NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Florida : Columbus - 21. dubna 2021   01:07

Florida
Florida
06:51' Barkov (N. Gusev, Marchment) • 07:06' S. Bennett (Duclair, Huberdeau) • 27:04' S. Bennett (Huberdeau, Duclair) • 35:42' Lomberg (Vatrano, Nutivaara) • 36:38' Huberdeau (Duclair, Gudas)
5:1
(2:1, 3:0, 0:0)
Columbus
Columbus
16:16' Roslovic  (Atkinson, Bjorkstrand)
Florida
Knight (Driedger) – Montour, Nutivaara, Strälman, Forsling, Gudas, Yandle (A) – N. Gusev, Barkov (C), Marchment – Duclair, S. Bennett, Huberdeau – Hörnqvist, Wennberg, Vatrano – Tippett, Wallmark, Lammikko – Lomberg.
Hebert, MacDoughall – Daisy, Gawryletz
BB&T Center, Sunrise
4132 diváků
Columbus
Korpisalo (Merzlikins) – S. Jones (A), Lehtonen, Gavrikov, Del Zotto, Bayreuther, Kukan – Atkinson (A), Roslovic, Robinson – Laine, Texier, Bjorkstrand – Dalpe, Sherwood, Stenlund – MacInnis, Dunne, Matteau.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 4132 diváků.

Střely na branku: 33 – 34
Je konec! Florida zvláda další domácí duel a poráží Columbus vysoko 5:1. O svém vítězství domácí rozhodli ve druhé části, kterou ovládli výsledkem 3:0. Ve třetí třetině se Columbus sice snažil hrát aktivně, ale recept na obranu Panterů nenašel. Skvělý výkon podal domácí brankář Knight, který si připsal 33 zákroků.
59:30'
Korpisalo ještě jednou vyjel ven z branky, aby spoluhráčům usnadnil rozehrávku. Hokejisté Floridy už soupeře ani neatakují.
59:10'
Dnešní duel už se pouze dohrává. Laine projel po pravém křídle do rohu útočného pásma, ale přihrávkou před branku odevzdal puk domácím obráncům.
58:26'
Radko Gudas si v obranném pásmu vzal volný kotouč, objel branku domácího celku a přihrál na pravé křídlo na Barkova. Finský útočník puk protečoval do pásma útočného.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:21'
Alexander Wennberg dostal přihrávku do středního pásma, ale měl proti sobě hned dva obránce, kteří jej s pukem nepustili přes modrou čáru.
56:35'
Gavin Bayreuther projel po levém křídle do útočného pásma, jenže se nesetkal s podporou svých spoluhráčů a dobře postavený Stralman jej obral o puk.
56:10'
Florida už se znovu usadila v útočném pásmu a snaží se přidat šestou branku. Vatranovu ránu z levé strany srazil do bezpečí obránce.
55:37'
Nikita Gusev se před brankou Columbusu dostal k volnému puku a chtěl jej dorazit za záda brankáře Columbusu. Korpisalo se však skvěle roztáhl na brankovišti!
55:06'
Juho Lammikko se dostal do útočného pásma a zkusil zakončit do horního rohu. Jeho rána byla o kousíček nepřesná. Columbus puk následně vyhodil.
54:32'
Sam Bennett střílel ze skvělé pozice a mohl zaútočit na hattrick. Hostující brankář měl skvěle zakrytý výhled, jenže Bennett minul branku.
54:06'
Josh Dunne to možná trošičku přehnal s agresivitou v souboji s Yandlem, ale rozhodčí zákrok posoudili jako dovolený. Florida má kotouč.
53:37'
Seth Jones se jako obránce zjevil v rohu útočného pásma, kde propadl v souboji. Domácí hokejisté však nedokázal přejít ani za červenou čáru.
53:12'
Stefan Matteau si v útočném pásmu brousil zuby na odražený kotouč, ale k puku se snad o dva kroky dříve dostal Anton Stralman. Domácí dnes mají navrch prakticky ve všem.
52:33'
Domácí brankář Corban Knight poněkolikáté v utkání vyjel za svou branku, kde zastavil prudké nahození a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
52:10'
Anton Strälman se vrátil do obranného pásma, kde si dal pozor na přihrávku na rozjetého Laineho a špičkou čepele změnil trajektorii kotouče.
