NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Boston : Washington - 18. dubna 2021   18:25

Boston
Boston
12:02' Bergeron (Marchand) • 13:56' Krejčí (Clifton, C. Smith) • 26:33' Marchand (Bergeron, McAvoy) • 36:02' Krejčí (C. Smith) • 37:45' Bergeron (Pastrňák, Marchand) • 58:16' Marchand (Pastrňák)
6:3
(2:1, 3:2, 1:0)
Washington
Washington
19:50' Oshie  (Bäckström) • 23:48' Oshie  (Kuzněcov, Bäckström) • 24:54' Mantha  (Orlov, Eller)
Boston
Hanson, Hebert – MacPherson, Halkidis
TD Garden, Boston
2 191 diváků
Washington

Tímto se s vámi loučím, děkuji vám za pozornost a přeji vám příjemný start nového týdne!
Tři hvězdy utkání:

1. Patrice Bergeron (BOS) – 2+0
2. David Krejčí (BOS) – 2+0
3. Brad Marchand (BOS) – 2+2
Český útočník David Pastrňák však nebyl jediným, kdo dneska bodoval. Zbývající dva góly Bostonu vstřelil David Krejčí, kromě něhož se dvakrát trefili také Brad Marchand, Patrice Bergeron a hostující T. J. Oshie. Český brankář Vít Vaněček neprožil příliš vydařené utkání, přestože za pět gólů v podstatě nemohl.

Hity: 28 – 33
Parádní bitva končí! Z vítězství 6:3 se raduje Boston, který se musel ve druhé třetině oklepat z obratu Capitals, načež zareagovali stejnou mincí. Fantastické utkání odehrála elitní lajna Bruins, která i díky dvěma asistencím Davida Pastrňáka obstarala čtyři góly ze šesti.
59:44'
Nepodařilo se jim to, hra se přesouvá do středního pásma a nezdá se, že bychom se dočkali změny.
59:23'
Obránce Capitals se snaží rozjet poslední útočnou akci, ze které by mohli alespoň zmírnit porážku.
59:02'
Boston dobře zachytil kombinaci Washingtonu, který donutil vyjet až k jeho brance.
58:31'
Utkání se dohrává v pásmu Bostonu, kde se Washington snaží alespoň zkorigovat výsledek, jenže se mu nedaří nebezpečně zahrozit.
58:16'
Bruins právě vstřelili branku!
Hotovo, vymalováno! David Pastrňák v obranném pásmu skvěle skočil po přihrávce soupeře, kterou vypíchl do středního pásma, čímž pobídl BRADA MARCHANDA, jenž se před prázdnou brankou nemýlil. Asistence: David Pastrňák.
57:52'
Vít Vaněček už je na střídačce Capitals! Washington hraje all-in, ale nedaří se mu dostat do útočného pásma.
57:24'
Nahozený kotouč byl tečovaný mimo domácí branku. Boston úspěšně vyhazuje kotouč na soupeřovu polovinu.
56:21'
Washington nepříjemně zamkl svého soupeře kolem jeho branky, kterou zasypal několika pokusy – neúspěšnými.
55:59'
Boston po vhazování kombinoval v útočném pásmu, ale rychle ztratil kotouč a musí se bránit.
55:24'
Zajímavý brejk Bostonu zakončil z levé strany Jake DeBrusk, jehož prudkou střelu Vít Vaněček dobře viděl! Komerční přestávka.
54:53'
Oběma týmům se nedaří dostat kotouč do útočného pásma a usadit se v něm, tudíž hra plyne rychle a bez přerušení.
54:30'
Jevgenij Kuzněcov se hnal za nahozeným kotoučem, který však nestihl, což znamená jediné – zakázané uvolnění.
54:13'
Zdá se, že Washington oslabení přece jen ustojí, protože se hraje převážně ve středním pásmu.
53:51'
Brejk Washingtonu nakonec přinesl alespoň vhazování v útočné třetině, kde se vhazuje po Raskově pravici.
53:37'
Boston si vypracoval jen střelu od modré čáry, která však nedoletěla ani k soupeřově brance. Hra se přesouvá do středního pásma.
53:06'
Washington trápí svou modrou velmi dobře, což drží jeho naděje na bodový zisk. Když toto pětiminutové oslabení ustojí, může ho to povzbudit!
