NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ottawa : Montreal - 21. října 2018   01:00

Ottawa
Ottawa
07:14' Mark Stone (Tierney) • 29:41' Bødker (White) • 32:01' Duchene (B. Ryan, Mark Stone) • 62:30' Mark Stone (Duchene)
4:3
(1:3, 2:0, 0:0 - 1:0)
Montreal
Montreal
03:40' Domi  (Tatar, Drouin) • 04:05' Danault  (Byron, Lehkonen) • 16:07' Byron  (Armia, Kotkaniemi)
Ottawa
Sutherland, L’Ecuyer – Berg, Gibbs
Canadian Tire Centre, Ottawa
Montreal
Price (Niemi) – Alzner, Petry, Reilly, Juulsen, Ouellet, Jo. Benn – Tatar, Danault, Gallagher – Drouin, Domi, Lehkonen – Byron, Kotkaniemi, Armia – Deslauriers, A. Shaw, Peca.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů.
3. Paul Byron (Montreal) 1+1
A je tu konec. Bonusový bod si tak nakonec připisuje domácí mužstvo, které zásluhou Stonea poráží Montreal. V prodloužení měly oba týmy slibné šance,ale ujala se až střela Stonea, které pomohla tyč! Domácí si tak připisují 2 body za výhru.
Střely po prodloužení: Domácí – 34, Hosté – 27-.
62:30'
Ottawa právě vstřelila branku!
A máme tu vítězný gól! Canadiens znovu prohráli buly, Duschene naznačil střelu ze středu, nahrál na levý mantinel, kde byl připravený MARK STONE, který střelou o tyč ukončuje prodloužení! Asistence: Matt Duchene
62:20'
Jeff Petry nejprve minul branku Andersona, následně se dostal do samostatného úniku Tierney,ale Price je dnes famózní!
61:20'
Domácí se dostali do přečíslení 3 na 1, ale Chabot nedokázal zasunout kotouč do odkryté branky!
60:50'
Dělovka Reillyho skončila na betonu Andersona.
60:20'
Matt Duchene kotouč vyvezl ze třetiny Habs a kličkuje.
60:01'
Úvodní buly pro domácí.
60:01'
Ve třetí třetině jsme gól neviděli, na tabuli tak svítí skóre 3:3 a o zápas bude pokračovat. Uvidíme, kterému týmu zbylo více sil a připíše si tak druhý bonusový bod.
Střely po třetí třetině: Domácí – 30, Hosté – 26.
60:00'
59:36'
Price vystartoval z branky a odpálil kotouč před útočníkem v červeném dresu.
59:10'
Artturi Lehkonen vypálil na první tyč, Anderson si připisuje důležitý zákrok!
58:50'
Máme tu poslední minutku zápasu, následující gól by byl rozhodující a oba týmy to vědí.
58:20'
Danault vjel do třetiny s pukem příliš brzy, máme tu offside.
58:10'
Price drží nahození ze středního pásma.
57:40'
Habs mají kotouč pod kontrolou za vlastní brankou.
57:10'
Nyní vyhazují naopak domácí hráči.
56:30'
Canadiens odpalují kotouč až k Andersonovi.
55:58'
Ottawa kombinuje s kotoučem ve vlastní třetině.
55:50'
Max Domi vypálil od mantinelu, jeho střelu vyrazil obránce do ochranné sítě.
55:30'
Čas utíká hodně rychle a ani jeden z týmů nechce udělat hrubku.
54:50'
Jesperi Kotkaniemi si pěknou kličkou udělal prostor ke střele,ale jeho pokus minul branku! Finská kometa tak stále čeká na první zásah v NHL.
54:10'
Christián Jaroš se dobře vrátil s Tatarem a znemožnil mu zakončení.
53:40'
Brendan Gallagher se dostal ke střele ze středu hřiště, ale trefil pouze obránce.
53:21'
Přechod do útoku Canadiens zastavuje offside.
52:37'
Colin White se dostal do samostatného úniku,ale Price mu puk skvěle vypíchl hokejkou! Price je dnes skvělý a drží Montreal.
