NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Montreal - 22. listopadu 2018   01:00

Devils
Devils
06:26' Palmieri (A. Greene, Coleman) • 16:55' Hischier (Hall) • 28:59' Hall (J. Jakovlev, Ma. Johansson) • 30:01' Zacha (Ma. Johansson, Bratt) • 33:47' Zacha (Severson, Seney)
5:2
(2:1, 3:0, 0:1)
Montreal
Montreal
06:50' Drouin  (A. Shaw) • 50:52' Domi  (Drouin, A. Shaw)
Devils
Kinkaid (Schneider) – Severson, Müller, Gryba, A. Greene, Lovejoy, Butcher, J. Jakovlev – Palmieri, Hischier, Hall – Bratt, Zacha, Ma. Johansson – J. Anderson, Zajac, Coleman – Dea, Seney, Wood.

3. Marcus Johansson (New Jersey) 0+2
A je tu konec. Ve třetí třetině jsme se dočkali jediného regulérního gólu a to když se se štěstím prosadil Domi. Devils tak o svém vítězství rozhodli povedenou 2. třetinou, ve které vstřelili 3 góly. Ďáblové si tak připisují 9. výhru v sezóně. Domácí tým tak potvrdil dobrou formu v Prudential Center, když si zlepšil statistiky na 7 výher a 2 porážky.
Střely po 3. třetině: Domácí – 28, Hosté – 26.
59:25'
Kotouč za brankou Price, zápas se už jen dohrává.
58:35'
Michael Chaput nahazuje kotouč backhandem, Kinkaid znovu zasahuje.
Dnešní utkání sleduje 16,514 diváků.
58:20'
Devils se usadili u Habs a kontrolují konec zápasu.
57:05'
Kotouč byl volný před brankou Price, ale Shaw se rychle zorientoval a odpálil ho pryč!
56:58'
Keith Kinkaid drží kotouč a domácí obránci mají čas vydechnout.
56:30'
Nyní se do rychlého protiútoku vydal Hall, ale jeho střel nemířila na branku.
55:58'
Hra se odehrává převážně ve třetině Devils, ti v této třetině útočí spíše sporadicky.
55:36'
David Schlemko vypálil od mantinelu, jeho pokus Kinkaid kryje.
55:01'
Kotouč je v ochranné síti a máme tu komerční přestávku.
54:39'
Charles Hudon vypálil od mantinelu ,jeho přízemní pokus minul branku.
54:03'
Habs se usadili ve třetině, Domi nedosáhl na nahrávku před branku a Devils vyhazují kotouč.
53:20'
Jonathan Drouin se dostal k samostatnému úniku, ale jeho backhandový blafák zastavila tyč!
50:52'
Montreal právě vstřelil branku!
Montreal se dočkal kýženého gólu, když se z protiútoku prosazuje MAX DOMI. Střela hostujíího hráče byl ztečována obráncem,ale kotouč nakonec skončil v brance. Domi prodlužuje svou bodovou šňůru již na 11 zápasů!
Asistence: Jonathan Drouin, Andrew Shaw
50:28'
Devils se většinu 3. dějství zatím brání a Montreal buší na branku skvělého Kinkaida. Tak by se dala popsat poslední část hry.
49:58'
Brendan Gallagher vypálil z otočky, ale jeho pokus minul branku.
49:40'
Nepovedená rozehrávka, máme tu zakázané uvolnění.
48:37'
Habs se usadili ve třetině, střela Schlemka trefila bránícího hráče.
48:17'
Obrovská šance pro domácí, další krosová nahrávka do prázdné na Colemana, famózní Price se natáhl vyrážečkou!
47:17'
Domi a Shaw neudrželi kotouč za brankou a Hall puk vyváží.
46:58'
Nepovedená rozehrávka Devils – zakázané uvolnění.
45:58'
Hra je teď plná nepřesností, oba týmy kupí chyby a nevytváří si větší šance.
45:36'
Lehkonenova střela od modré byla doslova lahůdka pro Kinkaida, následuje komerční přestávka.
44:50'
Habs vstoupili do poslední třetiny mnohem aktivněji a diktují tempo hry.
43:50'
Devils se usadili ve třetině,ale ztratili kontrolu nad pukem, následně se do přečíslení 2 na 1 dostal Montreal, ale Tatar netrefil prázdnou branku!
