Pardubice - K. Vary | ONLINE | 15.3.2019 18:00 | Play-out ELH 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Play-out ELH -  ONLINE PŘENOS -  Pardubice : K. Vary - 15. března 2019   18:00

Ukončeno
Pardubice
Pardubice
09:43' L. Horký (J. Zdráhal, Mandát) • 22:19' Poulíček (J. Kloz) • 25:34' Hovorka (Rolinek) • 30:40' M. Kratochvil (J. Kloz, Ihnačák) • 58:16' M. Kratochvil (Ihnačák, P. Sýkora)
5:1
(1:1, 3:0, 1:0)
K. Vary
K. Vary
15:29' T. Mikúš  (R. Vlach, Balán)
Pardubice
Sestavy:
Klouček (Vlk) – Schaus, Eklund, Holland, Mikuš, Porseland, J. Zdráhal, Budík – P. Sýkora (A), Ihnačák, M. Kratochvil – Hovorka, Marosz, Rolinek (C) – L. Horký, Mandát, Machala – J. Kloz, Poulíček, Perret.
Rozhodčí
Kika, Obadal – Bryška, Kajínek
ČSOB Pojišťovna ARENA
3 524 diváků
K. Vary
Sestavy:
F. Novotný (26. Bednář) – Plutnar, Šenkeřík, Eminger, Sičák (A), M. Rohan, Podlipnik, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, O. Beránek – J. Černý, R. Vlach, T. Mikúš – Balán (A), Skuhravý (C), Kohout – Stloukal, Kverka, Lapšanský.

720p 360p

SESTŘIH: Pardubice - Karlovy Vary 5:1. Dynamo si doma zastřílelo, dvakrát se trefil Kratochvíl

Seznam zápasů
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 3 524 diváků.
Střely na branku: 32 – 25
Je dobojováno. Domácí Pardubice si dnes spravily chuť a dokázaly porazit Karlovy Vary 5:1. Hosté se snažili ve třetí třetině s utkáním něco udělat, avšak nepovedlo se a navíc ještě jednou inkasovali. Dnes si tedy tři body do tabulky play-out zapíší hokejisté Dynama, hosté odjedou s prázdnou.
Konec zápasu.
59'
Kratochvíl zametl kotouč za Bednáře a zvýšil na 5:1
59:44'
Zápas se už pouze dohrává, ani jeden tým se nikam nehnal a domácí publikum už je na nohou a začíná slavit vítězství.
58'
Gól hostů neplatí, potvrdil videorozhodčí
58:16'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí v samotném závěru třetí třetiny definitivně potvrzují dnešní výhru. Ve zmatku před hostující brankou zůstal kotouč u levé tyče Bednáře, kde ho za jeho záda zametl MATOUŠ KRATOCHVIL a trefil se tak dnes už podruhé – 5:1. Asistence: Brian Ihnačák a Petr Sýkora.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:25'
Holland se pokusil Skuhravému sebrat puk, jenže to se mu nepovedlo. O chvilku později už ano a domácí šli do akce, po které musel zasahovat Jan Bednář.
57:08'
Tak video vše jenom potvrdilo a branka tak opravdu neplatí.
57:08'
A nyní už do branky hosté kotouč dopravili, ale ta nemůže platit. Dosáhli ji totiž kopnutím brusle. Nicméně hlavní sudí si ještě půjde vše prošetřit na video.
56:50'
A znovu mají puk na svých holích hosté a směřují před domácí klec. Klouček v další šanci hostů zakročil, ale dále čelí karlovarskému tlaku.
56:03'
Milan Klouček se nyní vyznamenal proti samostatnému úniku Varů a nedovolil, aby se na hostující straně měnilo skóre!
55:30'
Puk mají hosté a od vlastní branky se snaží založit další svoji akci. Bránili jim v tom ale domácí hráči. Nakonec se do blízkosti Kloučka Karlovarští dostali, avšak záhy o kotouč přišli.
