NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Columbus : Chicago - 21. října 2018   01:00

Chicago
03:48' DeBrincat  (Kahun, Seabrook) • 47:43' Fortin   • 55:46' P. Kane  (Seabrook, Schmaltz) • 58:23' P. Kane  (Anisimov)
Columbus
Dean Morton, Chris Rooney. Čároví: David Brisebois, Scott Driscoll
Nationwide Arena, Columbus
17005 diváků
Chicago
Crawford (C. Ward) – Keith (A), Jokiharju, E. Gustafsson, Seabrook (A), Davidson, Rutta – DeBrincat, J. Toews (C), Kahun – Schmaltz, Anisimov, P. Kane – Kunitz, Kämpf, Saad – Fortin, Krüger, Martinsen. Hlavní trenér: Joel Quenneville.

3. Zach Werenski (CBJ) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 38-26; Zablokované střely: 11-15; Vhazování: 50%-50%; Hity: 12-4; Přesilové hry: 0/4-0/3; Trestné minuty: 6-8.
Chicago dnes zásluhou fantastického Corey Crawforda dokázalo porazit Columbus, který byl po téměř celou dobu zápasu jasně lepším týmem a vytvořil si řadu opravdu hodně velkých šancí, jenže domácí se prosadili na rozdíl od hostů pouze jednou a Blackhawks vyhráli v Nationwide Areně poprvé od 5. dubna 2014. Sergej Bobrovskij nastoupil v bráně Columbusu k jubilejnímu 400. utkání NHL, zatímco Alexandre Fortin vstřelil v dresu Chicaga svůj první gól a byl vítězný. Konečný stav. Columbus Blue Jackets 1 Chicago Blackhawks 4.
59:41'
Minimálně ještě jednou se bude vhazovat, protože Blue Jackets vyhodili puk na zakázané uvolnění. Tak nakonec ne, vhazovalo se po levici Corey Crawforda.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:23'
Chicago právě vstřelilo branku!
Arťom Anisimov vyhrál u střídaček důležitý osobní souboj a po jeho přihrávce od hrazení zavezl puk do prázdné brány PATRICK KANE, který skóroval dvakrát v řadě a zřejmě udělal tečku za výhrou Chicaga! Asistence: Arťom Anisimov.
58:05'
Arťom Anisimov mohl rozhodnout, jenže jeho pokus na levém křídle od prostoru mezi trestnými lavicemi minul prázdnou bránu domácích Blue Jackets!
57:37'
Sergej Bobrovskij vyrazil během svého 400. zápasu v NHL na střídačku a Columbus zkouší alespoň snížit při hře bez brankáře!
57:12'
Anthony Duclair vystřelil z pravého kruhu a na přední tyči se snažil dostat k dorážce Nick Foligno, jenže Corey Crawford mu puk holí skvěle vypíchl.
55:46'
PATRICK KANE si přes šířku útočného pásma vyměnil puk parádně s Brentem Seabrookem, jako by snad na ledě byli jen oni dva, a střelou z úhlu v levém kruhu těsně nad ledem zamířil do odkryté brány! Sergej Bobrovskij se nestačil včas přesunout a Chicago poprvé v zápase vede o dva góly. Asistence: Brent Seabrook a Nick Schmaltz.
54:53'
Alex DeBrincat se ocitl před bránou v šanci, jenže trefil pouze Sergeje Bobrovského, zatímco dorážka Dominika Kahuna zamířila nad a pokus Brenta Seabrooka z pravého kruhu skončil v ochranné síti. Komerční přestávka.
53:39'
Josh Anderson napřáhl v pravém kruhu k prudké střele zápěstím, která skončila nad vzdálenějším levým horním rohem brány brankáře Coreyho Crawforda.
52:33'
Ještě před střelou Brandona Davidsona měli velkou šanci Blue Jackets, jenže v blízkosti pravé tyče bránu přestřelili! Nechybělo mnoho a mohlo být vyrovnáno.
51:42'
Brandon Davidson napřáhl od modré čáry k táhlé střele s příklepem, kterou Sergej Bobrovskij vyrazil vyrážečkou mimo. Dokáže Columbus vyrovnat?
50:56'
V zápise se nic nezměnilo a Alexandre Fortin vstřelil svůj první gól v NHL, který může být vítězný. Chicago vede na ledě Jackets 2:1.