52:40'
A znovu. Boston má problémy s kombinací v útočné třetině, kam se dostává horko těžko.
52:05'
Boston znovu musí pro kotouč až do svého obranného pásma, kam ho Washington poslal dvakrát v krátkém sledu.
51:31'
Boston nemá rozhodně kam spěchat, ale přesilovka se mu zatím příliš nedaří. Capitals se úspěšně brání.
50:56'
Domácí si vypracovali jen závar před brankou, po němž se Washington osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.
50:30'
Na druhé straně se dostal do úniku Tom Wilson, ale ve vlastním oslabení neudeřil. Hra se stěhuje před českého brankáře.
50:11'
Bruins tak mají ideální šanci rozhodnout! Dělovku od modré čáry si ale Vít Vaněček v pohodě našel.
49:21'
Zásah Garneta Hathawaye (WSH) byl nakonec posouzen jako úder do oblasti hlavy a krku, což znamená konec pro hostujícího hráče a pětiminutovou přesilovku pro Boston!
49:14'
Uf, na hřišti se přituhuje, což odnesl pro změnu Jarred Tinordi, kterého u mantinelu dohrál Garnet Hathaway. Domácí hráč však spadl tak nešťastně, že trefil hlavou mantinel, načež s obličejem od krve okamžitě zamířil do útrob stadionu – komerční přestávka.
49:00'
Chybka Washingtonu málem přinesla šestý gól, ale Vít Vaněček odolal proti střele z pravé strany i proti následné dorážce.
48:32'
Bostonu se podařilo vysunout hru do rohu útočného pásma, odkud se ovšem nedokázal vymanit.
48:03'
Kombinace Bruins však končí nepřesnou přihrávkou a zakázaným uvolněním, po němž se hra stěhuje před Tukku Raska.
47:59'
Jarred Tinordi už je zpátky ve hře, načež se Boston úspěšně osvobozuje.
47:41'
Velmi dobrá práce v podání Bostonu, jenž úspěšně brání okolí své branky a Washington k ničemu vážnějšímu nepouští.
47:23'
Kotouč vyletěl na tribunu, tudíž je hra přerušena a bude se vhazovat v pásmu Bruins.
47:16'
A situace se opakovala ještě jednou. Hraje se znovu v obranném pásmu Bruins.
46:53'
Boston se však dokázal ubránit, navíc vyhodil kotouč až za branku Washingtonu, který musí začínat znovu od Víta Vaněčka.
46:02'
Alex Ovečkin pálil z levého kruhu jen nad domácí branku. Tlak Capitals však pokračuje!
45:52'
Dvě minuty za hrubost však dostává jen Jarred Tinordi (BOS), který hostujícímu provokatérovi ukázal, že se mu jeho zákrok vůbec nelíbil.
45:52'
Rozhodčí přerušil hru poté, co zůstal mezi kruhy ležet Sean Kuraly, kterého tvrdě trefil Tom Wilson. Domácí útočník opouští hrací plochu za asistence lékaře.
45:06'
Zakázané uvolnění Bostonu stěhuje hru před branku Tukky Raska.
44:50'
Washington sice vybojoval puk zpět, ale následně ho v útočném pásmu ztratil. Oba týmy se střídají v držení kotouče, leč bez zakončení.
44:17'
Capitals se k dalšímu zakončení nedostali, naopak se musí bránit brejkové situaci soupeře.
43:36'
Washington dobrým napadáním přenesl hru až k brance Bostonu, jenže se nedostal k pořádnému zakončení.
43:20'
Boston dokázal ubránit svou třetinu, navíc se vydal do brejku a nahozeným kotoučem vybojoval vhazování v útočném pásmu.
42:41'
Už se zdálo, že se David Pastrňák hezky prokličkuje až do zakončení, ale poté, co obešel dva hráče, ztroskotal na posledním před brankou.
42:14'
Okamžitě po vhazování přiletěla střela od modré čáry, kterou Tukka Rask kryje do své náruče!
42:09'
Kuriózně až po přesilovce Capitals pořádně zahrozili! Do samostatného úniku se dostal Alex Ovečkin, jehož střelu Tukka Rask skvěle vychytal a poradil si i s následnou dorážkou Larse Ellera.
41:51'
Boston se však podruhé úspěšně osvobozuje vyhozeným kotoučem, což hostům komplikuje situaci. Washington se nedostal v podstatě k ničemu.
