NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ottawa : Florida - 20. listopadu 2018   01:38

Ottawa
Ottawa
01:53' Duchene (Jaroš, Chabot) • 21:32' Duchene (Batherson) • 24:39' Batherson (Duchene, Lajoie) • 46:35' Z. Smith (B. Ryan, Borowiecki) • 49:30' B. Tkachuk (Mark Stone, Tierney)
5:7
(1:3, 2:3, 2:1)
Florida
Florida
04:44' Brouwer  (Lammikko) • 06:35' Barkov  (Trocheck, Yandle) • 11:03' McCann  (Hunt) • 20:00' Dadonov  (Barkov, Ekblad) • 28:49' Haley  (Lammikko, Ekblad) • 36:29' Vatrano  (Lammikko) • 58:20' Hoffman  (Lammikko, Huberdeau)
Ottawa
C. Anderson (37. McKenna) – DeMelo, Chabot, Ceci, Lajoie, Borowiecki, Jaroš – Batherson, Duchene (A), Bødker – Mark Stone (A), White, B. Tkachuk – B. Ryan, Tierney, Dzingel – Pyatt, Z. Smith (A), Pääjärvi.
Nicholson, Charron – Daisy, Nansen
Canadian Tire Centre, Ottawa
Florida
Reimer (Luongo) – Ekblad (A), Matheson, Petrovic, Yandle, Weegar, Pysyk – Hoffman, Barkov (C), Dadonov – Bjugstad, Trocheck, Huberdeau – Vatrano, McCann, Hunt – Brouwer, Lammikko, Haley.

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
Slovenská stopa v utkání
Christian Jaroš (OTT) 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:55
Tři hvězdy utkání
1. Juho Lammikko (FLA) 0+4
2. Matt Duchene (OTT) 2+1
3. aaron Ekblad (FLA) 0+2
Hokejisté Floridy se po dvou porážkách vrací na vítěznou vlnu. Naopak Ottawa po dvou vítězstvích okusila hořkost porážky a to v pořádně divokém utkání. Senators se sice dostali do vedení 1:0, ale poté čtyřmi góly ve vlastní siti se museli začít obávat debaklu.

Domácí sice snížili na 3:4, ale ve druhé polovině druhé třetiny opět dvakrát inkasovali. Třetí třetina přinesla velký tlak domácích, kteří byli jasně lepší. Dostali se do kontaktu, ale otevřený hokej dal prostor soupeři k brejku, který využil Mike Hoffman a ukončil tím naděje soupeře na zvrat.
59:47'
DeMelo, ve snaze zastavit soupeře, se dopustil faulu a za podražení odchází na trestnou lavici.
59:42'
Florida vyváží puk ze svého pásma.
59:12'
Reimer vyrazil střelu Duchena jen na hokejku Stone, tomu se ale dorážku nepodařilo umístit směrem na branku.
58:30'
Ottawa zkouší hru bez brankáře.
58:20'
Florida právě vstřelila branku!
Je nejspíš rozhodnuto! Stone neprotlačil přihrávku do pravého kruhu na Duchena, který mohl zakončit do poloodkryté branky. Hosté toho využili k rychlému protiútoku, Lammikko zavezl puk do útočného pásma a přihrál do levé strany MIKU HOFFMANOVI, který po kličce do bekhendu obhodil McKennu. Asistence: Juho Lammikko, Jonathan Huberdeau.
58:01'
Do konce normální hrací doby zbývají poslední dvě minuty.
57:25'
Panthers drží puk za brankou Ottawy a trochu šetří čas.
56:55'
56:24'
Hosté se osvobozují.
55:45'
Huberdeau vytěsnil hru do středního pásma, skočil po puku a poslal ho přes všechny čáry.
55:24'
Reimer nadvakrát srazil puk za svou branku. Florida je ve čtyřech.
54:59'
Florida po vyhraném vhazování vyhazuje puk.
54:55'
Matheson poslal puk přes plexisklo ve vlastním pásmu! Obrovská chyba, která znamená další vyloučení.
54:28'
Senators musí opět za vlastní klec pro kotouč.
54:02'
Hosté znovu vyhazují. Krátce před tím Reimer vychytal jak střelu Tkachuka od modré, tak dorážku Whita.
53:33'
Panthers vyhazují kotouč.
53:16'
Obetavymi obrannymi zakroky se snazi hosté pomoci svému brankáři. Hra je přerušena a bude se vylučovat. Huberdeau odchází na trestnou lavici za hákování.
52:40'
Hostům se podařilo zaútočit, McKenna vyrazil střelu z levého kruhu a domácí opět vyráží do útoku.
