NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Edmonton : Washington - 26. října 2018   03:00

Edmonton
Edmonton
16:28' Bouchard (Yamamoto, Rieder) • 30:06' Nugent-Hopkins  • 49:16' Chiasson (Rieder, A. Larsson) • 58:43' McDavid (Nugent-Hopkins, Talbot)
Washington

Po první třetině vedl domácí celek o jednu branku. Ránou od modré čáry vstřelil svou první branku v NHL Evan Bouchard. Ve druhé třetině chyby soupeře využil Ryan Nugent-Hopkins a Edmonton vedl 2:0. Pak se po rychlé domácí akci prosadil hostující tým, trefil se André Burakovsky. Ve třetí třetině podal domácí mančaft taktický výkon, přidal další dvě branky a bere body za výhru 4:1.
59:33'
Už se pravděpodobně nic nestane, Hosté dohrávají za svou brankou.
58:43'
Edmonton právě vstřelil branku!
Domácí hráči se dostali k odraženému puku před svou brankou. Akci táhl Ryan Nugent-Hopkins. Ten ve finální fázi přihrávkou oslovil CONNORA MCDAVIDA, který zpracoval kotouč a trefuje prázdnou branku. Asistence: Ryan Nugent-Hopkins s Cam Talbot.
58:33'
Na výraznější šanci hostující celek čeká.
57:18'
Hosté hrají v šesti, odvolili brankáře.
57:07'
Cam Talbot vytáhl dva výborné zákroky proti střele Ovečkina, stále platí dvoubrankové vedení Oilers.
56:16'
Lars Eller a Brett Connolly se sice dostali do útočného pásma, ale zakončit jejich akci se nepodařilo.
56:00'
T. J. Oshie byl před brankou připravený tečovat střelu spoluhráče od modré čáry. Na projektil však nedosáhl.
55:13'
Darnell Nurse rozehrává od své branky, zvládl to, byť byl tísněn soupeři, směr hry se na malý moment otočil.
54:50'
Jevgenij Kuzněcov hledal Ovečkina před brankou, ale domácí obrana dobře zapracovala a dokázala kotouč dostat do středního pásma.
54:09'
Po komerční přestávce pokračuje třetí třetina.
53:43'
Vhazovat se bude před brankou Capitals, domácí celek vede o dva góly, navíc hraje velmi dobře takticky.
53:29'
52:58'
Edmonton hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma, hraje se spíše ve střední části hrací plochy.
51:26'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Brett Connolly – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
51:26'
Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Capitals.
50:50'
Domácí mohli přidat další branku, puk ležel v brankovišti, Braden Holtby nevěděl, kde je puk, ale obránci se k němu dostali dříve.
49:16'
Krátce před polovinou třetí třetiny navyšuje domácí celek své veden. ALEX CHIASSON dostal kotouč do útočného pásma. Jeho rána prakticky od modré čáry zapadla přesně do horního růžku branky, Braden Holtby nemohl s tímto pokusem nic udělat. Asistence: Tobias Rieder a Adam Larsson.
48:36'
Darnell Nurse pálil od modré čáry, jeho ránu mimo hrací plochu tečoval T. J. Oshie.
48:07'
Michal Kempný kombinuje se svými spoluhráči v útočném pásmu, ale nemůže se dostat do výraznější šance. Rychlou protiakci vedl Ryan Nugent-Hopkins.
47:19'
Po střele domácích od modré čáry se puk dostal do ochranné sítě nad brankou. Komerční přestávka.
46:40'
Domácí rozehrávají od své branky, následně se dostali do útočného pásma a zakončoval znovu aktivně hrající Connor McDavid.
45:20'
Connor McDavid se dostal do další výborné šance, ale tváří v tvář brankáře Capitals prostřelit nedokázal.
44:35'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Dmitrij Jaškin – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
44:24'
André Burakovsky nahrával na modrou čáru, odkud John Carlson minul branku.
43:56'
Connor McDavid se dostal do útočného pásma, situaci jeden na jednoho nedokázal zakončit střelou, neboť při pokusu o ni zlomil nástroj.
43:00'
20:7, tak vypadá aktuálně statistika zblokovaných střel. Velmi obětavě hraje domácí celek. Právě i toto je jeden z rozdílů mezi oběma týmy.
42:27'
Sledujeme rychlý hokej, Michal Kempný rozehrává od své branky, snaží se následně něco vymyslet na útočné polovině.
41:28'
Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Oilers.
41:10'
Rána domácích od modré čáry postrádala přesnost.
40:01'
Zápas, ve kterém vede domácí celek o jednu branku, pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Domácí celek se dostal ve druhé třetině do dvoubrankového vedení, chyby soupeře využil Ryan Nugent-Hopkins. Pak se po rychlé domácí akci prosadil hostující tým, trefil se André Burakovsky.
