NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Buffalo - 20. února 2021   18:40

Devils
Devils
40:40' Palmieri (J. Hughes, Butcher) • 56:44' P. K. Subban (Zacha, Bratt)
2:3
(0:1, 0:2, 2:0)
Buffalo
Buffalo
05:26' C. Miller  (Hall, E. Staal) • 28:07' S. Reinhart  (Irwin, Montour) • 37:46' S. Reinhart  (Eichel, Dahlin)
Devils
Blandina, McIsaac – Sericolo, Tobias
Prudential Center, Newark
Buffalo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 2:6
Je dobojováno. Poslední třetina přinesla obrovský nápor domácího celku, který hned v první minutě snížil po přesné ráně Kylea Palmieriho. Poté se několika dobrými zákroky blýskl Ullmark, tomu také pomohla tyč po Zachově pokusu. V 57. minutě jej ale překonal v přesilovce P. K. Subban a byl tu závěrečný nápor New Jersey. Chviličku před koncem mohl srovnat Zacha, z dobré pozice ovšem trefil pouze Millerovo lýtko a duel tak skončil výsledkem 2:3.
59:50'
Vyrovnat mohl Zacha, když dostal přihrávku mezi kruhy, jenže z této dobré pozice trefil pouze clonícího Millera do lýtka!
59:26'
Hraje se ve středním pásmu, domácí šestice se nemůže dostat do kombinace před Ullmarka.
58:56'
Navíc přichází chyba v rozehrávce New Jersey, pískalo se zakázané uvolnění a Blackwood musí zpět do své branky.
58:44'
Hostům se podařilo udržet hru mimo své pásmo, tohle jim dokonale vyhovuje a stačí.
57:59'
Teď už je Blackwood na lavičce, New Jersey je zase v šesti!
57:40'
Domácí pokračují v náporu, zatím bez odvolaného brankáře.
56:44'
Devils právě vstřelili branku!
Máme tu drama! Domácí zdvojnásobili přesilovku odvoláním gólmana a stav šest na čtyři byl využit! Po kombinaci se puk dostal na vrchol pravého kruhu, kde napřáhl P. K. SUBBAN a jeho dělovka skončila za Ullmarkem! Dal tak svůj první gól této sezóny a snížil na 2:3. Asistence: Pavel Zacha, Jesper Bratt.
56:17'
Zase Smith od modré čáry, tentokrát už musel Ullmark zakročit svou lapačkou.
55:26'
Po vyhraném buly střílel od modré čáry Ty Smith, jeho pokus byl hosty sražen.
55:16'
Je tu přesilovka pro New Jersey a velká šance na snížení. Dvě minuty za podrážení obdržel Jack Eichel.
54:46'
Tlak domácích vrcholí, před Ullmarka létá jeden puk za druhým, Buffalo se brání zuby nehty. Zatím úspěšně.
54:10'
Matt Hughes doslova prolétl středním pásmem, dostal se ke střele z levého kruhu a Ullmark měl co dělat, aby tuto prudkou ránu pokryl. Povedlo se mu to ale a stále tak hosté vedou o dva góly.
53:24'
Střela Colina Millera byla spíše propagační, Blackwood pouze kontroloval let puku.
52:31'
Palmieri našel Zachu a ten předvedl rychlé sklepnutí. Nebyl daleko od gólu, trefil však pouze Ullmarkovu tyčku!
52:20'
Je tu delší pasáž bez přerušení, New Jersey začíná lehce navyšovat tlak. Domácí tak ještě nic nevzdávají a stále bojují o případný bodový zisk.
51:06'
Povedlo se to až teď Zachovi, jeho švih ale hosté ještě před svým gólmanem srazili.
50:31'
Trocha nepřesností na obou stranách, ani jeden z celků se teď nemůže dostat do zakončení.
49:59'
Krátký nápor hostů, po delší době se musí činit i Mackenzie Blackwood.
48:57'
McCabe zamířil za pomoci týmového lékaře do útrob arény, teď to nevypadá, že by se ještě vrátil.
48:57'
Na ledě leží po souboji s Hischierem hostující Jake McCabe a drží se za koleno. V prázdné aréně je slyšet jeho klení, které má k vybrané mluvě hodně daleko.
48:33'
Rodilo se přečíslení domácích, finální Šarangovičova přihrávka ale postrádala přesnost a místo střely skončila akce v rohu.
47:41'
Další Ullmarkův úspěšný zákrok, nyní proti Hischierovi a jeho střele z levé strany.
47:05'
Palmieri chtěl přidat druhý gól, poměrně prudkou střelu mu Ullmark zvládl pokrýt.
46:21'
Zmatky před Ullmarkem, jeho spoluhráči nedokázali odpálit volný puk. Jenže domácím se náhlá šance nepovedla využít.
45:44'
Vatanen sice vyvezl puk z vlastního pásma, dál se ovšem nedostal, neboť jeho spoluhráči zamířili na střídačku. A tak pouze nahodil k Ullmarkovi.
44:54'
Dahlinova bomba od modré čáry se k Blackwoodovi nedostala, obránci New Jersey zvládli puk zablokovat.
44:28'
Nepovedená rozehrávka domácích, rozhodčí neměli jinou možnost, než odpískat zakázané uvolnění.
43:59'
Nahození od modré čáry předvedl Ty Smith, hostující gólman měl ale vynikající výhled a hravě srazil puk do rohu.
42:55'
Hischier se ke střele nedostal, kousek za kruhy byl od puku odstaven.
42:29'
Nahození od modré čáry, Ullmark zasahovat nemusel, puk letěl těsně vedle jeho pravé tyčky.
41:20'
New Jersey se zase nacpalo do útoku, Ullmark to tentokrát zvládl pořešit.
40:40'
Domácí vstupují do třetí třetiny ve velkém stylu a snižují. Na levé straně si skvěle pokryl puk KYLE PALMIERI a z kruhu vyslal přesnou střelu na zadní tyčku. Od té se puk odrazil za brankovou čáru a je to 1:3. Asistence: Jack Hughes, Will Butcher.