51:54'
Stone trefil z mezikruží jen bránícího Weegara. Florida je dál pod tlakem.
51:30'
A další jedovatá střela na hostujícího brankáře, který dokázal kotouč zkrotit. Komerční pauza.
50:34'
Dzingel z mezikruží pořádně protáhnul Reimera.
49:30'
Ottawa právě vstřelila branku!
Domácí střílí kontaktní gól! Reimer sice dokázal vyrazit puk letící do branky svou lapačkou, ale vleže už nemohl nijak zasáhnout proti dorážce BRADYHO TKACHUKA! Asistence: Mark Stone, Chris Tierney.
49:16'
Florida dokázala po delší době využít skuliny v obraně soupeře a vyrazila dokonce do přečíslení. Bjugstad ale nechal pouze vyniknout brankáře McKennu. Komerční přestávka.
48:25'
Domácí jsou mnohem aktivnější,soupeře do ničeho nepouští a úspěšně napadají i jeho rozehrávku.
47:11'
Domácí pokračují v náporu. Reimer jen s vypětím všech sil vytěsnil ránu Tkachuka.
46:35'
ZACK SMITH se prodral do brankoviště Reimera a srazil přihrávku Ryana zpoza do branky za záda brankáře, který se sice snažil protestovat, ale branka padla legálním způsobem. Asistence: Bobby Ryan, Mark Borowiecki.
46:08'
Další zakázané uvolnění Floridy. Tentokrát po nepřesné rozehrávce Mathesona.
45:17'
Puk se dostal těsně k brankovišti Reimera a Tierney z beprostřední blízkosti trefil hostujícího brankáře. Hosté záhy vyhazují na zakázané uvolnění.
44:45'
Tkachuk se trochu netradičně rozhodl střílet už od modré čáry. Reimer přerušuje hru.
44:06'
Duchene vyrazil proti soupeři u modré čáry, zmocnil se puku a okamžitě pálil na Reimera. Tomu se podařilo puk srazit do strany mimo nebezpečí.
43:16'
McKenna vyrazil střelu Hoffmana před sebe a puk si stáhl do lapačky.
42:06'
Kotouč se dostal mimo kluziště. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
41:29'
Vatrano nahodil puk ze středního pásma až k McKennovi, který chytá kotouč do lapačky.
41:15'
Reimer se má v brance co ohánět. Hned tři střely se mu podařilo v rychlém sledu vyrazit.
40:40'
Florida se musela z tlaku vymanit vyhozením puku. K zakázanému uvolnění nedošlo.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 03:46.
Druhá třetina zápasu mezi Ottawou a Floridou začala už v čase 16:37 a přinesla hned pět branek. Domácí sice stáhli skóre z 1:4 na 3:4, ale Floridě se podařilo dvěma góly opět uskočit a vyhnat brankáře Andersona z klece.
40:00'
38:52'
Puk vyletěl mimo kluziště, bude se vhazovat před McKennou.
38:35'
Nahozený kotouč Floridy sebrala domácí obrana.
37:30'
Tempo hry po brance Floridy mírně opadlo.
36:29'
Střídání v týmu Ottawa Senators: ze hřiště odchází Craig Anderson, přichází Mike McKenna.
36:29'
Hosté se dostali do rychlého útoku a FRANK VATRANO, najíždějící si na levé straně, zužitkoval přesnou přihrávku z pravého kruhu od Lammikka. Anderson byl bez šance. Asistence: Juho Lammikko.
35:45'
Reimer chytá Chabotovu střelu z ostrého úhlu a přerušuje hru.
35:28'
A bude se vylučovat. Bobby Ryan jde na trestnou lavici za hrubost. Ale vylučuje se i na straně Floridy, McCann dostal dvě minuty za krosček.
35:28'
Zatímco Floridě skončilo oslabení, Reimer si připsal těžký zákrok, po kterém se před brankou hostů strhla mela několika hráčů. Komerční přestávka.
35:09'
Ryanovu ránu z levého kruhu Reimer vytěsnil ramenem.
33:24'
Střídačka Floridy se dopustila chyby. Hosté hráli v šesti a dvě minuty odsedí Ekblad.
32:09'
Tečovanou střelu z mezikruží se Andersonovi podařilo vyrazit.
31:46'
Reimer závar před svou brankou vyřešil přikrytím puku pod lapačku.
31:21'
Chabot nezachytil prudkou přihrávku na modré čáře a Senators se sami připravili o útočné pásmo.
30:42'
Hra byla přerušena ve středním pásmu. Komerční přestávka.
30:30'
Ottawa se snaží napadat rozehrávku soupeře a dostat se do brejku. Hosté si ale dávají dobrý pozor.
