Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Pelhřimov : Tábor - 21. srpna 2018   18:00

3:20' Votápek  • 34:00' Hadrava  • 43:11' Mejzlík  • 50:57' Hadrava
4:5
(1:2, 1:2, 2:0 - 0:1)
Tábor
Tábor
5:12' Adamec   • 13:56' Havran   • 22:19' Kadilák   • 23:03' Matušík   • 60:54' Blažek
Pelhřimov
Polák – Kouba, Havelka
Horácký zimní stadion v Jihlavě
Tábor

60:54'
Tábor právě vstřelil branku!
A Tábor je dnes tím kdo zvítězil! Milan Kalaš se dostal s pukem do pásma a předložil ho DAVIDOVI BLAŽKOVI, který se natlačil až před branku a překonal Holíka.
58:30'
Prášek se dostal přes obránce domácích, ale jeho bekhendový pokus Holík za svá záda nepropustil.
57:10'
Dominik Kasalý od modré dobře vystřelil, ale Novák si s jeho střelou poradil a ukryl jí ve své výstroji.
56:52'
Puk se po odrazu jednoho z hráčů Tábora dostal mimo hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.
54:15'
Domácím se nedaří usadit v útočném pásmu a Tábor znova vyhazuje přes všechny čáry.
53:55'
Hosté se po vyhrané buly osvobozují.
53:49'
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Havran – 2 min., podražení).
52:05'
Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou, ale tentokráte tomu chybí přesnější střela.
50:57'
Lední Medvědi právě vstřelili branku!
Domácí přesilovku pět na tři využívají a srovnávají skóre! Po kombinaci, jak se říká až do kuchyně, se zapsal mezi střelce podruhé v zápase MARTIN HADRAVA.
50:24'
Hosté se osvobodili.
49:41'
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Pípal – 2 min., držení).
49:01'
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Raiterman – 2 min., nebezpečná výstroj).
49:00'
Dělovka Porta po vyhrané buly skončila v náruči Nováka.
48:57'
Nahození Srnského Novák vyrazil do ochranné sítě.
48:43'
48:05'
Filip Kasalý v úniku netrefil branku, Novák tak nemusel zasahovat.
47:48'
Hosté vyhazují přes všechny čáry.
47:20'
Pelhřimov svého soupeře zamkl ve třetině, ale ke střele se zatím hráči v červeném neodhodlali.
46:43'
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Pechánek – 2 min., napadení).
44:50'
Domácí obraně ujel Kadilák, ale zakončení se mu tváří v tvář vůbec nevydařilo, puk vystřelil až do ochranné sítě.
43:11'
Individuální akcí se prosadil TOMÁŠ MEJZLÍK, který nabral rychlost, obkroužil branku a zametl puk do branky.
42:50'
Pelhřimov je aktivnější, střelu Porta Novák vyrazil do rohu.
42:35'
Střela Srnského skončila v rukavici Nováka. Vhazovat se bude po pravici Nováka.
41:50'
Střelu Filipa Kasalého tečoval před brankou Marek Hadrava, koutouč šel však mimo tři tyče.
41:12'
Votápek z rohu nahrál Kadlecovi, který jen vyprášil pravý beton Nováka.
40:01'
Do druhé třetiny lépe vstoupili hosté. Ve 23. minutě skóroval Kadilák a o minutu později se radovali znova, to když se prosadil Matušík. Poté se hra zklidnila a bylo k vidění hodně nepřesností, až do 34. minuty kdy se prosadil po krásné kombinaci Martin Hadrava.
40:00'
39:54'
Heinrichova střela z úhlu, Novák jeho střelu vyrazil.
39:15'
Po nepřesné přihrávce rozhodčí pískl hostům zakázané uvolnění.
38:20'
Nepřesnou přihrávkou se hosté vytlačili z útočného pásma.
37:40'
Novák teď špatně rozehrál, ale Filip Kasalý jeho chybu nedokázal potrestat a netrefil prázdnou branku.
36:13'
35:58'
Mezi kruhy byl úplně volný Blažek, ale sám před Holíkem ho jen nechal vyniknout.
35:54'
Mejzlík teď zablokoval tvrdou ránu Matušíka.
34:50'
Hosté v pásmu kombinují a i nebezpečně střílí, avšak Holík je zatím bezchybný.
34:13'
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Šulák – 2 min., nebezpečná výstroj).
34:13'
Mezi kruhy byl úplně volný Heinrich, ale střelou na lapačku brankáře nepřekonal.
34:00'
Krásná branka Pelhřimova! Marek Hadrava našel na kruhu Filipa Kasalého, který puk popotáhl a nahrál zcela volnému MARTINOVI HADRAVOVI a ten před sebou měl odkrytou branku a nebyl pro něho problém puk usměrnit do branky.
32:19'
Zakázané uvolnění hostů.
31:08'
30:47'
Duben po dlouhé době prověřil Pelhřimovského brankáře, ten svým betonem jeho střelu vykopl.
29:55'
29:48'
Zakázané uvolnění Pelhřimova.
29:12'
Zablokovaná střela Kohúta a následně i Votápka, u puku jsou hráči z Tábora.
29:08'
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Šulák – 2 min., příliš mnoho hráčů).
28:12'
Hosté se osvobozují, domácí musí začít od své vlastní branky.
27:57'
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Pípal – 2 min., pozdní dohrání).
