33:43'
Gustafssonova bomba od modré čáry skončila na zadním mantinelu, Hart si zajisté oddechl, neboť toho mnoho neviděl.
32:58'
Voráček nyní pouze posunul puk pryč z vlastního pásma, Chicago zahajuje svou další akci od Murphyho.
32:18'
Sledujeme rozhodně méně aktivní hokej, než před přestávkou, ubylo také střeleckých pokusů.
31:03'
Kunitzova střela z pravé strany nadělala Hartovi mírné problémy, vysoký puk však dokázal i přes dotírání protivníků u brankoviště vyrazit.
30:21'
Teď Konecnyho vychytal Crawford, když se mu skokem vrhl k nohám a puk mu srazil od hokejky.
29:39'
Konecny ve svém dnes dalším úniku, při zakončení mu však vložil hůl do střely Forsling a puk srazil mimo Crawfordovu branku!
29:02'
Na druhé straně si zprava nejel Toews a výsledkem byla šance Chicaga. Hart však byl na svém místě a povedlo se mu prudký bekhend vyrazit.
28:41'
Od modré vypálil Sanheim, jeho pokus byl tečován a prolétl těsně nad Crawfordovou brankou.
27:45'
Pravou stranou to zkoušel Kunitz, prohodil si puk přes obránce, akce ovšem skončila pouze v rohu kluziště.
26:40'
Philadelphia opět v náporu, poslední chvíle patří právě hostům.
26:00'
Gostisbehere zakončil z levé strany, Crawford však byl u své tyčky připraven a puk srazil do rohu.
25:08'
Strome to zkoušel kolem pravého mantinelu, neprošel však a o puk přišel.
24:38'
Laughton s Voráčkem se vydali do náznaku protiakce, špatná spolupráce na modré čáře však znamenala postavení mimo hru.
23:55'
Chicago v mírném náporu, zatím ale bez výraznějšího střeleckého zakončení.
22:59'
Je po přesilovce, Gostisbehere se vrátil do hry.
22:25'
Teď si dokonce musel Crawford poradit s výpadem hostů v oslabení. Zvládl to, puk vytěsnil do rohu.
21:59'
Hosté vyhazují přes všechny čáry a mohou v poklidu vystřídat.
20:59'
Po Gustafssonově střele od modré se pískalo provinění hostů, Shayne Gostisbehere poté dostal dvě minuty za hákování.
20:25'
Crawford přerušil hru, nepřišel si na něj Gostisbehere.

