NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Islanders : Montreal - 6. listopadu 2018   01:08

Islanders
Islanders
04:04' Cizikas (Pelech, Johnston) • 07:44' Filppula (Komarov) • 14:58' Cizikas (Clutterbuck)
3:4
(3:1, 0:1, 0:1 - 0:0)

0:1 (SN)

Montreal
Montreal
05:59' Drouin  (Domi, Juulsen) • 35:36' Domi  (Drouin, Armia) • 47:43' Lehkonen  (Juulsen, Kotkaniemi) • ' Armia
Islanders
Hebert, Schlenker – Sericolo, Gibbs
Barclays Center, New York
9402 diváků
Montreal

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
Slovenská stopa v utkání
Tomáš Tatar (MTL) 0+0, 5 střel, čas na ledě 13:54
Tři hvězdy utkání
1. Max Domi (MTL) 1+1
2. Casey Cizikas (NYI) 2+0
3. Jonathan Drouin (MTL) 1+1
Montreal Canadiens sice prohrával po první třetině 1:3, ale je to právě kanadský tým, kterému se podařilo vydolovat ze zápasu v Barclays Center dva body. Domácí sice v závěru třetí třetiny za stavu 3:3 měli tlak a stejně tak předvedli výbornou hru i v prodloužení, ale rozhodnout o své výhře nedokázali.

Duel dospěl až do samostatných nájezdů, ve kterých se prosadil v páté sérii jako jediný hostující Joel Armia.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
Autorem rozhodujícího gólu je JOEL ARMIA.
První úspěšný nájezd je zároveň tím posledním! JOEL ARMIA překonal jinak skvěle chytajícího Greisse a rozhoduje o výhře Montrealu!
Filppulovi se nepodařilo zvednout puk nad beton Niemiho.
Kotkaniemi se před brankovištěm trochu zamotal do kliček a přišel o puk.
Niemi má na kontě další zákrok. Neúspěšným střelcem byl Bailey.
Domi si sjel až do pravého kruhu, což ale nebylo nejlepší řešení. Greiss si vybruslil s ním.
Ani Barzalovi se nepodařilo vyzrát na Niemiho. Ten se natáhl v brankovišti a betonem vyráží.
Drouin nedokázal překonat Greissův beton.
Úspěšný nebyl ani Nelson. Ten zkusil rychlou střelu k levé tyči, ale minul.
Tatar se s pukem chtěl prosadit z bekhendu, ale Greissovi se podařilo špičkou betonu zastavit puk.
Eberle zahájil nájezdy, po kličce do pravé strany minul branku.
Samostatné nájezdy začínají.
Dnešní utkání rozhodnou samostatné nájezdy!
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:44'
Barzalova střela se odrazila před brankoviště, snaha o dorážku nebyla úspěšná.
64:30'
Domácí dál drží útočné pásmo.
63:54'
Eberle poslal až příliš prudkou přihrávku přes střed na najíždějícího Nelsona, který nestačil zakončit do poloodkryté klece.
63:32'
Petry si sjel s pukem až do pravého kruhu, prudkou střelu poslal do Greissova hrudníku. Hra je přerušena. Pokračovat se bude ve třech na obou stranách.
63:04'
Domi v jízdě minul Greissovu klec z pravého kruhu.
62:48'
Puk byl těsně před Greissem sražen mimo nebezpečí.
62:28'
Eberle při přechodu útočné modré ztratil puk.
61:55'
Prudká rána Pulocka byla zastavena Niemim.
61:35'
Hosté hrají v plném počtu. Niemi krátce předtím vyrazil střelu z levého kruhu.
61:04'
Opět se nepodařila kombinace. Přihrávka přes osu byla zastavena a puk letí přes všechny čáry.
60:36'
Pulock se nesrovnal ke střele, puk mu propadl mezi brusle a hosté se dostali k vyhození puku.
60:01'
Domácí vstupují do prodloužení ve čtyřech a čeká je minutu a 35 vteřin dlouhá přesilovka.