52:20'
Nicolas Deslauriers přečetl rozehrávku a Montreal tohle oslabení přečká!
51:50'
Phillip Danault se dostal ke střele, jeho pokus mířila na druhou tyč,ale Anderson zasáhl.
51:20'
Kotouč za brankou Andersona.
50:51'
Hra je přerušena, protože brusle Chabota projela po uchu Lehkonena, který míří do kabiny. Snad to nebude nic vážného.
50:40'
Price si připisuje povedený zákrok proti střele Stonea, který mířila pod vyrážečku.
50:29'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jeff Petry – 2 min., držení).
50:29'
Price si připsal 2 skvělé zákroky, když nejprve vyjel proti střelci a následně skočil a zablokoval střelu. Branka zůstala volná a kotouč se po skoku Price zpomalil a trefil jednoho z domácích hráčů, následně do brankoviště skočil Alzner a nohou kotouč podržel před brankovou čárou, dokud se nevrátil Price, který kotouč zalehl!
50:10'
Fanoušci hostů mají v hledišti převahu a bučí na domácí tým.
49:30'
Domácí napadají vysoko ve 4 a Canadiens mají obrovské problémy s rozehrávkou.
48:40'
Hra je plná nepřesností a odehrává se hlavně ve středním pásmu.
48:10'
Ani jeden z týmů nechce udělat chybu a hraje zodpovědně do obrany.
47:40'
Ottawa si vytvořila tlak ve třetině, ale střela Whitea nebyla nebezpečná.
46:20'
Artturi Lehkonen tečoval střelu Danaulta do protipohybu Andersona, ale domácí brankář špičkou betonu dokázal zasáhnout!
45:57'
Phillip Danault vypálil skrz obránce, Anderson si na střelu počíhal a ukryl kotouč v lapačce.
45:40'
Byron s Armiou se dostali do přečíslení 2 na 1,ale těsně před střelou rozhodčí píská offside!
45:10'
Carey Price si připisuje jistý zákrok lapačkou proti střele od pravého mantinelu.
44:40'
Bobby Ryan se natahoval po puku na druhé tyči, ale naštěstí pro Habs se k němu nedostal.
44:10'
Střela Gallaghera byla ztečována do rohu.
43:50'
Price podržel v lapačce nahození od Smitha.
42:30'
Matt Duchene zavezl kotouč do třetiny,ale jeho následná nahrávka byla nepřesná.
42:00'
Oby týmy do třetí třetiny doslova vlétly a vidíme zajímavý hokej!
41:41'
Rozhodčí přerušuje hru kvůli hře vysokou holí.
41:05'
Artturi Lehkonen si nerozuměl s Domim a ke kotouči se dostali domácí.
40:40'
Brendan Gallagher střílel ze středu třetiny, jeho pokus Anderson ramenem vyrazil!
40:20'
Po šavlovačce ve středním pásmu skončil kotouč na lavičce Habs.
40:01'
Úvodní buly Canadiens.
40:01'
Máme za sebou druhou třetinu, ve které byla Ottawa lepším týmem a zaslouženě srovnala. Ve 30. minutě se se štěstím prosadil Mikkel Bødker, když odrazil kotouč o Price do branky. O 3 minuty později využil přesilovou hru Duchene a bylo srovnáno! Canadiens se s koncem třetiny zlepšili a vytvořili si několik šancí,ale Anderson drží domácí. Uvidíme, kterému týmu zbylo více sil na překlopení zápasu.
Střely po druhé třetině: Domácí – 22, Hosté – 19.
Třetí třetina začne přibližně v 03:07.
40:00'
39:29'
Price odrazil kotouč po střele Duchenea před sebe,ale Benn včas zareagoval a odpálil kotouč!
39:10'
Střela Pecy směřuje do rohu.
38:20'
Canadiens jsou usazeni ve třetině domácích,ale větší šanci si nevytvořili.
37:50'
Mark Borowiecki vypálil od modré,ale ani on svou střelu nenasměroval na branku.
37:10'
Dělovka Benna od modré byla zblokována do rohu kluziště.
