NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Winnipeg - 19. prosince 2018   04:38

Kings
Kings
13:00' Wagner (D. Brickley) • 29:08' Iafallo (Doughty, Kopitar) • 38:08' Wagner (Luff) • 59:55' N. Thompson (D. Brown)
Winnipeg

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Tři hvězdy utkání
1. Jonathan Quick (LAK) 27 zák., 96,4 %
2. Austin Wagner (LAK) 2+0
3. Drew Doughty (LAK) 0+1
Po čtyřech porážkách v řadě se Los Angeles podařilo prolomit svou smůlu, a to v utkání, ve kterém byli domácí jasnými outsidery. Winnipeg totiž vstupoval do zápasu s pěti výhrami za sebou, ale potvrdit papírové předpoklady nedokázal. Naopak se mu vůbec nedařilo využívat šancí a narážel na fantasticky chytajícího Jonathana Quicka, který byl strůjcem vítězství Los Angeles.
59:55'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Nakonec přeci jen se NATE THOMPSON dočkal, přijal puk u modré čáry a skóruje do prázdné branky. Asistence: Dustin Brown.
59:32'
Thompson dostal puk ze své třetiny a snažil se ho stihnout, aby zakončil do prázdné branky, ale nestihl ho.
59:16'
Laine neprotlačil svou střelu, puk udržel Scheifele.
59:03'
Tlak Winnipegu se stupňuje, domácí dál odolávají.
58:38'
Oddechový čas pro hosty.
58:38'
Los Angeles vyhazují na zakázané uvolnění.
58:15'
Jets drží útočné pásmo a snaží se vykombinovat střeleckou pozici.
57:51'
Quick zakročil proti střele od modré a lapil puk do lapačky.
57:44'
Scheifele dostal kotouč do útočného pásma.
57:10'
Winnipeg odvolal brankáře!
56:17'
Hra je znovu přerušena, tentokrát v pásmu domácích. Komerční přestávka.
55:48'
Kings se dopouští zakázaného uvolnění po nepřesné rozehrávce.
55:30'
Kempe po návratu z trestné lavice mohl rychle vyrazit do protiútoku, ale zapomněl puk za sebou.
55:26'
54:50'
Winnipegu se nedaří dostat do útoku. Naopak Toffoli vyrazil v oslabení ke zteči, jeho střela šla mimo.
54:24'
Thompson se pokusil v oslabení zaútočit, ale v souboji jeden na jednoho neobešel hostujícího obránce.
54:01'
Velmi rychle domácí znovu posílají puk až do obranné třetiny Winnipegu.
53:40'
Kings vyhazují.
53:26'
Šance pro Winnipeg. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí domácí Kempe.
52:53'
Hellebuyck musel přerušit hru po střele zpoza kruhů, aby nedopustil hrozící dorážku.
52:16'
Wheeler od modré netrefil Quickovu branku.
51:50'
Jets se snaží převzít otěže zápasu, ale Los Angeles svou aktivitou jim hodně tíží situaci.
50:56'
Kopitarovo nahození od červené čáry Hellebuyck raději ukrývá do lapačky. Komerční pauza.
50:50'
Morrissey střílel od modré, ale Quick opět dokázal zasáhnout a nedopřává Winnipegu radost z kontaktní branky!
50:03'
Dělovku od modré hostujícího týmu dokázal Quick rychlým poklekem vyrazit.
49:32'
Obránce Winnipegu zastavil svou bruslí nepříjemnou střelou zpoza kruhů, která mířila na Hellebuycka.
48:26'
Hra je zastavena kvůli postavení mimo hru domácích. Ti jsou zatím s vývojem třetí třetiny spokojení, ustáli těžké chvíle a pomalu se přibližují k cennému úspěchu.
47:48'
Hellebuyck si k sobě stáhl nahozený puk a přerušil hru. Komerční přestávka.
47:20'
Hraje se dlouho bez přerušení, stále ve stejném duchu. Oba týmy se snaží rychle přejít do útoku, o puk však záhy přichází.
46:22'
Hra se hodně rychle přelévá ze strany na stranu.
45:40'
Daleké nahození Los Angeles musel Hellebuyck betonem odvrátit do rohu kluziště, kde se puku zmocnil Byfuglien.
44:40'
Amadio se tak dlouho snažil vykličkovat s pukem do střelecké pozice, až o něho přišel.
44:15'
Zakázané uvolnění Los Angeles.
