Dnešní nepříliš pohledné utkání pro oko diváka končí výhrou Budějovic. Hosté necelé tři minuty před třetí sirénou potrestali hrubku v obraně Zlína. Dnes je to vše, těsíme se na vás u online přenosu v neděli, kdy Zlín hostí Kometu Brno.
60:00
59:59
Kovář kryje ránu jednoho ze zlínských, zbývá vteřina, to by se musel stát zázrak.
59:45
Sedláček je na střídačce, Zlín to zkusí v šesti.
57:35
Dnešní utkání sleduje 4 125 diváků.
57:05
Mountfield právě vstřelil branku! Budějovice strhávají vedení na svojí stranu těsně před koncem třetí třetiny, přečíslení dva na jednoho zakončil dnes podruhé přesnou střelou JAKUB LANGHAMMER, který se střelecky začíná zvedat. Asistence: Jiří Šimánek
56:28
Zlín nevyužil celkově dnes osmou přesilovou hru, hosté jsou v plném počtu.
54:28
Jiří Šimánek (ČEB) 2 min za vysokou hůl
53:40
Langhammer tečoval a Sedláček s velikou dávkou štěstí vyráží.
52:17
Diváci se zlobí, rozhodčí neodpískal faul hostujících hráčů a to se domácímu publiku nelíbí.
50:14
Zlín právě vstřelil branku!Zlínu se podařilo vyrovnat! Diváky rozveselil ve skrumáži před Kovářem MAREK MELENOVSKÝ, který vyšťáral puk zpod Kováře a poslat jej za brankovou čáru. Kovář sice puk chytil, ale až za brankovou čarou. Bez asistence.
49:34
Köhler pálil, Kovář měl zakrytý výhled, přesto ránu zlikvidoval.
48:24
Zlín nevyužil ani tuhle přesilovou hru, ve které si připsal největší šanci Čajánek, ale proti Kovářovi neuspěl.
46:23
Dnešní utkání je plné vyloučení, dalším z nich kdo si odpyká trest je hostující Vilém Burian (ČEB) 2 minutami za nedovolené bránění.
46:34
Hosté chybovali v rozehrávce, čehož mohl využít Köhler, ten bohužel pro domácí nastřelil Kovářovu lapačku.
45:40
Melenovského rána vyražena Kovářem do ochranné sítě.
44:03
Mountfield právě vstřelil branku! Hosté využívají přesilovku, povedenou akci dvou hráčů zakončil do odkryté klece Milan Gulaš. Obrovský kiks ve zlínské obraně. Asistence: Jakub Langhammer.
43:11
Je tu přesilovka pro Mountfield Bedřich Kohler (ZLN) 2 min hákování.
41:56
Hraje se převážně ve středním pásmu, oba týmy se nemohou dostat do šance.
40:01
Ve druhé části bylo tempo o malinko lepší, padly i dvě trefy, ale mnoho nevyužitých přesilovek a šancí neubylo. Zásahy brankářů: Sedláček 6 - Kovář 14
40:00
38:31
Zlín nevyužil přesilovku a hosté jsou kompletní.
37:10
Zlín kompletní a začíná mu krátká přesilovka.
36:29
Hosté srovnávají počet na ledě, vyloučena za příliš mnoho hráčů byla lavička hostí, trest odpyká Jakub Marek.
35:10
Tentokrát výhoda přesilové hry pro Mountfield. Martin Matějíček (ZLN) 2 min nedovolené bránění.
34:30
Ani tuto přesilovku Zlín nevyužil dnes celkově čtvrtou. Hokejisté Budějovic jsou v pěti.
32:30
Další vyloučení hostů, tentokrát je trestaným Jakub Langhammer dvěma minutami za sekání.
31:30
Dobrou šanci měl v přesilovce Bedřich Köhler, kterou mu Kovář zlikvidoval. Hosté jsou v plném počtu.
29:30
Výhoda přesilové hry pro Zlín, Pavel Kašpařík (ČEB) 2 min za vysokou hůl.
29:28
Honejsek předložil Finsterlemu, který střílel z těžké pozice, jelikož byl faulován, ale Kovář hosty podržel. Vylučovat se nebude.
27:47
Galvas střílel od modré čáry, Kovář ránu chytil do lapačky.
27:08
Přesilovka domácích je u konce, Mountfield je v plném počtu.
26:26
Berani vstřelili gól, ale ten nebyl pro údajnou hru vysokou holí uznán.
26:10
Berani si vytvořili tlak a brankář Kovář se vyznamenal. Zlikvidoval hned tři šance zlínských hokejistů.
25:06
Vlach v šanci byl faulován, Zlín bude hrát přesilovku. Tomáš Mertl (ČEB) 2 min za podražení.