50:56'
Přesně o minutu později na vrcholu pravého kruhu vystřelit Zach Werenski a Corey Crawford opět puk snadno zachytil. Prostor dostává komerční přestávka.
49:56'
Blue Jackets vystřelili z vrcholu levého kruhu a Corey Crawford po snadném zákroku puk podržel.
49:33'
Vedoucí branka Chicaga bude dost možná ještě upravena, je otázkou, zda střelu Alexandrea Fortina tečoval těsně před bránou jeden ze spoluhráčů nebo nikoliv.
47:43'
ALEXANDRE FORTIN na vrcholu levého kruhu po zvednutí hlavy napřáhl ke střele zápěstím, která se těsně před bránou odrazila od hokejky Cama Atkinsona dolů a mezi betony brankáře Sergeje Bobrovského zamířila do sítě, přičemž na cestě do ní se ještě odrazila od vzdálenější pravé tyče! Alexandre Fortin vstřelil svůj první gól v NHL!
46:49'
Corey Crawford se vydal za nahozením Jackets, nakonec ale nehrál, protože hrozilo nebezpečí. Jeden z jeho spoluhráčů byl ale u puku první a zvládl pod tlakem rozehrát.
46:03'
Puk byl sražen mezi střídačky a po velice plynulé pasáži hry následuje krátká reklamní přestávka. Columbus hraje na domácím ledě s Chicagem stále 1:1.
45:44'
Josh Anderson na levém křídle podél hrazení nabral velkou rychlost a bekhendem se snažil puk zvednout z blízkosti pod víko, trefil ale pouze pravé rameno Coreyho Crawforda, jenž puk vytěsnil za svou bránu.
45:11'
Chicago si po hodně dlouhé době vytvořilo tlak a odehrálo dobré střídání, na jehož konci Patrick Kane vystřelil z bodu levého kruhu a jeho pokus byl zablokován.
44:46'
Columbus vede na střely 29:17 a má velkou střeleckou převahu, kýženého vedení se ale neujal.
43:58'
Alex DeBrincat mohl vstřelit svůj druhý gól v utkání a vrátit Chicagu ztracené vedení, jenže Sergej Bobrovskij jeho pokus na přední tyči levým betonem vyrazil.
43:08'
Chicagu se nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra se vrátila před Coreyho Crawforda.
41:48'
Jackets krásně přenesli hru z pravého křídla přihrávkou přes šířku útočného pásma na vzdálenější levé tyči, kde Corey Crawford vytáhl další fantastický zákrok, když vyrážečkou vyrazil střelu Anthonyho Duclaira z blízkosti!
41:13'
Vyloučený Pierre-Luc Dubois je zpět na ledě a hokejisté Columbusu přečkali i třetí hru v oslabení.
40:37'
Boone Jenner skvěle vypíchl puk hokejistům Chicaga a v oslabení na pravém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho, které se po šlápnutí do pedálů pokusil v pravém kruhu zakončit sám, Corey Crawford ale fantasticky vyrazil puk mířící do bližšího pravého horního rohu rukavicí nad!
40:01'
Blue Jackets zahajují třetí třetinu v oslabení, protože Chicago dohrává přesilovou hru.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 28-15; Zablokované střely: 8-10; Vhazování: 47%-53%; Hity: 8-3; Přesilové hry: 0/4-0/3; Trestné minuty: 6-8.
Třetí třetina začne přibližně v 3:03.
Blue Jackets se prezentují velice pohledným ofenzivním pojetím hry, jenže na rozdíl od zápasu proti Philadelphii se jim nedaří šance proměňovat. V bráně Chicaga chytá fantastické utkání Corey Crawford, zatímco na opačné straně je jistý i Sergej Bobrovskij, který dnes nastoupil ke svému jubilejnímu 400. utkání v NHL. Druhá třetina žádný gól nepřinesla. Skóre po druhé části. Columbus Blue Jackets 1 Chicago Blackhawks 1.
40:00'
39:28'
Boone Jenner mohl skórovat u pravé tyče v oslabení, z úhlu a blízkosti ale Coreyho Crawforda nepřekonal! Brankář Chicaga puk dokázal úspěšně vyrazit mimo.
39:13'
Pierre-Luc Dubois byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Chicago si zahraje v závěru druhé třetiny přesilovou hru, a pokud ji nevyužije, bude pokračovat po přestávce.