36:40'
Počet mužů na ledě je sice stejný,ale Habs zůstávají ve třetině Sens.
36:20'
Chris Tierney zblokoval střelu od modré a je po přesilové hře.
36:00'
Kotouč za brankou Price.
35:40'
Tatar dostal krásnou krosovou nahrávku, ale zradilo ho zpracování.
35:10'
Nepřesná nahrávka Domiho a kotouč je ve středním pásmu.
34:20'
Brendan Gallagher se dostal do úniku, Andersen si se zakončením poradil, ale Jaroš Gallaghera podržel a uvidíme přesilovou hru Habs.
34:20'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Christián Jaroš – 2 min., držení).
33:30'
Hra je nyní dost nezajímavá.Oba týmy urputně brání modré čáry.
33:00'
Domácí fanoušci se probrali a hlasitě povzbuzují Ottawu.
32:40'
Canadien se snaží rychle odpovědět, Andersen si se střelou od modré poradil.
32:01'
A máme srovnáno! Ottawa je do druhé třetiny aktivnější a zaslouženě vrovnává! Bobby Ryan měl kotouč na modré a krásnou krosovou nahrávkou našel volného MATTA DUCHENEA, který střelou z jedničky trefuje prázdnou branku! Asistence: Bobby Ryan, Mark Stone
31:50'
Joel Armia nahodil kotouč na branku a spěchal za dorážkou, vhazovat se bude po pravici Andersona.
31:40'
Výborná práce Pecy, který vyvezl kotouč do třetiny.
31:26'
Útok domácích kazí offside.
30:59'
Ottawa kombinuje ve třetině, střelu od modré Price likviduje.
30:23'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Artturi Lehkonen – 2 min., podrážení).
29:41'
Ottawa se dostává na dostřel! Habs ztratili kotouč ve středním pásmu, ten se dostal k MIKKELU BODKEROVI, který s ním ujížděl po levém mantinelu a střelou z obrovského úhlu dostal se štěstím kotouč za záda Price! Kanadský gólman si kotouč srazil do branky ramenem! Asistence: Colin White
29:10'
Hra je teď plná nepřesností, ani jeden z týmů se nedokáže usadit ve třetině soupeře.
28:10'
Senátoři vytáhli forčeking opravdu vysoko a obránci Montrealu jsou pod tlakem takřka celou dobu.
27:59'
Thomas Chabot vypálil dělovku od modré, jeho pokus Price moc neviděl, přesto si připsal úspěšný zákrok.
27:20'
Mark Stone se znovu hnal s kotoučem na branku Price, ale v poslední chvíli se vrátil Juulsen a vysekl mu kotouč!
26:40'
Domi hledal střílenou nahrávkou volného Gallaghera, ale kotouč se k němu nedostal.
25:50'
Habs měli obrovský tlak,ale Domimu přeskočil kotouč čepel a Habs musí vyklidit třetinu.
25:05'
Brendan Gallagher si pěkně narazil s Tatarem, ale následnou střelu na druhou tyč Andersen vyrazil.
24:40'
Montreal zavezl kotouč do třetiny, ale nepřesná nahrávka ho darovala Sens, kteří vyráží do protiútoku.
23:51'
Hra je přerušena, Anderson potřebuje opravit brusli.
23:40'
Paul Byron vypálil od levého mantinelu, Anderson mezírku u tyče vytěsnil a odrazil kotouč.
23:10'
Domácí navnadila přesilovka a nyní jsou aktivnějším týmem.
22:28'
Mike Reilly nahazuje kotouč od modré, ale pokus byl nepřesný a kotouč skončil v rohu.
21:58'
Juulsenovi vjel do třetiny Drouin moc rychle a útok je zastaven offsidem.
21:30'
Kotouč za brankou Andersona, z přesilové hry zbývají poslední vteřinky.
20:30'
Matt Duchene krásnou zadovkou na první tyči hledal spoluhráče na druhé,ale jeho úmysl přečetl Benn, který odpálil kotouč!
20:01'
Úvodní buly pro Canadiens, kteří okamžitě odpalují kotouč.