55:07'
Zakázané uvolnění Pardubic stěhuje hru před branku Milana Kloučka. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
54:40'
Pardubičtí se znovu dostali do akci před hostující brankou, ale jejich následná střela skončila mimo tři tyče.
53:50'
Marosz u mantinelu neudržel kotouč a hosté se vrhli do útoku. Jenže do teritoria Pardubic se nakonec nedostali.
53:36'
Nyní následuje další komerční přestávka.
52:50'
Pardubičtí se už příliš nikam neženou, kontrolují slibný náskok a hosty opět nepouštějí do zakončení. Zatím tak mají nakročeno dobře k výhře. Ale nepředbíhejme samozřejmě.
51:54'
Luboš Horký se neprotlačil skrze karlovarskou obranu a hosté bleskurychle otáčejí hru na opačnou stranu.
50:59'
Z levé strany nahodil puk před branku Adam Lapšanský, ovšem jeho spoluhráči na něj nedosáhli. A obrana Pardubic už bere černou gumu a míří s ní do útoku.
50:14'
Jsme za polovinou třetí třetiny. Hostům se stále nedaří snížit nepříznivý tlak, domácí naopak stále dobře hájí svůj slibný náskok.
49:53'
Milan Klouček znovu nedovolil hostům snížit a poté okamžitě poslal puk mezi své spoluhráče. Ti tak opět směřují před karlovarskou klec.
48:51'
Patrik Poulíček vyhrál vhazování v útočném pásmu, kde se ale domácí příliš nezdrželi. Na druhé straně pak střílel jeden z hostů, jenž provětral lapačku Kloučka.
48:50'
Nyní následuje další komerční přestávka.
48:10'
Po pravém křídle unikl do útočného pásma Adam Lapšanský, z pravého kruhu poté vyslal přízemní střelu, avšak ta končí mimo tři tyče.
47:17'
Kohout byl dalším hostujícím hráčem, který se dostal do akce, ale ani ta nebyla úspěšná. Domácí celek tak zatím v pohodě drží své tříbrankové vedení.
46:18'
Hosté se dostali do závaru před domácí brankou, ta chvíli před nimi zívala odkrytá, ale nikdo z hráčů Energie nedokázal puk zachytit, aby ho do domácí klece zasunul.
45:31'
Karlovarští chtěli rychle rozehrát puk, to se však nepovedlo a znovu tak přicházejí o kotouč. Do akce tak bleskově míří zase domácí Dynamo.
44:25'
Vlach nahodil kotouč před branku Pardubic. Skuhravý na něj nedosáhl a nemohl tak před Kloučkem pořádně vystřelit. Domácí tak opět sbírají puk a posílají ho do středního pásma.
43:49'
Vojtěch Budík vyslal od modré čáry střelu, kterou vyrazil do bezpečí Jan Bednář a podržel tak svůj tým.
43:17'
Juraj Mikuš zahrál v obranném pásmu vysokou holí. Hra je znovu přerušena a vhazovat se bude po levé ruce Milana Kloučka.
42:45'
Nyní slibně se rozvíjející akci Karlových Varů zastavilo postavení mimo hru, která se tak vrací zpět do středního pásma, kde se za malý okamžik bude vhazovat.
41:59'
Agilní domácí se vrátili zpět do útočného pásma. Tvrdou ránu vyslal Patrik Poulíček, který ale Bednáře nepřekonal.
40:58'
Hosté poté získali puk a zamířili s ním před domácí klec. Kde ale nezakončili. Rázem ztratili pásmo a do akce jdou zase domácí hokejisté.
40:41'
Na druhé straně střílel Juraj Mikuš, jenž nechal vyniknout Jana Bednáře. Ten po svém zákroku před dotírajícími domácími útočníky raději zastavil hru.
