NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Devils - 7. prosince 2018   04:38

Kings
Kings
15:41' Leipsic (Muzzin, Martinez) • 26:59' Kempe (Doughty, Wagner) • 37:36' Clifford
3:6
(1:1, 2:3, 0:2)
Devils
Devils
13:49' Palmieri  (Hall, Butcher) • 20:25' Zajac   • 30:57' Palmieri  (Hall) • 32:28' Butcher  (Wood, Zajac) • 51:06' Hischier  (Vatanen, Hall) • 59:53' Coleman  (A. Greene, Severson)
Kings
Chmielewski, St. Laurent – Gawryletz, Miller
Staples Center, Los Angeles
17568 diváků
Devils

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Česká stopa v utkání
Pavel Zacha (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:40
Tři hvězdy utkání
1. Taylor Hall (NJD) 0+3
2. Kyle Palmieri (NJD) 2+0
3. Adrian Kempe (LAK) 1+0
New Jersey Devils se podařilo přerušit sérii šesti porážek v řadě a po utrápeném období zvítězili na ledě Los Angeles Kings 6:3. Hostům se dařilo od první třetiny být buď ve vedení nebo se jejich soupeři dotáhli alespoň na vyrovnaný stav. Od stavu 2:2 se ale hosté dokázali utrhnout a své vedení udrželi a ve třetí třetině ještě navýšili.
59:53'
Devils právě vstřelili branku!
Na třetí pokus se hostům podařilo trefit prázdnou branku. Přes celé kluziště se trefil BLAKE COLEMAN. Asistence: Andy Greene, Damon Severson.
59:45'
Devils opět vyhazují na zakázané uvolnění.
59:26'
Zakázané uvolnění New Jersey.
59:02'
Oddechový čas pro domácí.
59:02'
Tlak před Kinkaidovou brankou. Před brankáře se natlačili tři domácí a čtyři bránící hokejisté. Puk rozhodčí ztratil z dohledu a přerušil hru.
58:35'
Kings se nedaří vrátit do útočného pásma.
57:57'
Los Angeles hrají bez brankáře.
57:02'
Odražený puk od zadního mantinelu se snažil přetavit v branku Noesen, ale z bezprostřední blízkosti minul Quickovu klec!
56:00'
Pokus o prudkou přihrávku od mantinelu domácím nevyšla.
Komerční pauza.
55:34'
Rychlý útok New Jersey, Johanssonovu střelu srazil Fantenberg do ochranné sítě.
55:10'
Domácí bojují v útočném pásmu o zisk puku, ale jsou opět vyhnáni dobře bránícím soupeřem.
54:22'
Toffoli se před brankovištěm dostal do velké šance, ale puk mu na čepeli trochu sjel a jeho střela byla hodně nepřesná.
53:40'
Hra je přerušena. Komerční přestávka.
53:10'
Zakázané uvolnění New Jersey, které se snažilo o přihrávku na modrou čáru.
52:30'
Toffoli zpoza branky přihrál mezi kruhy na svého spoluhráče, který měl na hokejce kontaktní gól, ale puk mu sjel z čepele a projel mezi brusle.
51:30'
Pro domácí, kteří ve třetí třetině měli převahu, je inkasovaný gól hodně ledovou sprchou. Devils se naopak přiblížili k přerušení černé série šesti proher v řadě.
51:06'
Hosté opět získávají dvougólový náskok! Od modré čáry se napřáhl Vatanen a mezi kruhy kotouč tečoval do Quickova protipohybu NICO HISCHIER. Asistence: Sami Vatanen, Taylor Hall.
50:31'
Kings se dopouští zakázaného uvolnění po nevyvedené přihrávce skrz střední pásmo.
49:52'
Hodně nepovedená přesilovka Los Angeles je u konce. Jestli domácí byli v útočném pásmu v součtu 15 vteřin, tak je to moc.
49:20'
Až nyní se Los Angeles krátce dostali před Kinkaidovu branku, ale po pár vteřinách zase musí rychle bruslit do vlastní třetiny.
