Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : Dynamo Moskva - 14. února 2018   17:30

Ukončeno
Chomutov
Chomutov
29:28' Havel  • 50:00' Hlava 
2:1
(0:1, 1:0, 1:0)
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
04:25' Karsums  
Chomutov
Sestavy:
Lukeš (30. Pavlát) – Szathmáry, Knot, Dietz, Flemming, Mrázek, Slovák, Chalupa, Grman – Koblasa, Smejkal, Havel – Sklenář, Růžička, Skokan – Poletín, Huml, Vantuch – Hlava, Šťovíček, Tomeček – Chlouba.
Rozhodčí
Petružálek, Zubzanda – Coubal, Gerát
ZS Chomutov
1 467 diváků
Dynamo Moskva
Sestavy:
Kuzněcov (Bocharov) – Volkov, Nikulin, Korjagin, Višněvskij, Belenkij, Solovjov, Orlov, S. Alexejev – Karsums, Tereščenko, Varnakov – Brjukvin, Igumnov, A. Alexejev – Markovin, Jefremov, Sidljarov – Zlobin, Komarov, Bešarov – Petunin.
Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě to bude pro dnešek vše. Díky za pozornost a zase někdy u hokejových onlajnů na počtěnou.
Piráti si po dobrém výkonu poradili s Dynamem Moskva a připisují si další cenný ruský skalp. Skóre otevřel již v páté minutě hostující Martins Karsums, jenž využil přesilovou hru. V polovině utkání srovnal Jan Havel a rozhodující trefu zaznamenal deset minut před koncem třetí periody Nicolas Hlava.
Konec zápasu.
59:37'
Vyhozený kotouč z chomutovské poloviny mířil do odkryté branky. Neposednou gumu ještě dojížděl Vladimír Růžička, milimetry mu ale chyběly na doklepnutí do klece!
59:12'
Následně si ruské Dynamo vzalo timeout. Na ledě budou v šesti a Georgy Kuzněcov zůstává na střídačce. Ubrání Piráti svůj náskok?
59:12'
Martins Karsums si najel od levého mantinelu až před branku, kde zakončoval na přední tyčce bekhendem. Dominika Pavláta ale nedokázal překonat!
58:10'
Hosté se chtějí dostat do nějakého tlaku, ale domácí čtvrtá lajna hraje opravdu fantasticky. Nyní zakročil Martin Šťovíček, jenž následně s kotoučem vjel do středu hřiště.
56:45'
Ivan Huml dostal kotouč na modrou čáru a hned vyzkoušel pozornost Kuzněcova. Lehká střela skončila na jeho betonu, nic obtížného.
56:36'
Ilja Nikulin vyhodil kotouč na střídačku Chomutova a následně se omlouval. Pokračovat se bude vhazováním po levici hostujícího brankáře.
56:24'
Domácí v plném počtu.
55:27'
Lukáš Vantuch se vydal do útoku, kde následně upadl. Kotouče se zmocnil Martin Šťovíček, jenž se prokličkoval do zakončení. Levý růžek branky ale těsně minul.
54:41'
Dobrou přihrávku dostal Korjagin na levý kruh. Hostující bek se do kotouče opřel a z první jej poslal na Pavláta. Branku ovšem pouze přestřelil.
54:24'
Šance pro Dynamo. Jiří Smejkal dostává dvouminutový trest za sekání.
53:49'
Následně zavezl puk do pásma Jiří Smejkal a Petr Koblasa z pravého kruhu zakončoval. Branku ovšem jen těsně přestřelil.
53:34'
V další šanci se zjevil Stanislav Dietz, jenž dostal přihrávku na levý kruh. Pirátský obránce zakončoval do pravé šibenice, ale trefil jen lapačku Kuzněcova.
52:49'
Šimon Szathmáry v následném protiútoku dostal přihrávku mezi kruhy a po ledě zakončoval k levé tyčce. Nyní se Georgy Kuzněcov zaskvěl parádním zákrokem!
52:22'
Jeden z hostů se dostával ke střele po přihrávce zpoza branky. Dělovka z pravého kruhu šla na vzdálenější tyč, branku ale nakonec netrefila.
51:40'
Piráti jsou stále aktivní a Dynamo nehraje vůbec dobře. Uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké zápletky anebo se Piráti dočkají cenného skalpu.
