NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Tampa - 20. listopadu 2018   02:00

Nashville
Nashville
15:19' Turris (Järnkrok, Ekholm) • 26:43' F. Forsberg (Ekholm, Johansen) • 30:16' Johansen (C. Smith, Josi)
3:2
(1:1, 2:0, 0:1)
Tampa
Tampa
05:10' Hedman  (B. Point, Černák) • 43:25' Kučerov  (B. Point, McDonagh)
Nashville
Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Hamhuis, Ekholm (A), Bitetto, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, C. Smith – Hartman, Turris, Järnkrok – Sissons, Bonino, Watson – Salomäki, F. Gaudreau, Fiala. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

3. Mattias Ekholm (NSH) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 34-31; Zablokované střely: 8-16; Vhazování: 74%-26%; Hity: 11-16; Přesilové hry: 1/3-0/2; Trestné minuty: 4-6.
Victor Hedman po necelých šesti minutách poslal Tampu do vedení, jenže Predators dokázali zápas třemi góly v řadě otočit, když se postupně prosadili Kyle Turris, Filip Forsberg a Ryan Johansen, jehož gól byl nakonec vítězný. Nikita Kučerov na začátku třetí třetiny rychle snížil, jenže Lightning se ani přes obrovský tlak v závěru vyrovnat nepodařilo. Konečný výsledek souboje dvou nejlepších týmů letošní sezóny NHL. Nashville Predators 3 Tampa Bay Lightning 2.
59:36'
Tyler Johnson si u levé tyče najel na nahození z pravého křídla a málem skóroval do prázdné brány, jenže Pekka Rinne předvedl spektakulární zákrok, když po tygřím skoku puk vyrazil mimo!
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:50'
Bridgestone Arena je na nohou, zatímco brankář Louis Domingue usedl na střídačku Lightning!
58:19'
Lightning se po přihrávce zpoza brány ani nadvakrát nedokázali prosadit u pravé tyče, kde Pekka Rinne fantasticky ucpal volný prostor!
57:33'
Brayden Point na pravém křídle z ostrého úhlu posílal puk před bránu, jenže Nikita Kučerov měl k němu daleko.
56:19'
Predators podél trestných lavic vyhodili puk na zakázané uvolnění a svižná pasáž hry byla přerušena.
55:30'
Kyle Turris se řítil sám na bránu, jenže Louise Dominguea překonat nedokázal! Louis Domingue vyrážečkou puk vytěsnil mimo.
55:09'
Brayden Point před pár okamžiky orazítkoval tyč a nyní na pravém křídle střelou z úhlu mířil po ledě ke vzdálenější levé tyči, Pekka Rynne ale puk vyrazil pravým betonem.
54:29'
Lightning v pravém kruhu napřáhli ke krásné střele, která se od vzdálenější levé tyče odrazila do brankoviště! Hosté se snažili puk dorazit a zbourali bránu. Po přerušení hry následuje reklamní přestávka. Preds vedou těsně 3:2.
53:58'
Roman Josi na vrcholu levého kruhu napřáhl k jedovaté střele s příklepem, která měla obrovskou rychlost, jenže zasvištěla vedle vzdálenějšího pravého horního rohu brány hostujících Lightning.
53:27'
J.T. Miller před bránou nebezpečně tečoval puk a už to vypadalo, že skončí v síti, jenže nakonec byl zřejmě jedním z hráčů Predators zablokován.
52:43'
Predators se opět nepodařilo rozehrát podél střídaček a tentokrát už se pískalo zakázané uvolnění.
52:29'
Nikita Kučerov si na vzdálenější pravé tyči najel na krásnou přihrávku z levého křídla a bekhendem chtěl zvednout puk pod horní tyč, jenže ho nezvedl tolik a Pekka Rinne kotouč mířící mimo pro jistotu lapil do lapačky.
52:01'
Louis Domingue se vydal za svou bránu, aby po nepřesné rozehrávce Predators podél střídaček zastavil puk a poté úspěšně rozehrál bekhendem.
51:53'
Michail Sergačjov se na pravém křídle krásně protáhl mezi trojicí protihráčů, nakonec ale skončil s pukem za bránou a po jejím objetí oslovil zpětnou přihrávkou Yanniho Gourdea, který na levém křídle střelou od modré čáry mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, jenže Pekka Rinne byl opět pozorný jako liška a puk lapil po pěkném semaforu pro diváky do lapačky. Komerční přestávka.