Trestné minuty: 2:4
Čtyřicet minut hry je za námi a k výhře má skvěle našlápnuto hostující Buffalo. To ovládlo druhou třetinu, soupeře prakticky k ničemu nepustilo a aktivita byla odměněna dvěma góly. Ve 29. minutě se trefil Sam Reinhart a ve 38. minutě domácí využili přesilovou hru a Sam Reinhart zaznamenal dnes svůj dnes druhý gól. Do kabin se tak odešlo za stavu 0:3 a New Jersey má rozhodně o čem přemýšlet...
40:00'
39:31'
Před koncem třetiny mohl alespoň snížit Palmieri, jenže mu ke štěstí scházelo několik centimetrů. Nejprve jeho střelu vyrazil Ullmark a když o pár okamžiků později vyslal švih, tak ten zacinkal o tyčku!
38:55'
New Jersey je v posledních minutách hodně bezradné, hraje se převážně v pásmu právě domácích.
37:46'
Sabres právě vstřelili branku!
Při dlouhé kombinaci to vypadalo, že hosté nemohou vymyslet pořádnou akci, ale najednou si Eichel všiml před brankou volného SAMA REINHARTA, poslal mu prudkou přihrávku a ten pak sklepl puk za bezmocného Blackwooda – 0:3. Asistence: Jack Eichel, Rasmus Dahlin.
37:16'
První přesilovka pro Buffalo, dvě minuty z držení dostal Dmitrij Kulikov.
36:45'
Na modré čáře se uvolnil Miller, sjel si blíže k brance a předvedl švih na bližší tyčku. Blackwood si ale našel výhled a akci zmařil.
35:56'
Hosté drží puk v útočném pásmu a i když je to spíše jen u mantinelu, tak tohle jim v současné době bohatě stačí.
34:43'
Buffalo je ve velké převaze, nyní jsme viděli přečíslení tři na dva a z levé strany zakončoval Rieder. Blackwood zakročil vyrážečkou a puk dostal do rohu.
34:07'
Z levého kruhu napřáhl Montour, prudká rána ale mířila vedle a skončila na plexi za Blackwoodovou brankou.
33:29'
Prudký Skinnerův švih skončil u Blackwooda, ten si na nedostatek práce nemůže rozhodně stěžovat.
33:14'
SLedujeme dlouhou pasáž bez přerušení, hra se přelévá z jedné strany na druhou.
32:34'
Mezi kruhy si najížděl Zajac, ke střele se ale nedostal, puk mu byl na poslední chvíli sražen od hole.
31:22'
Butcher přihrával do druhé vlny na Johnssona, ten měl nabito na drtivou ránu, jeho pokus byl však hostující obrankou zablokován.
30:16'
Menší strkanice u lavičky New Jersey, byl do ni zainteresován i Zacha, vše se obešlo bez vyloučení.
29:46'
Buffalo je v ráži a byl tu další útočný výpad. Zakončoval Hall, Blackwood jeho švih pokryl svým připraveným postojem.
28:07'
Hosté jdou do dvoubrankového trháku ai druhý gól padl bezprostředně po vyhraném buly. Puk se zase dostal na modrou čáru, odkud vystřelil Irwin, jeho pokus tečoval SAM REINHART a na tuto změnu směru nedokázal Blackwood adekvátně zareagovat – 0:2. Asistence: Matt Irwin, Brandon Montour,
27:53'
Zákrok předvedl i na druhé straně Mackenzie Blackwood, ten ale zasahoval proti opravdu nepříjemnému nahození od modré čáry.
27:16'
Ullmark pro jistotu pokryl neposedný puk, který mířil na jeho branku a přerušil tak hru. Oba celky mohou v poklidu vystřídat a bude se vhazovat po Ullmarkově pravici.
26:40'
Domácí bojovali o udržení útočného pásma, srdnatě bojující Buffalo však hru vytlačilo za modrou čáru.
25:47'
Buffalo v tlaku, kombinace doputovala do pravého kruhu, kde napřáhl Irwin a donutil Blackwooda k zákroku. Ten horkotěžko puk srazil mimo své brankoviště.
24:21'
Teď se musel Ullmark hodně natáhnout přes celé brankoviště, aby byl včas u své levé tyčky, kde mířil Kuokkanen. Byl úspěšný a Buffalo tak i nadále drží těsný náskok.
23:55'
Neuspěl ani Ty Smith, jeho švih od modré čáry byl zablokován.
23:22'
Severson měl chvíli čas na zakončení z bezprostřední blízkosti, jenže Ullmarkovu branku trestuhodně netrefil.
22:34'
Puk doputoval z pravé strany na tu levou, odkud zakončoval Hall a gólman domácích musel opět zasahovat. Buffalo je v úvodu třetiny opět velmi aktivní.
21:49'
Nahození od modré čáry na Blackwooda, ten i přes špatnou viditelnost zvládl puk srazit do rohu.
20:40'
Johnsson vyrazil do útoku, pouze ale přejel modrou čáru a k zakončení se nedostal.

