NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : St. Louis - 17. listopadu 2018   04:00

St. Louis
06:41' R. O'Reilly  (Tarasenko, Schwartz) • 27:02' R. O'Reilly  (Schwartz, Tarasenko) • 36:13' B. Schenn  (Edmundson, Bozak) • 37:12' Sundqvist  (Dunn)
Vegas
Lambert, McIsaac – Daisy, Gibbs
T-Mobile Arena, Las Vegas
18 488 diváků
St. Louis

Po první třetině platil vyrovnaný stav. Zápas byl rozhodnutý ve druhé třetině, která vyšla výborně hostujícímu celku. Ten byl v této části hry střelecky aktivnější 16:13, zejména ale vstřelil tři branky, díky čemuž do té doby vyrovnaný duel naklonil na svou stranu.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.
58:24'
Domácí hokejisté se marně pokouší snížit náskok soupeře, Reilly Smith v souboji s obráncem nyní přišel o kotouč.
57:30'
Ryan Reaves hledal spoluhráče před brankou, Pierre-Édouard Bellemare zakončit sice nedokázal, ale puk se dostal na modrou čáru, odkud už střela přišla. Brankář Blues byl ovšem pozorný.
57:05'
Jake Allen přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, Vegas po předchozí výhře nad Ducks na body nedosáhnout.
56:24'
Colton Parayko zakončoval ze zajímavé pozice, jeho ránu možná jemně tečoval domácí brankář.
56:03'
Komerční přestávka. Momentálně se ani jeden celek nemůže dostat do šancí, sledujeme klidnější pasáž hry. St. Louis míří za výhrou v tomto zápase. Domácí ze 30 střel na branku dali jeden gól, hosté z 35 čtyři.
55:01'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku. Jake Allen tak musí být se svými spoluhráči pozorný.
54:38'
Mnoho času už domácí Vegas na zdramatizování zápasu nemá. Hostující tým profituje z povedené druhé třetiny, ve které vstřelil tři branky.
54:00'
53:30'
Reilly Smith zakončoval akci svého týmu střelou přes obránce, kotouč byl tečovaný mimo.
53:10'
Polovina početní výhody je pryč, hosté na výraznější šanci čekají.
52:30'
William Karlsson to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, kterou dokázal vyrazit brankář Jake Allen.
52:17'
Početní převahu nyní hraje hostující celek, a tak se domácí hokejisté musí bránit.
Dnešní utkání sleduje 18 488 diváků.
52:00'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Tomáš Nosek – 2 min., hákování).
51:43'
Obrana hostujícího celku hraje aktivně, a tak nemají domácí hráč prakticky na nic čas.
51:12'
Sledujeme rychlý hokej, hra se bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu. Domácí celek by potřeboval nějaký stabilnější pobyt v útočném pásmu.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Blues mají blízko k výhře v tomto zápase.
49:23'
Ryan Reaves pálil z první, kotouč ale netrefil podle představ, a tak minul branku.
49:10'
Komerční přestávka.
48:33'
Jonathan Marchessault se dostal k zakončení, jeho ráně chyběla přesnost a důraz.
48:05'
Delší dobu se hraje bez přerušení, sledujeme rychlý hokej, který vyhovuje spíše hostujícímu celku.
47:40'
Ryan Carpenter se pokoušel dostat do střelecké pozice, jeho rána byla nepřesná, následně jeho spoluhráč minul branku.
47:17'
Oskar Sundqvist zakončoval z bezprostřední blízkosti, a tak musel Marc-Andre Fleury zasahovat.
46:55'
Do výraznější šance se v početní výhodě tým St. Louis Blues nedostal. Zatím je pozorná domácí obrana. Vegas ovšem prohrává o tři branky.
46:26'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
46:00'
Tomáš Nosek vyhazuje přes všechny čáry.
45:35'
Vegas dostává hru do středního pásma, St. Louis musí o útočnou třetinu bojovat.
45:29'
Početní výhodu má k dispozici hostující celek.
45:29'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Cody Eakin – 2 min., sekání).
44:26'
Ivan Barbašev se dostal do brejku, stíhal ho domácí Nick Holden. Hostující hráč branku trefit nedokázal.
44:26'
Hraje se spíše ve středním pásmu.
