San Jose - Carolina | ONLINE | 6.12.2018 04:30 | NHL (základní část) 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : Carolina - 6. prosince 2018   04:30

Ukončeno
San Jose
San Jose
03:44' Goodrow (Labanc, M. Karlsson) • 10:10' Hertl (Labanc, Couture) • 28:42' Meier (R. Šimek, J. Thornton) • 35:02' Pavelski (Meier, J. Thornton) • 55:43' Sörensen (Meier, J. Thornton)
5:1
(2:0, 2:1, 1:0)
Carolina
Carolina
38:31' Wallmark  (D. Hamilton, Slavin)
San Jose
Sestavy:
M. Jones (Dell) – R. Šimek, Burns, Dillon, E. Karlsson, Vlasic, Braun – E. Kane, Pavelski (C), Donskoi – Hertl, Couture (A), Meier – Sörensen, J. Thornton (A), Labanc – Goodrow, Suomela, M. Karlsson. Hlavní trenér: Peter DeBoer.
Rozhodčí
Gord Dwyer, Garrett Rank. Čároví: Steve Miller, Matt MacPherson
SAP Center, San Jose
17119 diváků
Carolina
Sestavy:
McElhinney (Mrázek) – Slavin, D. Hamilton, de Haan, Faulk (A), T. van Riemsdyk, Pesce – Aho, J. Staal (A), T. Teräväinen – B. McGinn, V. Rask, Williams (C) – Svečnikov, Wallmark, Martinook – Foegele, C. Bishop, Di Giuseppe. Hlavní trenér: Rod Brind'Amour.
Přenos se aktualizuje automaticky

Československá stopa v utkání:

Tomáš Hertl (SJS) 1+0, 2 střely, čas na ledě 18:28
Radim Šimek (SJS) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:44
Tři hvězdy utkání:

