NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Chicago - 7. prosince 2018   04:00

Vegas
Vegas
01:28' R. Smith (Pacioretty, Marchessault) • 08:14' Engelland (W. Karlsson, R. Smith) • 47:55' Marchessault (R. Smith, Theodore) • 48:07' Tuch (Pacioretty)
Chicago
C. Ward (Crawford) – Keith, Jokiharju, Manning, Seabrook, E. Gustafsson, Rutta – Saad, J. Toews, Perlini – Hayden, Anisimov, P. Kane – Martinsen, D. Strome, DeBrincat – Krüger, Kämpf, Kahun.

David Kämpf (CHI) 0+1, 1 střela, čas na ledě 13:07
Ve velmi dramatickém zápase vyhrává domácí Vegas 4:3 a podobně jako proti Capitals i dnes proti Chicagu rozhodlo o své výhře ve třetí třetině. Rozhodující branku vstřelil v čase 48:07 Alex Tuch.
59:45'
Domácí celek se musí bránit.
59:10'
Jeden z domácích zkoušel trefit prázdnou branku, trefil štangli.
58:53'
Cody Eakin nedokázal odehrát kotouč z obranného pásma.
58:32'
Ránu od modré čáry, kterou vyslal Saad vytěsnil domácí brankář nad.
58:18'
Vhazovat se bude před brankou Vegas. Hostující celek vyhrál kotouč.
57:05'
Kotouč vypadl z hrací plochy. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
56:07'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí celek zde v T-Mobile Areně vede o jednu branku.
55:35'
Komerční přestávka.
55:02'
Reilly Smith mohl domácím dopřát dvoubrankové vedení, jenže jeho rána byla nepřesná. Možná ještě zasáhl Corey Crawford.
53:33'
Pierre-Édouard Bellemare se svými spoluhráči kombinuje v útočném pásmu.
52:18'
Jonathan Marchessault to zkoušel individuálně, soupeře sice přebruslil, ale pálil nepřesně.
51:51'
Max Pacioretty se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, jenže se do střelecké pozice nepropracoval.
51:22'
Brandon Manning se výborně vrátil a nenechal soupeře zakončit.
50:40'
Hostující celek rozehrává od své branky. Nick Holden získal puk, jenže špatně rozehrál, a tak se píská icing.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Chicago se pokouší vyrovnat. Nyní musí brankář Vegas pomoci i obrana.
49:30'
Patrick Kane to zkoušel individuálně, ale neuspěl.
49:00'
Sledujeme dramatický zápas, ostatně i poslední zápas Vegas proti Capitals byl podobně zamotaný a dramatický.
48:41'
Patrick Kane měl na hokejce vyrovnání, ale výborně zasáhl a své spoluhráče podržel Marc-Andre Fleury.
48:07'
Golden Knights právě vstřelili branku!
T-Mobile Arena se třese v základech. Domácí jdou do vedení. Zkušený Brent Seabrook namazal soupeři. Na konci rychlé kombinace stál volný ALEX TUCH. Platnost jeho branky potvrdilo video. Asistence: Max Pacioretty.
47:55'
Bleskově je vyrovnáno. Rychlé přenesení hry a tvrdá rána na bližší tyč. JONATHAN MARCHESSAULT srovnává povedenou střelou. Asistence: Reilly Smith a Shea Theodore.
47:46'
47:14'
Chicago právě vstřelilo branku!
Poprvé v zápase se dostává Chicago do vedení. Nick Holden namazal soupeři. Do útočného pásma se vřítil ARŤOM ANISIMOV, jehož bekhendový blafák byl jen těžko chytatelný.
47:00'
Sedm minut hry je ze třetí třetiny pryč. Stále platí plichta.
46:04'
Dylan Strome bojoval ve svém obranném pásmu o kotouč, vybojoval ho. Následná akce Chicaga nebyla zakončená střelou.
45:11'
Špatná rozehrávka Golden Knights znamená icing, a tak se bude vhazovat před brankou Vegas.
44:12'
Brent Seabrook vede rychlou protiakci, ale do střelecké pozice se nepropracoval.
43:25'
Vegas rozehrává od své branky, následně se domácí dostali do útočného pásma. Cody Eakin hledal spoluhráče před bránou, přihrávka byla nepřesná.
42:43'
Sledujeme rychlý hokej, domácí celek se dostal do útočného pásma. Ránu od modré čáry kryje hostující brankář.
42:13'
Na výraznější šanci v této třetině zatím čekáme.
41:14'
Stejné provinění, jen na druhé straně. Corey Crawford musí být tedy pozorný.
40:22'
Po zakázaném uvolnění se vhazovalo před brankou Vegas. Domácí celek souboje o kotouč zvládl.
40:01'
Ve druhé třetině se dvakrát prosadil hostující celek, a tak je vyrovnáno. Jonathan Toews a Dylan Strome se trefili, využili špatného postavení domácího brankáře, a tak platí zde ve Vegas po dvou třetinách stav 2:2.
40:00'
39:00'
Oznámena poslední minuta hry v této třetině.
38:32'
Duncan Keith pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář.
38:19'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vega.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:45'