40:00'
39:30'
Hraje se spíše ve středním pásmu.
39:04'
Nic Dowd zakončoval z předbrankového prostoru. Jeho projektil postrádal přesnost.
38:46'
Cooper Marody pálil z dobré pozice, jeho projektil byl zblokovaný.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, domácí hráči se snaží navýšit své vedení, zatím ale marně.
37:32'
Komerční přestávka, po které se bude vhazovat před brankou Oilers.
36:59'
36:54'
Jevgenij Kuzněcov se při vlastním oslabení dostal do šance, ani nadvakrát nedokázal prostřelit brankáře.
36:34'
Ryan Strome pálil z mezikruží, jeho projektil na poslední chvíli zblokoval z beků.
36:15'
Washington znovu vyhazuje přes všechny čáry.
36:00'
Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry, Capitals se oslabení zatím daří.
34:59'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Michal Kempný – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
34:55'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.
34:06'
Chandler Stephenson byl zcela volný před brankou, jeho ránu výborně zlikvidoval gólman Cam Talbot.
33:44'
Sledujeme rychlý hokej, nyní má hostující celek převahu a pokouší se rychle vyrovnat. Matt Niskanen pálil mimo.
32:21'
Washington právě vstřelil branku!
Hostující celek se dokázal nyní op rychlé akci prosadit. Nic Dowd měl kotouč za brankou, našel zcela volného spoluhráče, tím byl ANDRÉ BURAKOVSKY. Jeho rána zapadla přesně do odkryté části branky Asistence: Nic Dowdn a John Carlson.
31:18'
Přesilovka se Washingtonu vůbec nepovedla, hostující celek si žádnou výraznější šanci vypracovat nedokázal.
30:06'
John Carlson rozehrával od své branky, jenže ve středním pásmu přišel o puk. Získal ho RYAN NUGENT-HOPKINS. Ten se dostal do střelecké pozice a rychlou střelou překonal brankáře soupeře. Toto se hostům vůbec nepovedlo.
29:19'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Milan Lucic – 2 min., krosček).
28:45'
T. J. Oshie se dostal do útočného pásma, nikdo z jeho spoluhráčů však nedokázal rychlou akci zakončit střelou na branku.
28:25'
Tobias Rieder to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
27:52'
Connor McDavid dokázal protečovat kotouč do útočného pásma, icing se nepíská.
26:57'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál. Následně se do útočného pásma pokoušel dostat domácí Ryan Nugent-Hopkins. Jeho spoluhráči tam byli dříve, a tak je z toho postavení mimo hru.
26:44'
Connor McDavid to zkoušel individuálně, ale do zakončení se nedostal, na druhé straně musel po střele Niskanena zasahovat Cam Talbot. Komerční přestávka.
26:07'
Jeden z hostujících hráčů se dostal do útočného pásma a rychle vypálil. Jeho rána se od tyčky odrazila zpět do hry. Domácí nyní měli štěstí.
23:45'
Matt Niskanen se pokoušel tečovat kotouč před brankou Oilers, což se mu nepodařilo, a tak ani nemusel zasahovat brankář Cam Talbot.
23:20'
Hra je přerušena po zákroku brankáře Capitals. Vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí hráči jsou nyní aktivnější a hosté mají problémy s přesností zakončení.
23:01'
Braden Holtby má na svém kontě další zákrok, poradil si se zakončením domácího hráče.
22:20'
Milan Lucic zakončoval po přihrávce spoluhráči akci dva na jednoho. Jeho projektil však nebyl nejpovedenější, kotouč mířil do středu branky.
21:41'
Darnell Nurse zakončoval z dobré pozice před brankou, gólman byl pozorný a dokázal si poradti. Braden Holtby betonem vykopl kotouč.
21:11'
Sledujeme rychlý hokej v úvodu druhé třetiny, mnoho šancí momentálně k vidění není. Hra se přelévá ze strany na stranu.
20:01'
Po první třetině vede domácí celek o jednu branku. Ránou od modré čáry vstřelil svou první branku v NHL Evan Bouchard. Na výraznější šanci hostující Capitals čekají.
20:00'
19:06'
John Carlson ještě jednou ze stejného místa, nyní už přesněji vypálil. Jeho ránu má Cam Talbot.
18:52'
John Carlson pálil jako správný obránce od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
18:30'
Brett Connolly a Jakub Vrána se dostali do útočného pásma, ale domácího brankáře z nezprostřední blízkosti nedokázali prostřelit.
17:30'
Nejprve to Alexandr Ovečkin zkoušel individuálně, následně nespokojeně jen nahodil kotouč do útoku a šel střídat.
