NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Colorado - 23. října 2018   01:00

Colorado
03:23' Rantanen  (MacKinnon, Landeskog) • 34:54' Nieto  (Calvert, Söderberg) • 42:25' Landeskog   • 58:45' Rantanen
Flyers
TJ Luxmore, Dean Morton – Kory Nagy, Derek Nansen
Wells Fargo Center, Philadelphia
Colorado

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Bodyčeky: 25:18
Je konec. Colorado dnes nakonec zvítězilo 4:1 a Flyers stále nevyhráli dva zápasy v řadě a nepředvádějí dobrou hru. Avalanche si tak po zásluze připisuje dva body.
Od začátku druhé periody měli více ze hry Flyers, kteří se dostávali do šancí a rozhodně vyhráli držení puku, ovšem gól nevstřelili a to ve 35. minutě potrestal Matt Nieto, který se dostal do zakončení po fantastické práci Calverta za bránou, a následně prostřelil Elliotta.
Ve 43. minutě se po chybě Girouxa dostal do úniku Landeskog a dokázal si s ním zkušeně poradit, když bekhendem překonal Elliotta. O minutu později sice dal naději domácím Patrick, který parádně tečoval nahrávku Sanheima, ale i když si následně Flyers vytvořili tlak, tak všechny šance pohřbil v 59. minutě Rantanen, který využil velké chyby domácích a následně zakončil do prázdné brány.

59:33'
Hosté se vysvobodili ze svého pásma a Philadelphia pokračuje v sérii jedna výhra, jedna prohra.
59:19'
Travis Konecny to nyní zkoušel ještě z levé strany, ale Semjon Varlamov si připsal další zákrok.
58:45'
Colorado právě vstřelilo branku!
Je hotovo! Po buly přišla špatná přihrávka domácích a dopředu se tak dostal MIKKO RANTANEN, který neměl problém vystřelit gól do prázdné brány! Bez asistence.
Oddechový čas pro domácí.
58:38'
Travis Sanheim to zkusil od modré, ale jeho pokus letěl do výstroje Semjona Varlamova.
58:28'
A domácí se dostali do šance, ovšem kotouč skončil těsně vedle tyče.
58:17'
Domácí hrají v šesti!
57:46'
Posléze hosté vyhodili a následně dostal puk do pásma Voráček.
57:29'
Philadelphia se dostala do pásma soupeře, kde nyní bojuje o puk u mantinelu za bránu.
56:58'
Nához domácího hráče byl ztečován jen vedle brány soupeře.
56:28'
Tyson Barrie pálil od modré, ale domácí brankář opět připraven.
56:12'
Hosté se dostali ke střele, ale Brian Elliott opět předvedl jistý zákrok, ovšem měla by to být Philadelphia, která by se měla snažit útočit a srovnat výsledek.
55:59'
Opět je na ledě Shayne Gostisbehere a vypadá to, že je v pořádku. Následně musel být ve střehu domácí brankář Brian Elliott a následuje komerční přestávka.
55:39'
Domácí drží puk v útočném pásmu, ale posléze hosté vyhodili kotouč.
55:06'
Poté to byl opět první útok Colorada, který se dostal do šance, ale Nathan MacKinnon minul.
54:35'
Brian Elliott si nyní připsal zákrok. Posléze se dopředu dostali domácí, ale Gudasova střela byla zblokována.
54:10'
Shayne Gostisbehere byl na ledě pouze chvíli, ovšem posléze odjel opět na střídačku.
53:36'
Domácí se nemohou dostat do tlaku jako v předešlých minutách a je to Colorado, které se chce dostat zpátky do tříbrankového vedení.
53:10'
Nyní byla odpískána přihrávka rukou a následuje buly ve středním pásmu.
52:50'
Nyní přihrávka skončila zblokována v zámezí. Shayne Gostisbehere je stále na střídačce, ale pořád v předklonu a jeho noha tak nefunguje na sto procent.
52:42'
Nyní se Colorado pomalu dostalo do hry a tlak Philadelphie se zmenšil.
52:22'
Přihrávka Rantanena z levé strany byla zblokována a Flyers tak mohou dopředu.
51:41'
Shayne Gostisbehere nyní má problém s nohou. To stejné jsme viděli v první třetině u Michael Raffla, ale Gostisbehere nakonec sám odjíždí na střídačku, ovšem nevypadá to s ním moc dobře.
