NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Boston : Rangers - 7. května 2021   01:00

Boston
Boston
07:11' Bergeron (Marchand) • 18:35' McAvoy (Marchand, Pastrňák) • 34:01' DeBrusk (Krejčí, Hall) • 41:07' Carlo (Krejčí)
Rangers
Šesťorkin (A. Georgijev) – K'A. Miller, Fox, Bitetto, Br. Smith, Hájek, Z. Jones – Kravcov, Zibanejad, Lafreniere – R. Strome, Kakko, Barron – Chytil, Blackwell, Di Giuseppe – Rooney, J. Gauthier, Brodzinski.

David Krejčí (BOS) – 0+2, +2 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 14:49
David Pastrňák (BOS) – 0+1, +1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 18:14

58:11'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
58:10'
Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu, mnoho času už Rangers nezbývá.
58:06'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brandon Carlo – 2 min., krosček).
57:50'
Chytil vybojoval kotouč i faul, bude se vylučovat.
57:29'
Komerční přestávka.
57:10'
Hra je nyní přerušená, Rangers budou vhazovat před vlastní brankou.
56:30'
Bruins hrají aktivně v obranné třetině, rychle vybojovali kotouč a otáčí směr hry.
56:07'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
55:33'
Alexis Lafreniere (NY Rangers) se dostal do střelecké pozice, ale vypálit na branku nedokázal.
55:01'
53:26'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se podle všeho bude ve středním pásmu.
52:54'
Buly před brankou Rangers, domácí celek vyhrál buly. ale Matt Grzelcyk pálil. Jeho rána končí vedle.
52:14'
51:56'
Alexis Lafreniere (NY Rangers) to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se propracovat neodkázal.
50:43'
Domácí se do výraznější šance nedostali.
50:10'
Krejčí pokračoval v akci, Pastrňák to udělal dobře, ofsajd se nepíská, hra může pokračovat dál.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině,
48:51'
Buly před brankou Rangers. Hostující celek vybojoval kotouč, a tak se směr hry rychle otáčí.
48:40'
31:9, tak vypadá statistika střel na branku,
48:02'
Anthony Bitetto (NY Rangers) rozehrává od své branky, respektive z obranného pásma. Hra se rychle přesunula před branku Bruins,
47:17'
Vitalij Kravcov (NY Rangers) byl v dobré pozici, ale nedokázal vypálit přesněji.
46:28'
Igor Šesťorkin (NY Rangers) přerušuje hru, komerční přestávka.
45:50'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Hraje se poměrně rychlý hokej.
44:27'
Chytil přihrával před branku, ale jeho akci nebyla přesná.
43:25'
Anthony Bitetto (NY Rangers) se pokoušel získat útočné pásmo, ale jeho akci chyběla přesnější finální přihrávka.
42:34'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Patrice Bergeron hledal v útočném pásmu Pastrňáka, ale přihrávka domácího hráče byla nepřesná.
41:07'
Bruins právě vstřelili branku!
Domácí celek navyšuje své vedení a druhý kanadský bod získává David Krejčí. Tentokrát Krejčí našel BRANDONA CARLA, který dokázal poměrně snadno překonat brankáře soupeře. Jeho střelu si gólman bruslí srazil do vlastní branky. Asistence: David Krejčí.
41:02'
Taylor Hall (Boston) pálil po rychlé akci jeho támu, Igor Šesťorkin se vytáhl proti této střele Bruins.
40:20'
David Pastrňák (Boston) se dostal do útočného pásma, rychle vypálil, ale Igor Šesťorkin kryje jeho ránu.
40:08'
Utkání pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Jednu jedinou branku jsme viděli ve druhé třetině, Jake DeBrusk pálil přesně a Bruins vedou na svém ledě proti Rangers 3:0.
40:00'
39:55'
Krejčí pálil po Hallově pasu, ale minu branku.
39:32'
Mika Zibanejad jen nahodil do útočného pásma, puk se ovšem nečekaně odrazil, ale obrana Bruins si dokázala poradit.
39:20'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:59'
Hra je přerušena u střídačky Bruins, komerční přestávka.
38:30'
Mike Reilly (Boston) nahazoval kotouč na branku, ale domácí obrana si dokázala poměrně snadno poradit.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:42'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál. 15:3, tak vypadá statistika střel na branku ve druhé třetině.
37:10'
Kaapo Kakko (NY Rangers) rozehrával akci, Ryan Strome pálil od modré čáry. Jeremy Swayman je připravený a kryje puk. Komerční přestávka.
36:22'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině. Domácí Bruins vedou o tři branky.
35:46'
Bruins hrají aktivně, David Pastrňák byl před brankou volný, jen mu spoluhráči nedokázali přesněji přihrát.
34:01'
Po klidnější pasáži hry se prosazuje domácí celek. Hall našel Krejčího, který vyslal do šance JAKE DEBRUSKA. Ten si počkal na první pohyb brankáře, a pak zakončoval. Asistence: David Krejčí a Taylor Hall.
33:40'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma.
32:40'
David Pastrňák (Boston) se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale do výraznější šance se nedostal.
31:50'
Filip Chytil (NY Rangers) vybojoval puk v útočném pásmu, ale puk získali soupeři, a tak se směr hry otáčí.
31:06'
Kaapo Kakko (NY Rangers) měl dvě slibné střelecké pozice, ale ani jedno jeho zakončení nebylo dostatečně přesné.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v tomto zápase, domácí Bruins vedou o dvě branky a míří aktuálně za výhrou.
29:26'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše ve středním pásmu, hráči Bruins mají převahu. Střelecky jsou jednoznačně aktivnější.
28:49'
Rangers rozehrávají ze svého obranného pásma, následně Igor Šesťorkin vyjel před svou branku, Taylor Hall se díky hře brankáře k puku nedostal.
28:05'
Libor Hájek (NY Rangers) mohl přihrávat, ale rozhodl se pro individuální akci, následně ale hosté přišli o puk, a tak hráli domácí. Ti přesněji vypálit nedokázali.
27:48'
Rangers rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
26:55'
Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy. Komerční přestávka.
