NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Anaheim - 21. října 2018   04:00

Vegas
Vegas
19:46' W. Karlsson (Marchessault, Hunt) • 29:04' Reaves (Holden, Eakin) • 59:44' Marchessault (R. Smith)
Anaheim

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Bodyčeky: 31:37
Je konec. Vegas Golden Knights dnes zvítězilo 3:1 a připisuje si dva body do tabulky.
V první třetině to málem byli hosté, kteří se ve 3. minutě mohli dostali do vedení, ale rána Getzlafa skončila jen na tyči. Posléze domácí získali hned tři přesilové hry a nakonec se čtrnáct vteřin před koncem prosadil William Karlsson, který skvěle tečoval střelu Jonathana Marchessaulta.
Do třetí periody hosté vlétli velice nebojácně a po pár sekundách napálil Gibbons jen tyč domácí svatyně. Ve 42. minutě se už ale Ducks mohli radovat, když to na sebe vzal Ben Street a zakončil mezi betony Fleuryho. Následně byla hra vyrovná, ale Anaheim stále tahal za kratší konec a nakonec vše potvrdil šestnáct vteřin před koncem Jonathan Marchessault, který zakončil naprosto sám do prázdné brány soupeře.

Golden Knights právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! Reilly Smith se skvěle uvolnil a následně obloukem vyslal dopředu naprosto osamoceného JONATHANA MARCHESSAULTA, který zavěsil do prázdné brány. Asistence: Reilly Smith.
59:35'
Nyní se bojuje o kotouč za bránou Vegas.
59:18'
Posléze domácí vyvezli puk, ale nic velkého z toho nebylo.
58:56'
Domácí hráč chtěl trefit prázdnou bránu ze středního pásma, ale jeho pokus byl zblokován.
58:45'
Hosté hrají bez brankáře!
58:27'
Hosté vyhráli buly ve své třetině a jdou dopředu.
Oddechový čas pro hosty.
58:24'
Poté mohl rozhodnout Ryan Carpenter, ale John Gibson si připisuje další zákrok.
58:18'
Následně Ducks vyhodili kotouč, ale nakonec to není zakázané uvolnění.
57:46'
Vegas má kotouč na svých holích v pásmu soupeře.
57:23'
Anaheim už je natlačen ve třetině soupeře, ale posléze přišla nepřesná přihrávka a dopředu mohou jít domácí.
56:46'
Ducks posléze přišli o puk v pásmu Vegas a nyní se hraje nahoru dolů.
56:25'
Opět se k puku dostali Golden Knights, ale pouze ho nahodili do útočné třetiny.
55:42'
Poté ho jen nahodili do třetiny Anaheimu a jeli vystřídat své formace.
55:22'
Vegas se snažili držet puk v útočné třetině, ale následně o něj přišli a musí se stáhnout.
55:07'
Ve velké šanci se ocitl Reilly Smith, ale ten napálil jen helmu ležícího Gibsona!
54:45'
Reilly Smith bojoval o puk v útočném pásmu a následně ho Vegas získalo.
Střely na branku ve třetí třetině: 13:8
54:30'
Marc-Andre Fleury nyní musel být ve střehu, aby si poradil s pokusem soupeře. Následuje komerční přestávka.
54:11'
Jonathan Marchessault se sice dostal s pukem do třetiny soupeře, ale tam nic moc nevymyslel.
53:48'
Hampus Lindholm si už zpracovával puk ve středním pásmu a rozhodčí odpískali Anaheimu další ofsajd.
53:32'
Hostující hráč se dostal k odraženému puku, ale jeho střela skončila vedle brány.
52:59'
Posléze se ale provinili ofsajdem také Golden Knights.
52:44'
Následně se hostům nepodařil přechod přes modrou čáru a je to ofsajdové postavení.
52:28'
Domácím se podařilo vyhodit kotouč do středního pásma a Ducks tak musí z útočné třetiny ven.
52:06'
Vegas se posléze dopustilo jen ofsajdu a bude to tak další vhazování ve středním pásmu.
51:22'