51:01'
Další velká šance se naskytla po střele Jaroslava Mrázka. Ten z mezikruží zakončoval pouze do ramena Kuzněcova, Rusové následně vyhodili na icing.
50:27'
Následně se do zakončení od levého mantinelu dostával Petr Koblasa. Ten ale neprošel přes posledního bránícího hráče.
50:00'
Piráti právě vstřelili branku!
Hned po konci přesilové hry se domácí prosazují a poprvé v utkání vedou! Kuzněcov opět neudržel střelecký pokus, NICOLAS HLAVA si najel do pásma a spíše nahazoval. Kuzněcov tristně pokus neudržel a ten spadl za jeho záda. Asistence: Mário Grman.
49:58'
Hosté v plném počtu.
49:07'
Ivan Huml tečoval před brankou střílenou přihrávku Tomáše Slováka. Jeho slabší teč ovšem skončila jen na betonech připraveného brankáře.
48:14'
Michal Poletín se po závaru dostal k volnému kotouči a zakončoval do odkryté části branky. Tam byl ovšem bránící hráč, následně se pískalo postavení v brankovišti.
47:58'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Alexej Tereščenko – 2 min., podražení).
47:30'
Piráti byli aktivní a Roman Chlouba byl faulován. Uvidíme tak přesilovku domácích, ti zatím kombinují.
46:20'
Po pravé straně následně pláchl Martin Šťovíček. Ten si najel následně mezi kruhy a hned zakončoval. Rychlou střelou se mu ovšem nepovedlo trefit branku.
45:08'
Dynamo bylo následně aktivní v útočné třetině, vymyslelo ovšem jen nahození. Pokus Petunina Pavlát viděl a s chladnou hlavou jej ukryl v lapačce.
44:40'
Domácí v plném počtu.
43:54'
Ilja Nikulin to zkoušel od modré čáry, ale kotouč byl před brankou tečován. Michail Varnakov následně dostal puk na pravý kruh, z první ale střílel do připraveného Pavláta.
43:18'
Rychlá kombinace hostů byla zakončena pokusem Karsumse z levého kruhu. Bomba z voleje ovšem skončila jen na výstroji připraveného bránícího hráče.
42:39'
Domácí si zkusí ve druhé části také oslabení, za zbytečné sekání bude pykat Dávid Skokan.
41:21'
Hosté v plném počtu.
40:54'
Piráti hrají přesilovou hru a celkem dlouho kombinovali. Následně přišlo nahození a dorážky Petra Koblasy. Zblízka se mu ovšem nepovedlo procpat kotouč do branky.
40:01'
Začala třetí třetina.
Druhá třetina je za námi a opět nám nabídla jednu branku. Nyní se prosadili Piráti, jenž byli ve druhém dějství mnohem lepším a aktivnějším celkem. O vyrovnávací trefu se postaral Jan Havel po dobré práci Bretta Flemminga. Do třetí třetiny, která začne v 19:12 se tak jde za stavu 1:1.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:24'
Ronald Knot hned po vhazování zakončoval od modré čáry, jeho svižná rána se otřela o břevno a kotouč skončil nad brankou. Následně padal do brankoviště, kde se pokoušel prosadit Lukáš Vantuch – úspěšný ovšem nebyl.
39:19'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Michail Varnakov – 2 min., podražení).
38:35'
Po dobré kombinaci čtvrté lajny Chomutova se do zakončení dostal obránce Mário Grman. Z vrcholu kruhů pálil po ledě, ale trefil jen betony Kuzněcova.
37:51'
Hosté v plném počtu.
37:26'
Po střele Stanislava Dietze chtěl dorážet v dobré pozici Jakub Sklenář, tomu se ovšem zakončit nepovedlo. Ruští obránci rychle zakročili.
37:05'
Piráti dlouho kombinovali, do střelecké pozice se ovšem nakonec nedostali. Od modré zakončoval Mrázek, ale jeho pokus byl ztečován nad branku.
35:51'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Markovin – 2 min., nedovolené bránění).
35:27'
Jaroslav Mrázek střílel od modré čáry, ale Kuzněcov zasáhl. Růžička následně zakončoval bekhendem, ale pozorného ruského brankáře nepřekonal!