Trestné minuty: 0:4
Úvodní třetina je za námi a přinesla opravdu aktivní hokej z obou stran. Po počátečním oťukávání jako první udeřili hosté z Buffala, když se v šesté minutě po vyhraném buly prosadil švihem od modré čáry Colin Miller a jak se později ukázalo, ustanovil současný stav 0:1. New Jersey se vehementně snažilo o srovnání skóre, jenže Ullmark a jeho obránci zatím předvádí výtečný výkon a těsný náskok drží.
20:00'
19:26'
Vyhození hostů do středního pásma, Buffalo se už pouze snaží dohrát třetinu v klidu.
18:22'
Palmieri vytáhl nepříjemný bekhend, ale Ullmark vytasil ještě lepší zákrok. New Jersey každopádně začíná přikládat pod kotlem.
17:45'
Kulikov se prodral do útočného pásma, chystal se ke střele, na poslední chvíli se ale obrana Buffala zmátořila a zablokovala jej.
16:28'
Reinhart se vrátil na led a hned se pokusil o rychlý protiútok. Vyhozený puk byl však mimo jeho dosah a hra skončila v rohu.
16:07'
Další vyhození Buffala, domácí pospíchají do ještě jednoho přesilovkového výpadu.
15:42'
Z modré čáry si sjel ke kruhům Hughes, jeho švih Ullmark zvládl vytěsnit a jeho spoluhráči poté vyhodili.
14:43'
Rychlá akce domácích s přihrávkou mezi kruhy na Bratta, ten sklepl těsně vedle Ullmarkovy branky.
14:28'
Druhá přesilovka pro New Jersey, dvouminutový trest za sekání si vykoledoval Sam Reinhart.
13:19'
Okposo se chtěl protáhnout okolo pravého mantinelu do útočného pásma, pro tuto chvíli byl zastaven, Buffalo ale i tak zůstává v útoku.
12:39'
Brankář New Jersey se natáhl lapačkou po nahození od modré čáry a připsal si celkem snadný zákrok.
12:22'
Vyhození hostujícího celku pouze přelétlo celé kluziště a to znamená jediné – zakázané uvolnění a návrat před Ullmarka.
11:12'
Hosté v rychlém kontru, na levé straně mohl zakončovat Hall, rozhodl se však pro přihrávku na pravou stranu, což zřejmě nebylo nejlepším nápadem. Pas byl sražen a Blackwood byl bez práce.
10:38'
Nahození Matta Irwina od modré čáry nemělo potřebnou přesnost, puk skončil v rohu a dopředu může jít New Jersey.
09:36'
Buffalo se ubránilo, Eakin naskočil na led a hosté jsou v plném počtu.
09:00'
A znovu letí puk přes všechny čáry, bránící čtveřice může střídat.
08:20'
Buffalo se zatím skvěle brání, puk je u Blackwooda, domácí se marně snaží založit útok.
07:36'
Je tu první přesilovka utkání, hostující Cody Eakin dostal dvě minuty za hraní zlomenou holí.
07:29'
Od modré čáry střílel domácí Severson, před brankou stínil jeho spoluhráč, přesto si Ullmark dokázal poradit a vyrazil.
06:35'
Tobias Rieder se hnal levou stranou, už to vypadalo, že se i prosmýkne kolem mantinelu do případného zakončení, těsná situace jej ale donutila pouze nahodit.
06:20'
O vyrovnání se snažil Kulikov, svou kličkovanou zakončil střelou z levého kruhu, trefil ovšem Ullmarkův postoj.
05:26'
Hosté jdou do vedení! Po vyhraném buly na levé straně se puk dostal na modrou čáru, kde byl volný COLIN MILLER a jeho prudký švih se zastavil až v síti za Blackwoodovými zády – 0:1. Asistence: Taylor Hall, Eric Staal.
05:03'
Hischier se neprodral okolo pravého mantinelu, rozhodl se proto přihrávat. Tento úmysl hosté vystihli a už do útoku míří právě oni.
04:22'
Olofsson zpoza branky hledal najíždějící spoluhráče, ti však jeho nápad nepochopili a přihrávku přejeli.
03:48'
Zatím sledujeme opravdu svižný hokej z obou stran, jak New Jersey, tak i Buffalo se pustili do útočení a dá se říci, že úvodní gól visí ve vzduchu.
03:02'
Z pravého kruhu střílel Zacha, už si zachytal i Ullmark.
02:28'
Skinnerovi přeskočil puk hokejku, už se i on hnal do zakončení. Blackwood tentokrát zasahovat nemusel.
01:51'
Opět pohotový Blackwood, teď si poradil s nájezdem Dylana Cozense z pravé strany. Buffalo vstoupilo do zápasu opravdu aktivním stylem.
01:14'
Lépe si vedl Rasmus Dahlin, ten se prokličkoval až před Blackwooda, zblízka si ale na něj nepřišel.
00:34'
První akci měli na svědomí hráči Buffala, rychlá výměna puku však skončila u chybně přihrávajícího Eakina.
00:01'