Colin Miller pohotově vystřelil a posléze se ještě dostal domácí hráč k dorážce, ale minul hostující svatyni.
51:18'
Následně je to zakázané uvolnění ze strany Anaheimu a bude následovat buly před bránou Gibsona.
51:02'
Brian Gibbons se snažil vystřelit, ale v tom mu zabránil domácí obránce.
Střely na branku ve třetí třetině: 13:7
50:48'
Posléze si připsal John Gibson další úspěšný zákrok a následuje komerční přestávka.
50:25'
Vegas se dostalo do šance, ale tentokrát to není třetí gól.
50:00'
Je před námi posledních deset minut základní hrací doby a konec bude velmi dramatický.
49:37'
Posléze musel zasahovat na druhé straně John Gibson.
49:12'
Posléze přišly dvě nebezpečné střely, ale ty nakonec bránu Fleuryho neohrozili.
48:56'
Anaheim nahodil puk do útočné třetiny, ale následně se Golden Knights dopustili dalšího zakázaného uvolnění.
48:28'
Domácí obránce se dostal ke kotouči ve své třetině a nenechal tak projít protihráče.
48:08'
Golden Knights vyhodili puk pouze na zakázané uvolnění.
47:43'
Nakonec se to podařilo Isacu Lundeströmovi, který se dostal až do zakončení bekhendem, ale to chytil Marc-Andre Fleury. Následuje komerční přestávka.
47:33'
Posléze se dopředu dostal Anaheim a snaží se dostat ke kotouči u mantinelu.
46:56'
Ducks se dostali ke kotouči ve vlastní třetině, ale jsou okamžitě napadání domácími hráči.
46:20'
Následně se Anaheim provinil zakázaným uvolněním.
46:14'
A opět přišla rána z domácí hole, ovšem ta minula hostující svatyni.
46:00'
A další úspěšný zákrok si připsal John Gibson, tentokráte proti střele z levé strany.
45:50'
Nyní se vytvořil chumel hráčů před bránou Anaheimu, ale kotouč nakonec chytil John Gibson.
45:42'
Pierre-Édouard Bellemare poslal parádní přihrávku před bránu, kde se nacházel William Carrier, ale jeho bekhend chytil John Gibson.
45:20'
Posléze Ducks vyhodili puk jen na zakázané uvolnění a John Gibson bude muset být ve střehu na buly před jeho bránou.
45:11'
44:52'
I v oslabení se Anaheim snaží něco vymyslet, ale po boji za bránou Fleuryho nakonec získali kotouč domácí.
44:25'
Posléze si připsal John Gibson další tři důležité zákroky a drží tak naděje hostujícího týmu.
44:02'
Domácí hráč Max Pacioretty čekal před bránu na přihrávku, ale následně se do kotouče netrefil.
43:47'
Brad Hunt se vydal dopředu přes celé kluziště a nakonec se dostal až ke střele, kterou ale vyrazil John Gibson.
43:25'
Nyní se nechal hostující hráč vyloučit a Vegas se tak může vyprostit z tlaku a samo si ho vytvořit.
43:11'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Pontus Åberg – 2 min., držení).
42:59'
Následně se právě Golden Knights dopustili zakázaného uvolnění a následuje buly před bránou Fleuryho.
42:31'
Opět jsou u puku Ducks a Vegas si zatím neví rady s velkou aktivitou soupeře.
41:24'
Anaheim právě vstřelil branku!
Hosté snižují na rozdíl jediné branky a do třetí třetiny vlétli velice nebojácně! BEN STREET podržel kotouč a posléze se s ním dostal až před bránu, kde ho poslal mezi betony Fleuryho, který se mu snažil vypíchnout kotouč holí. Asistence: Cam Fowler, Ryan Getzlaf.
40:51'
Posléze Vegas vyhodilo kotouč jen na zakázané uvolnění a bude to opět buly před bránou Fleuryho.
40:18'
Brian Gibbons velice nebezpečně vypálil na začátku třetiny a jeho rána orazítkovala tyč! To je velice dobrý vstup do třetí periody ze strany Anaheimu.