51:35'
Patrik Laine střílel po další rychlé akci Columbusu, ale do jeho rány vložil hokejku domácí obránce Radko Gudas, který puk přizvedl do ochranné sítě.
51:06'
Po delší době se Columbus nastěhoval do útočného pásma. Cam Atkinson zadovkou hledal spoluhráče mezi kruhy, jenže Ryan MacInnis byl dobře bráněn.
50:29'
Owen Tippett se prosmýkl do útočného pásma, kde si puk přehodil na forhend a zakončil. Jeho pokus prolétl kolem bruslí obránce a skončil vedle pravé tyčky.
50:00'
Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut a Florida si stále drží svůj komfortní náskok. Hosté se nedostávají do vyložených šancí.
49:50'
49:12'
Keith Yandle dostal nabito na modrou čáru, odkud bez váhání zakočnil na branku. Do jeho rány se obětavě položil Stenlund, který puk zablokoval.
48:42'
Florida se v přesilovce usadila v útočném pásmu, jenže Vatrano nahozením z levé strany netrefil hokejku připraveného Barkova.
47:50'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Stefan Matteau – 2 min., sekání).
47:37'
Michael Del Zotto na opačné straně zkoušel překvapit domácího brankáře bekhendem, jenže ani Knight se nenechal slabou střelou zaskočit.
47:12'
Sam Bennett pálil od modré čáry. Střelec dvou branek mířil do horního rohu, ale Korpisalo byl v tomto případě připraven a puk vyrazil ramenem.
46:24'
Domácím se nyní moc nepovedl přechod do útočného pásma. Vatrano byl při postupu vpřed příliš rychlý a projel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
46:02'
Po delší době musel zasahovat také domácí brankář Knight. Gólman Floridy však pokus od modré čáry dobře viděl a schoval puk v lapačce.
45:33'
Brandon Montour se před brankou Columbusu zbavil svého strážce a rázem byl sám před Korpisalem. Hostující gólman jeho přízemní pokus vykopl.
45:13'
Vatrano se hnal mezi kruhy k volnému puku, ale Korpisalo situaci přečetl skvěle a na poslední chvíli vypíchl kotouč svou hokejkou do bezpečí!
44:42'
Florida tentokrát jen nahodila puk a hokejisté domácího celku odjeli střídat. Columbus sice hraje častěji na kotouči, ale do útoku se moc nedostává.
44:12'
Korpisalo si musel dát pozor na dobrý pokus z hokejky Barkova. Hostující brankář si proti jeho ráně povyjel a srazil puk mimo tři tyče.
43:42'
Oliver Bjorkstrand napadal rozehrávku domácích obránců v obranném pásmu Floridy, jenže zadáci v červeném se nenechali zaskočit a s přehledem rozehráli.
43:10'
Seth Jones počkal za vlastní brankou na vystřídání svých spoluhráčů. Americký obránce poté přihrál na levou stranu, ale Roslovic do útočného pásma neprojel.
42:45'
Vatrano udělal v útočném pásmu takový oblouček, kterým se zbavil soupeřů a zakončil příklepem. Jeho pokus ale prosvištěl kolem zadní tyčky.
42:12'
Columbus uklidnil hru za vlastní brankou, ale hosté se následně nikam nedostali. Florida pokračuje v trpělivé defenzivě od červené čáry.
41:42'
Vladislav Gavrikov na modré čáře získal odražený puk, zpracoval si jej na forhend, ale příklepem trefil brusle dobře vystoupivšího Radka Gudase.
41:12'
Kevin Stenlund se uvolnil na pravé straně a projel do útočného pásma. Jeho pokus však skončil daleko vedle domácí klece.
40:29'
Forsling si na opačné straně ledové plochy našel volný puk a nahodil jej na branku. Také hostující brankář Korpisalo potvrdil, že už je z šatny na ledě.
40:10'
Columbus uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny, ve které se budou hosté snažit o smazání velkého manka. Proti rozjeté Floridě to ale bude těžké.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 2:57.
Střely na branku: 23 – 26
Druhá třetina končí! Florida se v prostřední části výrazně přiblížila triumfu v dnešním souboji. Ve 28. minutě vrátil domácím dvoubrankové vedení svým druhým zásahem v utkání Sam Bennett. Columbus byl od té doby opařený a přišel trest. Ve 36. minutě se totiž trefil chytrou tečí Lomberg a o minutu později přidal nepopulární pátou branku Jonathan Huberdeau. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 5:1.