43:29'
Opět Quick v permanenci, musel se vracet po zákroku do branky, aby zastavil nepříjemnou dorážku, proti které se vrhl skokem! A puk odrazil mimo nebezpečí.
42:33'
Wheelerova rána od modré zapadla do dobře postaveného Quicka, který přerušuje hru.
42:14'
Přihrávka rukou zastavila rodící se akci Kings.
41:38'
Útok Los Angeles zastavilo postavení mimo hru.
40:42'
Oba týmy jsou v plném počtu.
40:40'
Kopitarovu střelu z mezikruží Hellebuyck vyrazil jen na hokejku najíždějícího Browna, jehož dorážku ale také zlikvidoval. Poté stihl i rozehrát a nepřerušil hru.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 06:32.
Ačkoliv Winnipeg ve druhé třetině srovnal skóre zápasu, domácí se dvěma góly ve druhé polovině opět vrátili do vedení a míří za překvapivým a velmi cenným vítězstvím.
40:00'
38:59'
Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
38:58'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., hákování).
38:42'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., nedovolené bránění).
38:08'
Tlak Winnipegu nic nepřinesl, naopak pustil do úniku AUSTINA WAGNERA, který před Hellebuyckem zamíchal pukem a prostřelil ho. Asistence: Matt Luff.
36:49'
Trouba z prostoru před brankovištěm zakončoval z bekhendu, ale Quicka neprosadil.
36:20'
Další velká šance hostů, Quick v leže vyráží.
36:05'
Winnipeg tlačí na brankáře Quicka, ten se má co ohánět. Vyrazil hodně nepříjemnou střelu na pravou tyč.
35:10'
Domácí se snaží proniknout do útočného pásma, ale nedaří se jim prosadit přes modrou čáru.
34:03'
Po přerušení hry přichází komerční přestávka.
33:17'
Střela Byfugliena zapadla Quickovi do lapačky.
32:35'
Komerční přestávka.
32:10'
Hraje se dlouhá pasáž bez přerušení. Oba týmy se střídají ve vedení puku a snaží se ohrozit branku soupeře. Appleton byl z pravého kruhu vychytán.
30:44'
Doughty od modré minul.
30:10'
Další šance domácích! Ti dostali puk za obranu, ale Hellebuyck nájezd soupeře zlikvidoval.
29:44'
Velký závar před brankou Hellebuycka, který ale odolal i dorážce Toffoliho! Domácí měli velkou šanci na třetí gól.
29:08'
Teď už Los Angeles střílí vedoucí branku. Drew Doughty se dostal k odraženému puku a poslal ho skrz brankoviště k ALEXI IAFALLOVI, jenž skóruje do prázdné branky. Asistence: Drew Doughty, Anže Kopitar.
28:45'
Střela Luffa byla zblokována, Hellebuyck puk zachytil a přerušil hru. Komerční přestávka.
27:24'
Connor dvakrát pálil zpoza kruhů, ale v obou případech míjí klec Los Angeles.
26:59'
26:20'
Tvrdá rána z pravého kruhu byla vytěsněna Hellebuyckovým ramenem.
26:04'
Winnipeg vyhodil puk ze svého pásma.
25:46'
Los Angeles sice vstřelilo gól po trefě Jakea Muzzina od modré, ale gól není uznán kvůli předchozímu postavení mimo hru.
24:59'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Connor Hellebuyck – 2 min., podrážení). Trest odpyká Nikolaj Ehlers.
24:25'
Brown z pravého kruhu napálil pouze Hellebuyckův beton.
23:13'
Leipsic od mantinelu vypálil na Hellebuycka, který vyráží.
21:52'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Little nahazoval před branku, Quick se už přesouval a přišla teč MATHIE PERREAULTA, po níž puk propadl za záda domácího brankáře. Asistence: Bryan Little, Josh Morrissey.
21:05'
Kopitarovo zakončení bylo sraženo do ochranné sítě.
20:30'
Zakázané uvolnění domácích.
20:21'
Puk byl protečován mimo kluziště mezi diváky.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 05:34.
První třetina sice přinesla mírnou střeleckou převahu Winnipegu, ale gólu docílil pouze domácí Wagner. Los Angeles tak odchází do kabin za stavu 1:0.
20:00'
19:53'
Ještě jedno přerušení v první třetině.
19:34'
Wagner se snažil z levé strany přenést hru do pravého kruhu na Thompsona, tomu ale prudká přihrávka přeskočila hokejku.
