36:22' Ostřanský   • 50:47' Romančík   • 60:00' Vachutka
Skalica
Romančík (Truth) – Brundrup, Knjazev, Vaškovič, Dufek, Hujsa, Štěpánovský, Hílek, Jurák, Kotzman P., Kutálek, Okoličány, Kotzman A., Pac, Skapik, Janík.
Šumperk
Kristín (od 31. Haloda O.) – Sedlák, Řezáč, Vachutka, Plášek, Romančík, Gewiese (C), Drtil, Pokorný, Šíp, Horký, Haloda M., Kužílek, Antonov, Hroch, Ostřanský, Tolokonnikov, Habrman, Haluza, Urban, Blecha.

Z dnešního utkání je to vše, loučí se s Vámi Dominik Mihailescu a Petr Adamec, přejeme krásný večer.
60:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým Draci Šumperk.
Vítěznou branku vstřelil Daniel Vachutka.
Závěrečný nájezd si ještě zajel Tomáš Sedlák, ale také neproměnil.
Lubomír Vaškovic neproměňuje a je to jasné.
Libor Kutálek jako první neproměňuje.
Zápas nyní rozhodnou samostatné nájezdy.
60:00'
59:58'
Skalica právě vstřelila branku!
ROMAN JURÁK dokázal dvě vteřiny před závěrečnou sirénou vyrovnat. Asistence: Martin Hujsa.
59:45'
Šumperk si bere oddechový čas.
59:18'
HK Skalica to zkouší bez brankáře.
55:17'
53:17'
Dvě minuty za faul kolenem dostává Jaroslav Habrman.
50:47'
Draci právě vstřelili branku!
MICHAL ROMANČÍK využívá signalizovanou výhodu a posílá Draky do vedení. Asistence: Daniel Vachutka, Tomáš Sedlák.
48:38'
46:38'
Jaub Řezáč dostává dvě minuty za sekání.
44:29'
Oba celky jsou kompletní.
42:29'
Dvě minuty na obou stranách. Za domácí Aleš Dufek – podražení a za hosty David Haluza za hákování.
41:50'
40:01'
Další třetina ukáže, jakým směrem se dnenší zápas bude vyvíjet.
Máme za sebou první část hry, kde jsme viděli dvě branky. Tu první vstřelil Milan Ostřanský v oslabení, v úniku dva na jednoho. Domácí vyrovnali minutu a pět vteřin před závěrem prostřední části.
40:00'
39:50'
Trest pro Šumperk. Dvě minuty za hákování dostává Libor Šíp.
38:55'
Je vyrovnáno. MARTIN HUJSA střílí první gól Skalice. Asistence: Roman Jurák.
36:22'
Šumperk se dostává do vedení po brance MILANA OSTŘANSKÉHO. Asistence: Dominik Pokorný.
34:38'
Dvě minuty za držení hole obdržel Nikolaj Tolokonnikov.
30:45'
Dvě minuty za vysokou hůl obdržel Roman Jurák.
30:05'
Na straně Šumperka proběhlo taktické střídání brankářů. Matěje Kristína nahradí Ondřej Haloda.
29:40'
Skalice je kompletní.
27:40'
27:29'
Počet sil se na chvíli vyrovná, Skalice dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
25:40'
Tomáš Drtil obdržel trest za sekání.
23:35'
21:35'
První trest dnešního zápasu dostává Lubomír Vaškovič. Dvě minuty za podražení.
20:01'
Po první třetině je stav zatím bez brnaek. Diváci ve Skalici zatím neviděli ani jednou vyloučení, a tak nezbývá jen doufat, že další třetina nabídne nějaké góly.
20:00'
00:01'
Krásný den ze Skalice. Vítejte u přátelského utkání mezi slovenským týmem HK Skalica a českým celkem Draci Šumperk. Informace o změnách stavu Vám přímo z Hant Areny bude zprostředkovávat Petr Adamec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.