49:05'
Domácí se stále nedokázali usadit v útoku.
48:43'
Devils opět vyhazují.
48:25'
Kings se nedaří usadit v útočném pásmu.
48:03'
Hosté v oslabení vyrazili do útoku, ale Colemanova rána byla sražena vysoko nad.
47:52'
Kings dostanou příležitost v přesilové hře. Dvě minuty za hru vysokou holí dostal Hall.
47:30'
Po přihrávce rukou byla hra přerušena. Komerční přestávka.
46:50'
Hostům se daří odvracet útoky soupeře a drží puky daleko od své branky.
46:03'
Devils vyhodili na zakázané uvolnění.
45:52'
Domácí vyrazili do útoku a podařilo se jim nahodit úspěšně puk. Ale střela od pravého mantinelu šla výrazně mimo.
44:45'
Quick překryl puk, který vyrazil před sebe po nahození Devils, lapačkou a přerušil hru.
44:17'
Hra se v posledních minutách pořádně kouskuje. Los Angeles se opět dostali do postavení mimo hru.
44:00'
Domácí kazí přihrávku skrz střední pásmo a dopustili se zakázaného uvolnění.
43:36'
Muzzin zblokoval střelu soupeře a rozehrál útok domácích, který ale ztroskotal při přechodu útočné modré čáry. Ofsajd.
42:51'
New Jersey bylo zastaveno kvůli postavení mimo hru. U mantinelu se do sebe poté pustili Wood s Doughtym, ale rychle byli odtrženi.
42:13'
Palmierovo nahození na Quicka brankář domácích raději ukryl do lapačky a přerušil hru.
41:20'
Hosté se snažili prosadit po prudké přihrávce na střed, ale Seversonovo protečování bylo zblokováno Martinezem.
40:36'
40:15'
Kings vyhazují puk ze svého pásma.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 06:47.
Druhá třetina přinesla hned pět branek! New Jersey se dostalo do vedení 4:2, ale o zápletku se postaral dvě a půl minuty před druhé periody Clifford, který úspěšně dorazil po Kinkaidově zákroku.
40:00'
39:30'
V oslabení se zkusil prosadit Iafallo, ale z levého kruhu trefil jen Kinkaida.
39:11'
Kings vyhodili puk ze svého pásma.
38:36'
Devils si zahrají přesilovou hru, Carter dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
38:13'
Vatanen před brankovištěm zkusil kličku do bekhendu, ale Quick kotouč vyrazil.
37:36'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Domácí snižují! Kinkaid sice vyrazil tečovanou střelu, ale puk poslal jen před sebe a z dorážky se prosadil KYLE CLIFFORD. Bez asistence.
37:28'
Devils se dopustili zakázaného uvolnění.
36:16'
Hosté se opět vtlačili do útočného pásma, Vatanen od modré ale nastřelil pouze Quicka. Ten zastavuje hru.
36:11'
Oba týmy jsou v plném počtu.
36:02'
Hra je přerušena v obranném pásmu Devils. Kempeho střelu vyrazil Kinkaid do ochranné sítě.
35:15'
Toffoli dostal perfektní přihrávku za obranu, ale v souboji s brankářem se jen marně snažil dostat puk mezi Kinkaidovy betony.
34:11'
Hrát se bude ve čtyřech.
Komerční přestávka.
34:11'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., držení).
34:11'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Nico Hischier – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
34:05'
Hall od modré napálil puk do zadního mantinelu.
33:31'
Rozhodčí branku pochopitelně neuznal!
33:31'
Rozhodčí kontroluje video.
33:31'
Muzzin vypálil z ostrého úhlu a rozhodčí míří k videu! Útočník Los Angeles trefil horní tyčku, od níž se puk odrazil do levé Kinkaidovy tyče a od ní zpět do hry!
32:40'
Doughty od modré zkusil tvrdou ránu, ale Kinkaid úspěšně kotouč vyrazil.