43:30'
Mnoho šancí v úvodu třetí třetiny k vidění není. Robert Thomas hledal spoluhráče před brankou, přihrávka byla zblokovaná.
43:12'
Joel Edmundson to zkoušel od modré čáry. Jeho projektil byl rychle zblokovaný.
42:43'
Vladimir Tarasenko a Ryan O'Reilly kombinovali v útočném pásmu, ale domácí obrana byla pozorná.
42:08'
Vladimir Tarasenko zakončoval, jeho projektil bez problémů kryje brankář Marc-Andre Fleury.
41:12'
Přesilovku hraje hostující celek, domácí Vegas se tak musí bránit přesilové hře soupeře.
40:56'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Ryan Carpenter – 2 min., vysoká hůl).
40:37'
Zápas pokračuje třetí třetinou, sledujeme zápas, ve kterém vedou Blues 4:1 a mají momentálně blíže k výhře.
40:01'
Druhá třetina se Vegas vůbec nepovedla, Ryan Reaves se v závěru třetiny jen smutně podíval do země. Ryan O'Reilly, Brayden Schenn a Oskar Sundqvist se trefili ve druhé dvacetiminutovce, kterou vyhrálo Blues 3:0 a celkově vede 4:1.
40:00'
39:10'
Tyler Bozak zakončoval, s jeho střelou si brankář dokázal poradit.
39:00'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat v obranném pásmu Vegas.
38:17'
Domácí celek se dostal nyní do postavení mimo hry. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
38:10'
Deryk Engelland rozehrává od své branky.
37:12'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Minutu po třetí brance přidává hostující celek čtvrtý zásah. Tentokrát po chybě domácí obrany gólman Marc-Andre Fleury první střelu vyrazil, s dorážkou už nemohl nic nedat. Prosazuje se OSKAR SUNDQVIST. Asistence: Vince Dunn.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:13'
Hostující celek navyšuje své vedení, Bozak vyhrál buly, od modro čáry pálil Joel Edmundson a jeho ránu výborně před branku tečoval nechytatelně pro brankáře Vegas BRAYDEN SCHENN. Asistence: Joel Edmundson a Tyler Bozak.
35:49'
Hra je nyní přerušena pro zásah vysokou holí. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
35:23'
Zachary Sanford se dostal do útočného pásma, následně Alex Pietrangelo to zkoušel od modré čáry. Jeho rána bla zblokovaná.
34:57'
Reilly Smith zakončoval z mezikruží, jeho projektil kryje brankář Blues. Vhazovat se po komerční přestávce bude před brankou St. Louis.
34:40'
Mnoho zajímavých momentů momentálně k vidění není.
33:08'
Jon Merrill zastavil útočnou akci Blues, a tak mohl nastartovat rychlou protiakci.
32:36'
Ryan Carpenter hledal spoluhráče před brankou, Hyka byl však obsazený, a tak nemohl zakončovat.
32:02'
Max Pacioretty se dostal do útoku, v souboji jeden na jednoho překonal obránce, ale zakončení už nebylo důrazné.
31:34'
Joel Edmundson pálil od modré čáry, s jeho projektilem bez přípravy si brankář Vegas dokázal poradit.
31:07'
Brayden McNabb rozehrává od své branky, ve středním pásmu ale Robert Thomas získal kotouč, a tak domácí akce končí.
30:42'
Nyní se hostující celek usadil v útočném pásmu, kde se pokouší kombinovat. Domácí obrana hraje zatím pozorně.
30:25'
Střelecky je sice aktivnější domácí celek, ale prohrává o jednu branku. Blues hrají hodně účelně, což jim dává jednobrankové vedení.
29:47'
Tyler Bozak vybojoval v obranném pásmu kotouč, rychle založil útočnou akci, kterou ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal přesněji zakončit.
29:33'
29:04'
Cody Eakin to zkoušel z předbrankového prostoru, jeho rána byla před brankářem zblokovaná obránci.
28:35'
Vegas hraje dobře přesilovku, ale nemůže si vypracovat výraznější střeleckou příležitost.
28:00'
Jonathan Marchessault zakončoval z mezikruží, jeho ránu hostující brankář vyrazil. Jake Allen si poradil i s následnou střelou.
27:33'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Jay Bouwmeester – 2 min., sekání).