Bodyčeky: 7:10
Druhá třetina je u konce a Vegas zvýšili svůj náskok na dvě branky. Ve 30. minutě vypálil ránu Holden, ovšem Gibson puk neudržel a následně byl dravý v dorážce Ryan Reaves, který propasíroval kotouč do hostující svatyně. Následně se hra trochu vyrovnala a na úplném konci třetiny hosté vstřelili gól, ovšem ten padl až po siréně a nebyl tak uznán.
40:00'
39:59'
Hosté následně sice dostali kotouč za záda Fleuryho, ovšem to bylo už po siréně a branka tak uznaná není!
39:55'
Po buly přišla další rána z hole hostujícího hráče, ale ta tentokrát byla zblokována do ochranné sítě.
39:51'
Ducks nahodili kotouč do útočného pásma a posléze přišla střela Isaca Lundeströma, ale s ní si Marc-Andre Fleury poradil.
39:06'
Anaheim nyní napadá rozehrávku domácích, ale zatím bez nějakého úspěchu.
38:13'
Hostující obránce udělil domácímu hráči tvrdý hit, až spadla helma hráči Vegas.
37:46'
Tomáš Nosek vybojoval puk za bránou soupeře a následně poslal kotouč před ní, kde se snažil jeho kolega zakončit, ale John Gibson za sebe puk nepustil.
37:04'
Rickard Rakell byl v domácím pásmu příliš brzo a je mu odpískán ofsajd.
36:18'
Střela Hampuse Lindholma od modré čáry neprošla na bránu Vegas a Marc-Andre Fleury tak nemusel zasahovat.
36:08'
Posléze vyhodili Golden Knights kotouč jen na zakázané uvolnění.
35:19'
Následně Anaheim chvíli sevřel domácí mužstvo, ale střela na bránu nepřišla.
34:56'
Ducks nyní drží kotouč za svou bránou a rozjíždí tak novou akci.
34:22'
Následně ale musel být ve střehu na druhé straně John Gibson.
33:58'
A opět jen zakázané uvolnění domácích a bude to tak další buly před bránou Fleuryho.
33:52'
Posléze se Vegas dopustilo zakázaného uvolnění a poslední minuty se Anaheim dostal do hry.
33:15'
To byla šance Ducks, jelikož hostující hráč dostal přihrávku metr před brankoviště Fleuryho, ale nedokázal se trefit do kotouče.
32:38'
Nick Holden nahodil puk za bránou hostů, kde o něj bojují jeho spoluhráči.
32:15'
Posléze se dopředu vydali domácí, ale střela z mezikruží šla těsně vedle levé tyče.
31:56'
Nyní Ducks vyprodukovali střelu, která ale na bránu Fleuryho neprošla.
Střely na branku ve druhé třetině: 11:3
31:28'
Jon Merrill si nedokázal zpracovat kotouč v útočné třetině a píská se tak ofsajd. Následuje komerční přestávka.
31:22'
Hosté se nyní provinili pouze zakázaného uvolnění.
30:32'
Následně se dopředu podívali také Ducks, ale nebylo z toho nic vážného.
30:02'
Vegas dál pokračují v aktivní hře a opět jsou natlačeni v pásmu soupeře.
29:04'
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Už se hrálo v plném počtu, ale domácí si vytvořili tlak, ve kterém vypálil z levé strany Holden, ovšem Gibson neudržel kotouč a následně jej tak dorazil do brány RYAN REAVES, který zamířil přesně mezi ruku a tělo hostujícího brankáře. Asistence: Nick Holden a Cody Eakin.
28:41'
28:22'
John Gibson vůbec nevěděl, kde je puk, který nakonec byl za jeho bránou a tlak domácích trvá.
27:48'
Posléze Anaheim opět jen vyhodil puk ze svého pásma a vysvobodil se.
27:02'
Ránu Brada Hunta vyrazil Gibson a následně hosté vyhodili kotouč ze své třetiny.
26:41'
Vegas může zvýšit náskok, jelikož získalo další přesilovou hru.
26:41'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 2 min., hákování).
26:27'
Domácí se provinili jen zakázaným uvolněním.
25:48'
Opět jsou Golden Knights nebezpeční, ale následná střela letěla vedle hostující svatyně.
25:06'
Následně vyslal pokus na domácí svatyni Rickard Rakell, ale Marc-Andre Fleury si připsal pátý úspěšný zákrok.
24:36'
Posléze se Vegas dostalo k další střele, ale s tou si věděl rady John Gibson.
23:50'
Colin Miller se vydal dopředu, ale následně jen odevzdal kotouč a odjel střídat.
23:29'
23:02'
Anaheim se v přesilové hře dopustil jen zakázaného uvolnění.
22:35'
Následně se Cody Eakinovi podařilo vyhodit puk.
22:15'
Hosté dnes mají druhou přesilovou hru a nyní drží kotouč v pásmu soupeře.
21:29'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Marc-Andre Fleury – 2 min., podrážení). Trest odpyká Erik Haula.

