Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřice : Füchse - 18. srpna 2018   17:00

Füchse

V dalším přípravném utkání kališníci dokázali na svém ledě vyhrát. Viděli jsme vyrovnaný hokej a celkem 7 branek. Další přípravné utkání odehrají domácí v úterý proti Slavii. To je ode mne vše a budu se na Vás těšit u dalšího přenosu.
58:37'
Domácí stále útočí, ale do protiútoku se teď dostal Jeff Hayes, který ale bránu minul.
57:36'
Patrik Marcel přihrával před bránu, ale jeho přihrávku nikdo nezachytil. Poté se hosté na chvíli osvobodili, ale hra se zase přestěhovala do jejich obranného pásma.
56:32'
Litoměřičtí vyvezli puk ze své třetiny, ale potřebovali vystřídat, takže puk pouze odevzdali hostům.
55:21'
Hosté zakládají útok a dostávají se před Krále, kde jim byl ale kotouč odebrán.
54:52'
Dominik Málek se dostal ke střele od modré, ale Schmidta nepřekvapil.
54:21'
Hosté teď útočí, ale ke střele se zatím nedostali.
53:24'
Vhazování vyhráli domácí, ale nepřešli přes modrou. Hra se vrací ke Královi.
53:18'
Zakázané uvolnění Litoměřic.
52:26'
Na puku jsou hosté, kteří se dostali až do útočné třetiny a kombinují před Králem.
51:11'
Hosté chtěli založit útok, ale domácí dobře napadají ve středním pásmu a tak se hra vrátil zpět ke Schmidtovi.
50:59'
Zakázané uvolnění hostů.
50:27'
Mychal Monteith střílel od modré, Tomáš Král puk vyrazil levým betonem.
49:46'
Kališníci se i nadále drželi v útočném pásmu, teď se hra sle přesouvá před Krále.
48:30'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Korkiakoski nahrával od modré před bránu, kde stál JAN KLOZ a střelil do poloodkryté brány. Asistece: Daniel Voženílek, Markus Korkiakoski.
48:10'
Od vyloučeni se domácí drží v útočném pásmu.
47:15'
Vyloučení v týmu EHC Lausitzer Füchse (Reichel – 2 min., držení).
46:42'
Hosté se na chvíli osvobodili a hra se přesunula za bránu Krále.
46:24'
Markus Korkiakoski se dostal ke střele, ale Schmidt výborně zasáhl lapačkou.
45:55'
Za domácí brankou došlo k potyčce a rozhodčí vykazují hru do středního pásma.
45:04'
hra se přesunula před Krále, kde hosté kombinují. Erik Hoffmann se dostal ke střele, ale Tomáš Král skvěle zasáhl lapačkou.
44:22'
Domácí opět útočí, ale hosté se rychle osvobodili.
43:44'
Hosté kombinovali před bránou Tomáš Krále, ale k šancím se nedostali.
42:41'
Kališníci se usazují v útočném pásmu, ale ke střele se opět nedostávají, nyní se hra stěhuje před Krále.
41:25'
41:24'
Hosté se na chvíli osvobodili, ale nedostali se přes střední pásmo.
40:59'
Aleš Pavlas se dostal ke střele, ale Schmidt si bránu pohlídal.
40:16'
stafion začíná v útočném pásmu, ale ke střele se nedostal.
40:01'
Po druhé třetině je stav vyrovnaný. Během druhé části zápasu byly opět k vidění tři branky a několik vyloučení. Třetí třetina začne asi 18:43.
40:00'
39:35'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jirásek – 2 min., podražení).
39:15'
PATRIK MARCEL vystřelil z levého kruhu a trefil odkrytou bránu. Asistence: Marcus Korkiakoski, Aleš Pavlas.
38:56'
Fabian Dietz se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Král zasáhl lapačkou.
38:25'
Na puku jsou teď hosté, kteří kombinují za bránou Tomáše Krále.
37:36'
Jaroslav Dvořák přesunu hru před Schmidtovu bránu a trefil tyč!
36:54'
Domácí po dalším gólu působí trochu jako opaření. Hraje se před Králem.
34:16'
Lausitzer Füchse právě vstřelili branku!
CLARKE BREITKREUZ posílá hosty opět do vedení. Asistence: David Kuchejda, Jeff Hayes.
34:14'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Buchtela – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
34:05'
Oscar Flynn zavezl kotouč do útočného pásma, ale rozhodčí zapískal ofsajd.
33:13'
Ondřej Procházka se dostal do útočného pásma, kde ale uklouzl a puk si přebrali hosté.
32:09'
ONDŘEJ BUCHTELA dostal přihrávku z levého kruhu před bránu a zakončil přesně nad Schmidtovo pravé rameno. Asistence: Jan Kloz, Martin Kadlec.
31:30'
Další útočnou akci se pokusil založit Jan Kloz, ale nepřešel přes střední pásmo.
30:52'
Domácí se musí opět bránit, Petr Eret vyvezl puk až do útočného pásma kde se dostal ke střele, ale Olafr Schmidt si bránu pohlídal.
30:09'
Petr Eret se teď dostal ke střele, ale minul Schmidtovu bránu.
29:12'