Sudí řekl, že puk přešel brankovou čáru dříve než byla posunutá. Diváci ve Vegas začali slavit gól. Jakmile vřava utichla, sudí sdělil, že došlo ze strany Noska k nedovolenému brankáři. Následná výzva nepomohla, branka neplatí, Vegas nemá oddechový čas.
37:45'
Domácí dostali kotouč do branky, ale ta byla posunutá, neboť Nosek v souboji před bránou ztratil rovnováhu. Situaci zkoumá video.
37:21'
Puk dostali do útočného pásma, takže mohou vystřídat.
37:10'
Hostující celek hraje aktivně, domácí se musí bránit tlaku soupeře.
36:15'
Kaneovu střelu dokázal domácí brankář vyrazit. Následně se však nestihl dostatečně rychle dostat zpět k tyčce, a tak inkasoval z hole DYLANA STROMEA. Asistence: Patrick Kane.
35:54'
Shea Theodore to zkoušel od modré čáry, s jeho ránou neměl brankář Chicaga výraznější problém.
35:36'
Sledujeme rychlý hokej, domácí celek stále vede o jednu branku.
35:14'
Nate Schmidt musel rychle bruslit zpět do obranného pásma, aby odehrát kotouč před dotírajícím útočníkem soupeře.
34:30'
Arťom Anisimov z dobré pozice zakončoval bekhendem. S jeho ránou si dokázal poradit Marc-Andre Fleury. Ten nadvakrát vyrazil, a pak už dobře zapracovali obránci.
34:15'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
34:11'
Brent Seabrook pálil od modré čáry, Marc-Andre Fleury kryje kotouč, a tak přerušuje hru. Komerční přestávka.
33:00'
Špatná rozehrávka Blackhawks znamená zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude v jeho obranném pásmu.
32:32'
Domácí hokejisté se dostali do útočného pásma, kde kombinují. Ke střele na branku se Vegas zatím nedostalo.
32:01'
31:37'
Sledujeme rychlý hokej, Henri Jokiharju to zkoušel bekhendem, jeho rána však postrádala přesnost.
30:41'
Jeden z hráčů Vegas se dostal do brejku, hostujícího brankáře však prostřelit nedokázal. Corey Crawford zastavil i druhý brejk v tomto zápase.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. William Karlsson dělal problémy hostující rozehrávce. Chicago si dokázalo poradit.
29:16'
Zatím se domácí celek brání velmi dobře, Vegas drží jednobrankové vedení. Následně vyhazuje přes všechny čáry.
28:47'
Brent Seabrook pálil z první, následná dorážka končí mimo.
28:35'
Další přesilovka pro hostující celek. Domácí hrají dnes hodně nedisciplinovaně.
28:35'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Tomáš Nosek – 2 min., podrážení).
28:33'
Deryk Engelland se pokoušel dostat do šance, ale hra je přerušená.
27:20'
Sledujeme hru pět na pět. Cody Eakin velmi dobře zakončoval. Jeho ránu kryje brankář.
26:30'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale výrazněji ohrozit branku nedokázal.
26:05'
Komerční přestávka, po které se bude vhazovat ve středním pásmu.
25:55'
Jonathan Toews pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje pozorný domácí brankář. Marc-Andre Fleury má na svém kontě další zákrok.
25:25'
Sledujeme hru čtyři na čtyři. Mnoho velkých šancí momentálně k vidění není.
24:45'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Brent Seabrook – 2 min., podrážení).
24:31'
Třetí přesilovku v tomto zápase mají hostující hráči k dispozici.
24:17'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Shea Theodore – 2 min., podrážení).
24:00'
Hostující celek dokázal nyní snížit. David Kämpf vypálil od modré čáry a z nulového úhlu odrazil JONATHAN TOEWS puk od brankáře do brány. Asistence: David Kämpf a Duncan Keith.
23:25'
Max Pacioretty přišel o kotouč, ke střele se nedostal, naopak se musí rychle vracet.
23:04'
Sledujeme rychlý hokej ve druhé třetině, nyní se domácí dostali do útočného pásma.
21:28'
Špatná rozehrávka Vegas znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou domácích.
20:55'
Duncan Keith pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná. Marc-Andre Fleury zasahovat nemusel.
20:46'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu hostujícího klubu.
20:01'
Domácí hokejisté po první třetině vedou díky brankám Maxe Paciorettyho a Deryka Engellanda 2:0. Hosté také měli nějaké šance, ale všech 10 střel dokázal zastavit domácí Marc-Andre Fleury.
20:00'
19:30'
V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:27'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, William Carrier to zkoušel bekhendovým blafákem, brankáře nepřekonal.
17:47'
Jonathan Marchessault znovu zakončoval, tentokrát od modré čáry, hostující brankář viděl puk, a tak zasáhl.
