Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  M. Boleslav : Slovan Bratislava  - 14. srpna 2018   18:00

M. Boleslav
Kantor (Krofta) – Klikorka, Pláněk, Bernad, Říha, Dlapa, Kurka, Hrdinka, Němeček – Klepiš (A), Najman, Vondrka (A) – Procházka, Žejdl, Látal – Pacovský (C), Musil, Kousal – Šťastný, Knotek, Skalický
Hodek, Micka – Lhotský, J. Svoboda
ŠKOENERGO Aréna
889 diváků
Štěpánek (Čiliak) – Jánošík, Schaus, Sersen (C), Klok, Meszároš (A), Grman, Švarný, Bačík – Červený, Rau, Řepík (A) – Lamper, Chipchura, Lunter – Liška, Sukel´, Virta – Sloboda, Baranov, Hedera

Tolik z Mladé Boleslavi. Pěkný večer a na počtenou opět ve čtvrtek.
Pohledné a důrazné utkání mezi domácí Mladou Boleslaví a Slovanem Bratislava hrajícím KHL je u konce. Zápas nabídl hezké momenty, dařilo se také gólmanům. Šťastnějším týmem byl v samostatných nájezdech ale Slovan.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Bratislava.
Po pohledné trefě MATÚŠE SUKEL´A nad brankářovu lapačku dokázali hokejisté Slovanu Bratislava v Mladé Boleslavi zvítězit po samostatných nájezdech.
Martin Látal se netrefil, vítězí tedy Bratislava.
Znovu jedou hosté. Matúš Sukel´ se prosadil střelou nad lapačku.
Chad Rau domácího brankáře nepřekonal.
Michal Vondrka mířil do pravého horního rohu, jenže Jakub Štěpánek zasáhl skvěle lapačkou.
Kyle Chipchura trefil Pavla Kantora jen do betonů.
Lukáš Žejdl poslal puk kolem betonu gólmana a Mladá Boleslav je tedy stále ve hře.
Patrik Virta trefil jen brankáře Mladé Boleslavi.
Dominik Pacovský chtěl zakončit mezi betony, na to byl však Jakub Štěpánek připraven.
Rudolf Červený si boleslavského brankáře vychutnal a zakončil do levého horního rohu.
Šťastný trefil jen betony gólmana.
Michal Řepík minul.
Pavol Skalický neproměňuje.
Samostatné nájezdy začínají.
Pouze dva góly v základní hrací době nabídlo toto klání, a tak budou muset rozhodnout samostatné nájezdy. Prodloužení se hrát nebude.
60:00'
59:39'
Poslední sekundy třetí třetiny tráví Bratislava v útočném pásmu.
59:16'
Z mezikruží vyslal puk mezi klubko bránících a stínících hráčů Jakub Klepiš, jenže ten nakonec za brankovou čáru neprošel.
59:06'
Slovan vyhodil puk na zakázané uvolnění, vhazuje se tedy v útočném pásmu domácích. Hosté tedy nemohou vystřídat.
58:56'
O kotouč se však bojuje už několik sekund u mantinelu.
58:43'
Boleslavští jsou v útočném pásmu.
58:31'
Tomáš Knotek z pravého kruhu o dost přestřelil.
57:44'
Je znatelné, že oba týmy chtějí rozhodnout v základní hrací době. S ubývajícím časem přibývá hra na tempu.
56:00'
Velká šance na straně hostů. Kyle Chipchura vystřelil a puk zamířil jen těsně vedle levé tyče. Slovan je v závěru zápasu značně aktivní.
55:23'
Ivan Švarný se hnal směrem na boleslavského gólmana, jeden z domácích hráčů mu ale nedovolil zakončit.
53:53'
Nicholas Schaus vystřelil od mantinelu přes stínící hráče, a nadělal tak starosti Pavlu Kantorovi v mladoboleslavské brance.
51:44'
51:29'
Z pravého kruhu zkusil uspět Martin Látal, ale gólman puk na poslední chvíli vyrazil.
51:16'
Středočeši jsou opět v pásmu, prozatím moc nestřílejí.
50:42'
Domácím zbývá ještě polovina přesilové hry, zatím si však nedokázali vytvořit přesilovkový tlak. Bratislava se navíc právě znovu osvobodila, když poslala puk až k mladoboleslavskému brankáři.
50:21'
Z pravého kruhu vystřelil Jakub Klepiš, trefil však jen betony připraveného Jakuba Štěpánka.
50:06'
Bratislava zatím své pásmo dobře střeží a domácí jsou daleko od hostující branky.
49:44'
Za napadení byl vyloučen na dvě minuty Kyle Chipchura (SBA). Nyní má tak pro změnu přesilovou hru k dispozici Bruslařský klub.