34:57'
Andrej Alexejev se dostával na hranici kruhu do dobré střelecké pozice. Jeho zakončení ale bylo zblokováno a kotouč skončil v rohu kluziště.
34:25'
Aktivní byla domácí čtvrtá lajna. Vojtěch Tomeček dostal kotouč do brankoviště, kde se na přední tyčce pokoušel prosadit Niclolas Hlava. Tomu se procpat kotouč do branky nakonec nepovedlo.
33:24'
Nikita Komarov dostal přihrávku na pravý kruh a zasekl. Pod nohy mu hned padl bránící hráč a bylo po akci. Vše ovšem bylo na hranici faulu.
31:55'
Ronald Knot se fantasticky dostal přes beky. Před brankou zakončoval po stahovačce, pozorného Kuzněcova ovšem nedokázal zblízka překonat!
31:00'
Snažení hostujícího celku následně ukončoval obránce Leonid Belenkij. Jeho dělovka ovšem nebyla vůbec přesná a odrazila se od zadního mantinelu.
30:32'
Vladislav Jefremov se dostal k odrazenému kotouči mezi kruhy a po ledě zakončoval. Svým pokusem ale trefil jen tyčku chomutovské branky, následně se kotouč ztratil pod Dominikem Pavlátem.
29:42'
Střídání v týmu Piráti Chomutov: ze hřiště odchází Štěpán Lukeš, přichází Dominik Pavlát.
29:28'
Piráti právě vstřelili branku!
Nyní se už ale skóre mění a my máme vyrovnáno! Brett Flemming si najel elegantně do pásma a připravil střeleckou pozici pro JANA HAVLA, jenž střelou k levé tyčce překonal Kuzněcova poprvé v utkání. Asistence: Brett Flemming.
29:10'
Oba celky se snaží něco vymyslet, ale spíše sledujeme utkání na úrovni prvního přípravného utkání v létě.
27:57'
Martin Šťovíček na sebe natáhl hráče a posunul kotouč na Nicolase Hlavu. Ten z pravého kruhu zakončoval do připraveného Kuzněcova, pokračovat se bude po pauze.
26:50'
Ivan Huml se u levé tyčky zbavil bránícího hráče efektivní zadovkou. Najíždějící spoluhráč se ovšem do zakončení nedostal, Piráti stále u kotouče.
25:23'
Anton Zlobin se od pravého mantinelu dostal až do brankoviště, kde se pokoušel zakončit mezi betony Lukeše. Ten ale nezaváhal a zakročil.
25:00'
Dávid Skokan přijal ve střední třetině kotouč a podél pravého mantinelu se hnal do útoku. Zastaven byl ovšem tvrdým, ale čistým zákrokem ruského beka.
24:15'
Dynamu se útoky v prostřední části vůbec nedaří. Nyní to zkoušeli poněkolikáté středem hřiště, ale ani nyní nezakončili. Píská se ofsajd.
23:08'
Piráti se nyní dostali do přečíslení a Martin Šťovíček byl sám před Kuzněcovem. Rychlou střelou zakončoval, ale hostující brankář vytáhl parádní zákrok!
22:19'
Hosté v plném počtu.
21:38'
Po střele Růžičky, kterou Kuzněcov vyrazil, dorážel Jakub Sklenář. Kuzněcov ovšem chytil i tento pokus a následně si nechtíc posunul branku.
20:54'
Vladimír Růžička přihrával na levý kruh, kde se ale nikdo z domácích neobjevoval. Kotouč byl tak následně vyhozen.
20:18'
Po vhazování přišel faul hostujícího Arťoma Volkova, jenž bude druhým vyloučeným hráčem moskvevského celku.
20:08'
Dynamo se hned po vhazování hnalo do útoku, sudí ovšem pískají icing a vhazovat se bude po pravici Georgije Kuzněcova.
20:01'
Začala druhá třetina.
Prvních dvacet minut hry je u konce. Dynamo vstoupilo do utkání aktivně, Piráty tlačilo a v přesilové hře se zásluhou Martinse Karsumse ujalo vedení. Domácí celek poté hru srovnával a v nějakých momentech svého soupeře přehrával. Do žádné větší šance se ovšem nedostal.

