NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Buffalo - 17. října 2018   04:00

Vegas
Vegas
18:59' Marchessault (W. Karlsson, R. Smith) • 22:08' Eakin  • 50:40' W. Karlsson (R. Smith) • 59:47' Marchessault (W. Karlsson)
Buffalo

Marc-Andre Fleury se díky této výhře dostal na dělené 10. místo v historických statistikách brankářů. Fleury má stejně jako Glenn Hall 407 výher. Na devátého Tony Esposita ztrácí 16 výher, 17 aby ho překonal.
3. William Karlsson (VEG) 1+2
Domácí hokejisté dokázali poprvé v sezóně vstřelit dvě a více branek v zápase. Porážejí Buffalo Sabres 4:1 a úspěšně vstupují do nejdelší série domácích zápasů v řadě. Jeden odehráli, další čtyři zbývají.
59:47'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Do prázdné branky poslal kotouč a výhru domácích zpečeťuje JONATHAN MARCHESSAULT. Asistence: William Karlsson.
59:23'
Marc-Andre Fleury čisté konto neudržení, Vladimír Sobotka dává první branku svého týmu.
59:23'
Vegas si vyžádalo trenérskou výzvu, nedovolené bránění brankáři.
59:23'
Sabres právě vstřelili branku!
Domácí brankář čisté konto mít nebude, v poslední minutě se hry se ke střele dostal VLADIMÍR SOBOTKA. Ten sice následně v brankovišti vjel do brankáře, ale ten už byl překonaný. Český hráč dává první gól svého klubu v tomto zápase. Asistence: Kyle Okposo a Jake McCabe.
59:20'
59:00'
To už probíhá poslední minuta hry.
58:50'
Domácí se dokázali osvobodit, oba celky střídají.
58:35'
Rasmus Ristolainen minul branku od modré čáry.
58:11'
Cody Eakin nedokázal ze středního pásma trefit prázdnou branku, byl tísněn soupeři.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry.
57:43'
Hostující celek drží útočné pásmo, domácí hokejisté se nemohou osvobodit.
57:20'
Oddechový čas pro hosty.
57:20'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Colin Miller – 2 min., podrážení).
57:00'
Sabres rozehrávají od své branky, nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.
56:33'
Reilly Smith pálil na prázdnou branku, trefil jen obránce.
56:00'
Hosté se nemohou dostat do útočného pásma, oba týmy střídají.
55:40'
Marc-Andre Fleury zkoušel trefit prázdnou branku, puk byl ve středním pásmu zastavený.
55:30'
Buffalo hraje bez brankáře, zkouší to v šesti.
55:27'
Nathan Beaulieu zakončoval z předbrankového prostoru, Marc-Andre Fleury byl připravený.
55:01'
Hostující celek už mnoho času na zdramatizování zápasu nemá, a tak všechny síly vrhá do útoku.
54:43'
Třetí třetina pokračuje dál, sledujeme rychlý hokej.
54:40'
Komerční přestávka.
54:16'
Sledujeme rychlý hokej, domácí hráči se snaží přidat další branku, defenziva Sabres hraje zodpovědně.
52:57'
Evan Rodrigues dobře vypálil, jeho ránu ale domácí brankář dokázal vyrazit. K dorážce se nikdo z hostujícího celku nedostal.
52:04'
Jeff Skinner pálil na druhé straně z dobré pozice, ale jeho ránu vyrazil brankář Marc-Andre Fleury.
50:40'
Poprvé v této sezóně dává Vegas více než dvě branky v zápase. Výborně vypálil Reilly Smith a jeho projektil před brankou mimo dosah brankáře tečoval WILLIAM KARLSSON. Asistence: Reilly Smith.
50:32'
William Karlsson dobře vypálil, jeho tvrdou ránu kryje Carter Hutton. Komerční přestávka.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, domácí celek přečkal oslabení, nyní vede o dvě branky a snaží se své vedení navýšit.
49:04'
Brayden McNabb vyhazuje přes všechny čáry, domácí celek se dokázal osvobodit.
48:42'
Kyle Okposo dobře vypálil. Jeho ránu dokázal zblokovat Colin Miller.
47:57'
Přesilovku zahájil hostující celek aktivně, hned vyslal střelu na branku, a tak musel zasahovat Marc-Andre Fleury.
47:46'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Erik Haula – 2 min., vysoká hůl).