40:56'
Tukka Rask zatím zasahovat nemusel, přesto se musí mít na pozoru, protože Capitals obléhají domácí branku.
40:01'
Střely na branku po 2. třetině: 20 – 25
Wow, skvělý zápas! Washington dostal podruhé v utkání čtyřminutovou přesilovku, kterou tentokrát využil parádně a otočil vývoj zápasu. Následně ale řádila elitní lajna Bostonu i David Krejčí, kteří svými třemi góly dokázali otočit vývoj zápasu ve prospěch Bruins.
40:00'
39:48'
Boston fauloval před svou brankou, když jmenovitě Mike Reilly (BOS) zahákoval T. J. Oshieho.
39:30'
Velmi vydařený závěr třetiny v podání Bostonu! Dělovka Craiga Smithe totiž orazítkovala jen tyčku hostující branky.
39:17'
Nepřesná kombinace Capitals končí za brankou Bostonu.
38:48'
Washington nepříjemně zatlačil svého soupeře, přesto se do výraznějšího zakončení nedostal. Craig Smith mohl vzápětí ujet od individuálního úniku, ale chyběla mu potřebná rychlost.
37:45'
Fantastická akce elitní letky Bostonu! Brad Marchand s Davidem Pastrňákem ujeli do přečíslení, na jehož konci český útočník ještě v těžké pozici posunul puk pod sebe mezi kruhy, odkud PATRICE BERGERON překonal Víta Vaněčka. Asistence: David Pastrňák, Brad Marchand.
37:36'
Nepřesnou střelu Alexe Ovečkina vyrazil Tukka Rask před sebe, čímž nastartoval brejk Bostonu!
37:04'
Zajímavý pokus Nicklase Bäckströma vyrazil Tukka Rask, načež dorážka Anthonyho Manthy letěla mimo branku.
36:47'
Útočná akce Washingtonu k úspěchu nevedla, přesto mají hosté druhý pokus ze svého obranného pásma.
36:24'
Útočnou akci přerušuje ofsajdové postavení, po němž následuje poslední komerční přestávka druhé třetiny.
36:02'
Druhá otočka, tentokrát v podání Bostonu! Craig Smith parádně našel v pravém kruhu úplně volného DAVIDA KREJČÍHO, jenž zkušeně počkal, až mu projede padající Dmitrij Orlov, načež střelou k tyčce přidal svůj druhý gól. Asistence: Craig Smith.
35:32'
Nepříliš vydařené prostřídání Bostonu mohl potrestat Nic Dowd, ale jeho prudkou ránu na zadní tyčku Tukka Rask pohotově kryje!
35:11'
David Pastrňák nestihl zachytit skákavý kotouč na útočné modré, načež se Washington osvobozuje.
34:50'
Boston drží Washington pod zámkem, jenže chybí střelecké pokusy a jakékoliv zakončení. Capitals se dobře brání.
33:55'
Krátce po vhazování se bude vylučovat, protože dvě minuty za držení dostává Garnet Hathaway (WSH).
33:34'
Rozhodčí přerušil hru, jelikož se Washington dopustil zakázaného uvolnění.
33:29'
Nebezpečné nahození od levého mantinelu protečoval před Vítem Vaněčkem jeden z domácích borců, ale na štěstí pro hosty puk jen proletěl vedle levé tyčky.
33:11'
Brad Marchand nahodil kotouč zpoza modré čáry, ale vysoký puk zaplul do hrudi Víta Vaněčka, který puk raději podržel.
32:55'
Tohle mělo oči! Lars Eller šikovně posunul puk za branku, odkud Conor Sheary okamžitě našel před brankou volného Daniela Spronga, ale toho Tukka Rask pohotově vychytal!
32:44'
Capitals mají vydařenou pasáž, co se převahy týče, protože Boston nepouští ke kotouči.
32:19'
Aktivní hra z obou stran pokračuje, leč na další výraznější šance čekáme, protože ani jeden z brankářů v posledních vteřinách zasahovat nemusel.
31:49'
Washington okamžitě po buly zaútočil, jenže nahození od modré čáry finský brankář úspěšně vyráží do rohu.
31:04'
Vyhozený kotouč Washingtonu přeletěl všechny čáry, což znamená pochopitelně zakázané uvolnění.
