NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : Dallas - 14. prosince 2018   04:30

San Jose
San Jose
36:20' Meier (Burns, Couture) • 42:50' Meier (Couture, E. Karlsson) • 47:56' J. Thornton (R. Šimek, Sörensen)
3:2
(0:0, 1:1, 2:1)
Dallas
Dallas
23:35' Faksa  (Honka, Ničuškin) • 52:24' Heiskanen  (Ja. Benn, Seguin)

3. Logan Couture (SJS) 0+2
V tomto dramatickém zápase vyhrává domácí celek 3:2, a tak body zůstávají v San Jose. Dva góly vstřelil domácí Timo Meier, na jeden přihrával Radim Šimek. Za hosty otevřel skóre Radek Faksa.
Československá stopa v utkání:
Radek Faksa (DAL) 1+0, 2 střely, čas na ledě 12:29
Roman Polák (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:44
Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:39
Radim Šimek (SJS)0+1, 0 střel, čas na ledě 13:16
59:30'
Brent Burns dostal hru do útočného pásma, pak se znovu Stars dostali před branku.
59:04'
Icing San Jose, vhazovat se bude před brankou domácích.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry.
58:56'
Oddechový čas pro hosty.
58:30'
Miro Heiskanen nahodil do útočného pásma, tam hrají jeho spoluhráči.
58:17'
Hosté hrají v šesti.
58:05'
Domácí celek dostal hru do středního pásma.
57:35'
Hosté musí rozehrávat od své branky.
57:00'
Poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:24'
Domácí klub dostal hru do útočného pásma. Následně je hra přerušena, vhazovat se bude před brankou Stars.
56:10'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
56:03'
Komerční přestávka.
56:00'
Evander Kane pálil z ostré pozice, jeho ránu vyrazil brankář.
55:34'
Mnoho času už do konce třetí třetiny nezbývá, Sharks se snaží hrát co nejdál od své branky.
54:42'
Joonas Donskoi hledal spoluhráče před brankou, přihrávka postrádala přesnost, nikdo z jeho kolegů nezakončil.
54:02'
Domácí hokejisté vedou už jen o jednu branku, a tak je hostující celek na dostřel.
53:55'
53:44'
Mattias Janmark se pokoušel dostat do zakončení, což se mu nepodařilo.
53:20'
Domácí hokejisté mají nyní převahu a pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu.
52:24'
Dallas právě vstřelil branku!
Sedmou branku v letošní sezóně dává obránce Dallasu MIRO HEISKANEN. Toho po rychlé kombinaci dokázali spoluhráči uvolnit, zůstal osamocený ve výborné pozici a domácí brankář jeho střelu nezastavil. Asistence: Jamie Benn a Tyler Seguin.
51:32'
San Jose špatně rozehrálo, icing i na druhé straně.
51:02'
Hraje se rychlý hokej, nyní však Dallas špatně rozehrál, a tak je z toho icing.
50:27'
Brenden Dillon velmi dobře zapracoval za svou brankou, a tak nenechal soupeře zakončovat.
49:46'
Domácí hráči vedou o dvě branky a do druhé poloviny třetiny vstupují ve větší pohodě.
47:56'
San Jose právě vstřelilo branku!
Domácí celek navyšuje své vedení. Výborně to udělal Radim Šimek, jehož projektil se dostal do míst, kde byl zcela volný a obranou zapomenutý JOE THORNTON. Ten zakončoval do odkryté branky. Pěkná kombinace Sharks. Asistence: Radim Šimek a Marcus Sörensen
47:40'
Anton Chudobin se štěstím dokázal chytit kotouč, nechybělo mnoho a domácí hokejisté přidali další branku.
47:10'
Domácí hokejisté hrají od vyrovnávající branky aktivněji, snaží se něco vymyslet v útočném pásmu a navýšit své vedení.
46:27'
45:56'
Brent Burns pálil z první, jeho rána byla zblokovaná.
45:33'
Dallas se nyní nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
45:16'
Erik Karlsson pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
44:30'
V San Jose vládne dobrá nálada, Timo Time v plném proudu.
44:00'
Marcus Sörensen využil špatné rozehrávky Stars, dostal se do šance, ale jeho rána byla na poslední chvíli zblokovaná.
43:25'
Julius Honka se pokoušel odpovědět, ale jeho zakončení bylo hodně nepovedené.
42:50'
Najednou je všechno jinak, domácí celek se dostává do vedení. Logan Couture a TIMO MEIER si vyměnili kotouč a druhý jmenovaný zakončoval z první přesně pod horní tyčku. Asistence: Logan Couture a Erik Karlsson.
42:38'
Sledujeme rychlejší pasáž hry.
41:20'
Jason Dickinson dobruslil kotouč v útočném pásmu, a tak se musí domácí obrana bránit. Následně se Stars dostali do ofsajdu.
41:04'
Marc-Édouard Vlasic pálil z dobré pozice, jeho rána postrádala přesnost.
40:51'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Sharks.