26:11'
Pelhřimov rychle založil útočnou akci, ale přihrávka Plachého nenašla Kadlece a puk se poté dostal ven z obraného pásma hostů.
24:38'
Další střela od modré čáry, tentokráte Srnského, ale jeho střela dopadla stejně jako v předchozím případě ta Krtkova.
23:54'
Krtek se dostal na modré čáře ke střele, ale Novák pohotově zasáhl.
23:03'
Individuální akcí se teď prosadil JAKUB MATUŠÍK , který střelou pod horní tyč nedal šanci Holíkovi.
22:19'
Jakub Pípal nahrál Davidu Blažkovi, který nahrál na modrou čáru ŠTĚPÁNOVI KADILÁKOVI a ten od modré prostřelil vše co mu stálo v cestě.
21:32'
Neuznaná branka Pelhřimova, kvůli úmyslnému kopnutí. Votápek v rohu vybojoval kotouč a nahrával na Plachého, od kterého se kotouč dostal za brankovou čáru, ale kvůli dotyku kotouče brusle se branka neuznala.
20:40'
20:36'
Úmyslný ofsajd na straně Tábora, hra se přesune na jejich polovinu.
20:04'
Heřman střílel od modré čáry, jeho střelu Holík ukryl v lapačce.
20:01'
První třetina tohoto zápasu je za námi. Domácí do ní vstoupili aktivněji a po zásluze šli do vedení, když se ve 4. minutě trefil z bezprostřední blízkosti Votápek, ale poté přišla řada vyloučení na domácí straně a hosté trestali nejprve v 6. minutě se prosadil Adamec a ve 14. minutě využili dvojnásobnou přesilovku, konkrétně pěknou střelou od modré obránce Havran. Do Jihlavy, kde se dnes toto utkání hraje přijela i hrstka fanoušků z Tábora, která byla slyšet.
20:00'
19:54'
Filip Kasalý zablokoval ránu Heřmana.
19:14'
Martin Hadrava se při vlastním oslabení vydal na výlet, ale jeho střela z kruhu minula pravou tyč.
18:40'
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kohút – 2 min., podražení).
17:47'
Dominik Kasalý od modré čáry vystřelil, ale Novák nadvakrát dokázal kotouč udržet ve výstroji vhazuje se po jeho pravici.
17:28'
17:10'
Filip Kasalý po rychlém kontru trefil jednoho z obránců Tábora.
16:34'
Hosté se drží v útočném pásmu a kombinují.
15:36'
14:45'
I Pelhřimov zahrozil ve čtyřech, po přihrávce od Heinricha se k puku dostal Krtek, avšak netrefil branku Tábora.
13:56'
MARTIN HAVRAN dostal dobrou přihrávku na modrou čáru a ranou z první se puk otřel o břevno a zapadl do branky. Krásná střela!
13:36'
Hosté teď mají dobrou příležitost ke skórování, hrají totiž dlouhou přesilovku pět na tři.
13:36'
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Holík – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
13:00'
Domácí se úspěšně osvobodili díky Filipovi Kasalému.
12:47'
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kadlec – 2 min., podražení).
12:20'
Další Matušíkův pokus z dobré pozice, ale jeho střela šla nad branku domácí svatyně.
11:56'
Po nepřesné rozehrávce Srnského je pískáno zakázané uvolnění.
11:40'
Střela od modré čáry teď nadělala domácím hodně starostí, puk ale nakonec jen poskakoval po brankové čáře, až doputoval do rohu, kde jej obránci odehráli do bezpečí.
11:13'
10:40'
Dobrou střelou se prezentoval Matušík, který z vrcholu kruhu vystřelil na vyrážečku Holíka, ten ale puk vytěsnil do ochranné sítě.
10:00'
Tábor se usadil v pásmu a několikrát vyzkoušel pozornost Holíka.
9:38'
Další trest pro domácí družinu, dvě minuty za podražení si odpyká Dominik Kasalý.
8:25'
Syrovátka vyzkoušel pozornost od modré čáry, Holík úspěšně vyrazil do rohu.
8:00'
Tábor ve svém obraném pásmu dobře brání a nepouští domácí útočníky do střeleckých pozic.
6:40'
Pelhřimov dobře kombinuje v útočném pásmu, ale Portovu střelu nedokázal nikdo z útočníků tečovat a hra se poté přesunula do středního pásma.
5:50'
Po nepřesné rozehrávce domácích je pískáno zakázané uvolnění vhazovat se bude před Holíkem.
5:12'
A hosté svojí přesilovou hru využívají, když před brankou dostal nahrávku od Milana Kalaše Jonáš Adamec, který se se svojí střelou nemýlil
3:44'
První trest utkání si odpyká domácí Marek Hadrava za podražení.
3:20'
Po vyhraném souboji v pravém rohu Tomáš Plachý předložil kotouč volnému PETROVI VOTáPKOVI a ten obkroužil branku a překonal bezmocného Nováka.
02:40'
I Holík si připisuje první úspěšný zákrok, s Raitermanovou střelou od modré neměl problém.
02:20'
Portovu střelu od modré Novák vyráží do rohu.
01:20'
Domácí se teď na chvíli usadili v pásmu, ale k žádné střele se zatím nepropracovali.
00:32'
První střelu má na svědomí domácí Votápek, ale jeho střelu Novák v pohodě ukryl ve výstroji.
00:05'
Úvodní buly vyhrály hosté, kteří zakládají útočnou akci.
00:01'

