Jedovatou střelu Gřegořka dokázal Pöpperle pouze vyrazit.
Vyloučen Patrik Husák (SPA) za podražení.
57:57
David Kočí si vysluhuje štiplavé nadávky na svou osobu. Osobně bych si tohoto obra nechtěl postavit proti sobě.
57:00
Přesně tři minuty do konce zastavil Spartu od vstřelení 4. branky skvělý zákrok Salfického.
55:09
Domácí fandy potěšila zpráva o výhře Pardubic nad Ml. Boleslaví. To totiž znamená, že Energie nebude po tomto utkání poslední. Pardubickým poděkovali pokřikem typickým pro perníkářský kotel.
54:20
David Nosek (KVA) vyloučen za nedovolené bránění.
53:46
Energie by si zasloužilia alespoň čestnou branku.
53:28
Alex Foster prověřil pozornost Dušana Salfického.
52:07
Skladaný způsobuje vzruch v obraně hostují Sparty.
50:44
Domácí tlačí Spartu v její třetině.
48:05
Domácímu Košťálovi tancoval puk pod nohama, když se řítil sám na branku. V zakončení si křídelníka vychutnal Pöpperle.
47:43
Dušan Salfický musel pro puk vyjet daleko z branky. I proto pak černý kus gumy raději přikryl lapačkou.
46:35
Kočí si vyšlápl na Skladaného, kterého tvrdě narazil na mantinel.
46:26
45:00
Domácím se nedaří ani postavit přesilovkovou formaci.
44:40
44:26
S vyloučeními se roztrhl pytel. Další kdo bude dělat záplatu je Petr Ton (SPA), který byl potrestán za vysokou hůl.
43:48
42:40
Vyloučení i na domácí straně. Lukáš Pech (KVA) bude pykat za hákování.
41:48
Pöpperle rozehrával za brankou a zdvihnutou hokejkou trefil do obličeje Davida Zuckera. Trest odpyká Přibyl (SPA).
41:28
Hosté vysunutým forčekingem zabraňují Energii v rozehrávce.
40:36
Vhazuje se po pravici Salfického.
40:01
V druhé třetině se hra vyrovnala, ale Energie dokázala nevyužít dvouminutovou přesilovku 5 na 3. Martin Philipp přidal dvě minuty do konce třetí branku a po dvou třetinách tak Sparta vede 0:3. Třetí třetina začne v 19:46.
40:00
38:33
Václav Skuhravý se nepohodl s rozhodčími a vysloužil si dvojitý osobní trest, což znamená trest do konce zápasu.
37:36
Sparta právě vstřelila branku! Puk se dostal na modrou čáru k RADKU PHILIPPOVI, který schoval svou střelu mezi těla ostatních hráčů. Puk propadl za záda bezmocného Salfického, který toho opravdu moc vidět nemohl. Asistence: Lukáš Žálčík.
37:20
Přibyl se ocitl ve dvou akcích. Oběma střelám vystavil stopku Salfický.
36:33
Probouzí se domácí kotel. Oživit by potřebovala i hra domácího týmu.
34:51
Mocek dvakrát parádně střílel. V obou případech podržel hosty Pöpperle.
33:20
33:05
Fanoušci se bouří. Přesilovka 5 na 3 nestála za nic.
32:23
Minuta přesilovky za námi a domácí nevyslali žádnou nebezpečnou střelu.
31:20
Po vyloučení Formana (SPA) si David Kočí vzpomněl na tvrdost NHL a zákrok loktem na hlavu domácího hráče dává Energii příležitost dvouminutové přesilovky 5 na 3.
30:40
Domácí útok začíná za brankou Salfického.
29:23
Pech kouzlí s pukem tak, že by ho mohli někteří přirovnávat k fotbalovým hvězdám.
28:04
Skuhravý nahrával na Gawryletze nepřesně, puk mu přeskočil hokejku a poslal Michala Broše do samostatného úniku. Ten v zakončení přestřelil. Kanadský bek stihl ještě Broše seknout a odchází na trestnou lavici.
27:14
Měšec s trestnými minutami se tak otevřel až teď. Vyloučen Partik Husák (SPA) za držení.
26:26
Tribuny bouří. Po zákroku na Pecha vyžadují vyloučení pro obránce hostí. Rozhodčí Husička s Hrubým zůstávají v klidu.
25:34
Vhazování po levici Salfického.
24:44
To je tlak! Karlovarským chybí snad jediná kapka štěstí, aby vsítili branku. Pöpperle je zaměstanějším golmanem.
23:47
Mikeska zaskočil v obranné pozici Gulašiho, který si udělal útočný výlet.