47:10'
Komerční přestávka, vhazovat se bude v útočném pásmu Vegas. Domácí přečkali přesilovku soupeře.
46:36'
46:00'
Sledujeme aktivní hru hostujícího celku, ale domácí hráči hrají zodpovědně a nechtějí nechat soupeře snížit.
45:20'
Kyle Okposo vypálil z mezikruží, jeho ránu schoval do výstroje brankář Vegas. Marc-Andre Fleury neměl zakrytý výhled, a tak na střelu dobře viděl.
44:36'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., nedovolené bránění).
44:07'
Marco Scandella se propracoval do útočného pásma, jeho ránu kryje domácí brankář. Marc-Andre Fleury byl připravený, ale jeho spoluhráči vůbec nechytili úvod třetí třetiny a jsou jednoznačně horším týmem.
43:31'
Vegas špatně rozehrálo, je z toho zakázané uvolnění.
42:51'
Jason Pominville se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu zblokoval Brayden McNabb.
41:55'
Další práce pro domácího brankáře, zakončoval Vladimír Sobotka.
41:11'
Jeff Skinner si vypracoval v úvodu třetí třetiny velkou šanci. Hostující akci zakončoval výbornou střelou, ale narazil na brankáře domácích. Marc-Andre Fleury výborně zasáhl.
40:01'
Jednu branku vstřelil domácí celek ve druhé třetině, při vlastím oslabení se výborně prosadil Cody Eakin. Na jeho přesnou ránu už nikdo nenavázal, a tak po čtyřiceti minutách platí stav 2:0.
40:00'
39:56'
Ještě jedno vhazování před brankou Sabres po tlaku před brankou.
39:36'
Špatná rozehrávka Buffala znamená, že se bude vhazovat před jeho brankou.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině. Marc-Andre Fleury má kotouč za svou brankou.
38:30'
Sledujeme poklidný závěr druhého dějství. Domácí celek drží hru ve svých rukou, vede o dvě branky a Buffalo hraje hůře.
38:08'
Tomáš Hyka to nemyslel vůbec špatně, jeho projektilu ale chyběla přesnost.
37:26'
Stejný hráč znovu zavezl kotouč do útočného pásma.
37:00'
Pierre-Édouard Bellemare z ničeho nic vyslal bombu na branku soupeř, ale kotouč končí mimo.
36:34'
Reilly Smith pálil z dobré pozice, jeho projektil byl tečovaný obranou do ochranné sítě nad brankou.
36:10'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, optickou převahu má dál domácí mužstvo.
35:58'
35:02'
Jason Pominville pálil z mezikruží, neměl mnoho času na střelu, jeho ráně chyběla přesnost.
34:35'
34:00'
Domácí vystřelili od modré čáry, rána byla nepřesná, a pak už Sabres vyhodili.
33:29'
Brad Hunt pálil z první, jeho rána byla znovu zblokovaná.
33:13'
Jeden z obránců Buffala vložil hokejku do přihrávky domácích, puk tak vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Sabres.
32:41'
Přesilovku hraje domácí celek, hosté ale rychle vyhazují přes všechny čáry.
32:35'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Casey Mittelstadt – 2 min., nedovolené bránění).
32:08'
Marco Scandella trefil z pravého kruhu tyčku. Rychlá akce po vhazování nebyla dobře zakončená.
32:03'
Špatná rozehrávka domcích znamená icing.
31:43'
Marco Scandella pálil od modré čáry příliš vysoko, puk se odrazil od tvrzeného skla za brankou zpět do hry.
31:35'
30:54'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
30:20'
Marc-Andre Fleury výborně zasáhl proti střele soupeře.
30:01'
Hostující celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu. Sledujeme aktivní hru domácích v oslabení.
29:34'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brayden McNabb – 2 min., nedovolené bránění).
28:58'
Hra je přerušena pro postavení mimo hru, vhazovat se tak bude v neutrální zóně.
28:10'
Marco Scandella neudržel kotouč v útočném pásmu, a tak se hraje ve středním pásmu.
27:32'
Casey Mittelstadt se nyní dostal do střelecké pozice, Marc-Andre Fleury nadvakrát kryje kotouč.
27:12'
Kyle Okposo se sice propracoval do útočného pásma, ale proti obraně se nedokázal prosadit.