60:01'
O osudu dnešního střetnutí rozhodne prodloužení, případně samostatné nájezdy.
60:00'
59:55'
Domácí se tlačí do zakončení, ale nedaří se jim dostat puk na Niemiho.
59:45'
Baileyho rána byla zblokována.
59:35'
Zmatky ve hře Montrealu, který se jen bránil, ústí i v chybu střídačky. Hosté měli na ledě šest hráčů a čeká je oslabení.
59:12'
Barzal se pokoušel proniknout do útočného pásma podél mantinelu, hosté jen odvrací útok vyhozením puku.
58:33'
Leddyho dělovka od modré byla zblokována. Puk se odráží do středního pásma.
58:15'
Domácí vrátili hru před Niemiho. Ten vyráží střelu od modré.
57:56'
Do útoku se po delší době dostává i Montreal. Petry minul branku Greisse.
57:12'
Hosté se opět především ubránili a rychle odchází střídat. Snaha Islanders o rychlý návrat do útoku končí vystřeleným pukem na střídačky.
56:35'
Domácí se snaží v závěru normální hrací doby stupňovat svůj nápor. Montreal se úporně brání.
55:57'
Hosté se dostali do útoku díky nahozenému puku, který protečoval Drouin. Ten samý hráč posléze střílel zpoza kruhů, ale jeho rána byla sražena do ochranné sítě Leddym.
55:10'
Krátký nápor domácích. Mezi tři tyče se netrefil z mezikruží ani Filppula.
54:49'
Rychlý kontr domácích a těsně vedle pravé tyčky poslal střelu Hickey! Niemi nebyl přesunutý a měl obrovské štěstí.
54:29'
Oba týmy chybují v rozehrávce. U puku jsou hosté.
53:35'
Rozhodčí přerušili hru před brankou Niemiho, kde se postrkovali Lehkonen s Beauvillierem. Vylučovat se nebude.
52:50'
Greiss má puk ve své moci a přerušuje hru. Bude se vhazovat po jeho levici.
51:43'
Juulsen, autor už dvou asistencí, zablokoval před brankovištěm zakončení Leeho. Hra je následně přerušena.
51:09'
Montreal se dál tlačí do zakončení. Cítí velkou šanci na obrat. Gallagher však napálil puk přímo do Greisse.
50:52'
Hra je přerušena kvůli ofsajdu domácích. Komerční přestávka.
50:10'
Oba týmy se střídají pravidelně v držení puku. Při přechodu středního pásma se dopouští chyb.
49:15'
Další šance domácích, Komarov se neprosadil z mezikruží.
49:01'
Bleskurychlý přechod do útoku se snažil zakončit z bekhendu Ladd, ale Niemimu se podařilo vyrazit puk.
48:21'
Tatar z pravého kruhu přinutil Greisse zastavit hru.
48:06'
Domácí spálili šanci v přečíslení. Ouellet zablokoval zakončení Beauvilliera.
47:43'
Montreal právě vstřelil branku!
Aktivita hostů, kteří dál pálí na branku ze všech pozic, přináší své ovoce. Střelu od modré, kterou vyslal Juulsen, dokázal mezi kruhy tečovat ARTTURI LEHKONEN, jenž poslal puk pod víko a srovnává na 3:3! Asistence: Noah Juulsen, Jesperi Kotkaniemi.
47:24'
Kotouč byl v obranném pásmu domácích sražen do ochranné sítě.
46:57'
Hra je přerušena pro postavení mimo hru. Komerční pauza.
46:24'
Rychlý kontr Baileyho byl zablokován vracejícím se obráncem.
45:50'
Domácím se nepodařilo využít nahozeného puku, jehož se zmocňuje hostující obrana.
45:01'
Drouin, číhající u pravé tyčky Greisse, minul zcela odkrytou klec! Moc nechybělo a bylo vyrovnáno, Greiss vůbec nestihl vykročit k přesunu po rychlé přihrávce na Drouina.
44:30'
Boychuk i Reilly poslali své střely jen na zadní mantinel.