40:33'
Zápas pokračuje třetí třetinou, stav je aktuálně vyrovnaný.
40:01'
Radek Faksa poslal své barvy na ledě San Jose do vedení. V závěru druhé třetiny dokázal za domácí vyrovnat Timo Meier, který skóroval od modré čáry.
40:00'
39:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:43'
Martin Jones musí být pozorný, hostující celek má převahu, následně se však dostal hostující tým do postavení mimo hru.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:33'
Zdá se, že díky vstřelené brance hra domácího celku poněkud ožila.
37:04'
Tomáš Hertl v první výraznější šanci, jeho rána končí nad.
36:20'
Domácí celek dokázal v závěru třetiny vyrovnat. Ránou od modré čáry prostřelil hradbu těl před brankou i samotného gólmana TIMO MEIER. Asistence: Brent Burns a Logan Couture.
36:14'
Rána od modré čáry byla zblokovaná do ochranné sítě, vhazovat se tak bude před brankou Stars.
35:53'
35:24'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou San Jose. Domácí na výraznější šanci v tomto zápase čekají.
35:02'
Domácí celek se v útočném pásmu neudržel, a tak se musel rychle vracet.
34:08'
Vhazovalo se v útočném pásmu Stars. Julius Honka následně zakončoval od modré čáry, jeho rána nebyla přesná.
33:43'
33:41'
Brent Burns pálil od modré čáry, s jeho pokusem si gólman Anton Chudobin poradil.
33:25'
Obrana znovu vyhazuje.
33:05'
Sharks kombinují v útočném pásmu, ale na výraznější šanci čekají.
32:51'
Logan Couture a jeho další rána, tentokrát pálil mimo.
32:32'
Dallas znovu vyhazuje.
Dnešní utkání sleduje 17 185 diváků.
32:15'
Logan Couture dobře pálil, dvě jeho střely byly povedené. Po té druhé přerušil brankář Anton Chudobin hru.
32:00'
Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry.
31:43'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Devin Shore – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).
31:21'
Stars se propracovali do útočného pásma, kde kombinují. Ráně od modré čáry chyběla přesnost.
31:08'
Druhá třetina po krátké přestávce pokračuje dál.
30:42'
30:12'
Vedení klubu San Jose ve spolupráci se sponzory zlevnilo fanouškům nápoje a to i ty alkoholické. Cílem je, aby si diváci zápasy více užívali. Zatím ale tato akce k ničemu nevede, v SAP Center se jaksi nefandí.
29:01'
Anton Chudobin odchytal v kariéře šest zápasů proti San Jose, zatím s jedním čistým kontem. Zda dnes přidá druhé, to uvidíme.
28:29'
Brett Ritchie se natlačil do zakončení, Martin Jones kryje kotouč. Komerční přestávka krátce před půlkou druhé třetiny i zápasu.
28:04'
Anton Chudobin musel nyní zasahovat, do výborné šance se dostal Barclay Goodrow.
27:22'
Joe Pavelski dostal hru do útočného pásma, Marcus Sörensen to zkoušel od modré čáry, ale neuspěl.
27:07'
Anton Chudobin rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
26:42'
Roman Polák rozehrává od své branky, dostal se do útočného pásma. Jeho projektil byl však nepřesný.
26:22'
Joe Thornton hledal spoluhráče před brankou, jeho střílená přihrávka byla nepřesná.
26:00'
Hostující celek hraje nyní aktivněji a domácí San Jose se jen těžko dostává do zakončení.
24:41'
Erik Karlsson pálil od modré čáry, jeho ráně chyběl důraz a také přesnost.
24:19'
Domácí brankář měl nyní štěstí, tentokrát mu pomohla branková konstrukce.
23:35'
Hostující celek se dostává do vedení. Julius Honka zakončoval, jeho ránu ještě domácí brankář vyrazit dokázal, následná dorážka RADKA FAKSY už byla nechytatelná. Laxní přístup obrany Sharks znamená, že vedou hosté. Asistence: Julius Honka a Valerij Ničuškin.
23:13'
Marc-Édouard Vlasic pálil z předbrankového prostoru, jeho ránu bez problémů kryje brankář.
22:50'
Anton Chudobin rozehrává od své branky, následně zakončoval Miro Heiskanen a jeho ránu kryje domácí brankář. Vhazovat se bude v útočném pásmu Stars.
21:57'
Velmi podobný obrázek hry jako v první třetině sledujeme i nyní ve druhé části hry. Domácí celek vybojoval vhazování v útočném pásmu. Stars se musí bránit. Barclay Goodrow byl vykázaný z buly. Lukáš Radil jej prohrál.
21:09'
Vhazovat se bude před domácí brankou Sharks.
20:23'
Zápas pokračuje druhou třetinou, Evander Kane se dostal do ofsajdu. Sudí na něj velmi hlasitě křičel, že je v ofsajdu, ale i tak byl zápal pro hru silnější.
20:01'
Hodně nudná první třetina končí, na střely vede 5:3 domácí San Jose, gólmani ale nemuseli předvést výraznější zákrok.