40:00'
39:20'
Korpisalo se skvěle roztáhl ve svém brankovišti a nepustil za svá záda bekhendový pokus z hokejky Barkova. Odražený puk hosté jen vyhodili.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:41'
Kevin Stenlund spěchal za nahozením do rohu útočného pásma, kde jej skvěle odstavil Sam Bennett. Domácí nepouští Columbus prakticky k ničemu.
38:13'
Oliver Bjorkstrand rozjel akci Columbusu přihrávkou na pravé křídlo. Sám si následně sjel na pobídku mezi kruhy, ale z těžké pozice trefil prvního soupeře.
37:46'
Také Korpisalo nyní vyjel za svou klec a zastavil prudké nahození po mantinelu. Hostující celek je v posledních minutách zralý na ručník.
37:12'
Alexandre Texier se tlačil za prudkým nástřelem před branku Floridy, jenže se s ním stáhnul Radko Gudas, který si splnil své defenzivní povinnosti.
36:38'
Florida právě vstřelila branku!
Naopak domácí celek dělá z dnešního souboje exhibici! Příliš mnoho prostoru dostal Anthony Duclair, který vymíchal soupeře, poslal bekhendovou přihrávku a JONATHAN HUBERDEAU už měl snadnou práci! Asistence: Anthony Duclair, Radko Gudas.
36:10'
Columbus spěchal vpřed s rychlou odpovědí. Michael Del Zotto projel po pravém křídle do útočného pásma, ae nahozením na teč spoluhráče nenašel.
35:42'
Naopak domácí Florida přidává čtvrtou branku. Vatrano dostal moc místa na pravé straně, odkud puk nahodil na branku a dojíždějící RYAN LOMBERG puk tečoval do sítě! Asistence: Frank Vatrano. Asistence: Markus Nutivaara.
35:26'
Columbus se stále nemůže dostat do nějakého souvislejšího tlaku. Texier už byl sice v útočném pásmu, ale o puk přišel v rohu ledové plochy.
35:00'
Na opačné straně měl Korpisalo problémy, ale s velkým kusem štěstí nakonec tečovaný kotouč směřujícího do jeho protipohybu vyrazil!
34:21'
Alexandre Texier se v útočném pásmu prodral k volnému puku a snažil se zakončit na přední tyč. Jeho pokus si domácí brankář s přehledem pohlídal.
33:47'
Kole Sherwood ustál souboj v rohu útočného pásma, jenže zadovkou na modrou čáru zahnal spoluhráče do pásma středního. Columbus musí vyklidit třetinu.
33:35'
Kevin Stenlund se ve středním pásmu zbavil napadajícího soupeře a rozehrál na levé křídlo, kam si sjel Patrik Laine. Hvězdný hokejista nenašel recept na Antona Stralmana.
32:41'
Juho Lammikko napadal rozehrávku soupeře v jeho obranném pásmu. Obráci Columbusu si museli dát pozor, aby domácm zbytečně neodevzdali puk.
32:10'
Michael Del Zotto si na modré čáře připravil kotouč na forhend a zápěstím pozdravil domácího brankáře. Corban Knight jeho ránu viděl a ukryl puk v lapačce.
31:35'
Zadáci Columbusu si v obranném pásmu vyměnili několik přihrávek, ale s kotoučem se daleko nedostali. Domácí skvěle brání už od červené čáry.
31:12'
Knight si dal pozor na zakončení z ostrého úhlu a betonem utěsnil mezírku u pravé tyče své branky. Florida se po delší době vymanila z obranného pásma.
30:22'
Knight si povyjel proti dělovce od modré čáry a dokázal kotouč udržet mezi rukou a tělem. Vhazovat se bude po levé ruce domácího brankáře.
30:00'
Je za námi polovina základní hrací doby a domácí Florida zatím plní roli favorita. Columbus se jen těžko dostává do šancí, zatímco domácí zdobí efektivita.
29:36'
Sam Bennett se stáhl do rohu útočného pásma, kde se natlačil před Roslovica a odehrál puk bekhendem za modrou čáru.
29:05'
Domácí brankář Knight vyjel za svou klec, kde zastavil prudké nahození a pomohl sým spoluhráčům s rozehrávkou. Columbus se v posledních minutách směrem vpřed trápí.
28:21'
Hostující brankář má nyní plné ruce práce. Korpisalo tentokrát zneškodnil prudkou dělovku od levého mantinelu a udržel puk mezi betony.
