Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Havlíčkův Brod : Žďár n/S - 21. srpna 2018   18:30

Havlíčkův Brod
19:06' Michálek  • 35:42' Vala  • 37:20' Michálek  • 40:39' Beneš  • 59:05' Ludvík
Žďár n/S

Pro tuto chvíli je to ode mně vše! Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
Ve třetí třetině přidali hned v úvodu Bruslaři čtvrtou branku, zásluhou Filipa Beneše. Hosté na tuto branku odpověděli dvěma trefami zásluhou Tomáše Franka. Plameny se tak dotáhly na rozdíl jediné branky. Na to dokázali odpovědět Bruslaři gólem Tomáše Ludvíka.
Je konec dnešního přátelského utkání! Rozhodující branku v samostatných nájezdech vsítil Jan Milfait.
Jako další se rozjel Stehlík, který neuspěl.
Jan Milfait poslal pomalý kotouč mezi betony, čímž uspěl
Patrik Přidal střelou mezi betony nepřekonal brankáře.
Lukáš Bureš bekhendem k levé tyči překonal brankáře.
David Michálek překonal Slámu bekhendovým zakončením pod horní tyč.
Martin Gregar střelou mezi betony překonal Nováka.
Bruslaři jdou do vedení! Richard Cachnín si vymíchal brankáře a k levé tyči ho překonal.
Marek Prokš nedal.
Miroslav Třetina předvedl spoustu kliček, ale Slámu nepřekonal.
Jan Hasoň minul branku,
Tomáš Semrád zkoušel střelu na levou tyč, ale Sláma vyrazil puk špičkou hole.
Jako první se rozjel Aleš Koželuh, ale našel jen lapačku Nováka.
Prodloužení skončilo nerozhodným stavem, na řadu jdou samostatné nájezdy.
Kovářů minul branku z mezikruží.
Cachnín odebral puk Slámovi a poslal jej před prázdnou klec, kde nikdo nebyl.
Přidal přihrál na Miroslava Třetinu, na kterého zívala poloprázdná branka, kam poslal kotouč, ale na poslední chvíli tam dal Sláma svůj beton.
Tomáš Semrád dal zadovku na Michálka, který nechal puk za sebou, ale i tak domácí hráč vybojoval puk.
Na druhé straně se mohl prosadit Chlubna, ale jeho rána se nevešla mezi tři tyče.
Daniel Poizl se proháčkoval až před Nováka, ale střelou od pravé tyče ho nepřekonal.
Franek přihrál na Prokše, kterého vychytal Novák lapačkou.
Na řadě je prodloužení
59:05'
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Bruslaři si berou dvoubrankové vedení zpět! Tomáš Chlubna přihrál na TOMÁŠE LUDVÍKA, který střelou z levého kruhu překonal brankáře! Asistence: Tomáš Chlubna, Luboš Voříšek
58:48'
Žďár právě vstřelil branku!
Hosté si za zaslouženou aktivitu připisují kontaktní branku! Daniel Poizl vybojoval puk u levého hrazení a poslal jej do mezikruží na TOMÁŠE FRANKA, který nekompromisní ranou překonal brankáře! Asistence: Jan Hasoň
58:38'
Martin Kuřítko si jednou rukou obhodil Jiřího Kopice, následně vystřelil, ale Novák jej vychytal.
58:00'
Plameny jsou aktivnějším týmem a ženou se za kontaktní brankou.
57:20'
Po střele Tomáše Franka pronikl puk mezi Novákovy betony, odkud jel do branky, ale na poslední chvilku jej vyhodil jeden z beků domácích.
56:28'
Velká šance hostí. Ke Stehlíkově se dostal odražený puk, který se mu postavil na hranu, díky tomu netrefil hostující hráč prázdnou branku.
55:53'
Jícha pálil z mezikruží, ale jeho pokus skončil v lapače Nováka.
55:23'
Po ofsajdu Davida Michálka vyhrál jeho celek buly a Jan Milfait nahodil puk na Slámu.
55:05'
Plameny se v útočném pásmu dlouho neohřály, Bruslaři opět vyhazují.