1. Martin Jones (SJS) 39 zák., 1 gól, 97,5%
2. Timo Meier (SJS) 1+2
3. Joe Thornton (SJS) 0+3
Statistiky: Střely na bránu: 23-40; Zablokované střely: 20-10; Vhazování: 46%-54%; Hity: 17-18; Přesilové hry: 1/2-1/3; Trestné minuty: 8-6.
Carolina prožila velmi špatnou noc, když v SAP Center inkasovala pět gólů. V dresu San Jose se dařilo českým hokejistům. Tomáš Hertl vstřelil gól, zatímco Radim Šimek u jednoho asistoval. Největší hvězdou utkání se ale podle nás stal Timo Meier, který po návratu po zranění vstřelil gól a na dva přihrál. Tři kanadské body zaznamenal také Joe Thornton. Konečný výsledek tohoto klání. San Jose Sharks 5 Carolina Hurricanes 1.
Konec zápasu.
59:50'
Brenden Dillon byl v závěru utkání vyloučen za faul loktem, na výhře San Jose už to ale nic nezmění.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:05'
Dnešní utkání sleduje 17119 diváků.
57:33'
Před bránou Martina Jonese vznikl obrovský závar, San Jose ho ovšem dokázalo přečkat. Stále je to 5:1.
55:43'
San Jose právě vstřelilo branku!
Joe Thornton přihrávkou zpoza brány oslovil Tima Meiera, od něhož se puk odrazil, a MARCUS SÖRENSEN z levého kruhu a blízkosti zamířil do bližšího levého horního rohu brány! San Jose vede 5:1. Asistence: Timo Meier a Joe Thornton.
54:15'
Justin Williams se v pravém kruhu dostal ke střele zápěstím, která těsně nad ledem mířila ke vzdálenější levé tyči, jenže se právě od ní odrazila zpět do hry! Velká šance Hurricanes.
52:49'
Logan Couture si z pravého křídla sjel nikým neatakován před bránu a z blízkosti mířil pod horní tyč, jenže brankář Curtis McElhinney puk fantasticky svým levým ramenem vyrazil mimo!
52:09'
Jordan Martinook z levého křídla a ostrého úhlu nahazoval puk před bránu a Martin Jones ho vyrazil.
51:56'
Tomáš Hertl vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a Curtis McElhinney puk podržel ve svém náručí. Po přerušení následuje komerční přestávka.
50:53'
Radim Šimek na levém křídle vypálil od modré čáry a na přední tyči trefil spoluhráče Joonase Donskoie.
49:50'
Vyloučení Brock McGinn a Marcus Sörensen už jsou zpět na ledě a oba týmy hrají opět v plném počtu.
49:12'
Logan Couture bekhendovou střelou z pravého kruhu pro vhazování mířil ke vzdálenější levé tyči, Curtis McElhinney byl ale připraven a pravým betonem puk vyrazil.
48:11'
Victor Rask se ocitl před bránou ve velké šanci, jenže ani nadvakrát bekhendem Martina Jonese nepřekonal! Úžasný provaz brankáře San Jose.
47:50'
Brock McGinn fauloval ihned po vhazování v obranném pásmu a dostal dvě minuty za podržení. Souběžně s ním byl ale vyloučen Marcus Sörensen za nedovolené bránění. Dvě minuty se bude hrát ve hře 4 na 4.
47:47'
Marcus Sörensen po rychlém přečíslení a přihrávce z ostrého úhlu přes šířku útočného pásma z pravého křídla na vzdálenější levé tyči tečoval puk mimo a Curtis McElhinney ho po odrazu od hrazení za jeho bránou zmrazil pod lapačkou. Komerční přestávka.
46:43'
Sharks se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a proti domácímu týmu se pískalo zakázané uvolnění.
45:58'
Jordan Martinook vystřelil na bodu levého kruhu pod tlakem zápěstím a Martin Jones na přední tyči vyrazil puk pravým betonem poté, co trochu vyjel z brány.
45:17'
Sharks bojovali na levém křídle útočného pásma o puk, nakonec se k němu ovšem neprodrali.
43:49'
Brock McGinn rychlou střelou z bodu pravého kruhu mířil k přední tyči, Martin Jones šel ale do kolen, aby jeho pokus vykopl levým betonem!
43:38'
Justin Faulk vypálil na pravém křídle od modré čáry a jeho pokus byl přizvednut do ochranné sítě.
43:06'
Marc-Édouard Vlasic si najel před vrcholem levého kruhu na zpětnou přihrávku a napřáhl k táhlé střele, kterou Curtis McElhinney s problémy zastavil, a Evander Kane se k dorážce nedostal.
42:24'
Hra byla přerušena, jelikož se Hurricanes na pravém křídle ocitli v postavení mimo hru.
42:05'
Trevor van Riemsdyk napálil puk ze středního pásma za bránu San Jose, kam se vydal brankář Martin Jones, aby spoluhráčům pomohl s rozehrávkou.
41:16'
Logan Couture vyrazil na levém křídle do přečíslení dva na jednoho a chtěl najít ze druhé vlny najíždějícího Joe Pavelskiho, jenže jeho přihrávka nebyla přesná.
40:25'
V SAP Center před pár okamžiky začala třetí třetina. Oba týmy dnes vstřelily gól v přesilové hře, jenže Sharks se prosadili celkem čtyřikrát a vedou 4:1.
40:01'
Začala třetí třetina.
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 16-29; Zablokované střely: 13-5; Vhazování: 46%-54%; Hity: 14-16; Přesilové hry: 1/2-1/2; Trestné min.: 4-4.
Druhá třetina začne přibližně v 6:31.
Čeští hokejisté dnes v dresu San Jose prožívají skvělé utkání, když se v první třetině nejprve prosadil Tomáš Hertl a Radim Šimek po přestávce asistoval u gólu Tima Meiera, který se vrátil do sestavy Sharks po třech zápasech. Domácí stejně jako v první části vstřelili dva góly, když čtvrtý zásah na pažbě přidal Joe Pavelski poté, co si jeho přihrávku srazil do vlastní brány Jordan Staal. Carolina se prosadila až v závěru druhé části, kdy se během přesilové hry trefil Lucas Wallmark. San Jose Sharks 4 Carolina Hurricanes 1.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:32'