28:01'
Korpisalo po nejistém zákroku dlouho nevěděl, kde je kotouč. Radko Gudas pak skvěle dotíral před brankou Columbusu, ale bekhendem poslal puk mimo.
27:11'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Kole Sherwood – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Ryan Lomberg – 5 min., bitka).
27:04'
Florida udeřila z rychlého protiútoku a znovu vede už o dvě branky! Rychlé přečíslení po pravé staně táhl Anthony Duclair, který přihrál před branku. První ránu ještě Korpisalo vyrazil před sebe, ale SAM BENNETT puk dorazil do sítě! Asistence: Jonathan Huberdeau, Anthony Duclair.
26:33'
Další zakázané uvolnění na straně Floridy. Na ledě se poté udála menší potyčka, ale Bennett s Montourem se nechali uklidnit rozhodčími.
26:12'
Cam Atkinson se dostal do rohu útočného pásma, kde si jej vzal do parády Radko Gudas a český obránce soupeře nenechal přihrát před branku.
25:33'
Floridě se vůbec nepovedl přechod do útoku. Domácí si nerozuměli při kombinaci na pravém křídle a poslali puk na zakázané uvolnění.
25:10'
Sam Bennett si sjel na zadovku v útočném pásmu a pohotově vypálil zápěstím. Jeho svižný pokus prosvištěl kolem zadní tyčky a zaduněl o mantinel.
24:35'
Dean Kukan si pěknou kličkou našel prostor pro zakončení v útočném pásmu. Jeho následný pokus však trefil jen boční oblouk branky.
24:12'
Seth Jones se skvěle vrátil mezi kruhy a obětavou rybičkou srazil do bezpečí přihrávku z levé strany. Americký zadák teď zachránil své mužstvo.
23:35'
Sam Bennett se před brankou Columbusu probil k odraženému kotouči, ale tísněn Gavrikovem puk bekhendem nedokázal zvednout nad beton.
23:03'
Vatrano spěchal za nahozením do rohu útočného pásma. Obránce Seth Jones byl v souboji důraznější a zkušeného hráče domácích od puku odstavil.
22:10'
Eric Robinson přišel o puk ve středním pásmu a musel rychle zařadit zpátečku. Hokejista Columbusu se stačil stáhnout k Wennbergovi.
21:45'
Zac Dalpe si sjel mezi kruhy, kam přiletěla prudká přihrávka od pravého mantinelu, ale hostující hráč kotouč neumístil mezi tři tyče.
21:10'
Domácí se usadili v útočném pásmu a několikrát nebezpečně zakončili. Hostující brankřá Korpisalo se přemístil k pravé tyči své klece a puk vykopl.
20:34'
Barkov se hnal za přihrávkou na pravou stranu, jenže finský útočník si zkoušel zpracovat puk v předkolonu a kotouč mu uskočil k obránci.
20:10'
Columbus uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Hostující celek bude chtít zlepšit výkon z první periody dnešního souboje a vyrvonat.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 2:03.
Střely na branku: 9 – 11
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hokejisté Floridy. Panteři se dostali do vedení v sedmé minutě, kdy se prosadil Barkov. O čtrnáct sekund později navíc přidal druhý zásah Sam Bennett. Columbus našel odpověď v sedmnácté minutě, kdy přesilovku využil Jack Roslovic. Stejný hráč v závěru dokonce srovnal, ale jeho branka neplatila pro ofsajd. Do kabin se proto odchází za stavu 2:1.
20:00'
19:03'
Branka skutečně neplatí! Právě Jack Roslovic byl při přechodu do útočného pásma příliš rychlý, čímž zhatil vyrovnání Columbusu.
19:03'
Hostující trenér si ještě bere challenge kvůli možnému postavení mimo hru!
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:49'
18:20'
Jonathan Huberdeau se po přihrávce z pravé strany tlačil do zakončení z prostoru mezi kruhy, ale defenziva Columbusu byla v tomto případě hodně obětavý,
17:35'
Frank Vatrano dostal nabito na levou stranu útočného pásma, jenže pokus o zakončení se mu vůbec nepovedl a puk skončil v rohu ledové plochy.
17:10'
Hosté uspěli na vhazování v obranném pásmu a po krátké kombinaci vyhodili kotouč přes celé kluziště za klec domácí Florida. Panteři musí rozjet novou akci.
