NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Tampa - 17. listopadu 2018   19:00

Flyers
Flyers
34:33' J. van Riemsdyk (Gostisbehere, Giroux) • 50:24' Konecny (Gostisbehere, J. van Riemsdyk) • 51:29' Couturier  • 55:58' Konecny (Giroux, Couturier) • 56:28' Simmonds (Hägg, J. van Riemsdyk)
5:6
(0:0, 1:3, 4:2 - 0:1)
Tampa
Tampa
26:02' Erne  (Gourde, Domingue) • 32:10' Paquette  (Erne, Coburn) • 37:05' B. Point  (Callahan, Erne) • 48:57' T. Johnson  (Kučerov) • 49:08' B. Point  (Stamkos, Kučerov) • 61:47' Cirelli  (Killorn, Hedman)
Flyers
Ian Walsh, Justin St Pierre – Devin Berg, Trent Knorr
Wells Fargo Center, Philadelphia
19 060 diváků
Tampa

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera!

Trestné minuty: 10 – 12
Lightning se podařilo zaznamenat druhou výhru v řadě, šestou výhru za posledních osm zápasů a celkově čtrnáctou výhru v letošní sezoně. Svěřenci Jona Coopera se také vrátili zpět na první místo Atlantické divize, Východní konference.

Flyers si naopak připsali třetí prohru po sobě. Po 20 odehraných zápasech mají bilanci 9-9-2.
61:47'
Tampa právě vstřelila branku!
Čas 61:47, máme rozhodnuto o vítězi! Výhru Tampě zařídil po krásné individuální akci ANTHONY CIRELLI. Jednadvacetiletý forvard zakončil pod horní tyč, přičemž si připsal čtvrtou trefu v této sezoně! Asistence Alex Killorn, Victor Hedman.
61:30'
Voráček dostal před bránu přihrávku od Girouxe, velkou šanci ale neproměnil.
60:46'
Na druhé straně zahrozil Provorov, avšak přestřelil bránu.
60:25'
Point se dostal s pukem mezi kruhy, vítězný gól ale nevstřelil.
60:07'
Jejich útočná akce ale rychle skončila.
60:03'
Na buly uspěli Flyers.
60:01'
Úvodní vhazování prodloužení obstarají Couturier a Point.
Statistika prodloužení:

PHI: 1 – 1

TBL: 1 – 1
Střely na bránu: 45 – 23
Šedesát minut základní hrací doby o vítězi nerozhodlo. Za malou chvíli tedy začne pětiminutové prodloužení 3 na 3.
60:00'
59:58'
Uvidíme prodloužení.
59:22'
Pokus Pointa ze středu útočného pásma zablokován soupeřem do rohu.
59:18'
Zakázané uvolnění Philadelphie.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:25'
Gudas vystřelil od modré, zprava, z první, jeho pokus ale zablokoval Hedman.
57:51'
Střela Konecného z pravé strany, Domingue vyráží ramenem do ochranné sítě.
57:17'
Nahození Girouxe z úhlu, Domingue vyrazil.
57:07'
Lindblom mohl otočit skóre ve prospěch svého týmu! Svůj samostatný únik a bekhendový blafák ale nedokázal dotáhnout do úspěšného konce.
56:28'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Máme srovnáno, 5:5! WAYNE SIMMONDS s první dorážkou Häggovy střely ještě neuspěl. Podruhé ale už dokázal dostat touš za Domingueova záda. Asistence: Robert Hägg, James van Riemsdyk.
55:58'
Letci už ztrácejí pouze jeden gól! Po zaváhání Johnsona v neutrální zóně a po Girouxově přihrávce se prosadil TRAVIS KONECNY. Jeho druhý gól v dnešním zápase! Asistence: Claude Giroux, Sean Couturier.
55:21'
4 minuty a 39 vteřin do závěrečné sirény. Giroux a Gourde na vhazování po pravici Pickarda.
55:21'
Hra přerušena, je tu poslední reklamní přestávka.
54:35'
MacDonald vystřelil prudce od modré čáry, z pravé strany, Domingue dokázal kotouč vyrazit.
54:01'
Necelých šest minut do konce třetí třetiny. Podaří se ještě Letcům nějak více zdramatizovat toto utkání?
53:53'
Flyers v postavení mimo hru.
53:06'
Stamkos přenechal kotouč na levé straně Kučerovovi, ten ale poté narazil na připraveného Pickarda.
52:50'
Puk v hledišti, následovat tentokrát bude buly ve střední třetině.
52:43'
Vhazovat se bude před Pickardem. Letci totiž vyhodili touš na zakázané uvolnění.
52:31'
Střely na bránu: 38 – 20
51:29'
Třetí gól Flyers při přesilovce! Ihned po vhazování Dominguea prostřelil SEAN COUTURIER. Jeho osmá trefa v sezoně 2018/2019, 3:5! Bez asistence.
51:27'
Gostisbehere střílel z dobré pozice, netrefil ovšem bránu.
51:16'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (J. T. Miller – 2 min., hákování).
50:43'
Zpět do akce! Vhazuje se po levici Pickarda mezi hole Couturiera a Stamkose.
50:43'
Sergačjovova střela z pravé strany končí v Pickardově lapačce. Pokračovat budeme po reklamní přestávce.
50:24'
2:5! Z pravé strany se trefuje po Gostisbehereově přihrávce pod horní tyč TRAVIS KONECNY. Čtvrtý gól v sezoně pro mladého jednadvacetiletého útočníka! Asistence: Shayne Gostisbehere, James van Riemsdyk.
49:57'
Flyers dostávají možnost přesilové hry. Vhazuje se po pravici Dominguea.
49:57'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Erik Černák – 2 min., vysoká hůl + 2 min., hrubost).
49:57'
Černák trefil u mantinelu Lindbloma, strhává se potyčka!
49:08'
Další gól Blesků při početní výhodě! Po nádherné přihrávce Stamkose skóruje dnes podruhé, v sezoně poté celkově počtrnácté, BRAYDEN POINT. 5:1! Asistence: Steven Stamkos, Nikita Kučerov.
49:01'
Pokračuje ještě klasická přesilovka Tampy 5 na 4.
48:57'
Bleskurychle využitá přesilovka Lightning 5 na 3! Po pasu od Kučerova se trefuje z první TYLER JOHNSON. Jeho sedmý gól, patnáctý bod v letošní sezoně, 4:1 pro Bolts! Asistence: Nikita Kučerov
48:47'
Lightning budou hrát 1 minutu a 28 vteřin přesilovku 5 na 3!
48:47'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Claude Giroux – 2 min., sekání).
48:32'
Nyní už dokázali touš dostat alespoň do neutrální zóny.
48:21'
Domácí sice uspěli na vhazování, vyhodit se jim ale nepodařilo.
48:15'
Přesilová hra pro Lightning. Dokáží hosté přidat čtvrtý gól?
48:15'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 2 min., nedovolené bránění).
47:53'
47:53'
Tampa se dostala do postavení mimo hru, na řadě je reklamní přestávka.
47:37'
Girouxova střela na opačné straně ledu zablokována Černákem.
46:57'
Cirelli se snažil dostat do šance, Pickard ale odehrál puk holí do bezpečí.
46:01'
Střely na bránu: 34 – 16
45:40'
Icing v podání Flyers.
45:13'
Kučerov zkoušel štěstí ze středu útočného pásma, Pickarda ovšem nezaměstnal.
44:15'
Jeden z hokejistů Philadelphie zlomil při střele z pravého kruhu pro vhazování svou hůl.
43:50'
Začátek třetí třetiny se nese poměrně v poklidném tempu.
42:35'
Na druhé straně to zkoušel zprava Gourde, avšak příliš nepochodil.
42:00'
Další dobrá defenzivní práce Sergačjova. Ruský bek nyní zablokoval střelecký pokus Hägga.
41:17'
Giroux se snažil něco vymyslet po levé straně, dobře defenzivně ale proti němu zahrál Sergačjov.
40:11'
Erneho pokus zablokován Sanheimem.
40:04'
Úvodní vhazování třetí třetiny vyhráli Lightning.
40:01'
Obě mužstva jsou zpět na ledové ploše Wells Fargo Center. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka začne za malou chvíli!