20:01'
Máme za sebou první třetinu, ve které jsme se opravdu nenudili. Padly hned 4 góly a zápas musí diváky bavit. Canadiens vlétli do zápasu jako uragán, když si vysloužili hned 2 přesilové hry, druhou se jim podařilo využít zásluhou Domiho. O minutku později se prosadil Danault a Ottawa byla přímo opařená. Mark Stone pak výborně forčekoval a podařilo se mu snížit na 1:2. V 17. minutě se po krásné akci prosadil Byron a Canadiens si tak do druhé třetiny berou 2 gólový náskok.
Střely po první třetině: Domácí – 13, Hosté – 15.
Druhá třetina začne přibližně ve 2:15.
20:00'
19:50'
Montreal vyhrál vhazování a vyhazuje kotouč.
19:39'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Noah Juulsen – 2 min., sekání).
19:15'
Ryan Dzingel prokličkoval obranou Habs bez větších problémů, ale jeho střelu v poslední chvíli vyrazil Price!
18:40'
Jesperi Kotkaniemi znovu našel krásnou zadovkou Byrona, ale hostující útočník se kličkou proti Andersonovi neprosadil!
17:50'
Brendan Gallagher znovu dostal pořádně naloženo, týmy si dnes opravdu nic nedarují.
17:05'
Artturi Lehkonen chtěl zadovkou prodloužit na spoluhráče,ale Chris Wideman úmysl přečetl a na chvíli uklidnil domácí obranu.
16:07'
Montreal právě vstřelil branku!
Habs si berou dvoubrankový náskok zpátky! Jesperi Kotkaniemi podržel kotouč na mantinelu a krásně ho předal Armiovi do jízdy, ten ho krásnou nahrávkou před branku poslal na volného PAULA BYRONA, který z jedničky přízemní střelou prostřelil Andersona! Krásná akce v podání hostů. Asistence: Joel Armia, Jesperi Kotkaniemi
15:50'
Na puku je většinu času Montreal, ale hostům se nedaří dostat do třetiny.
15:05'
Sens zvýšili aktivitu při napadání a Montrealu se nedaří rozehrát.
14:30'
Jonathan Drouin nabral rychlost ve středním pásmu, ale jeho pokus byl zblokován obráncem.
14:01'
Nepovedený přechod přes modrou čáru, útok Ottawy zastavuje offside.
13:33'
Ryan Dzingel se s kotoučem vytočil do branky, Price byl u své tyče včas a kotouč podržel.
12:52'
Chris Tierney rozezvučel tyč za Pricem!
12:20'
Od brusle Lajoiea se kotouč odrazil na branku Price,ale kanadský brankář si poradil a vykopl pryž.
11:44'
Habs vyhráli buly a ihned odpalují kotouč.
11:34'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Brendan Gallagher – 2 min., vražení na hrazení).
11:26'
Price v lapačce drží nahození od modré a následuje komerční přestávka.
11:10'
Carey Price vyrazil kotouč po střele od modré před sebe,ale hokejkou ho následně odrazil mimo dosah dotírajících hráčů Ottawy.
10:20'
Kotouč nyní po dorážce rozezvučel břevno! Následnou dorážku Joel Armia nasměroval do klečícího Zacka Smitha v brankovišti!
09:58'
Artturi Lehkonen přečetl reozehrávku soupeře a založil útok Habs.
08:20'
Ottawa teď zamkla Habs ve třetině, Price si připsal jistý zákrok proti střele od pravého mantinelu.
07:57'
Xavier Ouellet si s pukem sjel k brance, ale jeho nahození trefilo útočníka Sens.
07:14'
Ottawa rychle odpovídá! Alzner udělal hrubku v obranném pásmu, když se k puku dostal Chris Tierney, který ho se štěstím dostal na druhou tyč na MARKA STONEA, který poloprázdnou brankou nepohrdl a vsítil kontaktní gól! Asistence: Chris Tierney
06:20'
Xavier Ouellet nahodil kotouč od modré, Anderson toho moc neviděl,ale podařilo se mu kotouč chytit.
