NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Washington - 20. března 2019   00:30

Washington
02:52' Burakovsky  (Dowd, Connolly) • 25:57' Connolly  (Djoos, Hagelin) • 32:16' Kuzněcov  (J. Vrána) • 33:28' T. Wilson  (Ovečkin, Bäckström)

3. Pheonix Copley (WSH) 20 zák., 1 gól, 95,2%
André Burakovsky poslal hostující celek do vedení, za domácí pak srovnal Kenny Agostino. Za stavu 1:1 tedy skončila první třetina. V té druhé přišlo rozhodnutí utkání, třikrát se prosadili hosté. Brett Connolly, Jevgenij Kuzněcov a Tom Wilson upravil nerozhodný stav až na vedení 4:1 pro Capitals. Ve třetí třetině se utkání zejména v poklidu dohrávala.
59:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
59:12'
Pheonix Copley své spoluhráče nyní podržel, následně obrana Capitals vyhodila tak, aby z toho nebyl icing.
59:00'
Probíhá poslední minuta zápasu.
58:40'
Nyní měl domácí celek asi největší šanci třetiny, ale kotouč končí mimo branku.
58:18'
Pheonix Copley po hodně dlouhé době přerušuje hru, to už do konce třetiny zbývají necelé dvě minuty.
57:50'
Dlouhou dobu se hraje bez přerušení. Ani jeden celek se nemůže nyní prosadit stabilněji v útoku.
56:35'
Capitals dostali kotouč do útočného pásma, kde kombinovali. Výraznější šanci si nevypracovali.
54:36'
Sledujeme rychlý hokej, konec třetí třetiny a podle všeho také zápasu se rychle blíží.
53:26'
Travis Zajac vedl akci svého celku, následně dvakrát od modré čáry pálil Connor Carrick. Oba jeho pokusy vyrazil brankář Devils.
52:39'
Brett Connolly s Hagelinem dostali kotouč do útočného pásma, první jmenovaný vypálil, a tak musel zasahovat gólman Devils.
51:37'
Z hlediště se ozývají fanoušci Washingtonu, kteří mohou být rozhodně spokojenější.
50:55'
Joey Anderson se z ničeho nic dostal do střelecké pozice, jeho projektil ale udržel brankář Pheonix Copley před brankovou čárou. Vhazovat se bude v útočném pásmu Devils.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Capitals kontrolují hru.
49:46'
Mackenzie Blackwood příliš nevěděl, jak puk po střele Jevgenije Kuzněcova udržel před brankovou čárou, ale neinkasoval.
49:36'
Kotouč vypadl v útočném pásmu Capitals z hrací plochy, buly před brankou Devils.
49:02'
Michal Kempný rozehrává od své branky a nutno poznamenat, že nikam s rozehrávkou nepospíchá.
47:47'
Mackenzie Blackwood s velkými problémy dokázal kotouč odehrát od své branky.
47:20'
Capitals kontrolují hru, mají převahu a snaží se hrát co nejdál od své branky.
47:07'
Hlavní sudí bude v zápase pokračovat.
47:07'
Jake Brenk je po střetu s hráčem hodně otřesený.
47:00'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál. Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
46:34'
Komerční přestávka.
46:30'
André Burakovsky to zkoušel individuálně, dostal se do útočného pásma, jeho rána byla zblokovaná.
46:16'
Sledujeme rychlý hokej, který přináší minimum šancí.
45:08'
Dmitrij Orlov spíše než vystřelil nahrnul kotouč na branku soupeře, domácí Mackenzie Blackwood byl připravený a poradil si.
44:27'
Brett Connolly mohl zakončovat bekhendovou stranou hole, ale dál pokračuje v akci.
43:41'
Blake Coleman vedl akci domácího celku, ale jeho projektil postrádal přesnost.
43:02'
Nic Dowd se dostal do útočného pásma, ale směr hry se rychle otáčí.
42:51'
42:36'
Devils sice hrají přesilovku, ale vůbec se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma.
40:51'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Michal Kempný – 2 min., podrážení).
40:01'
Brett Connolly, Jevgenij Kuzněcov a Tom Wilson se dokázali prosadit ve druhé třetině, a díky jejich brankám se vyrovnaný zápas jasně převážil na stranu hostujícího celku. Capitals mohou být spokojenější.
40:00'
39:35'
Už se pravděpodobně nic nestane, akci hostujícího celku vedl ten nejzkušenější Alexandr Ovečkin.
38:40'
V poklidném tempu se aktuálně dohrává druhá třetina. Třetina, ve které se hostující celek prosadil celkem třikrát.
37:30'
Alexandr Ovečkin sice v útočném pásmu vybojoval kotouč, ale do výraznější šance se nepropracoval.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:02'
Capitals drží hru daleko od své branky, mnoho střel v této třetině domácí celek vyprodukovat nedokázal.
35:03'
André Burakovsky kombinoval se svými spoluhráči na útočné části hrací plochy, ale do výraznější šance se nedostal.
34:31'
Po krátké přestávce hra pokračuje dál. Sledujeme aktivní hru Capitals, kteří v tomto zápase vedou a snaží se něco vymyslet.
34:27'
33:28'
Washington právě vstřelil branku!
Bleskově přidávají Capitals další branku. Tentokrát stál na konci krásné kombinace obranou nepokrytý TOM WILSON, který uspěl střelou po ledě. Asistence: Alexandr Ovečkin a Nicklas Bäckström.
32:16'
Hostující celek navyšuje své vedení, situaci dva na jednoho dokázal proměnit JEVGENIJ KUZNĚCOV. Jeho rána propadla brankáři výstrojí až za brankovou čáru. Asistence: Jakub Vrána.
31:44'
30:16'
