NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Islanders : Buffalo - 31. března 2019   00:00

Islanders
Islanders
07:41' Eberle (Barzal, Lee) • 28:20' Beauvillier (D. Toews) • 39:27' Dal Colle (Pelech, B. Nelson) • 40:30' Pulock (Clutterbuck, Cizikas) • 46:07' Beauvillier (Jo. Bailey, Komarov)
Buffalo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Tři hvězdy utkání:
1. Robin Lehner (NYI) 32 zák., 1 gól, 96,9%
2. Anthony Beauvillier (NYI) 2+0
3. Ryan Pulock (NYI) 1+0
Je konec. New York Islanders dnes vyhrál na domácím ledě proti Buffalu naprosto jasně 5:1.
Do utkání domácí vstoupili po hlavě a hned od začátku byli ve velkém tlaku a nakonec se také dočkali branky v 8. minutě, kterou vstřelil Jordan Eberle. Posléze se do hry dostalo Buffalo, ale i tak byli Islanders jasně lepším, ale Cartera Huttona v prvním dějství už překonat nedokázali.
Ve 29. minutě zvýšil vedení domácích Beauvillier. Následně Islanders pokračovali ve skvělé hře a odměnou byl gól třicet čtyři sekund před sirénou, když se prosadil také Dal Colle.
Už po půl minutě hry ve třetí periodě se prosadil Pulock. Ve 47. minutě šli domácí už do vedení 5:0 po brance Beauvilliera. Nakonec se Buffalo dočkalo alespoň čestného gólu, o který se v 54. minutě postaral Olofsson.
59:36'
Nyní se ještě bojuje o puk za bránou Buffala.
59:09'
New York získal puk ve svém pásmu a diváci už vstávají a slaví tuto vysokou výhru.
58:24'
Následně se dostal ke střele Jason Pominville, který chtěl protlačit kotouč k levé tyči, ale tam byl Lehner včas.
58:15'
Nyní se bojuje o puk za domácí bránou a Sabres obstřelují domácí svatyni.
57:29'
Buffalo by chtělo vstřelit ještě alespoň jednu branku, ale Lehner zlikvidoval i další pokus soupeře.
56:42'
Domácí se už snaží nic velkého nevymýšlet a dohrát toto utkání v pohodě a bez zbytečných problémů.
55:49'
Posléze skončil kotouč mimo hrací plochu a následuje poslední komerční přestávka.
55:32'
Islanders se nyní pouze brání a Sabres tak je v tlaku v útočném pásmu, ovšem nemůže se dostat do zakončení.
54:36'
Sabres se opět dostali do zakončení a nyní jsou lepším týmem především díky tomu, že Islanders už tento zápas ve svých hlavách vyhráli a viditelně zvolnili nasazení.
53:28'
Sabres právě vstřelili branku!
Hosté se přece jenom dočkali branky, kterou dávají v přesilové hře, když se ke kotouči dostal VICTOR OLOFSSON, který zakončil přesně k levé tyči a vymazal Lehnerovi čisté konto. Asistence: Jack Eichel.
53:06'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Mathew Barzal – 2 min., vysoká hůl).
52:21'
Leo Komarov se snažil něco vymyslet na pravé straně a nakonec se dostal do zakončení, ovšem to skončilo pouze v moci brankáře Huttona.
51:35'
Domácí už ke konci zápasu trochu zvolnili a Buffalo tak má příležitosti ke střele, ovšem pokus z pravé strany skončil na zákroku Lehnera.
50:56'
Pokus hráče Buffala z levé strany byl sražen do ochranné sítě a následuje komerční přestávka.
49:48'
Lehner předvedl skvělý zákrok proti střele hostujícího hráče a drží tak čisté konto i nadále.
48:59'
Nyní se do zakončení dostali hosté z pravé strany, ale Robin Lehner byl připraven a připsal si úspěšný zákrok.
47:42'
Domácí nemají dost a opět se drou dopředu, ovšem tentokrát se k puku dostalo Buffalo.
46:07'
Islanders právě vstřelili branku!
Fantastická akce domácích, kteří vedou už 5:0! Už to vypadalo, že Beauvillier prováhal šanci, když nedosáhl na kotouč, ale následně předvedli Islanders skvělou kombinaci, kdy si poslali puk z první a na jejímž konci zakončoval takřka do prázdné právě ANTHONY BEAUVILLIER. Asistence: Josh Bailey a Leo Komarov.
44:29'
44:07'
Následně už přišla rána z hole Nelsona, ale ta skončila jen v moci Huttona.