40:10'
Hosté se hned po vhazování natlačili před domácí branku, kde střílel Ondřej Beránek. Jeho pokus z mezikruží skončil jen na betonu Kloučka.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 20 – 21
Také druhá část je minulostí. Domácí v ní přidali další tři branky a před třetím dějstvím tak mají náskok už tří gólů. Hosté tak mají jednu dvacetiminutovku na to, aby se zápasem ještě něco udělali. Třetí třetina začne přibližně v 19:50.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:50'
Hosté se ještě dostali do blízkosti branky Dynama, ale před Kloučkem už nezahrozili.
39:30'
Nyní se zaskvěl Bednář proti domácí střele, když kotouč chytil do lapačky. Následně nechal přerušit hru a vhazovat se opět bude před jeho brankou.
39:14'
Zakázané uvolnění hostů a hra se v poslední minutě druhé třetiny stěhuje ještě před branku Jana Bednáře. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:37'
Hosté obléhali domácí klec, ale nedokázali se před Kloučkem prosadit. Ten zachytil další střelu a poslal kotouč do středního pásma.
37:35'
Je to tak, pardubičtí hokejisté jsou už v plném počtu.
36:54'
Dynamo pošetřilo další cenné vteřiny ze svého oslabení a znovu se osvobozuje. Vypadá to, že své oslabení domácí celek už zvládne.
36:29'
Další nepřesná střela Karlových Varů a puk znovu letí až před jejich branku. Hosté tak musejí zakládat akci z hloubi vlastního obranného pásma.
35:50'
Hosté se uhnízdili v pásmu soupeře a pokusí se snížit nepříznivý stav. Domácí však dokázali získat puk a vyhodili ho až před Bednářovu klec.
35:35'
Následuje další komerční přestávka.
35:35'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jan Kloz.
35:00'
A znovu agilní domácí celek, který zahrozil před Janem Bednářem. Pokus Poulíčka skončil jen vedle jeho branky. Hosté poté sbírají puk a jdou s ním směrem dopředu.
34:40'
Hosté jsou už v plném počtu.
34:01'
Machala se napřáhl na pravé straně, kotouč však zaletěl jen mimo tři tyče. Pardubice ale stále operují v hostujícím teritoriu.
33:31'
Hosté opět zachytili puk a poslali ho před domácí branku. Z oslabení tak ukrojili další vteřiny a nyní jde unavená čtveřice hostů už střídat.
32:56'
Další osvobození hostů a ti tak šetří cenné vteřiny ze svého dlouhého oslabení.
32:20'
Domácí se natlačili před branku hostů, ale jejich akci byla překombinována a puk poté z hole hostujícího hráče míří až před branku Milana Kloučka.
30:40'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Michal Plutnar – 2+2 min, vysoká hůl).
30:40'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí hráči využívají přesilovou hru a jdou do tříbrankového náskoku. Při signalizované výhodě střílel Kloz, jeho pokus vyrazil betonem Bednář přímo před MATOUŠE KRATOCHVILA, jenž uklidil puk za jeho záda – 4:1. Asistence: Jan Kloz a Brian Ihnačák.
30:06'
Ale také hosté své oslabení zatím zvládají, nyní po střele Dynama získali puk a hned na to ho vyhodili až před branku Milana Kloučka.
29:10'
Nyní si první přesilovou hru zahrají domácí hráči, na trestnou lavici putoval Balán.
29:10'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Stanislav Balán – 2 min., podrážení).
28:28'
Dynamo se ubránilo a je v plném počtu.
28:02'
Další střela hostů končí mimo a domácí tak vyhozením puku šetří další cenné vteřiny ze svého oslabení.
27:30'
Hostům se opět přesilová hra příliš nedaří a domácí naopak dokáží sbírat kotouče a vyhazovat je do bezpečí.
26'
Hovorka střelou z první zvýšil na 3:1
26:28'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Juraj Mikuš – 2 min., hákování).
26:17'
Nyní následuje komerční přestávka.
