NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ottawa : Dallas - 16. října 2018   01:30

Ottawa
Ottawa
39:41' Lajoie (Duchene) • 41:27' B. Tkachuk (DeMelo, Tierney) • 50:14' Bødker (Duchene) • 58:23' Z. Smith
Dallas

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů.
3. Matt Duchene (Ottawa) – 0 + 2
A máme tu konec. Třetí třetina patřila jednoznačně domácímu týmu, který se prosadil hned 3x! Ve 42. minutě přidal po krásné nahrávce branku Tkachuk, pak se hra vyrovnala a Dallas měl několik šancí ke srovnání skóre. Nicméně byla to znovu Ottawa, kdo udeřil, když se v 51. minutě po krásné nahrávce od Duchenea prosadil Bødker. Dallas zkoušel hrát dlouho se 6ti muži na ledě a minutu před koncem trefil přes celé hřiště odkrytou klec Smith, který pečetil výhru Ottawy. Velkou zásluhu na výhře domácího týmu má Anderson, který chytal bezchybně.
Střely po 3. třetině: Domácí – 24, Hosté – 38.
59:40'
Chris Wideman s kotoučem čeká za brankou na konec zápasu.
59:10'
Ottawa má kotouč na hokejkách ve vlastní třetině a v utkání se již čeká na finální sirénu.
58:23'
Ottawa právě vstřelila branku!
Ottawa pečetí svou výhru gólem do prázdné branky! Anderson předvedl neuvěřitelný zákrok, když o gól připravil Benna, kotouč se následné ve vlastním pásmu dostal k ZACKU SMITHOVI, který přes celé hřiště trefil odkrytou branku. Bez asistence.
57:40'
Anderson stáhl lapačkou ze vzduchu kotouč a přerušuje hru.
57:20'
Stone minul odkrytou branku ze středního pásma!
56:50'
Radulov nahrával kotouč před branku,ale tam na něj čekal Harpur, který ho odpaluje,
56:30'
Dallas má obrovský tlak, Anderson předvádí parádní zákroky.
55:50'
Duchene se řítil do středního pásma aby uklidil kotouč do prázdné branky,ale John Klingberg se stihl vrátit.
55:20'
Miro Heiskanen vypálil z jedničky na první tyč, ale Anderson zasahuje betonem. Mezitím Bishop znovu zamířil na střídačku.
54:40'
Ottawa napadá rozehrávku hostů a ti se nemohou dostat s kotoučem z pásma.
54:20'
Nepovedený přechod do útoku v podání domácího týmu, místo přečíslení 2 na 1 tu máme offside.
53:40'
Brady Tkachuk nahodil kotouč do třetiny, tam ho sebrali hosté a rychle spěchají do útoku.
53:05'
Bishop je zpět ve hře, pokračujeme 5 na 5.
52:40'
Hosté kombinují ve třetině soupeře, ale kotouč je hlavně u mantinelu před brankou je prostor přehuštěný.
52:12'
Dallas to zkouší se 6ti hráči!
51:30'
Chris Wideman vypálil od modré,ale trefil pouze dobře postaveného Radulova. Rus následně špatně rozehrál a odevzdal kotouč.
50:14'
Ottawa si vytvořila tlak ve třetině Dallasu. Matt Duchene skvěle odebral kotouč za brankou a nezjištně kolem první tyče předložil kotouč volnému MIKKELU BODEKEROVI, který umístil kotouč do odkryté klece! Asistence: Matt Duchene
48:50'
Domácí přečkali další přesilovou hru a snižují Dallasu % úspěšnost přesilových her.
48:20'
Seguin se dostal k odraženému kotouči, ale při střele upadl a Sens vyváží kotouč.
47:30'
Radulov střílel chytře na druhou tyč, ale Anderson si připsal úspěšný zákrok levým betonem!
46:47'
Spezza nahodil kotouč před branku a Anderson jako tygr skočil do brankoviště po pryži a přerušil hru.
46:27'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Zack Smith – 2 min., podrážení).
45:40'
John Klingberg si nerozuměl s Bennem a kotouč končí ve středním pásmu.
45:20'
Jaroš zakládá útok domácích, který skončil střelou Duchenea. Bishop zasahuje lapačkou.
44:30'
Stars se oklepali z inkasovaného gólu a začínají si vytvářet šance.
43:50'
Benn napálil golfem od modré Radulova.
42:49'
Shore se snažil nahrávkou zpoza branky najít spoluhráče,ale kotouč minul muže v bílém dresu.
42:34'
Mark Borowiecki poslal hodně tvrdě Benna k zemi, hostující hráč je otřesený,ale bude pokračovat.