30:22'
Krátce po vhazování se hra přesouvá pro změnu před Tukku Raska, jenže Washington ne a ne vystřelit.
30:03'
Taylor Hall po svém přesunu do Bostonu ožil, ale tentokrát na Víta Vaněčka nevyzrál.
29:58'
A další ofsajd Bruins, po němž se odražený kotouč dostal k Vítu Vaněčkovi, který raději kryje puk ve své lapačce – komerční přestávka.
29:26'
David Pastrňák si nepohlídal ofsajdové postavení, proto je hra přerušena.
29:08'
Pohodový zákrok Víta Vaněčka ukončuje akci Bostonu, po které se však domácí znovu dostávají ke kotouči.
28:43'
Washington po vhazování zatlačil svého soupeře, jenže se nedostal ke střele, tudíž je na tahu Boston.
28:14'
Zablokovaná střela Brada Marchanda opouští hrací plochu. Následuje komerční přestávka, po níž pokračujeme za stavu 3:3.
28:08'
Zakázané uvolnění Washingtonu stěhuje hru zpět před branku Víta Vaněčka.
27:41'
Oba týmy pokračují v aktivitě, jenže se v posledních desítkách vteřin přetahují převážně ve středním pásmu.
26:51'
Nutno přiznat, že sledujeme velmi atraktivní utkání, v němž brankáři inkasovali už třikrát, ale vinu na tom příliš nenesou.
26:33'
Vyrovnáno! Elitní lajna Bruins dobře zabojovala v útočném pásmu, načež Patrice Bergeron pobídl z rohu kluziště Davida Pastrňáka, ale tomu doslova ukradl kotouč před brankou BRAD MARCHAND, který kličkou do bekhendu překonal českého brankáře. Asistence: Patrice Bergeron, Charles McAvoy.
25:56'
25:23'
A na tahu je pro změnu Boston. Jake DeBrusk zkoušel prověřit Víta Vaněčka, ale neúspěšně!
24:54'
Washington právě vstřelil branku!
Hokej v plné kráse! V jedné přesilovce hosté podruhé udeřili a otáčí vývoj zápasu, když si na pravém kruhu připravil střelu ANTHONY MANTHA, jenž přidává třetí gól Capitals. Asistence: Dmitrij Orlov, Lars Eller.
24:22'
A práce pro Boston rozhodně nekončí! Tukka Rask musel pokrýt dva pokusy Dmitrije Orlova.
23:48'
Parádně sehraná akce Capitals končí vyrovnáním! Jevgenij Kuzněcov našel z rohu kluziště T. J. OSHIEHO, jenž z ideální pozice mezi kruhy vyrovnává. Asistence: Jevgenij Kuzněcov, Nicklas Bäckström.
23:28'
Washington pochopitelně obléhá pásmo domácích. Velká šance na vyrovnání, leč pro zatím bez zakončení.
22:53'
A pozor, historie se opakuje! Connor Clifton (BOS) v rohu kluziště dal krosček Conoru Shearymu, což kvůli krvi znamená čtyřminutový trest!
22:32'
Na druhé straně se musel činit pro změnu Tukka Rask, jenž kryje střelu Daniela Spronga.
22:18'
Tentokrát se do statistik zapsal Charlie Coyle, ale Vít Vaněček byl znovu pohotový a pozorný.
21:14'
Střela tahem v podání Taylora Halla si našla výstroj Víta Vaněčka. Jistý zákrok českého brankáře!
20:46'
Přetahovaná ve čtyřech hráčích na obou stranách zatím střeleckou příležitost nepřinesla.
20:01'
Střely na branku po 1. třetině: 10 – 14
Uvidíme, zda bude utkání pokračovat v nastoleném trendu, ale sledujeme relativně zajímavý souboj dvou těžkých vah.
Zazněla siréna, po které se ještě strhla mela mezi střídačkami. Spokojenější jsou domácí, kteří trefou Patriceho Bergerona ve čtyřminutovém oslabení a pěkném gólu Davida Krejčího vedli o dvě branky, ale v posledních vteřinách předvedli hosté parádní akci, na jejímž konci snížil T. J. Oshie.
20:00'
20:00'
Dvě minuty pro Garneta Hathawaye (WSH) i domácího Curtise Lazara (BOS) za hrubost.
