To je pro tuto chvíli ze Stockholmu vše. Opět se vám ozveme při odpoledním utkání Kanada – Švýcarsko.
Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni dva hokejisté s číslem 22 na zádech – obránce OLEG GOROŠKO (Bělorusko) a útočník MARCEL RODMAN (Slovinsko).
Závěrečná část nabídla opravdu drama. Slovinci dokázali dvakrát vyrovnat, ale Bělorusku se vždy podařilo odpovědět a po těžké bitvě si tak odnáší tři body. Slovinci nepředvedli špatný výkon, ale dnes jim chybělo i trochu štěstí. Na první body v turnaji si tak budou muset ještě počkat.
60:00
59:44
Nyní si vybrali oddechový čas i Bělorusové. Trenér Skabelka chce nechat odpočinout klíčové hráče.
59:28
Je tomu tak, Slovinci hrají v šesti. Dokázali vyhrát vhazování, ale střela Robara byla příliš slabá a jen zaduněla o Bělinského betony.
59:17
Slovinský trenér Matjaž Kopitar si bere oddechový čas, Slovinci nejspíše odvolají brankáře.
58:49
Bělorusko vyhrálo vhazování v útočném pásmu, po němž bleskově pálil Stefanovič. I když nebyl v nejlepším úhlu, Kristana pořádně vystrašil. Možná střela i trochu lízla břevno.
58:13
Žiga Jeglič dostal puk kousek od modré a ačkoliv měl prostor pro střelu, nestřílel a ještě vymýšlel přihrávku, což se ukázalo jako špatná varianta.
57:26
Slovinci to ale nevzdávají a teď pálil z pravého kruhu David Rodman, na brankáře Bělinského si však nepřišel. Slovinci alespoň zůstávají v útočné třetině.
56:28
Poslední branka Bělorusů představuje dost možná klíčový moment celého utkání, tohle může Slovince definitivně zlomit.
55:19
Bělorusko právě vstřelilo branku!

Blesková běloruská odpověď. ALEXEJ UGAROV (1) si vyjel zpoza brány až před brankoviště a pak zavěsil přes roztáhnutého Kristana pod břevna. Asistence: Ilja Kaznaděj, Jevgenij Kovyršin.
54:52
Slovinsko právě vstřelilo branku!

Kaznaděj si svůj trest celý neodsedí. Slovinsko totiž využívá přesilovou hru. Jeglič našel zpětnou přihrávkou v mezikruží ROBERTA SABOLIČE (1), který z mezikruží prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Žiga Jeglič, Rok Tičar.
53:49
Slovinci zahájili přesilovou hru závarem, který však běloruská obrana ustála a po chvíli se dokonce dokázala osvobodit. Byla to zajímavá situace Bělinskij už byl v podstatě překonán, ale puku zabránil v cestě do sítě rukavicí jeden z běloruských hráčů.
53:21
Slovinsko si zahraje přesilovou hru. Na trestnou lavici usedl Ilja Kaznaděj (BLR), který dostal dvě minuty za hákování.
52:37
Alexej Jefimenko předvedl pěknou individuální akci, zbavil se dvou protihráčů, dostal se do pásma, ale další klička už mu nevyšla a nemohl tak přetavit svůj původní záměr v realitu.
52:00
Slovinci vytvořili před běloruskou brankou pořádný závar. Puk se dostal na modrou ke Kovačevičovi. Bělinský měl úplně zakrytý výhled, takže vůbec nic neviděl. Střela však nakonec mířila nad bránu.
51:30
Dnešní utkán sleduje 1411 diváků. Zatím nejnižší návštěva ze všech dosavadních zápasů tady v Globenu.
50:58
Tak až teď tu máme přerušení poté, co šanci Kolcova zlikvidoval lapačkou Kristan. Vhazovat se bude v obranném pásmu Slovinska.
50:13
Po dlouhé době s do útočné třetiny dostali také Bělorusové. Puk dostal na modrou Stefanovič, ale ke střele se nedostal. Byl u něj totiž ihned hráč Slovinska.
49:25
Bělorusové se v posledních chvílích soustředí především na obranu a dobýván nechávají na Slovincích. Teď zavezl puk do útočného pásma Pance, ale puk v něm neudržel.
