NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Columbus - 4. listopadu 2018   03:30

Kings
Kings
12:03' Iafallo (D. Brown, J. Carter) • 30:10' J. Carter (Kovalčuk, Doughty) • 47:46' Kopitar (D. Brown, Doughty) • 48:43' D. Brown
Columbus

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 18 230 diváků.
Tři hvězdy utkání:
1. Jeff CARTER (LAK) 1 + 1
2. Dustin BROWN (LAK) 1 + 2
3. Jack CAMPBELL (LAK) 22 zák., 3 góly, 96,3%.
Československá stopa v utkání:

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Los Angeles: 29

Columbus: 27.
Zápas končí jasným vítězstvím Los Angeles, které o svém triumfu rozhodlo dvěma góly v poslední třetině, navíc při vlastním oslabení, kdy definitivně srazilo soupeře na kolena. Columbus oživil naděje na body v samém úvodu třetího dějství, kdy snížilo na 1:2 ze svého pohledu, navíc se mu nabízela i přesilová hra, ale ta nakonec, paradoxně, zpečetila jeho dnešní prohru.
59:04'
To jsme již v poslední minutě zápasu, Los Angeles již v klidu dohraje tento duel, v němž dvojnásobně překonalo svůj průměrný gólový účet z předchozích zápasů.
58:41'
Zakázané uvolnění Columbusu, hra se vrací před Bobrovského.
58:08'
57:55'
Až nyní se hosté dokázali usadit v útočném pásmu, těsně před koncem jejich přesilové hry.
57:10'
Alexander Wennberg (Columbus) chtěl zavést puk do útočného pásma, ale udělal kličku navíc, je pískán ofsajd.
56:50'
Ale je vidět, že hostům se vůbec nedaří, puk přeskakuje hokejky, dnes to na body prostě není, z pohledu Columbusu.
56:30'
Columbus se dostává do útočného pásma.
56:08'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Matt Luff – 2 min., hákování).
55:49'
Hraje se poslední pětiminutovka třetí třetiny a pravděpodobně i tohoto zápasu.
54:10'
Dustin Brown (Los Angeles) zavezl puk za branku Columbusu, ale pak o něj přišel a hosté se dostali ze třetiny.
53:15'
Nahozený puk v podání hostů, Kovalčuk ho ale vrací zpět do středního pásma.
52:40'
Až Anže Kopitar dokázal dostat puk ze třetiny Kings, na zádech si veze Panarina, ten se k puku nedostal.
51:55'
Zach Werenski (Columbus) pálí z voleje, od modré, z levé strany, Campbell jeho střelu vyráží.
51:21'
Jack Campbell (Los Angeles) vyráží střelu Duclaira, hosté ale zůstávají v útočném pásmu.
50:00'
Dva góly při vlastním oslabení, to se vidí málokdy... Columbus se nyní snaží něco vymyslet v útočném pásmu.
49:31'
48:43'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
DUSTIN BROWN proměňuje trestné střílení, Bobrovského náznakem rozpohyboval a poslal puk mezi jeho betony do branky. Bez asistence.
48:43'
Dustin Brown (Los Angeles) se opět dostal do úniku a byl faulován, je nařízeno trestné střílení!
47:46'
Sergej Bobrovskij (Columbus) nejprve dostal loktem od svého krajan Kovalčuka, který byl vyloučen a poté inkasuje z hole ANŽE KOPITARA, který z otočky dokázal trefit růžek branky Blue Jackets a při vlastním oslabení vrací dvoubrankový náskok svému týmu. Asistence: Dustin Brown a Drew Doughty.
47:31'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Ilja Kovalčuk – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
46:53'
Sergej Bobrovskij (Columbus) nyní efektně máchl lapačkou, kde mu přistál puk po střele Iafalla.
46:18'
Nick Foligno (Columbus) se prohnal kolem obránce Kings, ale dostal s pukem do nevýhodného postavení, přesto zkusil vystřelit, ale branku ani netrefil.
45:33'
Jeff Carter (Los Angeles) si najel do útočného pásma a bekhendem, z levé strany, zkoušel překvapit Bobrovského, ten chytá do lapačky.