29:21'
Paajarvi zkoušel z bekhendu překvapit Reimera, ten byl ale nalepen u své levé tyčky a puk nepropustil.
28:49'
Přestřelka pokračuje! Florida si opět vypracovala dvougólový náskok, když Lammikkovu přihrávku zpoza branky pohotově MICHEAL HALEY poslal z mezikruží za záda brankáře Andersona. Asistence: Juho Lammikko, Aaron Ekblad.
28:08'
Senators se dostávají do postavení mimo hru.
27:48'
DeMelo pálil od modré, trefil však jen jednoho z bránících hráčů.
27:35'
Florida kazí rozehrávku, je z toho jen zakázané uvolnění.
27:13'
Reimer má kotouč ve své moci a přerušuje hru. Komerční pauza.
26:10'
Paajarvi se snažil propíchnout puk mezi betony Reimera, ten si skulinku pohlídal.
24:39'
Jestli v první třetině Florida využila přesilovku rychle, Ottawa do dokázala bleskově! Duchene poslal kotouč na pravou stranu brankoviště, odkud DRAKE BATHERSON tečoval puk za záda Reimera. Asistence: Matt Duchene, Maxime Lajoie.
24:32'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jared McCann – 2 min., sekání).
24:01'
Domácí se dostali do postavení mimo hru.
23:41'
Reimer měl trochu problémy se střelou Dzingela z levého kruhu, ale podařilo se mu mezi betony kotouč zkrotit.
23:12'
Oblouček Chabota končí zakázaným uvolněním.
22:48'
Další útok domácích se podařilo Panterům odvrátit vyhozením až do obranného pásma soupeře.
22:08'
Weegar bleskově přebruslil celé kluziště, svou střelu poslal do lapačky Andersona.
21:32'
Velká chyba brankáře Reimera, který chtěl za brankou rozehrát, ale puk poslal jen k Bathersonovi, jenž našel před brankou MATTA DUCHENA, který do odkryté klece snižuje na 1:2. Asistence: Drake Batherson.
20:11'
Senators se dostali do postavení mimo hru.
Oficiálně byla dohrána část, jež zbývala z první třetiny! Během několika okamžiků začne již klasická druhá dvacetiminutovka.
20:00'
Jak ukazují opakované záběry, JEVGENIJ DADONOV dorazil puk za záda Andersona včas a Florida navyšuje své vedení na 4:1! Asistence: Aleksander Barkov, Aaron Ekblad.
20:00'
Rozhodčí musí k videu! Florida vstřelila branku, ale ve stejné chvíli zazněla siréna!
19:38'
Domácí se snažili protlačit do zakončení, ale byli vyhnáni dobrou obranou soupeře.
18:48'
Tkachuk zkoušel pozornost Reimera, ale těsně minul branku.
18:23'
Florida hraje v plném počtu.
18:13'
Duel pokračuje vhazováním u modré čáry domácích.
18:13'
Čeká se na pokračování utkání.
18:13'
Trocheck je za potlesku publika odvážen z kluziště na nosítkách.
18:13'
Stejné zranění s vykrouceným vlastní nohy potkalo nedávno Erika Haulu z Vegas. Útočník Rytířů skončil na marodce se statusem "month-to-month", tedy z měsíce na měsíc a nad možným termínem návratu visí spousta otazníků. Trochecka nyní potkala identická situace.
18:13'
Na led jsou přivážena nosítka.
18:13'
Vincent Trocheck je vážně zraněný! Nemůže se postavit na vlastní nohy, při souboji u mantinelu nechal při dopadu pravou nohu pod sebou a koleno si vykroutil do nepřirozené polohy.
18:08'
Florida skvělým forčekingem zahání soupeře mimo zpět do obranné vlastní třetiny.
17:49'
Domácí musí opět rozehrávat zpoza vlastní klece.
17:06'
Hosté dostávají kotouč ze svého pásma.
16:23'
Podle dostupných informací byla první třetina byla ukončena kvůli vážným zdravotním problémům některého z diváků.
16:23'
16:23'
Oba týmy odešly do kabin. Podle všeho byla předčasně ukončena první třetina. Zjišťujeme podrobnosti.
16:23'
Přesilovku si po komerční pauze zahrají domácí. Dvě minuty za hákování odpyká Matheson.
15:51'
Florida se nepřesnou rozehrávkou dopouští zakázaného uvolnění.
15:04'
Pysyk od modré jen orazítkoval zadní mantinel za brankou Andersona.
14:19'
Domácí šli do přečíslení ve třech, přihrávkou do pravé strany se pokusili využít více prostoru ke střele. Reimer ale letící kotouč vytěsnil ramenem.