41:27'
Ottawa se ujímá vedení! Dylan DeMelo se dostal ke kotouči na mantinelu, nezazmatkoval a krásnou nahrávkou na střed vybídl ke skórování BRADYHO TKACHUKA, který tečoval kotouč do odkryté branky! Domácí talent si připisuje 3. branku ve 4. zápase! Asistence: Dylan DeMelo, Chris Tierney
41:00'
Bishop si poradil se střelou od modré a následně odpálil kotouč do rohu.
40:40'
Ryan si počkal na Seguina a poslal ho čistým způsobem k ledu.
40:01'
Benn se hnal do útoku ihned po buly, ale ztroskotal na prvním obránci.
40:01'
A máme tu konec i druhé třetiny. Do prostřední části vstoupili lépe domácí, když si vytvořili několik slibných šancí. S postupem času přidali na aktivitě i hosté a většinu času se hrálo opět na polovině domácích. Parta kole Seguina nevyužila další přesilovou hru a naopak se prosadili Senators. Maxime Lajoie rozvlnil síť za Bishopem 19 s před koncem a stav je tak 1:1.
Střely po druhé třetině: Domácí – 16, Hosté – 24.
Třetí třetina začne přibližně v 3:30.
40:00'
39:41'
A máme srovnáno! MAXIME LAJOIE si nabral kotouč ve středním pásmu, zavezl ho do třetiny soupeře, najel s ním do středu hřiště a povedenou střelou zápěstím překonal Bishopa! Gól do šatny by mohl domácí povzbudit! Asistence: Matt Duchene
39:30'
Harper nahodil kotouč do třetiny a Sens si mohou na chvíli oddechnout od bránění.
38:59'
Mark Stone se dostal po krásné kolmé nahrávce od Tierneyho do samostatného úniku, ale jeho pokus na vyrážečku minul branku!
38:40'
Dallas se znovu usadil ve třetině Sens a odstřeluje branku Andersona.
38:20'
Mikkel Bødker vypálil golfem od levého mantinelu, kotouč prolétl těsně kolem levé tyče.
37:53'
Esa Lindell vypálil od modré, Anderson toho moc neviděl, ale podařilo se mu zasáhnout.
37:40'
Mattias Janmark se pokusil tečovat nahození svého kapitána, ale nebyl úspěšný.
36:40'
Seguin nahodil na branku, střelu "vychytal" Radulov a následně se ke kotouči dostal Ben Harpur, který ho odpálil.
36:10'
Hosté kombinují ve třetině, střela Seguina nedolétla na branku.
35:52'
Dalla přidal na aktivitě a v posledních minutkách je znovu lepším týmem.
35:52'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Chris Tierney – 2 min., hákování).
35:40'
Dallas má výhodu a kombinuje se 6 muži v poli.
35:10'
Chris Tierney dostal pořádně naloženo za brankou soupeře a jen těžce se zvedá.
34:20'
Esa Lindell zavezl kotouč za branku a krásnou nahrávkou našel volného Ritchieho, který zakončoval z jedničky. Anderson předvedl parádní zákrok lapačkou!
33:50'
Duchene výborně forčekoval a dostal se do šance 1 na 1, ale přes hostujícího beka neprošel.
33:10'
Benn si nerozuměl se spoluhráčem a ke kotouči se dostali domácí.
32:50'
Stars se znovu osvobozují a z trestu již zbývají jen poslední sekundy.
32:20'
Mattias Janmark dobře forčekuje a odpaluje kotouč za Andersona.
31:38'
Ryan našel krosovou nahrávkou volného Sronea, který měl před sebou odkrytou branku, kterou nedokázal trefit!
31:19'
Dallas vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
31:05'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Miro Heiskanen – 2 min., nedovolené bránění).
31:00'
Honka vypálil od modré, Anderson kotouč vykopl betonem.
30:40'
Tyler Seguin orazítkoval z bezprostřední blízkosti levou tyč!
30:20'
Hra je nyní plná nepřesností. Ani jeden z týmů se nedokáže usadit ve třetině soupeře.
29:40'
LIndell si počkal na Tkachuka a uštědřil mu pořádný hit.
28:50'
Faksa se ukázal v obraně, když se vrátil s Chabotem a zamezil jeho dorážce do odkryté branky!
28:20'
Thomas Chabot vypálil od modré, jeho pokus zamířil do rohu kluziště.
27:40'
Matt Duchene nabral rychlost a pokusil se zavézt kotouč, hosté ale dobře brání vlastní modrou čáru. Průnik domácího hráče byl neúspěšný.
27:20'
Střelu od modré tečoval jeden z hostů a kotouč prolétl těsně kolem pravé tyče!
26:40'
Magnus Pääjärvi zavezl kotouč, ale kousek za modrou o něj přišel a u kotouče jsou hosté.
26:20'
Domácí oproti prvního dějství přidali a nyní mají lehce navrch proti Dallasu.
26:10'
Shore vytáhl kotouč z vlastní třetiny a spěchal dopředu, jeho snahu překazil spoluhráč, který vjel do pásma soupeře příliš brzy.