17:50'
Po ztrátě pásma se Kings vydali bleskově středem zpět do útoku, Carter těsně minul branku soupeře a tlačil se k dorážce za odraženým pukem. Hellebuyck si ale prostor u tyčky pohlídal.
17:20'
Bude se vylučovat na straně Winnipegu. Dvě minuty dostává za sekání Morrissey.
17:02'
16:47'
Morrisey z podobné pozice rovněž nechal vyniknout brankáře Quicka, který vyráží.
16:22'
Laine z levého kruhu vyslal prudkou střelu, kterou Quick vyráží.
15:53'
Snaha o návrat končí postavením mimo hru Winnipegu.
15:30'
Los Angeles vyhazují puk ze svého pásma.
15:02'
Lowry se vydal k mantinelu, aby trefil tělem Jakea Muzzina, ten ale vyskočil do vzduchu a uštědřil sám soupeři těžký hit, při kterém trefil soka i loktem. Rozhodčí to posoudili jako napadení. Dvě minuty.
14:17'
Další střela na hostujícího brankáře. Ten se musel popasovat s rychlým zakončením z levého kruhu. Komerční přestávka.
13:50'
Bude se vhazovat před Hellebuyckem, který přerušil hru.
13:13'
Domácí se dopustili postavení mimo hru.
13:00'
AUSTIN WAGNER tečoval střelu Brickleyho, která se odrazila od vyrážečky Hellebuycka do vzduchu a spadla za záda brankáře Winnipegu. Vracející obránce se snažil poskakující puk odpálit, ale ten mu přeskočil hokejku a doskákal do branky. Asistence: Daniel Brickley.
11:35'
Po dalším přerušení hry je na řadě komerční přestávka.
11:23'
Snaha o rozehrávku přes střední pásmo končí zakázaným uvolněním Los Angeles.
10:50'
Stále se hraje, u puku jsou domácí hokejisté, kteří ho mají ve svém pásmu.
09:57'
Appleton se výborně dostal mezi kruhy a vyslal vysoký puk s úmyslem trefit prostor pod víkem. Jenže přestřelil.
09:20'
Hellebuyck ramenem vyrazil střelu Luffa do ochranné sítě.
08:54'
Scheifele se snažil protlačit k brankovišti, svou střelu poslal ale jen do bránícího hráče před sebou.
08:30'
Lowry nadvakrát ohrozil branku domácího týmu, ale v obou případech ho dokázal Quick vychytat.
07:13'
I druhá herní pasáž přinesla poměrně dlouhou hru bez přerušení. Tentokrát bylo přerušeno po zákroku Quicka, který se za střelou Chiarota natáhl vedle branky. Komerční přestávka.
05:40'
Vysoké nahození hostů končí v ochranné síti. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
05:18'
Little poslal kotouč na Quicka, který bez problémů vyráží.
05:05'
Winnipeg se snaží v útočném pásmu o kombinaci.
04:45'
Stále se hraje. Hellebuyck si připsal dva zákroky po střelách od modré.
03:44'
Hra se přesunula před Quicka. Hosté výborně napadali rozehrávku soupeře a Scheifele se dostal k rychlé střele zpoza kruhů. Quick vyráží.
03:23'
Muzzin a Kopitar zkoušeli štěstí při střelbě, ale puky létaly jen na zadní mantinel, nikoliv na brankáře Jets.
02:56'
Stále se hraje, stále ještě nebyla hra přerušena. Brownovu střelu z hranice kruhů Helleybuck vyrazil.
01:11'
Trouba zkusil spíš propagační střelu od modré, aby vyzkoušel připravenost Quicka.
01:00'
Duel začal dlouhou pasáží bez přerušení. Oba týmy se zatím především oťukávají a ke střelám se nedostávají.
00:01'

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Doughty (A), Forbort, Walker, Muzzin, Fantenberg, D. Brickley – D. Brown, Kopitar (C), Iafallo – Toffoli, J. Carter (A), Kempe – Luff, Amadio, Wagner – Ščerbak, N. Thompson, Leipsic.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Ehlers – Laine, Little, Connor – B. Tanev, Lowry, Perreault – Appleton, Roslovic, Lemieux.

Rozhodčí: Kozari, Lambert – Gibbs, Nowak.
Hokejisté Los Angeles se pokusi v noci na středu prosadit v domácím prostředí proti rozjetému Winnipegu, který se přetahuje s Nashvillem o první místo v Západní konferenci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.