25:34'
Střídání v týmu HC Energie Karlovy Vary: ze hřiště odchází Filip Novotný, přichází Jan Bednář.
25:34'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí navyšují své vedení. Po levé straně unikal Tomáš Rolinek, který poté našel před brankou na pravé straně volného MARKA HOVORKU a ten střelou z první našel volné místo v hostující brance. A vyhnal tak Novotného z branky – 3:1. Asistence: Tomáš Rolinek.
24:40'
Dynamo je v plném počtu.
24:11'
Klouček zachytil další střelu, tentokráte od Beránka a zastavil hru. Vhazovat se tak bude po jeho levé ruce.
23'
Poulíček svižnou střelou prostřelil Novotného, 2:1
23:56'
Hosté se snaží v přesilové hře o vyrovnání, zatím se jim to ale nedaří. Domácí vyhodili puk až před branku hostů a dokázali se osvobodit.
22:40'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rhett Holland – 2 min., nedovolené bránění).
22:19'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Další útok domácích už znamená vedoucí branku. Pěknou zadovkou našel Jan Kloz v mezikruží PATRIKA POULÍČKA, který poté svižnou střelou prostřelil Filipa Novotného – 2:1. Hosté tak musejí znovu dohánět jednobrankové manko. Asistence: Jan Kloz.
21:59'
A na Novotného mířily další dvě střely, se kterými si poradil. Následně pak hosté vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se tak stěhuje opět před Novotného branku.
21:19'
Tomáš Mikúš neprošel přes obránce Zdráhala a ten mu tak nedovolil, aby jakkoli ohrozil Kloučkovu branku. Domácí se hned na to dostávají na druhou stranu.
20:49'
Po levé straně ujel podél mantinelu Roman Vlach, ale do zakončení před Kloučkem se nedostal.
20:16'
Karlovarští se hned v úvodu druhé třetiny natlačili do útočného pásma a Klouček má první zákrok v této části hry. Plutnarovu střelu od modré čáry tečoval Beránek, avšak brankář Dynama se zaskvěl dalším zákrokem.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 12 – 11
První třetina je minulostí. V ní se do vedení dostali domácí hráči, když se mezi tři tyče trefil Luboš Horký. Hosté však dokázali najít odpověď a srovnali na 1:1. Z mezikruží prostřelil Kloučka Tomáš Mikúš. Uvidíme, co nám přinese druhé dějství, které začne přibližně v 18:55.
20:00'
První třetina skončila.
19:52'
U puku jsou znovu hosté a od vlastní branky ještě zakládají další útočnou akci, už se ale spíše v této části hry nic nestane.
19:15'
Hosté se dostali do blízkosti Kloučkovy branky, zpoza ní posílal puk do mezikruží jeden z hostů, ale vše vystihl obránce Dynama, jenž kotouč hned zaváží směrem dopředu.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:15'
Další průchod domácích do útočného pásma, ten byl však neúspěšný.
17:46'
Domácí celek je už v plném počtu.
17:26'
Šenkeříkova střela prošla okolo Kloučkovy branky, ale v síti neskončila. Následně pak stejný hráč střílel znovu a bylo to zase nepřesné. Dynamo poté vyhazuje puk do bezpečí.
16'
Mikúš střelou z pokleku vyrovnal na 1:1
16:48'
Domácí se zatím velmi dobře brání a vyhazují puky do bezpečí. Nyní se vhazuje ve středním pásmu, blíže jejich brance.
15:46'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Nicholas Schaus – 2 min., sekání).
15:29'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Nyní se to už Energii povedlo a je vyrovnáno. Bekhendovou přihrávku od branky domácích poslal Vlach do prostoru mezi kruhy, kde se střelou v pokleku nemýlil TOMÁŠ MIKÚŠ – 1:1. Asistence: Roman Vlach a Stanislav Balán.
15:02'
Milan Klouček si ve svém brankovišti počíná zatím velmi dobře, znovu zamotal hlavy hostům, kteří si na něm vylámali zuby.