51:33'
Posléze Colorado opět jen vyhodilo puk a nedělá tak v posledních zápasech nic jiného a Philadelphia si vytváří čím dál větší tlak. Nyní ovšem následuje komerční přestávka a hosté si mohou oddychnout.
51:09'
Posléze se Avalanche podařilo vyhodit kotouč.
50:52'
Nyní už jsou Flyers v útočné třetině a tlačí na soupeře.
50:33'
Posléze se dopředu dostalo Colorado, ale nic velkého nevymyslelo.
50:01'
Dale Weise se dostal ke střele z levé strany, ale trefil pouze levou tyč!
49:22'
Philadelphia už vyvíjí velký tlak a Colorado začíná mít problémy.
48:55'
Posléze vypálil od modré tvrdou ránu Shayne Gostisbehere, ale jeho pokus letěl vedle brány.
48:33'
Ivan Provorov to poté zkoušel z levé strany, ale Semjon Varlamov si připsal další zákrok.
48:21'
Hosté se nyní provinili zakázaným uvolněním a Philadelphia by tak mohla využít unavené formace soupeře.
47:50'
Gudas to zkoušel od modré, ale ani on, či jeho spoluhráč nedostali kotouč za záda Varlamova.
46:46'
Mikko Rantanen zblokoval střelu Ivana Provorova do ochranné sítě a předvedl tak dobrou obrannou práci.
46:31'
Nyní se Colorado dostalo dopředu po pravé straně, ale s následným zakončení si poradil Brian Elliott a bude to tak buly v pásmu Flyers, ovšem až po komerční přestávce.
45:31'
Philadelphia zůstává v útočné třetině, ale momentálně se nemůže dostat ke střele.
44:48'
Nyní byl Travis Konecny dohrán u mantinelu, což se mu dvakrát nelíbilo a šel si to vyříkat s protihráčem, ovšem pouze slovně.
43:26'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Tak tohle já nádherný gól a možná naděje pro domácí! Travis Sanheim úmyslně poslal puk vedle brány, kde naprosto fantasticky tečoval kotouč NOLAN PATRICK jak mezi svýma nohama tak mezi betony Varlamova a udělal to zkušeně jako čtyřicetiletý veterán. Asistence: Travis Sanheim, Jakub Voráček.
42:25'
Velká chyba domácího kapitána Girouxa, který jako poslední hráč ztratil kotouč na modré čáře v útočném pásmu a GABRIEL LANDESKOG se tak dostal do úniku, ve kterém se ho pokoušel zastavit Hägg, ovšem na hostujícího kapitána nestačila a ten následně bekhendem zakončil pod víko a připsal si šestý gól ve třech utkáních a navíc poslal Colorado do vedení 3:0! Bez asistence.
42:13'
Ani třetí přesilovku Philadelphia nevyužila a je tak po právu až na 18. místě ve využitých přesilovek.
41:57'
41:43'
Colorado zatím úspěšně vzdoruje a Philadelphia tak nenavázala na dobrou hru ve druhé periodě.
41:18'
Posléze to zkoušel od modré Travis Sanheim, ale Varlamov byl připraven.
41:04'
A opět Colorado jen vyhodilo a Philadelphia si zatím nic nevytvořila.
40:25'
Flyers pokračují v přesilovce, ovšem následně se hostům podařilo vyhodit.

Bodyčeky: 7:5
Ve druhé dvacetiminutovce jsme se opět dočkali pouze branky na straně Colorada. Od začátku druhé periody měli více ze hry Flyers, kteří se dostávali do šancí a rozhodně vyhráli držení puku, ovšem gól nevstřelili a to ve 35. minutě potrestal Matt Nieto, který se dostal do zakončení po fantastické práci Calverta za bránou, a následně prostřelil Elliotta. Ke konci dvacetiminutovky se hosté dopustili faulu a Flyers tak vstoupí do poslední části základní hrací doby téměř celou dvouminutovou přesilovkou.
40:00'
39:57'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 2 min., hákování).
39:34'
Posléze odvedl skvělou práci Claude Giroux, který zmátl brankáře, který nevěděl kde je puk, ale ten se ocitl jen vedle brány.
39:22'
Následně se Colorado dostalo 3 na 2, ale pokus z levé strany byl zblokován.