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:06'
Hokejisté Columbusu rozjeli krásnou kombinační akci a Cam Atkinson z pravého kruhu nebezpečně přihrával před bránu, ovšem příliš blízko ní, a tak Corey Crawford puk zmrazil pod lapačkou.
37:19'
Artěmij Panarin tvrdě vypálil před vrcholem levého kruhu s příklepem a jeho přizvednutá střela skončila ve vzdálenějším pravém rohu útočného pásma Blue Jackets.
36:04'
Zach Werenski si na levém křídle říkal klepáním hole o led o přihrávku, Dean Kukan se ale rozhodl na ose ledové plochy pro střelu od modré čáry, která byla zablokována.
35:42'
Chris Kunitz byl zřejmě hráčem, který z vrcholu levého kruhu vypálil nepřesně, každopádně na třetí gól čekáme marně a po přerušení následuje reklamní přestávka.
35:04'
Blackhawks se dostali v pravém kruhu po rychlém útoku ke střele, která mířila ke vzdálenější levé tyči, Sergej Bobrovskij ji ale fantasticky vyrazil vyrážečkou mimo!
34:59'
Artěmij Panarin byl na levém křídle jasně držen Arťomem Anisimovem, hra ale pokračovala plynule dále.
33:56'
Josh Anderson na pravém křídle obranného pásma dokázal vypíchnout puk Duncanovi Keithovi a vyrazil podél hrazení do rychlého protiútoku, v jehož závěru obránce Chicaga objel a předvedl nepřesnou přihrávku přes šířku útočného pásma. Puk ale dojel na levém křídle Boone Jenner, jehož rána od hrazení byla zablokována.
33:04'
Abych svěřencům Joela Quennevillea nekřivdil, tak Chicago mělo během druhé třetiny také jednu slibnou pasáž, během které se dostalo k několika střelám. Byly ale nepřesné.
32:34'
Blue Jackets se po hodně dlouhé době nepodařilo přesně rozehrát a puk skončil na zakázaném uvolnění.
32:06'
Columbus je herně mnohem lepší a jeho útočné akce jsou velmi nebezpečné, jenže Chicago má v bráně Coreyho Crawforda, dvojnásobného vítěze Stanley Cupu.
31:11'
Cam Atkinson dobře vystřelil na ose útočného pásma, jeho táhlá střela ovšem skončila pouze v náručí připraveného Coreyho Crawforda. Následuje komerční přestávka.
31:00'
Hra je nyní hodně plynulá, jenže ani jeden z týmů se nemůže dostat ke střele na bránu. Brzo se to ale změní.
29:11'
David Savard u střídaček vypíchl puk jednomu z hráčů Chicaga a vyrazil do rychlého protiútoku, který v levém kruhu vyšperkoval skvělou stahovačkou a nebezpečnou bekhendovou přihrávkou, kterou Corey Crawford s problémy zastavil a zmrazil puk pod lapačkou!
28:55'
Henri Jokiharju na levém křídle vystřelil od hrazení a jeho pokus byl přizvednutý do ochranné sítě.
28:29'
Hokejisté Columbusu nevyužili další přesilovou hru a Chicago přečkalo čtvrté oslabení v dnešním zápase.
28:00'
Zach Werenski tak dlouho kombinoval se svými spoluhráči, až se nakonec před vrcholem mezikruží rozhodl pro střelu zápěstím, kterou Corey Crawford sice nedokázal udržet, po následné dorážce už ale puk zmrazil pod lapačkou.
26:29'
David Kämpf fauloval za vlastní bránou krátce po komerční přestávce a vyfasoval dvě minuty za podržení.
26:13'
Nick Schmaltz na pravé straně útočného pásma rychle vystřelil od hrazení a Sergej Bobrovskij puk podržel v náručí. Po zákroku výtečného brankáře následuje komerční přestávka.
25:55'
Vyloučený Alexander Wennberg je zpět na ledě a zatím ani jeden z týmů nedokázal skórovat v přesilové hře.
25:54'
Patrick Kane vystřelil sekundu před koncem přesilové hry Chicaga na vrcholu mezikruží, našel ovšem pouze náruč připraveného Sergeje Bobrovského.
25:14'
Jackets vyhodili puk z obranného pásma přes ochranné sklo, dvojnásobná početní výhoda Chicaga se ale konat nebude, protože puk byl tečován.
24:00'
Henri Jokiharju se podruhé v zápase po uplynutí dvou trestných minut vrátil zpět na led a hosté hrají v plném počtu. Navíc mají k dispozici druhou přesilovou hru.
