NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Tampa : Devils - 31. října 2018   00:40

Tampa
Tampa
07:30' Coburn (B. Point, Gourde) • 13:30' Coburn (Paquette, Erne) • 20:31' B. Point (Gourde, T. Johnson) • 26:33' Kučerov (McDonagh, Stamkos) • 28:08' Stamkos (Kučerov, B. Point) • 43:40' T. Johnson (B. Point, McDonagh) • 45:02' Kučerov (J. T. Miller, Stamkos) • 45:51' McDonagh (B. Point, Gourde)
8:3
(2:2, 3:1, 3:0)
Devils
Devils
01:01' Wood  (Vatanen, Müller) • 05:04' Zajac  (Wood) • 36:47' Palmieri  (Hall, Butcher)
Tampa
Vasilevskij (Domingue) – Koekkoek, Girardi, McDonagh, Strålman, Coburn, Sergačjov – J. T. Miller, Stamkos, Kučerov – Gourde, B. Point, T. Johnson – Killorn, Cirelli, Joseph – Erne, Paquette, Callahan.
Hebert, Nicholson – Gibbs, Kovachik
Amalie Arena, Tampa (kapacita 19 092 míst)
19 092 diváků
Devils
Kinkaid (46. Schneider) – Müller, Vatanen, A. Greene, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall, Hischier, Palmieri – Ma. Johansson, Zacha, Dea – Coleman, Zajac, Wood – Boyle, Rooney, Noesen.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Díky za pozornost a zase někdy u NHL na počtěnou!
Československá stopa v utkání:
Pavel Zacha (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:14
Tři hvězdy utkání:
1. Brayden Point (TBL) 1+4
2. Braydon Coburn (TBL) 2+0
3. Nikita Kučerov (TBL) 2+1
Tampa Bay se po návratu z dlouhého tripu představila poprvé před svými fanoušky a slaví výhru 8:3 nad New Jersey! Hosté již v šesté minutě vedli o dvě branky, ale domácí celek otočil a ve druhé třetině přidal další branky. Ve třetím dějství se pak Lightning prosadili opět třikrát a došli pro vysoké vítězství. Dvakrát se dnes prosadili obránce Braydon Coburn a snajpr Nikita Kučerov. Taylor Hall v dresu New Jersey zase bodoval poosmé v řadě.