39:59'
V poslední vteřině ještě vystřelil Patrick, Domingue ovšem schoval puk do své lapačky.
39:28'
Dobrá střela Stamkose z pravé strany, Pickard ale vyráží vyrážečkou.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:22'
Domingue vyráží střelu Provorova od modré čáry, z levé strany, do rohu.
37:18'
Tampě odpískána přihrávka rukou, vhazovat se bude podle signalizace sudích ve střední třetině.
37:05'
Bolts si berou zpět dvougólové vedení! Po dobré přihrávce Callahana z pravé strany se prosazuje z předbrankového prostoru tečí BRAYDEN POINT. Dvaadvacetiletý útočník tak zaznamenal svůj třináctý gól v sezoně 2018/2019! Asistence: Ryan Callahan, Adam Erne.
36:50'
Laughton a Point na vhazování po levici Pickarda.
36:50'
Pickard přikryl kotouč pod svou rukavici, 3 minuty a 10 vteřin před koncem prostřední třetiny proběhne další z reklamních přestávek.
35:50'
Icing Philadelphie.
35:39'
Kučerov mířil od levého mantinelu mezi Pickardovy betony, avšak neuspěl.
34:41'
Střely na bránu: 31 – 11
34:35'
Claude Giroux si mimochodem nyní díky druhé asistenci připsal 700. bod v kariéře!
34:33'
Flyers využívají početní převahu, a dostávají se tak na dostřel! Gostisbehereova střela od modré bez přípravy byla zablokována Paquettem. Následnou dorážkou z těsné blízkosti ale uspěl JAMES VAN RIEMSDYK. Jeho premiérový gól v sezoně, 1:2 z pohledu Letců! Asistence: Shayne Gostisbehere, Claude Giroux.
34:12'
Další střela Girouxe z levé strany, Domingue vyráží.
34:01'
Po pokusu Girouxe z levé strany nastal před Dominguem pořádný závar. Tampa ovšem dokázala obstát.
33:30'
Lightning se dokázali osvobodit.
33:12'
V pořadí třetí přesilová hra Letců. Vhazuje se po levici Dominguea.
33:12'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Erik Černák – 2 min., podrážení).
32:10'
Hosté jdou do dvougólového vedení! Po pěkné bekhendové přihrávce Erneho se trefuje z levé strany, z úhlu, CÉDRIC PAQUETTE. Pro centra čtvrté útočné formace Blesků třetí trefa v této sezoně, 2:0! Asistence: Adam Erne, Braydon Coburn.
32:03'
Coburnův pokus od modré zablokován mimo Pickardův dosah.
31:30'
Střelecký pokus Provorova bez přípravy, Domingue kotouč vyráží do ochranné sítě.
31:10'
Můžeme pokračovat. Vhazuje se v neutrální zóně, před střídačkou Flyers, mezi hole Couturiera a Stamkose.
31:10'
Hra přerušena pro ofsajd domácího celku, máme tu reklamní přestávku.
30:45'
Hokejisté Philadelphie se už nějakou dobu drží v útočném pásmu, Dominguea se jim ale nedaří ohrozit.
29:55'
Jsme těsně před polovinou utkání a Lightning vedou na ledě Flyers 1:0. Autorem gólu byl v 27. minutě při přesilovce Erne.
29:14'
Gourde a jeho střela z první z levé strany, Pickard vyráží levým betonem před sebe.
28:39'
Millerova střela z úhlu minula Pickardovu bránu.
28:26'
Zakázané uvolnění Tampy Bay.
28:06'
Střely na bránu: 22 – 9
27:42'
Simmonds přihrával zpoza brány do ohně, nikoho ze spoluhráčů zde však nenašel.
27:14'
Letci vyhodili přes všechny čáry na icing.
27:01'
Zpět do akce! Souboj na vhazování po pravici Pickarda obstarávají Weal a Paquette.
27:01'
Ofsajd Philadelphie, na řadu přichází reklamní přestávka.
26:25'
Pokus McDonagha od modré, od levého mantinelu, Pickard ale mohl zůstat v klidu.
26:02'
Využitá přesilovka Lightning! Po pěkné kombinaci na jeden dotek se trefuje z pravého kruhu pro vhazování pod horní tyč ADAM ERNE. Jeho druhý gól v letošní sezoně, 1:0 pro Tampu! Asistence: Yanni Gourde, Louis Domingue.
25:54'
Lightning se nyní nedaří usadit v útočném pásmu.
25:30'
První polovina z trestu Laughtona je pryč.
24:50'
Kučerov vystřelil zprava z první po Hedmanově přihrávce, trefil ale pouze rukavici Pickarda.
24:29'
Nyní si dnešní druhou přesilovou hru zahrají Bolts. Vhazuje se po pravici Pickarda.
24:29'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Scott Laughton – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
24:26'
Hedman měl obrovskou příležitost skórovat, místo opuštěné brány ale trefil Hägga.
24:10'
MacDonald poslal puk na zakázané uvolnění, vhazovat se tedy následně bude před Pickardem.
23:29'
Wela vystřelil po Patrickově přihrávce z dobré pozice, avšak minul tři tyče.
23:12'
22:32'
Další osvobození Bolts.
22:13'
Hedmanovi začíná běžet druhá trestná minuta, puk momentálně poblíž Pickardovy svatyně.
21:47'
Tentokrát střílel Voráček z pravé strany, Domingue se zakročil.
21:31'
Ostrá rána Gostisbeherea od modré čáry skončila na zadním mantinelu.
21:12'
Druhá početní převaha pro domácí. Vhazování po levici Dominguea.
21:12'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Victor Hedman – 2 min., držení hole).
20:46'
Zakázané uvolnění Lightning.
20:30'
Útočná akce Voráčka po pravé straně neměla dlouhého trvání. Obrana Blesků byla dobře zorganizovaná.
20:01'
Hokejisté Philadelphie a Tampy jsou zpět na ledě Wells Fargo Center. Druhá část bude zahájena za několik málo okamžiků.

