NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Florida - 14. listopadu 2018   01:05

Florida
28:15' Ekblad  (Vatrano, Hoffman) • 37:35' Dadonov  (Barkov)
Flyers
O'Halloran, Peel – Cormier, Shewchyk
Wells Fargo Center, Philadelphia
19 147 diváků
Florida

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 6:2
Utkání je u konce, Florida uhájila svůj náskok a odváží si tak dva body. Třetí třetina byla ale ve znamení obrovského tlaku Philadelphie, která se hnala za smazáním ztráty. Dala i jeden gól, když se po rychlém kontru trefil pod břevno Jakub Voráček, jenže další šance, do kterých se dostával právě i český útočník, už gólem neskončily. Luongo zbývající pokusy pokryl a byl důležitým článkem při cestě Floridy za touto výhrou.
59:54'
Ještě jeden závar před brankou Floridy, Luongo byl ale všude a zvládl veškeré pokusy pokrýt a ubránit těsný náskok.
59:21'
Všichni se stáhli před Luonga, puk neměl prakticky kudy projít. Celou akci ukončil Ekblad vyhozením do středního pásma.
58:52'
Už je ale Elliott na střídačce, Philadelphia hraje v šesti!
58:27'
Hoffman má puk na své holi, znemožňuje tím domácím odvolat brankáře.
57:54'
Oba týmy střídají, Philadelphia se nadechuje k útoku na vyrovnání.
56:41'
Na druhé straně našlápl k individuální akci Barkov, po pravém křídle si nabruslil do útočného pásma, Elliott jeho následný pokus vykopl.
56:15'
Gostisbehere nahazoval od modré čáry. Luongovu branku minul.
55:23'
Huberdeau zakombinoval s Barkovem, druhý jmenovaný už možná mohl zakončit, ale rozhodl se přihrávku vrátit. Žabička ale přeskočila Huberdeauovu hůl a puk skončil u mantinelu.
54:39'
Voráčkovo nahození zpoza branky nadělalo Luongovi docela problémy, přesto zvládl ošemetnou situaci vyřešit.
53:56'
Hosté nyní voli taktiku udržování těsného náskoku. Pokud potřebují, tak jen vyhodí tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.
52:35'
Odražený puk nestihl Provorov zastavit na modré čáře, domácí musí vyklidit útočné pásmo.
51:46'
Posunutá branka domácích, nikdo ani pořádně neví, jak se to vůbec stalo. Vhazuje se před Elliottem.
50:55'
Simmonds z rohu nahazoval před brankoviště, puk ale pouze prolétl prostorem, aniž by jej kdokoliv tečoval.
50:00'
Dělovou ránu předvedl domácí Sanheim, chybělo tomu ale více přesnosti.
48:59'
Tlak Philadelphie pokračuje, Couturier se nyní snažil o zakončení z bezprostřední blízkosti, Luongo odpálil puk svou širokou holí.
48:28'
Nepřesná rozehrávka domácích končí na zakázaném uvolnění, bude se tak vhazovat po pravici Briana Elliotta.
47:14'
Z protiútoku pálil Lindblom a podařilo se mu střelou z mezikruží Luonga překonat. Jenže svým prudkým švihem trefil pouze tyčku!
47:04'
Florida se hrnula do brejku dvou na jednoho, Huberdeau ale přišel při pokusu o kličku o puk.
46:45'
Puk je v ochranné síti nad brankou Floridy, skončil tam vinou domácího hráče, takže se vhazuje ve středním pásmu.
46:32'
Voráček mohl srovnat, byl na konci rychlé akce a opět zakončoval zcela volný na pravé straně. Vítězně z tohoto souboje ale vyšel Luongo.
45:42'
Philadelphia je ve velkém laufu, další nebezpečnou akci zakončenou prudkou ranou předvedl Giroux, mířil ovšem nad branku.
44:03'
Hned po buly se Voráček dostal do další šance, jeho brejk však Luongo zvládl vyrazit.
43:55'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Po Elliottově zákroku přišel protiútoku, po průniku do pásma přihrál Lindblom křížem na pravou stranu, kde byl JAKUB VORÁČEK a ten střelou pod horní tyčky smazal Luongovu nulu! Asistence: Oskar Lindblom, Sean Couturier.
43:46'
Domácí nechali pootevřené okno, Barkov jej ale nevyužil. Předvedl sice pěkné kličky, bekhend mu však vychytal Elliott levým betonem.
42:57'
Florida se v úvodu třetiny pouze brání. Nyní je tu chvilka na oddech, oba týmy střídají během hry.
41:07'
A platí to i po střele Voráčka a dorážce Patricka. Philadelphia vstoupila do třetí třetiny opravdu aktivně.
40:34'
Konecny objížděl branku a poté hledal číhajícího Couturiera. Celá akce skončila nepřesným zakončením, Luongo udržel čisté konto.