New Jersey Devils: Blackwood (Dell) – Severson, T. Smith, P. K. Subban, Butcher, Vatanen, D. Kulikov – Bratt, J. Hughes, A. Johnsson – Palmieri (A), Zajac (A), Šarangovič – Bastian, M. McLeod, Wood – Hischier (C), Zacha, Kuokkanen.

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – C. Miller, McCabe (A), Dahlin, Montour, Borgen, Irwin – S. Reinhart, Eichel (C), Olofsson – Cozens, E. Staal, Hall – Okposo, Eakin, Rieder – Sheahan, Lazar, Skinner.

Rozhodčí: Blandina, McIsaac – Sericolo, Tobias.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas může začít.
Zápas v Prudential Center začne v 18:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Pavel Zacha (NJD) 6 (4+2)
Lídři kanadského bodování

Victor Olofsson 12 (6+6)
Jack Eichel 12 (2+10)
Taylor Hall 9 (1+8)
Buffalo Sabres

Hosté jsou na tom ve Východní divizi ještě hůře, na posledním místě mají z 13 zápasů pouze 10 bodů. Tým už třikrát za sebou prohrál, naposledy na ledě Washingtonu, kde se trefil pouze Olofsson, svou trefou však pouze korigoval výsledek na konečných 3:1 pro Washington.

New Jersey Devils

Domácí tým je v tuto chvíli na šestém místě Východní divize se ziskem 14 bodů po jedenácti odehraných zápasech. Naposledy se mužstvo představilo na ledě Bostonu podařilo se mu odvést si oba body za výhru 3:2. O výsledku rozhodla druhá třetina, ve které se dvakrát trefil Palmieri a jednou Zacha a i když ve třetí části snížil Pastrňák, na výhře New Jersey se už nic nezměnilo.

New Jersey – Philadelphia 1:3
NY Rangers – New Jersey 2:5
Boston – New Jersey 2:3
Dobrý podvečer u NHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy New Jersey Devils a Buffalo Sabres.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.