Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Mountfield - 14. srpna 2018   17:00

Slavia
Málek (34. Němeček) – Holý, Klatt, Štibinger, Čapka, Macek, Mareček – Mareček, Brož, Hradil, Havrda, Turek, Všetečka, Šilhan, Petrák, Hasil, Labužík, Kižlin, Míšek, Křeněk
Mountfield
Dvořák (Ševců) – Kukla, Pěnčík, Voňka, Pěnčík, Müller, Kyněl – Šedivý, Sklenář, Ďuriš, Síla, Hrabčák, Kašpar, Jakubec, Moravec, Pajer, Poppel, Šlaicher, Jušta, Řehák

Alespoň v nájezdech se mohli radovat Hradečtí. Důležitější je však skóre, které dnes ovládla domácí Slavia a připsala si důležité vítězství 2:1. To je dnes ode mne vše, přeji hezký zbytek večera.
64:14'
Sešívaní hrajou velmi dobrou přesilovku a má velký tlak.
62:47'
Pěnčík oslabuje svůj tým v prodloužení a Slavia má možnost prodloužení ukončit.
62:14'
Šilhan byl sám před brankou, ale z předbrankového prostoru přestřelil.
61:56'
Sešívaní měli od začátku prodloužení mnoho šancí, ale ani jednu nedokázali využít.
60:01'
Po velmi vyrovnaném zápase už známe vítěze – je jím pražsky celek, který Hradci vrátil vysokou porážku 7:3. Bez ohledu na výsledek se hraje prodloužení, které začne za malou chvíli.
58:56'
Hosté odvolali brankáře.
58:10'
Všetečka nabral dobrou rychlost a ozkoušel pozornost Dvořáka.
57:28'
Bude následovat buly před Němečkem.
57:28'
Oddechový čas pro hosty.
56:20'
Hostující Poffel po delším tlaku, zkoušel ostrou střelu z úhlu, ale netrefil zařízení.
55:00'
Oba dostávají po zmíněné menší bitce dvou minutové tresty a hraje se ve čtyřech.
55:00'
Havrda jen lehce nahodil puk na branku a Dvořák puk pustil a před brankou se strhla menší bitka, které se účastnil Jakubec a již zmíněný Havrda.
54:26'
Slavia se puku ujímá a drží ho daleko od své svatyně.
54:05'
Hosté úspěšně drží útočné pásmo a zkouší pozornost domácího brankáře.
52:58'
50:58'
Slavia jde do čtyř. Viník je domácí Macek, který se provinil napadením.
50:15'
Slavia právě vstřelila branku!