43:15'
Kenny Agostino vypálil od levého mantinelu, kotouč je mezi betony Kinkaida.
42:54'
Rozhodčí svůj výrok nezměnil, gól neplatí!
42:54'
Kenny Agostino dostal kotouč za záda Kinkaida,ale rozhodčí gól neuznal. Nyní rozhodčí prozkoumají celou situaci na videu.
42:37'
Hostující tým si dokáže vytvořit gólovky, ale nedokáže je využít.
42:12'
Victor Mete minul branku z prostoru mezi kruhy!
41:25'
Keith Kinkaid si připisuje další zákrok, tentokrát proti střele od modrý.
41:08'
Domi neudržel kotouč za brankou domácích a k puku se dostal Greene.
40:38'
Price zastavil kotouč za brankou a pomohl obráncům s rozehrávkou.
40:01'
Úvodní buly pro domácí tým.
40:01'
Ve druhé třetině udělal domácí tým velký krok k vítězství, když vsítil hned 3 branky! Nejprve se po krásné sehrávce do prázdné branky prosadil Hall a pak se přišly chvíle Pavla Zachy! Český talent se nejprve prosadil backhandovou střelou z úhlu a ve 34. minutě využil přesilovou hru střelou pod ruku! Montreal bude muset změnit svou hru, pokud stále přemýšlí o nějakém bodíku z tohoto zápasu.
Střely po druhé třetině: Domácí – 22, Hosté – 14.
3. třetina začne přibližně v 3:00.
40:00'
39:33'
Carey Price si připisuje další parádní zákrok, tentokrát proti střele Johanssona.
39:17'
Taylor Hall sebral nahrávku Chaputa a vyvezl kotouč ze třetiny.
38:38'
Devils ubránili další oslabení.
38:05'
Andrew Shaw vypálil ze středu hřiště,ale trefil pouze Greenea.
37:50'
Ben Lovejoy znovu vyhazuje puk.
37:11'
Kyle Palmieri vyhazuje kotouč k Priceovi.
36:37'
Candiens vyhráli vhazování, následně se v šanci ocitli Gallagher a Domi,ale nedokázali se z dorážky prosadit.
36:27'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Travis Zajac – 2 min., hákování).
36:10'
Canadiens zvýšili napadání,ale Devils zatím rozehrávají v klidu.
35:28'
Victor Mete vypálil od modré,ale kotouč minul branku, hned po něm zkusil své štěstí Xavier Ouellet, jeho pokus kryje Kinkaid.
34:36'
Sehrávka do prázdné branky na Gallaghera, ale ten z nepochopitelného důvodu nevsítil branku!
33:47'
Devils právě vstřelili branku!
Domácí se prosazují v přesilové hře! a byl to znovu PAVEL ZACHA,kdo se prosadil. Český útočník se dostal k úniku a střelou pod ruku propálil Price!
Asistence: Damon Severson, Brett Seney
33:40'
Kotouč ve středním pásmu.
33:24'
Střela Zachy minula branku Price.
32:50'
Jordie Benn odpaluje kotouč přes všechny čáry.
32:20'
Marcus Johansson našel krásnou nahrávkou volného Halla, který ztroskotal na výborně chytajícím Priceovi!
31:52'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Tomáš Tatar – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).
31:30'
Jeff Petry trefuje tyč!
30:01'
Devils přidávají další gól! Devils měli kotouč pod kontrolou, když se ke střele dostal Marcus Johansson, kotouč se po jeho střele odrazil na druhou stranu, kde stál volný PAVEL ZACHA, který se štěstím poslal kotouč za záda Price! Český mladík, tak skóruje ve 3. utkání po sobě!
Asistence: Marcus Johansson, Jesper Bratt
29:40'
Jegor Jakovlev napálil kotouč u mantinelu, ale trefil pouze Gallaghera.
28:59'
Domácí navyšují vedení krásnou akcí! Marcus Johansson našel krásnou krosovou nahrávkou volného Yakovleva, ten místo střely zvolil nahrávku na střed ještě na TAYLORA HALLA, který už jen uklidil kotouč do branky!
Asistence: Jegor Jakovlev , Marcus Johansson
27:50'
Devils jsou zpátky v 5ti a potvrzují dobré oslabení.
27:30'
Tomáš Tatar se dostal do šance nad kruhem pro vhazování, ale v nejméně vhodný okamžik mu kotouč sjel z čepele.