Bodyčeky: 14:14
První třetina je u konce a Vegas nakonec po velkém počtu střel dokázalo vstřelil první branku dnešního utkání. Ovšem málem to byli hosté, kteří se ve 3. minutě dostali do vedení, ale rána Getzlafa skončila jen na tyči. Posléze domácí získali hned tři přesilové hry a nakonec se čtrnáct vteřin před koncem prosadil William Karlsson, který skvěle tečoval střelu Jonathana Marchessaulta.
20:00'
19:46'
Domácí už třetí nabídnutou přesilovku využívají a jdou do vedení! Jonathan Marchessault poslal z pravé strany skvělý kotouč před bránu, kde jej parádně tečl WILLIAM KARLSSON mezi betony Gibsona! Asistence: Jonathan Marchessault a Brad Hunt.
19:26'
Vegas má k dispozici už třetí přesilovku.
19:16'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kiefer Sherwood – 2 min., hákování).
19:04'
Posléze se domácí provinili dalším zakázaným uvolněním a následuje buly před bránou Fleuryho.
18:25'
Následně se ovšem Anaheim nedostal do zakončení na bránu.
18:02'
Cody Eakin si neporadil dvakrát dobře s přechodem modré čáry a ztratil puk.
17:45'
Posléze se Golden Knights dopustili zakázaného uvolnění.
17:27'
Rána domácího hráče od modré nebyla nijak nebezpečná.
17:04'
Následně byla odpískána hra vysokou holí a následuje komerční přestávka.
16:48'
Anaheim se opět dostal k puku a vydal se dopředu, kde nyní svádí boj u mantinelu.
16:08'
Posléze zahrozili také Ducks, ale Fleury byl připraven.
15:29'
Velké zmatky u brány Anaheimu, když brankář John Gibson ležel, ale kotouč byl stále ve hře, ale ani nyní ho nedokázali dostat Vegas do sítě soupeře.
14:36'
Opět se hraje ve třetině hostů, ale tentokrát bez nějaké střely na svatyni Ducks.
13:16'
Marc-Andre Fleury musel být ve střehu proti utajené a skryté střele z levého křídla.
12:56'
Ovšem John Gibson zatím brousí nervy domácím fanouškům, protože si připisuje další úspěšný zákrok, tentokrát proti pokusu Brada Hunta.
12:48'
Kiefer Sherwood se nedostal přes dva obránce a dopředu jde Vegas.
12:07'
Následně to byl ale domácí Reilly Smith, který si objel bránu a posléze dával nebezpečný kotouč před svatyni hostů, kde nepřišlo zakončení.
11:45'
Anaheim se zmocnil kotouče a bude se chtít dostal ke střele na bránu, která z hostující strany už nepřišla dlouho.
10:38'
Vegas je zatím nebezpečnější, ale ani jedna střela neskončila za zády Johna Gibsona.
10:07'
Přihrávka Pierre-Édouarda Bellemareho byla zblokována do zámezí a Anaheim přežil i druhé oslabení bez úhony.
10:01'
09:42'
Následně přišla střela na bránu, ale tu John Gibson opět viděl a taky chytil.
09:19'
Vegas si nemůže vytvořit tlak v pásmu soupeře, jelikož Ducks opět vyhodili kotouč.
08:32'
John Gibson musel zasahovat proti střele z pravé strany a posléze opět, ovšem s oběma pokusy si poradilo jeho rameno.
08:16'
Anaheimu se nakonec podařilo dostat kotouč ze svého pásma do středního.
08:01'
Vegas tak má další přesilovku, ovšem ta začne až po komerční přestávce.
08:01'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
07:42'
Následně Ducks vyhodili kotouč jen na zakázané uvolnění a jelikož to bylo při plném počtu tak následuje buly před svatyní Gibsona.
07:33'
07:13'
Nyní se Anaheimu povedlo vyhodit kotouč a za chvíli bude hrát opět v plném počtu.
06:45'
Colin Miller dostal nabito na levé straně a posléze vyprodukoval tvrdou střelu, se kterou si Gibson poradil.
06:17'
Nyní se hra přerušila, jelikož střelu Marchessaulta vyrazil Gibson helmou.
05:54'
Domácí už měli soupeře rozporcovaného, ale místo další přihrávky a střely přišlo jen ztracení kotouče.
05:33'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Brandon Montour – 2 min., podrážení).
05:25'
Vegas opět bojuje o kotouč v útočné třetině a pálí na branku soupeře.
04:56'
Potom co domácí mužstvo přežilo první oslabení se dostalo několikrát do zakončení.
04:19'
04:14'
V oslabení vypálil Cody Eakin, ale Gibson si s jeho pokusem poradil.
03:42'
Anaheim je zatím celkem nebezpečný v početní výhodě, ale následně Vegas odpálilo puk do bezpečí.
03:15'
Následně se Golden Knights podařilo vyhodit puk a na chvíli se vyprostit z tlaku Ducks.
02:32'
A málem šel Anaheim do vedení, ovšem střela Ryana Getzlafa z pravé strany rozezněla jen levou tyč Fleuryovy brány!
02:19'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Max Pacioretty – 2 min., faul loktem).
01:58'
Tomáš Hyka zkoušel dávat puk pod sebe před bránu Ducks, ale tam ho zachytila hostující obrana.
01:13'
Posléze se ke kotouči dostali domácí za svou bránou a mohou tak něco podniknout směrem dopředu.
00:43'
Hosté se chtěli dostat do útočného pásma, ale pouze se dopustili ofsajdu.
00:01'

