NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Flyers - 7. října 2018   03:00

Colorado
Colorado
01:35' C. Wilson (Kerfoot, E. Johnson) • 12:58' Compher (Girard) • 27:18' Landeskog (MacKinnon, E. Johnson) • 56:21' C. Wilson (Söderberg, Kerfoot) • 58:45' MacKinnon (Rantanen, E. Johnson)
Flyers

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Philadelphia: 37
Je konec, Colorado vítězí i v druhém letošním zápase a opět to byl velmi dobrý taktický výkon, podpořený skvělými individuálními výkony MacKinnona, Kerfoota, Söderberga nebo Wilsona. To na opačné straně není koho vyzdvihnout, Letci hráli takový rozpačitý hokej, minimálně byli vidět Giroux, Voráček nebo Konecny a není divu, že dnes odjíždí z Colorada bez bodu.
59:22'
Puk za brankou Varlamova, nyní již není kam spěchat, zápas je rozhodnutý.
58:45'
Colorado právě vstřelilo branku!
Po závaru před Varlamovem se dopředu vydal Mikko Rantanen a NATHAN MACKINNON, který nakonec, i přes snahu bránícího Voráčka, dokázal z pravé strany trefit prázdnou branku Letců. Asistence: Mikko Rantanen a Erik Johnson.
58:16'
Je to tak, hosté v šesti, Brian Elliott na střídačce, branka Letců prázdná.
58:16'
Semjon Varlamov (Colorado) ukryl puk pod svou lapačkou, hra přerušena a poté to zřejmě hosté zkusí bez gólmana.
57:46'
Jenže Letci se nyní těžko vůbec dostávají z vlastní třetiny.
57:24'
Nyní to již hosté musí zkusit na riziko, vše do útoku.
56:21'
COLIN WILSON svým druhým dnešním gólem možná definitivně rozhodl o vítězství Colorada! Velký podíl na přesilovkovém gólu má přihrávající Carl Söderberg. Asistence: Carl Söderberg a Alexander Kerfoot.
56:00'
Hostům se podruhé v krátké době po sobě podařilo vyhodit puk ze třetiny.
55:39'
Ještě minutu musí přečkat hosté z vlastního oslabení a poté mohou střádat plány na vyrovnání.
55:20'
Nathan MacKinnon (Colorado) a jeho pokus z pravé strany, puk končí kdesi nad brankou, hra přerušena.
54:54'
Krátká dvojnásobná přesilová hra domácích je u konce, ale pokračuje klasická přesilovka pět na čtyři.
54:38'
Colin Wilson (Colorado) se dostal do úniku, ale Elliotta nepřekonal. Byl však faulován, další vyloučený hráč na straně Philadelphie.
53:50'
Nathan MacKinnon (Colorado) netrefil z pravé strany branku Philadelphie, ale domácí udrželi útočné pásmo.
53:28'
Domácí rozehrávají zpoza vlastní branky, ale nikam nespěchají, jsou to oni, kdo hájí těsné vedení.
52:54'
Hosté špatně střídají a budou hrát v oslabení! Trest odpyká Travis Konecny.
52:16'
Scott Laughton (Philadelphia) proniká po levé straně do třetiny Colorada, vypálil, ale Varlamov jeho střelu s přehledem zneškodnil a ještě rozehrál.
51:42'
Na druhé straně Tyson Barrie (Colorado) vybojoval puk v rohu vlastní třetiny a domácí mohou jít do útoku.
51:08'
Ian Cole (Colorado) netrefil branku Philadelphie, hosté se dostávají k puku.
50:27'
Hosté nahazují puk za branku Varlamova, oba týmy střídají.
50:00'
Poslední desetiminutovka třetí třetiny před námi, vzhledem k těsnému skóre zatím nemůžeme vyloučit ani prodloužení.
48:40'
Colorado se přece jenom pomalu vrací zase do zápasu a nyní je to hodně o bruslení, do vyložených šancí se ani jedno z mužstev nedostává.
47:48'
Nolan Patrick (Philadelphia) to zkusil z mezikruží bekhendem, ale netrefil branku.
47:25'
Brian Elliott (Philadelphia) si po delší době sáhl na puk, hra přerušena, následuje komerční přestávka.
46:40'
Colorado zatím tahá, v dosavadním průběhu třetí třetiny, za kratší provaz.