54:43'
Bruslaři vyhráli buly a vyhazují.
54:37'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kříž – 2 min., faul kolenem).
54:31'
Martin Pleva vypálil od modré čáry, ale jeho střela byla sražena.
53:57'
David Kozlík spěchal za pukem, na který nakonec nedosáhl.
53:23'
Tomáš Franek nahodil puk na Nováka, následně na něj dotíral, ale Kopic jej od svého brankáře odstrčil.
52:40'
Lukáš Bureš poslal puk na Luboše Kunstmüllera, který jel sám na Nováka, ale střelou mezi betony jej nepřekonal.
51:34'
Plameny se dotahují na rozdíl dvou branek! TOMÁŠ FRANEK obral jednoho z beků domácí obrany o puk a jel sám na Nováka, kterého překonal střelou k pravé tyči! Bez asistence
50:39'
Hned po buly vypálil Prokš, ale Novák na poslední chvíli jej vychytal lapačkou.
50:35'
Čeněk Novák vyhodil puk na zakázané uvolnění.
50:15'
Radim Pejchal posílá puk do středního pásma.
49:21'
Pejcal přihrál Voříškovi, který si u levého hrazení obhodil dva soupeře, ale pas na Ludvíka mu nevyšel.
49:10'
Puk se ocitl před poloprázdnou brankou, kam přispěchal jeden z hostů, který jej hned poslal pryč.
48:43'
Bruslařům se nedaří rozehrávka. Plameny opět vyhazují.
47:53'
Po Michálkově pokusu, jež skončil na levém betonu brankáře. Hosté vyhazují.
47:17'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Peslar – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, hrubost). Trest odpyká Gregar.
47:17'
Peslar a jeho spoluhráč sevřeli Semráda u hrazení a poté jej ještě hostující hráč několika krosčeky do zad poslal k ledu.
46:43'
Holenda přihrál zpoza branky na Richarda Cachnína, kterému puk odskočil z hole.
46:22'
Kolda z pravého kruhu poslal puk do lapačky Nováka.
46:12'
Stehlík si vybruslil před branku, zamířil, ale puk minul branku.
45:24'
Puk se pomalinku klouzal do branky, ale na brankovišti jej poslal do bezpečí Radim Pejchal.
45:05'
Kolda chtěl vystřelit z pravého kruhu, ale jeho ránu mu zablokoval Voříšek.
44:20'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Milfait – 2 min., hákování).
44:04'
Třetina to zkoušel z bezprostřední blízkosti, ale minul branku.
43:43'
Kulhánek přiklepl puk Třetinovi, který se obtočil kolem branky, odkud poslal pas před Slámovu klec, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
43:31'
Martin Kuřítko dorážel vyražený puk, ale brankář domácích jej neskutečně v rozkleku vychytal.
42:24'
Žďárský celek se usazuje v útočném pásmu.
41:37'
Bruslaři přečtli rozhrávku hostí a vyhazují.
41:18'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Chlubna – 2 min., hákování).
41:18'
Mäki se proháčkoval až před Nováka, který jeho pokus skryl do lapačky.
40:39'
Bruslaři v úvodu třetí periody jdou do tříbrankového trháku! Jan Milfait vystřelil, jeho rána byla zblokována. K puku se nejrychleji dosral FILIP BENEŠ, který střelou o horní tyč překonal brankáře! Asistence: Jan Milfait.
40:01'
Bruslaři vyhrávají vhazování a vrhají se dopředu.
40:01'
Je za námi druhá perioda, která nabídla velkou touhu Bruslařů o vstřelení branky. Havlíčkobrodští hráči se trefili dvakrát. Nejprve se po krásném úniku prosadil David Vala. Ve třicáté osmé minutě se prosadil po nahrávce Jana Milfaita David Michálek. Druhá perioda začne ve 20:10.