43:39'
Zatím toho přesilovka domácího celku moc nepřináší a Buffalo se dostává do útočného pásma.
43:00'
Carter Hutton musel být opět připraven, aby si poradil se zakončením domácího hráče zpoza brány.
42:29'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Dahlin – 2 min., krosček).
42:29'
Nyní se na ledové ploše strhla menší strkanice a bude vylučovat pravděpodobně na straně hostů.
41:29'
Buffalo se sice dostalo dopředu, ale nedokázalo si vypracovat nic velkého a do protiútoku jdou Islanders.
40:30'
Skvělý vstup domácích do třetí třetiny, jelikož už po půl minutě hry se prosazuje RYAN PULOCK, který prostřelil Huttona mezi betony. Asistence: Cal Clutterbuck a Casey Cizikas.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 01:58.
Druhá dvacetiminutovka je u konce a New York Islanders vede už 3:0. Ve 29. minutě zvýšil vedení domácích Beauvillier. Následně Islanders pokračovali ve skvělé hře a odměnou byl gól třicet čtyři sekund před sirénou, když se prosadil také Dal Colle. Domácí jsou blízko výhry v dnešním zápase a muselo by se stát něco neočekávaného, aby tomu tak nebylo.
40:00'
39:27'
A je to 3:0 pro domácí mužstvo! Pelech vypálil od modré, ovšem před bránou clonil MICHAEL DAL COLLE, který se následně dostal k odraženému kotouči a dokázal ho procpat za záda Huttona. Asistence: Adam Pelech a Brock Nelson.
38:39'
Opět se Sabres dostali do zakončení z levé strany, ale to skončilo jen na zákroku domácího brankáře.
38:06'
Nyní se hraje ke konci třetiny nahoru dolů a vidíme pěkný atraktivní hokej.
37:22'
Skrytá rána hostujícího hráče z levé strany nenadělala Lehnerovi problémy, jelikož ten byl natlačen u své pravé tyče.
36:29'
Domácí sevřeli soupeře, ale nakonec po minutě přišla nepřesná přihrávka, která Buffalo vysvobodila z tlaku.
35:36'
Carter Hutton si poradil se zakončením z pravé strany a následně skvěle zapracovala obrana hostů, která nenechala dorážet domácího útočníka kotouč do poloprázdné brány.
34:48'
Brandon Montour se opřel do střely krátce po vhazování, ale jeho rána byla vyražena Lehnerem do ochranné sítě.
34:44'
New York předvedl pěknou útočnou akci, která ale nakonec nebyla zakončena střelou. Posléze se do protiútoku dostalo Buffalo, ale Robin Lehner si poradil se střeleckým pokusem soupeře.
34:14'
Nyní se hosté sice dostali dopředu, ale nebylo z toho nic nebezpečného a následně přišlo zakázané uvolnění ze strany Islanders.
33:52'
Casey Cizikas dostal nabito, ale jeho tvrdá střela od modré skončila pouze v lapačce Cartera Huttona.
32:35'
Domácí se dostali do přečíslení 2 na 1, ale Tom Kühnhackl místo přihrávky zvolil střelu, kterou poslal pouze nad bránu Sabres!
32:20'
Ovšem následně předvedl jistý zákrok Robin Lehner proti střele Dahlina a v Barclays Centeru je skvělá atmosféra.
32:06'
Nyní Buffalo sevřelo domácí hráče, kteří už jsou unavení a potřebují vystřídat.
31:37'
Anders Lee se dostal k odraženému kotouči, ale posléze zakončil jen vedle hostující brány.
30:34'
Jack Eichel se dostal ke kotouči, ovšem posléze byla jeho rána sražená do ochranné sítě.
29:52'
Tentokrát si hostující obrana poradila s útokem soupeře, ale následně se ke kotouči opět dostali Islanders.
29:21'
Hostující hráč Marco Scandella schytal od modré čáry tvrdou střelu do kotníku a rozhodčí následně přerušil hru, jelikož se tento tvrďák z ledu nezvedal.
28:20'
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Islanders opět sevřeli soupeře a následně si kotouč od Toewse převzal ANTHONY BEAUVILLIER, který z mezikruží zakončil přesně k levé tyči a rozjásal domácí příznivce v Barclays Centeru. Asistence: Devon Toews.
27:36'
Hosté se sice dostali ke střele, ale ta nepřinesla nic nebezpečného a dopředu mohou jít Islanders.