48:47
Sledujeme nevídanou pasáž hry, kdy se ještě nepřerušila hra. Tak plynulé chvíle jsme v tomto utkání ještě neměly.
47:54
Stále se hraje bez přerušení a dobře pálil od modré Blaž Gregorc, jeho těžkou střelu Bělinský pouze vyrazil a Slovinci se ještě dostali k nebezpečné dorážce.
47:05
To teď změnil David Rodman, který střílel z pravého kruhu, ale jeho střela zřejmě ještě byla trochu tečována a neměla ty správné parametry.
46:45
Delší dobu už se hraje bez přerušení a hra se přelévá z jedné strany na druhou stranu. Chybí tomu ale střelecké pokusy.
46:16
Pěknou kličkou se prezentoval Alexander Kulakov, když si zpracoval puk, který už měl za zády. Poté mu však nevyšla přihrávka.
45:30
Slovinci se snaží přejít do útočného pásma, ale zastavuje je běloruská hradba ve středním pásmu, kterou nemohou Slovinci překonat.
44:37
Slovinci jsou inkasovaným gólem notně opaření a teď se musí bránit tlaku soupeře.
43:57

Bělorusové ale nakonec přesilovou hru využívají a berou si zpět své vedení. Střelu od modré vyrazil Kristan pouze do mezikruží a tam byl připravený ANDREJ FILIČKIN (1), který doklepl kotouč do sítě. Asistence: Andrej Stas
43:27
Teď dělal navíc velké problémy v útoku slovinský Jan Urbas, který se protáhl až do zakončení, skulinku však nenašel.
43:06
Bělorusům se ale stejně jako v druhé třetině přesilovka vůbec nedaří a nemohou se déle udržet v útočném pásmu soupeře.
42:17
Bělorusko může odpovědět. Vyloučen byl na dvě minuty za držení protihráče Mitja Robar (SLO).
41:06

Před běloruskou brankou se vytvořil pořádný zmatek a po zpětné přihrávce zpoza brány od Davida Rodmana pálil MARCEL RODMAN, jeho střela sice mířila vedle, ale od brusle obránce Graborenka se nešťastně odrazila za záda brankáře Bělinského. Asistence: David Rodman.
40:47
Po zakázaném uvolnění se hra přesunula před Bělinského. Vhazování vyhráli Slovinci, ale po jejich nahození se opět přerušila hra díky běloruskému gólmanovi.
40:17
Úvodní vhazování vyhráli Slovinci a hned se tlačili do útoku, Tičar prošel do útočného pásma, ale o puk posléze přišel. Na druhé straně musel likvidovat Kristan pouze propagační nahození na bránu.
40:01
Druhá část nabídla vyrovnaný hokej. V polovině zápasu poslal Bělorusy do vedení Kitarov, ale vedoucí tým zatím rozhodně není lepším týmem. A například ve vlastní přesilovce měli velké problémy. Slovinci se snaží být aktivní a hodně jim pomohlo ubráněné oslabení, ve kterém si vypracovali dobré šance. Ve třetím dějství se tak schyluje k dramatu.
40:00
39:41
Opět Kolcov. Tentokrát se natlačil z levé strany před obránce a šel do zakončení. Puk však skončil mimo bránu, čemuž pomohl jemnou tečí brankář Kristan a rozjetý běloruský kapitán pak povalil slovinského brankář do branky, neukočíroval totiž svoji rychlost.
38:26
Slovinci mají v závěru druhé třetiny převahu. Musí si však dávat pozor také na zadní vrátka. Přes celé kluziště teď mířila přihrávka na Kolcova, kterému chybělo k puku jen málo a mohl jet sám na brankáře Kristana.
37:43
Perné chvíle pro Běloruse, nejprve byla střela od modré tečována v chumlu těl těsně vedle tyče běloruské brány. Pak měl Bělinskij problémy s poměrně jednoduchou střelou Davida Rodmana, chtěl ji skrýt do lapačky, ale puk mu z ní vypadl a málem skončil v bráně.
37:22
Vhazovalo se v obranné třetině Bělorusů a ihned po vhazování pálil Krajnc, střela mu však vůbec nesedla a puk skončil v ochranné síti.
36:52
Tičar zachytil v útočném pásmu nepřesnou rozehrávku Bělorusů, rozhlédl se a pak vybídl ke střele svého spoluhráče, jehož střela ale byla zblokována.
