NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Detroit : Ottawa - 15. prosince 2018   01:30

Detroit
Detroit
18:20' Glendening (Bertuzzi, Rasmussen) • 32:08' D. Larkin (Nielsen, Kronwall)
2:4
(1:2, 1:0, 0:2)
Ottawa
Ottawa
08:19' Tierney  (Dzingel) • 13:57' Chabot  (White, Bødker) • 47:08' Mark Stone  (Elliott) • 59:43' Tierney  (Chabot, Dzingel)
Detroit
Hanson, Furlatt – Daisy, Pancich
Little Caesars Arena, Detroit
18 330 diváků
Ottawa

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Ottawa: 32.
Detroit prohrává druhý zápas v řadě, dnes i kvůli vlastním a zbytečným chybám. Ottawa soupeře rozhodně nepřehrávala, hosté z kanadského hlavního města sehráli na ledě Little Caesars Areny dobrou taktickou partii, kdy se zaměřili hlavně na dobrou defenzivu. A díky chybám Detroitu nakonec dokázali ve třetí třetině rozhodnout. Důležitý byl gól Stoneho ve 48. minutě na 3:2, poté jako by Detroit vůbec nevěděl, jak si poradit s defenzivou soupeře, čehož důsledkem bylo zbytečné vyloučení Larkina v závěru a nakonec i gól soupeře do prázdné branky.
59:43'
Ottawa právě vstřelila branku!
Není co řešit, CHRIS TIERNEY trefuje prázdnou branku soupeře a hosté rozhodují o dnešním vítězství. Navíc je to i využitá přesilovka, vše v jednom... Asistence: Thomas Chabot a Ryan Dzingel.
59:22'
Thomas Vanek (Detroit) zvládl důležitý souboj u mantinelu, ve vlastní třetině.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny, domácí hrají v oslabení, ale zkouší to v pěti bez gólmana.
58:26'
A ta chvíle přichází nyní, Jimmy Howard (Detroit) na střídačce!
58:02'
Detroit se tak sám dostal do těžké pozice, místo hry šesti proti pěti to mohou domácí zkusit maximálně ve formátu pět na pět, ovšem s prázdnou brankou.
57:52'
Nepříjemnost pro domácí, Dylan Larkin dostává dvouminutový trest za sekání.
57:07'
Pomalu se blíží okamžik, kdy Jimmy Howard opustí branku Red Wings a domácí to zkusí v šesti.
56:39'
Hra přerušena, vhazovat se bude ve třetině Ottawy, domácí stupňují závěrečný tlak!
56:10'
Diváci pískají, Nick Jensen (Detroit) totiž pálí od modré, ale trefí hned před sebou stojícího bránícího hráče, domácí pak ztrácejí útočné pásmo.
55:55'
Tak až nyní se Detroit dokázal dostat do třetiny Ottawy.
55:23'
Ne, Detroitu se nyní vůbec nedaří přechod přes střední pásmo, výtečná defenzivní práce Ottawy.
54:50'
Thomas Vanek (Detroit) hledá na útočné modré Nielsena, ale chtělo to mnohem přesnější přihrávku.
54:27'
Ottawa vyhrála vhazování a dostala puk ze třetiny, to nyní hostům naprosto dostačuje.
54:16'
Vhazuje se ve třetině Ottawy, po levici Craiga Andersona.
53:09'
Colin White (Ottawa) nahazuje puk na branku Detroitu, Howard sráží puk do rohu.
52:38'
Hosté výtečně brání svůj těsný náskok, když už se Detroit dostane do pásma soupeře, končí to soubojem u mantinelu nebo v rozích.
52:05'
Až nyní se Detroit dostal přes červenou čáru, ale proniknout do třetiny Senátorů, to je nyní nadlidský úkol pro domácí.
51:38'
Gustav Nyquist (Detroit) nedokázal dostat puk přes červenou čáru, dobrá práce napadajících hráčů Ottawy.
51:05'
Mikkel Bødker (Ottawa) se dostal do zakončení, ale Howard jeho pokus z pravé strany dokázal zneškodnit.
50:38'
Ottawa nyní hraje takovou údržbu, hosté se zbytečně nepouští do útočení a vyčkávají na vlastní modré.