44:05'
Hra byla přerušena ve středním pásmu. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
43:47'
Reilly prudce projel útočným pásmem až mezi kruhy a vypálil na Greisse, jenž srazil puk do levé strany mimo brankoviště.
42:54'
Akce Montrealu pokračovala, puk se vrátil mezi kruhy, kde číhal Tatar, ale Greiss byl i tentokrát pozorný. Přerušuje hru.
42:45'
Drouinovu střelu vytěsnil Greiss ramenem na horní tyčku!
42:30'
Na začátku třetí třetiny se opět hraje poměrně dlouho bez přerušení. Hosté mají puk za svou brankou.
41:28'
Hosté hrají v plném počtu.
41:02'
Eberle dostal puk před brankoviště, ale Niemi odolal pohotové střele domácího útočníka. Montreal vyhazuje puk.
40:40'
Islanders se usadili v útočném pásmu.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 02:58.
Ve druhé třetině Montreal přestřílel New York 15-6 a za svou aktivitu byl nakonec odměněn kontaktním gólem, jehož v přesilovce dosáhl Max Domi. Třetí třetinu rozehrají s přesilovou hrou domácí, kterým zbývá z vyloučení Hudona ještě 88 vteřin.
40:00'
39:34'
Domácí po vhazování neprotlačili střelu na Niemiho. Zablokovaný kotouč hosté vyhazují.
39:28'
Přesilovku si pro změnu zahrají Islanders. Dvě minuty za hru vysokou holí dostal Hudon.
39:23'
Laddovi se podařilo ohrozit branku Niemiho, který dokázal reflexivně vyrazit puk.
39:04'
Domácí jsou v plném počtu.
38:50'
Až teď a Cizikas se ještě snažil dostat v oslabení do úniku, ale puk byl příliš rychlý. Niemi byl u něho dříve a o zadní mantinel rozehrál.
38:31'
Drouin orazítkoval svou střelou zadní mantinel. Domácím se stále nedaří vyhodit.
37:50'
Ale jen na krátko, hosté jsou znovu v útoku.
37:39'
Tyč zastavila střelu Petryho zpoza kruhů! Velké štěstí pro Islanders. Kotouč následně opouští obranné pásmo domácích.
37:17'
Greiss vyrazil Drouinovu střelu jen před sebe a k dorážce se protlačil Gallagher, ale ani on nepřekonal německého brankáře.
37:04'
A bude se opět vylučovat na straně Islanders. Dvě minuty za podražení dostal Anders Lee.
36:04'
Hosté dál pokračují v ofenzivě. Greiss přerušil hru a Canadiens vyhráli vhazování v útočném pásmu, po kterém musel Greiss velmi rychle na led. Podařilo se mu betonem vytěsnim Reillyho ránu.
35:36'
Rychle využitá přesilovka, o což se postaral MAX DOMI! Hosté rozehráli po vyhraném vhazování přesilovkovou kombinaci a dostali puk na pravý mantinel. Domi, nikým neatakován, si sjel blíž k brance a z pravého kruhu poslal prudký projektil, který propadl Greissovi za záda. Asistence: Jonathan Drouin, Joel Armia.
35:16'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Scott Mayfield – 2 min., podrážení).
35:16'
Hra je přerušena. Komerční přestávka. Bude se ale vylučovat a po pauze si zahraje Montreal přesilovku.
34:43'
Lee v pravém kruhu stál sám proti brankáři, trestuhodně neobsazen, ale svou střelu na vzdálenější tyč poslal vedle!
34:20'
Postavení domácích v útočném pásmu střelu nepřineslo. Islanders ale dohání vyhozený puk a řítí se zpět do útoku.
33:21'
Domácím nevyšla rozehrávka. Zakázané uvolnění.
33:13'
Domácí brankář lapačkou sebral letící puk ze středního pásma a přerušil hru.
32:55'
Greiss si poradil se střelou z pravého kruhu, kterou si na konto připsal Danault.