Hity: 22:16
Máme za sebou čtyřicet minuty hry a skóre se nám posunulo do stavu příznivého pro hostující Floridu. Ta byla i ve druhé třetině aktivnější ve střelbě a přineslo to ovoce v podobě dvou branek. Ta první padla ve 29. minutě v přesilové hře, když se s trochou štěstí v podobě odrazu od Elliottovy výstroje prosadil Aaron Ekblad. Druhá trefa byla zaznamenána ve 38. minutě a na současných 0:2 upravil Jevgenij Dadonov. Philadelphia dnes tápe a pokud nechce odejít s prázdnou, má co dělat, ve třetí třetině ji čeká hromada práce.
40:00'
39:58'
Domácí Gostisbehere pálil od modré, jenže ani on nebyl přesný, puk skončil na zadním mantinelu.
39:24'
Do bleskového brejku se dostal Sceviour a mohl přidat ještě jeden gól. Jeho prudký švih ale mířil mimo Elliottovu branku.
38:34'
Další rána na Elliotta, ten nyní vyrazil před sebe. O zbytek se postarala jeho obrana.
37:35'
Florida právě vstřelila branku!
Další výpad hostů už ale skončil gólem. K akci našlápl JEVGENIJ DADONOV, dostal se do pásma, naznačil kličku a poté ranou přes bránícího Folina propálil i Elliotta – 0:2. Asistence: Aleksander Barkov.
37:16'
Barkov se zprava natlačil ke střele, Elliott ji zvládl zastavit, ale musel pak ještě čelit nebezpečné dorážce od Dadonova.
36:40'
Domácí mají v posledních okamžicích trochu problémy s přesností přihrávek, sami se tak připravují o možné příležitosti.
35:02'
A je po přesilovce, Provorov je zase ve hře.
34:49'
Gudas vyhodil z obranného pásma, přesilovka Floridy se chýlí ke svému konci.
34:19'
Teď se ke střele dostal hostující Dadonov, jeho dělovka však šla až moc vysoko nad branku.
33:38'
Philadelphia dostala puk do středního pásma a Laughton nebyl daleko od toho, aby se po kličce dostal i do úniku. Hosté jej na poslední chvíli zastavili.
33:02'
Domácí prováhali nejlepší okamžik na střelu, přišli o puk a Hoffman se už hnal na branku. Ivan Provorov musel sáhnout k faulu a po zásluze dostal dvě minuty za podrážení.
32:14'
Florida se dostal do brejku hned se třemi hráči, Vatrano zleva přihrál na střed na Petrovice a ten tvrdým golfákem vyprášil Elliottovu lapačku.
31:33'
Neprosadili se ani domácí Simmondsova dlouhá přihrávka nenašla adresáta. Takže se hra zase otáčí druhým směrem.
30:58'
Florida v útočném pásmu, zatím ale bez střeleckého vyjádření.
29:51'
Philadelphia se ale bleskově vrátila do útoku a zprava to zkusil Konecny. Luongo zasáhl a vyrazil do rohu.
29:34'
Přihrávka mezi kruhy na Provorova byla sražena, hosté poté dostali puk do středního pásma.
28:56'
Philadelphia se hned natlačila do útočného pásma a snažila se o srovnání. Vše ale skončilo pouze krátkou rozmíškou před brankovištěm.
28:15'
Přesilovka je využitá a pro domácí docela nešťastným způsobem. Hlavní střela byla sražena a mířila do rohu. Z nulového úhlu ale do puku plácl AARON EKBLAD a jeho bekhend se odrazil od Elliottovy hole a vyrážečky za brankovou čáru. Asistence: Fran Vatrano, Mike Hoffman.
27:39'
Smutnit však nemusí, neboť celá akce skončila faulem Ivana Provorova a ten dostal dvě minuty za podrážení.
27:15'
Barkov bojoval za brankou Philadelphie o puk, vítězně z toho ale zatím nevyšel.
26:10'
Voráček vybojoval puk, okamžitě jej poslal na modrou čáru, odkud vyslal drtivou ránu Gostisbehere. Luongo si nebyl jistý zákrokem, přesto dělovku zvládl vyrazit.
25:33'
Couturier se vrátil do hry, Philadelphia je zase v plném počtu.
24:12'
Provorovovi se podařilo vybojovat puk a okamžitě jej vyhodit přes všechny čáry.
23:51'
Hosté hned rozjeli střelnici, bránící čtveřice zatím obětavě blokuje a pomáhá Elliottovi.
23:33'
Přesilovka pro Floridu, dvě minuty za hákování dostal Sean Couturier.
22:49'
Na levé straně dostal mnoho prostoru pro střelu Aube-Kubel, jeho švih zvládl Luongo srazit do rohu.
22:00'
Další dva střelecké pokusy domácích, nebezpečnější byl ten druhý v podání Folina, jeho rána z pravé strany byla sražena mimo ledovou plochu.
21:38'
Na druhé straně se na brankoviště cpal Simmonds a snažil se dorazit Gudasovo nahození od modré čáry. Český obránce je v tomto utkání zatím velmi aktivní.
20:40'
Velká šance Floridy na otevření skóre! Dadonovova střela byla sice ještě zblokována, ale k dorážce se u tyčky dostal Hofmann a puk se pod betonem šoural v brankovišti. Brankář domácích je ale na poslední chvíli sklapl a situaci zachránil.