Druhá třetina začne přibližně v 18:22.
20:00'
První třetina skončila.
19:21'
Akce po dlouhé době také na straně ruského celku. Dmitrij Sidljarov zakončoval zpoza branky a následně stínil střele od modré čáry. Ani jeden puk ale Lukešovi nenadělal větší problémy.
18:32'
Piráti napravují špatný start a jsou aktivní celkem. Dynamo se nyní moc nemůže dostat ze své třetiny. Domácí nicméně žádné střelecké pokusy neprodukují.
17:43'
Dobrá hra čtvrté domácí formace, která byla celé střídání aktivní v pásmu. Vše bylo zakončeno pokusem od modré čáry, Dietzovo rána ale skončila v rukavici Kuzněcova.
17:01'
Hosté v plném počtu.
16:19'
Zkoušel to Mário Grman od modré čáry, jeho dělovka ovšem skončila hned na chráničích prvního bránícího hráče Dynama.
15:48'
Domácí ovšem prozatím nic nevymysleli a hraje se spíše ve středním pásmu. Uvidíme, zda se Chomutovští ještě k něčemu dostanou.
15:01'
První početní výhodu si zahrají také Piráti. Andrej Alexejev inkasuje dvě minuty za držení hole.
14:57'
Domácím se nic nepovedlo vymyslet a kotouč skončil na icingu. Fanoušky zvedl ze sedadel hit Bretta Flemminga u mantinelu na Nikitu Komarova.
14:03'
Dobrou přihrávku nyní dostal před branku Chomutova bek Ilja Nikulin, jenž se pokoušel zakončit. Kotouč se mu ovšem dostal na brusle a ke střele nedošlo.
13:33'
Hodně rychlá akce domácích byla zakončena pokusem Stanislava Dietze. Ten si s kotoučem najel před kruhy, Kuzněcova svižným pokusem ovšem nepropálil!
12:32'
Oleg Korjagin schoval svou střelu po ledě za obránci. Kotouč se nakonec odrazil od levé tyčky Štěpána Lukeše. Hodně nečekaná střela ruského beka.
11:57'
Další domácí pokus obstaral obránce Jaroslav Mrázek, jenž vybojoval kotouč a podél levého mantinelu najel do střelecké pozice. Kuzněcov byl ovšem pozorný.
10:44'
Do první zajímavější šance domácího celku se dostal Vladimír Růžička. Chomutovský útočník přijal dlouhou přihrávku, dostal se před Kuzněcova, ale bekhendem mířil nad branku.
10:04'
Individuálně prošel do zakončení hostující Vladislav Jefremov, jenž po přejetí modré čáry zakončoval, ale branku nedokázal trefit. Následně puk skončil v ochranné síti.
09:35'
Domácí v plném počtu.
08:55'
Pirátům se následně povedlo vyhodit, a tak mohou svěřenci Vladimíra Růžičky prostřídat. Nyní není početní výhoda hostů skvělá jako ta první.
08:25'
Hosté nějakou dobu kombinovali a pokoušeli se něco vymyslet. Přihrávka před branku sice nevyšla podle představ, u kotouče ovšem hosté stále zůstávají.
07:34'
Dynamo si zahraje svou druhou přesilovou hru v utkání. Dvě minuty dostává za hru vysokou holí pirátský útočník Jan Havel.
06:22'
Ihned po vhazování zakončoval hostující Dmitrij Sidljarov. Jeho svižný pokus skončil ve výstroji Štěpána Lukeše, jenž pravděpodobně neví, jak kotouč chytil.
06:18'
Aktivní snažení ruského velkoklubu zakončoval nahozením od modré čáry bek Gleb Korjagin. Lukeš ovšem kotouč celou dobu viděl a ukryl jej ve své rukavici.
05:27'
Hned po vhazování to zkoušel Tomáš Slovák. Jeho tvrdá rána letěla nad branku, Kuzněcov i přesto vyrážečkou kotouč vyrazil a uklidnil hru.
05:23'
Hosté se následně pokoušeli po akci domácího celku dostat do útoku, přihrávka za obranu ovšem nevyšla a píská se icing.
