NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Vegas - 28. března 2019   03:00

Colorado
Colorado
05:39' Calvert (Jost, Barrie) • 08:37' MacKinnon (Barrie, Kerfoot) • 27:18' Barrie (Söderberg) • 37:10' G. Bourque (Zadorov, MacKinnon)
4:3
(2:0, 2:2, 0:1)
Vegas
Vegas
30:57' Stastny  (Merrill, Tuch) • 34:47' R. Smith  (W. Karlsson, Marchessault) • 56:37' Tuch  (Stastny, Mark Stone)
Colorado
Sutherland, Skilliter – Gibbs, Rody
Pepsi Center, Denver
16.799 diváků
Vegas

Hokejisté Colorada se v tomto zápase dostali do vedení 3:0, pak dokázali Paul Stastny a Reilly Smith snížit na rozdíl jediné branky. Dvougólové vedení vrátil domácím v závěru druhé třetiny Gabriel Bourque. Ve třetí části dokázal jen snížil Alex Tuch, ale na bod, který by znamenal jistotu play-off dnes Vegas nedosáhlo.
59:52'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nathan MacKinnon – 2 min., držení).
59:20'
Philipp Grubauer viděl kotouč a o po střele jednoho z hostujících hráčů ukryl kotouč do rukavice.
58:45'
Hosté v šesti.
58:30'
Vegas hraje ve svém pásmu.
58:16'
Malcolm Subban se po zakázaném uvolnění vrací do branky, komplikace pro Vegas.
58:00'
Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:25'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas.
57:11'
William Karlsson měl obrovskou šanci na vyrovnání, výborně zasáhl brankář domácího celku. Vegas diktuje tempo hry a stupňuje tlak.
56:37'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Po nepřehledné situaci před brankou dokázal domácí obránce i brankáře překonat střelou z bezprostřední blízkosti ALEX TUCH. Domácí vedou o jednu branku. Asistence: Paul Stastny a Mark Stone.
56:13'
Alex Tuch zakončoval z dobré pozice, jeho rána byla tečovaná.
56:00'
Mnoho času už hostující celek na vyrovnání nemá.
55:32'
Colin Wilson pálil z dobré pozice, jeho projektil kryje Malcolm Subban.
55:10'
Rána hostujícího celku od modré čáry byla zblokovaná.
54:40'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
54:29'
Ian Cole pálil od modré čáry, jeho ránu kryje do rukavice Malcolm Subban. Komerční přestávka.
54:12'
Mark Stone se dostal do útočného pásma, hráč Vegas však vypálit nedokázal.
53:44'
Colorado v přesilovce nedokázalo vystřelit na branku, ale i tak stále vede o dvě branky a míří za výhrou v tomto zápase.
52:55'
Reilly Smith se při vlastním oslabení po domácí chybě MacKinona dostal do šance, ale tváří v tvář brankáři neuspěl. Philipp Grubauer své spoluhráče podržel.
52:20'
Domácí hrají přesilovku, kombinují v útočném pásmu.
51:45'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Deryk Engelland – 2 min., nedovolené bránění).
51:42'
Vegas bude hrát v oslabení.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:18'
Shea Theodore pálil od modré čáry, Philipp Grubauer byl připravený.
49:10'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, Vegas se pokouší vstřelit kontaktní branku, zatím ale marně. Domácí celek brání zodpovědně.
48:18'
Icing vrací hru před branku Vegas.
47:42'
Shea Theodore rozehrává od své branky, Alex Tuch hledal spoluhráče před brankou. Hostující akce pokračuje dál, následná rána byla nepřesná.
47:01'
Hokejisté Vegas, zdá se, všechny síly vrhají do útoku a poněkud přestávají myslet na obranu. Začínají hrát hodně odvážně.
46:46'
Jonathan Marchessault pálil z první, jeho projektil kryje brankář domácích. Philipp Grubauer byl připravený.
46:25'
Malcolm Subban nyní podržel své spoluhráče, Derick Brassard měl obrovskou šanci, ale skvělým zásahem betonem mu překazil gólovou radost. Komerční přestávka.
45:51'
Domácí hokejisté drží dvoubrankové vedení, mnoho šancí si sice v této třetině nevypracovali, ale vedou.
45:02'
První výraznější akci Vegas ve třetí třetině dokázala obrana Colorada poměrně rychle zastavit.
44:33'
Malcolm Subban rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
44:15'
Hraje se spíš ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma.
43:22'
Laviny vedou o dvě branky a zatím mají tento zápas pevně pod kontrolou. Vegas na výraznější šanci ve třetí části čeká.
43:02'
Colorado hraje aktivněji, oslabení zvládlo a nyní útočí.