Trestné minuty: 0:2
Je za námi první třetina, která sice přinesla aktivní hokej, nicméně žádnou branku. V první půli dvacetiminutovky byli živější domácí, Luongo se musel docela otáčet, ale nešla na něj žádná vysloveně nebezpečná střela. Florida postupem času vyrovnala hru a také se dostávala do šancí, výsledek byl ovšem stejný. Až závěr přinesl pár ošemetných situací zejména před Elliottem, na gól si však musíme ještě počkat.
20:00'
19:44'
Od levého mantinelu švihl holí Yandle a výsledkem byla prudká rána, mířící pod horní tyčku. Elliott předvedl pohotový zákrok lapačkou.
19:16'
Ještě jeden zákrok domácího brankáře, zkrotil výpad v podání Huberdeaua.
18:58'
Florida se dostala v závěru třetiny do tlaku a domácí museli rázem zuby nehty bránit brankoviště. Přišlo pak uvolnění vyhozením do středního pásma.
18:05'
Florida se hned dostala do kontru a Barkov tlačil svůj pokus po ledě ke vzdálenější tyčce. Elliott vyrazil do rohu.
17:53'
Už je po přesilovce a hosté jsou v plném počtu.
17:38'
Luongo vyrazil prudkou ránu na pravou stranu, kde se pak po puku natahoval Simmonds. K dorážce mu však chyběl malý kousek a hosté poté zase vyhodili.
16:39'
Couturier se odvážně pustil mezi dva obránce, na modré čáře však o puk přišel. Hosté pak v poklidu vyhodili přes všechny čáry.
15:53'
Je tu první vyloučení utkání, přesilovku si zahraje domácí Philadelphia. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Frank Vatrano.
15:38'
Po Trocheckově akci a tlaku v brankovišti měl teď co dělat Elliott, ale i on si s pomocí obránců poradil.
15:03'
Rána Provorova Luonga docela vystrašila, přesto i tu zvládl vytěsnit do rohu kluziště.
14:12'
Neuspěli ani Lehterä s Laughtonem, Florida už má puk ve svém držení a sama rozjíždí protiakci.
13:28'
Nápor domácích nyní trochu ochabl, sledujeme nyní neúspěšné pokusy o přechody modré čáry.
12:06'
A další nepříjemný okamžik pro brankáře Philadelphie. Od modré pálil Matheson a Elliott tuto tvrdou ránu pro jistotu skryl ve svých chráničích.
11:05'
No, teď se ale do pěkné akce dostala Florida, na středu zůstal nehlídaný Sceviour, jenže z mezikruží zamířil těsně vedle Elliottovy branky.
10:06'
Elliott svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou, Philadelphia se opět žene do útoku.
09:21'