19:43'
Stamkos se zpoza brány dostal s pukem rychle před bránu, na Pickarda ale nevyzrál.
19:30'
19:01'
Ohlášena byla poslední minuta úvodní periody.
18:31'
Začíná běžet druhá minuta z van Riemsdykova trestu. Pickard zatím bez práce.
18:17'
Vhazování proběhlo ve střední třetině, poblíž trestné lavice Flyers.
18:15'
Puk v ochozech Wells Fargo Center, hra je tak přerušena.
17:42'
Letci se osvobozují.
17:30'
První početní výhoda pro Lightning. Vhazuje se po pravici Pickarda.
17:30'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (James van Riemsdyk – 2 min., nedovolené bránění).
17:29'
Johnsona přenechal na levé straně puk Gourdeovi, jeho následná střela byla ovšem zablokována.
16:28'
Gostisbehereův střelecký pokus od levého mantinelu zablokoval vysoko nad, do ochranné sítě, Černák.
16:15'
Čároví pískají týmu Jona Coopera zakázané uvolnění.
15:46'
4 minuty a 14 vteřin do konce první třetiny, Giroux a Stamkos v souboji na vhazování v neutrální zóně, poblíž trestné lavice Tampy Bay.
15:46'
Hra přerušena pro postavení mimo hru Flyers, je tu další reklamní přestávka.
15:24'
Výborný zákrok Dominguea proti skvělé příležitosti Laughtona!
14:38'
Tvrdý hit Gudase na Johnsona. Útočník Lightning se těžce sbírá z ledu.
13:49'
Další útočná snaha Philadelphie skončila ofsajdem.
13:36'
Simmonds a následně ještě van Riemsdyk měli dobrou šanci, Domingue však obstál.
13:11'
Střely na bránu: 12 – 5
13:08'
Z pravého kruhu pro vhazování se snažil Dominguea ohrozit Hägg, dobrý obranný zákrok ale předvedl Stamkos.
12:39'
Cirelli zkusil štěstí z levé strany, jeho pokus byl ovšem zablokován vysoko nad, do ochranné sítě.
12:37'
12:09'
Pokus Provorova od modré čáry zablokoval hned první bránící hráč – Paquette.
11:38'
První polovina z trestu Stamkose je minulostí, Domingue zatím může být relativně v klidu.
11:20'
Další vyhození Blesků, jejich bránící čtveřice může vystřídat.
10:43'
Johnsona nakonec musel vystřídat Cirelli, Tampě se ale i tak podařilo dostat touš do střední třetiny.
10:37'
10:37'
Po reklamní přestávce uvidíme první přesilovou hru dnešního utkání. Zahrají si ji Flyers.
10:37'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Steven Stamkos – 2 min., hákování).
10:21'
Nebezpečná střela Stamkose z mezikruží minula bránu.
09:59'
Prudká střela Černáka od modré, Pickard ale zasahuje.
09:54'
Flyers se provinili icingem, vhazovat se tak za malý moment bude před Pickardem.
09:21'
Pokus Josepha od modré čáry na Pickarda neprošel.
08:48'
Hostující obrana s kotoučem ve vlastní třetině, oba trenéři zaveleli ke střídání.
08:05'
Wealova střela ze středu útočného pásma, Domingue ale neměl zakrytý výhled a bez potíží zasáhl.
07:15'
Konec reklamní přestávky, vhazuje se mezi hole Weala a Pointa po pravici Louise Dominguea.
07:15'
Na opačné straně kluziště zahrozil z levého kruhu z první Giroux, Domingue ale připraven. Proběhne první reklamní přestávka.
06:38'
Coburn vypálil od modré, z levé strany, bez přípravy, jeho pokus ale zablokoval Konecny.
06:11'
Střelecký pokus Callahana od levého mantinelu, Pickard pozorný.
05:27'
Postavení mimo hru ze strany Letců.
04:56'
Střely na bránu: 6 – 1
04:45'
Kotouč opustil hrací plochu, vhazovat by se následně mělo poblíž trestné lavice Tampy.
03:45'
Nyní daleko větší šance pro Konecného, Domingue ale připraven na správném místě.
03:34'
Konecny a jeho pokus z pravé strany, Domingue vyráží do rohu.
03:24'
Nepřesnost a zakázané uvolnění v podání Lightning.
03:12'
Point na Johnsona a ten zase zpět, Pickard ale zasahovat nemusel.
02:27'
Vhazovalo se v neutrální zóně, ve středovém kruhu.
02:25'
Touš si to namířil na střídačku Flyers, hra je tak opět přerušena.
02:18'
Simmondsova střela z pravé strany, Domingue drží puk ve svém náručí.
01:48'
Weal se snažil prosadit po pravé straně, neprošel ale přes Coburna.
01:22'
Hedman nyní s toušem ve vlastní zóně, oba týmy prostřídávají své formace.
00:51'
Na druhé straně zkusil štěstí od modré čáry Hedman, Pickard bez problémů vyrazil.
00:18'
Střela Sanheima od modré čáry, z levé strany, nadělala Domingueovi větší potíže, než-li se předpokládalo.
00:08'
S nahozením do útočného pásma ovšem neuspěli.
00:03'
Úvodní buly vyhráli hokejisté Tampy Bay.
00:01'
Do středového kruhu se už na vhazování staví Patrick a Point, jdeme na to!
Hymna je minulostí, duel mezi Flyers a Lightning začne co nevidět.
Obě zahajovací pětky stojí na modrých čarách, ve Wells Fargo Center zazní americká státní hymna.
Zahajovací formace