42:21'
Nikita Zadorov měl před sebou odkrytou část branky, ale jeho projektil byl zblokovaný hostující obranou.
41:56'
Domácí celek hraje v plném počtu.
41:20'
Vegas se nemůže usadit v útočném pásmu, sledujeme dobrou obrannou hru Colorada.
40:33'
William Karlsson neuspěl střelou z bezprostřední blízkosti.
40:20'
Jeden z domácích hráčů vyhodil kotouč z hrací plochy, ale dvě minuty za to nebudou.
40:01'
Colorado se ve druhé třetině prosadilo jako první a dostalo se do tříbrankového vedení. Vegas se trefilo dvakrát, a tak dokázalo snížit. Jenže v závěru třetiny se trefil Gabriel Bourque, který vrátil domácím dvoubrankové vedení. Vegas k postupu do play-off potřebuje získat v tomto zápase bod.
40:00'
39:52'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Alexander Kerfoot – 2 min., hákování).
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:30'
Mnoho času už ve druhé třetině nezbývá
37:51'
Alex Tuch, jehož výkon dnes v Pepsi Center sleduje jeho otec, se nyní dostal do velké šance. V brejku mířil na branku soupeře, ale neuspěl. Jeho otec se jen ušklíbl.
37:10'
Trenérská výzva hostům nevyšla, a tak přicházejí o oddechový čas.
37:10'
Colorado právě vstřelilo branku!
Z ničeho nic dává domácí tým gól a znovu odskakuje na dvoubrankové vedení, dostatek času měl GABRIEL BOURQUE, který zamířil na vzdálenější tyčku a trefil se přesně. Asistence: Nikita Zadorov a Nathan MacKinnon.
36:47'
Hokejisté Vegas se pokouší vyrovnat, ale zatím na další velkou šanci čekají.
35:49'
Tomáš Nosek a Ryan Carpenter dostali kotouč do útočného pásma, následně se při rychlé protiakci dostal Alexander Kerfoot do postavení mimo hru.
34:47'
Vegas dává gól, je sníženo na rozdíl jediné branky. William Karlsson dostal kotouč ke zcela volnému REILLY SMITHOVI, který měl před sebou odkrytou část branky a snadno se dokázal prosadit. Asistence: William Karlsson a Jonathan Marchessault.
34:20'
Paul Stastny rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, akci Vegas zakončoval Alex Tuch. Jeho ránu kryje brankář.
33:51'
Vegas zakončovalo od modré čáry, rána končí mimo, následně Shea Theodore dobře zakončoval. Philipp Grubauer kryje kotouč.
33:16'
Tomáš Nosek byl před brankou, ale vypálit důrazněji nedokázal.
32:47'
Hostující hráči se dokázali prosadit a zápas rázem dostává úplně jiný náboj.
32:23'
William Karlsson zakončoval, jeho rána končí mimo branku. Následně kotouč vypadl z hrací plochy.
30:57'
Prosazuje se hostující celek, Philipp Grubauer čisté konto dnes mít nebude, branku obkroužil PAUL STASTNY, jehož rychlá otočka a zakončení se odrazilo od vzdálenější tyčky do brány. Asistence: Jon Merrill a Alex Tuch.
30:08'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Sven Andrighetto – 2 min., krosček + 2 min., hrubost).
29:33'
Philipp Grubauer skvěle vyrazil ránu Ryana Reavese, který zůstal zcela osamocený před brankou.
29:08'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, Vegas má velké problémy se založením útočných akcí.
27:18'
Domácí celek z ničeho nic navyšuje své vedení, tentokrát si na osu hrací plochy na modré vybrusli TYSON BARRIE. Nepříliš nápadná rána zapadla až do branky, žádná teč, ale Malcolm Subban pravděpodobně neviděl ránu. Asistence: Carl Söderberg.
26:40'
16:13, tak vypadá aktuálně statistka střel na branku.
26:22'
26:08'
Alexander Kerfoot se dostal do postavení mimo hru. Komerční přestávka.
25:30'
Nate Schmidt a Paul Stastny udrželi kotouč v útočném pásmu, následně ale Andrew Agozzino vedl protiakci. Ke střele se nedostal.
25:06'
Ryan Carpenter vypálil, Philipp Grubauer jeho ránu dokázal vyrazit před sebe.
24:44'
Vegas hraje proti první třetině aktivně, snaží se něco vymyslet, ale zatím marně. Domácí se musí bránit.
22:40'
Jonathan Marchessault dostal kotouč do útočného pásma, Deryk Engelland před brankou tečoval puk, ale i tak dokázal domácí brankář zasáhnout.
22:20'
Colorado rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Následné nahození kryje Malcolm Subban.
21:23'
Colorado se musí nyní bránit aktivní hře hostující týmu. Paul Stastny pálil od modré čáry nepřesně.