27:02'
Hostující celek se dostává do vedení, střelou před brankou nechytatelně tečoval RYAN O'REILLY. Asistence: Jaden Schwartz a Vladimir Tarasenko.
26:35'
Sammy Blais se svými spoluhráči kombinuje v útočném pásmu.
26:28'
25:45'
Marc-Andre Fleury si dokázal poradit se zakončením soupeře.
25:27'
Oba týmy hrají v plném počtu.
25:03'
Colin Miller pálil jako správný obránce od modré čáry. Jeho rána se od tyčky odrazila zpět do hry. Sledujeme rychlý hokej.
24:30'
Nick Holden se dobře dokázal vrátit se soupeři, a tak nenechal Blues vyslat na branku nebezpečný pokus.
23:33'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, brankář Marc-Andre Fleury musel být pozorný, následně vedl domácí akci Max Pacioretty.
23:27'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Ryan Reaves – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Joel Edmundson – 2 min., hrubost).
22:35'
Vladimir Tarasenko zakončoval přes obránce. S jeho ránou si dokázal domácí brankář nadvakrát poradit.
22:03'
Tomáš Hyka to nemyslel vůbec špatně, jeho rána končí mimo branku, gólman Jake Allen nemusel zasahovat.
21:45'
Jonathan Marchessault nepřekonal brankáře Blues, následně si Bozak nepřišel na brankáře Vegas.
21:21'
Marc-Andre Fleury měl nyní také štěstí. Zachary Sanford zůstal osamocený před brankou, a tak zakončoval. Jeho ránu fantasticky vyrazil domácí brankář.
20:50'
Nyní se do útočného pásma dostal hostující celek, ale domácí obrana hraje zodpovědně.
20:28'
Jake Allen musel zasahovat proti domácí střele. Reilly Smith výborně tečoval před brankou, ale gólmana Blues nepřekonal.
20:01'
William Carrier poslal domácí tým do vedení, za půl minuty odpověděl bekhendovou ránou Ryan O'Reilly. Po první třetině platí vyrovnaný stav 1:1.
20:00'
19:30'
Už se pravděpodobně nic nestane, St. Louis rozehrává od své branky.
19:10'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:57'
18:50'
Ryan Reaves tečoval kotouč před brankou, ale brankář Jake Allen byl připravený.
18:10'
Tomáš Hyka a William Karlsson už jsou na ledě, a tak se mohou domácí snažit vypracovat si výraznější šanci.
17:46'
Colin Miller pálil od modré čáry, jeho projektil byl před brankou zblokovaný, následně Blues vyhazují přes všechny čáry.
17:31'
Domácí se dostali do útočného pásma, kde kombinují.
17:00'
Přesilovku hraje v závěru první části hry domácí celek.
16:57'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (David Perron – 2 min., podrážení).
16:30'
Blues se usadili v útočném pásmu, Brayden Schenn hledal před brankou spoluhráče, přihrávka postrádala přesnost.
16:00'
Po přihrávce rukou se bude vhazovat ve středním pásmu, Vegas mají hru v oslabená druhou nejlepší v lize, lepší je jen San Jose. Vegas prakticky 91 procent početních nevýhod odbrání.
15:52'
Oba týmy střídají, na led přicházejí odpočinutí hráči.
15:30'
Vladimir Tarasenko kombinuje se svými spoluhráči v útočném pásmu, Vegas však rychle vyhazuje přes všechny čáry.
15:01'
Početní výhodu hraje také hostující celek, domácí hráči se snaží držet hru daleko od své branky.
14:48'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Reilly Smith – 2 min., podrážení).
14:15'
Colton Parayko rozehrával od své branky, následně se Vladimir Tarasenko dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
14:12'
Komerční přestávka, pak se bude vhazovat před brankou St. Louis.
14:00'
Domácí hráči se snaží vrátit k aktivní hře, kterou se prezentovali v úvodu zápasu, zatím ale marně.
13:43'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Blues.
13:04'
Alex Tuch to zkoušel ze střední vzdálenosti ránou z první, jeho projektil nebyl povedený.
12:35'
Joel Edmundson rozehrával od své branky, následně ale jeho spoluhráči o puk přišli. Max Pacioretty vedl bleskovou akci Vegas. To šance se však nedostal.
11:42'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Blues.