14:11'
Hráči Dynama opět mohli zahrozit před Novotným, ale hosté nakonec vypíchli puk a zamířili na druhou stranu. Jejich akci však překazila obrana Pardubic.
13:31'
Rohanova střela se otřela o jednoho z domácích beků a kotouč se pak dostal jen vedle domácí branky. Další akce hostů tak končí zmarem.
13:05'
Domácí se ale dostali ke kotouči a jeli do úniku tři na dva, jejich pokus však dalším dobrým zákrokem zastavil Filip Novotný.
12:34'
Kohút vyslal nebezpečný pokus na Milana Kloučka, ten opět uspěl. Puk se však dostal zpět na hokejky hráčů Karlových Varů a ti před ním stále útočí.
12:27'
Milan Klouček nyní už musel zasáhnout proti střele Vladimíra Emingera a podržel tak svůj tým. Hra je pozastavena a po další komerční přestávce se bude vhazovat v jeho blízkosti.
11:28'
Hostům se sice povedlo dostat se do útoku, avšak obránci Pardubic jim nedovolili ohrozit Milana Kloučka. Po zisku puku pak jdou opět do akce.
11:08'
Juraj Mikuš se natlačil před hostující branku, jeho zakončení ale končí na Filipu Novotném, jenž po dalším zákroku nechává hru přerušit.
09:43'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí otevírají účet tohoto duelu. Od modré čáry nahodil puk před branku Karlových Varů Jan Zdráhal a těsně před Filipem Novotným ho tečoval LUBOŠ HORKÝ a je tak prvním střelcem zápasu – 1:0. Asistence: Jan Zdráhal a Jan Mandát.
09:13'
Stále se drží karlovarská Energie v útočném pásmu a kombinuje před Milanem Kloučkem. Ten poté zajistil kotouč a dostal ho do své moci. Hned poté jdou do útoku jeho spoluhráči.
08:45'
Ani hosté však nedokázali zaútočit před Kloučkem a nevyslali na něho žádnou střelu.
08:15'
Eklund dostal puk v obranném pásmu pod kontrolu a zavezl ho společně s Kratochvilem do útočného pásma. Tam se ale domácí dlouho neudrželi a ztrácejí kotouč.
08:07'
Ještě ale následuje první komerční přestávka tohoto duelu.
08:07'
Oscar Eklund se protáhl po levém křídle a už se chtěl snažit o střelu. Jenže nakonec sám věděl, že je v ofsajdové pasti a hra je tak přestěhována do středního pásma, kde se bude vhazovat.
07:49'
Domácí se ubránili a nyní jsou už v plném počtu.
07:16'
Eminger se snažil dorážet střelu od modré čáry, to se ale nepovedlo. K puku se pak dostala obrana Pardubic a poslala ho okamžitě až před branku Filipa Novotného.
06:33'
Obránce Šenkeřík čelil nájezdu Machaly ve vlastním oslabení, ten se poté dostal ke střele a pohotově musel zasáhnout Filip Novotný. A následně pak raději opět přerušuje hru.
05:49'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Nicholas Schaus – 2 min., podrážení).
05:49'
Už jsou opět před domácí brankou hosté ze západu Čech a operují před Kloučkovou brankou. A vykoledovali si domácí faul, takže budou hrát jako první přesilovou hru.
05:15'
Filip Novotný lapil další střelu domácích, kteří jsou v úvodu první třetiny hodně aktivní. Hostující brankář zastavil střelu od modré čáry a nechal tak hru zastavit. Vhazuje se po jeho levé ruce.
04:12'
Nyní si musel dávat pozor Milan Klouček, Černý si zle počínal před jeho brankou, ale celou situaci zvládl a dokázal dostat puk pod kontrolu. Hra je pak přerušena.
03:38'
Další akce domácích před karlovarskou brankou. Ve skrumáži se nikdo z domácích nezorientoval a nedostal puk za Novotného záda.