04:25'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Moskva dlouho kombinovala a dokonce se dočkala branky! MARTINS KARSUMS dostal přihrávku na vrchol levého kruhu a svižnou střelou pod víko nedal Štěpánu Lukešovi jedinou šanci na zásah. Asistence: Michail Varnakov a Ilja Nikulin.
03:46'
Karsums našel přihrávkou před branku volného Tereščenka, jenž se otočil a zakončoval. Štěpán Lukeš ale máchl lapačkou a kotouč v ní parádně ukryl, skvělý zákrok!
03:39'
První početní výhodu utkání si zahrají hokejisté Dynama. Dávid Skokan za brankou Lukeše podrazil pronikajícího hráče a již odjíždí na lavici hanby.
03:09'
Domácí celek nadvakrát ohrozil branku Kuzněcova. Stanislav Dietz ani Brett Flemming ovšem nevyslali nějaké nebezpečné rány, ruský brankář klidně kryje.
02:54'
Následně se pokoušel podél pravého mantinelu zaútočit Jan Havel. Jeho snažení bylo ovšem ukončeno, kotouč skončil po zásahu hostů mezi diváky.
02:16'
Hra byla následně přerušena ve střední třetině. Ruský celek se pokoušel protečovat kotouč, ten ale nakonec skončil na střídačce domácího celku.
01:24'
Parádní akce hostů! Jefremov našel střílenou přihrávkou na zadní tyčce Markovina, jenž pouze nastavoval hokejku. Kotouč ovšem skončil na betonu připraveného Lukeše.
00:43'
Dynamo se následně pokoušelo dostat do útoku. Přihrávka přes celé kluziště ovšem zpracována nebyla a píská se tak icing.
00:10'
Domácí hned napadali rozehrávku hostujícího celku a Jan Havel přihrával mezi kruhy. Jeho svižná nabídka byla ovšem zachycena.
00:01'
Utkání právě začalo.
Krásný podvečer z chomutovské arény. Poloprázdný stadion čeká na vjezd obou soupeřů, kteří sehrají přátelské utkání.
Úvodní sestavy:

Piráti Chomutov: Lukeš (Pavlát) – Szathmáry, Knot, Dietz, Flemming, Mrázek, Slovák, Chalupa, Grman – Koblasa, Smejkal, Havel – Sklenář, Růžička, Skokan – Poletín, Huml, Vantuch – Hlava, Šťovíček, Tomeček – Chlouba.

Dynamo Moskva: Kuzněcov (Bocharov) – Volkov, Nikulin, Korjagin, Višněvskij, Belenkij, Solovjov, Orlov, S. Alexejev – Karsums, Tereščenko, Varnakov – Brjukvin, Igumnov, A. Alexejev – Markovin, Jefremov, Sidljarov – Zlobin, Komarov, Bešarov..
DYNAMO MOSKVA

Ruský celek a dvojnásobný mistr KHL si mimojiné zahraje také proti pražské Spartě. Dynamo je aktuálně na poslední postupové pozici do play-off, před devátým Čerepovcem mají ovšem jediný bod náskok. Po Olympiádě je tak čeká těžký souboj o vrchol sezóny. V obou týmech působil slovenský hokejista Ľuboš Bartečko. Zatímco s Dynamem vyhrál ruskou soutěž, s Piráty sestoupil.
PIRÁTI CHOMUTOV

Chomutovští hokejisté stále bojují o předkolo play-off a musejí zabrat, moc kol nezbývá a náskok celků v desítce se navyšuje. V utkání proti ruskému velkoklubu bude domácímu celku chybět kapitán Michal Vondrka a obránci Juraj Valach s Brettem Flemmingem. První dvojice plní reprezentační povinnosti na Olympijských hrách, třetí borec se účastní All Star Cupu v Bratislavě. Nebude ani mladík Jakub Lauko, jenž je v Americe na turnaji reprezentace do osmnácti let.
Krásný den všem hokejovým fanouškům! Olympijský turnaj dnes začal a extraligové celky nezahálí. Stejně jako jihlavská Dukla, tak i Piráti si domluvili střetnutí s celkem KHL. Na sever Čech přijede dvojnásobný mistr KHL a celkově jedenáctinásobný mistr své země, moskevské Dynamo! Utkání v Pirátské aréně startuje v sedmnáct hodin a třicet minut.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.Klasická verze
Mobilní verze