49:22'
Slovan byl i tentokrát značně důrazný v předbrankovém prostoru, po přerušení tak museli rozhodčí trochu krotit emoce v klubku hráčů.
49:20'
48:54'
Mladá Boleslav už hraje ve čtyřech, pokračuje klasická přesilovka bratislavského celku.
48:41'
Po ofsajdu se vhazuje ve středním pásmu.
48:30'
Ten ale posléze trefil plexisklo, od kterého se puk odrazil vhodně ke Středočechům, ti se následně osvobodili.
48:22'
Nadále pokračuje tlak Slovanu.
47:49'
Prudce na domácího brankáře vystřelil Patrik Virta, ale Pavel Kantor zasáhl úspěšně.
47:34'
Hosté se drží těsně před boleslavskou bránou, prozatím na ni ještě nevystřelili.
47:20'
Domácí jdou do tří. Za hru vysokou holí dostal ještě menší trest Jiří Říha (MBL). Pět na tři by se mělo hrát 94 sekund.
47:02'
Boleslavští zvládli hned po buly vyhodit puk.
46:54'
Za hákování byl vykázán na dvě minuty Lukáš Žejdl (MBL).
46:48'
Výhoda pro Slovan.
46:36'
Bratislava se znovu pokusila udeřit, ale puk skončil v ochranné síti. Následuje buly před Pavlem Kantorem.
45:07'
Marek Sloboda byl důrazný u levé tyče, ale nepodařilo se mu dostat puk za Kantorova záda.
44:20'
Martin Procházka z hranice kruhů o hodně přestřelil, puk trefil plexisklo před kotlem boleslavských fanoušků.
43:43'
Slovenský celek se rychle dostal do pásma, a po delší době tak zasáhl i boleslavský gólman.
43:31'
Po zakázaném uvolnění na straně Slovanu se opět vhazuje v útočném pásmu Mladé Boleslavi.
43:31'
Dnešní utkání sleduje 889 diváků.
43:23'
42:58'
Po nepřesné přihrávce domácího týmu se musejí Bruslaři vracet pro puk na druhou stranu ledové plochy.
41:51'
Hosté vyhodili puk, následně se Středočeši znovu usadili v útočném pásmu, ale Slovan dobře brání, takže domácí prozatím nestřílejí na branku.
41:23'
Další vyloučení na straně Bratislavy, tentokrát dostal menší trest za vysokou hůl Adam Liška (SBA).
40:21'
Obránce Karel Klikorka hraje svůj první zápas za A tým a vystřelil od modré čáry, přičemž jeho střelu vystihl Jakub Štěpánek.
40:01'
Druhá třetina nabídla pěknou hokejovou podívanou, oba týmy předváděly dobré výkony, Mladé Boleslavi se podařilo využít nedisciplinovanosti Slovanu Bratislava a srovnat na 1:1. Hraje se také dost důrazně. Několik set diváků v mladoboleslavské ŠKOENERGO Aréně tak může vidět zajímavé střetnutí tuzemského extraligového týmu se slovenským účastníkem KHL.
Další třetina začne přibližně v 19:29.
40:00'
39:13'
Dominik Pacovský dorážel z mezikruží, jenže trefil pouze připraveného Jakuba Štěpánka.
38:31'
Zakázané uvolnění na straně Mladé Boleslavi, následuje tak opět vhazování před domácím gólmanem.
37:34'
Slovan se pohybuje v útočném pásmu, domácí však poměrně dobře napadají.
37:26'
Po nahození Michala Sersena od modré čáry přerušil Pavel Kantor hru, následně se vhazuje po jeho pravé ruce.
37:05'
Oba týmy vystřídaly, o puk se následně svádí souboj ve středním pásmu.
36:41'
Bratislavští hráči rozehrávají zpoza vlastní branky, daleko se s pukem však nedostali, opět jej mají na hokejkách domácí hokejisté.
36:03'
Odpískaný ofsajd přerušil hru.
34:23'
Dominik Pacovský trefil tyč bratislavské brány.
34:22'
34:01'
Martin Látal nebyl pokrytý žádným protihráčem, jenže smolně trefil jen vnější tyč.
33:38'
Domácí pokračují v přesilovkovém náporu, ten už se jim však nedaří tak, jako v posledních sekundách.
33:20'
Jakub Klepiš inkasoval pukem do obličeje, následně se přerušila hra a jeden z nejzkušenějších boleslavských útočníků odjel na střídačku. Zdá se ale, že bude v pořádku.
32:42'
Martin Pláněk vystřelil od levého mantinelu, jenže puk branku poměrně o dost minul.