17:31'
Jonathan Marchessault se nyní dostal do šance, zakončil, a tak musel Corey Crawford přerušit hru. Vhazovat se bude před jeho brankou.
17:13'
16:32'
William Karlsson vyhazuje přes všechny čáry.
16:14'
Polovina přesilovky je pryč, zatím se domácí hráči brání zodpovědně.
16:00'
Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry.
15:13'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., podrážení).
14:40'
Vegas přečkalo hru v oslabení, jenže půjde znovu do čtyř.
14:33'
14:13'
Značná část přesilovky je pryč, na výraznější šanci hostující celek zatím čeká.
13:30'
V této sezóně přesilovky Chicagu nejdou, je nejhorší v lize, naopak oslabení se v domácím prostředí daří Vegas znamenitě.
13:13'
Tomáš Nosek zblokoval střelu soupeře, a pak kotouč rychle vyhodil přes všechny čáry.
12:42'
Chicago hraje svou první přesilovku v zápase, sledujeme hru v útočném pásmu Blackhawks.
12:33'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Colin Miller – 2 min., sekání).
12:07'
Hosté hrají momentálně nejlepší pasáž zápasu.
11:30'
Obrovskou šanci měl hostující celek, domácí obrana ve spolupráci s brankářem dokázal kotouč od brankové čáry odehrát a dorážející hráč zakončit nemohl.
10:44'
Marc-Andre Fleury přerušuje znovu hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
10:01'
Dominik Kahun dostal do šance svého spoluhráče. Patrick Kane měl před sebou odkrytou část branky, jenže kotouč se mu zamotal, a tak nedokázal zakončit.
09:20'
Chicago se v tomto zápase zatím do výraznější šance nedostalo, domácí hráči hrají zodpovědně a defenzivně velmi dobře.
08:14'
Dobře hrající domácí celek navyšuje své vedení. Ránou od modré čáry se prosazuje DERYK ENGELLAND, který poslala kotouč do horní části branky. Asistence: William Karlsson a Reilly Smith.
07:41'
Jonathan Marchessault neměl komu přihrát, a tak se vracel do obrany.
07:25'
Zakázané uvolnění se nepíská, domácí tak musí hrát.
06:50'
Brandon Manning pálil od modré čáry. Jeho střelecký pokus až k brance neprošel, byl totiž tečovaný.
06:23'
Marc-Andre Fleury musel za svou branku, odkud rozehrával na spoluhráče.
05:48'
Delší dobu se nepřerušovalo, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky a fanynky bavit.
05:25'
Alex DeBrincat zakončoval, jeho pokus zblokoval na poslední chvíli Nate Schmidt.
05:00'
V úvodu zápasu je aktivnější domácí celek, který dokázal proměnit přesilovku, a tak se dostal do vedení.
04:26'
Sledujeme rychlý hokej, William Karlsson zkoušel tečovat kotouč před brankou, jeho projektil byl však nepřesný.
03:30'
Brent Seabrook pálil od modré čáry, jeho rána končí mimo branku.
03:22'
Dominik Kahun se dostal ke střele, se kterou si dokázal poměrně snadno brankář Vegas poradit.
01:28'
Domácí celek bleskově proměnil přesilovku a dostává se do vedení. REILLY SMITH se před brankou dostal k odraženému kotouči, dostal se na druhou stranu, a pak rychle zakončoval do odkryté části brány. Asistence: Max Pacioretty a Jonathan Marchessault.
01:19'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Arťom Anisimov – 2 min., podrážení).
01:01'
Domácí mají ponechanou výhodu, budou hrát přesilovku.
00:50'
V poklidném tempu zápas začíná, sledujeme klidnější pasáž hry.
00:01'

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland, Holden, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Eakin, Tuch – Nosek, O. Lindberg, Carpenter – Carrier, Bellemare, Reaves.

Chicago Blackhawks: C. Ward (Crawford) – Keith, Jokiharju, Manning, Seabrook, E. Gustafsson, Forsling – Saad, J. Toews, Perlini – Hayden, Anisimov, P. Kane – Fortin, D. Strome, DeBrincat – Krüger, Kämpf, Kahun..
Vegas Golden Knights vyhrálo z posledních sedmi zápasů hned šest. V posledním dramatickém zápase vyhráli nad Washingtonem Capitals 5:3. Rozhodující branku vstřelil minutu a půl před koncem bek Nate Schmid. Stejný hráč pak ještě ze svého pásma trefil prázdnou branku. Kanadské bodování táhnou Jonathan Marchessault a William Karlsson s 21 body.

Chicago Blackhawks v posledním zápase nestačilo na Anaheim Ducks 2:4. Tento tým prohrál posledních pět zápasy a nyní má možnost tuto sérii zastavit. Kanadské bodování klubu táhne
Patrick Kane s jednatřiceti body.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Chicago Blackhawks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.