Phillip Di Giuseppe vystřelil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Martin Jones podržel puk v náručí.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:31'
Carolina právě vstřelila branku!
Carolina předvedla nádhernou kombinační akci, na jejímž konci LUCAS WALLMARK parádní střelou zápěstím z vrcholu levého kruhu pro vhazování zamířil nad lapačkou Martina Jonese ke vzdálenější pravé tyči! Přesilová hra využita. Asistence: Dougie Hamilton a Jaccob Slavin.
37:57'
Justin Faulk vystřelil z bodu pravého kruhu pro vhazování a puk se od hole Martina Jonese odrazil do ochranné sítě.
37:25'
Evander Kane byl v závěru druhé třetiny podruhé vyloučen, tentokrát za podržení. Přesilová hra pro hosty.
37:08'
Jordan Martinook se dostal na vnitřním oblouku levého kruhu ke střele, kterou Tomáš Hertl přizvedl do ochranné sítě.
35:58'
Hra byla přerušena a na řadu přichází další krátká reklamní přestávka. San Jose už vede 4:0.
35:02'
San Jose právě vstřelilo branku!
Timo Meier přenesl hru skvěle doprava na JOEA PAVELSKIHO, který posílal před bránu na první pohled nenápadnou přihrávku, jenž našla pouze Jordana Staala, jenže právě od jeho hole se puk odrazil za záda nešťastného brankáře Curtise McElhinneyho, který už s tím nemohl dělat nic – 4:0. Asistence: Timo Meier a Joe Thornton.
34:11'
Calvin de Haan napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, kterou u levé tyče zablokoval Justin Braun.
33:38'
Vyloučený Evander Kane je zpět na ledě a Carolina se stále marně snaží prosadit v SAP Center.
33:17'
Marcus Sörensen se dostal v levém kruhu ke střele a během oslabení mířil nad lapačku Curtise McElhinneyho, jeho pokus ovšem bránu Caroliny minul.
31:38'
Evander Kane byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Carolina si po reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru v dnešním zápase.
29:17'
Sharks dobře vystřelili z bodu pravého kruhu pro vhazování, pozorný Curtis McElhinney ale puk vyrazil.
28:42'
San Jose právě vstřelilo branku!
Radim Šimek od modré čáry nahodil puk před bránu, kde se od TIMA MEIERA odrazil k pravé tyči! San Jose vede nad Carolinou už 3:0 poté, co brankář Martin Jones předvedl úžasný zákrok. Asistence: Radim Šimek a Joe Thornton.
27:59'
Andrej Svečnikov vyhrál v pravém rohu pásma důležitý osobní souboj a do mezikruží poslal krásnou diagonální přihrávku, na kterou si najel Lucas Wallmark, a krásnou střelou mířil do pravého horního rohu brány, Martin Jones ale předvedl spektakulární zákrok a lapačkou puk vytáhl mimo! Nádherný hokejový okamžik.
27:47'
San Jose zasypalo hostující bránu sérií nepřesných střel, po kterých následuje komerční přestávka.
26:49'
Erik Karlsson na pravém křídle vypálil od modré čáry a Curtis McElhinney na přední tyči vyrazil jeho ránu s příklepem svým levým betonem za bránu.
25:41'
Timo Meier na levém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho, které chtěl v kruhu pro vhazování zakončit rychlou střelou zápěstím mířící do bližšího horního rohu brány, Curtis McElhinney ale puk skvěle vyrazil a následná dorážka skončila za bránou hostů z Caroliny!
24:55'
Hurricanes na pravém křídle vystřelili od modré čáry a Martin Jones bez problému kotouč podržel.
24:49'
Andrej Svečnikov předvedl za bránou San Jose fantastický forčeking a po jeho zpětné bekhendové přihrávce mohl z blízkosti skórovat Lucas Wallmark, jenže puk netrefil.
24:17'
Brett Pesce, který se dnes vrátil do sestavy Caroliny po zranění, opět vyhodil puk na zakázané uvolnění, když tentokrát nepřesně rozehrál podél střídaček.
23:11'
Antti Suomela si najel na vzdálenější levé tyči na dlouhou diagonální přihrávku, z blízkosti ale trefil pouze náruč připraveného Curtise McElhinneyho.
23:05'
Carolina na pravém křídle vypálila ihned po vhazování a Martin Jones puk svým pravým betonem vykopl.
22:59'
Victor Rask se sice ocitl v útočném pásmu mezi čtyřmi hráči San Jose, v mezikruží se přesto dokázal protáhnout ke střele, která skončila v ochranné síti.
22:24'
Brett Pesce na pravém křídle dlouhou kolmou přihrávkou Warrena Foegelea nenašel. Zakázané uvolnění.
21:55'
Timo Meier se marně snažil před bránou zkrotit sražený kotouč a ke střele se nedostal. Navíc byla hra přerušena kvůli hře vysokou holí. Sharks vedou 2:0.
21:27'
Andrej Svečnikov se pokusil na levém křídle vystřelit zápěstím, Sharks k němu ale velice rychle přistoupili.
20:40'
Tomáš Hertl předvedl na pravém křídle pěkné obraty jenže neměl komu přihrát a nahodil puk za bránu.
20:04'
Joe Pavelski vyhrál úvodní vhazování druhé části a puk se po nahození Sharks od Sebastiana Aha odrazil po pouhých čtyřech sekundách mezi střídačky.