32:25'
Český celek vyhrál buly a přihrává si v útočném pásmu.
32:22'
Za nedovolené bránění byl na dvě minuty vyloučen Patrik Lamper (SBA), uvidíme tak třetí přesilovku Mladé Boleslavi. Ta druhá byla využita.
31:11'
Od levého mantinelu pálil David Šťastný, puk však tentokrát mezi tři tyče neprošel. Bruslaři jsou v posledních minutách o něco aktivnější než celek hrající ruskou KHL.
30:06'
Po další střele ze strany domácích hráčů přerušil Jakub Štěpánek hru. Vhazuje se po jeho pravici.
29:13'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí se dlouho nemohli dostat ke střele, ale LUKÁŠ ŽEJDL posléze obdržel mezi kruhy přihrávku a našel volné místo v bratislavské bráně. Středočeši tak vyrovnávají. Asistence: Pavol Skalický.
29:07'
Slovan stále dobře napadá.
28:55'
Látalovo nahození skončilo za hostující brankou.
28:22'
Mladá Boleslav nezvládla udržet puk v útočném pásmu, a tak se musí vracet až k Jakubu Štěpánkovi.
28:16'
Je tu druhé vyloučení na straně Bratislavy. Menší trest za hákování obdržel Patrik Lamper (SBA).
27:27'
Jakub Klepiš ujel až k Jakubu Štěpánkovi a vystřelil z pravého kruhu, jenže z vyrovnání se neradoval.
27:10'
Mladoboleslavští hráči se už několik minut snaží dostat z útočného pásma.
26:13'
Nahození jednoho z boleslavských hráčů ze středního pásma skončilo v ochranné síti.
25:14'
Oba celky střídají, David Bernad mezitím rozehrává za vlastní bránou.
23:13'
Zakázané uvolnění na straně Slovanu Bratislava.
22:14'
Z pravého kruhu vystřelil Martin Procházka, trefil však jen plexisklo za bratislavskou brankou.
20:49'
Po prudké střele Michala Řepíka zasáhl Pavel Kantor betonem.
20:01'
První třetinu zvládl lépe Slovan Bratislava, který využil přesilovou hru a vede těsně 1:0. Boleslavští zaznamenali také několik slušných šancí, ale na gól to nestačilo, ačkoliv mnohdy nechybělo mnoho.
Další třetina začne přibližně v 18:44.
20:00'
18:20'
Pavel Musil se střelou na branku dost váhal, nakonec na ni ani nedošlo, protože se s pukem dostal až za Štěpánkovu bránu.
18:00'
Hosté se rychle přemístili do útočného pásma a několikrát vystřelili, ale na gól to nestačilo.
17:36'
Je tu zakázané uvolnění na straně bratislavského celku.
17:27'
Martin Látal nahodil z dálky puk na bránu a pak ještě přijížděl ke gólmanovi a chtěl se pokusit o dorážku, Jakub Štěpánek byl ale rychlejší.
16:54'
Týmy vystřídaly a Mladá Boleslav se snaží rozehrát zpoza vlastní brány.
15:41'
David Šťastný by měl v mezikruží dost prostoru na zakončení, jenže nedokázal zachytit přihrávku z rohu kluziště.
14:58'
Po využité přesilovce Bratislavy se pokouší Boleslavští přidat na důrazu, jenže v tomto ohledu mají hosté prozatím navrch a dobře napadají.
14:29'
Slovan právě vstřelil branku!
Z levého kruhu vystřelil MICHAL ŘEPÍK a puk skončil pod Kantorovým betonem. Asistence: Nicholas Schaus.
14:12'
Hosté se pohybují v útočném pásmu, všechny střely však prozatím mířily mimo bránu.
13:55'
Vyloučení i na boleslavské straně. Za nedovolené bránění byl na dvě minuty vykázán Martin Látal (MBL).
12:53'
V levém kruhu se napřáhl Michal Vondrka, dobrým zákrokem se ale znovu blýskl gólman ze slovenského hlavního města.
12:39'
12:22'
Dobrý prostor ke střele na branku měl až Tomáš Knotek v pravém kruhu, jenže dobře připravený Jakub Štěpánek na puk viděl a bez problémů přerušil hru.
11:44'
Boleslavští mají tlak v útočném pásmu, Slovan však dobře napadá, a Středočechům se tak vůbec nedaří střílet.
11:13'
Po další střele Bruslařů se hosté znovu osvobodili.
10:57'
Bratislava poslala puk až do středního pásma.
10:39'
Za hákování byl na dvě minuty vyloučen Michal Řepík (SBA).