51:09'
Predators během pár sekund dvakrát vystřelili na pravé straně útočného pásma z téměř nulového úhlu, ani v jednom případě ale brankáře Lightning nepřekvapili.
50:25'
Yannick Weber na pravém křídle nahazoval puk od modré čáry na přední tyč, kde byl sražen za bránou.
50:01'
Nikita Kučerov se na ose útočného pásma pokusil vystřelit od modré čáry a jeho pokus minul pravou tyč.
49:22'
Filip Forsberg na vrcholu mezikruží předvedl parádní obrat a na vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl k táhlé střele zápěstím, která nad ledem minula vzdálenější levou tyč brankáře Louise Dominguea.
48:15'
Zatímco ve druhé části dominovali svěřenci hlavního trenéra Petera Laviolettea, ve třetí třetině jsou zatím mnohem lepší Lightning a zaslouženě snížili.
48:06'
Ryan Callahan chtěl využít clony a v pravém kruhu napřáhl ke střele zápěstím, kterou si Pekka Rinne dokázal najít, a po úspěšném zákroku přerušil hru.
47:55'
Hra byla přerušena zřejmě kvůli hře vysokou holí, kterou zahrál v neutrální zóně Kevin Fiala.
46:59'
Louis Domingue si snadno poradil s nahozením Predators a ukryl puk u své levé tyče brány v lapačce.
46:03'
Pekka Rinne zastavil vkleče nahození Lightning z vrcholu levého kruhu a poté byl nepříjemně atakován Yannim Gourdem, který do něj v rychlosti narazil. Komerční přestávka.
45:48'
Braydon Coburn na levém křídle vystřelil od modré čáry a puk se od hole Yanniho Gourdeho odrazil na přední tyči nad bránu a poté skončil v ochranné síti.
45:27'
Nick Bonino se pokusil v pravém kruhu protáhnout kolem Michaila Sergačjova, jenže neuspěl.
44:47'
Craig Smith na pravém křídle tvrdě vypálil od hrazení a Louis Domingue nadvakrát puk zastavil, když ho nejprve vyrazil hrudí před sebe a poté zmrazil pod lapačkou.
43:25'
Tampa právě vstřelila branku!
NIKITA KUČEROV a Brayden Point společně vtrhli do útočného pásma a první jmenovaný muž po přihrávce druhého z pravého křídla předvedl nádherný blafák, po kterém u pravé tyče bekhendem zasunul puk po ledě do prázdné brány! Nashville vstoupil do třetí části pomalu. Asistence: Brayden Point a Ryan McDonagh.
42:41'
Predators jako by čekali, s čím jejich soupeř přijde, zatím si ale žádnou velkou šanci nevytvořil.
42:19'
Adam Erne si najel na vrcholu levého kruhu na krátkou zpětnou přihrávku a bez přípravy napřáhl k pěkné střele s příklepem, kterou poté Pekka Rinne podržel v náručí.
42:06'
Roman Josi napřáhl od modré čáry k jedovaté střele s příklepem, která mířila pod horní tyč a těsně před bránou nepříjemně zasáhla do hrudi Dana Girardiho.
41:30'
Tampa Bay vstoupila do závěrečné třetí třetiny podle očekává lépe, žádnou velkou šanci si ale nevytvořila a Predators vyhodili puk na zakázané uvolnění.
41:13'
Lightning potřebují minimálně dva záblesky, aby dnešní utkání dotáhli alespoň do prodloužení.
40:49'
Anthony Cirelli se dostal na pravém křídle k nahození, které od hrazení z úhlu zamířilo do náruče Pekky Rinneho.
40:33'
Victor Hedman na levém křídle vystřelil od modré čáry a Pekka Rinne jeho pokus na přední tyči úspěšně vyrazil pravým betonem mimo svou bránu.
40:03'
Vyloučený Alex Killorn opustil trestnou lavici a Tampa hraje na začátku třetí části v plném počtu.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 29-17; Zablokované střely: 4-12; Vhazování: 73%-27%; Hity: 8-10; Přesilové hry: 1/3-0/2; Trestné min.: 4-6.