Moc nescházelo, aby se Gudas dostal k teči před brankovištěm, nakonec ale jeho důraz přišel vniveč a puk skončil za brankou.
08:34'
Už to vypadalo, že se Hoffman po průniku po levém křídle odhodlá i ke střele, s akcí však skončil mimo dobrou pozici a bez zakončení.
07:20'
Simmondsův bekhend z levé strany pouze prolétl prostorem okolo brankoviště, na dorážku se nikdo nenašel.
06:29'
Po Gudasově ráně od modré Luongo chvíli netušil, kde je puk, pak se na brankové čáře musel hodně otáčet, aby ji uhlídal před dotěrnými dorážkami zblízka.
05:55'
Hosté dostali hru ze svého pásma, dál se ale v tuto chvíli nedostali.
05:26'
Voráček nezpracoval trochu neposednou přihrávku, puk skončil za brankou Floridy, kde o něj probíhá tuhý souboj.
04:17'
Z otočky u pravého mantinelu vystřelil Simmonds a donutil Luonga k dalšímu zákroku. Gólman Floridy se zatím rozhodně nenudí.
03:57'
Po bleskovém přechodu do útočného pásma mohl zakončovat domácí Patrick, rozhodl se ale pro příhru do druhé vlny na Gudase a jeho prudký švih musel krotit brankář Luongo.
03:07'
O kličku na střed se pokoušel hostující Vatrano, byl však zastaven a Elliotta neohrozil.
02:56'
Úvod utkání se nese v duchu nepřesností. Další takovou předvedla domácí Philadelphia, je z toho i na této straně zakázané uvolnění.
02:27'
První střela hostů. Po poměrně rychlém průniku pálil zprava Dadonov, z následné dorážky pak ale neuspěl ani Hoffman.
01:33'
Hosté nepřesně rozehráli, vzniklo z toho zakázané uvolnění. Takže se vše zase vrací před Luonga, vhazuje se po jeho levici.
00:59'
Voráček zakombinoval s Lindblomem, bylo z toho první ohrožení Luongovy branky, ten však své území uhájil.
00:01'

Philadelphia Flyers: Elliott (Pickard) – Hägg, Provorov, Folin, Gostisbehere, Gudas, Sanheim – Konecny, Couturier (A), Giroux (C) – Voráček, Patrick, Lindblom – Simmonds (A), Weal, Weise – Aube-Kubel, Lehterä, Laughton.

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad (A), Matheson, Petrovic, Yandle, Weegar, Kiselevič – Hoffman, Barkov (C), Dadonov – Vatrano, Trocheck, Huberdeau (A) – Bjugstad, McCann, Malgin – Brouwer, Lammikko, Sceviour.

Rozhodčí: O'Halloran, Peel – Cormier, Shewchyk.
Zápas nám začne s menším zpožděním, rozhodně ale nikam neodcházejte.
Utkání ve Wells Fargo Center začne v 1:00, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.