Domácí se dostali na chvíli do útčoného pásma, ale nedokázali si přihrát takže se hra rychle přesunula zpátky pře Tomáše Krále.
28:26'
Hosté se drží v útočném pásmu a ostřelují Královu branku. Kališníci se osvobozují zakázaným uvolněním.
27:15'
26:57'
Martin Kadlec se dostal ke střele, ale těsně minul bránu.
26:41'
26:22'
Do útoku se chtěli dostat i hosté, ale byl pískán ofsajd.
25:58'
Stadion se dostává do útočného pásma, ale puk byl opět sražen do ochranné sítě.
25:15'
Vyloučení v týmu EHC Lausitzer Füchse (Eriksson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
25:07'
Hosté kombinují před bránou Tomáše Krále, ale puk byl sražen do ochranné sítě.
24:41'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Flynn – 2 min., krosček).
24:14'
Litoměřice přesilovku nevyužily a při návratu do útočného pásma byl zapískán ofsajd.
23:55'
22:57'
Nyní se kališníci sami vyhnali z útočného pásma a útok tedy začíná nanovo.
22:29'
Domácí kombinují v útočném pásmu, ke střele se dostal Jan Kloz ale do brány kotouč nedostal.
21:55'
Vyloučení v týmu EHC Lausitzer Füchse (Sustorf – 2 min., hákování).
21:42'
Nyní jsou na puku opět domácí, ale kotouč byl vyhozen na střídačku.
21:06'
Daniel Voženílek vyvezl puk do útočné třetiny a díky němu si domácí na chvíli oddechli od tlaku hostů.
20:36'
I z dalšího vhazování vyšli lépe hosté, kališníci se brání zakázaným uvolněním.
20:09'
Druhou třetinu začínají aktivněji hosté, kteří se na chvíli usadili v obraně Litoměřic, ale bylo odpískáno zdržování hry a hra přesunuta do středního pásma.
20:01'
V první třetině jsme viděli dohromady 3 branky. Dále zde bylo k vidění dost vyloučení. Konec třetiny se neobešel bez potyčky, ale je k vidění velmi vyrovnaný zápas ačkoli skóre vyrovnané není. Druhá třetina začne zhruba v 17:50.
20:00'
19:59'
Patrik Marcel a Ryan Warttig se do sebe teď pustili před brankou Tomáše Krále a jsou odesíláni na trestnou lavici.
19:24'
18:52'
Jeff Hayes se dostal ke střele, která byla ale zblokována některým z domácích hráčů.
18:11'
Hosté kombinují u útočné modré, ale před bránu se zatím nedostali.
17:45'
Hosté se drželi v útočném pásmu, domácí se ale rychle osvobodili.
17:24'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Málek – 2 min., napadení).
15:21'
CLARKE BREITKREUZ střílí druhou branku hostů. Asistence: Anders Eriksson, Jeff Hayes.
15:16'
AndersEriksson se dostal ke střele, ale Král naštěstí puk vyrazil.
14:42'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Eret – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
13:53'
Oscar Flynn číhal před bránou hostů, ale přihrávky se nedočkal a hra se přesouvá do středního pásma.
11:44'
11:44'
MARCUS KORKIAKOSKI využívá přesilovou hru a dává první gól domácích v tomto zápase. Asistence: Martin Kadlec.
11:26'
Vyloučení v týmu EHC Lausitzer Füchse (Hoffmann – 2 min., vysoká hůl).
10:32'
Fabian Dietz se dostal ke střele, ale Královu branku minul a hra se opět přesouvá do útočného pásma.
10:25'
09:48'
Kališníci se teď nemohou dostat přes útočnou modrou, hosté se skvěle brání.
09:14'
Až nyní se hosté osvobodili. Jan Kloz zavážel puk do útočné třetiny ale byl pískán ofsajd.
08:29'
Domácí se usadili ihned po začátku početní výhody v útočném pásmu a stále nepustili hosty vystřídat.
07:09'
Vyloučení v týmu EHC Lausitzer Füchse (Boiarchinov – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Warttig.
06:40'
Na ledě je vidět spíše převaha hostů, kteří kombinují v útočném pásmu.
04:13'
FEODOR BOIARCHINOV dostal skvělou přihrávku před bránu a neměl problém se zakončením. Asistence: Anders Eriksson, Clarke Breitkreuz.
03:34'
Aleš Pavlas se pokusil založit útočnou akci, ale domácí neprošli přes střední pásmo a hra se přesouvá před bránu Krále.
02:58'
Jan Grim se dostal ke střele, ale Schmidt zasáhl bez problémů lapačkou.
02:14'
Kališníci se poprvé v tomto zápase dostali pod tlak ale naštěstí se dokázali včas osvobodit.
01:14'
Domácí vyhráli vhazování a drží se v útočné třetině, nyní ovšem odevzdali puk hostům a hra se přesouvá do středního pásma.
01:10'
00:33'
Zakázané uvolnění domácích.
Hosté začali v útočné třetině, ale rozhodčí neviděl puk takže došlo k přerušení hry.
00:01'
Vítám Vás u dalšího přípravného utkání z Kalich Arény v Litoměřicích. Na ledě právě probíhá rozbruslení a zápas začne v 17:00.