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Štastný) – Port, Slabý, Kohút, Krtek, Kasalý D., Srnský – Mejzlík (C), Heinrich, Šulák, Votápek, Plachý, Kadlec, Kasalý F., Hadrava Martin, Hadrava Marek

Hockey Club Tábor: Novák (Dudáček) – Košař, Havran, Raiterman, Pípal, Duben, Růžek – Blažek, Matušík (C), Heřman, Syrovátka, Kadilák, Prášek, Adamec, Pechánek, Kalaš

Rozhodčí: Polák – Kouba, Havelka.
HC Lední Medvědi Pelhřimov

Ani pro hráče z města rekordů nebyla minulá sezóna povedená, Pelhřimov se nedokázal probojovat do play off a v tabulce skončil na devátém místě. Po neúspěšné sezóně se Pelhřimov domluvil s Duklou Jihlava na úzké spolupráci, a tak ve svém týmu přivítal řadu nových mladých hráčů právě z krajského města. Největší posilou Medvědů je Jakub Kadlec, který minulou sezonu odehrál za Hodonín, kde si připsal 46 bodů za 23 gólů a na stejný počet branek přihrál. Pro Pelhřimov se jedná o první přátelské utkání v letošní sezóně.
Hockey Club Tábor

Tábor letos bude určitě chtít odčinit nepříliš povedenou minulou sezónu, kdy v tabulce skupiny JIH skončil na pátém místě a následně vypadl ve vyřazovací části hned ve čtvrtfinále s Moravskými Budějovicemi. Pro Tábor to bude již čtvrtý přípravný zápas. V předchozích třech zápasech se jim povedlo vyhrát pouze jednou a to doma 3:1 právě proti zmiňovaným Moravským Budějovicím, kdy dvě minuty před koncem vstřelil vítěznou branku Kalaš. Mezi nové akvizice se řadí například obránce Ladislav Hlaveš, nebo brankář Milan Dudáček. Do přípravy se zapojil také Lukáš Květoň, který v minulé sezóně hájil barvy Českých Budějovic.
Vítám všechny fanynky a fanoušky českého ledního hokeje! Dnes spolu se mnou máte možnost sledovat přátelské utkání druholigových týmů, konkrétně jde o zápas mezi HC Lední Medvědi Pelhřimov a Hockey Club Tábor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.