13:40'
Reimer si betonem pohlídal zakončení Lajoieho a odrazil jeho střelu na zadní mantinel.
13:11'
Hosté se řítili ve třech proti dvěma. Svým gólem namlsaný McCann se rozhodl zakončit útok sám, sjel si za levý kruh, ale jeho střelu dokázal Jaroš zblokovat a srazit puk do hlediště.
12:10'
Ottawa se dopustila zakázaného uvolnění.
11:28'
Reimer po střele Chabota přerušuje hru. Komerční pauza.
11:03'
Velká chyba v obraně Ottawy! Vysoký oblouček z obranné třetiny hostů dopadl na útočnou modrou čáru, kde trestuhodně nechali dva obránci Senators doslova volnou dálnici pro JAREDA MCCANNA, který se puku zmocnil, sjel si mezi kruhy a prostřelil Andersona. Asistence: Dryden Hunt.
10:20'
Hraje se dlouho bez přerušení. Oba celky se pravidelně střídají v držení puku.
09:28'
Ryan mezi kruhy recept na Reimera nenašel.
09:10'
Nikým neatakovaný Petrovic se dostal ke střele v levém kruhu pro vhazování. Anderson měl ale dobrý výhled a střelu bez problémů vyrazil.
07:45'
O kotouč se zápolí v obranném pásmu Floridy. Na levém mantinelu jsou silnější hosté.
06:35'
Hosté velmi rychle využívají přesilovku! ALEKSANDER BARKOV se před brankou Andersona dostal k dorážce po střele Trochecka z pravého kruhu a dostal kotouč za záda bezmocného domácího brankáře. Asistence: Vincent Trocheck, Keith Yandle.
06:17'
Bude se poprvé vylučovat. Dvě minuty za hru vysokou holí obdržel Tkachuk a Florida si po komerční přestávce zahraje přesilovku.
04:44'
Panteři rychle vyrovnávají! Po nahození do útočného pásma předvedli povedený forčeking, puk se dostal před branku k Lammikkovi, který prudkou přihrávkou našel na pravé straně TROYE BROUWERA, jenž z první zaklidil kotouč do branky.
04:37'
Hra je znovu přerušena při přechodu hostů přes modrou čáru. Hunt byl u mantinelu atakován a pozdě dostal puk do útočného pásma.
04:14'
Reimer drží kotouč ve své výstroji a přerušuje hru.
03:46'
Stone se dostal k přihrávce mezi kruhy, prudkou střelou ale minul Reimerovu klec.
03:16'
Hráči Floridy se dostali do postavení mimo hru.
01:53'
Perfektní přihrávkou přes střední pásmo našel Jaroš MATTA DUCHENA, který se dokázal mezi kruhy uvolnit od obránce a po kličce do strany přehodil brankáře Floridy! Asistence: Christian Jaroš, Thomas Chabot.
01:30'
Úvodní pasáž zápasu se hraje zatím bez přerušení. Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:40'
Hra se přesunula před Andersona. Hoffman a Matherson nechali domácího brankáře vyniknout při prvních zákrocích.
00:18'
Duel svým útokem zahájili hokejisté Ottawy, Ekblad a Matheson však předvedli dva úspěšné bloky.
00:01'

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – DeMelo, Chabot, Ceci, Lajoie, Ch. Wideman, Borowiecki – Batherson, Duchene (A), Bødker – Mark Stone (A), White, B. Tkachuk – B. Ryan, Tierney, Dzingel – Pyatt, Z. Smith (A), Pääjärvi.

Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Ekblad, Matheson, Petrovic, Yandle, Weegar, Pysyk – Hoffman, Barkov, Dadonov – Bjugstad, Trocheck, Huberdeau – Vatrano, McCann, Hunt – Brouwer, Lammikko, Haley..
Florida dokázala předvést famozni stíhací jízdu a sbírala výhry i body jak na běžícím páse. Jenže od výhry ve Philadelphii se Panteři nedokázali k dalšímu úspěchu prokousat. Těžké zápasy v Columbusu a New Yorku proti Rangers prohráli a pevně věří, že proti Ottawě se jim podaří opět nastartovat vítěznou šňůru a znovu se odlepit ode dna Východní konference.
Domácí Ottawa má za sebou dvě výhry v řadě, když se jí podařilo udolat rozjetý Detroit i prohloubit mizérii Pittsburghu, který prožívá nejhorší vstup do sezony za posledních 15 let. Senators se díky tomu podařilo poskočit na aktuální 11. místo.
Pondělní program v NHL si přichystal další nálož kvalitních hokejových zápasů. V rámci Východní konference se proti sobě postaví Ottawa Senators a Florida Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.