NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minnesota : Florida - 14. prosince 2018   02:00

Minnesota
Minnesota
15:22' Niederreiter (Suter, Dumba) • 31:54' Niederreiter (Suter) • 35:29' E. Staal (Mikael Granlund, Spurgeon) • 41:02' Parise (Niederreiter, Suter) • 43:51' Brodin (Spurgeon, Parise)
Florida

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 18 714 diváků.
Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

Florida: 31.
Není co řešit, je konec, Florida, i přes povedený začátek zápasu, ztrácí tento zápas, z něhož se hosté neuvěřitelně vytráceli zhruba po polovině hrací doby. V té době také domácí strhli vedení na svou stranu a poté to již bylo představení pouze Minnesoty. V brance Floridy navíc nepředvedl kdovíjaký výkon gólman Reimer.
59:20'
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny a asi i celého zápasu, Florida předvádí svou marnost v plném rozsahu i při této přesilové hře.
58:27'
Ani v této přesilové hře toho hosté moc nepředvedli, byť, paradoxně, mají převahu ve statistice střel.
57:58'
Hosté získávají útočné pásmo, domácí se ve čtyřech brání.
57:27'
Florida získává možnost trochu zkorigovat hrozivě vypadající skóre.
57:20'
Ještě se vylučuje, dvouminutový trest pro Charlie Coyleho (Minnesota) za hákování.
57:01'
Hosté získávají puk ve středním pásmu, Dryden Hunt (Florida) dokázal zavézt puk za branku Dubnyka, ale hosté ho neohrozili.
56:01'
Vhazování po pravici Reimera, puk získávají domácí, ale dostávají se do středního pásma.
55:44'
Puk míří za branku Minnesoty, domácí mají plno času a prostoru na rozehrávku.
54:52'
Následně registrujeme nepřesnou rozehrávku Floridy, takže se bude vhazovat před Reimerem.
54:38'
Vhazování po pravici Dubnyka, domácí vyhrávají vhazování a posílají puk ze třetiny.
54:16'
Minnesota v útočném pásmu, Reimer si připisuje další zákrok, po střele Seelera od modré.
53:55'
Oba týmy hrají v plném počtu.
53:50'
Za malou chvíli se oba vyloučení hříšníci vrátí na led a bude se pokračovat v plné počtu.
52:52'
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, ale stále platí, že zápas již nemá to správné tempo a tak se v podstatě pouze bruslí.
51:55'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jason Zucker – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Keith Yandle – 2 min., hrubost).
51:55'
Trma vrma za brankou Reimrera, kde pár ran schytal domácí Jason Zucker, bude se vylučovat.
51:09'
Florida se těžko dostává přes střední pásmo, hosté pouze nahazují puky, které ale nikdo nedojíždí, jsou to tak darované puky soupeři.
50:23'
Jason Zucker (Minnesota) se málem dostal do koncovky, ale dvojice bránících hráčů Floridy ho dokázala ubránit.
49:48'
Zmar Floridy dokumentuje tato rozehrávka, kdy prostě obránce napálí puk od vlastní branky na zakázané uvolnění, jako by nebylo komu přihrát.
49:03'
Špatná rozehrávka Floridy, domácí se dostávají zadarmo k puku.
48:30'
Domácí nahazují puk za branku Floridy, tam ale hrají jen a pouze hosté.
48:10'
Zápas ztratil tempo, nyní je to spíše taková klouzaná, což je škoda...
47:02'
Zaútočili ale hosté, střelu Ekblada od modré musel Dubnyk srážet za branku.
46:40'
Vhazování ve středním pásmu, k puku se dostávají domácí.
45:49'
Alex Petrovic (Florida) si sjel od modré blíže ke kruhu pro vhazování, vypálil, ale trefil bránícího hráče před sebou.
45:30'
Florida v útočném pásmu, je to ale zatím hlavně hra u mantinelu.
45:01'
Florida ztrácí tento zápas, zde již asi není tolik co řešit, možná je jen otázkou, kolikrát ještě bude lovit Reimer puk ze své branky.
43:51'
Minnesota právě vstřelila branku!
James Reimer (Florida) opět inkasuje, tentokrát po střele JONASE BRODINA od modré, která letěla někam pod horní tyčku. Asistence: Jared Spurgeon a Zach Parise.