Střely na branku: 44:30
59:01'
Jean-Sébastien Dea se snažil něco vymyslet na pravé straně. Přesně v moment, kdy začala poslední minuta utkání, které Tampa Bay vyhraje vysokým rozdílem.
57:41'
Následně se u levého mantinelu parádně uvolnil Pavel Zacha, jenž před brankou našel Johanssona. Ten mohl alespoň snížit, ale zblízka neuspěl!
56:33'
Závaru před brankou Lightning chtěl využít Kevin Rooney, jenž zakončoval z levého kruhu. Jeho rána se ale neujala a Vasilevskij dokázal zasáhnout!
55:40'
Cory Schneider si nyní musel poradit s nahozením od modré čáry. Sezónní debutant ovšem zasáhl betony a jeho Devils jde do útočné třetiny.
54:40'
Cory Schneider si následně připsal zákrok po kterém následuje komerční přestávka. Utkání se dohrává a hlavně hosté už nemají směrem do útoku moc pomyšlení.
54:08'
Michail Sergačjov kličkoval na modré čáře, ale o kotouč nakonec přišel. Travis Zajac si najel do útoku a jen nahazoval za branku Tampy Bay.
53:02'
Steven Stamkos se následně na pravém kruhu dostal ke střele, kterou Schneider vyrazil před sebe. Dorážka Kučerova se následně neujala díky dobré obraně Devils.
52:00'
Už moc krásného hokeje nesledujeme. Spíše se dohrává a ani nevidíme moc přerušení. Oba celky sice hrají rychle, ale domácí se už snažit úplně nemusí.
50:56'
Mathieu Joseph se dostával do pásma, ale rozhodčí pískají ofsajd. Hra je tedy vykázána do střední třetiny a pokračovat se bude vhazováním.
50:03'
Domácí se nyní dostávali do přečíslení a celá akce byla zakončena přihrávkou k pravé tyčce, kde se ale nepovedlo zakončit Millerovi. Následně Schneider schoval kotouč v lapačce a přerušuje se.
49:19'
Travis Zajac následně nezachytil nepřesnou přihrávku a od jeho bruslí se kotouč dostal na icing. Pokračovat se tak bude před brankou Coryho Schneidera.
48:32'
48:04'
New Jersey se teď pár sekund nemohlo dostat do pásma a když se jim to povedlo, je pískán ofsajd. Hra bude pokračovat ve střední třetině.
47:07'
Hosté hrají přesilovku a Nico Hischier před brankou zakončoval do betonů brankáře. Brian Boyle dorážel vysokou holí, ale puk ani netrefil. Devils zůstávají na kotouči.
46:32'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Cédric Paquette – 2 min., nedovolené bránění + 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kevin Rooney – 2 min., bitka).
46:32'
Hostům nezbývá nic jiného, než se pořádně poprat. Této úlohy se zhostil Kevin Rooney, který snad jednou ranou poslal k zemi Cédrica Paquetta. Po komerční pauze se bude vylučovat.
45:51'
Tampa právě vstřelila branku!
Domácím tam dnes padne snad úplně všechno, osmý puk v hostující brance. Cory Schneider si ani nesáhl na kotouč. Lightning se dostali ke střele z mezikruží, ale puk skončil na zadním mantinelu. Od něj se odrazil k pravé tyčce, kde čekal RYAN MCDONAGH. Asistence: Brayden Point a Yanni Gourde.
45:02'
Střídání v týmu New Jersey Devils: ze hřiště odchází Keith Kinkaid, přichází Cory Schneider.
45:02'
Toto pro hosty nevypadá dobře a smrdí to pořádným debaklem! Damon Severson špatně rozehrál a domácí se dostali do skvělé kombinaci, kterou zakončil střelou do odkryté branky NIKITA KUČEROV! Asistence: J. T. Miller a Steven Stamkos.
44:53'
New Jersey následně nerozehrálo ideálně a kotouč skončil na icingu. Pokračuje se po pravici Keitha Kinkaida, který inkasoval již šestkrát.
44:32'
Domácí celek následně napadal rozehru Devils a Anthony Cirelli se objevil v ofsajdovém postavení. Hra bude pokračovat vhazováním ve střední třetině.
43:40'
Hosté začali aktivně, ale přecijen inkasují a Tampa Bay se dostává do důležitého vedení! Brayden Point zakončoval do Kinkaida, bekhend TYLERA JOHNSONA u levé tyčky byl ovšem již nechytatelný. Asistence: Brayden Point a Ryan McDonagh.
42:58'
Mezi kruhy dostal nabito Nico Hischier, který hned zakončoval. Ránu mu ovšem nesedla a kotouč z hokejky sjel. Devils nicméně v aktivní kombinaci v útoku pokračují.
42:21'
Stefan Noesen v další akci New Jersey dostával přihrávku před branku a hned zakončoval. Po ledě mířil na přední tyčku, ale Vasilevskije v brance nakonec neprostřelil. Následně domácí vyhodili na icing.
41:28'
Následně se do útoku dostali hosté a po přihrávce Wooda zakončoval od modré čáry Sami Vatanen. Andrej Vasilevskij ovšem jeho pokus viděl a vyrazil jej do rohu.
40:37'
Ryan McDonagh si najel k levému kruhu, kam dostal od spoluhráče přihrávku. Obránce Lightning zakončoval, ale branku Keitha Kinkaida netrefil.
40:01'
Druhá třetina je u konce a skončila výhrou domácího celku 3:1! Lightning se dostali hned v první minutě do vedení po takové vypracované brance, následně domácí trestali fauly hostujícího celku a po trefách Kučerova se Stamkosem v přesilovce se dostali do tříbrankového vedení. Devils v závěru prostředního dějství pouze snižovali po brance Kylea Palmieriho.