36:18
Úspěšným oslabením si Slovinci trochu zvedli sebevědomí a jsou nyní o krapet aktivnější směrem dopředu.
35:22
Bělorusům se přesilovka tedy vůbec nepovedlo. V jednu chvíli je dokonce Slovinsko zamklo ve vlastní třetině a Mitja Robar otestoval betony brankáře Bělinského.
35:05
Bělorusové mají ve své přesilové hře zatím poměrně velké problémy vůbec přejít do útočné třetiny a mnohdy se dostat vůbec ze své třetiny.
34:02
Šance by měli mít v přesilové hře pochopitelně Bělorusové, ale opak byl pravdou. Slovinci ujeli do přečíslení a do zakončení se prosadil Žiga Pance, jeho bekhendové zakončení ale Bělinský vykryl.
33:38
Slovinci podruhé v utkání na trestné lavici. Vyloučen je Aleš Krajnc (SLO) na dvě minuty za krosček.
33:00
Po přerušení hry se vhazovalo ve středním pásmu. Vhazování vyhráli Bělorusové a Kislyj zavezl puk do útočného pásma. Vykroužil dvě otočky, k zakončení se však nedostal.
32:29
Černook nahodil puk do útočného pásma, Bělorusové se však v útočném pásmu neudrželi a na druhou stranu kvapem mířili Slovinci.
32:18
Slovinci se trochu oklepali. Jejich střela však nyní mířila vedle Bělinského brány. Slovinci si tak na vyrovnání budou muset ještě počkat.
31:44
Pro Slovince samozřejmě nepříjemná situace. Jen podotknu, že v druhé dvacetiminutovce se ještě nevylučovalo.
30:40
Z hlediště se ozývá tradiční šajbu a běloruští fanoušci tlačí svůj tým za dalším gólem.
29:44

Teď však Bělorusové dokázali zatlačit a dostávají se poprvé v utkání do vedení. Výbornou práci odvedl u mantinelu v rohu Meleško, který vybojoval puk a poslal ho na pravý kruh ALEXANDERU KITAROVOVI (1). Ten chvíli míchal s pukem a pak zamířil přes chumel hráčů ke vzdálenější tyči. Asistence: Dmitrij Meleško.
28:59
Nyní sledujeme trochu klidnější pasáž hry, kdy se hraje převážně ve středním pásma. Oba týmy si nedokáží vypracovat nějaký větší tlak.
28:19
Za pukem, který mířil za slovinskou branku mířil Sinkevič. Bělorusové se však v útočném pásmu Slovinců příliš dlouho nezdrželi.
27:45
Sabolič hledal na mezikruží Jegliče, ten však prudkou přihrávku nedokázal zpracovat a Slovinci se připravili o útočné pásmo.
27:23
Nepřesná rozehrávka vrátila hru do běloruské obranné třetiny. Bude se tedy vhazovat před Bělinského bránou.
26:52
Tomaš Razingar se objevil před Bělinským, ale nedokázal pořádně zakončit. V hale Globen to jen zahučelo.
26:12
Na druhé straně si vypracoval střeleckou pozici Alexander Ugarov, jeho pokus však dokázal Kristan vytěsnit ramenem do bezpečí.
25:49
Jan Urbas nedokázal zpracovat přihrávku na modré čáře, přesto se Slovinci v útočném pásmu udrželi i díky tomu, že Urbas dohrál situaci u mantinelu. Po chvíli hledal z levého kruhu pasem před bránu své spoluhráče David Rodman, ale nikdo jeho nabídku nezužitkoval.
38:16
Ilja Šinkevič si vyjel z pozice obránce trochu do útoku. Z levé strany si to namířil ke středu, chvíli čekal na nejvýhodnější moment pro střelu a pak poslal puk do výstroje brankáře Kristana.
24:43
Na ledě zůstal dlouho ležet slovinský obránce Ťiga Pavlin, který inkasoval úder holí do obličeje od jednoho z běloruských hráčů. Jasné dvě minuty, rozhodčí si však tohoto prohřešku nevšimli.
24:17
Na druhé straně trochu podobná situace. Kousek od modré čáry měl napřaženo Ilja Šinkevič, ale jeho projektil k bráně nedoputoval.