38:55'
Posléze to skvěle udělal Dale Weise, který otevřel pro svého Voráčka vrátka, ale český útočník nedosáhl na kotouč.
38:26'
Nyní už je to opět Philadelphia, který se snaží něco vymyslet, ale zatím stále nemůže dát první gól.
38:03'
Sven Andrighetto byl příliš rychlý a tak se dostal do pásma dřív, než kotouč a je z toho ofsajd.
37:27'
Následně se dopředu dostala Philadelphia a Sean Couturier zkoušel přihrát před bránu, ovšem jeho pokus zblokoval hostující obránce a posléze byla odpískána přihrávku rukou hráči Avalanche.
37:09'
Posléze se ale Flyers podrželo vyhodit puk ze své třetiny.
36:46'
Scott Laughton nadělal problémy svému týmu v obranném pásmu a posléze už drží kotouč první útok Colorada.
36:25'
Robert Hägg to zkoušel z pravého kruhu, ale tento pokus vyrazil Semjon Varlamov.
35:45'
Nyní se hra přerušila, jelikož zůstal ležet na ledě domácí Michael Raffl, který se nemohl postavit na levou nohu a v péči lékaře odjel do útrob stadionu. Následuje komerční přestávka.
34:54'
Tak tohle ovšem už vypadá pro domácí špatně, jelikož Avalanche i pod menším tlakem dávají druhou branku! Největší podíl na ní má ovšem Matt Calvert, který se dostal do pásma po levé straně, posléze držel kotouč za domácí svatyni a následně ho poslal před bránu Flyers, kde se do něj opřel MATT NIETO a ten překonal brankáře Elliotta, který se sice dotkl puku, ale nevyrazil jej. Asistence: Matt Calvert, Carl Söderberg.
34:26'
Následně se k puku dostalo Colorado, ale to ho pouze nahodilo do pásma soupeře.
34:02'
A opět si Varlamov připsal zákrok, ve druhé třetině už desátý.
33:26'
Flyers stále drží soupeře pod tlakem, ale ne a ne vstřelit tu první nejtěžší branku.
33:02'
Semjon Varlamov měl problémy, ale po dorážkách kotouč doskákal jen pouze vedle brány, nikoliv do svatyně Colorada.
32:29'
Nyní se hosté provinili zakázaným uvolněním.
32:00'
Nejprve měl Brian Elliott problémy, když pokus z levé strany byl tečovaný, ale domácí brankář si s ním poradil. Posléze se do šance dostal na druhé straně Dale Weise, ale jeho střelu k pravé tyči Semjon Varlamov viděl a také zneškodnil. Následuje opět komerční přestávka.
31:28'
Když Philadelphia zabere je to pořádná podívaná, což předváděla také v letní přípravě, kdy neměla problém vstřelit tři branky během pár minut a druhá část zápasu tak bude zajímavá.
31:07'
Domácí sice nevyužili ani druhou přesilovku, ale opět jdou dopředu.
30:32'
30:22'
Pro Avalanche už toto oslabení vypadá dobře, jelikož vyhodilo kotouč.
30:00'
Polovina základní hrací doby je u konce a Colorado stále vede těsně 1:0, díky brance Rantanenta, ovšem poslední minuty jsou Flyers nebezpeční a nyní navíc stále hrají přesilovku.
29:53'
Wayne Simmonds to zkoušel u brány, když se otočil s pukem, ale ani tentokrát nebyl Varlamov překonán.
29:27'
Sean Couturier dostal nabito a z mezikruží z první vypálil, ale opět jen do lapačky Semjona Varlamova, když hostující obránce zblokoval kotouč.
29:19'
Následně Colorado vyhodilo kotouč ze své třetiny a vysvobodilo se.
29:00'
Posléze mířil do pravého horního růžku Jakub Voráček, ale tam byla pouze lapačka Semjona Varlamova.
28:53'
Střela domácího hráče šla pouze vedle brány.
28:32'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Matt Calvert – 2 min., podrážení).
28:08'
Domácí se sice dostávají do útočné třetiny častěji, než soupeř, ale zatím to není nic nebezpečného.
27:13'
Nyní následuje buly v pásmu Flyers a Brian Elliott tak bude muset být ve střehu.
26:48'
Söderbergova střela nadělala problémy, ale Elliott si s ní nakonec poradil.