50:00'
Posledních deset minut nás dělí od závěrečného hvizdu, hosté vedou o gól, dokáží ještě domácí srovnat?
48:42'
Hosté nahazují puk do třetiny Detroitu, kde ale hraje Gustav Nyquist (Detroit).
47:08'
Colin White (Ottawa) pálí z pravé strany, puk prošel Howardovi mezi betony, čehož si všiml pohotový MARK STONE, který ho v pohodě zametl do branky, to vše za zády překvapeného Howarda... Asistence: Stefan Elliott.
46:45'
Thomas Vanek (Detroit) zaváží puk do útočného pásma, kde ho ale následně Jacob de La Rose zase ztrácí.
46:08'
Bobby Ryan (Ottawa) naskočil ze střídačky a zkusil to mezi trojicí protihráčů, neměl šanci na úspěch, o puk přišel.
45:40'
Chris Tierney (Ottawa) nahazuje puk na branku Detroitu, Jimmy Howard sráží do rohu.
44:55'
Ryan Dzingel (Ottawa) s pukem na pravé straně, v útočném pásmu, dělá zpětnou kličku, po níž ale přichází o puk.
44:25'
Je to zatím hokej bez šancí, sice se bruslí, ale to je jinak asi tak všechno, co je k vidění na ledové ploše.
43:36'
Tam ale neuspěl Tyler Bertuzzi (Detroit), hosté dostávají puk ze třetiny.
43:10'
Hraje se ve středním pásmu, kde se puku chopil Michael Rasmussen (Detroit), který se po pravé straně dostává do třetiny Senátorů.
42:02'
Domácí rozehrávají, Trevor Daley posílá puk k útočné modré, tam ale hraje Ottawa.
41:28'
41:18'
Dobře sehraná přesilovka v podání Detroitu, Gustav Nyquist trefuje z pravé strany horní tyčku branky hostů! Všemu předcházel dobrý zákrok gólmana.
40:42'
Nyní již Detroit v útočném pásmu, Larkin posílá puk před branku Ottawy, tam ale Thomas Vanek promáchl.
40:20'
Samozřejmě v úvodu třetí třetiny pokračuje přesilová hra Detroitu, kterému je ale nyní odpískáno zakázané uvolnění.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 3:34.
Druhá třetina minulostí, opět jsme sledovali poměrně zajímavý hokej. Detroit dokázal druhou dvacetiminutovku vyhrát 1:0, když ujel po návratu z trestné lavice Dylan Larkin, který tak upravil zatím stav na 2:2.
40:00'
39:42'
Hosté vyhazují puk ze třetiny a pravděpodobně přečkají oslabení do konce druhé části bez úhony.
39:28'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Zack Smith – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
38:40'
Vhazování po levici Howarda, puk získávají domácí, kteří ho vyváží z pásma.
38:31'
Ottawa se stále drž v útočném pásmu.
37:53'
Trevor Daley (Detroit) zablokoval střelu soupeře od modré.
37:10'
Frans Nielsen (Detroit) ale pokazil přihrávku na modré a hosté se dostanou ze třetiny.
36:49'
Souboj o puk v rohu útočného pásma Detroitu, domácí se dostávají k puku a mohou zaútočit.
36:04'
Detroit se dostává do útočného pásma, Niklas Kronwall netrefuje branku Ottawy z levé strany.
35:50'
Jimmy Howard (Detroit) má puk kdesi ve své výstroji a přerušuje hru.
35:25'
Ottawa se dostává z vlastního pásma, puk míří na zakázané uvolnění, ale není odpískáno, hraj se dál.
34:22'
Nebude to zakázané uvolnění, Ottawa musí hrát, hosté jsou pod tlakem i při vlastní rozehrávce.
33:45'
A Detroitu jako by narostla křídla po vyrovnávacím gólu, Ottawa je nyní pod tlakem.
32:08'
Detroit právě vstřelil branku!
Hosté si nepohlídali návrat DYLANA LARKINA z trestné lavice, ten naskočil na led a šel hned do úniku, který gólově zužitkoval. Asistence: Frans Nielsen a Niklas Kronwall.