23:55'
Alexander Wennberg dostal dvě minuty za hákování po faulu v útočném pásmu a 5 sekund se bude hrát ve hře 4 na 4. Poté začne další zkrácená početní výhoda Chicaga.
23:40'
Alexander Wennberg dobře vystřelil z bodu pravého kruhu a Corey Crawford na přední tyči vyrazil puk zřejmě maskou! Další parádní zákrok brankáře Hawks.
22:57'
Anthony Duclair dobře vystřelil z levého kruhu a po zákroku brankáře Chicaga se u levé tyče dostal k dorážce Cam Atkinson, jenže neuspěl a hra byla přerušena!
22:00'
Henri Jokiharju byl podruhé v zápase vyloučen, tentokrát za krosček, a Columbus si zahraje třetí přesilovou hru.
21:32'
Markus Nutivaara se na pravém křídle v rychlosti dokázal protáhnout kolem protihráče a v blízkosti pravé tyče předvedl rychlou otočku, po které krásnou přihrávkou oslovil na vzdálenější levé tyči Anthonyho Duclaira, který už se pomalu radoval z gólu, jenže Corey Crawford dokázal jeho pokus z úhlu na poslední chvíli zastavit mezi pravou rukou a tělem!
21:12'
Erik Gustafsson na vrcholu levého kruhu vystřelil směrem na přední tyč, kde Sergej Bobrovskij pravým betonem puk vyrazil do rohu ledové plochy.
20:38'
Artěmij Panarin za bránou Chicaga vystihl rozehrávku soupeře a po jeho přihrávce zpoza ní mohl v mezikruží skórovat Pierre-Luc Dubois, jenže trefil pouze hruď Coreyho Crawforda!
20:01'
Chicago zásluhou fantastického Corey Crawforda vstupuje do prostřední části utkání v Columbusu za stavu 1:1.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 12-10; Zablokované střely: 3-5; Vhazování: 41%-59%; Hity: 7-2; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
Druhá třetina začne přibližně v 2:06.
Nationwide Arena byla během úvodní části z obou stran svědky svižného hokeje a také rychlého gólu, o který se již ve čtvrté minutě postaral rychlou střelou zápěstím Alex DeBrincat. Blue Jackets to ovšem v závěru úvodní části pořádně rozbalili a měli několik velkých příležitostí, z nichž jednu dokázal přetavit ve vyrovnávací gól Zach Werenski. Domácí mohli zápas otočit a vést třeba o dvě a více branek, jenže Blackhawks podržel výtečný Corey Crawford. Po první části. Columbus Blue Jackets 1 Chicago Blackhawks 1.
20:00'
19:13'
Oba týmy se během rozmezí deseti sekund dostali ke střele v pravém kruhu pro vhazování, Corey Crawford a poté Sergej Bobrovskij ale snadno puk podrželi.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:17'
Anthony Duclair vyrazil po nádherné kolmé přihrávce do samostatného úniku, bekhendový blafák mu ale u levé tyče nevyšel a ztroskotal na pravé brusli roztaženého Coreyho Crawforda!
17:58'
Nick Foligno po skvělé práci Cama Atkinsona, který v obranném pásmu ukradl puk Blackhawks a rychle mu přihrál, vyrazil do přečíslení dva na jednoho, které v mezikruží zakončil po krásné stahovačce rychlou střelou zápěstím! Puk ale nad vyrážečkou Coreyho Crawforda minul bližší levý horní roh brány a odražený kotouč od hrazení za bránou brankář Hawks zmrazil.
17:04'
Vyloučený Andreas Martinsen je zpět na ledě a Chicago má kliku, že během oslabení neinkasovalo podruhé.
16:13'
Boone Jenner se ocitl u pravé tyče po přihrávce z vrcholu pravého kruhu ve velké šanci, a tak dlouho se snažil bekhendem poslat puk po ledě do brány, až se mu to podařilo, jenže ho dostal do sítě hrubou sílou proti levému betonu Coreyho Crawforda a gól byl rychle odvolán!
15:47'
Marcus Krüger odvedl skvělou práci, když nejprve neumožnil Artěmijovi Panarinovi přenést hru z pravého křídla doleva a poté vpádu puk vyhodil z obranného pásma s tečí jednoho z hráčů Columbusu na střídačku.
15:04'
Andreas Martinsen chtěl na pravé straně útočného pásma vybojovat puk, jenže k němu měl dále, než Dean Kukan, kterého zezadu drobně podrazil, a byl vyloučen.