Třetí třetina začne přibližně v 4:00.
Nashville během druhé třetiny soupeře v souboji dvou týmů z čela NHL naprosto přejel a Tampa Bay může být ještě ráda, že inkasovala pouze dvakrát a celkově třikrát. Po přestávce otočili skóre na stranu Predators po zásluze laserově přesnou střelou Filip Forsberg a skvělou tečí Ryan Johansen. Skóre utkání po druhé třetině. Nashville Predators 3 Tampa Bay Lightning 1.
40:00'
39:53'
Anthony Cirelli vystřelil v oslabení z pravého křídla a Pekka Rinne tentokrát puk ukryl ve výstroji.
39:13'
Tyler Johnson na levém křídle zavezl puk rychle do útočného pásma a v kruhu pro vhazování napřáhl z úhlu během oslabení k dobré střele zápěstím, kterou Pekka Rinne na přední tyči vyrazil vyrážečkou.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:03'
Tyler Johnson krásnou přihrávkou z pravého křídla a ostrého úhlu oslovil na vzdálenější levé tyči Alexe Killorna, který sice skóroval, jenže těsně předtím podrazil Ryana Ellise a gól nebyl naprosto správně uznán. Přesilová hra Preds.
37:18'
Michail Sergačjov na pravém křídle vystřelil téměř od modré čáry a jeho pokus končil na ochranném skle.
36:15'
Erik Černák si sice připsal první bod v NHL, když asistoval u gólu Victora Hedmana jenže Nashville poté skóroval třikrát v řadě a nyní vede 3:1!
35:50'
Predators se ocitli v postavení mimo hru, po kterém přichází na řadu krátká reklamní přestávka.
35:28'
Steven Stamkos se ocitl ve slibné šanci na bodu levého kruhu pro vhazování a snažil se zamířit do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, jenže Pekka Rinne vyjel z brány a vyrážečkou puk vytěsnil mimo.
35:17'
Predators se nepodařilo rozehrát a vyhodili puk podél střídaček na zakázané uvolnění. Nutno ale dodat, že Nashville je jasně lepší a Tampa může být ráda, že to není 5:1.
34:14'
Ryan Callahan si najel před bránu na nahození z pravého křídla, jenže puk nedokázal dobře usměrnit.
33:44'
Anthony Bitetto je zpět na ledě a hokejisté Nashvillu dnes přečkali obě dvě přesilové hry Lightning.
32:49'
Colton Sissons na levé straně obranného pásma získal puk a podél trestných lavic ho vyhodil.
31:44'
Anthony Bitetto byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Lightning si po krátké reklamní přestávce zahrají druhou přesilovou hru v utkání.
30:16'
Nashville právě vstřelil branku!
Craig Smith si na vrcholu pravého kruhu najel na přihrávku přes šířku útočného pásma od Romana Josiho a střelou zápěstím mířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány, jenže RYAN JOHANSEN před bránou puk ve vzduchu skvěle tečoval čepelí hole, od které se puk nad levým ramenem přesouvajícího se brankáře Louise Dominguea odrazil do opačného horního rohu! Asistence: Craig Smith a Roman Josi.
29:25'
Dan Hamhuis na pravém křídle vystřelil od modré čáry a puk ze vzduchu zamířil do lapačky Louise Dominguea.
28:09'
Calle Järnkrok zakončil rychlý protiútok Predators po pravém křídle střelou, kterou Louis Domingue vyrazil vyrážečkou do rohu ledové plochy. Domácí svého soupeře drtí.
27:35'
Colton Sissons vystřelil z bodu pravého kruhu a klečící Louis Domingue na přední tyči puk úspěšně podržel.
26:43'
Mattias Ekholm na levém křídle rychle zavezl puk do útočného pásma a FILIP FORSBERG po jeho zadovce střelou z bodu levého kruhu pro vhazování vymetl nad lapačkou Louise Dominguea bližší levý horní roh brány! Predators si vytvořili obrovský tlak a po přestávce zaslouženě otočili skóre. Je to 2:1. Asistence: Mattias Ekholm a Ryan Johansen.
26:05'
Louis Domingue zastavil střelu Predators z bodu pravého kruhu a po reklamní přestávce hra pokračuje.