23:41
Jan Urbas dostal přihrávku do mezikruží a ihned pálil, jeho střela však byla zblokována, jinak to mohla být velmi dobrá možnost.
22:59
Slovinci stále lepší a Bělorusové si opět koledují o pořádný průšvih, nicméně zatím drží vyrovnaný stav.
22:17
Rychlý slovinský přechod do útoku ve třech lidech zakončoval z pravé strany Aleš Mušič, ale jeho střela nemohla mít naději na úspěch a beton brankáře Bělinského byl připravený včas u tyče.
21:57
Bělorusové čekají marně na střelecký pokus a stále mají problémy s aktivitou Slovinců.
21:23
Bělinského prověřila střela z pravého kruhu, běloruský gólman měl však velmi dobrý výhled a střelu v klidu pokryl.
20:43
První útok mají za sebou také Bělorusové, ale jejich snažení mělo velmi krátkého trvání i na začátku druhé třetiny jsou lepší Slovinci.
20:27
Úvodní vhazování vyhráli Slovinci a ihned nahazovali puk do útočného pásma o puk bojoval u mantinelu za bránou Jeglič, ale nakonec nebyl příliš úspěšný. Přesto se však Slovinci dostali opět k puku a vybojovali vhazování před Bělinského brankou.
20:01
V první třetině byli Slovinci lepším týmem, ovšem dokázali svoji převahu přetavit jen v jedinou brankou. Naopak Bělorusové byli stroprocentně efektivní a z mála šancí dokázali vytěžit maximum. Do druhé části se tak půjde za vyrovnaného stavu 1:1:
20:00
19:51
Na závěr ještě dobrá šance Bělorusů, kteří mohli dát gól do šatny. Svoji šanci však nejprve nevyužil Kulakov a prakticky se siréno pálil ještě Alexander Kitarov.
18:49
Přihrávku zpoza brány dostal u levé tyče připravený Jan Urbas, ale Bělinskij dokonale utěsnil prostor u tyče, takže nebylo kudy. Stejná situace se opakovala i na druhé straně, i tam si vedl Kristan velmi dobře.
18:25
Slovinci se nechtějí smířit s tím, že by šli do kabin za vyrovnaného stavu. Teď dostal puk na modrou Krajnc, ale poněkud naivně pálil, protože před sebou měl přímo bránícího hráče, který mu do střely samozřejmě lehl.
17:47
Hned po vyrovnávacím gólu se vytvořil závar před brankářem Kristanem. Slovinci ale tentokrát celou situaci dokázali ustát.
17:19

Je srovnáno! ILJA KAZNADĚJ (1) měl trochu času a prostoru na vrcholu pravého kruhu a i když nebyla jeho střela z nejlepších, nakonec doslova procedila betony brankáře Kristana. Asistence: Alexander Kitarov, Alexander Kulakov.
16:18
Najetý Graborenko ze středního pásma si řekl o puk a také ho dostal Posléze se však nedokázal prokličkovat do mezikruží před duo slovinských hráčů.
15:30
Tavželj chtěl chytit puk do rukavice, to se mu však nepovedlo a nakonec z toho byla přihrávka rukou, takže se přerušuje a bude se vhazovat ve středním pásmu.
14:48
Slovincům nalil úvodní gól další sebevědomí do žil a pokračují v tlaku. Bělorusové první třetinu zatím hodně zaspali, probudit se je zkouší skandováním jejich fanoušci.
13:28

Slovinský gól musel zákonitě přijít. Z práce Pajiče těžil TOMAŠ RAZINGAR (1). Pajič chtěl nejprve zakončovat, ale puk mu trochu ujel a Pajič se dostal až za brankovou čáru. Na původní pohyb však reagoval běloruský brankář a Pajič našel zpětnou přihrávkou před prázdnou bránou právě Razingara. Asistence: Rok Pajič, Gašper Kopitar.
12:50
Únava ze včerejšího zápas se na Slovincích vůbec neprojevuje. Unaveni vypadají spíše Bělorusové, kteří však měli včera volno.
12:12
Po komerční přestávce se odehrává bitva ve středním pásmu. Bělorusové se dostlali k puku, ovšem opět chybovali v kombinaci a málem to vedlo k šanci Slovinců.
11:28
Rok Tičar zatáhl puk do útočného pásma, ovšem u puku dlouho nezůstal, nahodil ho za Bělinského bránu a Slovinci už se pak forčekingem k puku nedostali.