45:12'
Vhazování ve středním pásmu, domácí vyhrávají a nastřelují puk do třetiny Columbusu.
44:44'
44:13'
Pas na Iafalla neúspěšný, je odpískáno zakázané uvolnění domácích, vhazuje se po levici Campbella.
43:47'
Kovalčuk zavezl puk do útočného pásma, přenechal ho za sebou najíždějícímu Pearsonovi, který vystřelil, ale trefil jen bránícího hráče před sebou.
43:14'
Ilja Kovalčuk (Los Angeles) to udělal výborně, na levé straně se zbavil obránce, poté přihrál na pravou stranu Kopitarovi, který ale zbytečně váhal se střelou.
42:44'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (David Savard – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
42:44'
Statistika střel vyrovnána – 17:17.
42:18'
Oba týmy prostřídaly, puk se dostal do střední třetiny.
41:58'
Střelec prvního gólu hostů, Zach Werenski, opět na ledě, bojuje za vlastní brankou a hosté jsou úspěšní.
40:29'
Columbus právě vstřelil branku!
Skvělý vstup hostů do třetí třetiny! Blesková akce, kterou potáhl na levé straně Jenner končí gólem. Jennera neubránil Phaneuf, nechal ho přihrát do mezikruží, kde Kovalčuk naprosto vypustil bránění a nechal ZACHA WERENSKIHO vystřelit, puk končí v brance Kings. Asistence: Boone Jenner a Josh Anderson.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 5:33.
Také druhá třetina končí vítězstvím domácích Králů v poměru 1:0 v utkání, které zatím příliš nepotěšilo oko diváka. Hraje se sice svižný hokej, ale bez výraznějších šancí. Hlavně ze strany Columbusu je to hodně vlažný výkon, vzhledem k aktuální formě a posledním výsledkům se od něho čekalo rozhodně více.
40:00'
39:15'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny, Columbus se snaží dostat do třetiny Kings.
38:58'
Vhazování po levici Campbella, úspěšnější jsou domácí.
38:08'
Ryan Murray (Columbus) spíše nahodil puk na Campbella, ten chytá a přerušuje hru.
37:45'
Columbus v útočném pásmu, urputné souboje u mantinelu.
37:20'
Pravda je, že Králové již nyní vyrovnali svůj letošní průměr dvou branek na zápas.
36:25'
Nate Thompson (Los Angeles) se nyní dostal v mezikruží k odraženému puku, Bobrovskij se nestihl přemístit, ale domácí útočník netrefuje odkrytou branku Blue Jackets.
35:54'
Počet střel je téměř vyrovnaný – 15:14 pro Kings, přesto domácí vedou 2:0.
35:27'
Sergej Bobrovskij (Columbus) si připisuje zákrok po bekhendovém pokusu Martineze.
35:12'
Vhazování po levici Bobrovského, domácí vyhráli buly a zůstávají v útočném pásmu.
34:39'
Králům v tuto chvíli postačí zadržet puk na vlastní modré a vrátit ho zpět do středního pásma.
34:09'
Puk za brankou Columbusu, hosté rozehrávají, jejich postup ale končí ve středním pásmu.
32:15'
Opravdu jenom mohlo, Králové dostali puk ze třetiny a Panarin a spol. opustili led se svěšenými hlavami.
31:50'
Hosté mají na ledě řadu s Panarinem, to by mohlo znamenat nebezpečí pro branku Kings.
31:25'
Králové také nehrají kdovíjaký hokej, ale díky dobré obraně, v čele s Campbellem, drží střelce Blue Jackets v šachu.
30:43'
Jsme ve druhé polovině dnešního utkání, které se zatím nevyvíjí tak, jak se čekalo. Columbus měl předvádět rozhodně lepší výkon, než kterým se zde prezentuje.
30:10'
Domácí využívají přesilovou hru, po parádním pasu Kovalčuka se střelou z první prosazuje JEFF CARTER. Asistence: Ilja Kovalčuk a Drew Doughty.
29:34'
Jack Campbell (Los Angeles) má puk ve své lapačce, po střele Murraye, hra přerušena.
29:22'
Columbus rozehrává, dostává se po levé straně do útočného pásma.