16:28'
Přesilovka je využitá a domácí celek vede 1:0. Ránou od modré čáry se i díky skvělé cloně spoluhráče před brankou prosazuje EVAN BOUCHARD. Jeho první branka v NHL. Asistence: Kailer Yamamoto a Tobias Rieder.
16:00'
Mnoho času už domácím v přesilovce nezbývá. Další práce pro brankáře Capitals. Braden Holtby si snadno dokázal poradit se střelou od modré čáry.
15:30'
Oscar Klefbom musí rozehrávat od své branky, hosté dokázali vyhodit přes všechny čáry.
15:21'
Braden Holtby si dokázal poradit se střelou soupeře. Hra je přerušená. Vhazovat se bude před jeho brankou.
14:34'
Přesilovou hru hraje domácí celek.
14:31'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Michal Kempný – 2 min., podrážení).
14:02'
Domácí rozehrávají od své branky, ke střele na branku se nedostali, dobře zapracoval Čech Michal Kempný.
13:21'
Lars Eller vybojoval kotouč v útočném pásmu, následně v akci pokračoval Orlov. Jeho střílená přihrávka byla zblokovaná.
12:26'
Momentálně sledujeme rychlý hokej, který mnoho velkých šancí nenabízí. Komerční přestávka, a pak buly ve středním pásmu.
10:58'
Oscar Klefbom hledal Leona Draisaitla. Přihrvka postrádala přesnost, a tak mohl hrát Michal Kempný. Jeho tvrdou ránu vyrazil domácí brankář ramenem.
09:51'
Špatná rozehrávka Capitals, je z toho jen postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
09:17'
Hra se přelévá ze strany na stranu. Evan Bouchard pálil nepřesně od modré čáry, následně kotouč vybojoval Brooks Orpik.
08:12'
Kris Russell musel rozehrávat od své branky, napadali ho dva hráči Capitals. Těžkou situaci zvládl.
Kailer Yamamoto se dostal do útočného pásma, jeho ránu výborně zblokoval Matt Niskanen, který lehl do zakončení.
05:57'
Jakub Vrána zakončoval rychlou akci svého celku a brankář Cam Talbot byl připravený.
05:28'
T. J. Oshie to zkoušel individuálně, v rozhodující chvíli ale obránce vybojoval kotouč, a tak se hostující hráč ke střele nedostal.
04:52'
Po postavení mimo hru se vhazovalo ve středním pásmu. Na výraznější šance zatím čekáme.
03:53'
Connor McDavid se dostal do brejku, hostující obránce jej nedokázal dostihnout, a tak musel zasahovat brankář Capitals. Braden Holtby byl pozorný.
03:28'
Michal Kempný rozehrává od své branky, následně se do zakončení dostal Alexandr Ovečkin. Jeho rána postrádala přesnost.
02:30'
Sledujeme takticky vedený úvod zápasu. Ani jeden celek nechce chybovat. Mnoho šancí k vidění není.
01:26'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Capials. Braden Holtby musí být pozorný.
01:00'
T. J. Oshie vypálil z kruhu. Tvrdá rána propadla domácímu brankáři a zastavila se o tyčku.
00:30'
Connor McDavid vypálil od modré čáry, jeho projektil zblookoval Jevgenij Kuzněcov. Ten míří na střídačku.
00:13'
Zápas začíná, sledujeme aktivní hru domácího celku.
00:01'

Edmonton Oilers: Talbot (Koskinen) – Klefbom, A. Larsson, Nurse, Russell, Bouchard, Garrison – Nugent-Hopkins, McDavid, Yamamoto – Rieder, Draisaitl, Chiasson – Lucic, R. Strome, Caggiula – Marody, Brodziak, Khaira.

Washington Capitals: Holtby (Copley) – Orlov, Niskanen, Kempný, Carlson, Orpik, Djoos – Ovečkin, Kuzněcov, Smith-Pelly – Stephenson, Bäckström, Oshie – J. Vrána, Eller, Connolly – Jaškin, Dowd, Burakovsky..
Edmonton Oilers
Edmonton tímto duelem zkompletuje čtyřzápasovou domácí sérii. V posledním zápase Edmonton nastoupil proti Pittsburghu, kterém v dramatickém utkání podlehl 5:6 v prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem je Connor McDavid se třinácti body.
Washington Capitals
Z prvních osmi zápasů sezóny vyhrál Washington hned čtyři. Tento duel je přesně ve středu Západní cesty Capitals po Kanadě. Tour zahájil Washington výhrou 5:2 nad Vancouverem. V posledním zápase měl Bäckström tři asistence, Ovečkin dva góly, dvě asistence, gólman Holtby zneškodnil dvacet dva střel soupeře.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Edmonton Oilers a Washington Capitals.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.