Po dlouhém tlaku se ONDŘEJ HOLÝ prosazuje téměř do prázdné branky. Za gólem stojí zas velmi aktvní Brož. Asistence: Brož.
49:07'
Slávistický tlak se hostům nedaří ukončit, tak Slavia pokračuje.
47:28'
Slavia vyhodila, ale Všetečka puk dojel, takže se zakázané uvolnění nepíská.
46:38'
Nyní se Hradec neúspěšně snažil udržet útočné pásmo.
46:04'
Hosté se na malou chvilku objevili před Němečkem, ale nic zásadního se nestalo.
44:34'
Tlak končí lehkou střelou na Dvořáka.
44:13'
Slávisté se pásmo snaží za každou cenu udržet.
43:34'
Po zakázaném uvolnění se zápas přesouvá před Dvořáka.
41:28'
Hradec právě vstřelil branku!
Naneštestí pro domácí, hosté zápas srovnávají. Po vyhraném vhazování se prosazuje LUKÁŠ PAJER. Asistence: Tadeáš Jakubec.
40:51'
Po odebrání puku se hosté snažili dostat před Němečka, ale ten puk přikryl lapačkou a přerušil utkání.
40:30'
Slavia se po vyhraném vhazování rychle dostala do útočného pásma a prověřila Dvořáka. Hra se přerušuje a vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
40:01'
Druhá třetina přinesla první změnu skóre, kdy se sešívaný útočník Havrda prosadil v přesilové hře. Hosté jsou blízko k první porážce v přípravě, Slavia se zdá zatím být lepším týmem. Stále nám však zbývá posledních 20 minut, které můžou celý zápas otočit.
Další třetina začne přibližně v 18:30.
40:00'
39:53'
Třetina se dohraje v útočném pásmu Slavie.
39:33'
Slavia se před koncem dostala zas do tlaku, Hasil mohl skóre změnit, ale backhandovým blafákem trefil Dvořáka.
38:34'
Po vyhraném buly se Hradec dostal do celkem pěkné situace, kdy Šlaicher netrefil volné místo.
38:23'
Hradec vyhazuje na zakázané uvolnění.
37:49'
Zápas se teď na chvíli přesouvá před Dvořáka.
36:30'
Až teď se ji to povedlo a Petrák mohl skóre posunout, ale trefil jen síť z venku.
35:32'
Slavia se chce dostat do útoku, ale nedaří se ji to přes skvěle bránící Hradec.
34:30'
Sklenář měl teď příležitost na vyrovnání, když ujel obraně domácích, ale zastavil ho dnes perfektně chytající Málek.
33:20'
Střídání v týmu HC Slavia Praha: ze hřiště odchází Málek, přichází Němeček.
33:07'
Ze souboje odcházejí jako vítězové hosté, jenže po přejezdu modré čáry rozhodčí píská ofsajd.
32:19'
Slávisté velmi usilovně napadjí v útočném pásmu.
31:33'
Hosté se snaží držet sešívané pod tlakem a daří se to.
30:42'
Slávistům se tato přesilovka moc nepovedla a tak skóre zůstává stejné.
29:30'
Domácím se zatím nedaří udržet pásmo a hosté vyhazují.
29:00'
Slavia má druhou příležitost skórovat. Müller se provinil hákováním.
27:50'
Hosté se po obdrženém gólu určitě nevzdávají a Pěnčík ostrou střelou od kruhů zaměstnává domácího brankáře.
27:20'
Hra se po buly opět přesouvá k Pražanům do pásma.
25:50'
Po přesilovkovém tlaku se sešívaní konečně prosazují. Akce začal opět a aktivního Brože, který z levého kruhu poslal puk na druhou stranu, kde čekal MAXIM HAVRDA. Ten pak přesnou střelou dostal puk do poloprázdné branky. Asistence: Jaroslav Brož.
25:30'
Po dlouhém tlaku hostů se Jušta proviňuje vražením na hrazení a Slavia má tak šanci skórovat.
24:10'
Prozatím velmi aktivní Brož si teď připsal už několikátý pokus, vystřelil sice z velkého úhlu, ale puk brankáři propadl za záda. Následně se však ke smůle slávistů kotouč zastavil na brankové čáře.
23:20'
Hosté rozjíždějí útok ze svého obranného pásma.
22:50'
Máme tu ošklivý náraz na mantinel a Kašpar kulhá na střídačku.
22:30'
Hradec se po vyhraném buly drží v útočném pásmu.
22:00'
Ofsajd ukončuje slávistický tlak.
20:42'
Slavia ustála první oslabení a už začíná zbrojit na protiútok.
20:30'
20:01'
Další třetina začne přibližně v 17:45.
V Edenu je zatím k vidění atraktivní zápas s šancemi na obou stranách. V týmu Slavie byl vidět hlavně velice aktivní kapitán Brož, který ujel do několika šancí. Hosté měli příležitost ujmout se vedení po vyloučení na slávistické straně, ale Slavia své oslabení hraje prozatím bez problémů.
Škoda pro domácí. Turek totiž těsně před sirénou ujel obraně hostů, ale nestihl zakončit.
20:00'
19:58'
Slavia zatím svoje oslabení hraje velmi chytře a nepouští Hradec do šancí.
19:13'
Opět se ukázal Brož, který v oslabení přebral puk a mířil na branku soupeře. Ke střele se ale neprotlačil.
18:30'
Po tlaku si Hradec zahraje přesilovku. Petrák zahákoval a míří na trestnou Lavici.
17:40'
Slavia Hradci puk odebrala a míří do útoku.
17:20'
Hradečtí po chvilkovém tlaku vystřelili na branku, ale neúspěšně.
16:50'
Po střele Ďuriše měl Málek plné ruce práce.
15:40'
Slavia měla několik dobrých šancí, ale stav zůstává nerozhodný.
14:40'
Slavisté puk odebírají a jdou do útoku.
14:30'
V obranném pásmu Slavie se začíná Hradec pomalu usazovat.
13:05'
Zatím výborně hrající Brož se svými parťáky z útoku agresivně napadali rozehrávku Hradec, následně se slávistický kapitán Brož dostal už do třetí dobré šance. Na pravé tyči ho ale Dvořák znovu vychytal.
12:20'
Sešívaní aktivně napadají a drží se v útočném pásmu.
11:40'
Slavia nahazuje do útoku a snaží se něco vymyslet.
10:20'
Hosté puk odebírají a míří do protiútoku.
10:00'
Červenobílí napadají v útočném pásmu.
09:30'
Slavia se vymanila ze sevření hostů a také zkouší útočit.
09:10'
Útok Hradce končí pod lapačkou Málka.
09:00'
Hosté se snaží dostávat velmi rychle do útoku a také se jim to daří.
07:40'
Zatím je to hra nahoru a dolu, právě teď se Hradec držel v útočném pásmu.
06:40'
Slavia měla několik dobrých šancí, ale vše Dvořák odstranil a rozehrává se v útočném pásmu Slavie.
05:30'
Hosté se i nadále snaží držet v útočném pásmu a daří se jim to.
05:20'
Hradec získává pásmo po střele Ďuriše.
04:40'
Hradec zatím napadá velmi tvrdě a nepouští Slavii k puku.
03:30'
Nadějný útok hostujících hráčů ukončuje ofsajd.
03:02'
Hradec vysoko napadá, skončilo to střelou na Málka.
02:24'
Útok domácích ukončuje ofsajd a vhazuje se uprostřed hřiště.
02:00'
Slavia zakládá svůj útok ze svého obranného pásma.
01:10'
I Slavia zahrozila. Na druhé straně prověřila pozornost Dvořáka, ale neúspěšně.
00:30'
Hradec po vyhraném buly otestoval brankáře Slavie Málka.
00:01'
Hráči obou celků už jsou na ledě, zápas za malou chvilku začne.

HC Slavia Praha: Málek (Němeček) – Holý, Klatt, Štibinger, Čapka, Macek, Mareček – Mareček, Brož, Hradil, Havrda, Turek, Všetečka, Šilhan, Petrák, Hasil, Labužík, Kižlin, Míšek, Křeněk

Mountfield HK jun.: Dvořák (Ševců) – Kukla, Penčka, Voňka, Pěnčík, Müller, Kyněl – Šedivý, Sklenář, Ďuriš, Síla, Hrabčák, Kašpar, Jakubec, Moravec, Pajer, Poffel, Šlaicher, Jušta, Řehák.
Vítejte u přípravného zápasu mezi juniory Slavie a Hradce. V letošní přípravě se tito soupeři potkají již podruhé a hráči pražské Slavie mají soupeři co vracet po prohraném zápase 7:3. Hradečtí jsou prozatím v přípravě stoprocentní s bilancí sedmi výher za sebou. Slavia má na kontě z pěti zápasů tři výhry. Podaří se dnes slávistům konečně způsobit Hradci první porážku v přípravě?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.