11:00'
William Carrier si vybruslil zpoza branky do lepší střelecké pozice, jeho rychlé zakončení se mezi tři tyče nevešlo.
10:24'
10:20'
Shea Theodore od modré čáry trefil jen střed branky, kde byl pozorný gólman.
09:52'
Tomáš Hyka si vybruslil před branku ,nabral rychlost, jenže jeho bekhendová rána nebyla přesná.
09:26'
Polovina přesilovky je pryč, domácí celek si zatím výraznější šanci vypracovat nedokázal.
09:00'
Max Pacioretty minul branku z dobré pozice, jeho projektil postrádal přesnost.
08:36'
Vegas hraje přesilovou hru, dostalo kotouč do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet.
08:24'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Zachary Sanford – 2 min., podrážení).
08:04'
Go Knights Go skandují domácí fanoušci, kteří zde vytváří výbornou atmosféru.
07:37'
Oba týmy se dokázaly v první třetině prosadit. Na branku Vegas rychle odpověděl hostující celek.
07:00'
06:41'
Domácí náskok netrval dlouho. Před brankou Tarasenko nechal kotouč RYANU O'REILLYMU, jehož bekhendová rána zapadla přesně ke vzdálenější tyčce. Asistence: Vladimir Tarasenko a Jaden Schwartz.
06:03'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Domácí celek se dostává do vedení. Po přihrávce Bellemara se do brejku dostal WILLIAM CARRIER. Ten se rozhodl pro střelu po ledě a překonal brankáře. Asistence: Pierre-Édouard Bellemare a Shea Theodore.
05:22'
Jay Bouwmeester rozehrával od své branky, Oskar Sundqvist pokračoval v akci, ale ke střele na branku se hostující klub nedostal.
05:00'
Sledujeme rychlou pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do útočného pásma. Optickou převahu má Vegas.
04:01'
Golden Knights nyní měli dvě dobré příležitosti, ale brankář Blues byl pozorný a oba pokusy dokázal zastavit.
03:35'
Jonathan Marchessault a Shea Theodore rozehrávají od své branky, puk sice ve spolupráci dostali do útočného pásma, ale zakončit nedokázali.
03:03'
Reilly Smith dostal hru do útočného pásma, ke střele se ale Vegas nedostalo.
02:17'
Jon Merrill pálil od modré čáry, jeho projektil ale nebyl přesný. Gólman Jake Allen tak zasahovat nemusel.
02:00'
Sledujeme rychlý úvod zápasu.
01:10'
Jaden Schwartz se dostal do dobré šance, vybruslil si před branku. Jeho ránu zápěstím dokázal vyrazit domácí brankář před sebe, a pak už hrála obrana.
00:44'
Colton Parayko se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
00:20'
William Karlsson se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale přihrávka na něj postrádala přesnost.
00:01'
Zápas právě začal.
00:01'

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, C. Miller, Theodore, Engelland, Holden, Merrill – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Eakin, Tuch – Nosek, Carpenter, Hyka – Carrier, Bellemare, Reaves.

St. Louis Blues: Allen (Ch. Johnson) – Gunnarsson, Pietrangelo, Dunn, Parayko, Edmundson, Bouwmeester – Schwartz, R. O'Reilly, Tarasenko – Fabbri, Bozak, B. Schenn – Sanford, Thomas, Perron – Barbašev, Sundqvist, Blais..
Zápas brzy začne.
Vegas Golden Knights
Marc-André Fleury v posledním zápase předvedl úspěšných 29 zákroků a pomohl týmu k výhře 5:0 nad Anaheimem Ducks. Před zápas s Ducks Vegas prohrálo poslední dva a pět z posledních sedmi zápasů. "Proti Ducks jsme podali dobrý týmový výkon, odehráli jsme dobrý mač," řekl Alex Tuch. Vegas má svému soupeře co vracet, první vzájemný zápas vyhráli Blues 5:3.
St. Louis Blues
Blues odehráli dobrý poslední zápas, hráli na ledě Chicaga Blackhawks a prohráli 0:1, trefil se Brent Seabrook. Tým povolal z farmy Sammy Blaise, který nahradil v sestavě zraněného Braydena Schenna. Pat Maroon utrpěl zranění v horní části těla, a tak byl poslán z venkovního tripu zpět do St. Louis.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a St. Louis Blues.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.