Na výraznější šanci v posledních minutách čekáme, hostující celek vede o jednu branku.
29:44'
Mackenzie Blackwood raději přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
29:20'
Capitals nyní hrají aktivněji, dvakrát zakončoval akce svého celku Jakub Vrána. Ani jednou však branku trefit nedokázal.
28:57'
10:9, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Vránovo zakončení nebylo přesné.
27:40'
John Carlson vyhazuje přes všechny čáry, domácí musí od své branky.
27:21'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.
26:34'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Lars Eller – 2 min., sekání).
26:34'
25:57'
Hagelin s Djoostem si vyměnili kotouč na útočné modré. Následovala střílená přihrávka před branku, kterou mimo dosah brankáře tečoval BRETT CONNOLLY. Asistence: Christian Djoos a Carl Hagelin.
25:38'
Drew Stafford se prokličkoval mezi obránci až do střelecké pozice, ale důrazněji vypálit nedokázal.
25:11'
Matt Niskanen pálil od modré čáry, jeho rána končí mimo branku, gólman Devils nyní zasahovat nemusel.
24:10'
Dmitrij Orlov vyslal do šance Jakuba Vránu, jehož projektil z ostré pozice výborně vyrazil brankář Devils.
23:50'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.
22:52'
Jegor Jakovlev sice dostal hru do útočného pásma, ale jeho spoluhráči nedokázali nic vymyslet.
22:28'
Nic Dowd pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje Mackenzie Blackwood.
21:54'
Brett Connolly protečoval kotouč do útočného pásma, Mackenzie Blackwood jej rozehrál od své branky na spoluhráče.
21:24'
Sledujeme klidnější pasáž hry, gólmani mnoho práce momentálně nemají. .
20:50'
Michal Kempný rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
20:40'
Blake Coleman ještě udržel kotouč v útočném pásmu, ale do šance se dostat nedokázal.
20:01'
Devils byli střelecky v první třetině aktivnější, na střely vyhráli 7:4 a za svou aktivitu byli odměněni vyrovnávající brankou, prosadil se v samotném závěru Kenny Agostino.
20:00'
19:59'
Devils právě vstřelili branku!
V poslední vteřině hry v první třetině se prosazuje domácí celek. Ujalo se nahození, které vyslal od modré čáry KENNY AGOSTINO.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:52'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou.
18:30'
Joey Anderson pálil po dobrém pasu spoluhráče, ale trefil jen střed branky, kde byl gólman.
17:36'
Hra se přelévá ze strany na stranu, mnoho šancí k vidění není.
17:11'
Tom Wilson z bezprostřední blízkosti pálil z otočky. Jeho projektil končí mimo branku.
16:42'
Alexandr Ovečkin pálil bez přípravy, jeho rána byla nepřesná.
16:10'
Jegor Jakovlev rozehrává od své branky, následně se jeho tým dostal do útočného pásma. Blake Coleman vedl akci, ale do střelecké pozice se nedostal.
15:23'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
15:10'
14:52'
Devils nyní hrají aktivněji, oba celky vyslaly na branku soupeře čtyři střely.
14:00'
Sledujeme rychlý hokej, akci Devils vedl Damon Severson.
13:22'
Travis Zajac se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale domácí obrana ho nenechala vypálit. Michal Kempný se dobře vrátil a zastavil akci soupeře.
13:00'
Jegor Jakovlev se sice usadil v útočném pásmu, ale do výraznější šance se dostat nedokázal.
12:00'
Mackenzie Blackwood kryje ránu, kterou vyslal Nicklas Bäckström. Komerční přestávka.
11:36'
Pheonix Copley má kotouč za svou brankou, Dmitrij Orlov rozehrává. Domácí se velmi dobře brání akcím soupeře.
10:30'
Alexandr Ovečkin rozehrává od své branky.
10:01'
Domácí celek se nyní brání přesilovce soupeře, Devils dostali hru z obranného pásma pryč.
09:59'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kurtis Gabriel – 2 min., krosček).
09:11'
Puk vypadl z hrací plochy, následovat bude buly ve středním pásmu.
08:37'
Hraje se spíše ve středním pásmu, gólmani nyní mnoho práce nemají.
07:50'
Komerční přestávka, pak se bude vhazovat před brankou Capitals.
07:10'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
05:49'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Capitals.
05:26'
Joey Anderson to zkoušel individuálně, ale hostující obránci jej nenechali vypálit.
04:20'
Tom Wilson to zkoušel individuálně, ale neuspěl.
02:52'
Hostující celek se dostává do vedení, po Dowdově pasu se tvrdou ránou zápěstím pod horní tyčku prosazuje ANDRÉ BURAKOVSKY. Asistence: Nic Dowd a Brett Connolly.
02:20'
Joey Anderson vybojoval kotouč v útočném pásmu, domácí celek se však ke střele nedostal.
01:31'
Pheonix Copley rozehrává od své branky, hosté musí rozehrávat od své branky.
01:27'
Vhazovat se bude na stejném místě, kotouč vypadl z hrací plochy.
01:20'
Lars Eller se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:50'
Jevgenij Kuzněcov pálil od modré čáry, jeho projektil končí mimo.
00:08'
Buly v útočném pásmu vybojoval hostující celek. Devils rychle dostali hru ze svého pásma.
00:01'