45:20'
45:02'
Co je to ale platné, když hosté využívali výhradně Gostisbehereho na modré, místo toho, aby využili Girouxe a Voráčka po stranách...
44:29'
Tlak Letců nyní, při přesilové hře, naprosto zřejmý, ale Varlamov stále odolává.
44:02'
Jakub Voráček udržel puk na pravé straně a tím pádem i útočné pásmo pro svůj tým.
43:20'
A z dobrého pohybu Letců pramení i faul domácích, Ian Cole dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění.
43:08'
Nyní se musí domácí bránit, dobré střídání Letců, kteří se drží v útočném pásmu.
42:02'
Robert Hägg (Philadelphia) se prohnal po levé straně do útočného pásma a vypálil, Semjon Varlamov chytá a přerušuje hru.
41:40'
To bylo ale ze strany Philadelphie všechno, hráli tak domácí, kteří se hnali hned ve třech do útoku, také oni ale přišli rychle o puk.
41:20'
Nahozený puk za branku Letců, ti se dostávají do středního pásma.
40:42'
Oba týmy hrají v plném počtu.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 5:06.
V posledních vteřinách druhé třetiny došlo ještě ke střetu Jakuba Voráčka s domácím Landeskogem, uvidíme, jaký to bude mít vliv na třetí třetinu. Tu zahájí s jednogólovým náskokem domácí, kterým patřila druhá třetina. Philadelphia se dokázala až v závěru více dostávat do útoku, jinak lze dnes vyzvednout skvělou práci domácích na vlastní modré.
40:00'
39:49'
Sean Couturier (Philadelphia) udržel útočné pásmo, po přihrávce Voráčka vypálil Nolan Patrick (Philadelphia) z pravé strany, ale Semjon Varlamov (Colorado) ukryl puk ve své lapačce.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, hraje se ve čtyřech na obou stranách, na ledě více prostoru.
38:42'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 2 min., nesportovní chování).
38:42'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., hrubost).
38:25'
Nahozený puk za branku Colorada, domácím se v pohodě podařilo vyhodit.
37:38'
Wayne Simmonds (Philadelphia) nyní posouvá puk před branku, z pravé strany, ale znovu tam nikdo v bílooranžovém dresu nebyl.
37:02'
Jenže stále platí, že v útočném pásmu je to zatím poměrně slabota, v podání hostů...
36:42'
Philadelphie se nyní více tlačí do útoku, to je logické, vzhledem k tomu, že prohrává.
35:52'
Letci se dostávají do útočného pásma nahozením puku, ale ke střele se již nedostali.
35:08'
Michael Raffl (Philadelphia) ztrácí míč v útočném pásmu, dopředu jdou domácí.
34:35'
Semjon Varlamov (Colorado) po delší době opět při práci... po střele Girouxe chytá a přerušuje hru.
34:12'
Jakub Voráček (Philadelphia) teprve nyní odchází na střídačku, své střídání si hodně protáhl.
33:55'
Alexander Kerfoot (Colorado) nahazuje puk od levého mantinelu do mezikruží, tam ale není nikdo z jeho spoluhráčů.
33:13'
Mark Barberio (Colorado) pouze posunul puk do středního pásma, tam ho ale získal Jakub Voráček.
32:20'
Colorado opět svírá svého soupeře v jeho třetině.
31:36'
Další skvělý zákrok Briana Elliotta, který si nyní zvedá sebevědomí! Erik Johnson (Colorado) vypálil z levé strany a pak se ještě dvakrát pokusil dorážet, ani jednou s mu však překonat gólmana hostů nepovedlo.
31:04'
Jsme již ve druhé polovině tohoto utkání, hosté prohrávají zatím pouze o gól, byť ten výkon na ledě je jasně ve prospěch Colorada, které diktuje tempo hry.
30:26'
30:20'
Nyní ale mohl skórovat Alexander Kerfoot (Colorado), v cestě mu ale stála vyrážečka Elliotta!
29:45'
Nyní opět sledujeme přihrávky domácích v útočném pásmu, chybí tomu ale střelba.
29:10'
Zatím ne, Philadelphia dostává puk ze třetiny.
28:55'
Colorado v útočném pásmu, dočkáme se v této přesilové hře čtvrtého domácího gólu?
28:26'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Robert Hägg – 2 min., hákování).
28:26'
Nathan MacKinnon (Colorado) se prodral do zakončení, sice branku netrefil, ale byl faulován!
Po prostudování videozáznamu tu máme rozhodnutí – gól platí!