32:26'
Zatímco Cizikas napadal soupeře v útočném pásmu a kazil jeho rozehrávku, Hickey se vrací na led.
32:10'
Islanders se nakonec daří vytěsnit hru ze své třetiny.
31:57'
Prudkou přihrávku do pravého kruhu přetavil Drouin v dělovku z voleje, která ale skončila na zadním mantinelu.
31:45'
Hosté drží útočné pásmo, do větší šance se ale nedostávají.
31:09'
Drouin kroužil na pravé straně s kotoučem a vybruslil si až do prostoru na hranici pravého kruhu, odkud trefil připravené betony Greisse.
30:47'
Prudká střela Domiho z pravého kruhu přeletěla branku a skončila v ochranné síti.
30:26'
Vylučuje se. Dvě minuty za podražení vyfasoval domácí Hickey.
30:01'
Kratší pasáž s velkými šancemi na obou stranách byla ukončena postavením mimo hru. Komerční přestávka.
29:12'
Dvě spálené šance! Napřed hostující útočník nevyužil zčásti odkryté branky Greisse a následně v rychlém protiútoku Beauvillier dostal přihrávku do jízdy, šel sám na brankáře, ale trefil jen jeho beton.
28:45'
Další úspěšný zákrok Niemiho, který lapačkou zastavil ránu Pelecha od modré.
28:34'
Hra je přerušena v obranném pásmu hostů Niemi zlikvidoval střelu Leeho zpoza levého kruhu.
28:02'
Prudkou ránu od modré čáry z hole Ouelleta ukryl Greiss do lapačky.
27:17'
Hra byla po vhazování hned přerušena. Komerční přestávka.
27:13'
Až zakázané uvolnění Montrealu přerušuje hru. Hrálo se 7 minut a 13 vteřin!
27:00'
Sedm minut bez přerušení! Oba týmy se střídají v držení puku.
26:12'
Obrovská šance Barzala, který prudkou přihrávku přes celé útočné pásmo až do levého kruhu poslal z první směrem na branku! Parádní zákrok Niemiho, který se stačil přesunout a betonem vytěsnil kotouč za branku!
25:40'
Krátký nápor Canadiens končí ztrátou puku. Na zadním mantinelu se postrkují Domi a Boychuk, hra ale přerušená stále není.
25:18'
Ladd první střelu poslal do obránce před sebou, druhou výrazně minul Niemiho branku.
25:00'
Hraje se už pět minut bez přerušení!
24:28'
Rychlý útok Tatara, který z levé strany trefil pouze Greisse. Domácí brankář srazil puk na zadní mantinel.
24:02'
Nelson vybojoval v levém rohu nahozený puk, ale kazí přihrávku.
23:40'
Stále se hraje bez přerušení. Kotouč je ve středním pásmu.
22:58'
Barzal se ve středním pásmu dostal k puku a řítil se do útoku. V pravém kruhu mu však kotouč mírně poodjel a Petry ho navíc povalil na led. Podle rozhodčích čistě.
22:28'
Hickeymu se podařilo u modré čáry vytěsnit puk do středního pásma. Hosté se ke střele nedostali.
21:58'
Canadiens se velmi rychle vrátili do útoku.
21:45'
Hraje se dlouho bez přerušení. Hosté se pokusili o přihrávku zpoza branky mezi kruhy, ale puk ukořistila domácí obrana.
20:57'
Hosté jsou v plném počtu.
20:38'
Montreal ale velmi rychle dostal puk ze svého pásma.
20:30'
Domácí se dostali do útočného pásma, stále zbývá téměř půl minuty z přesilovky.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:03.
Máme za sebou velmi zajímavou první třetinu, ve které jsme viděli hned čtyři branky. Domácí Islanders se ujali vedení už v páté minutě, o dvě minuty později se podařilo hostům z Montrealu srovnat. A od té chvíle už to byli jen Ostrované, kteří se střelecky prosadili a do druhé třetiny půjdou s vedením 3:1. Navíc je čeká ještě 57 vteřin dlouhá přesilovka.