Střely po druhé třetině: 11:10
Celkem: 25:17
40:00'
39:48'
Icing hostí.
39:31'
Nepřesná rozehrávka domácího celku končí zakázaným uvolněním.
38:50'
Tomáš Ludvík obral svého soka o kotouč a poslal jej do útočného pásma.
38:16'
Martin Gregar se po levé straně tlačil před Nováka, ale jeho svatyni minul.
37:20'
Bruslaři jdou do dvoubrankového vedení! Jan Milfait přihrál zpoza branky na DAVIDA MICHÁLKA, který od levé tyče překonal krásnou střelou Jiřího Slámu. Asistence: Jan Milfait.
37:14'
Jan Milfait si nahodil puk do pásma a hned za ním spěchá.
36:55'
Hned po buly vypálil David Michálek, jenž trefil tyč.
36:45'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Stehík – 2 min., vražení na hrazení).
35:42'
Bruslaři ubránili oslabení a rázem jdou do vedení! DAVID VALA se chopil kotouče a pelášil s ním na Slámu. Na brankáře hostí naznačil kličku do bekhendu, poté si puk stáhl a krásný padáčkem poslal puk za brankářova záda! Asistence: Jiří Kopic
34:56'
Voříšek chtěl vypálit, ale kotouč mu byl odebrán z hole.
33:32'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., sekání).
33:17'
Jan Milfait ztratil kotouč, kterého se chopil Tomáš Franek, jenž jel sám na domácího brankáře, který jej semaforem vychytal.
32:58'
Jan Milfait našel rozjetého Tomáše Semráda, jenž po levé straně vypálil tvrdou ránu, ale Sláma si s ním poradil.
32:38'
Richard Cachnín jel do útočného pásma, ale byl tísněn svým strážcem, který mu poté puk odebral.
32:02'
Kulhánek vypálil od modré čáry. Sláma vyrazil kotouč na Bureše. Hostující forvard jel po pravé straně sám na Nováka, zkusil střelu nad vyrážečku, ale brankář domácích vyrazil.
31:33'
Domácí jsou zpět v útočné třetině.
31:14'
Žďárský tým pod tlakem vyhodil.
30:40'
Havlíčkobrodský tým zamkl svého soka v útočném pásmu.
30:07'
Bruslaři po vyhrané buly kombinují v útočné třetině.
30:01'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Peslar – 2 min., hákování).
29:29'
Žďár vyhazuje.
28:50'
Milfait našel rozjetého Valu, který z levého kruhu netrefil branku.
28:04'
Semrád vypálil z z mezikruží, ale trefil hostujícího beka.
27:34'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Hasoň.
27:29'
Žďárští přečíslili obranu domácího týmu. Lukáš Bureš vykoupal Nováka, ale v poslední chvíli se mu postavil puk na hranu.
26:48'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Nepokoj – 2 min., podražení).
26:47'
Tomáš Semrád vystřelil od modré čáry, trefil prvního stojící hráče před ním, kterým byl Pleva. Kapitán hostí pelášil sám na branku, když si Nováka položil tak byl faulovaný.
26:27'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Prokš – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).
26:09'
Kulhánek si sjel od modré čáry až za branku hostů, odkud hledal hole svých spoluhráčů, ale jeho pas byl nnepřesný.
25:45'
Ofsajd hostujícího celku.
25:25'
Tomáš Chlubna hledal Luboše Voříška, ale jeho pas byl nepřesný.
24:46'
Broďáci opět vyhodili a tím pro ně končí trest za malou chvilku se na led vrátí Tomáš Ludvík.
24:04'
Hostům se nedaří rozehrát. Bruslaři toho využívají a posílají puk na Slámu.
23:17'
Richard Cachnín vybojoval puk a posílá ho za branku Žďáru.
22:49'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Ludvík – 2 min. sekání).
22:26'
Lojek dostal přihrávku před odkrytou branku, ale kus černé gumy minul.
22:18'
Icing Bruslařů.
21:45'
Matias Mäki jel sám na Nováka a zkusil střelu k levé tyči. Jeho pokus vykopl Novák betonem.
20:45'
Semrád našel bekhendovou přihrávkou Beneše, který si sjel až před Slámu, kterého chtěl překonat kličkou mezi betony, ale puk se mu překlopil na hranu, čehož využil brankář, jenž skryl puk do lapačky.
20:01'
Hosté vyhráli vhazování, ale Bruslaři je napadli při rozehrávky a získali útočné pásmo.
20:01'
Je za námi první třetina napínavého utkání. V této periodě jsme viděli po jedné brance na každé straně. Bruslaři byli aktivnějším týmem, ale jako první se trefili hosté. Jan Hasoň přihrál od levé tyče Luboši Kunstmüllerovi, který prostřelil Nováka. Padesát vteřin před koncem první třetiny se trefili domácí hráči. Martin Nepokoj vypálil tvrdou ránu od modré čáry, ale puk před Slámou tečoval David Michálek.