10:46
Zhruba za polovinou první třetiny sledujeme vyrovnaný hokej. Bělorusové se do hry dostali díky přesilovce, nyní ovšem opět trochu zaostávají. Slovinci mají svižnější pohyb a jsou u puků daleko rychleji než soupeř.
09:57
Bělorusové mají problémy s napadáním soupeře. Dlouho se nemohli vymanit ze svého obranného pásma, ale když už se to povedlo, skončilo to nebezpečím. Před Kristanem se objevil v mezikruží Kitarova, ale pálil pouze do brankáře.
09:13
V hledišti se ozývají slovinští fanoušci, kteří cítí, že jejich miláčci by mohli jít do vedení. Dostali totiž Bělorusy pod menší tlak, nicméně se nedostali k zakončení.
08:48
Dobrá kombinace Slovinců. David Rodman dostal puk na levý kruhu, ale nestřílel a ještě hledal před prázdnou brankou svého spoluhráče Urbase, k tomu už se však puk nedostal.
07:53
Vyloženou šanci jsme zatím v utkání neviděli. Bělorusové postupem času vyrovnali hru a pomohla jim k tomu i přesilová hra, kterou však nebyli schopni využít.
07:11
Slovinci podnikli rychlý protiútok, ale k brance to nevedlo. Tempo hry se zvyšuje, stále je to však především souboj plný osobních střetů.
06:30
Bělorusové vyhráli vhazování v útočném pásmu a opět rozjeli kombinační kolotoč, dlouho se však nemohli dostat ke střele, pak však přece jen přišla a a Kitarov tečoval nahození od modré. Kristan byl pozorný.
06:17
I Bělorusko si zahraje přesilovou hru. Vyloučen je Andrej Tavželj (SLO), který si odsedí dvě minuty za sekání.
05:56
Bělorusové se poprvé v utkání usadili v obranném pásmu Slovinců. Puk na bránu nahazoval Kaznaděj, ale nikdo jeho nabídku nezužitkoval k tečování puku. Pak se ještě Bělorusové pokoušeli střílet, ale obě jejich střely od modré byly zblokovány.
05:22
David Rodman hlídkoval před bránou a málem se dostal k dorážce, nakonec však dobře zapracovala běloruská obrana a Rodman tak neměl dostatek klidu.
04:36
Hraje se zatím poměrně plynule a prakticky se nepřerušuje. Hra však nemá úplně takový spád, jak by bylo třeba. Převahu mají Slovinci.
03:39
Jeglič nahazoval před bránu, kde se pokusil kotouč tečovat Pance. Svoji teč však nasměroval přímo do brankáře Bělinského, který si tak připisuje první důležitější zákrok.
02:49
Slovinci jsou stále na puku a Bělorusko se zatím nedostalo do žádného útoku, teď však podnikli útok. Ovšem nahození Demkova nebylo pro Kristana vůbec nebezpečné.
02:16
Až na jednu střelu si Slovinci v přesilové hře prakticky nic nevypracovali, ale alespoň jim pomohla k územní převaze.
01:52
Opět zmíněné slovinské problémy s přechodem do útoku, tentokrát byl jeden z hráče ve třetině rychleji než puk a pískal se tak ofsajd.
01:25
Bělorusko se zatím poměrně účinně brání. Slovinci mají problémy s přechodem přes modrou čáru, a to je v přesilové hře zásadní potíž.
00:59
Slovinci se usadili v útočném pásmu a dobře pálil Robert Sabolič, jeho střela však šla těsně mimo bránu a Bělorusové pak stačili vyhodit puk do středního pásma.
00:17
Úvodní vhazování pro sebe získali Bělorusové, ale Slovinci rychle získali puk a šli do protiútoku a vysloužili si faul. Vyloučen jen Alexander Kitarov (BEL) na dvě minuty za nedovolené bránění.
00:01
Za sebou už máme obě národní hymny a za chvíli můžeme jít na věc. Pro oba týmy to bude velmi důležitý zápas.
ROZHODČÍ: Lars Brueggemann (GER), Vjačeslav Bulanov (RUS) – Pierre Dehaen (FRA), Miroslav Valach (SVK).