25:30'
Brady Tkachuk se teď dostal ke dvěma střelám, Ottawa má obrovský tlak ve třetině.
24:40'
Brady Tkachuk hledal střílenou nahrávkou před branku spoluhráče, ale nahrávka byla příliš prudká.
23:50'
Matt Duchene zavezl kotouč do třetiny a nahodil do před branku, z následného vzruchu před Bishopem nic nebylo.
23:10'
Alexandr Radulov se s kotoučem vymotal až na střed hřiště a tvrdě vypálil, jeho pokus bohužel pro hosty minul levou tyč!
22:20'
Spezza nahodil kotouč po mantinelu a Radulov bruslařský souboj s obráncem prohrál. Sens mají kotouč za vlastní brankou.
22:05'
Nepřesná rozehrávka Harpura skončila icingem.
21:41'
Brett Ritchie přišpendlil protihráče na mantinel a získal kotouč.
21:09'
Seguin přenechával kotouč do druhé vlny na Stonea, ale těsně před ním odpálil kotouč protihráč.
20:40'
Ottawa vysunula napadání a Stars mají problémy s rozehrávkou.
20:01'
Úvodní buly pro hráče v bílých dresech.
20:01'
A máme za sebou první třetinu. V prvním dějství byl Dallas lepším týmem na ledě a zaslouženě vede. Hosté dokázali využít druhou početní výhodu, když se v 17. minutě prosadil pěknou střelou Klingberg. Ottawa se do útočné třetiny dostávala spíše sporadicky a BIshop zatím neměl moc práce. Do šaten se jde tak za stavu 0:1.
Střely po první třetině: Domácí – 9, Hosté – 14.
Druhá třetina začne přibližně v 2:37.
20:00'
19:55'
Seguin nahrával na střed na Benna,ale hostující hvězda kotouč promáchla.
19:10'
Dallas je jasně aktivnější, většinu času se hraje ve třetině Sens.
18:50'
Valerij Ničuškin vybruslil s kotoučem do středu hřiště, Anderson si vybruslil a kotouč podržel.
18:20'
Střela Heiskanena od modré byla zblokována obráncem, kotouč se odrazil příhodně pro Comeaua, ale i s jeho dorážkou si Anderson poradil!
17:30'
Mikkel Bødker se snažil odpovědět, ale jeho pokus minul růžek branky.
16:53'
Dallas právě vstřelil branku!
Dallas nakonec využívá druhou přesilovou hru! Radulov předal kotouč Spezzovi, který ho zavezl do třetiny, krásně zasekl a předal kotouč na střed na volného JOHNA KLINGBERGA, který se ze středu hřiště střelou na vyrážečku nemýlil. Asistence: Jason Spezza, Alexandr Radulov
16:40'
Chris Tierney zavezl kotouč za branku soupeře a ušetřil cenné vteřinky .
16:30'
John Klingberg vypálil od modré, ale kotouč zamířil do rohu.
16:13'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Maxime Lajoie – 2 min., podrážení).
15:30'
Jarošovo nahození od modré končí vysoko ve vzduchu, na puk si počkal Bishop a následuje komerční přestávka.
14:50'
Radulov je na ledě, Ottawa si vytvořila několik dobrých šancí, ale kotouč za záda BIshopa nedostala.
14:05'
Widemanova střela od modré se odrazila k Tierneymu, který měl před sebou prázdnou branku,ale trefil pouze brusli protihráče!
13:50'
Stars se dostali do přečíslení 3 na 1, bohužel pro hosty se Blake Comeau po křižné nahrávce nedokázal prosadit.
13:20'
Seguin vyhazuje kotouč za modrou čáru.
12:59'
Ottawa vyhrála důležité buly a kombinuje ve třetině. Stone nyní zblokoval střelu od modré.
12:49'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., krosček).
12:30'
Domácí obrana je většinu času pod obrovským tlakem, Wideman se s tím nepáral a vypálil kotouč až k Bishopovi.
12:05'
Bishop přikryl přízemní střelu od modré a připsal si tak 5. zákrok v zápase. Jeho protějšek je ve větším zápřahu, Anderson má za sebou zákroků již 10.
11:59'
Duschene se dostal do přečíslení 2 na 1, jeho zpětná nahrávka minula spoluhráče a z šance nebylo nic.
11:25'
Nyní se naopak nepovedla rozehrávka hostujícímu týmu a máme tu icing.
10:50'
Dallas vysunul napadání a hráči v červených dresech mají velký problém s rozehrávkou.
10:05'
Valerij Ničuškin vypálil ze středu hřiště backhandem, Anderson byl v protipohybu, ale špičkou betonu zvládl zasáhnout.
09:30'
Radulov zavezl kotouč do třetiny. Stars obstřelují branku Andersona.