Litoměřice: Král (Michajlov) – Marcel, Pavlas, Jebavý, Buchtela, Málek, Gaspar, Havlík, Klejna – Korkiakoski, Kloz, Kadlec – Havelka, Dvořák, Voženílek – Flynn, Eret, Jirásek – Procházka, Tlačil, Grim – Šik.

Lausitzer Füchse: Kessler Konstantin (Schmidt Olafr) – Geiseler, Hoffmann, Kupschel, Kania, Bär, Monteith, Granz, Owens – Boiarchinov, Sustorf, Stöber, Reichel, Eriksson, Schiemenz, Schmidt, Kuchejda, Breitkreuz, Hayes, Dietz, Warttig.
Po čtyřech odehraných utkání v rámci přípravy před sezónou 2018/2019 čeká kališníky další boj. Tentokrát proti německému soupeři ze saského Weißwasser. Podaří se Stadionu přidat další výhru? Zápas kališníků proti liškám začíná v 17:00.

Dalším soupeřem Litoměřic bude v přípravě německý klub EHC Lausitzer Füchse. Něměcký celek z města Weißwasser nastupuje od roku 2013 v druhé nejvyšší lize Německa. V minulé sezóně se těsně nepodařilo lužickým liškám dostat do play-off bojů a musel se smířit s náročným bojem o udržení ligy v play-down. Ligovou příslušnost se jim podařilo udržet po vítězství 4:3 na zápasy nad posledním týmem tabulky Bayreuth.

Na kontě mají lišky před novou sezónou zatím jediný přípravný zápas proti Eisbären Berlin, kterému podlehly 1:4 a jedinou branku lišek vstřelil Cedrik Schiemenz. Den před zápasem s kališníky se utkají hosté z Lužic ještě s ústeckým Slovanem.

Stadion má za sebou čtyři přípravná utkání s bilancí dvou výher a dvou porážek. Po výhře nad kladenskými Rytíři 2:1 a Salzburgem „B“ 2:1 po samostatných nájezdech přišla nejdříve prohra na ledě pražské Slavie 1:4. Poslední domácí utkání kališníkům také nevyšlo a i přes góly Michaela Gaspara a nově příchozího útočníka Petra Ereta podlehli Sokolovu 2:4.

Zápas dalšího přípravného utkání kališníků startuje v sobotu 18.8. od 17:00 v Kalich Areně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.