26:29'
Flyers se ve druhé třetině rozehráli, hlavně díky přesilové hře, ale posléze to byl Sven Andrighetto, který měl šanci, ovšem s tou si poradil Brian Elliott a následuje komerční přestávka.
25:35'
Philadelphia zůstává v menším tlaku, ale zatím to není nic extrémního.
24:29'
Patrik Nemeth se jako obránce dostal z trestné lavice ke střele, ale tu betonem vyrazil Brian Elliott.
24:17'
24:02'
Posléze se Avalanche podařilo vyhodit kotouč ze svého pásma.
23:22'
Philadelphia drží puk v útočné třetině, ale zatím šly střely buď vedle nebo do blokujících hráčů.
22:25'
S následnou střelou od modré si ovšem poradil Brian Elliott.
22:22'
První přesilová hra pro Flyers, kteří tak mohou srovnat stav utkání na 1:1.
22:17'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Patrik Nemeth – 2 min., sekání).
21:07'
Poté musel likvidovat další střelu Brian Elliott a připsal si tak úspěšný zákrok.
20:40'
A opět je to Colorado, které se snaží dostat do zakončení.

Bodyčeky: 12:8
První třetina je minulostí a Colorado zatím zaslouženě vede 1:0. Už ve 4. minutě získali hosté první přesilovou hru, která byla využitá. MacKinnon to nejprve zkoušel, ovšem jeho pokus bekhendem vyrazil brankář Elliott, ovšem následně právě hostující hráč poslal přihrávku na slepo a přesně našel Rantanenta, který otevřel brankový účet. Následně tahali Flyers stále za kratší konec, ale Avalanche už branku nevstřelilo.
20:00'
19:34'
Claude Giroux se už dostal do pásma soupeře, ale tentokrát nic nevymyslel.
18:55'
Colorado se dostalo 3 na Gudase, ale přihrávku Söderberga zblokoval právě český obránce, který si lehl na led. Perfektní práce domácího obránce s českým srdcem!
18:19'
A další špatný přechod Flyers do útočné třetiny a bude to tak jen další buly ve středním pásmu.
17:53'
Následně se Nolan Patrick dostal do pásma soupeře brzo a je to tak ofsajd. Atmosféra ve Wells Fargo Centeru je zatím jako v nudném divadle, bohužel.
17:38'
Tyson Barrie si nezpracoval kotouč na modré čáře a Avalanche tak musí z útočného pásma ven.
17:01'
Gudasova rána se odrazila pouze od betonu Varlamova.
16:39'
Nyní už se opět hraje a u puku je opět Colorado, které ale nedokázalo vystřelit.
16:05'
Poté to byl na druhé straně Matt Calvert, ovšem s jeho bekhendovým pokusem si věděl rady Brian Elliott a následuje další komerční přestávka.
15:38'
Semjon Varlamov si připsal úspěšný zákrok proti střele z levé strany a nyní už se hraje dlouho bez přerušení a hlavně nahoru dolů.
15:03'
Nyní měla Philadelphia problémy s rozehrávkou ve svém pásmu, ale tu Avalanche nedokázalo potrestat.
14:18'
Posléze se tak dostal do zakončení Claude Giroux, který to tentokrát zkoušel nízkou střelou, ale ani nyní nevyšel na Varlamova.
14:02'
A ani tentokrát se to Flyers nepodařilo, ale následně o kotouč přišli rovněž hosté.
13:39'
Útok Colorada nyní nic nepřinesl, ale domácí zatím mají problém se dostávat přes polovinu hrací plochy.
12:58'
Ke Claude Girouxovi se odrazil puk, ale následně tento domácí útočník nedokázal překonat Semjona Varlamova, který se včas přemísti ke své levé tyči.
12:24'
12:16'
Sven Andrighetto se ocitl ve velké šanci, ale poskakují kotouč nakonec vypálil těsně vedle levé tyče!
11:28'
Následně domácí odpálili kotouč opět přes celou hrací plochu a Colorado se nedostalo do zakončení.
11:05'
Následně ale obrana Flyers i s pomocí Gudase vyhodila kotouč.
10:36'
Colorado má další šanci vstřelit branku a jít tak do dvoubrankového vedení, jelikož získalo opět přesilovou hru.