20:01'
Začala druhá třetina.
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 9-17; Zablokované střely: 3-4; Vhazování: 33%-67%; Hity: 7-12; Přesilové hry: 1/2-0/0; Trestné minuty: 0-4.
Druhá třetina začne přibližně v 5:35.
San Jose do zápasu proti Carolině vykročilo skvěle, a ačkoliv hned v úvodu nevyužilo přesilovou hru, po necelých čtyřech minutách otevřel skóre Barclay Goodrow, na jehož gól v polovině první části navázal během početní výhody Tomáš Hertl. Skóre po první třetině. San Jose Sharks 2 Carolina Hurricanes 0.
20:00'
První třetina skončila.
19:36'
Martin Jones nenechal nic náhodě a sražený kotouč na přední levé tyči raději zmrazil pod lapačkou.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
17:49'
Jordan Staal se po krátké diagonální přihrávce z levého křídla dostal na vnitřním oblouku pravého kruhu pro vhazování ke střele zápěstím, kterou Martin Jones na přední tyči sevřenými betony vyrazil a poté zmrazil pod lapačkou!
17:32'
Tomáš Hertl se ocitl po sraženém nahození od modré čáry u levé tyče ve velmi slibné šanci, jenže bránu hostujícího brankáře Curtise McElhinneyho minul.
16:15'
San Jose se na levém křídle ocitlo v postavení mimo hru a vhazovalo se v neutrální zóně SAP Center.
15:48'
Joe Pavelski na pravém křídle vystřelil zápěstím od hrazení a Curtis McElhinney na přední tyči ukryl puk v lapačce. Následuje komerční přestávka.
15:30'
Evander Kane pohybem za bránou zmátl všechny hráče Caroliny a po jeho zpětné přihrávce se ocitl v obrovské šanci Logan Couture, jenže z blízkosti trefil pouze hruď Curtise McElhinneyho! Fantastický zákrok.
14:59'
Brent Burns v levém rohu obranného pásma usilovně bojoval o puk a podél hrazení ho posunul.
13:19'
Marcus Sörensen vystřelil z vrcholu pravého kruhu a Curtis McElhinney na přední tyči vyrazil puk za bránu.
12:22'
Sebastian Aho se ocitl po nahození od střídaček před bránou v obrovské šanci, z blízkosti ale trefil jen sevřené betony Martina Jonese! Po přerušení hry následuje komerční přestávka.
10:10'
San Jose právě vstřelilo branku!
Logan Couture skvělou diagonální přihrávkou z levého kruhu pro vhazování přenesl hru na Kevina Labanca, který z bodu pravého kruhu nahodil puk před bránu a TOMÁŠ HERTL ho tečoval do odkryté sítě! Domácí Sharks využili přesilovou hru a je to 2:0. Jak hosté odpoví? Asistence: Kevin Labanc a Logan Couture.
09:14'
Phillip Di Giuseppe fauloval na obranné modré čáře a byl vyloučen na dvě minuty za hákování.
08:40'
Carolina se ocitla v postavení mimo hru a hra byla vykázána do neutrální zóny hrací plochy.
07:51'
Brett Pesce vypálil ihned po vhazování od modré čáry a puk se po levém betonu Martina Jonese svezl těsně vedle pravé tyče brány domácího San Jose.
07:46'
Brock McGinn vystřelil po rychlém obratu hry od modré čáry a jeho střela se od Joea Pavelskiho v mezikruží odrazila do ochranné sítě.
07:18'
A další táhlá střela od modré čáry, která by zřejmě skončila nad, Martin Jones po ní ale sáhl lapačkou.
07:07'
Hurricanes na pravém křídle vystřelili od modré čáry a jejich táhlý pokus skončil v lapačce Martina Jonese.
06:25'
Teuvo Teräväinen na pravém křídle vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a po jeho zablokované střele se dostal před bránou k puku Sebastian Aho, který rychlou střelou z otočky trefil pravý beton Martina Jonese!
06:08'
Hra byla přerušena a po dobré pasáži hry ze strany San Jose následuje krátká komerční přestávka.
05:37'
Timo Meier vypálil od modré čáry a před bránou Caroliny vznikl velký závar, Sharks se ale k dorážce nedostali.
03:44'
San Jose právě vstřelilo branku!
Sharks v pravém kruhu pro vhazování předvedli nádhernou sérii krátkých přihrávek a BARCLAY GOODROW rychlou střelou zápěstím vymetl vzdálenější levý horní roh brány! San Jose vede 1:0. Asistence: Kevin Labanc a Melker Karlsson.
02:19'
Vyloučený Jordan Staal je zpět na ledě a hokejisté Caroliny úspěšně přečkali první oslabení zápasu.
02:18'
Sebastian Aho se z pravého křídla řítil v závěru oslabení sám na bránu, na přední tyči ale Martina Jonese mezi betony nepřekonal!
01:59'
Erik Karlsson vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho střela s příklepem byla zablokována.
01:35'
Brett Pesce odvedl v obranném pásmu dobrou práci a vyhodil puk až do rohu obranného pásma San Jose.
00:19'
Jordan Staal vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a San Jose si zahraje v úvodu přesilovou hru, která přichází na řadu po pouhých 11 sekundách.
00:01'
Jordan Staal se sklonil na úvodním vhazováním proti Tomášovi Hertlovi a po jeho vyhrání se Carolina mohla vydat vpřed.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – R. Šimek, Burns, Dillon, E. Karlsson, Vlasic, Braun – E. Kane, Pavelski (C), Donskoi – Hertl, Couture (A), Meier – Sörensen, J. Thornton (A), Labanc – Goodrow, Suomela, M. Karlsson. Hlavní trenér: Peter DeBoer.