16:49'
Také Florida si zahraje přesilovku. Vladislav Gavrikov dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
16:16'
Columbus právě vstřelil branku!
Je sníženo! Hostující Columbus bleskově využívá přesilovku. Oliver Bjorkstrand poslal před branku střílenou přihrávku z pravé strany. Kotouč se ještě zajímavě odrazil a důrazný JACK ROSLOVIC jej poslal pod břevno! Asistence: Cam Atkinson, Oliver Bjorkstrand.
16:07'
Columbus se hned po vyhraném vhazování usadil v útočném pásmu. Seth Jones nahodil puk zápěstím do prostoru před brankou, ale neměl tam spoluhráče.
15:55'
Poprvé se bude vylučovat! Dvě minuty za hákování dostává Anthony Duclair.
15:28'
Vladislav Gavrikov se stačil stihnout do obranného pásma, kde si vzal volný kotouč a rozjel nový útok Columbusu. Hosté stále nemohou najít recept na domácí defenzivu.
15:03'
Keith Yandle dostal krátkou přihrávku zadovkou a pohotově vypálil příklepem. Jeho pokus skončil sražený v ochranné síti. Vhazuje se před brankou Columbusu.
14:37'
Radko Gudas dostal prostor na levém křídle a jednoduše nahodil puk do útočného pásma. V souboji u hrazení za brankou následně uspěli host.
14:08'
Seth Jones si opět nelámal hlavu s rozehrávkou v obranném pásmu a před napadajícím soupeřem puk jednoduchým obloučkem vyhodil ven ze třetiny.
13:39'
Patrik Laine dostal prostor v útočném pásmu, aby si stačil převzít prudkou přihrávku a finský útočník rovněž zakončil. Knight jeho dobrou střelu vyrazil betonem!
13:06'
Hrálo se dlouhou dobu bez přerušení, což dokázal překazit hostující celek, který se provinil zakázaným uvolněním. Hra se vrátí před klec Blue Jackets.
12:37'
Anthony Duclair se v útočném pásmu příklepem položil do volného kotouče, jenže jeho zakončení zablokoval obětavý obránce v bílém dresu.
12:06'
Huberdeau nahodil puk po hrazení do rohu útočného pásma. Za kotoučem spěchal Patric Hörnqvist, ale Seth Jones k němu měl o krok blíže.
11:39'
Radko Gudas si dal pozor na nahození Columbusu do útočného pásma a bez problémů získal kotouč pro domácí Floridu. Hosté se jen těžko dostávají ke střelbě.
11:08'
Keith Yandle poslal překvapivou přihrávku na útočnou modrou, kde se uvolnil Aleksandar Barkov, ale zakončení finského útočníka minulo branku.
10:35'
Cam Atkinson uklidnil rozehrávku Columbusu v jeho obranném pásmu azískal pro hosty nějaký čas na oddech. Oba týmy střídají.
10:03'
Florida má zatím průběh první třetiny zcela ve své moci. Jonathan Huberdeau si dokonce sjel pro přihrávku k vlastní brance a pří průniku vpřed si pohrál s dvojicí soupeřů.
09:26'
Columbus se poté tlačil vpřed po pravém křídle, jenže akce skončila postavením mimo hru. Rozhodčí nařídili vhazování ve středním pásmu.
09:10'
Mason Marchment se v rychlosti dostal do útočného pásma a prosmýkl se před branku soupeře. Hostující brankář mu puk v poslední chvíli vypíchl hokejkou!
08:35'
Florida se z tlaku Columbusu vymanila vyhozením obloučkem do středního pásma. Domácí hokejisté však nestihli vystřídat a musí se znovu bránit.
08:10'
Michael Del Zotto dostal nabito na modrou čáru, srovnal si puk na forhendu, ale jeho pokus příklepem skončil na bruslích domácího Stralmana.
07:06'
Florida hned po vhazování přidává druhou branku! Hosté totiž nedokázali rozehrát. Po skvěle sehraném přečíslení naopak obdržel parádní přihrávku SAM BENNETT a pohotově zakončil. Asistence: Anthony Duclai, Jonathan Huberdeau.
06:51'
Domácí celek se po sedmi minutách dostává do vedení! Nikita Gusev ustál důležitý souboj na modré čáře, přihrávkou na pravou stranu viděl rozjetého ALEKSANDERA BARKOVA a finský útočník zápěstím otevřel stav utkání! Asistence: Nikita Gusev, Mason Marchment.