27:18'
Nathan MacKinnon (Colorado) nahodil od modré puk na branku, kde se parádní tečí prezentuje GABRIEL LANDESKOG. Puk sice skončil v brance, ale ještě se bude zkoumat videozáznam. Asistence: Nathan MacKinnon a Erik Johnson.
26:55'
Další útočná akce domácích, kteří nahazují puk do třetiny Philadelphie, čímž to vše také končí.
26:18'
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, bojuje se za brankou Avalanche, domácí získávají puk.
25:49'
Ale přesilová hra Colorada se nekoná, vyloučen je totiž také J. T. Compher za sekání.
25:49'
Jakub Voráček (Philadelphia) dostává dvouminutový trest za hraní vysokou holí.
25:35'
Avalanche se nyní znovu dostávají do třetiny Philadelphie, ale po zblokované střele se k puku dostávají hosté.
24:29'
Až nyní hosté střídají, to také končí jejich oslabení.
24:10'
Philadelphii se nedaří nyní vyhodit puk ze třetiny, bránící čtveřice je již řádně unavena.
23:15'
Zatím je to ale taková rozháraná přesilová hra Colorada, které se teprve nyní dokázalo srovnat v útočném pásmu.
22:50'
Avalanche po vyhraném vhazování drží útočné pásmo.
22:29'
První přesilovou hru si zahrají domácí po faulu Laughtona.
22:00'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Málo vídaná situace! Nahozený puk soupeře se odrazil od zadního mantinelu a skončil na chvíli pod lapačkou Varlamova. Dojíždějící obránce Avalanche Mark Barberio však nedokázal zabrzdit před brankářem svého týmu, srazil ho k zemi a puk se odrazil před zcela volného MICHAILA VOROBJOVA, kterému stačilo trefit prázdnou branku. Bez asistence.
20:50'
Oba týmy vystřídaly, hosté mají na ledě řadu s Jakubem Voráčkem.
20:29'
Philadelphia dostává puk ze třetiny, to je ale zatím vše ze strany hostů.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 4:07.
První třetinu jasně ovládli domácí, kteří sice vedou jen o jeden gól, ale jinak Philadelphii vlastně k ničemu moc nepustili. Viditelné to bylo hlavně při přesilových hrách, které měli hosté k dispozici dvě. Přechod přes střední pásmo ještě Philadelphia zvládá, ale udržet puk pod kontrolou ve třetině Colorada, to je zatím nad síly hostů. Naproti tomu domácí hrají velmi jednoduchý hokej, který vychází.
20:00'
19:17'
Gabriel Landeskog (Colorado) zachytil na modré puk, který se snažil Shayne Gostisbehere vyhodit ze třetiny, následovala střela od modré, která mířila vedle branky.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:16'
Hodně špatně sehraná přesilová hra v podání Philadelphie, která neohrozila branku Colorada!
17:30'
Ivan Provorov (Philadelphia) si musí pospíšit s návratem do své třetiny, stihl odehrát puk před dotírajícím Söderbergem.
17:01'
Ne, Letcům se nyní vůbec nedaří ani při přesilové hře, Avalanche znovu vyhazují puk.
16:40'
Flyers ztrácejí útočné pásma, Jakub Voráček nezachytil nepřesnou přihrávku na pravé straně.
16:16'
Hosté si zahrají další přesilovou hru, J. T. Compher dostává dvouminutový trest za podražení.
15:49'
Hosté se nyní velmi těžce dostávají do útočného pásma a pokud se tam dostanou, je to jen o soubojích u mantinelu.
15:04'
Po střele Tysona Barrieho končí puk vysoko nad plexisklem, hra přerušena.
14:30'
Rychlý průnik MacKinnona zastavil Gostisbehere, zákrokem na hraně pravidel.
13:52'
Vhazování po pravici Varlamvoa, puk získávají domácí.
12:58'
Samuel Girard parádním pasem z mezikruží našel v levém kruhu pro vhazování J. T. COMPHERA, který střelou z první, nad levé rameno přesouvajícího se Elliotta, vrací domácím vedení. Asistence: Samuel Girard.
12:25'
Nyní již Brian Elliott (Philadelphia) přerušuje hru, po střele Coleho z levé strany.
12:10'
Vhazování po pravici Elliotta, puk získávají hosté, kteří ale nedošli dál, než do středního pásma.
11:12'
11:08'
Oba týmy vystřídaly, Avalanche nyní nepouští soupeře do pásma.