14:38'
Sergej Bobrovskij levým ramenem dobře zasáhl proti střele Chicaga z levého kruhu pro vhazování a puk byl po akci Blue Jackets sražen mezi střídačky. Komerční přestávka.
13:42'
Vyloučený Cam Atkinson už se také z trestné lavice vrátil zpět na led a hokejisté Columbusu hrají v plném počtu.
13:27'
Nick Foligno se málem řítil z levé strany sám na bránu, jenže se mu nepovedla stahovačka, během které puk zapomněl za sebou a dvojice protihráčů ho dojela.
13:06'
Vyloučený Henri Jokiharju je zpět na ledě a začíná avizovaná zkrácená přesilová hra hostů z Chicaga.
12:09'
Columbus právě vstřelil branku!
ZACH WERENSKI si najel na ose ledové plochy na pěknou přihrávku od Markuse Nutivaary z pravého křídla a po rychlém zatažení puku do prostoru mezi kruhy střelou zápěstím vymetl nad vyrážečkou Coreyho Crawforda levý horní roh brány! Gól ve hře 4 na 4. Asistence: Markus Nutivaara a Alexander Wennberg.
11:55'
Jan Rutta se dostal na bodu levého kruh ke střele, jenže našel pouze náruč klečícího Sergeje Bobrovského.
11:42'
Cam Atkinson fauloval v útočném pásmu zbytečně Duncana Keitha a dostal dvě minuty za sekání. Bude se hrát ve 4 na 4 a poté začne zkrácená přesilová hra Chicaga.
11:20'
Artěmij Panarin na vrcholu pravého kruhu vystřelil zápěstím a Corey Crawford po dobrém zákroku hrudí s obrovskými problémy zmrazil puk pod svou lapačkou.
11:06'
Henri Jokiharju fauloval podél střídaček unikajícího hráče Jackets, kteří si zahrají první přesilovou hru zápasu. Hostující hráč byl vyloučen na dvě minuty za podržení.
10:48'
Brandon Saad si na vrcholu mezikruží najel na přihrávku Nicka Schmaltze z pravé strany a rychlou střelou zápěstím minul nad lapačkou Sergeje Bobrovského těsně bližší pravý horní roh brány!
10:05'
Jan Rutta na pravém křídle ihned po vhazování napřáhl od modré čáry ke střele, která skončila v lapačce Sergeje Bobrovského, a prostor dostává reklamní přestávka.
09:59'
Hokejistům Columbusu se nepodařilo rozehrát a puk podél trestných lavic zamířil na zakázané uvolnění.
08:46'
Cam Atkinson se málem řítil sám na bránu, jenže Duncan Keith ho rychle dobruslil a zezadu čistě zboural k ledu! Rozhodčí hru pouze přerušili.
07:46'
Jan Rutta na vrcholu pravého kruhu naznačil střelu s příklepem a kolmou přihrávkou našel u pravé tyče Patricka Kanea, který z úhlu dobře vypálil, Sergej Bobrovskij ale tygřím skokem dokázal puk vyrazit!
07:24'
Sergej Bobrovskij ukryl střelu Arťoma Anisimova v lapačce a po přerušení hry následuje reklamní přestávka.
05:48'
Hra se přelévá v rychlém tempu ze strany na stranu a Alex DeBrincat tentokrát mířil z mezikruží mimo. Sergej Bobrovskij zasahovat nemusel. Chicago vede 1:0.
04:45'
Boone Jenner mohl rychle vyrovnat, jenže jeho střela z pravého kruhu pro vhazování a velké blízkosti těsně minula vzdálenější levý horní roh brány Blackhawks.
04:27'
Brent Seabrook na vrcholu pravého kruhu vystřelil zápěstím a Sergej Bobrovskij bez problému lapil puk do lapačky.
03:48'
ALEX DEBRINCAT si najel na vnitřním oblouku pravého kruhu pro vhazování na přihrávku Dominika Hahuna z pravého křídla a přesnou střelou zápěstím procedil puk mezi betony Sergeje Bobrovského do sítě! Chicago vede. Asistence: Dominik Kahun a Brent Seabrook.
03:28'
Puk se ve středním pásmu od Lukáše Sedláka odrazil mezi střídačky a hra byla přerušena. Zatím hrajeme bez branek.