Střely na branku: 35:22
40:00'
39:50'
Ještě jeden icing se píská domácímu celku. Hosté tak mají výhodu vhazování před ruským brankářem. Na vhazování jde Nico Hischier a na ledě je jeho první lajna.
39:23'
Anthony Cirelli se následně dostal do pásma a zakončením na přední tyčku se pokoušel překvapit Kinkaida v brance. Ten ale nakonec puk udržel před brankovou čárou!
38:30'
Domácí se následně pokoušeli dostat do útoku, ale vyhození podél mantinelu nevyšlo a kotouč skončil na střídačce. Pokračuje se tak vhazováním ve střední třetině.
37:43'
Následně si na pravý kruh najel Travis Zajac, jenž si kotouč stáhl a zakončoval do vzdálenější šibenice. Rána ale byla ztečována a skončila nad brankou.
36:47'
Devils právě vstřelili branku!
Devils rychle využívají přesilovku a dostávají se zpátky do utkání! KYLE PALMIERI posílal kotouč do brankoviště, kde se kotouč za záda domácího brankáře dostal od hokejky Ryana McDonagha! Asistence: Taylor Hall a Will Butcher.
36:01'
U střídaček byla následně hra přerušena a hosté si zahrají přesilovku. Slater Koekkoek držel jednoho z hráčů Devils a je prvním potrestaným hráčem Lightning v této periodě.
35:12'
Individuálně si nyní najel do útoku Travis Zajac, jenž po ledě zakončoval k levé tyčce. Nešlo ovšem o moc nebezpečnou ránu a Andrej Vasilevskij puk pohotově vyrazil.
34:22'
Hned po vhazování to zkoušel u pravého kruhu Miles Wood, ale střelec dnešní první branky ani netrefil branku. Hosté ale u kotouče zůstávají.
34:20'
Nikita Kučerov zůstal ležet u branky svého celku s velice bolestivou grimasou a ihned k němu přispěchal doktor. Pokračovat se bude po komerční přestávce.
33:38'
Na druhé straně se po pravé straně nacpal do zakončení Kyle Palmieri, jemuž se ale ruského brankáře překonat nepovedlo. Hostující střelec zakončoval nad lapačku, ale nakonec neuspěl.
33:00'
Yanni Gourde se následně zjevil před Kinkaidem, ale neměl rychlost a zakončoval jen takovým lehčím bekhendem. Hostující brankář pohotově zasáhl betony.
32:40'
Nico Hischier se následně dostal k odraženému kotouči a tvrdě jej posílal na branku Tampy Bay. Rána byla ale zablokována a Vasilevskij hned kotouč schoval v lapačce.
32:11'
Hned po vhazování se ke střeleckému pokusu dostal Steven Stamkos, jenž zakončoval k levé tyčce. Kinkaid ovšem jeho ránu viděl a puk skryl v lapačce.
31:18'
Na pravém kruhu se ke střeleckému pokusu dostával Taylor Hall, jenž po ledě zakončoval k levé tyčce. Andrej Vasilevskij ale zasáhl betonem.
30:48'
Steven Stamkos si následně najel k pravému kruhu a zakončoval na přední tyčku. Keith Kinkaid ale parádně zasáhl ramenem a kotouč vytěsnil nad branku!
30:27'
Na druhé straně nahazoval na branku Kinkaida obránce Slater Koekkoek. Kinkaid kotouč viděl a ukryl jej v lapačce, pokračuje se po jeho pravici.
30:06'
Individuálně si do útočné třetiny najel obránce Sami Vatanen, který nadvakrát zakončoval. Ani jedna jeho rána ale v síti neskončila, Andrej Vasilevskij dobře zakročil.