10:24'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Christian Folin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
10:06'
Skvěle to udělal Jakub Voráček, který zabojoval o puk za bránu a posléze ho poslal před bránu, kde byl zmatek, ovšem obrana Avalanche nakonec dostal puk ze svého pásma.
09:41'
Následně mělo Colorado další šanci, ale domácí brankář si i tentokrát poradil a posléze ho osprchoval sněhem Alexander Kerfoot, což se obráncům Flyers dvakrát nelíbilo a došlo k menšímu požduchování.
09:26'
A opět musel být ve střehu Brian Elliott, který tak má v první třetině hodně práce a připsal si už osmý zákrok.
08:18'
Poté šlo Colorado 2 na 2, ale následná přihrávka byla zastavená domácím obráncem.
07:55'
Philadelphia se zatím nemůže dostat do hry a ani tentokrát nevystřelila po přechodu modré čáry.
06:39'
Nyní si domácí brankář připsal další zákrok a na řadě je první komerční přestávka.
06:06'
Erik Johnson výborně přihrával před bránu, ale tam snad jeho spoluhráč minul nebo mu byl vypíchnut puk v dobré příležitosti.
05:42'
Hosty vstřelená branka hodně nakopla a nyní to zkoušel z pravého kruhu Nikita Zadorov, ovšem Brian Elliott si tentokrát připsal úspěšný zákrok.
04:50'
Následně se Colorado dostalo do další šance a Brian Elliott nevěděl kde má puk, ale nakonec ho našel vedle sebe a položil na něj lapačku.
03:23'
Hosté využívají první přesilovou hru v dnešním utkání a jdou tak do vedení! Brian Elliott dlouho nemusel likvidovat žádnou střelu, ale posléze byl chumel hráčů před bránou, kde se o střelu bekhendem pokusil MacKinnon, ovšem s tou si domácí brankář poradil a tak právě tento hráč dávál přihrávku za sebou naslepo a přesně našel MIKKO RANTANENA, který měl poněkud snazší práci a vystřelil puk do odkrytí svatyně. Asistence: Nathan MacKinnon a Gabriel Landeskog.
02:37'
Hosté jsou sice prvním týmem v dnešním utkání, který si vyzkouší přesilovou hru, ale nakonec to byl domácí hráč, který se málem dostal ke střele.
02:08'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jordan Weal – 2 min., sekání).
02:01'
Následně vypálil také Travis Sanheim, ale ani on neuspěl.
01:41'
Posléze se dostal ke střele Sean Couturier, ale s ním si poradil Semjon Varlamov.
01:24'
Avalanche drží puk v útočném pásmu, ale zatím bez nějaké střely.
00:41'
Posléze se ovšem Colorado provinilo jen ofsajdem a následuje tak první přerušení a buly ve středním pásmu.
00:15'
Philadelphia se vydala dopředu, ale následně ztratila kotouč.
00:01'

Philadelphia Flyers: Elliott (Pickard) – Hägg, Provorov, Folin, Gostisbehere, Gudas, Sanheim – Simmonds (A), Couturier (A), Giroux (C) – Voráček, Patrick, Laughton – Konecny, Weal, Lindblom – Weise, Lehterä, M. Raffl.

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – E. Johnson (A), Girard, Barrie, Cole, Nemeth, Zadorov – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – C. Wilson, Kerfoot, Andrighetto – Calvert, Söderberg, Nieto – G. Bourque, Jost, Daňo.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Dean Morton – Kory Nagy, Derek Nansen.
Philadelphia se momentálně nachází ve Východní konferenci na dvanáctém místě s osmi body a skóre 30:33. V posledním zápase přivítala na svém ledě NY Devils a poradili s ním jasně 5:2. Nejproduktivnějšími hráči jsou s jedenácti body Giroux a Voráček.
Colorado se aktuálně nachází v Západní konferenci na druhé příčce se dvanácti body a skóre 29:19. V posledním utkání zavítalo na led Caroliny, kde vyhrálo 3:1. Neproduktivnějšími hráči jsou se čtrnácti body MacKinnon a Rantanen.
V dalším zápase NHL se proti sobě utkají týmy Philadelphia Flyers a Colorado Avalanche. Tato mužstva se spolu naposledy utkala tento měsíc na ledě Colorada, které vyhrálo 5:2. Dnes se bude hrát ve Wells Fargo Centeru ve Philadelphii. Tato hala nabídne kapacitu pro 19 500 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 01:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.