25:50'
Kevin Fiala si najel před bránu na přihrávku z levého rohu útočného pásma a už zvedal ruce nad hlavu, jenže puk se od hole brankáře Louise Dominguea odrazil do jeho pravé brusle a poté se zastavil na brankové čáře, což nakonec postřehl a kotouč zalehl! Neskutečný moment.
25:39'
Anthony Cirelli zaklekl, aby zablokoval jedovatou střelu Yannicka Webera na pravém křídle od modré čáry a puk ho nepříjemně zasáhl do přilby! Rozhodčí hru rychle přerušili.
25:18'
Erik Černák chtěl zřejmě nahodit puk na pravém křídle od modré čáry před bránu, jenže mu to nevyšlo a jeho nahození skončilo pouze na ochranném skle.
24:18'
Colton Sissons se u levé tyče dostal ke střele, Louis Domingue ale puk opět dokázal vyrazit mimo bránu.
22:43'
Miika Salomäki se po nahození z pravého křídla dostal ke střele u levé tyče, Louise Dominguea ale rychlou střelou s příklepem z úhlu propálit nedokázal.
22:14'
Anthony Cirelli mohl pro změnu skórovat v pravém kruhu, jenže prudkou střelou minul vzdálenější levou tyč.
21:36'
Ryan Callahan na levém křídle nabral velkou rychlost a napřáhl z úhlu k bekhendové střele, jenže Pekka Rinne si přední tyč pohlídal a hrudí puk vytěsnil mimo bránu.
20:39'
Lightning na pravém křídle vystřelili od hrazení a Pekka Rinne na přední tyči lapil puk do své lapačky.
20:31'
Brayden Point se z levého křídla řítil po rychlém protiútoku sám na bránu, jenže ztroskotal na lapačce výtečného Pekky Rinneho, který puk vyrazil! Skóre utkání zůstalo nerozhodné.
20:07'
Lightning podél trestných lavic napálili puk do útočného pásma a proti hostům se pískalo zakázané uvolnění.
20:01'
Yanni Gourde vyhrál úvodní vhazování prostřední části a Lightning se mohou vydat směrem do útočného pásma.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 16-8; Zablokované střely: 1-7; Vhazování: 80%-20%; Hity: 4-7; Přesilové hry: 1/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
Třetí třetina začne přibližně v 3:05.
Victor Hedman naštval hladové Predators, když po pěti minutách a deseti sekundách otevřel skóre. Domácí se ovšem po inkasování branky do svého soupeře z Tampy zakousli a necelých pět minut před přestávkou využili běžnou přesilovou hru po skončení početní výhody 5 na 3, když se prudkou střelou prosadil Kyle Turris. Skóre po první třetině v městě hudby. Nashville Predators 1 Tampa Bay Lightning 1.
20:00'
19:13'
Colton Sissons střelou z levého kruhu ztroskotal na levém ramenu Louise Dominguea a dorážka Predators po ledě minula vzdálenější pravou tyč brány.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:46'
Steven Stamkos na pravém křídle nabral velkou rychlost a bekhendovou přihrávkou zpoza brány na přední tyči oslovil jednoho ze spoluhráčů, jenže puk netrefil a Pekka Rinne ho vkleče zmrazil pod lapačkou.
17:44'
Louis Domingue si u své pravé tyče pohlídal puk odražený od hrazení za ním a ukryl ho úspěšně v lapačce.
17:15'
Hra byla přerušena a vracíme se zpět do po krátké komerční přestávce. Skóre utkání je nerozhodné 1:1.
16:19'
Craig Smith vystřelil na bodu levého kruhu a Louis Domingue vytáhl puk na přední tyči lapačkou přes horní tyč za svou bránu. Predators měli šanci otočit skóre.
15:19'
Calle Järnkrok krásnou přihrávkou z levého kruhu přenesl hru napříč útočným pásmem doprava, kde KYLE TURRIS na bodu pravého kruhu napřáhl k prudké střele a na přední tyči propálil klečícího Louise Dominguea! Predators udeřili těsně před koncem přesilové hry – 1:1. Asistence: Calle Järnkrok a Mattias Ekholm.
14:15'
Victor Hedman naskočil zpět na ledovou plochu a hokejisté Tampa Bay přečkala oslabení 5 na 3.