27:10'
Kyle Palmieri využil nedorozumění mezi Schlemkem a Shawem a vyhazuje kotouč.
26:48'
Habs se usadili ve třetině a kombinují.
26:20'
Ben Lovejoy vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
25:50'
Jeff Petry ztratil kotouč na modré, ale naštěstí pro něj se nikdo z domácího týmu do úniku nedostal.
25:31'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., příliš mnoho hráčů).
25:20'
Marcus Johansson vypálil od mantinelu, jeho pokus vykopl Price.
24:58'
Pavel Zacha se dostal k tečování kotouče před Pricem,ale bohužel pro českého útočníka zamířil kotouč mimo branku!
24:20'
Canadiens vyhazují kotouč až k brankáři a odjíždí střídat.
23:17'
Brendan Gallagher nahodi kotouč na branku,ale před brankářem zasáhl obránce a odpálil kotouč.
22:56'
Jean-Sébastien Dea promarnil parádní příležitost ke střele když netrefil kotouč!
22:18'
Taylor Hall dostal žabičku na druhou tyč při přečíslení 2 na 1, ale Kenny Agostino se stihl vrátit a zamezil mu v zakončení.
21:20'
Shaw vypálil po pěkné zadovce od Domiho, Kinkaid zasahuje betonem.
20:50'
Na druhé straně se do šance dostal Greene a Price se musel také prezentovat zákrokem.
20:25'
Brendan Gallagher zakončoval u pravé tyčky, jeho pokus vytěsnil brankář.
20:01'
Úvodní buly pro Canadiens.
20:01'
Máme za sebou první třetinu, ve které jsme viděli hned 3 góly. Nejprve se krásnou tečí prosadil Palmieri a Devils vedli 1:0. O pár chvil později se po protiútoku radoval Drouin a bylo vyrovnáno. Devils působili v závěru třetiny aktivněji a zaslouženě si vzali vedení zpět po přesné trefě Hischiera.
Do šaten se jde tak za stavu 2:1.
Střely po první třetině: Domácí – 11, Hosté – 7.
Druhá třetina začne přibližně v 2:08.
20:00'
19:17'
Taylor Hall se dostal ke střele z druhé vlny ze středu hřiště, Price si připisuje další parádní zákrok lapačkou!
18:38'
Jonathan Drouin vypálil skrz obránce, ale jeho pokus domácí brankář kryje.
18:20'
Montreal napadá rozehrávku hostů a Devils mají velké problémy dostat kotouč ven ze třetiny.
17:50'
Jordie Benn vypálil od modré, jeho pokus schoval Kinkaid v lapačce.
16:55'
Domácí se znovu prosazují. Taylor Hall sebral kotouč za brankou a krásnou nahrávkou našel před brankou postaveného NICA HISCHIERA, který propálil Price. Domácí hvězdička se tak po 4 zápasové pauze vrací gólově!
Asistence: Taylor Hall
16:40'
Devils jsou v posledních minutách lepším týmem a vytváří si spoustu šancí.
16:06'
Nepovedená rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.
15:30'
Devils měli obrovský tlak,ale Reilly konečně vystihl nahrávku a vyváží kotouč.
14:40'
Taylor Hall dostal nahrávku na pravou tyč, ale než si kotouč zpracoval stihl se Price přemístit a výborně zasáhnout!
13:58'
Pavel Zacha se dostával do šance, Shaw se parádně vrátil a splnil si defenzivní povinnosti.
13:30'
Max Domi nahazoval kotouč na branku,ale Brendan Gallagher touš nedokázal tečovat.
12:50'
Montreal se usadil ve třetině Devils,ale vážnější šanci si kanadský celek nevytvořil.
12:10'
Kyle Palmieri se znovu dostal k tečování střely od modré, ale tentokrát poslal puk do rohu!
11:30'
Hudon nahrál nepřesně na modrou a kotouč zamířil až k Priceovi, následně se rozehrávka nepovedla Chaputovi a máme tu icing.
11:05'
Mike Reilly se perfektně vrátil a obral o kotouč Halla, který by jinak mířil sám na branku!
10:20'
Mike Reilly vypálil od modré, jeho pokus zamířil do rohu kluziště.
09:58'
Schlemko vypálil od modré, jeho pokus Keith Kinkaid kryje.