23:42
Mountfield právě vstřelil branku!Tak teď už se to hostům povedlo! JAKUB LANGHAMMER z mezikruží parádní trefou o břevno srovnává stav zápasu na 1:1. Asistence: Milan Gulaš
22:45
Blízko k vyrovnání byl Šimánek, ale v poslední chvíli neprotlačil puk do branky.
22:19
Zlín právě vstřelil branku! Berani se dostávají do vedení, skrumáže za brankou Kováře využil chytře ONDŘEJ VESELÝ, který si dojel pro odraženou střelu a posílá Zlín do vedení. Asistence: Roman Vlach, Marek Melenovský.
20:14
Šimánek střílel, Sedláček byl připraven.
20:01
Zásahy brankářů: Sedláček 7 - Kovář 8. V první třetině jsme neviděli příliš pěkný hokej. Oba týmy se nemohou dostat do tempa a výraznějších šancí bylo minimum. Doufejme, že se hra ve druhé třetině zlepší a budeme se mít na co těšit.
20:00
18:57
Květoň střílel ze středního pásma, Sedláček vyrazil.
18:03
Míkovu ránu vyrazil Kovář před sebe, kde stál osamocený Holík, ale ten nedokázal z dorážky trefit branku. Po delší době nějaká pořádná akce.
16:40
Diváci si nepřicházejí na své, marně čekáme na nějaké pohledné akce.
16:00
Šance Zlína, ale byla překažena ofsajdem.
14:16
Hosté také sehráli otřesnou přesilovku a Zlín je kompletní.
12:15
Berani budou hrát oslabení, (ZLN) 2 min za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Roman Vlach.
11:15
Čajánek vybojoval puk za brankou a nabil Matějíčkovi, jeho bombu ale Kovář ukryl ve své hrudi.
9:45
Důras v obrovské šanci, šikovně si obešel beka ale v zakončení nedokázal trefit branku.
7:45
Budějovice se usadili v útočném pásmu a Sedláček raději schoval puk do lapačky.
6:53
Zlín sehrál přesilovku tragicky, hosté jsou kompletní.
5:45
Zlínu se nedaří kombinace v přesilové hře, hosté vyhazují.
5:14
V oslabení si troufl na střelu Jiří Šimánek, zlínský brankář udržel jeho pokus.
4:53
Milan Gulaš (ČEB) 2 min za nedovolené bránění.
4:06
Icing Budějovic, vhazovat se bude po pravici Kováře.
3:55
Po skrumáží před Kovářem se dostal k odraženému kotouči Holík, Kovář dokázal jeho bekhendový pokus zlikvidovat.
3:27
Rána Důrase měla potřebnou razanci, naopak jí scházela přesnost.
2:49
Roman Vlach se uvolnil po Linhartově přihrávce, krásnou kličkou si obešel obránce a hledal před brankou Finsterleho, ten si ale pro kotouč nedojel.
1:40
Milan Gulaš zkoušel vystřelit kousek za modrou a Sedláček si připsal první dotyk s kotoučem.
1:04
Vůbec do první šance zápasu mohl jít Petr Holík, ale nedosáhl na Čajánkovu přihrávku.
00:01
Úvodní sestavy: PSG Zlín: Sedláček - Matějíček, Linhart, Míka, Galvas, Tesařík, Řezníček - Důras, Leška, Köhler - Holík, Čajánek, Kubiš - Melenovský, Roman Vlach, O. Veselý - Ondráček, Honejsek, Finsterle. HC Mountfield: Kovář - Ptáček, Kranjc, J. Novák, Vydarený, Němeček, Mikuš - L. Květoň, Kašpařík, Šimánek - Gulaš, Langahammer, Burian - Kuchejda, Mertl, Sailer - R. Pšurný, Červený, Marek. Rozhodčí: Vladimír Šindler, Robin Šír - Petr Blümel, Milan Kis.
Hezký páteční podvečer ze Zlína. Do města obuvi zavítal celek Českých Budějovic, který se zde představí po téměř roční přestávce. Vždy byly duely přeloženy, tak že se odehrály na ledě Budějovic. Poslední dvě utkaní vyhráli hráči Mountfieldu 4:0 a 3:2. Oba celky budou postrádat své klíčové hráče. Berani postrádají trojici Hamrlík, Zámorský, Čech. František Výborný hlavní kouč Mountfieldu bude postrádat Aleše Kotalíka, Rostislava Martynka a Martina Podlešáka. Před utkáním bude ještě popřáno menší ceremoníí k zítřejším 60 narozeninám kustodovi a bývalému obránci Zlína Miloslavu Sedlákovi. Utkání začíná v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.