10:45'
Všechno se při přesilovce Flyers soustředí na levou stranu, na Girouxe.
10:23'
Jakubu Voráčkovi spoluhráči na pravou stranu puk příliš zatím nepůjčují.
10:05'
Shayne Gostisbehere (Philadelphia) vypálil od modré, ale netrefil branku Avalanche.
09:39'
Závar před Varlamovem, Wayne Simmonds (Philadelphia) tam usilovně dloubal hokejkou do Varlamova, který měl puk kdesi pod betony, nakonec je přerušena hra.
09:20'
Avalanche zahajují oslabení vyhraným vhazováním a následně i vyhozením puku ze třetiny.
09:12'
Hosté si zahrají první přesilovou hru, na trestnou lavici usedá domácí Nieto za hákování.
08:55'
Dělovka Tysona Barrieho končí vedle branky Avalanche, domácí dostávají puk ze třetiny.
08:18'
Ve třech se nyní hnali domácí do útoku, ale vše zhatil Gabriel Bourque špatnou přihrávkou z levé strany.
07:30'
Také hosté skórují z dorážky! Střelu Travise Konecneho Varlamov dokázal zneškodnit, ale puk spadl před něj a z druhé vlny přijíždějící SEAN COUTURIER ho dokázal přes domácího gólmana přehodit do branky. Asistence: Travis Konecny a Claude Giroux.
06:38'
Přečíslení dva na jednoho v podání domácích zakončil střelou Carl Söderberg, ale Brian Elliott vyráží. Následně trma vrma před brankou Philadelphie, ale hostující gólman nakonec skryl puk ve své lapačce a přerušil hru.
06:20'
Wayne Simmonds (Philadelphia) nahazuje puk do třetiny Avalanche, kde ale hrají pouze domácí.
05:21'
Vhazování po levici Elliotta, který následně čelí střele Driese od modré.
04:45'
Claude Giroux (Philadelphia) dostal přihrávku zpoza branky Avalanche, vypálil, ale Varlamov vyráží.
04:10'
Hosté na ledě s Jakubem Voráčkem, dostávají se do útočného pásma.
03:44'
Tyson Barrie (Colorado) a jeho dělovka od modré, puk ale míří vedle branky Philadelphie.
03:17'
Carl Söderberg (Colorado) zablokoval střelu Wayne Simmondse z levé strany, následně se hra přerušuje.
02:33'
Travis Konecny (Philadelphia) zavezl puk do útočného pásma, ale domácí se v pohodě ubránili vyhozením puku do střední třetiny.
02:00'
Vhazování po levici hostujícího gólmana, hosté získávají puk.
01:35'
Se střelou Kerfoota si ještě Brian Elliott (Philadelphia) poradil, ale na bekhendovou dorážku COLINA WILSONA již nedosáhl a domácí se ujímají vedení. Asistence: Alexander Kerfoot a Erik Johnson.
01:20'
Alexander Kerfoot (Colorado) bojuj o puk za brankou soupeře.
00:28'
Nathan MacKinnon (Colorado) se snažil dostat puk před branku Flyers, jeho pas z pravé strany ale zachytil bránící Provorov.
00:01'

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – E. Johnson (A), Girard, Barrie, Cole, Barberio, Zadorov – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – C. Wilson, Jost, Kerfoot – G. Bourque, Söderberg, Nieto – Calvert, Compher, Dries.

Philadelphia Flyers: Elliott (Pickard) – Gostisbehere, Provorov, MacDonald (A), Hägg, Folin, Sanheim – Konecny, Couturier, Giroux (C) – Voráček, Patrick, Lindblom – Simmonds (A), M. Vorobjov, J. van Riemsdyk – M. Raffl, Lehterä, Laughton.

Rozhodčí: Brenk, Hanson – Amell, Pancich.
V denverské Pepsi Center se dnes utkají dva neporažené týmy z ligové premiéry! Colorado dokázal na úvod nového ročníku nejslavnější hokejové ligy světa porazit silnou Minnesotu 4:1, s níž mj. prohrálo v přípravě 0:7! Philadelphia pak v úvodním duelu základní části vyhrála na ledě loňského nováčka a hlavně finalisty Stanley Cupu Vegas Golden Knights 5:2, což je také velmi dobrý výsledek!
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž COLORADO AVALANCHE přivítá na svém ledě PHILADELPHII FLYERS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.