29:49'
Will Butcher u levého mantineli zavrávoral a domácí se dostali do rychlé akce, kterou se jim ale gólově zakončit nepovedlo. Kinkaid má kotouč a hra je přerušena.
29:12'
28:08'
Následně se STEVEN STAMKOS již prosazuje a domácí celek jde již do tříbrankového vedení, hosty hrozně sráží oslabení! Domácí střelec dostal nabito na levý kruh a po přesné střele navyšuje stav duelu na 5:2. Asistence: Nikita Kučerov a Brayden Point.
27:31'
Tyler Johnson se mezi kruhy dostal ke střele a mířil do pravé šibenice, ale branku se mu trefit nepovedlo. Steven Stamkos následně napálil tyčku.
27:12'
Domácí mají stále dvouminutovou přesilovku a nyní je čeká dvojnásobná výhoda. Travis Zajac jednoho z hráčů sekl a putuje na lavici hanby.
26:33'
Následně se ale NIKITA KUČEROV prosazuje a dává svou čtvrtou branku v sezóně! Ruský útočník dostal nabito na pravý kruh a z voleje překonává Kinkaida jako čtvrtý střelec v utkání. Asistence: Ryan McDonagh a Steven Stamkos.
26:26'
Nikita Kučerov měl na hokejce čtvrtou branku svého celku. Po přihrávce na pravý kruh rychle zakončoval, ale Keith Kinkaid se rychle přesunul a lapačkou předvedl velký zákrok.
25:55'
Následně New Jersey dvakrát vyhodilo, díky čemuž mohlo vystřídat a hra bude pokračovat ve střední třetině. Bolts se ale do útoku hned dostanou.
25:18'
Po delší kombinaci se kotouč dostal před branku, kde svižně zakončoval Tyler Johnson. Jeho rána ale nevyšla a kotouč skončil jen na zadním mantinelu.
24:39'
První přesilovku v utkání si zahrají domácí. Čtyři minuty inkasuje za hru vysokou holí Blake Coleman. Domácí mají velkou šanci na navýšení aktuálního skóre.
23:45'
Následně se individuálně dostal až za branku Blake Coleman, jenž před brankou hledal dvojici spoluhráčů. Jeho přihrávka ale nakonec přesná nebyla.
22:27'
Následně se musel ruský brankář vytáhnout dvakrát. Před jeho brankou zakončoval Marcus Johansson a Kyle Palmieri z levého kruhu. Oba pokusy ale jednička Lightning pochytala.
21:57'
Poprvé se ve třetině dostali do útoku také hosté. Stefan Noesen nahazoval do brankoviště a jeden z obránců zakončoval od modré čáry. Andrej Vasilevskij nemusel ani jednou zasahovat.
21:13'
Parádní vstup do druhé třetiny od domácího celku. Tampa Bay si vybojovala hned opět pásmo a vhazuje se po levici Keitha Kinkaida.
20:31'
Domácí se hned dostali do útoku a po tlaku do branky Kinkaida dávají branku na 3:2! Yanni Gourde zakončoval mezi kruhy a BRAYDEN POINT posílal kotouč do odkryté branky u levé tyčky. Tampa poprvé v utkání vede! Asistence: Yanni Gourde a Tyler Johnson.
20:01'
Gólově bohatá první třetina je u konce, stav po dvaceti minutách je nerozhodný 2:2! Hosté do utkání vletěli parádně a v šesté minutě vedli již 2:0, prosadili se Miles Wood a Travis Zajac. Domácí ovšem ukázali svou sílu a povedlo se jim srovnat, a to po dvou brankách Braydona Coburna. Následně se oba celky dostávaly do dobrých šancí, ale branka číslo tři nepřišla.