43:27'
Za Reimerem je posunutá branka, takže se hra přerušuje.
42:39'
Další nejistý zákrok Reimera, po akce Erica Fehra, vhazování po levici gólmana Panthers.
42:28'
Zach Parise (Minnesota) mohl skórovat v samém závěru druhé třetiny, nepovedlo se, tak se tento domácí snajpr prosadil v úvodu třetí třetiny.
41:02'
James Reimer (Florida) dnes nechytá dobrý zápas... korunu všemu nasazuje nyní, kdy střelu ZACHA PARISEHO vyráží, ale puk se odráží od zadního mantinelu zpět k brance a Reimer si ho sám betonem sklepává za brankovou čáru. Asistence: Nino Niederreiter a Ryan Suter.
40:48'
Minnesota s pukem ve středním pásmu, oba týmy střídají, takže domácí vyčkávají s rozehrávkou.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 4:01.
V samém závěru druhé dvacetiminutovky měl ještě domácí Zach Parise šanci, ale puk mu sjel z hole, jinak to mohlo být 4:1 pro Minnesotu! Ta v této třetině odskočila Floridě na rozdíl dvou branek a je otázkou, zda se z toho Panteři ve třetí třetině vůbec dokáží zvednout.
40:00'
39:13'
Hra je v tuto chvíli taková neurovnaná, puk létá ze strany na stranu, doposud v pohodě hrající hosté ztrácejí půdu pod nohama a neví si rady s hrou Minnesoty.
39:00'
Je tu poslední minuta druhé třetiny, vhazování ve středním pásmu, puk získávají domácí.
37:49'
Michael Matheson (Florida) nahazuje puk na branku Wild, domácí zachytili a dostali puk ze třetiny.
37:04'
Florida nyní doslova šlape vodu... hosté ztrácejí puky, nedaří se.
35:29'
Mikael Granlund bekhnedem, z pravé strany, od mantinelu, nachází před brankou připravenou hůl ERICA STAALA, který poslal puk do branky Floridy a domácí vedou již o dvě branky. Asistence: Mikael Granlund a Jared Spurgeon.
35:00'
Čeká nás posledních pět minut druhé třetiny, Minnesota je nyní aktivnější a i v tuto chvíli je v útočném pásmu.
34:09'
Domácí se dostávají znovu do útočného pásma a po střele Niederreitera musí Reimer zasahovat.
33:51'
Rozhodčí přerušuje hru po souboji u mantinelu, ve třetině Minnesoty, kde se také poté bude vhazovat.
33:05'
Hra vysokou holí ukazuje rozhodčí za brankou Floridy, hra přerušena a sudí vykazuje hru ze třetiny hostů do středního pásma.
31:54'
Domácí jdou do vedení, když střelu Sutera, z levé strany, jemně tečuje před Reimerem NINO NIEDERREITER a puk prošel do branky Floridy. Asistence: Ryan Suter.
31:20'
Hra přerušena pro ofsajd Minnesoty, následuje komerční přestávka.
30:38'
Domácí pod tlakem, dostávají se na chvíli do třetiny Panterů, kteří ale vzápětí puk vyhazují, takticky pouze do středního pásma.
30:02'
Jsme ve druhé polovině dnešního utkání a Florida pokračuje v útočení, i v při plném počtu hostů.
29:47'
29:20'
Aaron Ekblad (Florida) si sjel z levé strany před branku, ale naproti mu jel Dubnyk, který jeho pokus zneškodnil, hra přerušena.
28:35'
Keith Yandle (Florida) již byl dlouho na ledě, podle toho také jeho rozehrávka vypadala.
28:09'
Střela od modré, vedle branky Dubnyka, domácí poté dostávají puk ze třetiny.
27:57'
Florida od úvodních vteřin v útočném pásmu.
27:47'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Mikael Granlund – 2 min., vysoká hůl).
27:30'
Devan Dubnyk přerušuje hru, následuje komerční přestávka.
26:55'
Defenzivu mají zatím hosté velmi dobrou, i nyní nepustili soupeře do zakončení a Florida dostává puk ze třetiny.
26:34'
Minnesota v útočném pásmu, na Reimera ale nejde tolik střel.