Střely po první periodě: 14:7
20:00'
19:38'
Žďárská klec vyjela ze svého postavení.
19:06'
Domácí vyrovnávají v přesilové hře a dávají svému sokovi gól do kabiny! Filip Beneš nabil Martinu Nepokojovi, který se opřel do své rány. Plachtící kotouč tečoval před Slámou DAVID MICHÁLEK, který jej poslal mimo brankářův dosah! Asistence: Martin Nepokoj, Filip Beneš.
17:58'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Franek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kališ – 2 min., hrubost).
17:58'
Máme tu první potyčku! Tomáš Franek vyzval na souboj Jiřího Kopice. Domácí bek jej poslal k zemi!
17:10'
Franek přihrál na Jíchu, ale ten z pravého kruhu netrefil branku.
16:37'
Hned po buly vypálil Jícha, ale Čeněk Novák jej krásně lapačkou vychytal.
16:34'
Po Valově dlouhé přihrávce je pískáno zakázané uvolnění.
15:43'
Kozlík byl obrán o puk ve středním pásmu Tomášem Frankem, který poslal puk na Mäkiho, který vypálil z mezikruží, ale minul branku
15:00'
Bruslaři vyhráli vhazování v útočném pásmu, ale nepřesná rozehrávka na beky je nutí začít akci od vlastní klece.
14:57'
Veverka přihrával před brankoviště na Cachnína, ale Sláma ji přečetl a skryl puk do lapačky.
14:33'
Vojtěch Holenda přihrál na Jiřího Kopice, ale jeho pas byl nepřesný.
13:55'
Gesto fair play předvedli žďárští hokejisté, kteří odvolali zákrok Patrika Přidala vysokou holí.
13:46'
Voříškova střela z pravého kruhu končí ve Slámově náruči.
13:35'
Bruslaři se zabydlují v útočném pásmu. Kulhánek vypálil ale trefil clonícího Kozlíka.
13:06'
Kulhánek předal puk za brankou na Kozlíka, který rozjíždí útočnou akci.
12:55'
Havlíčkobrodskému týmu se nedaří rozehrávky, jejich pokus končí zakázaným uvolněním.
12:06'
Plameny vystihli rozehrávku Bruslařů a vyhazují.
11:57'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Mäki – 2 min., nedovolené bránění).
11:34'
Hra se přelévá ze strany na stranu, oba braknáři si mohou oddechnout.
10:55'
Franek proojel mezi třemi hráči Havlíčkova Brodu až k Novákovi, kterého chtěl překonat střelou mezi betony. Na brodského gólmána si nepřišel.
10:40'
Prokš byl v dobré střelecké pozici, ale sjel mu kotouč z hole.
10:08'
Nepokoj přihrál Michálkovi na modrou, ten mu chtěl puk vrátit. Tento pokus skončil ofsajdem.
09:28'
Plameny nahazují puk do útočné třetiny.
08:54'
Cachnín přihrával zpoza branky na Veverku, ale jeho pas byl zablokován.
07:59'
Bruslaři jsou aktivnějším týmem.
07:30'
Kulhánek byl v dobré střelecké pozici, ale přihrál před brankoviště, kde stál jeho spoluhráč, který neposlal puk do branky.
07:04'
Miroslav Třetina dorážel puk, který se potácel po brankovišti, ale Sláma byl pozorný.
06:59'
Žďárští hokejisté získali puk a vyhazují.
06:05'
Nepokoj vypálil od modré, brankář hostí vyrazil puk na hůl Luboše Voříška, který třemi pokusy neuspěl.
05:30'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Lojek – 2 min., podražení).
05:05'
Plameny se ujímají vedení! Jan Hasoň si vybruslil zpoza branky před levou tyč a bekhendem přihrál na hůl LUBOŠE KUNSTMÜLLERA, který bez přípravy vypálil. Asistence: Jan Hasoň
04:36'
Chlubna ztratil kotouč. Za pukem jel Prokš, který si sjel z levé strany na kruh. Vypálil do horních částí klece, ale jeho ránu vyrazil Novák do ochranné sítě.
03:37'
Hokejisté Žďáru nad Sázavu se teď chtěli po chybné rozehrávce Holendy usadit v útočném pásmu, ale dobrá práce Kulhánka, který připravil o puk Tomáše Franka.
03:25'
Zakázané uvolnění Plamenů.
03:11'
Filip Beneš objel branku a přihrál na Davida Michálka, který z bezprostřední blízkosti vypálil, ale brankář Sláma se stihl včas přesunout.
02:02'
Žďárský celek si na své konto připisuje další postavení mimo hru.
01:20'
Útoky jezdily z jedné strany na druhou, ale obě defenzivy byly stoprocentní.
01:00'
Ofsajd hostí.
00:32'
Žďárští se zmocnili kotouče a rozjíždí útočnou akci, která ale končí v rohu kluziště, kde jsou Halíčkobrodští, jenž odebírají svému soupeři kotouč z hole.
00:01'
Bruslaři vyhráli úvodní vhazování, Tomáš Semrád nahodil kotouč do útočného pásma.
00:01'
Kapitáni obou celků se 44 na zádech si právě podali ruce, celky si dají pokřik a za malou chvilku utkání začne.
V tomto duelu za Plameny nastoupí hráči, kteří prošli havlíčkobrodskou Kotlinou. Jsou to Tomáš Kulich, Matias Mäki, Josef Kolda a Luboš Kunstmüller.
Bruslaři naskočí v červených dresech, jejich soupeř oblékne bílé dresy.