20:00'
19:58'
Barzal se dostal s pukem na zadní mantinel. V první třetině se už nic nestane.
19:38'
Hosté znovu dostávají puk ze svého pásma.
19:12'
Montreal vyhazuje puk.
18:57'
Po přerušení hry Hickey poslal k ledu Gallaghera, ale vyloučení se vyhne. Naopak Gallagher putuje na trestnou lavici za předchozí krosček právě na Hickeyho.
18:29'
Barzal u mantinelu neprocpal přihrávku na Eberleho a Islanders přichází o útočné pásmo.
17:51'
Domi s Drouinem až moc překombinovali svůj útočný výpad a místo střely ještě zkoušeli využít na pravé straně najíždějícího Petryho. K němu se puk už nedostal.
17:12'
Tatar si najel do pravého kruhu a vyzval Greisse k zákroku proti jeho střele. Domácí brankář přerušuje hru. Komerční pauza.
15:58'
Montreal mohl kontrovat a blíž brance být asi nemohl. Greiss se po zákroku dostal daleko ze své branky a za zády mu zápolili o puk dva hráči. Štěstím pro Islanders bylo, že se hostujícímu hráči nepodařilo protlačit puk přes brusli soupeře.
14:58'
Islanders právě vstřelili branku!
CASEY CIZIKAS střílí svou druhou branku v utkání! Puk dostal ve středním pásmu a hnal se do útoku s jedním ze spoluhráčů. Mezi kruhy mu chtěl přihrát přes osu, ale bránící hráč Montrealu přihrávku zblokoval. Kotouč se však vrátil k Cizikasovi, jenž využil pohybu Niemiho a poslal mu puk přes beton do brány. Asistence: Cal Clutterbuck.
14:32'
Islanders se dopouští zakázaného uvolnění.
14:24'
Tatar si vybruslil zpoza branky, ale trefil jen boční síť Greissovy klece.
13:42'
Greiss má kotouč ve své moci a přerušuje hru.
13:25'
Oba týmy hrají v plném počtu.
13:15'
Hosté šli ve dvou na jednoho, Domi povedeným pasem do pravé strany našel najíždějícího spoluhráče, ale ten přestřelil!
12:52'
Domi se pokusil o střelu zpoza levého kruhu, ale Nelson byl tím, kdo puk zblokoval.
12:30'
Hraje se převážně ve středním pásmu.
11:25'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Ross Johnston – 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Andrew Shaw – 2 min., nesportovní chování).
11:25'
Ještě před pokračováním zápasu odchází na trestnou lavici Shaw a Johnston za nesportovní chování. Hrát se bude ve čtyřech.
11:25'
Postavení mimo hru domácích. Komerční přestávka.
11:08'
Menší závar před hostujícím brankářem, kterému se podařilo i v pádu zažehnat šanci soupeře.
09:56'
V dobré pozici byl Ladd v levém kruhu, ale nepodařilo se mu propálit Niemiho.
09:16'
Beauvillier se pokusil nízkou střelou najít prostor mezi Niemiho betony, ale hostující brankář puk vyrazil a posléze přikryl lapačkou.
08:40'
Hosté v útoku ztratili puk a do úníku se pokusil vydat Beauvillier. Kotouč mu nakonec ujel na zadní mantinel, ale domácí se usadili v pásmu.
07:44'
Přestřelka v první třetině pokračuje! Komarov ujel do přečíslení s VALTTERI FILPPULOU, který dostal od svého spoluhráče přihrávku do pravé strany brankoviště a využil odkryté klece při přesunu Niemiho. Asistence: Leo Komarov.
07:18'
Kotouč opustil kluziště v obranném pásmu domácích. Komerční pauza.
06:48'
Zakázané uvolnění Montrealu.
06:30'
Další šance Montrealu, Greiss skončil v těžké pozici na ledě, ale puk za svá záda nepropustil.