Trestné minuty: 2:0
Máme za sebou první třetinu, která přinesla velice akční hokej z obou stran a také dvě branky. Domácí se v úvodu dostali do mírné převahy, která sice hned nepřinesla úspěch, ale v 11. minutě se střelou těsně nad ledem prosadil Erik Gustafsson. Náskok Chicagu vydržel do 16. minuty, poté po Baileyho přihrávce srovnal přesným švihem Corban Knight. Do kabin se odešlo za stavu 1:1.
20:00'
19:18'
A opět Hägg. Nyní to zkoušel středem, ještě před zakončením jej zastavil a o puk obral Keith.
18:38'
Přihrávku do jízdy dostal hostující Hägg, s pukem ovšem skončil pouze v rohu kluziště.
17:55'
Trochu hlušší pasáž první třetiny, ani jeden z týmů není schopen vymyslet zdařilejší kombinaci.
16:53'
Domácí teď nikam nepospíchají, pozvolna rozehrávají na vlastní polovině.
15:43'
Je srovnáno! Z modré vyzval Bailey svou přihrávkou CORBANA KNIGHTA, ten z mezikruží vyslal rychlý švih a puk skončil v horní části Crawfordovy branky. Je srovnáno na 1:1. Asistence: Justin Bailey, Radko Gudas.
15:31'
Velkou šanci spálil Bailey, ten své sólo proti Crawfordovi neproměnil, gólman Chicaga si pak poradil i s dorážkou.
14:48'
Branku Philadelphie netrefil ani Sikura. Stále sledujeme mírnou převahu domácího týmu.
13:49'
U kruhů napřáhl ke švihu Anisimov, jeho střela prolétla vedle Hartovy branky.
12:45'
Na druhé straně se Crawford blýskl pohotovým zákrokem proti zadovce a zakončení Konecnyho těsně před brankovištěm. Stále je to tak 1:0.
11:38'
Na levé straně se domácí dostali do přečíslení, Strome přihrál na střed na DeBrincata, jeho okamžitý švih ale Hart vykopl pravým betonem.
10:39'
Chicago právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do vedení. V útočném pásmu si ERIK GUSTAFSSON sjel z pravé strany trochu na střed a švihem těsně nad ledem prostřelil Harta. Asistence: Gustav Forsling, Jonathan Toews.
09:15'
Je po přesilovce, Forsling je opět na ledové ploše a Chicago hraje v pěti.
09:09'
Až nyní pálil od modré Provorov, puk byl několikrát tečován a ke Crawfordovi se ani pořádně nedostal.
08:05'
Poradil si i s Krügerovým pokusem, tahle přesilovka zatím hostům moc nejde.
07:47'
Chicago se mohlo dostat v oslabení do vedení, Kämpf však ve svém sólu pohořel na Hartovi, ten jeho zakončení zvládl vyrazit.
07:15'
Je tu první vyloučení. Gustav Forsling fauloval Voráčka a dostal dvě minuty za držení. Přesilovka pro Philadelphii.
06:58'
Anisimov holí sáhl do rozehrávky hostů, puk poté skončil mezi diváky.
05:33'
Konecny byl blizoučko vedoucímu gólu. Po přesné přihrávce na střed udělal kličku obránci, jeho následný bekhendový pokus ale pouze zacinkal na Crawfordovo břevno!
05:01'
Na druhé straně si zpoza branky vyjel van Riemsdyk, jeho snahu o zasunutí za tyčku ale zhatil připravený Crawford.
04:22'
Při přechodu modré čáry se do ofsajdu vystavil domácí Kunitz.
03:48'
Skvělou individuální práci předvedl Saad. S pukem na holi kroužil pásmem, aby se pak uvolnil a mezi kruhy vyslal prudký švih těsně vedle Hartovy pravé tyče.
03:01'
Zprava vyslal na Harta střelu Kämpf, gólman Philadelphie tak má za sebou další úspěšný zákrok.
02:12'
Opět Gustafsson, nyní se dostal blíže a jeho pokus se snažil tečovat Toews. Domácí jsou hned od úvodních okamžiků v náporu.
01:50'
Z dálky to zkusil Gustafsson, jeho tvrdý pokus lapil Hart a přerušil tím hru.
01:08'
Do šance se už dostávali hosté, po kombinaci je ale těsně před střelou zastavil Anisimov.
00:23'
Domácí ihned rozjeli útočnou akci, Toews ale po přihrávce na pravou stranu do střelecké pozice neprošel.
00:01'

Chicago Blackhawks: Crawford (C. Ward) – E. Gustafsson, Keith (A), Seabrook (A), Forsling, C. Murphy, Dahlström – Sikura, J. Toews (C), P. Kane – Perlini, D. Strome, DeBrincat – Kahun, Anisimov, Saad – Krüger, Kämpf, Kunitz.

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Sanheim, Provorov, P. Myers, Gostisbehere, Gudas, Hägg – Voráček (A), Couturier (A), Lindblom – Giroux (C), Patrick, J. van Riemsdyk – Konecny, Laughton, Ju. Bailey – Hartman, Knight, Varone.

Rozhodčí: Kozari, StPierre – Nowak, Barton.
Oba týmy jsou již na ledě, máme za sebou hymnu USA, zápas může začít.
Zápas v United Center začne v 1:30, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.