19:50'
Velmi důležitá vzpruha pro Capitals! Nicklas Bäckström krásně vlétl do pásma, a přestože jeho krajan zakončení vychytal, z dorážky se prosadil T. J. OSHIE, který tak vrací své mužstvo na dostřel. Asistence: Nicklas Bäckström.
19:35'
Boston své pásmo ubránil, naopak se dokonce dostal do útoku, ale střelecký pokus si nevypracoval.
19:06'
Rozhodčí nakonec celou situaci vyřešili pouze domluvou. Washington zastavuje ofsajd.
18:41'
Tři zákroky Tukky Raska v krátkém sledu! Nejprve pokryl střelu od modré, vzápětí i dorážku a po přerušení se strhlo několik menších strkanic před brankou.
18:21'
Washington je v posledních minutách nastěhovaný před domácí brankou. Nátlak zatím k výraznějším šancím nevede.
17:45'
Bostonu se daří držet soupeře na uzdě. Když už se Capitals přece jen dostanou do zakončení, Tukka Rask vše dobře vidí.
17:29'
Nic Dowd byl sice tvrdě sražen za brankou Bostonu, ale vybojoval alespoň kotouč pro své mužstvo.
17:03'
Brejk Bostonu zastavuje ofsajdové postavení, po němž se vhazuje ve středním pásmu.
16:28'
Capitals kombinují v útočném pásmu, kde pracují zejména v rozích a zády k brance.
15:55'
Vít Vaněček se tentokrát vytáhl proti střele z druhé vlny, kterou úspěšně vyrazil a Washington může zaútočit.
15:28'
Capitals jsou aktivní, bojují, leč bez výraznější střeleckých šancí. Boston naopak čeká na brejky, které dělají hostům velké problémy.
14:57'
Jevgenij Kuzněcov vypálil od levého mantinelu, ale jeho pokus finský brankář dobře viděl – komerční přestávka.
14:31'
Zajímavé zakončení Nica Dowda si Tukka Rask pohlídal, přesto Capitals pokračují na kotouči.
14:26'
Aktivní Capitals se snaží odpovědět, ale dobře bránící Bruins je k ničemu nepouští.
13:56'
Parádní gól! Connor Clifton našel z rohu kluziště zcela volného DAVIDA KREJČÍHO, jenž na zadní tyčce jen uklidil kotouč za bezmocného Víta Vaněčka. Asistence: Connor Clifton, Craig Smith.
13:26'
Nahozený kotouč od modré čáry Tukka Rask raději podržel. Následuje komerční přestávka a vhazování v pásmu Bruins.
13:10'
Oba týmy se střídají v držení kotouče, hra se přelévá ze strany na stranu, jenže zatím bez výraznějších šancí.
12:50'
To je studená sprcha pro Capitals, kteří nedokázala využít čtyřminutovou přesilovku, ba naopak v ní inkasovali.
12:02'
Capitals jsou za svou bídnou koncovku potrestáni. Brad Marchand dobře napadal Johna Carlsona, kterému šťastně vypíchl puk, jenž propadl před branku na hůl PATRICEHO BERGERONA, který bekhendem překonal českého brankáře. Asistence: Brad Marchand.
11:35'
Washington je v přesilovce pochopitelně aktivní, leč střelecké šance nepřichází. Tukka Rask příliš práce neměl – dobrá defenzivní práce.
10:51'
Do puku se opřel Dmitrij Orlov, jehož ránu srazil bránící hráč do hlediště. Vhazuje se v obranném pásmu Bruins.
10:19'
Skrytou střelu od modré Tukka Rask se svými obránci uhlídal, načež se Boston osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.
09:50'
Capitals točí defenzivu Bruins, která trpělivě vykrývá prostory a snaží se eliminovat střelecké pozice hostů.
09:21'
Washington se okamžitě usazuje v útočném pásmu, kde pálil z levého kruhu Alex Ovečkin, ale z oblíbené pozice tentokrát minul.
08:53'
Velká šance pro Washington! Connor Clifton (BOS) v rohu pásma nešťastně zasáhl Larse Ellera, kterému způsobil krvavý šrám, což znamená čtyři trestné minuty.
08:27'
Craig Smith dvakrát ohrozil Víta Vaněčka, načež při druhém pokusu vyjel z rohu pásma a prudkou střelu poslal těsně vedle.
07:57'
Oba týmy se přetahovaly ve středním pásmu, z čehož vzešel vítězně Washington, leč rozehrává jen ze své třetiny.