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – A. Greene, Severson, Butcher, C. Carrick, J. Jakovlev, Santini – Coleman, Zajac, Noesen – Agostino, Rooney, Palmieri – Stafford, Pietila, J. Anderson – Tangradi, M. McLeod, Gabriel.

Washington Capitals: Copley (Holtby) – Kempný, Carlson, Orlov, Niskanen, Djoos, Jensen – Ovečkin, Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Bäckström, Oshie – Hagelin, Eller, Connolly – Burakovsky, Dowd, Stephenson..
Washington tímto zápasem končí čtyřzápasový venkovní trip. Jedná se o čtvrtý ze čtyř vzájemných zápasů mezi těmito soupeři z Metropolitní divize. První letošní zápas vyhráli Devils 6:0, pak prohráli 3:6 a 0:3.

Z posledních pěti zápasů Washington vyhrál tři. Poradil si s Devils 3:0, Winnipegem Jets 3:1 a Flyers 5:2. Nestačil na Penguins 3:5 a Tampu 3:6.

Z posledních pěti zápasů New Jersey Devils vyhráli dva. Poradili si s Edmontonem Oilers 6:3 a s Vancouverem Canucks 3:2. Tým nestačil na Rangers 2:4, Flames 4:9 a Colorado 0:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New Jersey Devils a Washington Capitals.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.