29:05'
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, na ledě je tak více prostoru.
28:43'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Josh Anderson – 2 min., nedovolené bránění).
28:10'
Tak uvidíme, zda tato přesilová hra Columbusu povede k nějakému gólu. Zatím jsou přesilové hry obou týmů docela tragické.
27:54'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jake Muzzin – 2 min., hákování).
27:40'
Alex Iafallo (Los Angeles) se dostal k odraženému puku a vypálil z mezikruží, Sergej Bobrovskij vyrazil.
26:39'
Následuje další zákrok Campbella, tentokrát po střele Alexandera Wennberga.
26:22'
Vhazování po pravici Campbella, který následně čelil velmi nepříjemné střele Ryana Murraye.
25:22'
Golfovým úderem nyní domácí dostávají puk z vlastní třetiny, na ledě mají Králové svou elitní formaci.
24:48'
Zatím ani v dosavadním průběhu druhé třetiny to nevypadá, že bychom měli sledovat strhující zápas.
23:50'
Adrian Kempe (Los Angeles) neuspěl v souboji u mantinelu, v útočném pásmu, hrají tak hosté.
23:17'
Cam Atkinson (Columbus) pálí z pravé strany, vyprášil betony Jacka Campbella.
23:03'
David Savard (Columbus) nahazuje puk a hosté získávají útočné pásmo.
22:46'
22:20'
Ne, Králům se tato přesilová hra vůbec nedaří.
21:57'
Další vyhozený puk ze třetiny Blue Jackets, Jack Campbell zastavuje kotouč za vlastní brankou.
21:29'
Josh Anderson (Columbus) to udělal velmi dobře, dostal se s pukem do třetiny Los Angeles, vypálil z pravé strany, donutil brankáře k zákroku a nakonec i k tomu, aby podržel puk a hosté získali vhazování v útočném pásmu.
21:05'
Columbus dostává puk ze třetiny, hosté bleskově střídají.
20:46'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Oliver Bjorkstrand – 2 min., hákování).
20:01'
Další třetina začne přibližně v 4:34.
První třetina nenabídla kdovíjaký hokej. Hodně se bruslilo, ale do zakončení se týmy tolik nedostávaly. Ani jedno z mužstev nebylo lepší, více se rozhodně čekalo od Columbusu, který zůstává daleko za očekáváním. Šťastnějším jsou tak zatím jednoznačně Králové, kteří díky gólu Iafalla vedou 1:0.
20:00'
19:15'
Byla to ale velmi krátká návštěva, Los Angeles dostává puk ze třetiny.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, Columbus se dostal do útočného pásma.
18:42'
Anže Kopitar (Los Angeles) dobře napadá rozehrávku soupeře, srazil k zemi Panarina, vše v souladu s pravidly.
18:26'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jake Muzzin – 2 min., sekání).
17:45'
První třetina spěje ke svému konci, Králové stále drží těsné vedení.
17:12'
Puk ve středním pásmu, Jake Muzzin ho zachytil a domácí jdou do útoku.
16:22'
Na druhé straně se Nick Foligno (Columbus) prodral do zakončení, ale branku přestřelil.
15:57'
Štiplavá střela Trevora Lewise z pravé strany, Sergej Bobrovskij (Columbus) betonem vyráží.
15:25'
Králové rozehrávají z vlastní třetiny, dlouhý pas nenašel toho správného adresáta.
14:27'
Seth Jones (Columbus) s pukem ve vlastní třetině, oba týmy střídají.
13:50'
Drew Doughty (Los Angeles) spěchá za pukem do vlastní třetiny, stihl ho odehrát před dotírajícím hráčem soupeře.
13:36'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Dion Phaneuf – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Nick Foligno – 5 min., bitka).
13:27'
12:57'
Nahozený puk domácích získávají hosté, Scott Harrington čeká za vlastní brankou.
12:03'
Domácí využívají převahu jednoho muže v poli, při signalizovaném vyloučení. ALEX IAFALLO nahodil puk z levé strany na branku Columbusu a vypadá to, že si Sergej Bobrovskij sám srazil puk betony do vlastní branky. Asistence: Dustin Brown a Jeff Carter.