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, C. Miller, Holden, Theodore, Merrill, Hunt – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault (A) – Hyka, Haula, Pacioretty – Nosek, Eakin, Carpenter – Reaves, Bellemare (A), Carrier.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson (A), Fowler (A), Montour, H. Lindholm, L. Schenn, M. Pettersson – Rakell, Getzlaf (C), Lundeström – Åberg, Henrique, Comtois – Sherwood, Kesler, Cogliano – Gibbons, Steel, Street.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Ian Walsh – Brian Mach, James Tobias.

Anaheim Ducks:

Anaheim má skvělý start do sezóny a je aktuálně v Západní konferenci na třetí příčce s jedenácti body a skóre 21:15. V posledním zápase přivítal na svém ledě NY Islanders. Až šest vteřin před koncem první třetiny poslal domácí do vedení z přesilovky 5 na 3 Kesler. Ten to zopakoval také ve 29. minutě. Ve 41. minutě to bylo už 3:0 pro Ducks, když se trefil Henrique. Třicet pět vteřin před koncem utkání sice snížil Cizikas, ale o pět vteřin odpověděl do prázdné svatyně Lindholm. Anaheim tak stejně jako Vegas vyhrál 4:1. Nejproduktivnějšími hráči jsou se sedmi body švédi Silfverberg a Lindholm.

Vegas Golden Knights:

Vegas se v Západní konferenci nachází na třináctém místě se šesti body a skóre 15:20. V posledním zápase přivítalo na svém ledě Buffalo. V 19. minutě poslal domácí do vedení z přesilovky Marchessault. Ve 23. minutě šli domácí do dvoubrankového vedení, když se dokonce v oslabení prosadil Eakin. V 51. minutě zvýšil vedení na tři branky Karlsson. Až třicet sedm vteřin před koncem se trefil hostující Sobotka a třináct vteřin před koncem zápasu zakončil do prázdné branky Marchessault. Vegas tak vyhrálo 4:1. Nejproduktivnějším hráčem je s osmi body právě Marchessault.
V dalším zápase NHL se proti sobě utkají týmy Vegas Golden Knights a Anaheim Ducks. Naposled se spolu tato mužstva utkala v únoru letošního roku na ledě Vegas, kde ovšem vyhrál Anaheim 2:0. Dnes se opět bude hrát v T-Mobile Aréně v Las Vegas, která nabídne kapacitu až pro 20 000 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 04:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.