20:30'
William Karlsson pálil z dobré pozice, jeho projektil zastavila branková konstrukce, dobrý úvod třetiny od Vegas.
20:01'
Matt Calvert a Nathan MacKinnon poslali v první třetině aktivněji hrající domácí celek do dvoubrankového vedení. Hokejisté Vegas bojují o play-off, k postupu potřebují z tohoto zápasu alespoň bod. Ten je vzhledem k výsledku a předvedené hře velmi daleko.
20:00'
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:22'
Nikita Zadorov a jeho projektil od modré čáry, Malcolm Subban byl připravený.
17:45'
Colin Miller nahazoval kotouč na branku, domácí brankář v pohodě kotouč vyrazil a o zbytek se postarali obránci.
16:52'
Colin Wilson z dobré pozice před brankou minul.
16:38'
Malcolm Subban měl další práci, tentokrát zakončoval Sven Andrighetto, jehož ránu kryje brankář Golden Knights.
14:39'
Klidnější pasáž hry ukončil dobrou ránou od modré čáry Carl Söderberg. Brankář Vegas byl připravený.
11:49'
Shea Theodore si vybruslil coby obránce do dobré střelecké pozice, jeho projektil má v moci brankář Lavin.
10:59'
Deryk Engelland minul bránu ránou od modré čáry.
10:48'
Philipp Grubauer po střele Deryka Engellanda přerušuje hru. Hostující hráč střelou zápěstím neuspěl.
10:28'
Philipp Grubauer musel zasahovat, z dobré pozice zakončovali Mark Stone i Reilly Smith. Brankář domácí hráče podržel.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.
09:21'
Matt Nieto pálil od modré čáry, jeho ránu dobře viděl hostující brankář, který snadno zasáhl a vyrazil puk.
08:37'
Tak to byla krásná přesilovková kombinace. Několik šancí hostující obrana zastavit dokázala, následně puk získal NATHAN MACKINNON. Jeho rána propadla brankáři Subbanovi mezi rukou a betonem až do branky. Asistence: Tyson Barrie a Alexander Kerfoot.
07:15'
Nathan MacKinnon v přesilovce pálil od mantinelu, jeho projektil kryje brankář Vegas. Malcolm Subban byl připravený.
06:54'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Paul Stastny – 2 min., vysoká hůl).
06:36'
První výraznější šance Vegas, Alex Tuch pálil z dobré pozice nad kruhem,ovšem branku minul.
05:39'
Po pěkné domácí akci zůstal mezi kruhy nepokrytý MATT CALVERT. Jeho rána končí v brance a domácí celek se dostává do jednobrankového vedení. Obrana Vegas nyní vůbec nezafungovala. Asistence: Tyson Jost a Tyson Barrie.
04:39'
Malcolm Subban kryje další ránu soupeře, tentokrát neuspěl aktivně hrající domácí Nathan MacKinnon.
04:09'
Nate Schmidt si zkoušel individuálně, jeho akci zastavil dobře hrající Patrik Nemeth.
02:34'
Matt Nieto v oslabení pálil z velké dálky, brankář Vegas byl připravený, následně obránci mají kotouč.
01:56'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Derick Brassard – 2 min., sekání).
01:28'
Malcolm Subban musel zasahovat, od modré čáry pálil domácí obránce Patrik Nemeth. Brankář Vegas si poradil.
00:21'
Alexander Kerfoot vypálil a jeho projektil zblokoval William Karlsson.
00:01'

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Girard, E. Johnson, Cole, Barrie, Zadorov, Nemeth – Kerfoot, MacKinnon, Compher – C. Wilson, Söderberg, Andrighetto – Brassard, Jost, Calvert – Nieto, Agozzino, G. Bourque.

Vegas Golden Knights: M. Subban (Lagacé) – Schmidt, Engelland, McNabb, Theodore, Merrill, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Tuch, Stastny, Mark Stone – Carpenter, Eakin, Nosek – Carrier, Bellemare, Reaves..
Útočník Matt Nieto a obránce Mark Barberio se zapojili do tréninku Colorada a v zápase by se mohli představit. Naopak Gabriel Landeskog do zápasu nezasáhne, na tréninku se objevil v non contact dresu.
Jedná se o třetí vzájemný zápas v této sezóně. Ten první se odehrál na konci prosince ve Vegas a domácí celek vyhrál 2:1. Utkání rozhodl ve třetí třetině Pirri. Druhý mač se hrál zhruba před měsícem a Colorado v domácím prostředí vyhrálo 3:0, vítěznou branku vstřelil v sedmé minutě Jost. Vegas vyslalo na branku soupeře 40 střel, ale nedalo ani branku.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Colorado Avalanche a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.