26:19'
Jake DeBrusk (Boston) pálil, ale trefil jen brusli soupeře. Tlak Bruins pokračuje dál
26:00'
Bruins se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
25:27'
Nick Ritchie (Boston) se pokoušel dostat puk z obranného pásma, což se nepodařilo, následně hráč domácích.
25:10'
Igor Šesťorkin (NY Rangers) přerušuje hru, buly před jeho brankou.
24:52'
David Krejčí (Boston) vybojoval v útočném pásmu puk, ale brankáře Rangers už překonat nedokázal. Igor Šesťorkin dobře vyhodnotil situaci.
24:08'
Domácí vyhráli buly, ale výraznější šanci si nevypracovali. 5:0, tak vypadá statistika střel na branku v první třetině.
23:47'
Jeremy Swayman (Boston) rozehrává od své branky, puk získal David Pastrňák, který po rychlé akci zakončoval. Jeho tvrdou ránu kryje Igor Šesťorkin.
22:20'
Jake DeBrusk (Boston) vyslal tvrdou ránu od modré čáry, s jeho pokusem si dokázal poradit v pohodě brankář Rangers.
22:00'
Alexis Lafreniere (NY Rangers) to vzal na sebe, jeho tvrdá rána končí vedle branky, domácí gólman zasahovat nemusel.
21:44'
Igor Šesťorkin (NY Rangers) kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
21:30'
Ryan Strome (NY Rangers) rychle otočil směr hry, dostal se ke střele, ale ta byla zblokvoaná.
20:54'
Craig Smith (Boston) vybojoval kotouč, následná rána končí vedle branky.
20:40'
Domácí se pokouší hrát aktivně, ale na výraznější šanci čekají.
20:01'
Patrice Bergeron a Charlie McAvoy se dokázali prosadit v první třetině, a tak vede po úvodní části domácí celek o dvě branky.
20:00'
19:40'
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:35'
V samotném závěru dokázali domácí proměnit přesilovku. Akci začal Pastrňák, Marchard našel CHARLIE MCAVOYE, jehož rána z první zapadla přesně do horní části branky. Asistence: Brad Marchand a David Pastrňák.
18:30'
Brad Marchand (Boston) minul branku.
17:25'
Domácí hokejisté přišli o útočné pásmo, a tak musí znovu rozehrávat od vlastní branky.
17:03'
Brad Marchand (Boston) pálil z dobré pozice před brankou, jeho pokus kryje Igor Šesťorkin. Vhazovat se bude před jeho brankou.
16:44'
Hostující celek vybojoval puk a Mika Zibanejad (NY Rangers) vyhodil.
16:44'
16:44'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan Strome – 2 min., podrážení).
16:20'
David Pastrňák (Boston) to zkoušel pěknou individuální akcí, ale brankáře soupeře ohrozit nedokázal.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, zatím platí jednobrankové vedení domácího celku.
14:41'
Taylor Hall (Boston) mohl přihrávat, ale vzal to na sebe, jeho akce končí za brankou Rangers, domácí tým nyní nevypálil.
14:10'
Mike Reilly (Boston) a Brandon Carlo (Boston) vybojovali kotouč, následná rána končí ovšem mimo branku.
13:30'
Kaapo Kakko (NY Rangers) se probojoval k zakončení, jeho rána byla hodně slabá a domácí brankář v pohodě pohlídal prostor u tyče.
13:07'
Brad Marchand (Boston) hledal Davida Pastrňáka, který byl najetý, ale přihrávka postrádala přesnost.
11:52'
Curtis Lazar (Boston) napadal rozehrávku hostujícího brankáře, ale puk nedokázal získat. Rangers se na chvilku dostali do útoku, jenže o kotouč přišli.
11:24'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše ve střední třetině.
10:56'
Po krátké přestávce pokračuje utkání dál. 6:3, tak vypadá statistika střel na branku.
10:32'
Jeremy Swayman (Boston) rozehrával od své branky, následně jeho tým dostal hru do útočného pásma. Vypálit nedokázali. Rangers otočili směr hry, ale dostali se do ofsajdu. Komerční přestávka.
09:50'
Přesilovku domácí proměnit nedokázali, a tak stále vedou o jednu branku.
09:15'
Mika Zibanejad (NY Rangers) dostal puk až za branku domácích, ti následně musí o útočné pásmo bojovat. Pak Adam Fox vyhodila ž za branku Bostonu.
08:45'
Brad Marchand (Boston) neuspěl ránou na bližší tyč, nebyla to špatná akce domácích.
08:37'
Igor Šesťorkin (NY Rangers) přerušuje hru, zakončoval Jake DeBrusk. Buly v útočném pásmu Bruins.
08:04'
Boston hraje přesilovku, usadil se v útočném pásmu, Jake DeBrusk (Boston) to vzal na sebe, následně ale jeho spoluhráči nic vymyslet nedokázali.
07:43'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Libor Hájek – 2 min., vysoká hůl).
07:11'
Domácí celek se dostává do vedení, po šikovné a rychlé přihrávce spoluhráče se ránou bez přípravy prosazuje do horního rohu z kruhu PATRICE BERGERON. Asistence: Brad Marchand.
06:39'
Tlak domácích v útočném pásmu, Patrice Bergeron ani Brad Marchand nedokázali dobrými střelami překonat brankáře souepře.
06:27'
Domácí brankář kryje kotouč, komerční přestávka.
05:38'
Domácí protečovali puk do útočného pásma, Craig Smith ale nedokázal nic vymyslet.
05:00'
Úvodních pět minut hry je pryč, na nějakou výraznější šanci čekáme. Mika Zibanejad po rychlém přenesení hry vypálil, branku minul.
04:10'
Gólman Rangers rozehrává od své branky, Taylor Hall se pokoušel napadat, ale nepodařilo se mu to. Nakonec zakázané uvolnění vrací hru k brance Rangers.
03:23'
Adam Fox (NY Rangers) rozehrává od své branky a čeká na dostřídání spoluhráčů.
02:40'
Igor Šesťorkin (NY Rangers) byl připravený a dokázal si poradit se střelou, kterou vyslal jeden z domácích hráčů od modré čáry.
02:16'
Hra je přerušená, vhazovat se bude před brankou Rangers.
01:43'
Hraje se spíše ve středním pásmu, na nějakou výraznější šanci čekáme.
01:20'
Sledujeme rozehrávku hostů, Brendan Smith (NY Rangers) dostal puk do útočného pásma, ale nedokázal přesněji najít spoluhráče.
01:03'
Craig Smith (Boston) nahazoval před branku, brankář si dokázal poradit, následně Igor Šesťorkin kryje puk. Buly v útočném pásmu Bostonu.
00:22'
Bruins se usadili v útočném pásmu, dostali se do první šance, Brad Marchand ale nedokázal vypálit přesněji.
00:01'
Utkání právě začalo, úvodní buly pro hosty.
00:01'