26:33'
Posléze se na druhé straně dostal do zakončení Lawrence Pilut, jehož rána byla zblokována do ochranné sítě a následuje komerční přestávka.
26:02'
Domácí se stále snaží něco vymyslet směrem dopředu, ale ani tato střela z pravé strany neletěla mezi tři tyče.
25:27'
Jordan Eberle se dostal do zakončení, ale to bylo zblokováno do ochranné sítě.
24:38'
Opět jsou Islanders v útočném pásmu, ale nemohou se dostat k nějaké vážnější střele a nyní Sabres brání skvěle.
23:41'
Pokus domácího hráče letěl jen vedle pravé tyče a Carter Hutton tak nemusel zasahovat.
22:39'
Josh Bailey si převzal kotouč od spoluhráče, ale jeho následné zakončení bekhendem skončilo pouze v lapačce brankáře Buffala.
21:43'
Hostující hráč skončil ve své bráně a hra je tak přerušena.
21:17'
Islanders se dopustili zakázaného uvolnění a hra se přesune před domácí bránu.
20:13'
Domácí se dostali ke střele zpoza modré, ale s tou si Carter Hutton dokázal poradit.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 1:02.
První třetina je u konce a New York Islanders vede na domácím ledě nad Buffalem 1:0. Do utkání domácí vstoupili po hlavě a hned od začátku byli ve velkém tlaku a nakonec se také dočkali branky v 8. minutě, kterou vstřelil Jordan Eberle. Posléze se do hry dostalo Buffalo, ale i tak byli Islanders jasně lepším, ale Cartera Huttona v prvním dějství už překonat nedokázali, jelikož hostující brankář si do New Yorku přivezl skvělou formu.
20:00'
19:49'
Následně se Islanders ještě dostali do zakončení, konkrétně Cal Clutterbuck, ale Hutton si připsal další důležitý zákrok.
19:38'
19:31'
Domácí hráč se dostal po levé straně do velké šance v úniku, ale zakončil pouze vedle pravé tyče!
18:46'
Posléze si Robin Lehner připsal další dva zákroky a následně Islanders opět vyhodil puk do bezpečí.
18:12'
Domácím se podařilo vyhodit kotouč ze své třetiny, kde je sevřelo Buffalo.
17:38'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Casey Cizikas – 2 min., podrážení).
17:32'
Lawrence Pilut to zkusil z levé strany, ovšem jeho střela zápěstím zavítala pouze do připravené lapačky Robina Lehnera.
16:56'
Mathew Barzal se opět ocitl v obrovské šanci, ale bekhendovým blafákem nepřekonal Huttona, který stále drží pouze jednogólové manko!
16:03'
Victor Olofsson zkoušel prověřit domácího brankáře, ale ten vše viděl a betonem vyrazil střelu.
15:40'
Po dlouhé době se hra přerušila, když byla střela hostujícího hráče z pravé strany zblokována do ochranné sítě.
14:57'
Conor Sheary se snažil zakončit z levé strany do chumlu hráčů před domácí bránou, ale Lehnera neprostřelil.
14:08'
Nakonec se to hostům po chvíli podařilo, ale jsou stále pod tlakem od úvodní minuty dnešního zápasu.
13:44'
Opět se hraje ve třetině Buffala, které se musí bránit, ale má problémy získat kotouč a vyhodit jej.
12:23'
Na samostatný nájezd šel právě Anthony Beauvillier, který mířil Huttonovi mezi betony, ale neuspěl a stav je tak stále 1:0 pro domácí!
12:23'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Brandon Montour – trestné střílení, hákování).
12:23'
Anthony Beauvillier se dostal do samostatného úniku, ale byl zfaulován a Islanders získali samostatný nájezd!
12:09'
Buffalo stále drží kotouč v útočné třetině a snaží se sevřít soupeře.
11:32'
Po minutě se Sabres dostali ze své třetiny a mohou podniknout nějaký výpad směrem dopředu.
10:54'
Matt Martin ještě místo zakončení uvolnil do parádní střelecké příležitosti Mathew Barzala, ale ten nedokázal trefit kotouč před prázdnou bránou Buffala!
10:06'
Islanders se nyní dopustili jen zakázaného uvolnění a hra se tak přesune před bránu Lehnera, který zatím musel zlikvidovat pouze jeden střelecký pokus v prvních deseti minutách.
10:00'
Střely na branku 11:1
09:37'
Hosté napadali rozehrávku soupeře a dostali se tak ke kotouči, ovšem následně se dopustil chyby ve středu hřiště a posléze přišla rána z hole domácího hráče, kterou vyrazil Hutton.