08:40'
Duschene se pokusil o podobný kousek, domácí útočník přešel přes prvního obránce, ale na druhém ztroskotal a ztratil kotouč.
08:10'
Mikkel Bødker si to namířil s pukem mezi 2 obránce a jeho snaha nemohla dopadnout jinak než ztrátou puku.
07:50'
Hra je přerušena, protože Brady Tkachuk zůstal ležet na ledě, ale nakonec se dostává bez pomoci ostatních zpět na střídačku.
07:20'
Ottawa se po delší době dostala s kotoučem do třetiny Stars, ale Bishop se k práci nedostal.
06:32'
O první komerční přestávce je zmiňován Ray Emery, který tragicky zahynul v tomto roce. Na kostce je promítnuto video s Emerym.. Opravdu dojemný moment, který hodně zasáhl Spezzu. Hostující útočník patřil do kruhu Emeryho nejbližším přátel.
06:32'
Anderson si poradil s přízemní střelou i následnou dorážkou. Domácí obrana si může na chvilku oddechnout.
06:01'
Esa Lindell vypálil od modré, Shore jeho střelu tečoval,ale Anderson zvládl zakročit a ukryl kotouč.
05:40'
Domácí tým si vysloužil potlesk diváků za další vyhození kotouče.
05:01'
Stars kombinují ve třetině, kotouč se dostal na mantinel, kde z jedničky vypálil Benn. Andersen se stihl v poslední chvíli natáhnout a střelu ke druhé tyči vyškrábnout betonem!
04:29'
Stars mají skvělou přesilovou hru v začátku sezóny, když proměnili hned 6 přesilových her z 11!
04:29'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Mark Borowiecki – 2 min., podrážení).
03:40'
Pěkná kombinace po ose Ničuškin – Radulov, střela druhého jmenovaného byla z velkého úhlu a Anderson neměl větší problém.
02:30'
Oba týmy vstoupily do zápasu ve velikém tempu. Mark Borowiecki Napřáhl ke střele od modré, BIshop před sebou neměl moc lidí a v klidu ukryl kotouč do klína.
01:50'
Radek Faksa nahodil kotouč od modré na branku, za brankou se k pryži dostali domácí a DeMelo může založit protiútok.
01:30'
Paul Carey vypálil ze středního pásma, Bishop bez problému zasahuje.
01:07'
Slibně rozjetý útok Sens zastavuje čárový rozhodčí pro offside.
00:20'
Tyler Seguin vypálil od levého mantinelu na druhou tyč, Anderson si připisuje první zákrok lapačko!
00:01'
Úvodní buly pro Stars.
00:01'

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – DeMelo, Chabot, Harpur, Borowiecki, Ch. Wideman, Lajoie, Jaroš – Mark Stone, Z. Smith, B. Tkachuk – White, Duchene, Bødker – B. Ryan, Tierney, Pääjärvi – Carey, Pyatt.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Methot, Honka, Heiskanen, C. Carrick – Ja. Benn, Seguin, Comeau – Ničuškin, Spezza, Radulov – Janmark, Faksa, Pitlick – D. Shore, Dickinson, B. Ritchie.

Rozhodčí: Skilliter, Meier – Shewchyk, Sericolo.
Ottawa Senators
Ottawa má za sebou o zápas více. V odehraných 5ti zápasech si nevedla tak dobře jako hosté a připsala si pouze 2 výhry a bod za prohru v prodloužení v úvodním zápasu. V minulém zápase si Senators připsali zmiňovanou druhou výhru, když porazili Los Angeles vysoko 5:1. V dobrém světle se fanouškům ukázal útočník Wideman, který si připsal hned 2 přesné zásahy. Brady Tkachuck, kterého si Senators vybrali ze 4. místa draftu se v NHL adaptoval skvěle, když si za 3 zápasy připsal 5 bodů za 2 góly a 3 asistence.
Nejproduktivnější hráči
1. Chabot – 2 + 6
2. Tierney – 2 + 5
3. Lajoie – 3 + 3
Dallas Stars
Dallas má za sebou 4 zápasy v novém ročníku NHL a nevede si vůbec špatně! Ze zmiňovaných 4 duelů odcházeli hosté pouze 1 poraženi a to když je Toronto přehrálo 7:4. V minulém zápase si Stars připsali výhru 5:3 nad Ducks díky povedené 2. třetině, kdy vstřelili 4 branky. Proti Anaheimu zazářila hlavně první útočná formace – Radulov, Seguin, Benn. Všichni 3 si připsali po 2 bodech. V tabulce západní konference najdeme Dallas na 5. místě se 6 body.
1. Seguin – 3 + 7
2. Radulov – 4 + 5
3. Benn – 4 + 4
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky nejlepší hokejové ligy světa! Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Ottawa Senators a Dallas Stars!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.