02:07'
Boone Jenner nádhernou přihrávkou z pravého křídla přes šířku útočného pásma našel na vzdálenější levé tyči najíždějícího Scotta Harringtona, který těsně minul bránu!
01:48'
Josh Anderson na pravém křídle nabral velkou rychlost a na vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele zápěstím, která minula bližší horní roh brány a skončila v ochranné síti.
01:38'
Brandon Davidson si dnes odbývá v dresu Chicaga debut a nyní na levém křídle nahodil puk od modré čáry do útočného pásma, kde se odrazil do ochranné sítě.
00:27'
Jackets vstoupili do utkání hodně zostra a v rychlém sledu se dostali ke dvěma střelám, první z levé strany a druhá z opačné pravé strany ale skončila na výstroji Coreyho Crawforda.
00:01'
Puk dopadl na led a dnešní utkání mezi Columbusem a Chicagem bylo zahájeno. Úvodní vhazování vyhráli domácí.
00:01'
Ze sestavy Chicaga vypadl před zápasem na ledě Columbusu útočník John Hayden, kterého nahradí ve čtvrtém útoku Alexandre Fortin. Sergej Bobrovskij nastoupí v bráně Jackets k jubilejnímu 400. utkání.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, D. Savard, Nutivaara, R. Murray, Kukan, Harrington – Panarin, Dubois, Atkinson (A) – Jenner (A), Riley Nash, J. Anderson – N. Foligno (C), Wennberg, Duclair – Milano, Sedlák, Bjorkstrand. Hlavní trenér: John Tortorella.

Chicago Blackhawks: Crawford (C. Ward) – Keith (A), Jokiharju, E. Gustafsson, Seabrook (A), Davidson, Rutta – DeBrincat, J. Toews (C), Kahun – Schmaltz, Anisimov, P. Kane – Kunitz, Kämpf, Saad – Hayden, Krüger, Martinsen. Hlavní trenér: Joel Quenneville.

Rozhodčí: Dean Morton, Chris Rooney. Čároví: David Brisebois, Scott Driscoll.
CHICAGO BLACKHAWKS

Chicago zakončilo přípravu vítězstvím nad Columbusem a v novém ročníku NHL se mohlo po pěti úvodních zápasech pyšnit tím, že minimálně bodovalo v každém utkání. Nyní už to ale neplatí, protože poslední zápas Blackhawks poprvé v sezóně skončil v základní části. Postarala se o to Arizona, která v Chicagu zvítězila 4:1. Svěřenci Joela Quennevillea mají vyrovnanou bilanci, když během úvodních šesti utkání třikrát vyhráli a také třikrát prohráli, a mají s Columbusem shodně 8 bodů. Poslední zápas Chicaga v hledišti sledovala vítězka French Open z roku 2008 Ana Ivanovićová a její přítel Bastian Schweinsteiger. Pohledná srbská tenistka si navíc vyzkoušela střelu na bránu a byla přímo na ledě.
COLUMBUS BLUE JACKETS

Nejen, že hokejisté Blue Jackets v posledním domácím zápase zvítězili nad Flyers, také ale do jeho sítě vstřelili nádherné branky, o jednu z nichž se postaral Anthony Dunclair. Třiadvacetiletý Kanaďan dokázal vstřelit gól poté, co na kolenou předvedl několik otoček, vzestup a pád. Úchvatná gólová akce okamžitě zaplavila média a stala se hitem tohoto týdne. Blue Jackets netrpělivě očekavají návrat obránce Setha Jonese, který by se mohl uskutečnit o něco dříve, než bylo původně odhadováno. Hvězda Columbusu utrpěla zranění kolene v přípravném utkání proti Buffalu a 24 dní byla bez ledu. Seth Jones měl původně chybět svému týmu 4-6 týdnů, jenže včera už se objevil na ledě a zúčastnil se společně se spoluhráči celého tréninku. John Tortorella odhaduje, že by se Seth Jones mohl vrátit do sestavy Jackets 24. října doma proti Arizoně.
Hráči Columbusu v neděli v noci změří síly s týmem, proti němuž zakončili přípravu. Blue Jackets prohráli v závěru přípravy v United Center 4:1 a nyní se proti Blackhawks představí v zápase základní části NHL v domácí Nationwide Areně, kde v posledním utkání odčinili vysokou porážku 8:2 z Tampy a zvítězili nad Philadelphií 6:3, zatímco Chicago nestačilo na Arizonu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.