Carolina Hurricanes: McElhinney (Mrázek) – Slavin, D. Hamilton, de Haan, Faulk (A), T. van Riemsdyk, Pesce – Aho, J. Staal (A), T. Teräväinen – B. McGinn, V. Rask, Williams (C) – Svečnikov, Wallmark, Martinook – Foegele, C. Bishop, Di Giuseppe. Hlavní trenér: Rod Brind'Amour.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Garrett Rank. Čároví: Steve Miller, Matt MacPherson.
Předpokládané úvodní sestavy:

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – R. Šimek, Burns, Dillon, E. Karlsson, Vlasic, Braun – E. Kane, Pavelski, Donskoi – Hertl, Couture, Meier – Sörensen, J. Thornton, Labanc – Goodrow, Suomela, M. Karlsson.

Carolina Hurricanes: McElhinney (Mrázek) – Slavin, D. Hamilton, de Haan, Faulk, T. van Riemsdyk, Pesce – Aho, J. Staal, T. Teräväinen – B. McGinn, V. Rask, Williams – Svečnikov, Wallmark, Martinook – Foegele, C. Bishop, Di Giuseppe.
CAROLINA HURRICANES

Carolina prohrála dvakrát v řadě a z posledních čtyř utkání dokázala vyhrát pouze jednou, když stejně jako San Jose zvítězila v Montrealu. V bráně Hurricanes začne brankář Curtis McElhinney, který před porážkou proti Anaheimu zaznamenal čtyři vítězství v řadě s průměrem inkasovaných gólů na zápas 1,40 a skvělou procentuální úspěšností 96,1. Obránce Brett Pesce se vrací do sestavy Hurricanes poté, co vynechal devět posledních utkání NHL kvůli zranění v dolní části těla.
SAN JOSE SHARKS

Do sestavy San Jose se vrací útočník Timo Meier, který je se třinácti góly druhým nejlepším střelcem svého týmu v letošní sezóně NHL a poslední tři utkání vynechal kvůli zranění v horní části těla. V bráně Sharks by se měl potřetí v řadě představit brankář Martin Jones, jenž během vítězného zápasu na ledě Montrealu předvedl 40 zákroků a inkasoval jeden gól.
San Jose ukončilo v Montrealu sérii čtyř porážek v řadě a po návratu do SAP Center ho čeká utkání proti Carolině, která se proti Sharks bude ve čtvrtek ráno snažit ukončit sérii dvou proher. Domácí hokejisté zatím úspěšně usilují o účast v playoff, hosté nikoliv.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.
Aktuální zápasy
Články odjinud