Boston Bruins: Swayman (Halák) – Lauzon, McAvoy, Grzelcyk, Carlo, Reilly, Clifton – Marchand, Bergeron, Pastrňák – Hall, Krejčí, C. Smith – N. Ritchie, Kuraly, DeBrusk – Frederic, Lazar, Kuhlman.

New York Rangers: Šesťorkin (A. Georgijev) – K'A. Miller, Fox, Bitetto, Br. Smith, Hájek, Z. Jones – Kravcov, Zibanejad, Bučněvič – Lafreniere, R. Strome, Kakko – Barron, Chytil, Blackwell – Di Giuseppe, Rooney, J. Gauthier..
Boston Bruins odehrál 52 zápasů s bilancí 24-7-7-14 a ziskem 69 bodů. V tabulce je Boston na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál čtyři. Poradil si s Pittsburghem Penguins 3:1, Buffalem Sabres 5:2 a 6:2 a New Jersey Devils 0:3. Tým nestačil na Devils 3:4 v prodloužení.
New York Rangers odehrál 56 zápasů s bilancí 23-3-6-22 a ziskem 58 bodů. V tabulce Východní divize je na páté, první nepostupové pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jediný. Poradil si s Buffalem Sabres 3:1. Tým nestačil na New York Islanders 0:4, 0:3 a na Washington Capitals 3:6 a 2:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Boston Bruins a New York Rangers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.