11:21'
Jack Campbell (Los Angeles) vyráží střelu Panarina, důležitý zákrok.
10:21'
Nahozený puk dobruslil Tanner Pearson (Los Angeles), který pak z pravé strany také vypálil, ale branku Columbusu netrefil.
09:00'
Hostům se podařilo dostat puk ze třetiny, ale pak odcházejí střídat, puk tak získávají domácí.
08:38'
Anže Kopitar (Los Angeles) získal puk ve středním pásmu, zavezl ho do třetiny soupeře, ale to bylo všechno.
07:55'
Nick Foligno (Columbus) zavezl puk do útočného pásma a odešel střídat, stejně jako jeho spoluhráči.
07:45'
07:01'
A toto je odpískaný icing, špatná rozehrávka Los Angeles.
06:38'
Seth Jones (Columbus) nabral puk na hůl a vyhodil ho ze třetiny, další cenné vteřiny pro hostující tým.
06:12'
Cam Atkinson (Columbus) vybojoval puk ve středním pásmu a pošetřil čas v útočné třetině.
05:45'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Ryan Murray – 2 min., držení).
05:41'
Sergej Bobrovskij (Columbus) lapil střelu Browna a raději přerušil hru, bude se vhazovat po jeho levici.
05:16'
Ofsajdem končí útočná akce domácích, kteří jsou zatím o něco nebezpečnější.
05:00'
Nahozený puk do třetiny Los Angeles, hrají ale domácí.
04:25'
Kyle Clifford (Los Angeles) se dostal nadvakrát ke střele, ale Bobrovskij oba jeho pokusy vyrazil.
03:42'
Puk míří za branku Columbusu, kde ho Sergej Bobrovskij zastavuje a pomáhá tak obraně s rozehrávkou.
03:11'
Anže Kopitar (Los Angeles) pálí z pravé strany, ale střela byla zblokována a puk skončil v ochranné síti.
02:48'
02:25'
Opět míří puk ze třetiny Los Angeles, domácí v poklidu mohou prostřídat.
01:51'
V první minutě přesilové hry Columbus neohrozil branku soupeře.
01:27'
Další vyhozený puk v podání Los Angeles.
01:05'
Díky vyhranému vhazování se domácím povedlo dostat puk ze třetiny.
00:48'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jeff Carter – 2 min., hákování).
00:28'
Hned v úvodu zápasu se bude vylučovat, hosté si zahrají přesilovou hru.
00:01'

Los Angeles Kings: J. Campbell (Budaj) – Doughty, Forbort, Martinez, Muzzin, Fantenberg, Phaneuf – D. Brown, Kopitar, Iafallo – Toffoli, J. Carter, Pearson – Lewis, Kempe, Kovalčuk – Luff, N. Thompson, Clifford.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, Nutivaara, R. Murray, D. Savard, Harrington – Atkinson, Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner, N. Foligno – Duclair, Wennberg, Bjorkstrand – Hännikäinen, Dubinsky, Riley Nash..
COLUMBUS BLUE JACKETS
Aktuálně třetí nejlepší tým Metropolitní divize si přijel do Los Angeles pro body. Modrokabátníkům se totiž daří, z posledních čtyř zápasů vyhráli hned tři a nebýt nečekaného zaváhání s Detroitem, mohla být bilance ještě lepší. Naposledy Columbus uspěl na ledě San Jose Sharks, kde vyhrál hladce 4:1, čímž tak potvrdil svou aktuální dobrou formu.
LOS ANGELES KINGS
Králové prožívají katastrofický vstup do ligového ročníku. Z dvanácti zápasů vyhráli tři, hned osm jich prohráli a potácejí se u dna nejen Západní konference, ale i celé ligy! Druhý nejhorší tým soutěže, Florida Panthers, která má o jeden zápas méně, nasbírala o dva body více. Jestli hru Los Angeles něco sráží, pak je to špatná koncovka – čtyřiadvacet vstřelených gólů znamená, že Králové mají průměr přesně dvou gólů na zápas, to se pak těžko vyhrává.
Vítejte u dnešního online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž LOS ANGELES KINGS přivítá na svém stadionu COLUMBUS BLUE JACKETS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.