09:51'
Jedna z boleslavských střel na branku způsobila pořádný rozruch v brankovišti, kotouč už byl téměř na brankové čáře, jenže na poslední chvíli zachránil inkasovanému gólu jeden z hostujících hráčů.
09:34'
Na puku jsou Bruslaři, od modré čáry vystřelil David Bernad, ale Marek Čiliak zasáhl pohotově lapačkou.
09:20'
Adam Liška z pravého kruhu minul.
08:21'
Z pravého kruhu vystřelil Martin Pláněk, Jakub Štěpánek však výborně zasáhl a přerušil hru.
08:07'
Několik nahození na boleslavskou branku ze strany Slovanu úspěch nepřineslo a puk se nachází v útočném pásmu domácích.
07:44'
David Šťastný se s pukem dostal za Štěpánkovu branku, ale tam mu kotouč vzali protihráči v tmavě modrých dresech.
07:27'
Jenže kotouč byl opět v útočném pásmu domácích jen několik sekund, následovalo zakázané uvolnění středočeského celku.
07:17'
Týmy střídají a Bruslařský klub rozehrává zpoza vlastní branky.
07:00'
Po jedné z hostujících střel zazněla levá tyč boleslavské brány.
06:39'
V posledních minutách se puk drží převážně v útočném pásmu bratislavského týmu.
06:15'
Adam Liška se snažil v mezikruží puk po střele od modré čáry tečovat za brankáře Mladé Boleslavi, to se mu však nepodařilo.
05:29'
Vhazuje se před Pavlem Kantorem.
05:28'
Lukáš Klok střílel od modré čáry, puk ale skončil na mantinelu a branku minul.
04:59'
Po zakázaném uvolnění se vhazovalo před hostující bránou, Slovan však dokázal dostat rychle puk na druhou stranu kluziště.
03:38'
Slovan je velice důrazný v brankovišti, hosté se chvílemi do brány doslova tlačí.
02:44'
Matúš Sukel´ vystřelil z blízka, ale brankář Mladé Boleslavi dokázal puk zachytit betonem.
01:45'
Lukáš Žejdl mohl zakončit do odkryté branky, jenže v rozhodující moment nezvládl puk ideálně zpracovat a šance zůstala nevyužita.
01:24'
David Bernad nahrál puk jednomu ze soupeřů, Bratislava tak zůstává v útočném pásmu.
00:44'
Michal Vondrka sice v rohu v útočném pásmu vybojoval puk, ale nakonec museli domácí pryč opět ke svému gólmanovi.
00:07'
Hosté vyhráli první vhazování a mohou se vydat před Kantorovu branku.
00:01'
Hokejisté už jsou připraveni a utkání každou chvíli začne.

BK Mladá Boleslav: Kantor (Krofta) – Klikorka, Pláněk, Bernad, Říha, Dlapa, Kurka, Hrdinka, Němeček – Klepiš, Najman, Vondrka – Procházka, Žejdl, Látal – Pacovský, Musil, Kousal – Šťastný, Knotek, Skalický

HC Slovan Bratislava: Čiliak (Štěpánek) – Jánošík, Schaus, Sersen, Klok, Meszároš, Grman, Švarný, Bačík – Červený, Rau, Řepík – Lamper, Chipchura, Lunter – Liška, Sukel´, Virta – Sloboda, Baranov, Hedera

Rozhodčí: Hodek, Micka – Lhotský, J. Svoboda.
HC Slovan Bratislava
Slovan Bratislava, účastník ruské KHL, odehraje mnohé přípravné zápasy s českými kluby. V úterý už podlehl v Ostravě tamní Rideře 1:3, ve čtvrtek však zdolali Brno, když na jihu Moravy Slováci zvítězili 5:2. Kromě toho se následně slovenský celek střetně třeba s Pardubicemi, Vladivostokem, Berlínem, Banskou Bystricou či podruhé s Brnem nebo Mladou Boleslaví.
BK Mladá Boleslav
Boleslavští prozatím zvládli odehrát tři zápasy se dvěma soupeři. V Pardubicích dokázali zvítězit těsně 1:0 a stejným výsledkem na domácím ledě porazili také Liberec. V rámci čtvrteční odvety se jim ale už výsledkově tolik nedařilo. Ve třetí třetině však ještě prohrávali 1:3 a nakonec dokázali v posledních minutách a sekundách otočit na 4:3, jenže Liberec srovnal ještě na 4:4. A v prodloužení rozhodl o první porážce pro Bruslařský klub v přípravě právě někdejší obránce Středočechů – Martin Stříteský.
Pěkný den z Mladé Boleslavi, společně budeme sledovat přípravný zápas mezi domácím Bruslařským klubem a slovenským Slovanem Bratislava, účastníkem KHL.