BK Havlíčkův Brod: Novák (Folvarský) – Semrád, Nepokoj, Vala, Kulhánek, Pejchal, Kopic, Kříž – Beneš, Milfait "A", Michálek – Přidal, Třetina "C", Holenda – Ludvík, Voříšek, Chlubna – Kozlík, Cachnín, Veverka

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Kulich) – Pleva "C", Peslar, Poizl, Koželuh, Lojek, Kališ, Kolda – Jícha, Bureš, Kovářů, Franek, Konečný, Kuřítko, Hasoň, Prokš, Stehlík, Kunstmüller, Gregar, Mäki

Rozhodčí: Jan Kubát – Michal Habásko, Petr Křivohlavý.
BK Havlíčkův Brod

Havlíčkobrodští hokejisté přivítali při svém prvním přípravném zápase Tábor. Toto utkání vyhráli Bruslaři 7:3. Havlíčkobrodští hokejisté poté cestovali na víkend do Opavy, kde se konal Slezský pohár. V této víkendové akci se utkali s domácím Slezanem, Orlovou a polským týmem Aksam Unia Osvětim. První zápas odehráli Havlíčkobrodští s domácím týmem, který porazili těsným výsledkem 2:1. V následujícím zápase porazili Orlovou 5:0. Poslední utkání turnaje s Osvětimí došlo až do prodloužení, které ovládl celek z Vysočiny 5:4. Bruslaři tak obsadili první místo.

SKLH Žďár nad Sázavou

Žďárští hokejisté pojali první přípravné utkání trošku netradičně, jelikož slavili 80. výročí, tak sehráli na Bouchalkách utkání se žďárskými legendami, za které nastoupili Martin Nečas, Tomáš Rolinek, Petr Vampola a další. Toto utkání skončilo vysokým výsledkem 11:12 po samostatných nájezdech. Druhé utkání sehrály Plameny na ledě Třebíče. Žďárští sice vedli po první třetině, ale na výhru to nestačilo. Nad prvoligovým celkem prohráli 2:5. Třetí přátelské utkání opět sehrál žďárský celek s Třebíčí, toto utkání skončilo jednoznačným výsledkem pro tým ze Chance ligy, a to poměrem 11:2.

Minulý vzájemný zápas

Posázavské derby patřilo malé Terezce, ale také dekorování několika hráčů místního klubu. Poblahopřáno bylo panu Jaroslavu Bencovi k jeho sedmdesátým narozeninám, a také zlatým hokejistům ze Zimní olympiády dětí a mládeže. Utkání samotné se neslo v tónech domácích hokejistů, jež přehrávali svého krajského rivala. Stav derby byl dlouho vyrovnán a na jeho rozuzlení si diváci počkali až do třetí třetiny. V ní se dvakrát prosadili Adamovi svěřenci, kteří slavili důležité vítězství. Do listiny střelců se nesmazatelně zapsali Jan Milfait, Tomáš Chlubna a premiérovou trefu zaznamenal Vojtěch Šmíd.

BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou 3:1

Branky a nahrávky: 19. Milfait (Kulhánek, Novák), 47. Šmíd (Michálek, Beneš), 57. Chlubna (Kuchta, Kopic) – 31. Stehlík (Krupka, Kolda). Rozhodčí: Tomáš Micka – Michal Tasch, Ondřej Žídek. Vyloučení: 5:7, navíc Kuřítko (ZDS) 10 min. OT [NESP]. Bez využití. Diváci: 1304. Střely na branku: 50:21 (15:6, 24:6, 11:9). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.

BK Havlíčkův Brod: Novák (D. Marek) – T. Semrád, Šmíd, Vala, Kulhánek, Kopic, Kříž, Balgalvis – Přidal, Třetina "C", Endál – Voříšek, Milfait "A", Šuhaj – Chlubna, Kuchta, Kozlík – F. Beneš, Ludvík, Michálek

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Radosta) – Pleva "C", Hort, Lojek, Klodner, Poizl, Sedláček, Kolda, P. Beneš – Štěpánek, D. Vítek, Pytlík – Kuřítko, Bureš, Jícha – Gregar, Stehlík, Kunstmüller "A" – Krupka, Dospěl, Kovářů
Krásný úterní podvečer z havlíčkobrodského zimního stadionu Kotlina. Dnes je na programu další přátelské utkání 2. ligy mužů. Domácí tým BK Havlíčkův Brod vyzve svého rivala Žďár nad Sázavou. Utkání začíná v 18:30.