13:22'
Ryan McDonagh před bránou stáhl k ledu jednoho z hráčů Nashvillu a dostal dvě minuty za držení. Predators si zahrají přesilovou hru 5 na 3 a mají šanci vyrovnat!
13:22'
Filip Forsberg na levém křídle vystřelil od modré čáry zápěstím a Louis Domingue na přední tyči skvěle vyrazil puk pravým betonem! Predators se poté dostali snad k deseti dorážkám, ležící brankář hostí ale hru přerušil! Stále je to 0:1.
12:15'
Ryan Hartman byl faulován zezadu Victorem Hedmanem, který dostal dvě minuty za sekání. Přesilová hra.
12:12'
Ryan Hartman se ve středním pásmu krásně protáhl mezi dvojicí protihráčů a řítil se sám na bránu, jeho pokus zápěstím mířící do pravého rohu ale Louis Domingue vyrazil vyrážečkou!
10:53'
Louis Domingue je v pořádku poté, co hrudí vyrazil prudkou střelu Predators od modré čáry a poté do něj narazil v pohybu před bránu jeden z hráčů Nashvillu. Ke střádání brankářů nedošlo.
10:53'
Louis Domingue zůstal klečet u své pravé tyče brány s bolestivou grimasou ve tváři a hra byla přerušena. Po komerční přestávce se dozvíme, zda bude v pořádku.
10:22'
V sestavě Nashvillu dnes chybí základní stavební kámen obranné řady P.K. Subban. A když už jsme u obránců, tak Tampa hraje se sedmi obránci a jedenácti útočníky.
09:41'
Lightning vyrazili do rychlého protiútoku, který v levém kruhu pro vhazování zakončil bekhendovou střelou z ostrého úhlu Steven Stamkos. Pekka Rinne byl ale na přední tyči připraven a puk lapil do své lapačky. Hra přerušena.
09:25'
Dan Hamhuis napřáhl na levém křídle po vyhraném vhazování ke tvrdé střele s příklepem, kterou Louis Domingue na přední tyči vyrazil a Ryan Johansen se k dorážce nedostal.
09:21'
Kyle Turris zaklekl kotouč v levém rohu útočného pásma a rozhodčí hru správně přerušili. Tampa vede 1:0.
08:51'
Louis Domingue se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Preds a pod tlakem úspěšně rozehrál.
08:02'
Predators si vytvořili tlak, z něhož nic kloudného nevytěžili, a na opačné straně mohl udeřit Steven Stamkos, na vrcholu levého kruhu se ovšem do zakončení nedostal.
07:15'
Tyler Johnson byl zřejmě hráčem, který se po nahození z levého křídla ocitl před bránou ve slibné šanci, jenže nedokázal puk dobře trefit a Pekka Rinne ho zmrazil pod svou lapačkou. Následuje komerční přestávka.
06:43'
Tampa před pár okamžiky vypálila z bodu pravého kruhu a Pekka Rinne na přední tyči vytěsnil puk mimo bránu.
05:56'
Ryan Hartman číhal na vzdálenější pravé tyči, po nahození z levého křídla útočného pásma se ale k teči nedostal. Kotouč minul bránu a Louis Domingue nemusel zasahovat.
05:10'
VICTOR HEDMAN na levém křídle bleskově zavezl puk do útočného pásma a před vrcholem kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele s příklepem, která mezi lapačkou a levým betonem Pekky Rinneho zamířila těsně nad ledem ke vzdálenější pravé tyči brány! Lightning vystřelili dvakrát na bránu a druhá střela již skončila v síti. Asistence: Brayden Point a Erik Černák.
04:29'
Predators v rychlém sledu napřáhli k jedovaté střele s příklepem před vrcholem pravého a poté i levého kruhu pro vhazování, obě dvě ovšem byly sraženy mimo.
04:10'
Kevin Fiala na pravém křídle vystřelil od hrazení a Louis Domingue na přední tyči lapil puk do své lapačky.
03:57'
Tampa vstoupila do utkání velice dobře, jenže zatím se dostala pouze k jedné střele na bránu.
02:59'
Predators vyhodili puk ze svého obraného pásma a kotouč po teči skončil na jejich střídačce.
02:42'
Roman Josi se z trestné lavice vrátil zpět na led a Lightning se během přesilové hry nedostali ani k jedné střele. Domácí zvládli úvodní oslabení zápasu více než dobře.