26:45'
Ryan Reaves vybojoval kotouč za brankou, rychle jej poslat na modrou čáru. Následná rána postrádala přesnost.
26:18'
Sledujeme rychlý hokej, domácí celek vede o dvě branky. Hosté na výraznější šanci zatím čekají.
25:51'
Špatně hrají domácí hokejisté přesilovku, rána od modré čáry končí mimo branku.
25:13'
Polovina hostujícího oslabení je pryč, zatím se v pohodě brání. Domácí hráči se v této přesilovce nemohou dostat do výraznější šance.
25:00'
Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry.
24:25'
Max Pacioretty pálil z první, jeho ránu zblokoval jeden z obránců.
24:13'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jason Pominville – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
24:04'
Vladimír Sobotka hledal před brankou spoluhráče, přihrávka ale postrádala přesnost.
23:42'
Vegas útočí na to, aby poprvé v sezóně vstřelili v zápase tři a více branek.
23:21'
Sledujeme rychlý hokej. Marc-Andre Fleury má problémy s maskou po tvrdé střele, kterou vyslal Jason Pominville.
22:08'
Vegas v této sezóně dávají druhou branku při vlastím oslabení. Do šance se dostal CODY EAKIN. Jeho rána z dobré pozice zapadla přesně do brány.
21:47'
Hostující celek hrající přesilovku se nemůže aktivněji dostat do útočného pásma.
21:07'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nick Holden – 2 min., podrážení).
20:36'
V poklidném tempu začíná druhá třetina. Jonathan Marchessault se dostal ke střele, jeho projektil by zblokovaný.
20:01'
Po první třetině vede domácí celek o jednu branku, v přesilovce se trefil Jonathan Marchessault, jehož trefa je zatím rozhodující. Aktivněji hrající Vegas vede.
20:00'
19:59'
Ještě jedno zakázané uvolnění, buly v útočném pásmu Vegas.
18:59'
Domácí celek se dostává po bleskové akci do vedení. William Karlsson našel výborně na druhé stranš pásma najetého JONATHANA MARCHESSAULTA, jehož rána byla nechytatelná Gólman se nestihl přemístit. Asistence: William Karlsson a Reilly Smith.
18:42'
Reilly Smith pálil z předbrankové pozice do horní části branky, trefil však horní tyč.
18:30'
Hosté přes všechny čáry vyhazují.
18:20'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Marco Scandella – 2 min., nedovolené bránění).
18:05'
Carter Hutton hodně odvážně rozehrával, následně z toho byl jen icing. Buly před jeho brankou.
17:34'
William Carrier se dostal do přečíslení, ale jeho zakončení se odrazilo od tyčky mimo branku. Nechybělo mnoho a Golden Knights šli do vedení.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:34'
Evan Rodrigues se propracoval před branku Vegas, zakončit ale nedokázal.
16:15'
Domácí mají převahu, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu, Buffalo hraje hodně defenzivně.
15:52'
Nathan Beaulieu dostal hru do středního pásma, následně Tage Thompson hledal před brankou spoluhráče, ale kotouč byl hodně nepřesný.
15:25'
Buly v útočném pásmu domácích. Nejprve ale komerční přestávka.
15:10'
Kyle Okposo se pokoušel dobruslit kotouč v útočném pásmu, Marc-Andre Fleury rychle rozehrál.
14:30'
Jack Eichel nahazoval do útočného pásma, ale neměl už sílu pokračovat v akci, přichází střídání.
14:00'
Domácí rozehrávají od své branky. První pokus o přechod do útočného pásma se nepovedl, druhý už ano.
13:17'
Jonathan Marchessault výborně vypálil, jeho ránu vyrazil Carter Hutton před sebe. Při hře pět na pět mají více ze hry hráči Vegas.
12:45'
Tomáš Hyka se vrací do hry.
12:36'
Ti ale o útočné pásmo přišli, do šance se tak dostali domácí.
12:11'
Domácí si příliš dávali přednost ve vyhození kotouče, a tak hrají hosté.
11:47'
Polovina přesilovky Buffala je pryč, sledujeme výbornou defenzivní hru Vegas.
11:00'
Hostující celek hraje přesilovku, ale rychle zasahuje brankář Marc-Andre Fleury, který přerušuje hru.
10:45'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Tomáš Hyka – 2 min., hákování).