32:28'
Devils utíkají do náskoku o dva góly! Velký chyba obránce Kings, který tečoval střelu od modré WILLA BUTCHERA a poslal puk mimo dosah Quicka. Asistence: Miles Wood, Travis Zajac.
32:17'
Hra byla opět přerušena kvůli přihrávce rukou.
31:47'
Snahu Kings o průnik do útočného pásma zastavilo postavení mimo hru.
31:38'
Kotouč vyletěl po souboji ve středním pásmu mezi střídačky.
30:57'
KYLE PALMIERI se s pukem dostal do levého kruhu a přes obránce na vzdálenější tyč vyslal střelu, na kterou Quick nedosáhl. Asistence: Taylor Hall.
30:42'
Amadio z pravého kruhu napálil puk pouze do Kinkaida. Ten hru zastavil. Komerční přestávka.
30:05'
Vatanen svým bodyčekem zastavil Browna, který už se před Kinkaidem tlačil ke střele.
29:34'
Johansson se natlačil do levého kruhu, ale střelu mu srazil Martinez do ochranné sítě.
29:02'
krátký nápor soupeře řeší Devils vyhozením na zakázané uvolnění.
28:13'
Devils se vrátili do útočného pásma, Jakovlev to na sebe opět vzal, ale orazítkoval jen zadní mantinel.
27:37'
Jakovlev od modré čáry vyzval Quicka k zákroku a přerušení hry.
26:59'
Domácí srovnávají! Kings se řítili do útoku ve třech, Doughty přihrál z pravého křídla do levé strany na najíždějícího ADRIANA KEMPEHO, jenž překonal přesouvajícího se brankáře. Asistence: Drew Doughty, Austin Wagner.
26:25'
Woodova střela od modré byla sražena do ochranné sítě. Komerční přestávka.
25:49'
Kinkaid lapil do lapačky střelu Browna z prostoru před brankovištěm. Útočník Kings se snažil zvednout puk pod víko.
25:01'
Domácí se opět při přechodu středního pásma dopustili postavení mimo hru.
24:13'
Toffoli se natlačil před brankoviště, ale střelu zastavil blokující Hischier.
24:04'
Domácí hokejisty v přechodu do útočného pásma zastavilo postavení mimo hru.
23:26'
Devils mají na počátku druhé třetiny velkou herní převahu, ale Quick zatím svůj tým drží.
22:09'
Hra byla po střele Amadia před Kinkaidem přerušena.
21:36'
Krátký nápor hostů, od modré stříleli Butcher a Lovejoy, ale Quick obě střely vyrazil.
21:13'
Zacha se tlačil do zakončení v pravém kruhu, na Quicka ale nevyzrál.
20:25'
Brankář Quick se snažil svou holí odpálit kotouč po zákroku, ale poslal ho jen na hokejku útočícího TRAVISE ZAJACA, jenž využil horšího postavení gólmana a poslal puk do branky. Bez asistence.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 05:39.
V první třetině se New Jersey dostalo v přesilovce do vedení ve 14. minutě, ale neuběhly ani dvě minuty a Leipsic svým prvním gólem v dresu Kings srovnal na 1:1.
20:00'
19:51'
Clifford z levého kruhu trefil Kinkaidovo rameno, od něhož se odrazil do ochranné sítě.
18:46'
Zakázané uvolnění Devils.
17:58'
Quick už šel k ledu, ale střela Wooda z levého kruhu byla zablokována Carterem.
16:58'
Kings se snaží strhnout vedení na svou stranu. Brown ze stejné pozice, z níž Leipsic skóroval. Kinkaid tentokrát chytá.
16:31'
New Jersey se dopouští zakázaného uvolnění.
15:41'
BRENDAN LEIPSIC se s pukem dostal do pravého kruhu, zabrzdil a přes hokejku vracejícího se obránce vyrovnal střelou nad betonem Kinkaida na vzdálenější tyč. Asistence: Jake Muzzin, Alec Martinez.