22:27
Martin Kupec provětral betony brankaře hostí.
21:59
Lehká strkanice mezi Bombicem a Rachůnkem. Nic vážného.
21:07
Trenéři domácích vlili novou krev do žil energetiků. Domácí dobře brání a dostávají se do akcí na druhé straně kluziště.
20:12
Střelu rychle po začátku třetiny zkoušel Pech. Úhel, ze kterého střílel byl ale moc velký.
20:01
První část skončila a plné ochozy odcházejí probrat své pocity ze hry k občerstvení. Spartu nakopl rychlý gól. Vybudovaný náskok zvýšil Jan Hanzlík v přesilovce, které mají Sparťané dobře zvládnuté. Je vidět, na co se v Holešovicích soustředili v reprezentační pauze. Do dnešního zápasu byli hosté v úspěšnosti až na 10. místě ze všech extraligových týmů. Pro domácí je škoda nevyužité akce Skladaného, po které se mohl zápas zdramatizovat. Další třetina začne v 19:53.
20:00
19:24
Hosté drží puk za vlastní brankou.
17:29
Sparta hraje pohledný hokej založený na milimetrových přihrávkách na první dotyk.
16:58
Domácí bojují statečně o puk v okolí Pöpperleho branky.
15:56
Salfický podržel puk pod lapačkou po akci Sparty.
15:15
14:56
Sparta má přesilové hry parádně secvičené. Každá početní výhoda je obrovským nebezpčím pro energetiky.
14:15
14:11
Sparťané špatně střídali, což je v počtu čtyř hráčů na ledě problém. Mocek přihrál do jízdy Františku Skladanému, který si puk hodně předhodil, ale těsně před Pöpperlem stihl udělat kličku do bekhendu. Brankář hostí vytáhl famózní zákrok.
13:15
Přesně minuta byla odehrána z karlovarské přesilovky a vylučuje se i na domácí straně. Petr Gřegořek (KVA) dostal 2 minuty za podražení.
12:15
Za podražení usedá na trestnou lavici Michal Sersen (SPA).
10:49
Sparta právě vstřelila branku! Celou přesilovku byli sparťanští hokejisté blízko brance. Předchozí akci ještě zastavil Salfický, ale na střelu JANA HANZLÍKA nemohl karlovarský brankař zareagovat. Asistence: Petr Ton, Petr Tenkrát.
10:05
Zbytečné vyloučení Martina Kupce (KVA). Za hákování před brankou Pöpperleho usedá na trestnou lavici.
8:46
8:13
Dobrá přesilovka domácích, všechny šance ale končí nepřesnou střelou.
6:46
Vyloučen Radek Phillip (SPA) za stejný prohřešek, jaký udělal Salfický. Uděleny 2 minuty za zdržování hry.
5:21
Rozjeté hosty zastavuje hvizd sudího. Píská se ofsajd.
4:59
Salfický vyplnil prostor u levé tyče branky.
3:31
Zdržování hry pro Dušana Salfického (KVA). Trest odpyká Jan Košťál.
2:45
Fanoušci horoucně povzbuzují své oblíbence. Z Prahy přijela i početná skupinka příznivců hostí.
2:05
Salfický si zvedá sebevědomí po rychle obdržené brance. Dvakrát v řadě předvedl povedený zákrok.
1:31
Svou šanci už měla i Energie, ale Skuhravého střelu zblokoval obránce Sparty.
0:07
Sparta právě vstřelila branku! Michal Broš vyhrál buly na Sersena, ten chvíli puk podržel a poté poslal na DOMINIKA PACOVSKÉHO, který stál u mantinelu sám. Chytrou střelou zápěstím zamířil přesně mezi Salfického betony. Asistence: Michal Sersen, Michal Broš
00:01
Na buly Pech vs. Broš.
Úvodní sestavy: HC Energie Karlovy Vary: Salfický (Závorka) - Gulaši, Nosek, Gřegořek, Gawryletz, Mocek, Rohan, Gründling, Bombic - Košťál, Pech, Kumstát - Mikeska, Skuhravý, Zaťovič - Skladaný, Melenovský, Dej - Kuběna, Kupec, Zucker. HC Sparta Praha: Pöpperle (Falter) - Broš, Treille, Sersen, Husák, Forman, Kasík, Ton, Přibyl, Foster, Kučný, Žálčík, Kočí, Rachůnek T., Milam, Hanzlík, Philipp, Bližňák, Tenkrát, Pacovský, Jánský. Rozhodčí: Husička, Hrubý - Jelínek, Pešek.