09:20'
Taylor Hall stáhl kotouč ze středu a předložil ho Colemanovi, jeho pokus zblokoval Petry.
08:39'
Damon Severson napálil odražený kotouč a rozezvučel tyč!
08:20'
Charles Hudon se dostal ke střele ze středu hřiště, jeho pokus zblokovala obrana do ochranné sítě.
07:30'
Agostino dojel s kotoučem do třetiny,ale tam ho odzbrojil Zacha,který založil protiútok.
06:50'
Bleskurychlá odpověď od hostujícího týmu! Shaw nepříjemně napadal obránce a vybojoval kotouč pro JOHNATANA DROUINA, který z kruhu pro vhazování vymetl pavučinky domácí branky!
Asistence: Andrew Shaw
06:26'
Domácí tým se z ničeho nic ujímá vedení! Andy Greene se dostal ke střele od modré, jeho pokus by pravděpodobně ani nešel na branku,ale před brankou šikovně tečoval puk KYLE PALMIERI a Price pouze bezmocně rozhodil rukama.
Asistence: Andy Greene, Blake Coleman
05:20'
Brett Seney vystihl špatnou rozehrávku Schlemka a vypálil, naštěstí pro hostující celek netrefil branku!
04:40'
Oba týmy předvádějí svižnou hru,ale větší gólovku si zatím nevytvořil žádný celek.
03:40'
Devils vysunuli napadání a Canadiens se nedaří rozehrát.
03:10'
První útočná řada Canadiens si vytvořila obrovský tlak,ale Danaultovi se nepodařilo procpat kotouč do branky.
02:40'
Domácí se hnali do rychlého přečíslení,ale jejich snahu zastavuje rozhodčí pro offside.
02:20'
David Schlemko se dostal ke střele z pozice pravého kruhu,ale střela mu vůbec nesedla a kotouč zamířil za branku.
02:00'
Ben Lovejoy vypálil od modré, Price drží kotouč v lapačce a přerušuje hru.
01:20'
Jesperi Kotkaniemi se dostal k první střele hostujícího týmu, jeho střelu na vyrážečku kryje Kinkaid.
00:50'
Kyle Palmieri vystřelil od mantinelu, jeho pokus Price betonem vykopává.
00:01'
Úvodní buly pro domácí tým. Devils se rychle usadili ve třetině soupeře.
00:01'

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Severson, Müller, Gryba, A. Greene, Lovejoy, Butcher – Palmieri, Hischier, Hall – Bratt, Zacha, Ma. Johansson – J. Anderson, Zajac, Coleman – Dea, Seney, Wood.

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Jo. Benn, Petry, Schlemko, Reilly, Ouellet, Mete – Tatar, Danault, Gallagher – Drouin, Domi, A. Shaw – Agostino, Kotkaniemi, Lehkonen – Deslauriers, Hudon, Chaput.

Rozhodčí: Lambert, Peel – Daisy, Smith.
New Jersey Devils
Jersey se dokázalo oklepat ze série 3 porážek a porazilo Flyers s Pittsburghem. Nicméně v posledních 2 zápasech přišel znovu útlum, když Ďáblové podlehli nejprve Detroitu 2:3 a následné Carolině 1:2. Skvělá zpráva pro české fanoušky je, že se v posledních 2 zápasech prosadil Pavel Zacha, který se vrátil zpět z farmy. V tabulce Východní konference se Devils krčí na předposledním – 15. místě s 18 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Palmieri – 11 + 9
2. Hall – 5 + 14
3. Zajac – 7 + 7
Montreal Canadiens
Montrealu se pro někoho možná až překvapivě daří a kanadský tým potvrzuje solidní formu. Z posledních 5ti zápasů získali Canadiens 7 bodů. Hostující tým podlehl Edmontonu 2:6 a v minulém zápase 4:5 v prodloužení Washingtonu. Fanoušky tradičního celku těší fakt, že brankář Price se vrátil do pohody a byl hlavním strůjcem úspěchu v posledních 2 zápasech. V tabulce Východní konference najdeme Montreal na 5. místě s 26 body.
1. Domi – 10 +15
2. Tatar – 9 + 8
3. Drouin – 7 + 10
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL! Dnes se spolu podíváme na zápas mezi New Jersey Devils a Montreal Canadiens
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.