06:34'
Kole Sherwood nahodil puk do útočného pásma a dojíždějící Jonathan Huberdeau jej ostrým, ale čistým hitem poslal k zemi. Parádní hokejový moment.
06:03'
Mikko Lehtonen nahodil puk na branku Floridy. Za odraženým kotoučem spěchai další hráči v bílém, ale Radko Gudas zvládl situaci na jedničku.
05:21'
Gavin Bayreuther dostal prostor na pravém kruhu, odkud zkusil překvapit domácí brankáře. Gólman Panthers jeho mizerný pokus vykopl betonem.
04:50'
Hosté se z tlaku domácího celku vymanili jen za cenu vyhození kotouč do útočnéhé pásma. Čároví však nepískali zakázané uvolnění a hra může pokračovat.
04:20'
Patrik Laine chtěl vyhodit puk bekhendem, ale Yandle jeho vyhození zastavil na modré čáře. Florida se teď nastěhovala do útočného pásma a hledá si pozici.
03:51'
Anton Strälman dojel nahození do obranného pásma v souboji za brankou nepustili soupeře k puku. Florida se ubránila vyhozením po hrazení.
03:18'
Cam Atkinson poslal prudkou přihrávku na levé křídlo, jenže Del Zotto si ukousl příliš velké sousto a nedokázal obejít dva hráče v červeném dresu.
02:42'
Seth Jones si na modré čáře řekl o přihrávku zpoza branky, jenže kotouč mu v klíčovou chvíli přeskočil přes čepel a skončil ve středním pásmu.
02:12'
Radko Gudas poslal přihrávku na pravé křídlo, kde byl Barkov, který kotouč protečoval za klec Columbusu. Domácí hokejisté raději střídali.
01:41'
Yandle si ještě prodloužil pobyt na ledové ploše a od modré čáry vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře. Jeho rána byla nepřesná a pomalá.
01:12'
Keith Yandle se otočil v rohu útočného pásma, odkud našel Vatrana, ale ani druhý jmenovaný zatím nemířil mezi tři tyče. V úvodu ale sledujeme živý hokej.
00:36'
Aleksander Barkov vezl kotouč vpřed po levém křídle, ale vrátil se s ním Kevin Stenlund, který mu puk špičkou čepele vypíchl k mantinelu.
00:10'
Domácí Florida uspěla na úvodním vhazování dnešního souboje. Panteři však o kotouč rychle přišli a dali šanci na útok Columbusu.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledě. Florida bude hrát v červeném, zatímco hosté obléknou bílou sadu.
Předpokládané sestavy:

Florida Panthers: Knight (Bobrovskij) – Montour, Nutivaara, Strälman, Forsling, Gudas, Yandle – N. Gusev, Barkov, Marchment – Duclair, S. Bennett, Huberdeau – Hörnqvist, Wennberg, Vatrano – Tippett, Wallmark, Lammikko.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – S. Jones, Lehtonen, Gavrikov, Del Zotto, Bayreuther, Kukan – Atkinson, Roslovic, Robinson – Laine, Texier, Bjorkstrand – Dalpe, Sherwood, Stenlund – MacInnis, Dunne, Matteau..

Florida Panthers

Domácí Florida je na tom mnohem lépe. Panteři odehráli v letošním ročníku čtyřicet šest zápasů a vybojovali v nich šedesát tři bodů. S tímto ziskem se Florida drží na druhém místě Centrální divize. Panteři mají stejný počet bodů jako vedoucí Carolina, ale odehráli o dva zápasy navíc. Na svém ledě dokonce Florida zvítězila hned šestkrát za sebou. Nejproduktivnějším hráčem je Jonathan Huberdeau se čtyřiceti šesti body.
Columbus Blue Jackets

Hostující Columbus chtěl pomýšlet na účast v bojích o Stanley Cup, ale play-off si podle všeho nezahraje. Ve čtyřiceti sedmi odehraných zápasech získali hosté jen třicet devět bodů a patří jim poslední osmá pozice Centrální divize o skóre za Detroitem. Columbus už prohrál šest zápasů v řadě a získal v nich jediný bod na domácím ledě proti Chicagu. Nejproduktivním hráčem Columbusu je se čtyřiatřiceti body Oliver Bjorkstrand.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Floridou a Columbusem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.