05:59'
Rychlý návrat Montrealu do útočného pásma. Domi našel od mantinelu přihrávkou rozjetého JONATHANA DROUINA, jemuž se podařilo z levého kruhu prostřelit Greisse ke vzdálenější tyči. Asistence: Max Domi, Noah Juulsen.
05:50'
Deslauriers z levého kruhu trefil jen Greissův beton.
05:06'
Krátký nápor hostů končí pukem v ochranné síti.
04:46'
Gallagher si sjel těsně před kruhy a z první pálil vedle.
04:18'
Tatar se napřáhl ke střele od modré, ale orazítkoval jen zadní mantinel.
04:04'
Velký závat před brankou Niemiho, který vyrazil střelu Pelecha od modré jen před sebe, kde se sjeli hráči obou týmů a v přetlačované o puk nakonec CASEY CIZIKAS dostal kotouč za záda brankáře hostů. Asistence: Adam Pelech, Ross Johnston.
03:40'
Ani ti se ale v útočném pásmu usadit nedokázali. Domácí vzápětí kazí rozehrávku, která ústí v zakázané uvolnění.
03:25'
Islanders dvakrát se svým útočným výpadem neuspěli, štěstí zkouší hosté.
02:35'
Canadiens hrají v plném počtu. V útočném pásmu navíc výborně napadjí rozehrávku soupeře, k puku se ale nedostávají.
02:27'
Montreal se opět osvobozuje.
01:53'
Výtečnou přesilovkovou kombinaci nedokázal z levé strany využít Boychuk. Kotouč napálil do zadního mantinelu, hosté následně vyhazují.
01:36'
Pulockova dělovka od modré byla sražena do ochranné sítě.
01:12'
Hosté vyhazují puk, Islanders musí znovu dobývat útočné pásmo.
00:35'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jeff Petry – 2 min., hákování).
00:35'
V samém úvodu se Komarov zjevil před brankářem Niemim, ale nedokázal usměrnit výbornou přihrávku Leeho mezi kruhy do branky. Bude se ale vylučovat.
00:01'

New York Islanders: Greiss (Lehner) – Pulock, Leddy, Mayfield, Hickey, Boychuk, Pelech – Jo. Bailey (A), B. Nelson, Lee (C) – Eberle, Barzal, Beauvillier – Komarov, Filppula, Ladd – Clutterbuck (A), Cizikas, Johnston.

Montreal Canadiens: Niemi (Price) – Petry (A), Jo. Benn, Juulsen, Reilly, Mete, Ouellet – Gallagher (A), Danault, Tatar – Hudon, Domi, Drouin – Armia, Kotkaniemi, Lehkonen (A) – A. Shaw, Peca, Deslauriers..
New York Islanders
Domácí tým jede na dlouhé vítězné vlně, který čítá již 5 zápasů! Islanders si dokázali poradit s Flyers, Hurricanes, dvakrát Penguins a v minulém zápase s Devils. V zápase s Devil se blýskl skvělým výkonem brankář Greiss, který udržel čisté konto, když nepustil ani jednu z 35 střel za svá záda. V tabulce Východní konference najdeme Islanders na 3. místě se 17 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Bailey – 3 + 12
2. Lee – 5 + 8
3. Barzal – 1 + 11
Montreal Canadiens
Montreal se po slibném začátku lehce zadrhává a z posledních 5ti zápasů zapsal pouhé 2 výhry. Canadiens si připsali porážky s Buffalem, Dallasem a v minulém kole s Tampou. V tomto zápase byl jediným úspěšným střelcem domácího týmu rozjetý Max Domi. Habs se dnes pokusí vrátit na vítěznou vlnu a připsat si další 2 bodíky. V tabulce Východní konference najdeme Canadiens na 5. místě s 16 body. V případě výhry by se Habs posunuli právě před Islanders na 3. místo.
1. Domi – 7 + 6
2. Tatar – 3 + 8
3. Gallagher – 9 + 1
Dobré ráno, zdravím všechny příznivce hokejové NHL! Dnes se společně podíváme na zápas mezi New York Islanders – Montreal Canadiens
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.