PHI: Pickard – Sanheim, Gudas – Lindblom, Patrick, Voráček

TBL: Domingue – McDonagh, Černák – Gourde, B. Point, T. Johnson
Startující brankáři
(Statistiky: National Hockey League 2018/2019)

PHI: Calvin Pickard – 26 let, CAN
Z:7 REC:3-1-1 OG:21 PR:4.33 %ÚS:86.5 SO:0

TBL: Louis Domingue – 26 let, CAN
Z:6 REC:4-2-0 OG:20 PR:3.36 %ÚS:89.0 SO:0

Philadelphia Flyers: Pickard (Lyon) – Provorov, Hägg, Gostisbehere, MacDonald, Sanheim, Gudas – Giroux (C), Couturier (A), Konecny – Lindblom, Patrick, Voráček – J. van Riemsdyk, Weal, Simmonds (A) – Weise, Laughton, Aube-Kubel.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Pasquale) – Hedman (A), Girardi, McDonagh, Černák, Coburn, Sergačjov – J. T. Miller, Stamkos (C), Kučerov – Gourde, B. Point, T. Johnson – Killorn, Cirelli, Joseph – Erne, Paquette, Callahan (A).

Rozhodčí: Ian Walsh, Justin St Pierre – Devin Berg, Trent Knorr.
Příjemný sobotní večer! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Philadelphia Flyers a Tampa Bay Lightning.

TAMPA BAY LIGHTNING

Lightning se v současné době nacházejí na čtyřzápasovém tripu. Dnes z něho odehrají třetí utkání, přičemž zabojují o druhou výhru v řadě.

Na úvod tripu Bolts podlehli Buffalu Sabres těsně, 1:2. Následně ovšem dokázali porazit Pittsburgh Penguins 4:3. V tabulce Atlantické divize, Východní konference hokejisté Tampy jsou na druhém místě. Na první Toronto Maple Leafs ale ztrácejí pouze jeden bod a navíc mají i jeden zápas k dobru.

Kdo je ve formě?

Útočník Brayden Point se v minulém utkání blýskl hattrickem. Zvládl jej navíc nasázet během 1 minuty a 31 vteřin.
PHILADELPHIA FLYERS

Flyers v dnešním utkání s Lightning budou usilovat o ukončení "série" dvou proher. Zároveň zakončí pětizápasový homestand. (Homestand = série zápasů doma v řadě.)

Z předchozích čtyř utkání homestandu Letci mají bilanci 2-2-0. V posledním zápase podlehli New Jersey Devils 0:3. V tabulce Východní konference svěřencům Davea Hakstola momentálně patří 11. pozice se ziskem 19 bodů.

Útočník Sean Couturier si v posledních pěti zápasech připsal za tři góly a čtyři asistence celkem sedm kanadských bodů.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! Sobota, 17. listopadu, nabídne velmi bohatý program. Hrát se totiž bude hned na jedenácti stadionech! Zde budete moci sledovat duel mezi týmy Philadelphia Flyers a Tampa Bay Lightning. Úvodní vhazování bude v Wells Fargo Center vhozeno už v 19:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.