31:29'
Ottawa drží útočné pásmo, ale je to zatím bez střel.
30:00'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Dylan Larkin – 2 min., hákování).
29:40'
Jimmy Howard má puk ve své lapačce a přerušuje hru.
29:19'
Domácí s pukem za brankou Detroitu.
27:55'
Zakázané uvolnění Ottawy, hra se stěhuje před branku hostů.
26:52'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Ben Harpur – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Michael Rasmussen – 5 min., bitka).
23:41'
Luke Glendening (Detroit) netrefuje z levé strany branku Ottawy.
22:27'
Ben Harpur zablokoval střelu Franse Nielsena, dobrá obranná práce.
22:04'
Bude se vhazovat po pravici Andersona.
21:39'
Vhazování po levici Howarda, úspěšnější domácí, kteří dostávají puk ze třetiny.
21:10'
Další střelecký pokus domácích, Dylan Larkin nepřekonal z bezprostřední blízkosti Andersona.
20:17'
Tyler Bertuzzi to zkouší z levého kruhu pro vhazování, Craig Anderson je pozorný a chytá.
20:01'
První třetina je minulostí, viděli jsme v ní tři góly, z toho dva v domácí síti. Ottawě první dvacetiminutovka vyšla náramně, naději pro Detroit vystřelil v 19. minutě Luke Glendening, který snížil na rozdíl jediného gólu.
20:00'
18:20'
Domácí snižují na 1:2 ze svého pohledu, z předbrankového prostoru se dokázal prosadit LUKE GLENDENING, který nabral puk na hůl a bekhendem ho prostě a jednoduše poslal pod horní tyčku hostující branky. Asistence: Tyler Bertuzzi a Michael Rasmussen.
17:11'
Další střelecký pokus domácích, Gustav Nyquist z pravé strany nepřekonal Andersona.
16:15'
Erik Burgdoerfer odtavil od puku Christoffera Ehna, ve středním pásmu.
15:16'
Luke Glendening (Detroit) pálí z mezikruží, vůbec ne špatná střela, ale Craig Anderson chytá.
14:11'
Justin Abdelkader (Detroit) drží za brankou soupeře Bena Harpura na mantinelu.
13:57'
Hosté odskakují na dvoubranový rozdíl poté, co neskutečnou dělovkou od modré, z levé strany, vyprášil THOMAS CHABOT růžek branky Jimmyho Howarda, který neměl vůbec šanci proti této střele zasáhnout. Parádní rána! Asistence: Colin White a Mikkel Bødker.
12:17'
Dennis Cholowski (Detroit) zkouší střelecké štěstí z levé strany ale jeho pokus dobře zablokoval bránící Chris Tierney.
11:16'
Po delší době registrujeme také střelecký pokus domácích, Thomas Vanek z pravé strany neprostřelil Craiga Andersona.
10:26'
Jimmy Howard (Detroit) si poradil i se střelou Drake Bathersona z levé strany.
09:25'
Ottawa má nyní zřetelnou převahu, další střelecký pokus hostů, jmenovitě Marka Stoneho, Jimmy Howard chytá.
08:59'
Colin White netrefuje branku Detroitu, domácí si oddechli.
08:19'
Dennis Cholowski (Detroit) zlomil na útočné modré hůl, ke vší smůle domácích je z toho přečíslení dva na jednoho, z levé strany přihrává Dzingel na pravou, kde do odkryté branky zakončuje CHRIS TIERNEY. Asistence: Ryan Dzingel.
07:48'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Andreas Athanasiou – 2 min., držení hole).
06:32'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Erik Burgdoerfer – 2 min., podrážení).
06:16'
Český obránce ve službách Detroitu, Filip Hronek, si připisuje první střelecký pokus v zápase, Craig Anderson jeho střelu od modré, z pravé strany, lapil.
04:51'
Justin Abdelkader (Detroit) si nyní počíhal na Cody Ceciho, kterého nabranl na mantinel za brankou soupeře.
03:57'
Jimmy Howard (Detroit) chytá střelu Bradyho Tkachuka.
03:37'
Hraje se ve středním pásmu, Thomas Chabot (Ottawa) nahazuje puk do útočné třetiny.