02:26'
Tampa velice dobře kombinovala v útočném pásmu, jenže ke střele se neodhodlala ve správný moment. Střela od střídaček byla zablokována a Predators se podařilo vyhodit.
01:13'
J.T. Miller na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu zápěstím a jeho pokus minul bránu domácího Pekky Rinneho.
00:42'
Tyler Johnson bleskově objel bránu a poslal před ni přihrávku, po které se dopustil faulu Roman Josi. Kapitán Predators dostal dvě minuty za krosček. První přesilová hra.
00:05'
Puk dopadl na ledovou plochu a utkání mezi dvěma nejlepšími týmy v letošní sezóně NHL bylo zahájeno! Predators okamžitě nahodili puk do pásma, k ničemu se ale nedostali.
00:01'

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Hamhuis, Ekholm (A), Bitetto, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, C. Smith – Hartman, Turris, Järnkrok – Sissons, Bonino, Watson – Salomäki, F. Gaudreau, Fiala. Hlavní trenér: Peter Lavilette.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Pasquale) – Hedman (A), Girardi, McDonagh, Černák, Coburn, Sergačjov, Koekkoek – J. T. Miller, Stamkos (C), Kučerov – Gourde, B. Point, T. Johnson – Killorn, Cirelli, Joseph – Erne, Callahan (A). Hlavní trenér: Jon Cooper.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Garrett Rank. Čároví: Derek Amell, Andrew Smith.
Předpokládané úvodní sestavy:

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Hamhuis, Ekholm, Bitetto, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, C. Smith – Hartman, Turris, Järnkrok – Sissons, Bonino, Watson – Salomäki, F. Gaudreau, Fiala.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Pasquale) – Hedman, Girardi, McDonagh, Černák, Coburn, Sergačjov – J. T. Miller, Stamkos, Kučerov – Gourde, B. Point, T. Johnson – Killorn, Cirelli, Joseph – Erne, Paquette, Callahan.
TAMPA BAY LIGHTNING

Tampa Bay vyhrála dvě utkání v řadě, když nejprve dobyla led Pittsburghu a poté Philadelphie. Lightning proti Predators zakončíí sérii čtyř venkovních zápasů a spoléhat budou především na Braydena Pointa, který je se čtrnácti góly a čtyřiadvaceti kanadskými body nejproduktivnějším hráčem týmu. Hned za ním je Nikita Kučerov, který nasbíral o jediný bod méně. Yanni Gourde má 20 bodů a Steven Stamkos 17. Brayden Point se proti Pittsburghu zapsal do historie, když vstřelil hattrick, který zkompletoval na přelomu první a druhé třetiny v rozmezí pouhé minuty a 31 sekund. Jednalo se o šestý nejrychlejší hattrick v NHL.
NASHVILLE PREDATORS

Nashville se po pětizápasovém venkovním tripu vrátil zpět do Bridgestone Areny, kde v neděli v noci zvítězil nad Los Angeles a ukončil sérii tří porážek v řadě. Predators se ve druhém domácím zápase v řadě budou muset obejít bez elitního útočníka Viktora Arvidssona, který je mimo hru kvůli zlomenému palci. Proti LA ho nahradil v první formaci Craig Smith, který hrál vedle Ryana Johansena a Filipa Forsberga. Prvnímu útoku se ovšem příliš nedařilo, když proti LA Kings vyprodukoval 10 střel, z nichž pouze tři mířily na bránu. Fantastické utkání proti Kings odehrál Calle Järnkrok, který vstřelil hattrick a postaral se o skvělý obrat.
Bridgestone Arena bude v úterý v noci svědky dalšího souboje dvou nejlepších týmů letošní sezóny NHL, v němž domácí Nashville přivítá na svém ledě Tampu Bay. Predators vedou Západní konferenci, zatímco Lightning Východní konferenci, přičemž oba týmy odehrály před vzájemným duelem 20 utkání a mají na svém kontě shodně 29 bodů. Nashville má lepší defenzivu, Tampa ale zase útok. Čeká nás velice atraktivní zápas a snad i hodně branek. Oba týmy se v letošní sezóně potkávají podruhé. První zápas zvládl lépe Nashville, který v Tampě zvítězil přesvědčivě 4:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.