Střely na branku: 14:11
20:00'
19:54'
Steven Stamkos se pokoušel dokonat obrat ještě v první třetině. Po levé straně se dostal do útoku a z kruhu zakončoval, branku Kinkaida ale úplně minul.
19:08'
19:02'
Hosté následně nahodili na branku a Tampy Bay a vybojovali vhazování po levici ruského brankáře. Domácí budou za šest sekund v plném počtu.
18:31'
Marcus Johansson se dostal k prvnímu střeleckému pokusu v přesilovce z pravého kruhu. Střílel po ledě na zadní tyčku, ale Andrej Vasilevskij pohotově vytasil svůj beton.
17:50'
Domácí mají jedny z nejlepších oslabení v celé lize, což potvrzují na startu přesilovky Devils. Hosté se nemohou do ničeho dostat a Tampa to zvládá na jedničku.
17:07'
Braydon Coburn si následně počínal nedovoleně proti Noesenovi a po zákroku ramenem do obličeje inkasuje i přes nevoli domácích fanoušků zasloužený trest.
16:47'
Hosté se dostali do útoku a Marcus Johansson zakončoval z pravého kruhu. Kotouč lehce zaplaval a Andrej Vasilevskij jej vyrazil nad sebe.
15:17'
Cédric Paquette se následně pokoušel překvapit Kinkaida v brance zakončením na přední tyčku. Hostující brankář si ale prostor pohlídal a pozorně zasáhl ramenem.
14:48'
Miles Wood se dostal neskutečným sprintem do útoku, aby zakončoval Damon Severson jen vedle branky. Na druhé straně domácí vybojovali vhazování před Kinkaidem.
14:18'
Následně hostující brankář pokryl nahození domácích hráčů. Stav je poprvé od druhé minuty duelu vyrovnaný a po třetí komerční přestávce nás čeká ještě necelých šest minut první třetiny.
13:30'
Z protiútoku se prosazují domácí, kteří ještě tak v první třetině srovnávají dvoubrankové manko! Lightning se dostali do útoku, BRAYDON COBURN dostal přihrávkou mezi kruhy a po střele k pravé tyčce dává svou druhou branku v duelu i sezóně. Asistence: Cédric Paquette a Adam Erne.
13:07'
Po další rozehře ruského brankáře se rychle dostával kotouč mezi kruhy, odkud střílel Brian Boyle. Tomu se ale nepovedlo trefit branku a útočí domácí.
12:48'
Keith Kinkaid si následně poradil se svižným nahozením od modré čáry, které vyslal Slater Koekkoek. Hostující brankář puk schoval v lapačce a hru přerušil, k teči se nikdo v modrém nedostal.
12:13'
Andrej Vasilevskij šel pro kotouč za branku, kde jej napadal Miles Wood. Hostující útočník ale puk přímo nesebral a ten se dostal na modrou čáru. Odtamtud přišla střela, ale už v ofsajdovém postavení.
11:44'
Domácí se následně pokoušeli dostat do útoku po levé straně, ale jeden z hráčů byl přistižen v ofsajdovém postavení. Pokračuje se tak ve střední třetině.
11:22'
Do dobré akce se následně dostával J. T. Miller, jenž se nacpal před Müllera a těsně před ním zakončoval do levé šibenice. Branku ale nakonec pouze přestřelil.
10:24'
Aktivně si do pásma najel Taylor Hall, jenž od pravého mantinelu přihrával do brankoviště, kde byl Nico Hischier. Tomu se ale před brankou nepovedlo zakončit.
09:28'
Hosté kombinovali za brankou a Sami Vatanen se pokoušel rozjet akci podél mantinelu. Přihrávka sice nevyšla, ale po teči domácího borce se hra přesouvá do středního pásma.
08:57'
Kinkaid se musel následně činit proti pokusu z pravého kruhu, kde se po otočce ke střele dostával Alex Killorn. Americký brankář zasáhl a hosté vyhodili na icing.
08:36'
Následně se Lightning dostali do ofsajdového postavení a hra se přerušuje. Během osmi minut jsme viděli tři branky a hosté vedou 2:1. Pokračovat se bude po krátké pauze.
08:04'
Marcus Johansson mohl vrátit vedení svému celku, ale rána z mezikruží nevyšla. Švédský útočník mířil k pravé tyčce, ale branku ruského rodáka nakonec minul!
07:30'
Následně se ale domácí celek již prosadil a máme tu třetí branku v duelu! BRAYDON COBURN dostal kotouč na modrou čáru, odkud svižně zakončoval. Kotouč změnil směr a od nohy Andyho Greenea se dostal za záda Kinkaida! Asistence: Brayden Point a Yanni Gourde.
06:34'
Mathieu Joseph si v útoku připravil kotouč a poslal jej na levý křídlo, odkud zakončoval Alex Killorn. Jeho pokus z kruhu ale skončil na připraveném Kinkaidovi.
05:42'
Následně se Tampa dostávala do útočné třetiny, ale byl z toho pouze a jen ofsajd. Pokračuje se tedy vhazováním ve středu ledové plochy.
05:04'
Ryan Callahan se na levé straně dostával do zakončení, ale trefil jen bránícího Lovejoye. Ve střední třetině následně vybojoval kotouč TRAVIS ZAJAC, jenž postupoval sám na Vasilevskiho, kterého bekhendem po ledě překonal a Devils brzy vedou 2:0! Asistence: Miles Wood.
04:07'
Následně našel od levého mantinelu Nico Hischier před brankou Taylora Hala, jenž zblízka zakončoval bekhendem mimo betony. Andrej Vasilevskij ale chytá!
03:30'
Domácí se pokoušejí vyrovnat po nepovedeném startu. Lightning kombinují před brankou Kinkaida, ale do moc střeleckých pozic se nedostávají.
02:18'
Devil se následně opět dostali do útoku, ale nyní se jim ohrozit Vasilevského zaměstnat nepovedlo. Na druhé straně se ke střele dostávali domácí, ale Kinkaid byl pozorný.
01:01'
Devils pokračovali v aktivní hře, ale pokus Vatanena od modré čáry nevyšel. Následně od pravého mantinelu nahazoval do brankoviště jeden z hostů, aby se před domácím brankářem prosadil poprvé v sezóně MILES WOOD! Asistence: Sami Vatanen a Mirco Müller.
00:20'
Domácí vyhráli vhazování, ale hosté hned rychle napadali a po nepřesné rozehře Tampy Bay se hned píská icing. Vhazuje se tak po levici ruského brankáře.
00:01'
Krásné středeční ráno! Na Floridě je vše připraveno na úvodní vhazování, utkání mezi Lightning a Devils startuje za pár sekund!