15:25'
Kinkaid drží odražený puk pod lapačkou a přerušuje hru. Komerční pauza.
14:50'
Oba celky se pravidelně střídají v držení puku, hraje se ze strany na stranu.
13:49'
Hosté využívají přesilovou hru. KYLE PALMIERI dostal přihrávku do pravého kruhu a střelou pod víko otevírá skóre. Asistenci: Taylor Hall, Will Butcher.
13:10'
Severson z levého kruhu trefil připravenou lapačku Quicka.
12:55'
Přihrávka z pravé strany na střed prošla na Palmieriho, který ale nedokázal vystřelit přes obránce.
12:01'
Po Vatanenově střele, kterou zastavil Quick, se bude vylučovat. Dion Phaneuf je vyloučen za hru vysokou holí.
11:02'
Leipsic zkusil střelu od modré, ale přes bránícího Greena se neprosadil.
10:54'
Luff se na druhé straně dostal ke střele z levého kruhu, ale Kinkaid si připisuje zákrok a přerušuje hru. Komerční pauza.
10:44'
Butcher od modré vypálil jedovatou střelu, která ale až k Quickovi neprošla.
10:30'
Devils tlačí na své soupeře a snaží se pálit ze všech pozic, ale většina střel končí zablokovaných.
08:32'
Devils převzali iniciativu, Jakovlev se dostal před brankoviště, ale z bekhendu Quicka nepřekonal.
07:07'
Zacha míjí branku z mezikruží. Puk se k němu vrátil zpět od zadního mantinelu a vystřelil ještě jednou, Quick však puk pokryl.
06:42'
Carter minul z pravého kruhu branku soupeře a puk vyletěl až do ochranné sítě. Komerční přestávka.
06:25'
Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
05:49'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jonathan Quick – 2 min., nesportovní chování). Trest odpyká Alex Iafallo.
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., sekání).
05:49'
Quick nadvakrát zastavil nápor hostů. Poté se před brankovištěm strhla strkanice.
04:47'
Phaneuf od modré čáry vyzval Kinkaida k zákroku lapačkou. První minuty patří jednoznačně domácím, kteří už vyslali na soupeře 5 střel. Hosté ještě nevystřelili.
03:45'
Leipsic se z levého kruhu dostal ke střele, kterou ale minul branku Devils.
02:55'
02:17'
Po střele Amadia se k bloku dostal Butcher, jenž srazil puk do ochranné sítě.
01:50'
Wagner se z levého kruhu napřáhl ke střele, ale minul branku Kinkaida.
01:18'
Vatanen se dostal ke střele z pravého kruhu, ale byl zblokován Leipsicem, jenž startuje ve svém druhém utkání za Kings.
00:28'
Iafallo prošel až před brankoviště, ale z bekhendu Kinkaida nepřekonal.
00:01'

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Doughty (A), Forbort, Martinez, Muzzin, Fantenberg, Phaneuf – D. Brown, Kopitar (C), Iafallo – Toffoli, J. Carter (A), Leipsic – Luff, Kempe, Wagner – Amadio, N. Thompson, Clifford.

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Vatanen, J. Jakovlev, Severson, A. Greene (C), Lovejoy, Butcher – Palmieri, Hischier, Hall (A) – Bratt, Zacha, Ma. Johansson – Wood, Zajac (A), Coleman – Noesen, Seney, Boyle.

Rozhodčí: Chmielewski, St. Laurent – Gawryletz, Miller.
Devils prohráli posledních šest zápasů a o napravení tristní bilance se pokusí na ledě Kings, kteří prožívají celkově velmi špatnou sezonu a v posledních čtyřech zápasech prohráli třikrát, kvůli čemuž nadále okupují poslední příčku celé NHL.
Od čtyř hodin ráno středoevropského času dojde v Los Angeles k souboji dvou nejslabších týmů obou konferencí. Poslední tým Západu z LA přivítá na svém ledě trápící se New Jersey z Východu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.