SESTAVA SLOVINSKO: Kristan – Gregorc, Robar, Kranjc, Kovačevič, Tavželj, Pavlin, Pretnar – Jeglič, Tičar, Sabolič – D. Rodman, M. Rodman, Urbas – Razingar (C), G. Kopitar, Pajič – Mušič, Pance, Goličič, Bašič.
Trenér: Matjaž Kopitar.
SESTAVA BĚLORUSKO: Bělinskij – Černook, Kaznaděj, Graborenko, Filičkin, Šinkevič, Goroško, Maslenikov – Kulakov, Meleško, Kitarov – Stefanovič, Kolcov (C), Kovyršin – Ugarov, Jefimenko, Stas – Andrjuščenko, Solomonov, Demkov, Kislyj.
Trenér: Andrej Skabelka.
Pěkné poledne ze Stockholmu. Mistrovství pokračuje třetím hracím dnem a na programu je opět bohatý program. V Globenu ho načnou svým zápasem Bělorusové proti Slovincům.
HLASY PŘED UTKÁNÍM:

MATJAŽ KOPITAR (TRENÉR SLOVINSKA) – Bělorusko jsme porazili v olympijské kvalifikaci, čeká nás ale obtížný zápas. Bělorusové měli den volna, což může být jejich velká výhoda, ale my se s tím musíme vypořádat. (zdroj: delo.si)

TRENÉR BĚLORUSKA ANDREJ SKABELKA PO UTKÁNÍ S ČESKEM – Hráli jsme proti dobrému českému týmu. Měli jsem nějaké šance na vyrovnání na 1:1, ale neskórovali jsme. Chtěli bychom mít jiný výsledek, ale náš tým se snažil. (zdroj: eurohockey.com)
VZÁJEMNÉ ZÁPASY – V poslední době se Slovincům na Bělorusy poměrně daří. Důkazem toho jsou poslední dva zápasy. V roce 2011 v rámci EIHC porazili Bělorusko na domácí půdě vysoko 6:0 a nejtěžší porážku jim uštědřili v nedávné olympijské kvalifikaci. Na velkém turnaji se oba týmy střetly naposled na MS 2011 na Slovensku, tehdy jasně kralovali Bělorusové, kteří zvítězili jednoznačně 7:1.
SLOVINSKO TÝM – V celém Slovinsku je pouhých 148 registrovaných hokejistů, je tak zázrakem, že Slovinci vůbec dokáží konkurovat ostatním hokejovým národům. Jádro slovinského týmu tvoří hráči z mezinárodní EBE Ligy. Žiga Pance a Aleš Musić zastupují Olimpiju Lublaň, tedy nejslavnější a nejznámější slovinský tým. Trenéru Matjaži Kopitarovi by se určitě náramně hodil jeho syn Anže Kopitar, ten však má povinnosti v NHL. V týmu je však "alespoň" bratr Anžeho Gašper Kopitar.
SLOVINSKO má za sebou také úvodní zápas. V sobotu se utkalo s Norskem a nebýt rychlého nástupu Norů, mohli by Slovinci pomýšlet i na zisk nějaké bodu. Nakonec však svěřenci Matjaže Kopitara odcházeli jako poraženi. Drobnou nevýhodou pro ně v následujícím zápase může být, že jejich příští soupeř v sobotu nehrál a měl tak daleko více času na odpočinek.
BĚLORUSKO TÝM – Bělorusko se musí na turnaji obejít bez největších hvězd bratří Kosticynů a také Michaila Grabovského. Jeho tým bude v drtivé většině složen z hráčů hrajících KHL, hned šest hráčů v nominaci obléká dres Dynama Minsk. V kádru také najdeme některá známá jména z minulých turnajů – Andrej Stas, či Konstantin Kolcov.
BĚLORUSKO na úvod turnaje podlehlo českému týmu a proti Slovincům tak bude usilovat o své první body na turnaji. Pokusí se také zapsat do střelecké listiny, protože Česku branku nedalo. Slovinsko je ale podstatně slabší soupeř, než s kterým měli Bělorusové tu čest v pátek. Pořadatelé příštího mistrovství však nemají na Slovince zrovna nejlepší vzpomínky.
Pěkný nedělní den ze Stockholmu. Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu základní skupiny A MS v ledním hokeji mezi Běloruskem a Slovinskem. Utkání začíná v 12:15.