02:07'
Hosté na druhé straně pronikli do útočného pásma, ale nijak zvlášť brankáře Kloučka neohrozili. Dynamo tak startuje motory a míří rychle na opačnou stranu.
01:46'
Ofsajd nyní zastavil rozjetý domácí celek a hra se stěhuje do středního pásma, kde se za malý okamžik bude vhazovat.
01:00'
Mandát sebral kotouč v útočném pásmu a zamířil s ním znovu do útoku, ale obránce Karlových Varů domácí akci zastavili.
00:48'
Hovorka dostal přihrávku od Marosze a dostal se z pravé strany do zakončení. Poté se prvně jmenovaný střetl s domácím brankářem a strhla se menší potyčka. Vše vyřešila domluva sudích.
00:12'
Vary jsou u kotouče a zakládají první akci tohoto duelu. Obrana Pardubic je však zatím nepouští do blízkosti Kloučkovy branky.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Vlk) – Schaus, Eklund, Holland, Mikuš, Porseland, J. Zdráhal, Budík – P. Sýkora (A), Ihnačák, M. Kratochvil – Hovorka, Marosz, Rolinek (C) – L. Horký, Mandát, Machala – J. Kloz, Poulíček, Perret.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Plutnar, Šenkeřík, Eminger, Sičák (A), M. Rohan, Podlipnik, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, O. Beránek – J. Černý, R. Vlach, T. Mikúš – Balán (A), Skuhravý (C), Kohout – Stloukal, Kverka, Lapšanský.

Rozhodčí: Kika, Obadal – Bryška, Kajínek.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se v základní části utkaly čtyřikrát a ve všech případech se z výhry radovali Karlovarští. Dynamo získalo pouhý jeden bod, zatímco hosté jedenáct z dvanácti možných. Domácí tak mají svému soupeři dnes rozhodně co vracet.
HC Energie Karlovy Vary

Hosté z Karlových Varů zakončili základní část na dvanáctém místě se ziskem třiapadesáti bodů a také na ně zbylo jen play-out. Na své konto zapsali sedmnáct výher a pětatřicet proher. První duel ve skupině u umístění hosté zvládli, když sice na svém ledě s Chomutovem prohrávali, ale nakonec srovnali a následně vývoj otočili ve svůj prospěch. Výrou 2:1 tak získali na Piráty náskok šesti bodů na druhé barážové příčce. Dnes by chtěli získat tři body také v Pardubicích, aby se více přiblížili přímé záchraně extraligové příslušnosti. Čeká nás tak další důležitá bitva, která může nabídnout zajímavou podívanou, byť play-out rozhodně není divácky atraktivní a zajímavé.
HC Dynamo Pardubice

Hokejisté z pardubického Dynama se prakticky po celou základní část potýkali se špatnými výkony a výsledkem toho byla poslední, tedy čtrnáctá příčka v tabulce. Pardubičtí získali šestatřicet bodů. Připsali si pouze jedenáct výher, jednačtyřicetkrát pak odešli z ledu jako poražený tým. A nyní hrají v play-out a poté budou hrát baráž o udržení extraligové příslušnosti, na kterou se právě v této fázi extraligy mohou připravit. V posledním dvaapadesátém kole získali Pardubičtí cenný skalp, když doma v derby porazili 4:2 největšího rivala z Hradce Králové. Na ten ale nenavázali v prvním kole play-out, když prohráli 3:6 na ledě litvínovské Vervy. A dnes je čeká další těžký duel, a sice proti karlovarské Energii.
Hezký páteční večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Základní část Tipsport extraligy je za námi a nyní už jsou na řadě vyřazovací boje ve hře o titul, ale také "nepopulární" play-out. Mezi posledními čtyřmi celky tabulky jsou také dnes domácí HC Dynamo Pardubice a HC Energie Karlovy Vary.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.Články odjinud