24:21'
Vhazování po pravici Dubnyka, puk získávají domácí, kteří jdou do útoku.
23:43'
Florida v útočném pásmu, Michael Matheson se dostal dvakrát ke střele od modré, poprvé branku netrefil, podruhé již musel Dubnyk zasahovat.
22:45'
Greg Pateryn (Minnesota) pálí od modré, z pravé strany, ale trefuje pouze bránící hráče před sebou.
22:01'
Florida se dostává z vlastní třetiny, nahozený puk chytá Devan Dubnyk, který raději přerušuje hru.
20:41'
Michael Matheson (Florida) zůstal na ledě s bolestivým zraněním, sudí přerušují hru a Matheson poté v předklonu opouští ledovou plochu.
20:24'
Minnesota se dostává z vlastní třetiny a domácí plynule přechází do útočného pásma.
20:08'
Hned po vhazování je odpískáno zakázané uvolnění Minnesoty, vhazování před Dubnykem.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 3:04
Vyhraným vhazování Floridy první třetina končí. Hosté předvedli v této části zápasu poměrně dobrou hru, která dlouho na soupeře stačila. Minnesota navíc velmi brzy inkasovala, což na dlouhou dobu ovlivnilo zápas. Poté, co se domácím podařilo vyrovnat, se hra vyrovnala.
20:00'
19:47'
Znovu se vhazuje ve třetině Floridy, hosté vyhráli vhazování a dostanou puk ze třetiny.
19:13'
Probíhá poslední minuta první třetiny, vhazování ve třetině Floridy.
17:50'
Závar před brankou Floridy, kde se domácí snažili protlačit puk do branky, ale puk je kdesi pod Reimerem.
17:35'
Aaron Ekblad (Florida) odpaluje puk ze třetiny, Florida se v závěru první třetiny dostává pod tlak.
17:14'
Domácí se snaží o rychlý přechod do útočného pásma, daří se.
15:22'
Domácí se dočkali přece jenom vyrovnání, parádní ranou k tyči se prosazuje NINO NIEDERREITER. Asistence: Ryan Suter a Matt Dumba.
14:10'
Colton Sceviour (Florida) se málem dostal ke střele z pravé strany, před ním ale dokázal puk zachytit Devan Dubnyk, který přerušuje hru.
13:45'
Florida znovu s pukem na holi, hosté se opět celkem snadno dostávají do třetiny soupeře.
12:45'
Florida opět v útočném pásmu, Minnesota stále pod mírným tlakem hostů.
11:07'
Nahozený puk Floridy od modré, Devan Dubnyk musí zasahovat, hra přerušena.
10:40'
Vhazování po pravici Dubnyka, puk získávají domácí, kteří ho dostávají ze třetiny.
10:25'
Je za námi prvních deset minut, které nabídly jediný gól, ten padl do sítě domácích a ti tak zatím tahají za kratší konec, Florida je přece jenom o něco hokejovější.
-85:09'
Minnesota nahazuje puk do třetiny Floridy, kde ale hrají pouze hosté.
08:01'
Jason Zucker (Minnesota) se přece jenom prodral do zakončení, z otočky ale napálil jen před sebou stojícího bránícího hráče Floridy.
07:30'
Hraje se opět ve středním pásmu, Minnesota je viditelně zaskočená inkasovaným gólem v úvodu zápasu.
06:55'
Vhazování po levici Reimera (Florida), puk získávají domácí.
06:27'
Minnesota rozehrává, domácí zatím mají problémy s přechodem do útočného pásma.
05:18'
MacKenzie Weegar (Florida) vybojoval puk za brankou Wild, ale jen na chvíli, nyní již opět hrají domácí.
04:13'
Mikael Granlund (Minnesota) se řítil na branku Floridy, ale vracející obránce ho dokázal ubránit.
03:27'
Florida je po vstřeleném gólu na koni, nyní jsou hosté opět v útočném pásmu.
02:20'
Florida právě vstřelila branku!
Hosté jdou do vedení, obrana Winnipegu nechala volného DENISE MALGINA, který z levé strany pohodlně doklepává vyražený puk do odkryté branky. Asistence: MacKenzie Weegar a Frank Vatrano.