06:05'
Ottawa se po delší době dostala s pukem do třetiny soupeře,ale za brankou puk sebral Petry a vyvezl ho.
05:30'
Canadiens jsou jako polití živou vodou a doslova létají po kluzišti.
04:05'
Tak to je snový start v podání Canadiens! Druhá formace Habs si teď pohrála s Ottawou. Byron zavezl kotouč, předal ho na mantinel na Lehkonena, který mu ho vrátil a Byron ho krásnou zpětnou nahrávkou vrátil PHILIPU DANAULTOVI, který trefil šibenici! Asistence: Paul Byron, Artturi Lehkonen
03:40'
Montreal využívá přesilovou hru a ujímá se vedení! Montreal si rychle kombinoval ve třetině až se od mantinelu rozhodl vystřelit MAX DOMI, který přízemní střelou prostřelil Andersona, kterému clonil Gallagher! Asistence: Tomáš Tatar, Jonathan Drouin
03:20'
Habs se usadili ve třetině a kombinují,
02:56'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Chris Wideman – 2 min., vysoká hůl).
02:40'
Přesilová hra je za námi, Montreal si vytvořil pěkné šance,ale Anderson drží!
02:04'
Zack Smith vyvezl kotouč z vlastní třetiny a zakončil, bohužel pro něj nedokázal trefit branku.
01:40'
Jesperi Kotkaniemi vypálil od mantinelu, kotouč se odrazil před Shawa,ale ten ho nedokázal dorazit!
01:01'
Krásná sehrávka na volného Gallaghera na pravé tyči, ale jeho pokus z jedničky Anderson kryje!
00:24'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Thomas Chabot – 2 min., podrážení).
00:01'
Úvodní buly pro domácí! Duschene se ihned dostal ke střele ze středu hřiště, ale Price nezaspal a vykopl kotouč betonem!
00:01'
Máme za sebou hymnu Kanady a můžeme začít!

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Chabot, DeMelo, Borowiecki, Ch. Wideman, Lajoie, Jaroš, Harpur – Bødker, Duchene, B. Ryan – Dzingel, Tierney, Mark Stone – Pääjärvi, Z. Smith, Pyatt – White, Carey.

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Alzner, Petry, Reilly, Juulsen, Ouellet, Jo. Benn – Tatar, Danault, Gallagher – Drouin, Domi, Lehkonen – Byron, Kotkaniemi, Armia – Deslauriers, A. Shaw, Hudon.

Rozhodčí: Sutherland, L’Ecuyer – Berg, Gibbs.
Montreal Canadiens
Montreal patří k příjemným překvapením startu sezóny. Canadiens drží šňůru 3 vítězství , když si postupně poradili s Pittsburghem. Detroitem a v minulém zápase s Blues. V tabulce Východní konference najdeme Habs na 2. místě s 9 body. Tomáš Plekanec, který proti Detroitu odehrál jubilejní 1000. zápas v NHL dnes bohužel nenastoupí a měl by být mimo přibližně 2 týdny, kvůli zranění zad. Československou stopu v Habs, ale stále drží Tomáš Tatar, který se po letním přestupu z Vegas velmi dobře adaptoval na kanadský hokej a vede týmovou produktivitu.
Nejproduktivnější hráči
1. Tatar – 3 + 5
2. Gallagher – 4 + 1
3. Byron – 3 + 2
Ottawa Senators
Senators se vzchopili ze špatného startu sezóny, když vyhráli poslední 2 zápasy. V Ottawa si nejprve poradila s Los Angeles 5:1 a v minulém zápase porazila Dallas 4:1. V utkání se prosadil i Brady Tkachuck, který byl draftován ze 4. místa. Bohužel pro domácí fanoušky se Brady zranil a mohl by chybět až měsíc, kvůli zranění nohy. V tabulce Východní konference najdeme Sens na 10. místě se 7 body.
1. Chabot – 2 + 6
2. Tierney – 2 + 6
3. Lajoie – 4 + 3
Dobré ráno, zdravím všechny fanoušky NHL! Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Ottawa Senators – Montreal Canadiens
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.