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – McDonagh, Strålman, Koekkoek, Girardi, Coburn, Sergačjov – J. T. Miller, Stamkos, Kučerov – Gourde, B. Point, T. Johnson – Killorn, Cirelli, Joseph – Erne, Paquette, Callahan.

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Müller, Vatanen, A. Greene, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall, Hischier, Palmieri – Ma. Johansson, Zacha, Dea – Coleman, Zajac, Wood – Boyle, Rooney, Noesen..
Československá stopa v dnešním utkání:

Ondřej Palát (TBL) – 9 zápasů, 5 bodů (0+5)

Pavel Zacha (NJD) – 8 zápasů, 0 bodů
New Jersey Devils

New Jersey načalo sezonu úžasně. Po výhře ve švédském Stockholmu nad Edmontonem následovaly další tři úspěchy na americkém kontinentu. Pak ovšem přišel pád v podobě tří porážek, z toho jedné v prodloužení. V zatím posledním utkání ale Devils dokázali porazit Floridu 3:2.

Co Ďáblům funguje, je defenziva. Žádný jiný tým v NHL nedostal méně gólu než New Jersey, výborně chytá Keith Kinkaid, který při zranění Coryho Schneidera dostává hodně prostoru. Skvělou formu má v úvodu sezony i Kyle Palmieri, který si drží v průměru jeden vstřelený gól na zápas. Zdatně mu sekunduje Taylor Hall.

Nejproduktivnější hráč: Kyle Palmieri – 13 bodů (8+5)
Nejlepší střelec: Kyle Palmieri – 8 gólů
Nejproduktivnější obránce: Damon Severson – 7 bodů (2+5)
Brankářská jednička: Keith Kinkaid – 8 zápasů, 5 výher, průměr obdržených branek 2,12, úspěšnost zákroků 92,5 %, 2 čistá konta
Tampa Bay Lightning

Lightning patří v posledních letech mezi nejžhavější adepty na zisk Stanley Cupu, nejinak tomu je i v aktuální sezoně. Prognózy zatím Tampa naplňuje, s 15 body v deseti zápasech se drží na špici Atlantické divize a celé Východní konference společně s Torontem, které má ale o dvě utkání odehrané navíc.

Poslední ročníky držely tým především bodové příspěvky Nikity Kučerova a Stevena Stamkose, vzadu zářil Victor Hedman. V aktuálním ročníku se ale síla týmu rozprostírá mnohem více, hned čtyři hráči mají nyní devět bodů, další o moc nezaostávají. Nedaří se snad jen kapitánu Stamkosovi, který má na kontě jediný gól.

Nejproduktivnější hráč: Brayden Point – 9 bodů (6+3)
Nejlepší střelec: Brayden Point – 6 gólů
Nejproduktivnější obránce: Victor Hedman – 4 body (2+2)
Brankářská jednička: Andrej Vasilevskij – 7 zápasů, 5 výher, průměr obdržených branek 1,83, úspěšnost zákroků 94,0 %, 1 čisté konto
Zdravím všechny fanynky a fanoušky toho nejlepšího hokeje! Nejlepší soutěž na světě NHL má za sebou necelý měsíc a už se dostala do pořádného tempa. Noc z úterý na středu nabídne pořádnou porci 11 zápasů. V našem online přenosu budeme sledovat zajímavý duel mezi Tampa Bay Lightning a New Jersey Devils. Utkání začne pár minut po 0:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:30.