20:00'
19:30'
Miro Heiskanen pálil od modré čáry, jeho projektil končí mimo branku, Martin Jones zasahovat nemusel.
19:00'
Oznámena poslední minuta hry v první třetině.
18:44'
Marcus Sörensen se pokoušel dostat do brejku, ale vracející se bek výborně zastavil domácí akci.
18:14'
Sledujeme divácky hodně neatraktivní duel a předvedená hra tomu také moc nepomáhá.
17:51'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím se ale do výraznějších šancí nemůže dostat.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:25'
Logan Couture to sice zkoušel individuálně, ale zakončit nedokázal. Následně jeho spoluhráč z mezikruží pálil nad.
16:00'
Domácí rozehrávají od své branky, jmenovitě Erik Karlsson.
15:28'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou, vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině. Komerční přestávka.
14:35'
Erik Karlsson pálil z první, jeho rána byla podobně jako v předchozím případě zblokovaná.
14:14'
Sharks nedokázali vybojovat kotouč na modré čáře, a tak mohou hrát hokejisté Stars.
13:45'
Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme.
13:18'
Joel Hanley pálil a jeho pokus byl obráncem Sharks zblokovaný do ochranné sítě nad brankou. Buly v útočném pásmu Stars.
12:54'
Ani tento útok domácích k výraznější šanci nevedl.
12:31'
Lukáš Radil pracoval v útočném pásmu, puk se dostal na Burnse, jehož projektil byl zblokovaný prvním obráncem.
12:00'
Julius Honka pálil od modré čáry, jeho projektil kryje domácí Martin Jones.
11:40'
Radim Šimek v obranném pásmu přišel o kotouč, ale zaváhání domácího hráče nedokázal Dallas využít.
10:24'
Po krátké přestávce pokračuje první třetina dál, dostáváme se do její druhé poloviny.
10:24'
09:21'
San Jose se dostalo do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
09:01'
Dallas rozehrává od své branky, Erik Karlsson nedokázal napoprvé zachytit puk, to se mu povedlo až později.
08:03'
Sledujeme klidný hokej, ani jeden celek se zatím do výraznější šance nedostal.
07:22'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou San Jose, domácí totiž špatně rozehrávali.
06:55'
Brent Burns se dostal do zakončení. S jeho ránou si dokázal brankář poměrně snadno poradit.
06:38'
Jeden z domácích obránců to zkoušel od modré čáry, jeho rána postrádala přesnost.
06:24'
Anton Chudobin raději přerušuje hru, komerční přestávka.
05:47'
Obrana San Jose byla pozorná a dokázala si poradit s akcí soupeře.
05:20'
Devin Shore se dobře dostal před branku, kam také mířil kotouč. Hostující hráč přesněji zakončit nedokázal.
03:50'
Blake Comeau protečoval puk do útočného pásma, dobře zapracovala domácí obrana. Na výraznější šanci čekáme.
03:20'
Tomáš Hertl to zkoušel individuálně, ale neměl podporu od spoluhráčů, a tak o kotouč přišel.
02:19'
Barclay Goodrow pálil z dobré pozice, a tak své umění musel předvést hostující gólman. Anton Chudobin přerušil hru, vhazovat se tak bude před jeho brankou.
01:52'
Domácí hokejisté se museli bránit tlaku soupeře, což zvládli, a tak mohl vést útočnou protiakci Marc-Édouard Vlasic.
01:04'
Před domácí brankou zblokoval střelu Poláka jeden z obránců.
00:39'
Jeden z beků Sharks pálil od modré čáry, Anton Chudobin byl připravený a dokázal si poradit.
00:07'
Zápas v poklidném tempu začíná, jako první se postavením mimo hru provinil hostující celek.
00:01'

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – R. Šimek, Burns, Dillon, E. Karlsson, Vlasic, Braun – E. Kane, Pavelski, Donskoi – Hertl, Couture, Meier – Sörensen, J. Thornton, Labanc – Radil, Goodrow, M. Karlsson.

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Lindell, Heiskanen, Fedun, R. Polák, Honka, Hanley – Ja. Benn, Seguin, Radulov – D. Shore, Spezza, B. Ritchie – Ničuškin, Faksa, Pitlick – Janmark, Dickinson, Comeau..
San Jose Sharks v posledním zápase porazilo New Jersey Devils 5:2. Generální manažer klubu, Doug Wilson, sdělil přes webové stránky klubu, že z farmy v AHL povolal centra Rourkea Chartiera.
Dallas Stars pokračuje ve tripu po Kalifornii. Předchozí noc nastoupil v Honda Center proti Anaheimu Ducks. Anaheim se prosadil jako první, nicméně pak ale třikrát pálil přesně Dallas. Ducks nakonec vyhráli 6:3 a Ondřej Kaše se na tom podílel hattrickem, prvním v NHL. Stars mají možnost na další bodový zisk na ledě San Jose.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí San Jose Sharks a Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.