07:16'
Boston rychle zaútočil po levé straně a Vít Vaněček se musel mít na pozoru, když se k jeho pravé tyčce odrazil puk od zadního mantinelu. Český brankář kotouč raději přikryl.
07:03'
Kotouč tentokrát vyletěl ze hřiště v obranném pásmu Bruins – komerční přestávka.
06:39'
Boston hrál jen po rozích a zády k brance, načež se Washington dokázal osvobodit a přesunout hru na útočnou polovinu.
06:16'
Hlavní dění se stěhuje zpět před branku Víta Vaněčka, kde se ale domácím prozatím nedaří vytvořit střelecký pokus.
05:22'
Vydařená pasáž Capitals, ale bez střeleckého zakončení, které by mohlo Tukku Raskovi nadělat výraznější problémy.
04:37'
Puk se ve hře dlouho neohřál, protože okamžitě vyletěl za plexisklo. Vzápětí se Washington osvobozuje zakázaným uvolněním.
04:20'
Kotouč končí v hledišti, tudíž se bude vhazovat po pravici Tukky Raska.
03:17'
Aktivita Bostonu nepolevuje, ale Washington se jeho útokům úspěšně brání. Domácím přesilovka velmi pomohla.
02:33'
Další dva zákroky proti pokusům domácího kapitána z předbrankového prostoru. Od Bostonu jsme viděli vydařenou přesilovku, leč bez výraznější akce.
02:10'
Vít Vaněček má v úvodních minutách plné ruce i nohy práce, ale proti střele Patriceho Bergerona zasáhl jistě.
01:41'
V levém kruhu se opřel do puku David Pastrňák, jehož prudkou ránu zablokoval Trevor van Riemsdyk.
01:17'
Bruins pokračují ve své aktivitě, jenže musí zpátky ke své brance, jelikož Washington vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
00:58'
Obrovská šance Washingtonu! Capitals ujeli do přečíslení dvou na jednoho, načež dostal Lars Eller přihrávku mezi kruhy, ale tváří v tvář finskému brankáři neuspěl.
00:35'
Dvě minuty pro Dmitrije Orlova (WSH) za hákování. Velmi krušný začátek pro Capitals.
00:35'
Boston začal velmi aktivně, jelikož Brad Marchand pobídl z rohu kluziště Patriceho Bergerona, načež si vzápětí vybojoval faul.
00:01'

Boston Bruins: T. Rask (Swayman) – McAvoy, Lauzon, Clifton, Reilly, Kampfer, Tinordi – Pastrňák (C), Bergeron (A), Marchand – C. Smith (A), Krejčí, Hall – DeBrusk, Coyle, N. Ritchie – Wagner, Lazar, Kuraly.

Washington Capitals: Vaněček (Samsonov) – Carlson (A), Orlov, J. Schultz, Dillon, T. van Riemsdyk, Jensen – T. Wilson, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Oshie, Bäckström (A), Mantha – Sprong, Eller, Sheary – Hathaway, Dowd, Hagelin.

Rozhodčí: Hanson, Hebert – MacPherson, Halkidis.
Začátek zápasu je mírně posunut, začne se přibližně v 18:25.
Při pohledu na tabulku Východní divize zjistíme, že se oba celky nacházejí na postupových pozicích do vyřazovacích bojů. Ovšem Boston se musí začínat dívat také pod sebe, protože Rangers už jsou od Medvědů vzdáleni jen čtyři body. Bruins získali čtyřiapadesát bodů, což stačí na čtvrtou pozici. Navíc domácí celek se doplnil o hvězdného hráče, když z Bostonu přivedl Taylora Halla, který se hned zařadil po boku Davida Pastrňáka.

Pokud se v tabulce podíváme na její čelo, najdeme tam Washington, který zaznamenal dvaašedesát bodů. Druhý Pittsburgh na Capitals ztrácí tři body, a tak závěr základní části bude velmi napínavý. Hostující mužstvo by šlo do dnešního střetnutí v roli favorita, jenomže hrál již včera, zatímco soupeř odpočívat, a tak nás čeká další vyrovnaná bitva!
Vítám všechny hokejové nadšence u nejlepší ligy světa, NHL má na programu další střetnutí, v němž se proti sobě postaví Boston Bruins a Washington Capitals.