08:48'
Domácí mužstvo se tentokrát dopustilo jen ofsajdu a následuje vhazování ve středu hrací plochy.
07:58'
Opět musel být ve střehu hostující brankář, který si ale poradil se střelou z levé strany.
07:41'
A máme tady úvodní branku, kterou dávají samozřejmě domácí, jenž vstoupili do utkání velice nažhaveni a vedou 1:0! Mathew Barzal se dokázal uvolnit a vystřelit, jeho pokus sice vyrazil brankář Hutton, ale pouze k brusli JORDANA EBERLEHO, který si kotouč zpracoval a posléze zakončil do poloprázdné svatyně Sabres. Asistence: Mathew Barzal a Anders Lee.
07:08'
Casey Cizikas byl velice blízko prvnímu gólu v dnešním utkání, ale z pravého kruhu nedokázal trefit mezírku mezi brankářem a tyčí!
06:36'
Johan Larsson vybojoval kotouč ve své třetině a vytvořil tak novou útočnou akci Sabres, která ale skončila dost předčasně.
06:00'
Kotouč zavítal mimo hrací plochu a následuje tak vhazování uprostřed hrací plochy.
05:38'
Nyní se hosté dopustili zakázaného uvolnění, ale vypadá to, že už se Buffalo zkoncentrovalo a začalo toto utkání hrát, jelikož prvních pět minut byli na ledě jenom domácí hráči.
04:36'
Brankáři Robinu Lehnerovi se přimotal kotouč mezi bruslemi za bránou a byla z toho tak nebezpečná situace pro domácí, ovšem obrana Islanders dokázala vše vyřešit a nenechala vystřelit hráče Buffala na opuštěnou svatyni.
04:02'
Anthony Beauvillier ukázal svou vytříbenou techniku a dostal se do pásma soupeře po pravé straně přes dva obránce.
03:42'
Nyní se Sabres na chvíli podívali do útočné třetiny, ale nebylo z toho nic vážnějšího, nýbrž střela mimo.
03:06'
Následně se ale New York dopustil zakázaného uvolnění a hra se přesune před Robina Lehnera.
02:58'
A opět rána od domácího hráče, která skončila pouze na zákroku Cartera Huttona a ten tak má hodně práce.
02:38'
Carter Hutton lapačkou vyrazil tvrdou střelu z levé strany, ale Islanders zůstali v útočném pásmu.
02:14'
A další pokusy z holí domácích hráčů, kteří vlétli do první třetiny velmi nažhaveni a chtějí vstoupit do tohoto utkání brzkým gólem.
01:26'
Buffalo se zatím nedostalo s pukem ani přes polovinu hrací plochy a posléze se domácí dostali do dobré šance, ovšem Carter Hutton předvedl jistý zákrok.
00:48'
Islanders se hned na začátku utkání dostali do útočné třetiny, kde drží kotouč a snaží se zakončit.
00:01'

New York Islanders: Lehner (Greiss) – Boychuk, Leddy, Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews – Eberle, Barzal, Lee (C) – Dal Colle, B. Nelson, Jo. Bailey (A) – Komarov, Kühnhackl, Beauvillier – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Montour, Pilut, Borgen, Dahlin, C. Nelson, Scandella – S. Reinhart, Eichel (C), Olofsson – Pominville (A), Mittelstadt, Skinner – A. Nylander, Sobotka, Sheary – Okposo (A), Jo. Larsson, Girgensons.

Rozhodčí: Peter MacDougall, Marc Joannette – Steve Barton, Pierre Racicot.
New York Islanders se momentálně nachází ve Východní konferenci na pátém místě s devadesáti sedmi body a skóre 217:192. V posledním zápase zavítal na led Winnipegu, kde zvítězil v přestřelce 5:4. Nejproduktivnějším hráčem je s šedesáti jedna body Barzal.
Buffalo se ve stejné skupině nachází až na třinácté pozici se sedmdesáti dvěma body a skóre 211:256 a z boje o postup je venku. V posledním utkání navíc prohrálo doma v prodloužení s Detroitem 4:5. Nejproduktivnějším hráčem je se sedmdesáti šesti body Eichel.
V dalším zápase NHL se proti sobě utkají týmy New York Islanders a Buffalo Sabres. Naposled se spolu tato mužstva střetla v únoru na ledě Buffala, které ovšem vyhrálo 3:1. Dnes se ale bude hrát v Barclays Center v New Yorku. Tato hala nabídne kapacitu pro 19 000 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 00:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.