10:37'
Tomáš Hyka vybojoval kotouč, z kruhu pálil Max Pacioretty. Jeho ránu kryje hostující brankář.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Stav je stále bezbrankový.
09:28'
Vladimír Sobotka dohrával souboj v útočném pásmu hodně aktivně, domácí se pokouší osvobodit, což se následně daří.
09:02'
Jon Merrill dobře vypálil, jeho povedenou ránu ale kryje Carter Hutton.
08:40'
Shea Theodore po krásné akci dostal sice kotouč do branky, ale předcházel tomu ofsajd, gól tak platit nemůže.
08:40'
Trenérskou výzvu využilo Buffalo.
07:30'
Kyle Okposo se propracoval do útoku, jeho spoluhráči však kotouč neudrželi. Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí.
07:00'
Shea Theodore vybojoval kotouč v útočném pásmu, následně vinou špatné přihrávky domácí celek o pásmo přišel.
06:40'
Pierre-Édouard Bellemare se dostal do první velké šance, ale ani on nedokázal prostřelit brankáře Sabres. Komerční přestávka.
06:22'
Sledujeme hodně opatrný úvod zápasu, hraje se hodně takticky.
06:00'
Tomáš Nosek dostal kotouč sice před branku Buffala, ke střele se nikdo z Golden Knights nedostal.
05:04'
Domácí se pokoušeli udržet v útočném pásmu, ale přihrávka na modrou čáru nebyla přesná.
04:44'
Casey Mittelstadt dostal hru do útočného pásma, ale píská se zakázané uvolnění.
04:12'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude znovu v útočném pásmu Vegas.
03:35'
Carter Hutton přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
03:05'
Oba týmy střídají, do hry přicházejí odpočinutí hráči.
02:26'
Zemgus Girgensons se pokoušel propracovat do útočného pásma, Rasmus Dahlin byl před brankou, ale přihrávka byla nepřesná.
02:02'
Domácí celek nyní rozehrává od své branky, Tomáš Nosek ale v útočném pásmu o kotouč přišel.
01:26'
Ryan Carpenter vypálil od modré čáry, Carter Hutton kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
01:00'
Kyle Okposo se jako první dostal do zakončení, jeho rána končí mimo branku.
00:40'
Buffalo rozehrává od své branky, sledujeme poklidný úvod zápasu.
00:01'
Znovu precizní předzápasová show a místní umělci v rytíř. Tohle zažijete jen ve Vegas.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, C. Miller, Theodore, Holden, Merrill, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Haula, Hyka – Nosek, Eakin, Carpenter – Carrier, Bellemare, Reaves.

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Scandella, Ristolainen, McCabe, Dahlin, Beaulieu, Bogosian – Sheary, Eichel, S. Reinhart – Skinner, Mittelstadt, Okposo – Sobotka, Berglund, T. Thompson – Girgensons, Rodrigues, Pominville..

Vegas Golden Knights
Hokejisté Vegas mají problémy se střelbou. V žádném zápase zatím nevstřelili víc než dvě branky. Na takto malý počet gólů se vyhrává těžko, a tak museli zlepšit defenzivu. Ta stojí a padá s výkonem brankáře. Fleury předvedl několik výborných zákroků v posledním zápase, ve kterém pomohl Vegas porazit Flyers 1:0. Jeho kolega Subban také umí zachytat dobře, nicméně jeho výkony nejsou tak hvězdné.

V neděli oznámil generální manažer klubu, George McPhee, že z farmy povolal obránce Jake Bischoffa. Ten v minulé sezóně v AHL za Chicago Wolfes odehrál 69 zápasů a získal 23 bodů (7+16).

Buffalo Sabres
Buffalo v posledním zápase hrálo v Arizoně a vyhrálo 3:0. Brankář Ullmark zneškodnil všech 36 střel a vychytal první čisté konto v NHL. Jeho gólmanský kolega, Carter Hutton, se rozpovídal o jeho povaze. "Byl jsem ve dvojici s mnoha brankáři, někteří mluvili více, jiní byli uzavření do sebe. Ullmark je v pohodě, rád si povídá, vypráví vtipy. Hodně se nasmějeme," řekl na adresu svého kolegy. Dalším soupeřem Sabres je právě Vegas. "Víme, že vyhráli nad Flyers. Podali velmi dobrý výkon podpořený brankářem. Nebudeme to mít snadné," řekl trenér Husley.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Buffalo Sabres.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.